سوالاتی درون ذهن من است که از نظر بیخدایان شاید مسخره به نظر برسد ولی برای من شکاک تبدیل شده به یک چالش که نمیخواستم علنیش کنم اما حالا کردم!

من اسلام را قبول ندارم چون هم غیر انسانی هست هم غیر منطقی اما برخی چیزها درون قرآن هست که مرا به فکر فرو میبرد! مثلا راجع به عدد 19 که اول رشاد خلیفه گفت یک عدد رمزی در قرآن هست و اول او و سپس برخی دیگر براساس آن روابطی از قرآن بیرون کشیده اند که برخی از این روابط غلط و برخی دیگر صحیح هستند. غلط ها که هیچ صحیح ها هم دلیلی بر معجزه بودن قرآن نیست چون براساس اعداد دیگر میتوان از هر کتابی رابطه بیرون کشید که مثالش در لینک زیر هست که براساس عدد 7 از دیوان حافظ 21 رابطه بیرون کشیده شده است:

بررسی اعجاز عددی و افراط گري هاي ديني - اعجاز عددی دیوان حافظ - عدد 7

اما من تعداد تکرار حروف مقطعه در قرآن را با استفاده از سایت تنزیل در قرآن شمارش کردم که تعداد تکرار 251864 بود که بر 19 بخش پذیر است! این اولین سوال درونی ذهن من است که معادلی در کتب دیگر ندارد.

سوال دومی در مورد تحریف نشدن قرآن است که جدول لینک زیر نشان میدهد که قرآن تحریف نشده این هم معادلی در کتب دیگر ندارد و در کتب دیگر رابطه ریاضی برای فهمیدن تحریف نشده بودن کتاب وجود ندارد:

اعجاز قرآن - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

سوال سومی تعداد تکرار کلمات دنیا و آخرت بود که هر دو 115 بار تکرار شده اند که در کتب دیگر رابطه ای از نظر تعداد تکرار کلمات وجود ندارد:

تنزيل - پیمایشگر قرآن کریم

تنزيل - پیمایشگر قرآن کریم

سوال چهارمی مربوط به تعداد تکرار حرف ط در قرآن است که جزو حروف مقطعه است و در اول سوره طه به شکل همان طه آمده است و تعداد تکرار حرف ط در قرآن از اول قرآن تا سوره طه برابر با 636 بار است و بعد از کلمه طه در سوره طه تا پایان قرآن تکرارش 636 بار است که این هم معادلی در دیگر کتب ندارد.

همه این 4 چیزی که گفتم در حالی در قرآن وجود دارند که معادلی در کتب دیگر برای آنها وجود ندارد و از همه مهمتر اگر قرآن را محمد همینطور یلخی برای رفع نیازهایش از خودش درآورده باشد و شکل گیری قرآن بعد از محمد هم یلخی بوده باشد این روابط در قرآن دیگر وجود نداشت اما نمیتوانم بگم قرآن کار خداست چرا که بجز غیر انسانی و غیر منطقی بودن، قرآن ایراد علمی هم دارد مثلا در آیه 37 سوره قیامت گفته شده که نطفه از منی است در حالی که میدانیم نطفه صرفا از منی (اسپرم) نیست بلکه از تخمک هم تشکیل شده و بنده این را در سایت askdin.com هم گفتم و جواب قانع کننده نشنیدم فقط یکی میگفت محمد نمیتوانسته بگوید تخمک چون عرب جاهلی نمیتوانسته درک کند من هم گفتم خب میگفت نطفه از ماده ای از جنس نر و ماده ای از جنس ماده تشکیل شده است ولی نگفت چون علم آن زمان این را نمیدانست و به تبع آن پدید آورنده قرآن یعنی محمد هم نمیدانسته اما خدا که میداند پس قرآن اگر خدایی هم باشد کار خدا نیست چون خدا در صورت وجود این چیزهای ساده را میداند.

حال جواب شما به سوالات درونی ذهن من چیست؟!