گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
آوای دهل شنیدن از دور خوش است اگناستیک جان.
سوای اینها در اروپا حق مالکیت شخصی چه بر ابزار تولید چه بر شورتی که پاتونه به رسمیت شناخته میشه! چیزی که در کمونیسم به رسمیت شناخته نمیشه.
نتیجتن شما میتوانید انتخاب کنید زیر چتر سوسیالها باشید یا کاپیتالیستها! من دومی را انتخاب کرده ام و با توجه به تجربه ای که پیشتر با اولی ها داشته ام اکنون خیلی هم خوشحال و راضی هستم، نسبت به تمام کسانی که همکاری با اولی ها را انتخاب کرده اند وضع بسیار بهتری دارم، دفتر دستک خودم را دارم و یک نفری !!! بله یک نفری و بدون کارگر و کارمند و ... درآمدی دارم که هیچ یک از آن آویزانهای سوسیالیسم ندارند. همه آنها یا دارند برای ادارات دولتی خر حمالی میکنند! که اتفاقن بسیاریشان هم راستای همین دفتر دستک سوسیالیست، خیلی هایشان هم یا دارند حقوق بیکاری میگیرند (از مالیت همانهایی که دارند خر حمالی میکنند) و یک طوری از شیره مالیدن سر دولت حرف میزنند انگار که رفته اند بن لادن را دستگیر کرده اند! یا به زور یک بخور و نمیری در میاورند و روزی میگذرانند.
من تنها یک دهه است که اینجایم و کمتر از 4 سال است که مشغولم! آنها هر کدام بیش از 30-40 سال است که تنها از گرفتن شهروندی آلمانشان میگذرد!!!
با این حال شرایط اینجا بسیار غیر عقلانی و بد است! و من دارم همه روزه جان میکنم و از ماحصل جان کندنم مالیات بالای 30% به دولت میدهم که بریزد در خیک آن مفت خورهای سوسیالیستِ تن پرورِ گدا گشنه.
به همین جهت هم بخشی از تجارتم را از آلمان خارج کرده ام و در فکر خارج کردن بقیه اش هم هستم! (شاید حالا اندکی بتوانید درک کنید چرا مردم از بلاد کمونیستی فراری میشوند)
اکنون گویا مالیات در آمریکا هم پس از اوباما زیاد شده و تا چایی که میشد دارند مالیات میگیرند، الان کجاها از این مالیات‌هایِ خفن نمیگیرند؟!