• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 38 از 89 نخستیننخستین ... 19202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565788 ... واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 371 به 380 از 882

جُستار: دشواری‌های فاروم

سخنور یکم
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      تهی

ریلکس

viviyan آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Aug 2011
      جُستارها
      22
      امتیازها
      33,211
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,400
      از ایشان 2,245 بار در 716 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      شما حتی نمیدانید شیلا و این کاربر یک نفر نیستند،گمان میکنید چون شیلا هم یهودستیز و نژادپرست است پس هر کس دیگر هم نژادپرست و یهودستیز باشد شیلاست !!
      برای نمونه و همچنین جهت کمک به حافظه خدمتان میگویم که همین چندی پیش جنای کسری توضیح دادند که حتی نام کاربری ایشان یهودستیزانه و برای تحقیر یهودیان اشکنازی‌ست.الان ولی گویا یادتان رفته چون برایتان صرف ندارد گویا !!
      در فرومهای مذهبی ادعا میشود آزادی مذهبی وجود دارد،ما در اینجا هیچگاه مدعی نبوده و نیستیم که نژادپرستی آزاد است و تحمل میشود.حالا اینکه این مشی چه حسی به شما میدهد و چون نژادپرستی اینجا آزاد نیست مدعی میشوید بطرز کودکانه‌ای مدعی شده‌اید که اینجا از نظر آزادی بیان فرقی برای ما کوچکترین اهمیتی ندارد،هر چه دوست دارید را شما میتوانید ادعا کنید ولی نژادپرستی اینجا هیچگاه تحمل نخواهد شد.
      من میگویم فرقی نمیکند کدام کاربر، از برخورد شما انتقاد دارم. شیلا که یکسری حتی برای احترام به یهودیها نام کاربری اش رو هم خودش به نیوتن تغییر داد فردی که نژادپرست باشد از تمام جنبه ها و شخصیت های اون نژاد خاص بیزارست. هم شیلا و هم کاربر شومبولویتز دلیل رفتارهاشون رو و اینکه از یهودیا خوششون نمیاد گفتند و چیزی که گفتند نشان دهنده انتقاد بود نه نژادپرستی و مثلا یهودستیزی، (یهودستیزی یعنی خصومت مسلمانان با یهودیان به خاطر یهودی بودنشان، اینکه یکی بگوید از یهودی ها خوشش نمیاد چون مظلوم نمایی میکنند نژادپرستی نیست، مثل این میماند که یکی بگوید از کردها خوشش نمیاد چون سرد رفتار میکنند). اونا جایی مثلا جناب کسرا رو به خاطر یهودی بودن تحقیر کردند؟ بهش توهین کردند؟
      من که در 5-6 سال نت گردیم ندیدم جایی فرومی ایرانی (فیلتر نشده) ادعای آزادی بحث مذهبی داشته بوده باشه، برعکس خیلی دیدم در هدر فروم زدن که بحث سیاسی و مذهبی ممنوع. خوبه شما هم برای هدر دفترچه همین کار رو بکنید.

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از viviyan گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Shlomo Shumbulowitz (06-24-2013),sonixax (06-23-2013),sony (06-23-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی viviyan نمایش پست ها
      من میگویم فرقی نمیکند کدام کاربر، از برخورد شما انتقاد دارم. شیلا که یکسری حتی برای احترام به یهودیها نام کاربری اش رو هم خودش به نیوتن تغییر داد فردی که نژادپرست باشد از تمام جنبه ها و شخصیت های اون نژاد خاص بیزارست. هم شیلا و هم کاربر شومبولویتز دلیل رفتارهاشون رو و اینکه از یهودیا خوششون نمیاد گفتند و چیزی که گفتند نشان دهنده انتقاد بود نه نژادپرستی و مثلا یهودستیزی، (یهودستیزی یعنی خصومت مسلمانان با یهودیان به خاطر یهودی بودنشان، اینکه یکی بگوید از یهودی ها خوشش نمیاد چون مظلوم نمایی میکنند نژادپرستی نیست، مثل این میماند که یکی بگوید از کردها خوشش نمیاد چون سرد رفتار میکنند). اونا جایی مثلا جناب کسرا رو به خاطر یهودی بودن تحقیر کردند؟ بهش توهین کردند؟
      آری کاربر شیلا از مرگ کودک 8 ساله در بمبگذاری هم ابراز خوشحالی کرده بود و مدعی شده بود اینها سخنان ضدبشری نیست.چیزی که شما متوجه نیستید این است که شرط لازم برای نژادپرستی قبول آن توسط خود فرد نیست،یهودستیزی این دو نفر آنقدر شدید و واضح است که حتی بحث درباره آن خنده‌دار است.
      البته این سخن شما هم درباره نژادپرستی هم بسیار جالب است.بگمانم هیتلر هم چون یهودی‌ها و باقی غیر آریایی‌ها را کم هوشتر میدانسته و بخاطر نبود فضیلت از آنها نفرت داشته پس نژادپرست نیست !!
      البته جای یادآوری دارد که هر دو این افراد (تصادفا) منکر هلوکاست هم هستند و اینجا هم آنرا ابراز کرده‌اند.
      این‌ها در جاهای دیگر مسائل بدیهی هستند ولی مساله یهودستیزی و نژادپرستی در ایران این است که آنقدر شدید و همه گیر است اکنون از شما میشنویم کسی بگوید بخاطر اینکه تمام یهودی‌ها را قاتل و شارلاتان میداند از آنها نفرت دارد دیگر یهودستیز نیست !!
      ایشان به جناب کسری هم کم متلک ننداخته‌اند و توهین نکرده‌اند ولی شما اساسا یا آنها را ندیده‌اید (من تمام پستها را میخوانم برخلاف شما) یا متوجه متلکهای نژادپرستانه ایشان نمیشوید و معنی آنها را نمیدانید و با اینحال مدعی میشوید که کدام قانون شکنی و توهین !!
      Ouroboros این را پسندید.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (06-24-2013),Ouroboros (06-24-2013),sonixax (06-23-2013)

سخنور یکم
      دستاوردها:
      تهی

ریلکس

viviyan آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Aug 2011
      جُستارها
      22
      امتیازها
      33,211
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,400
      از ایشان 2,245 بار در 716 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      آری کاربر شیلا از مرگ کودک 8 ساله در بمبگذاری هم ابراز خوشحالی کرده بود و مدعی شده بود اینها سخنان ضدبشری نیست.چیزی که شما متوجه نیستید این است که شرط لازم برای نژادپرستی قبول آن توسط خود فرد نیست،یهودستیزی این دو نفر آنقدر شدید و واضح است که حتی بحث درباره آن خنده‌دار است.
      البته این سخن شما هم درباره نژادپرستی هم بسیار جالب است.بگمانم هیتلر هم چون یهودی‌ها و باقی غیر آریایی‌ها را کم هوشتر میدانسته و بخاطر نبود فضیلت از آنها نفرت داشته پس نژادپرست نیست !!
      البته جای یادآوری دارد که هر دو این افراد (تصادفا) منکر هلوکاست هم هستند و اینجا هم آنرا ابراز کرده‌اند.
      این‌ها در جاهای دیگر مسائل بدیهی هستند ولی مساله یهودستیزی و نژادپرستی در ایران این است که آنقدر شدید و همه گیر است اکنون از شما میشنویم کسی بگوید بخاطر اینکه تمام یهودی‌ها را قاتل و شارلاتان میداند از آنها نفرت دارد دیگر یهودستیز نیست !!
      ایشان به جناب کسری هم کم متلک ننداخته‌اند و توهین نکرده‌اند ولی شما اساسا یا آنها را ندیده‌اید (من تمام پستها را میخوانم برخلاف شما) یا متوجه متلکهای نژادپرستانه ایشان نمیشوید و معنی آنها را نمیدانید و با اینحال مدعی میشوید که کدام قانون شکنی و توهین !!

هیتلر چون نژاد خود را نژادی برتر میدانسته نژادپرست محسوب میشود. من تا جایی که در جریانم و پست هارو خووندم، هیچ جا توهینی مستقیم به هیچ کدام از کاربران سایت رو از این دو ندیدم. (در این حد که یکی برگردد بگوید من اصلا تو را آدم حساب نمیکنم)
      به هرحال طبق تعریفی که من از آزادی بیان دارم حتی کسی که معتقد است یهودی ها همه قاتل و شارلاتان هستند هم حق ابراز نظر دارد، آزادی بیان تبصره ندارد.
      این خود حق بینیِ مطلق و قاطع شما هم خیلی حرفها میزند.

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از viviyan گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Fiona (06-24-2013),sonixax (06-23-2013)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      هیتلر چون نژاد خود را نژادی برتر میدانسته نژادپرست محسوب میشود. من تا جایی که در جریانم و پست هارو خووندم، هیچ جا توهینی مستقیم به هیچ کدام از کاربران سایت رو از این دو ندیدم. (در این حد که یکی برگردد بگوید من اصلا تو را آدم حساب نمیکنم)
      به هرحال طبق تعریفی که من از آزادی بیان دارم حتی کسی که معتقد است یهودی ها همه قاتل و شارلاتان هستند هم حق ابراز نظر دارد، آزادی بیان تبصره ندارد.
      ویوی جان یک بحث توهین هست یک بحث نژادپرستی !! اینها چه ربطی به هم داره ؟؟ اینکه کاربر شومبول اصولا با ساختن همین نام کاربری قصدش از ورود به اینجا ترول بازی در آوردن بود که از روز روشن تره...حالا در مباحثات شخصی با راسل ، خودش دوست داره مورد توجه واقع بشه و حتی از این طرز برخورد راسل خوشحال هم میشه یک بحث دیگه ای هست....

ضمن اینکه پیش فرض شما یعنی یکی بودن شومبول و شیلا هم اشتباه هست...

در مورد آزادی بیان هم من خودم یک نظر شخصی دارم ، اما به هر حال اینجا یک جمع تصمیم میگیرن...ضمن اینکه با توجه به مسائل قانونی و بودن سرور در آلمان ، یک سری محدودیت هم وجود داره!!

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (06-24-2013),sonixax (06-24-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      شما هم کمی خویشتن دار باشید... اینکه فوری میگید نمیدونم اینجا هم مثل فورم های مذهبی هست و این داستان ها، مثل مقایسه ژیان با بوگاتی هست !! ما نگفتیم 100 هستیم اما اگر هم میهن 5 باشد ما دست کم 95 که هستیم...

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (06-24-2013),Fiona (06-24-2013),Ouroboros (06-24-2013),sonixax (06-24-2013),کافر_مقدس (06-23-2013)

سرنویسنده دوم
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      ضد و نقیض

سر به زیر

iranbanoo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      جُستارها
      25
      امتیازها
      45,990
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,572
      از ایشان 3,738 بار در 1,364 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      30 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      آنارشی این اخراج دائم قضیش چیه؟ممکنه یکم توضیح بدین.
      من یادم میاد یه بار میلاد گفته بود که تنها یک نام کاربری مسدود میشه و اون شخص میتونه با یه نام کاربری دیگه وارد بشه.
      اما میبینم که به محض اینکه تشخیص میدن همون فرده اخراجش میکنن.
      چرا؟
      مگه اینجا فرد مطرحه؟
      شراب اولی تر ...

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از iranbanoo گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (06-23-2013),sonixax (06-24-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اختیار دارید،شما در اوقات آزاد زحمت بکشید کتاب نبرد من را مطالعه کنید و خدایی نکرده تعریف نژادپرستی را مطالعه بفرمایید کافی‌ست.
      هیتلر و باقی یهودستیزان هم دقیقا همین اتهامات را به یهودیان زده که البته این زباله‌هایِ نژادپرستانه نامش شده گویا نقد !!
      همچنین من تو را آدم حساب نمیکنم چجور توهینی‌ست دقیقا؟
      من تو را آدم حساب نمیکنم یعنی سخنانت را فاقد ارزش (برای پاسخگویی/خواندن/...) میدانم.شما میخواهید نژادپرستی اینجا آزاد باشد بعد چنین سخنانی را سانسور کنیم :)))

آزادی بیان میتواند حدودی برایش مشخص بشود یا نشود.آزادی بیان هم میتواند محدودیت داشته باشد هم تبصره.اینجا یک فروم اینترنتی‌ست نه دولت که وظایف مشخصی دارد و افراد هم در انتخاب خود محدود هستند و همچنین نیاز به پاسخگویی برای قدرت نظامی و مالی و... که مردم به آن داده‌اند ،سخنان و توقعات شما شدیدا مضحک هستند و نشان از اینکه کوچکترین ایده‌ای ندارید که چه میگویید.

من گفتم که کوچکترین اهمیتی برایم ندارد درباره‌‌ام چه فکر میکنید یا چون اینجا یهودستیزی را ممنوع است و این باعث جریحه‌دار شدن احساسات شما شده من را قرار است به چه متهم کنید،بنابراین این متلکها و تهدید‌هایِ کودکانه به روی من یکی کارساز نیست متاسفانه.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

14. یک کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (06-24-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی iranbanoo نمایش پست ها
      آنارشی این اخراج دائم قضیش چیه؟ممکنه یکم توضیح بدین.
      من یادم میاد یه بار میلاد گفته بود که تنها یک نام کاربری مسدود میشه و اون شخص میتونه با یه نام کاربری دیگه وارد بشه.
      اما میبینم که به محض اینکه تشخیص میدن همون فرده اخراجش میکنن.
      چرا؟
      مگه اینجا فرد مطرحه؟
      خب گاهی با ورود نوابغی مثل شیلا به انجمن که حکم ویروس رو دارن و در عین اینکه مدام ادعا میکنن اینجا آزادی بیان نداره و هزار تا حرف دیگه اما باز به طور فله ای آی دی سازی میکنن و ترول بازی در میارن و معلوم نیست چه اصراری به حضور و فعالیت در اینجا دارن ، نیاز هست در قوانین یک تجدید نظری بشه و حتی تبصره ای هم احیانا اضافه بشه که فرد به فرد این مورد بازداشت رو بررسی کنیم...

به هر حال به اندازه کافی به امثال شیلا فرصت داده شد ، هدف از بازداشت موقت هم این بود که متوجه بشن رویه فعالیتی ایشون اینجا مورد قبول نیست.اما وقتی به دقیقه نکشیده دوباره آی دی جدید میسازه میاد ترول بازی در میاره شما چه توقعی دارید ایران بانوی گرامی؟

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Fiona (06-24-2013),sonixax (06-24-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      البته شیلا آخرین بار بخاطر عدم توجه به اخطار (میلاد گرامی) در برداشتن هیتلر از امضاش محروم شدند (که البته بار دوم بود بار اول را میلاد گرامی شخصا و با بزرگواری آواتور را عوض کرد و یک آواتور پسند او گذاشت)،بعد از آن هم تنها آیدی فله‌ای ساخته و آیدی هایش بسته شده.نژادپرستی انکار هلوکاست آیدی سازی فله‌ای و چند یوزره بودن همه جرم هستند ولی چه کنیم که ترول زیاد باعث کاهش جرات و افزایش دروغگویی میشود دیگر !!
      ویرایش از سوی Russell : 06-24-2013 در ساعت 03:10 PM

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (06-23-2013),sonixax (06-24-2013)

سرنویسنده دوم
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      ضد و نقیض

سر به زیر

iranbanoo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      جُستارها
      25
      امتیازها
      45,990
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,572
      از ایشان 3,738 بار در 1,364 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      30 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      خب گاهی با ورود نوابغی مثل شیلا به انجمن که حکم ویروس رو دارن و در عین اینکه مدام ادعا میکنن اینجا آزادی بیان نداره و هزار تا حرف دیگه اما باز به طور فله ای آی دی سازی میکنن و ترول بازی در میارن و معلوم نیست چه اصراری به حضور و فعالیت در اینجا دارن ، نیاز هست در قوانین یک تجدید نظری بشه و حتی تبصره ای هم احیانا اضافه بشه که فرد به فرد این مورد بازداشت رو بررسی کنیم...

به هر حال به اندازه کافی به امثال شیلا فرصت داده شد ، هدف از بازداشت موقت هم این بود که متوجه بشن رویه فعالیتی ایشون اینجا مورد قبول نیست.اما وقتی به دقیقه نکشیده دوباره آی دی جدید میسازه میاد ترول بازی در میاره شما چه توقعی دارید ایران بانوی گرامی؟
      :))
      خوب مگه ما چه قصدی داریم؟:))
      من قبلا در مورد این مسئله به حد کافی با مدیر های اینجا صحبت کردم و الانم به دنبال مسئله ی خاصی نیستم.
      از نظر من اینکه فرد چه قصدی داره و چه طرز تفکری مادامی که از خط قرمز های یک مجموعه عبور نکنه یک کاربره مثل کاربرای دیگه.
      این زیاد جالب نیست که من آن میشم و میبینم که در عرض 1 ساعت نزدیک به 10 تا نام کاربری یکباره اخراج شدن اونهم در نتیجه ی کل کل اون کاربر با مدیرا...!
      البته میتونم درک کنم که یکسری رفتارهای کاربرا از حوصله ی کاربرای دیگه خارج میشه و اذیتشون میکنه.اما این برای یک مجموعه با یک سری قوانین مشخص قابل درک نیست.
      البته اینها تنها یک نظره........
      شراب اولی تر ...

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از iranbanoo گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Fiona (06-24-2013),sonixax (06-24-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •