• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 8 از 10 نخستیننخستین 12345678910 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 71 به 80 از 95

جُستار: فعالیت نازی ها در ایران قانونی شد !

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 553
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      از ایشان 2,863 بار در 1,134 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی kourosh_bikhoda نمایش پست ها
      ما اگر با این عرب ها بد هم باشیم، کشت و کشتار رو نباید قبول کنیم. به همین میزان هم اونها با ما بدند، پس اگر کشت و کشتاری در ایران وجود داشته باشه و اونها هم بهش دامن بزنند و باعث بشند جلوی چشمانتون، خواهرتون، برادرتون، مادرتون، هموطنتون تیر بخوره یا ناقص بشه، چه حالی بهتون دست میده؟ این مساله برای همه بد هست.
      موضوع بد بودن کار نیست.. من هم میدونم بده و دردناکه! اما جنگ شوخی بردار نیست! فلسطینی ها هم اگر زورشون برسه همین کار را میکنند! وقت جنگ باید قوی باشی و بجنگی .. باید با غریزه بجنگی! کشوری که این تفکرات احساسی رو در شرایط جنگی پیاده کند محکوم به فناست!
      پیشنهاد میکنم جوابی که به دوست عزیزم sonixax دادم رو مطالعه کنید...

دین اینها رو به جون هم انداخته. یک مشت آدم اهل سال 2010 و 2011 عقلشون رو سپردند دست خزعبلات 4 هزار سال پیش.
      در این مورد با شما کاملا موافقم. بیشتر بدبختی ها و مصیبت هایی که انسان میکشد از همین دین است!
      انسان پیشرو با جامعه همخوانی ندارد هم آهنگی دارد

2. یک کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-27-2010)

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Reactor نمایش پست ها
      موضوع بد بودن کار نیست.. من هم میدونم بده و دردناکه! اما جنگ شوخی بردار نیست! فلسطینی ها هم اگر زورشون برسه همین کار را میکنند! وقت جنگ باید قوی باشی و بجنگی .. باید با غریزه بجنگی! کشوری که این تفکرات احساسی رو در شرایط جنگی پیاده کند محکوم به فناست! پیشنهاد میکنم جوابی که به دوست عزیزم sonixax دادم رو مطالعه کنید...
      یهودی ها و اسرائیلی ها در عمل نشون دادند که اگر زورشون برسه جنایت میکنند ، شما همین رو در مورد عربها گفتید (اون قسمتی که پررنگ کردم) .
      پس طبق این منطق شما ، نازی ها حق داشتند که یهودی ها رو کشتار میکردند ، و همون طور که دیدیم وقتی زورشون رسید دارند همون کار رو با یکی دیگه میکنند .
      با این حساب شما نباید مشکلی با جنایات نازی ها داشته باشید ؟
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-27-2010),Russell (11-27-2010),سارا (07-10-2015)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      از ایشان 11,876 بار در 4,433 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      جناب میلاد ، این مقایسه نازی‌ها با ارتش اسرائیل یک مقایسه اشتباه است ، نازی‌ها بخاطر نژاد یهودیان آنها رو کشتار صنعتی میکردند ، اسرائیل کی‌ چنین کاری کرده است؟ ۱ بار شما گروه‌های ترور را محکوم نمیکنید که چرا در میان مردم انبار سلاح ایجاد میکنند و موشک شلیک میکنند ، خوب اسرائیل نمی‌خواهد که کسی‌ کشته بشود ، ولی‌ در انتخاب آخر جان مردم خود را ترجیح می‌‌دهد ، مثل هر کشور دیگری ، ۴ تا عکس دیدید احساساتی‌ شدید از روی خرد تصمیم گیری نمیکنید ، من هم می‌تونم عکس زن حامله یهودی رو اینجا آپلود کنم که جنینش افتاده بیرون بعد حمله ، می‌تونم عکس کودکستان‌های شهر سدروت را آپلود کنم که ۸ سال هست تارگت موشک‌های حماس هستند.
      "A Land without a People for a People without a Land"

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-27-2010),sonixax (11-27-2010)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی shinbet نمایش پست ها
      جناب میلاد ، این مقایسه نازی‌ها با ارتش اسرائیل یک مقایسه اشتباه است ، نازی‌ها بخاطر نژاد یهودیان آنها رو کشتار صنعتی میکردند ، اسرائیل کی‌ چنین کاری کرده است؟ ۱ بار شما گروه‌های ترور را محکوم نمیکنید که چرا در میان مردم انبار سلاح ایجاد میکنند و موشک شلیک میکنند ، خوب اسرائیل نمی‌خواهد که کسی‌ کشته بشود ، ولی‌ در انتخاب آخر جان مردم خود را ترجیح می‌‌دهد ، مثل هر کشور دیگری ، ۴ تا عکس دیدید احساساتی‌ شدید از روی خرد تصمیم گیری نمیکنید ، من هم می‌تونم عکس زن حامله یهودی رو اینجا آپلود کنم که جنینش افتاده بیرون بعد حمله ، می‌تونم عکس کودکستان‌های شهر سدروت را آپلود کنم که ۸ سال هست تارگت موشک‌های حماس هستند.
      مگر من جایی تروریست ها رو تائید کردم که شما این چنین میگویید ؟

منطق جناب Reactor اینه که چون فلسطینی ها پتانسیل کشتار دارند ، اسرائیل حق داره اون ها رو کشتار کنه . من هم اون جواب رو بهشون دادم که اگر این طوریه اسرائیلی ها هم نشون دادند پتانسیل کشتار دارند !
      منظور من به هیچ عنوان اون چیزی که شما برداشت کردید نبود ، بلکه پاسخی به منطق وارونه و اشتباه جناب Reactor بود .
      دکتر ساسی

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-27-2010),Russell (11-27-2010)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی shinbet نمایش پست ها
      کسرا جان حرف شما درسته!!! اما بالاخره اسرائیل میخواد از راه مقابله نظامی مشکل رو حل کنه؟! وقتی برای دفاع میری و 10 برابرش آدم از طرف مقابل میکشی بقیه حق اعتراض ندارن؟! من واقعا حق میدم که یهودی ها از خودشون دفاع کنن اما خشونت خشونت میاره...توقع نداشته باش اون جوون فلسطینی وقتی دید تمام خونواده اش کشته شدن بشینه منطقی فکر کنه!! اون میره بمب به خودش میبنده میاد وسط یهودیا خودشو منفجر میکنه....یعنی اون کسایی که اهداف دیگه ای دارن از این طریق میان امثال این افراد رو تحریک میکنن...
      همه از جنگ خسته شدن.وقتشه این مساله برای همیشه حل بشه...

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (11-28-2010),sonixax (11-27-2010)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 553
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      از ایشان 2,863 بار در 1,134 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها

آخر عاقبت عراق رو هم دیدیم چی شد .
      به لطف آمریکا بعله! وگرنه بعید نبود صدام دوباره بخواد به ایران حمله کنه! و روز از نو روزی از نو...

نخست اینکه شما کلن دارید مقایسه اشتباهی انجام میدید ، مگه فلسطینی ها موشک و هواپیما های مدرن و ارتش و از این حرفها دارند ؟ 4 تا راکت پرپری دست حماسه مردم معمولی هم که به جز سنپ چیزی ندارند .
      مگه باید داشته باشن؟ به الاغ که شاخ نمیدن! اگر بدن که یک نفر آدم سالم تو دنیا باقی نمیمونه!

این حرف مزخرفت به تمام معناست ، آلمان بعد از جنگ جهانی دوم حتا یک کلت کمری هم اجازه نداره تولید کنه چه برسه سلاح شیمیایی که بعدش بخواد بفروشتش ! حرفهای آخوندها رو باور نکنید شما .
      پس مسلسل ام پی 5 ساخت و تولید مجمع الجزایر گالاپاگوسه؟
      به 46تا کشور از جمله ایران هم صادر کرده..اینم اینکش
      http://en.wikipedia.org/wiki/Heckler_%26_Koch_MP5

پس بچه ها و زنهای بی دفاع مهاجم هم شدند - شما با این منطق به هیچ عنوان ، تکرار میکنم به هیچ عنوان حق ندارید به جمهوری اسلامی ایراد بگیرید - چون شما میشید مهاجم به حکومت و اون حق داره با تمام قدرت سرکوبتون کنه !
      حرف شما درسته! مگر من گفتم اشکال من به ج.ا فلسفیه و یا گفتم با منطق و حرف زدن کسی میتونه ج.ا رو بکشه پایین؟ مسلمه اگر روزی زور ما به ج.ا برسه نابودش میکنیم و اگر هم نرسه مثل الان نمیتونیم نابودش کنیم! ضمنا از نظر حکومت ما مهمان حکومت نیستیم و 100% مهاجم هستیم! مهم این نیست که اون چه فکری راجع به ما میکنه مهم اینه که ما میدونیم حرف حق میزنیم و باید قدرتمون رو زیاد کنیم تا بتونیم جلوش در بیایم! از نظر زاویه ی دید حکومت هم کار اون ها درسته و اون ها ما رو سرکوب میکنند! شما فکر میکنید پس به ما شیرینی میدهند؟ حق داشتن یا حق نداشتن چیزی رو عوض نمیکنه! مهم زور و قدرته! هر جبهه ای که بیشتر قدرت داشته باشه حق و ناحق رو اون تعیین میکنه! این قانون طبیعته! ما هم اگر فکر میکنیم حرفمون حقه باید با قدرت ثابتش کنیم! عرض کردم حرف و منطق تو میدون جنگ بدرد نمیخوره !
      فلسطینی ها مگه چیزی ازشون مانده که بخواهند آدم کشی هم بکنند ؟ تازه اون هم مردم معمولیشون ! اسرائیل یک نظامیش کشته میشه کون دنیا رو پاره میکنه ، بعد خودش بچه های مردم رو میکشه .
      خوب زور داره میتونه و میکنه! فلسطینی ها هم میکنن ولی چون رسانه و زور ندارن صداشون به جایی نمیرسه..بهتر!

این نظر شماست ، اتفاقن خیلی هم انسانهای شرافتمندی هستند .
      یکی از مهمترین دلایلی که 30ساله تحریم های آمریکا روی حکومت تاثیر نداشته و بیشتر ج.ا رو گنده تر کرده همین بی شرف هایی مثل آلمان و فرانسه هستند که بخاطر منافعشون تحریم ها رو میشکوندند و با ج.ا رابطه ی تجاری برقرار میکردند و در طول تحریم ها همین دوتا کشور بزرگترین شرکای تجاری ایران بودند!

این چه ربطی به نکشتن غیر نظامیان دارد ؟ شما از اون دسته افرادی هستید که میگید هدف وسیله رو توجیه میکنه در نتیجه هر جنایتی رو میشه مرتکب شد . بعد همین شما به جمهوری اسلامی گیر میدید که چرا آدم میکشه ! میدونید چرا ؟ چون از نظر شما مرگ خوبه ولی برای همسایه .
      عرض کردم تو جنگ حلوا خیرات کردن مساوی است با فرو رفتن یک گلوله در وسط پیشانی ! جنگ با میز کنفرانس و دانشگاه و فاروم و اینترنت فرق زیادی داره و طبیعت خودش رو داره و تاکتیک های خاص خودش رو میطلبه!

شما همچین نسبت به اروپایی ها گارد گرفتید که انگار کاری باهاتون کردند !
      هم با من هم با شما هم با هر ایرانی دیگه... در نابود کردن کشورم شریک بودن!

---------- ارسال جدید اضافه شده در 12:17 AM ---------- ارسال قبلی در 12:14 AM ----------

من اصولا تلوزیون ایران تماشا نمیکنم که بخواد تاثیری در من داشته باشه!
      خوشبختانه ویکی پدیا در سال 2011 توضیح کامل و بیتعصبی راجع به این جنگ داده!
      میتونید لیست کشورهای کمک کننده به طرفین جنگ رو بخونید و اینکه چی کمک کردند!!!
      اسم سوئد جان و آلمان جان هم در لیست هست..منبع هم آخر مقاله آورده شده که میتونید مطالعه کنید

http://fa.wikipedia.org/wiki/جنگ_...ن_و_عراق
      انسان پیشرو با جامعه همخوانی ندارد هم آهنگی دارد

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-27-2010),Mehrbod (11-28-2010)

مدیر تالار
      Overall activity: 99.7%
      دستاوردها:
      وضعیت؟

Empty

kourosh_bikhoda آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      صهیونیستستان
      جُستارها
      40
      امتیازها
      94,728
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      4,209
      از ایشان 4,997 بار در 2,197 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      26 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      آقا صلوات!

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت --- هـمـه روز ایـرانیـان تـیـره گـشـت
      جهـان را دگـرگونه شـد رسم و راه --- تـو گـویـی نتـابـد دگـر مـهر و مـاه
      ز مـی نشئه و نغمه از چـنگ رفـت --- ز گل عطر و معنی ز فرهنگ رفت
      ادب خــوار شــد، هـنـر شـد وبــال --- بـه بستـنـد انـدیشـه را پـر و بــال
      «توصیف فردوسی بزرگ از تازش اسلام به ایران»

خردگرایی و ایمان ستیزی

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از kourosh_bikhoda گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-27-2010),sonixax (11-27-2010)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      مگه باید داشته باشن؟ به الاغ که شاخ نمیدن! اگر بدن که یک نفر آدم سالم تو دنیا باقی نمیمونه!
      این طرز فکر شماست .

به لطف آمریکا بعله! وگرنه بعید نبود صدام دوباره بخواد به ایران حمله کنه! و روز از نو روزی از نو...
      صدام در حدی نبود که بخواد دوباره به ایران حمله کنه .

پس مسلسل ام پی 5 ساخت و تولید مجمع الجزایر گالاپاگوسه؟ به 46تا کشور از جمله ایران هم صادر کرده..اینم اینکش
      آلمان دیگه اجازه تولید نداره ، طراحی شاید مال آلمان باشه ولی در آلمان ساخته نمیشه . در ضمن بد نیست بدونید آلمان کاپیتولاسیون رو قبول کرده و آمریکا و انگلیس و ... هر کاری دلشون بخواد میتونند باهاش بکنند .

رف شما درسته! مگر من گفتم اشکال من به ج.ا فلسفیه و یا گفتم با منطق و حرف زدن کسی میتونه ج.ا رو بکشه پایین؟ مسلمه اگر روزی زور ما به ج.ا برسه نابودش میکنیم و اگر هم نرسه مثل الان نمیتونیم نابودش کنیم! ضمنا از نظر حکومت ما مهمان حکومت نیستیم و 100% مهاجم هستیم! مهم این نیست که اون چه فکری راجع به ما میکنه مهم اینه که ما میدونیم حرف حق میزنیم و باید قدرتمون رو زیاد کنیم تا بتونیم جلوش در بیایم! از نظر زاویه ی دید حکومت هم کار اون ها درسته و اون ها ما رو سرکوب میکنند! شما فکر میکنید پس به ما شیرینی میدهند؟ حق داشتن یا حق نداشتن چیزی رو عوض نمیکنه! مهم زور و قدرته! هر جبهه ای که بیشتر قدرت داشته باشه حق و ناحق رو اون تعیین میکنه! این قانون طبیعته! ما هم اگر فکر میکنیم حرفمون حقه باید با قدرت ثابتش کنیم! عرض کردم حرف و منطق تو میدون جنگ بدرد نمیخوره !
      فلسطینی ها هم میدونند حرف حق میزنند ، البته از دید خودشون .

خوب زور داره میتونه و میکنه! فلسطینی ها هم میکنن ولی چون رسانه و زور ندارن صداشون به جایی نمیرسه..بهتر!
      هیتلر هم زور داشت میکرد ، پس ایرادی بهش وارد نیست ، چون شما میگی هرکی زور داره حق داره هر کاری بکنه .

یکی از مهمترین دلایلی که 30ساله تحریم های آمریکا روی حکومت تاثیر نداشته و بیشتر ج.ا رو گنده تر کرده همین بی شرف هایی مثل آلمان و فرانسه هستند که بخاطر منافعشون تحریم ها رو میشکوندند و با ج.ا رابطه ی تجاری برقرار میکردند و در طول تحریم ها همین دوتا کشور بزرگترین شرکای تجاری ایران بودند!
      تحریم ها رو میشکونند یعنی چی ؟ آمریکا تحریم کرده آلمان و فرانسه رو سننه ؟ در ضمن اگر همینها نبودند الان ماها اصلن نمیدونستیم کامپیوتر چیه که بخوایم بیایم بحث کنیم بگیم اینها اخن یا نیستن .

عرض کردم تو جنگ حلوا خیرات کردن مساوی است با فرو رفتن یک گلوله در وسط پیشانی ! جنگ با میز کنفرانس و دانشگاه و فاروم و اینترنت فرق زیادی داره و طبیعت خودش رو داره و تاکتیک های خاص خودش رو میطلبه!
      خوب ، بنده تکلیفم با شما روشن شد و الان میدونم حرف حساب شما چیه ، شما میگی هر کسی زور داره هر کاری دلش بخواد میتونه بکنه و هیچ ایرادی هم نداره - قوانین بین المللی و حقوق بشر و قوانین جنگی هم کشک همین که زور داره کافیه . و این طوری که فهمیدم شما با نازی ها و جنایاتشون هم مشکل ندارید چون منطق شما طرف قدرتمند رو میگیره .

هم با من هم با شما هم با هر ایرانی دیگه... در نابود کردن کشورم شریک بودن!
      پس 4 تا فحش هم به خودمون بدید !

من اصولا تلوزیون ایران تماشا نمیکنم که بخواد تاثیری در من داشته باشه! خوشبختانه ویکی پدیا در سال 2011 توضیح کامل و بیتعصبی راجع به این جنگ داده! میتونید لیست کشورهای کمک کننده به طرفین جنگ رو بخونید و اینکه چی کمک کردند!!! اسم سوئد جان و آلمان جان هم در لیست هست..منبع هم آخر مقاله آورده شده که میتونید مطالعه کنید
      این از همان تبلیغات کثیف جمهوری اسلامی است ، اگر چنین چیزی حقیقت داشت و ایران توانسته بود ثابتش کند خشتک اینها رو روی سرشون کشیده بود و تا حالا کلی خسارت و باج از همینها گرفته بود ، ولی حتا در دادگاه صدام و بعثی ها حرفی در این باره زده نشد چون اصلن اتفاق نیوفتاده بوده و اثبات هم نشده .
      فرانسه و ... رو من نمیدونم ، ولی آلمان رو مطمئن هستم چرندیات در بارش میگن - چون من دارم اینجا زندگی میکنم و میبینم که آلمان حتا ارتش مستقل و تحت فرمان 100% خودش نداره چه برسه به کارخونه تولید سلاح بیولوژیکی و شیمیایی ! این قراردادی بوده که پس از جنگ جهانی دوم امضا کرده و درست بعد از امضای قرارداد برای زهر چشم گرفتن بیشتر شهر درسدن آلمان به مدت 3 روز بمباران که شد که تقریبن تمام شهر با خاک یکسان شد .
      دکتر ساسی

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-27-2010),Russell (11-27-2010)

نویسنده دوم
      Level completed: 63%, Points required for next Level: 56
      دستاوردها:
      از دروغ‌بافی و
      هوچی‌گری بیزار
      هستم.

کنجکاو

Jooyandeh آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      7
      امتیازها
      3,744
      رنک
      38
      Post Thanks / Like
      سپاس
      154
      از ایشان 338 بار در 162 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Havadar_e_Democracy نمایش پست ها
      میلاد جان جون من بیخیال شو!!! فردا نشستم تو خونه میبینم بمب اومد رو سرم...
      شما رو نمی‌دونم. امّا،‌ بعید نمی‌دونم ری‌اکتور بره پاسارگاد به ضریح حضرت ذوالقرنین دخیل ببنده. کتابه "مادرم فرح" رو هم ببره باهاش ذکر بخونه.

شما خواستی میتونه بهش ملحق بشی.
      آنچه مقدّس است، به سگان مدهید و مرواریدهای خود را پیش خوکان میندازید، مبادا آن‌ها را پایمال کنند و برگردند و شما را بِدَرند. (متی ۷ : ۶)

فرزندان این عصر در مناسبات خود با هم‌عصران خویش از فرزندان نور عاقل‌ترند. (لوقا ۱۶ : ۹)

(ترجمه‌یِ هزاره‌یِ نو)
      وب‌لاگِ من: پژوهش‌های شاه‌پور برنابا جوینده

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من فکر میکنم جوابهای جناب کسری پر است از مغلطه خودت هم همینطور.
      در همین جنگ غزه عفو بین الملل دو طرف رو به جنایت جنگی متهم کرد.
      حالا طرف مقابل جنایت جنگی میکنه شمام نباید بری همونکارو بکنی.من به شخصه الان خطر اسلامگرایی رو بزرگتر و حادتر از مشکل لابیهای یهودی و اسرائیل میدونم ولی این به خاطر این نیست که اسرائیل دولت سکولار و انساندوستیست بلکه بخاطر اینه که اسلامگرها بیشترند و خطر نزدیکتری هستند.همونطور که یه زمان شوروی خطر اصلی بود.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

19. یک کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-27-2010)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. کارگاه جمله سازی
      از سوی کافر_مقدس در تالار تالار سرگرمی
      پاسخ: 101
      واپسین پیک: 03-19-2016, 08:01 AM
    2. اشعار مشهور سعدی شیرازی
      از سوی mamad1 در تالار ادبسار
      پاسخ: 7
      واپسین پیک: 09-24-2012, 02:18 PM
    3. عبدالله شهبازی مورخ مشهور بازداشت شد.
      از سوی sonic در تالار گفتگوی آزاد
      پاسخ: 1
      واپسین پیک: 12-08-2010, 10:21 PM
    4. دانلود بازی های سگا
      از سوی philsof در تالار رایانه، اینترنت، تلفن‌های همراه
      پاسخ: 1
      واپسین پیک: 10-27-2010, 11:31 PM

کلیدواژگان این جُستار

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.