• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 6 از 10 نخستیننخستین 12345678910 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 51 به 60 از 95

جُستار: فعالیت نازی ها در ایران قانونی شد !

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 99.7%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      وضعیت؟

Empty

kourosh_bikhoda آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      صهیونیستستان
      جُستارها
      40
      امتیازها
      94,728
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      4,209
      از ایشان 4,997 بار در 2,197 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      26 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      ادعا ؟ دیگه داریم به چشم خودمون میبینیم کسرا جان . بعد مگه نسل کشی حتمن باید مثل هیتلر وحشی بازی باشه ؟ همون بمب و خمپاره ریختن روی سر غیر نظامی ها و خیلی کارهای دیگه هم نسل کشیه .
      دیگه کشتن هر جنبنده ای که در خیابون ها در حال عبور هست، اینجوری ماسمالی نمیخواد که!

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت --- هـمـه روز ایـرانیـان تـیـره گـشـت
      جهـان را دگـرگونه شـد رسم و راه --- تـو گـویـی نتـابـد دگـر مـهر و مـاه
      ز مـی نشئه و نغمه از چـنگ رفـت --- ز گل عطر و معنی ز فرهنگ رفت
      ادب خــوار شــد، هـنـر شـد وبــال --- بـه بستـنـد انـدیشـه را پـر و بــال
      «توصیف فردوسی بزرگ از تازش اسلام به ایران»

خردگرایی و ایمان ستیزی

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از kourosh_bikhoda گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-26-2010),Russell (11-27-2010),sonixax (11-26-2010)

دفترچه نویس
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      از ایشان 11,876 بار در 4,433 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      همون بمب و خمپاره ریختن روی سر غیر نظامی ها و خیلی کارهای دیگه هم نسل کشیه .
      وقتی‌ با افراد ضد مذهب و بی‌ خدا برخورد می‌کنم که میبینم چگونه بازیچه دست رسانه‌‌های ضد اسرائیلی شدند ، متوجه این می‌‌شوم که هنوز راه بسیار طولانی‌ داریم ، اگر منظورتان از بمب ریختن جنگ غزه است ، پیشنهاد می‌کنم لینک زیر را ببینید ، صحبت‌های یک جنرال انگلیسی‌ در مورد اینکه چگونه اسرائیل جنگ غزه را اداره کرد. جالب اینجاست حماس ۸ سال راکت و خمپاره به روی سر شهروندان اسرائیلی میریزه جیک کسی‌ از بی‌ خدا و باخدا در نمیاد و تا اسرائیل از خودش دفاع می‌کنه ، دوباره این اژدها زیر خاکستر در میاد و کار خودش رو شروع میکنه.

و همون طور که گفتم اگر نسل کشی و آدم کشی اون هم از نوع غیر نظامی و بی دفاع به بهانه دفاع از خود و جنگ و این حرفها خوبه و ایرادی نداره ، نازی ها هم در همان دوران این حق را داشتند ! و نئو نازی ها هم برای دفاع از خود این حق را دارند ، اگر آنها نداشتند و ندارند اسرائیل هم نداشته و ندارد .
      نازی‌ها از چی‌ دفاع کردند؟ مگر یهودیان اروپا به دولت آلمان اعلان جنگ کرده بودند که آنها از خود دفاع کنند ، ۱/۵ میلیون کودک را به جرم اینکه فقط یهودی هستند به صورت صنعتی کشتار کردن دفاع شخصی‌ هست؟ من واقعا برای شما متاسفم

شما هم باید ببینید که تقصیر کشته شدن مردم معمولی‌ در جنگ کی‌ هست ، چرا به حماس ایراد نمیگیرید که در میان مردم سلاح‌های خود را مخفی‌ می‌کند ، در مورد عکس آخر هم که %۱۰۰ دروغ است ، خواهش می‌کنم لینک زیر را بخوانید که چگونه این دروغ ساخته شد. فرق اسرائیل با فلسطین این هست که اگر در جنگ یک کودک فلسطینی کشته میشود مایع جشن و پایکوبی در اسرائیل نیست ولی‌ وقتی‌ یک اسرائیلی کشته میشود در فلسطین جشن میگیرند.
      http://www.phyllis-chesler.com/194/t...-media-silence

خیر ، نئو نازیسم یهودی ستیز است و یهودی ستیزی هم ایرادی ندارد
      یهود ستیزی نژاد پرستی‌ است ، اینکه یک نفر بخاطر اینکه یهودی است مورد تبعیض ، قتل و کشتار قرار بگیرد ، شما فرق ستیز با یک دین را با ستیز با مردمی که اعتقاد به چیزی دارند نمیفهمید ، چه کسی‌ گفت یهودیت را نقد نکنید؟ آیا برای حل مشکل اسلام باید اتاق‌های گاز برقرار کرد و تمامی‌ مسلمانان را کشت؟

---------- ارسال جدید اضافه شده در 11:03 PM ---------- ارسال قبلی در 10:53 PM ----------

عملیات سرب گداخته(قسمت اول)מבצע עופרת יצוקה

در لینک بالا در وبلاگم در مورد جنگ غزه توضیحاتی دادم ، ادامه آن را نیز در حال نوشتن هستم ، لطفا سر فرصت آن را بخوانید. خدا را شکر که یکی‌ از برترین قدرت‌های نظامی جهان را داریم ، وگرنه قبل از اسلام گریان شما‌ها به سوی نابودی ما میرفتید.
      ویرایش از سوی Theodor Herzl : 11-26-2010 در ساعت 11:23 PM
      "A Land without a People for a People without a Land"

4. یک کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Jooyandeh (11-26-2010)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی shinbet نمایش پست ها
      وقتی‌ با افراد ضد مذهب و بی‌ خدا برخورد می‌کنم که میبینم چگونه بازیچه دست رسانه‌‌های ضد اسرائیلی شدند ، متوجه این می‌‌شوم که هنوز راه بسیار طولانی‌ داریم ، اگر منظورتان از بمب ریختن جنگ غزه است ، پیشنهاد می‌کنم لینک زیر را ببینید ، صحبت‌های یک جنرال انگلیسی‌ در مورد اینکه چگونه اسرائیل جنگ غزه را اداره کرد. جالب اینجاست حماس ۸ سال راکت و خمپاره به روی سار شهروندان اسرائیلی میریزه جیک کسی‌ از بی‌ خدا و بخدا در نمیاد و تا اسرائیل از خودش دفاع می‌کنه ، دوباره این اژدها زیر خاکستر در میاد و کار خودش رو شروع میکنه.
      چرا تا هر کسی یک حقیقتی رو بیان میکنه که به مزاجتون خوش نمیاد فوری میگید رسانه های ضد اسرائیلی و تبلیغات و فلان و بهمان؟

نازی‌ها از چی‌ دفاع کردند؟ مگر یهودیان اروپا به دولت آلمان اعلان جنگ کرده بودند که آنها از خود دفاع کنند ، ۱/۵ میلیون کودک را به جرم اینکه فقط یهودی هستند به صورت صنعتی کشتار کردن دفاع شخصی‌ هست؟ من واقعا برای شما متاسفم
      آیا نئو نازیست ها علیه کسی اعلام جنگ کردند که شما دارید اینطوری میزنیدشون ؟
      در ضمن مگه اسرائیل کودکان فلسطینی رو کشتار نمیکنه ؟ اونها کودک نیستند ؟ فقط خون یهودی ها رنگین تره ؟
      البته شما دینتون رسمن داره میگه قوم برترید و نژاد پرستی رو ترویج میده و شما هم یک باورند به یهودیت .

شما هم باید ببینید که تقصیر کشته شدن مردم معمولی‌ در جنگ کی‌ هست ، چرا به حماس ایراد نمیگیرید که در میان مردم سلاح‌های خود را مخفی‌ می‌کند ، در مورد عکس آخر هم که %۱۰۰ دروغ است ، خواهش می‌کنم لینک زیر را بخوانید که چگونه این دروغ ساخته شد. فرق اسرائیل با فلسطین این هست که اگر در جنگ یک کودک فلسطینی کشته میشود مایع جشن و پایکوبی در اسرائیل نیست ولی‌ وقتی‌ یک اسرائیلی کشته میشود در فلسطین جشن میگیرند.
      مگر ما گفتیم حماس کار خوبی میکند ؟ ما خودمان دشمن حماس هستیم . همه جا هم طرف اسرائیل را گرفته ایم چون حق باهاشون هست ولی در مورد کشتار مردم یک کره زمین دارند بهشون اعتراض میکنند .
      در مورد عکس آخر هم 100% دروغ نیست و اسرائیلی ها برای فرار و بهانه تراشی میگویند دروغ است ، یک کره زمین شاهد مرگ این دو بودند . البته شاید کشته نشده باشند !!!!!
      یک کاریکاتوری در مورد کودکان اسرائیلی و فلسطینی بود برای شما قرار میدهم تا ببینید :

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Arab.jpg
دیدن: 92
حجم: 11.4 کیلو بایت

این یک حقیقته کسرا جان ، چه شما خوشت بیاد چه خوشت نیاد . و خیلی طبیعی هست وقتی سربازان گردن کلفت اسرائیلی کرور کرور از کودکان فاسطینی میکشند اگر یک کودک اسرائیلی کشته شود مردمشان شادمانی میکنند .

یهود ستیزی نژاد پرستی‌ است ، اینکه یک نفر بخاطر اینکه یهودی است مورد تبعیض ، قتل و کشتار قرار بگیرد ، شما فرق ستیز با یک دین را با ستیز با مردمی که اعتقاد به چیزی دارند نمیفهمید ، چه کسی‌ گفت یهودیت را نقد نکنید؟ آیا برای حل مشکل اسلام باید اتاق‌های گاز برقرار کرد و تمامی‌ مسلمانان را کشت؟
      مگر نئو نازیست ها دارند این کار را میکنند که شما شلوغش کرده اید ؟ بله یک زمانی نازی ها این کار را کرده اند ، به کسانی که حتا در آن زمان به دنیا هم نیامده بودند چه ربطی دارد ؟ در ضمن یهود ستیزی نژاد پرستی نیست ، یهودی ستیزی نژاد پرستیست همان طور که مسلمان ستیزی نژاد پرستیست .
      اگر شما از اینکه کسی به دینتان بگوید بالای چشمش ابروست ناراحت میشوید ، خودتان هم حق ندارید به دین دیگران گیر بدهید .

در لینک بالا در وبلاگم در مورد جنگ غزه توضیحاتی دادم ، ادامه آن را نیز در حال نوشتن هستم ، لطفا سر فرصت آن را بخوانید. خدا را شکر که یکی‌ از برترین قدرت‌های نظامی جهان را داریم ، وگرنه قبل از اسلام گریان شما‌ها به سوی نابودی ما میرفتید.
      یکی از برترین قدرت های نظامی وابسته جهان را دارید که البته از پس حماس چسکی بر نمی آید ، یعنی اگر آمریکا بکشد کنار چیزی ندارید . بمب اتمی هم برای کسی قدرت نمیاورد - مگر برای کره شمالی آورده ؟ یا هند و پاکستان ؟

کسی هم قصد نابودی شما را ندارد ، ولی شماها گویا قصد نابودی و نسل کشی دارید و عملتان هم درست همین را نشان میدهد و مدام به دروغ میگویید نه خیرم ما کاری نمیکنیم و پسر پیغمبریم و اصلن مظلوم واقع شدیم در مقابل فلسطینی ها ! همین اعتراضات هم نبود الان دیگه فلسطینی و عربی باقی نمانده بود همه را از دم کشته بودید .

شما مدام از نازی ها ایراد میگیرید و جنایات آنها را میکوبید بر سر بازماندگانشان ولی خودتان هزار برابر بد ترش را و با سلاح های مدرن تر دارید بر سر فلسطینیان میاورید . و جالبه قبول هم ندارید ! باز خوبه این همه مدرک و سند و فیلم و عکس هست . نبود چی میشد

البته اینها هم همه دروغ است و اصلن کاری نکردند دنیا هم برایتان دست و کف و سوت زده :

http://www.bbc.co.uk/persian/world/2...t_israel.shtml
      http://www.bbc.co.uk/persian/world/2...flotilla.shtml

اسرائیلی که انقدر مظلوم نمایی میکند را اگر ولش کنند کل دنیا را به آشوب میکشد و همه را به کشتن میدهد !

همان طور که پیشتر گفتم من با رفتار فلسطینی ها مخالفم ولی این دلیل نمیشود که با رفتار اسرائیل در راستای کشتار مردم بی دفاع موافق باشم ! بعدش هم که هر چی دروغه پاچه دنیا میکنند .

http://www.iranianuk.com/article.php?id=57072

همه هم که از دم دروغ میگویند و همه فیلم ها و اسناد و مدارک جعلیست فقط اسرائیلی ها راست میگویند

گاردين از تبرئه قاتل يك كودك فلسطيني خبر داد
      روزنامه "گاردين" چاپ لندن،نوشت: افسر اسرائيلي كه همه 17گلوله خشاب خود را بر روي يك دختر 13 ساله فلسطيني خالي كرده بود، تبرئه شده است.
      http://www.guardian.co.uk/world/2005/nov/16/israel2

An Israeli army officer who fired the entire magazine of his automatic rifle into a 13-year-old Palestinian girl and then said he would have done the same even if she had been three years old was acquitted on all charges by a military court yesterday.

یک فرق بزرگ بین اسرائیلی ها و تروریست ها وجود داره ، یک تروریست نمیبینه چه کسانی رو به کشتن میده ولی یک سرباز اسرائیلی یک کودک را تکه و پاره میکند و با وقاحت تمام ادعا میکند اگر آن کودک 3 ساله هم بود همین بلا را سرش میاوردم !

لابد اینجا هم مقصر حماس است که سلاح هایش را بین غیر نظامیان چپانده ! سرباز اسرائیلی هم خر بوده فرق بچه 13 ساله رو با تروریست ریش و پشمو نفهمیده !
      یا نکنه این هم دروغه ؟ البته هر چیزی که مزاج شما خوش نیاید دروغ است این را میدانم .

بنده اسرائیل را در این زمینه هزار برابر از نازی ها بد تر میدانم ، با مظلوم نمایی و دروغ خواندن اخبار و ... هر جنایتی که دلشان میخواهد انجام میدهند به بهانه دفاع از کشور ! و تا کسی حرفی میزند متهم میشود به ضد اسرائیلی بودن و در تلاش برای نابودی اسرائیل و از این مدل اتهامات، تمام اخباری که جنایات اسرائیلی ها را افشا میکند هم پروپاگاندی علیه اسرائیل است
      ویرایش از سوی sonixax : 11-27-2010 در ساعت 12:39 AM
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

pentageromman (11-27-2010),Russell (11-27-2010),سارا (07-10-2015)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 553
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      از ایشان 2,863 بار در 1,134 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من اگر مسئولیت اجرایی بالایی در ایران داشتم حتما بودجه ی مالی و نظامی و کمک های سالیانه ی ایران به لبنان و فلسطین رو ضربدر 10 میکردم و به اسرائیل میدادم.بالا بریم پائین بیایم عرب ها دشمن ما هستند. ما باید از اسرائیلی ها برای زحمتی که میکشن تشکر کنیم. همین تخم حروم های فلسطینی وقتی عراق بمب رو سر مردم ما میریخت میریختن بیرون و عکس صدام رو میگرفتن هوا و هلهله و شادی میکردند! زمان جنگ رزمنده های ایرانی فقط یک استادیوم پر از فلسطینی اسیر کرده بودند!!!

---------- ارسال جدید اضافه شده در 02:13 am ---------- ارسال قبلی در 02:12 am ----------

از قول من به سربازهاتون بگید خسته نباشن..دست مریزاد
      انسان پیشرو با جامعه همخوانی ندارد هم آهنگی دارد

8. یک کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-27-2010)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Reactor نمایش پست ها
      من اگر مسئولیت اجرایی بالایی در ایران داشتم حتما بودجه ی مالی و نظامی و کمک های سالیانه ی ایران به لبنان و فلسطین رو ضربدر 10 میکردم و به اسرائیل میدادم.بالا بریم پائین بیایم عرب ها دشمن ما هستند. ما باید از اسرائیلی ها برای زحمتی که میکشن تشکر کنیم. همین تخم حروم های فلسطینی وقتی عراق بمب رو سر مردم ما میریخت میریختن بیرون و عکس صدام رو میگرفتن هوا و هلهله و شادی میکردند! زمان جنگ رزمنده های ایرانی فقط یک استادیوم پر از فلسطینی اسیر کرده بودند!!!
      اگر کشتن بد است فرقی نمیکند شما چه کسی را میکشید ، اگر کودک کشی و نسل کشی بد است فرقی نمیکند شما چه کسانی را نسل کشی میکنید . اگر بد نیست پس ایرادی بهم به کسانی که پیشتر این کار را کرده اند وارد نیست .
      اسرائیل هم تنها و تنها برای توجیه جنایات خودش میگوید برای دفاع از خودمان است ! اسرائیلی ها حق دارند برای دفاع از خودشان فلسطینی ها را قتل عام کنند ولی فلسطینی ها حق ندارند برای دفاع از خودشان 4 تا راکت پیزوری بزنند توی سر اسرائیلی ها ! بقیه هم باید بگویند : بععععععععععععع - این منطق اسرائیل و حامیانشان است و در سال 2010 توسط هیچ انسان شریفی پذیرفتنی نیست .

اینکه اعراب دشمن ما هستند یا نیستند ربطی به کشتار زنان و کودکانشان به دست سرباز های وحشی اسرائیلی ندارد . کسی که 17 گلوله در شکم دختر بچه 13 ساله خالی میکند وحشیست و کسانی که وی را در دادگاه تبرئه میکنند جنایتکار .

همینکه اسرائیل تا به حال بارها و بارها به جنایتکار جنگی بودن متهم شده مصدق سخنان ماست .

http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/4580139.stm
      دکتر ساسی

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-27-2010),سارا (07-10-2015)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من یک ساعت جواب پست جناب میلاد را نوشتم ارسال را که زدم همه صفحه سفید شد و پاسخ من نیز به تارنما نیامد! کلی‌ نیز اعصابم خرد شد ،به هر حال اینجا تاپیک مناسبی نیست که در مورد اسرائیل بحث کنیم ، شما نیز کردیت خود را به پای نازیسم نریزید جناب میلاد. یک تاپیک جدا بزنید آنجا بحث کنیم ، این چند پست اخیر را نیز به آنجا منتقل کنید. البته به قول رابی مئیر کهنه Never Again ، و فرقی‌ نیز بین دنیای امروز و زمان هیتلر نیست ، فقط تفاوت این هست که اسرائیلی هست که از ما دفاع کند

نام: armed_jews.jpg
دیدن: 97
حجم: 87.8 کیلو بایت

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-27-2010),sonixax (11-27-2010)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من یک ساعت جواب پست جناب میلاد را نوشتم ارسال را که زدم همه صفحه سفید شد و پاسخ من نیز به تارنما نیامد! کلی‌ نیز اعصابم خرد شد ،به هر حال اینجا تاپیک مناسبی نیست که در مورد اسرائیل بحث کنیم ، شما نیز کردیت خود را به پای نازیسم نریزید جناب میلاد. یک تاپیک جدا بزنید آنجا بحث کنیم ، این چند پست اخیر را نیز به آنجا منتقل کنید. البته به قول رابی مئیر کهنه never again ، و فرقی‌ نیز بین دنیای امروز و زمان هیتلر نیست ، فقط تفاوت این هست که اسرائیلی هست که از ما دفاع کند

نام: armed_jews.jpg
دیدن: 97
حجم: 87.8 کیلو بایت
      کسرا جان پیشتر از اینکه کمی تند سخن گفتم از شما عذر خواهی میکنم

بنده هیچ دفاعی از اندیشه غیر قابل دفاع نازیسم نمیکنم ، بلکه میگویم آزادی بیان میگوید هر کسی مادامی که به کسی آسیبی نرساند آزاد است هر چه میخواهد بیندیشد و بگوید .

نئو نازی های امروزی نه قدرت اجرایی دارند و نه شعار نسل کشی سر میدهند - من خودم وقتی سر قبر دختران یهودی که زنده به گور شده بودند (بیش از 400 دختر زیر 18 سال) رفتم فقط به نازی ها فحش میدادم .

جنایات هیتلر هم توجیه ناپذیر است ، همان طور که کشتار فلسطینیان به دست اسرائیلی ها و به عکس .

تمام سخن من این است : جنایت ، جنایت است چه اسرائیلی مرتکب شود ، چه مسیحی ، چه خود من ، چه عرب ، چه نازی .

حقیقت این است که اسرائیل در این زمینه به خصوص (و البته تنها در این زمینه) دچار جنایت شده و میشود و زیر بار هم نمیرود و همین روند از محبوبیتی که به سختی به دست آورده بود دارد میکاهد . من نه طرفدار برگرداندن سرزمین های به قول آخوندها اشغالی به فلسطینی ها هستم و نه میگویم اسرائیل دفاع از خودش را بیخیال شود ! ولی کشتن کودکان بی دفاع آن هم نه در بمباران بلکه رودر رو جنایت است .

نازی ها هم حق فعالیت دارند و چه بهتر که فعالیتشان علنی و باز باشد تا پنهانی و خفا . خود شما بهتر از من میدانید که با اندیشه نمیشود مبارزه کرد ولی شاید بشود طرفداران یک اندیشه خاص را کنترل کرد که این با سرکوب و جلوگیری از فعالیت آزادشان میسر نمیشود ، چون همه چیز به خفا میرود و وقتی متوجه خطر میشویم که کار از کار گذشته .

متاسفانه در برخی موارد من میبینم که شما به خاطر علاقه ای که به اسرائیل دارید همه چیز رو نادیده میگیرید و اگر تمام یهودیان گرامی این چنین فکر کنند این به نفع اسرائیل نیست و خودش میشود دست آویزی برای جمهوری اسلامی ها .

---------- ارسال جدید اضافه شده در 02:15 am ---------- ارسال قبلی در 02:12 am ----------

و فرقی‌ نیز بین دنیای امروز و زمان هیتلر نیست ، فقط تفاوت این هست که اسرائیلی هست که از ما دفاع کند
      و اما در این مورد ، خیلی فرق هست - چون اگر هیچ فرقی نبود و تمام دنیا متحد بودند برای کشتن و نابود کردن یهودی ها 50 تا اسرائیل هم زورش به کل جهان نمیرسید .
      امروز روز اکثریت در فکر زندگی سالم و مسالمت آمیز در کنار هم هستند که یک سری کله خر اسلامگرا این وسط پیدا شده اند و جهان را نا آرام کرده اند .
      دکتر ساسی

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-27-2010),kourosh_bikhoda (11-27-2010)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      کسی هم قصد نابودی شما را ندارد ، ولی شماها گویا قصد نابودی و نسل کشی دارید

---------- ارسال جدید اضافه شده در 04:13 AM ---------- ارسال قبلی در 04:10 AM ----------

همین اعتراضات هم نبود الان دیگه فلسطینی و عربی باقی نمانده بود همه را از دم کشته بودید .
      http://www.israeltoday.co.il/default...=178&nid=21939

Palestinian Arab terrorists on Sunday shot and wounded a Jewish couple traveling on a highway in southern Judea. The female victim, Netta Zucker, was nine months pregnant at the time of the attack.
      منظورتان از مقاومت ، شلیک به زن ۹ ماه حامله یهودی است؟

---------- ارسال جدید اضافه شده در 04:15 AM ---------- ارسال قبلی در 04:13 AM ----------

یک کره زمین شاهد مرگ این دو بودند . البته شاید کشته نشده باشند !!!!!
      بالاخره کرهٔ زمین شاهد مرگشون بودند یا کشته نشدند؟

---------- ارسال جدید اضافه شده در 04:20 AM ---------- ارسال قبلی در 04:15 AM ----------

یعنی اگر آمریکا بکشد کنار چیزی ندارید
      این سخن دروغ است . بوجد نظامی اسرائیل ۱۶ میلیارد دلار در سال هست که ۳ میلیارد آن از طریق آمریکا تامین میشود و در مقابل نیز اسرائیل حق فروش سلاح‌هایی‌ خاص را به کشور‌ها ندارد ، یعنی‌ اگر آمریکا آن ۳ میلیارد را نیز قاطع کند هیچ اتفاقی‌ نمی‌‌افتد

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-27-2010),sonixax (11-27-2010)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      بالاخره کرهٔ زمین شاهد مرگشون بودند یا کشته نشدند؟
      شما میگید دروغه !

این سخن دروغ است . بوجد نظامی اسرائیل ۱۶ میلیارد دلار در سال هست که ۳ میلیارد آن از طریق آمریکا تامین میشود و در مقابل نیز اسرائیل حق فروش سلاح‌هایی‌ خاص را به کشور‌ها ندارد ، یعنی‌ اگر آمریکا آن ۳ میلیارد را نیز قاطع کند هیچ اتفاقی‌ نمی‌‌افتد
      بودجه نظامی به تنهایی کافی نیست ، بودجه نظامی ایران هم خداد میلیارد دلار است در آمد نفتی هم روش ولی آت و آشغال های روسی رو در اختیار داره . منظور وابستگی تکنولوژیکی بود . مثلن انگلیس از این نظر به آمریکا یا جای دیگه وابسته نیست . خود اسرائیل برای حفاظت از خودش در برابر حملات موشکی احتمالی ایران دست به دامن Patriot آمریکایی شد . منظور من استقلال تکنولوژیکی بود نه مالی .

آمریکا هم تا زمانی از اسرائیل دفاع میکند و هوایش را دارد که منافع ملی خودش به خطر نیوفتد - همین آمریکا در زمان شاه به ایران سلاح هایی فروخته بود که اسرائیل برایش بال بال میزد ولی چه شد ؟ دست از سر ایران برداشت و آن سلاح ها به مرور زمان فرسوده شده و الان آت و آشغالی بیش نیستند .

این یک نمونه اش : http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%...8C%DA%A9%D8%AA

پس از ایالات متحده آمریکا، ایران تنها کشوری است که دارای این نوع جنگنده‌است. نیروی هوایی شاهنشاهی ایران ۸۰ فروند از این هواپیما سفارش داد که ۷۹ فروند آن به ایران تحویل داده شد و هواپیمای آخر به دلیل قطع رابطه ایران و آمریکا و تحریم تسلیحاتی ایران به نیروی دریایی آمریکا داده شد.
      همین اتفاق ممکن است برای اسرائیل هم بیوفتد و نه بودجه کل کشور اسرائیل و نه موقعیت جغرافیاییش و نه مردمش و ... این اجازه رو بهش نمیده که خودش بتونه تکنولوژی برتر تولید کنه - این چند تا چیزی هم که خودش ساخته در مقابل تکنولوژی انگلیس ، فرانسه ، آمریکا و حتا روسیه خیلی کارگر نیست . ولی برای مهار اعراب و ایران و کشور های منطقه خوبه .

سلاح های بومی ایران هم مثل صاعقه و آذرخش و شفق و رعد و برق و طوفان و شهاب و شاهین و مهین و ... هم در حد همون منطقه جوابگو هست و نه بیشتر - تازه توی جنگ واقعی که هرگز تست نشدند .

منظورتان از مقاومت ، شلیک به زن ۹ ماه حامله یهودی است؟
      بنده کجا از مقاومت سخن گفتم ؟ من اعتراض به کشتار فلسطینیان توسط سایر مردم جهان رو میگم - وگرنه در وحشی بودن حماس و نوکرانش و سرورانش که شکی نیست ، آنها اگر آدم بودند بهانه به دست اسرائیل نمیدادند برای کشتار مردمشان .

همان طور که گفتم کشتن غیر نظامیان و به خصوص کودکان توسط هر شخصی یا حکومت و دولتی با هر ایدئولوژی و دینی عملی وحشیانه و محکوم است .

البته من ربط اون فیلم رو به اینکه ما بیخدایان میخوایم شماها رو نابود کنیم نفهمیدم !
      دکتر ساسی

18. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-27-2010)

مدیر تالار
      Overall activity: 99.7%
      دستاوردها:
      وضعیت؟

Empty

kourosh_bikhoda آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      صهیونیستستان
      جُستارها
      40
      امتیازها
      94,728
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      4,209
      از ایشان 4,997 بار در 2,197 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      26 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Reactor نمایش پست ها
      ما اگر با این عرب ها بد هم باشیم، کشت و کشتار رو نباید قبول کنیم. به همین میزان هم اونها با ما بدند، پس اگر کشت و کشتاری در ایران وجود داشته باشه و اونها هم بهش دامن بزنند و باعث بشند جلوی چشمانتون، خواهرتون، برادرتون، مادرتون، هموطنتون تیر بخوره یا ناقص بشه، چه حالی بهتون دست میده؟ این مساله برای همه بد هست.

اینجا کسی مدافع حقوق اعراب نیست. ما هم میدونیم که این فلسطینی ها و حماس و بقیه با یک اشهد خوندن به جون میزنند و میرند واسه ترور. ولی از اونطرف هم اسراییل همون کار رو کم و بیش میکنه. دنبال مقصر نمیگردم که بگم کی اول بود پس اون مقصره! مهم اینه که هر دو طرف یک ایده و یک انگیزه دارند. دین اینها رو به جون هم انداخته. یک مشت آدم اهل سال 2010 و 2011 عقلشون رو سپردند دست خزعبلات 4 هزار سال پیش.

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت --- هـمـه روز ایـرانیـان تـیـره گـشـت
      جهـان را دگـرگونه شـد رسم و راه --- تـو گـویـی نتـابـد دگـر مـهر و مـاه
      ز مـی نشئه و نغمه از چـنگ رفـت --- ز گل عطر و معنی ز فرهنگ رفت
      ادب خــوار شــد، هـنـر شـد وبــال --- بـه بستـنـد انـدیشـه را پـر و بــال
      «توصیف فردوسی بزرگ از تازش اسلام به ایران»

خردگرایی و ایمان ستیزی

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از kourosh_bikhoda گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-27-2010),Russell (11-27-2010),sonixax (11-27-2010)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. کارگاه جمله سازی
      از سوی کافر_مقدس در تالار تالار سرگرمی
      پاسخ: 101
      واپسین پیک: 03-19-2016, 08:01 AM
    2. اشعار مشهور سعدی شیرازی
      از سوی mamad1 در تالار ادبسار
      پاسخ: 7
      واپسین پیک: 09-24-2012, 02:18 PM
    3. عبدالله شهبازی مورخ مشهور بازداشت شد.
      از سوی sonic در تالار گفتگوی آزاد
      پاسخ: 1
      واپسین پیک: 12-08-2010, 10:21 PM
    4. دانلود بازی های سگا
      از سوی philsof در تالار رایانه، اینترنت، تلفن‌های همراه
      پاسخ: 1
      واپسین پیک: 10-27-2010, 11:31 PM

کلیدواژگان این جُستار

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.