• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

نمایش پیکها: از 1 به 8 از 8

جُستار: مارلن براندو

Threaded View

نویسنده سوم
      Level completed: 38%, Points required for next Level: 93
      Overall activity: 6.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

بد حال

izabel آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2013
      جُستارها
      5
      امتیازها
      2,807
      رنک
      32
      Post Thanks / Like
      سپاس
      278
      از ایشان 291 بار در 133 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      5 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

مارلن براندو

یگانه چهره سینمای جهان و بهترین بازیگر مرد
      کسی که متد اکتینگ رو به اوج رسوند
      کسی که با بازیش نشون داد که دنیایی قشنگ تر از دنیای همفری بوگارتی ها و سینمای ایده آلیسم وجود داره
      نمیخوام بیوگرافیش رو اینجا بذارم بلکه میخوام از زندگی عجیب این فرد صحبت کنم!
      زندگیِ که انگار در بازیهاش حل شده بود ...! گاهی با خودم فکر میکنم این فرد آمادگی این رو داشت تا با فراگیری متد اکتینگ خودش رو در سینما غرق کنه ...
      زندگی و دوران کودکی سخت, فرارهای چندباره از مدرسه روحیه ی یاغی و بی پروا شاید او باید بها میداد تا همیشه در یادها بمونه!
      او با سینمای کازان پا به عرصه حرفه ایی سینما گذاشت. با کاراکتِر های واقعی که برای اهالی سینما عجیب بودند برای کسانی که تا اون زمان محو تیپ های اتوکشیده با اخلاق های آرمانی بودن باور و پذیرش این تیپ ها سخت بود ... آنها زندگی ایی رو که در بازی مارلن جریان داشت نمیشناختن و او رو محکوم به اغراق در بازی میکردن (همینطور جیمز دین)
      ولی خب زمان به ادم ها فهموند که ویتو کورلئونه پدری هست مثل باقی پدرها پدری که با داشتن ظاهری محکم و استوار قلبی داره سراسر از نگرانی; برای آینده خانواده و فرزندانش حتی اگر فرزند خوانده باشن!
      تِری برادر کوچکتری هست که نمیخواد از برادر بزرگترش تبعیت کنه جوونی مثل تمام جوونها با روحیه ایی سرکش و گاهی زیاده خواه !
      استنلی آینه ذات هر کدوم از ادم هاس ذاتی که گاهی میتونه پناه باشه برای عشقش و گاهی میتونه انقدر بی رحم باشه تا عشقش رو بی دلیل آزار بده!
      جانی به ما یاد داد لازمه زندگی نه دین هست نه اعتقاد نه کلیسا لازمه دین انسانیتِ میتونی وحشی باشی ولی انسان باشی!

انسانیت و اعتقاد مارلن شعار نبود او واقعی بود کسی که در جنبش تبعیض نژادی تا جنبش ضدجنگ و اشغال در عراق فعالیت داشت
      او به سالن اسکار پا نگذاشت و دختر سرخپوستی رو برای گرفتن جایزه خودش به عنوان نماینده فرستاد.
      این بازیگر واقعیت ها رو روی پرده بزرگ و محسور کننده سینما نشان مخاطب میداد; گاهی بازی او رو می پسندیدن گاهی هم به بدترین شکل نقد میکردن!
      ولی او در هنر خودش غرق شده بود و حالا در سن کهنسالی در دادگاه پسرش حضور داره با چهره ایی شکسته و نگران که کمتر کسی هست که با دیدنش چهره فرسوده کورلئونه رو تجسم نکنه!

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از izabel گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-24-2014),Crusader (04-23-2014)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •