Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

به مناسبت ۶۶مین سالگرد کشتار دیر یاسین، مردم بی‌گناهی که تکه‌تکه شدند.
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

نمایش پیکها: از 1 به 10 از 27

جُستار: به مناسبت ۶۶مین سالگرد کشتار دیر یاسین، مردم بی‌گناهی که تکه‌تکه شدند.

Threaded View

شناس
      Level completed: 46%, Points required for next Level: 27
      Overall activity: 0%
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

mhgh آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Mar 2014
      جُستارها
      1
      امتیازها
      273
      رنک
      5
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      از ایشان 23 بار در 15 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اگر گوگل کنید می‌بینید عکس مورد نظر شما هم به بمباران عراق توسط رفقای امریکایی‌تان و هم به حملات رفقای صهیونیست‌تان به فلسطین نسبت داده شده.

آقای undead_knight پیش‌تر سواد خود را در
      فیزیک کوانتوم و علیت - برگ 2
      به رخ ما کشیده‌اید. لازم نیست در هر زمینه‌ای اظهار وجود کنید. کینه و بغض شما در نوشته‌هاتان موج می‌زند.

من به این سایت ‌آمدم تا ببینم مخالفان جمهوری اسلامی چه چیزی برای گفتن دارند ولی فهمیدم جز تمسخر و اهانت به دیگران چیزی در مشت ندارند. اوج هنر شما در مناظرات پیدا کردن اشتباه‌ی کوچک ( مثلا عکسی که فرع بر موضوع اصلی مباحثه است) در نوشته‌های طرف مقابلتان است تا با آن بحث را از اصل منحرف و طرف مقابل را مسخره کنید(البته خودتان هم کم سوتی ندادید!). پیش‌تر فکر می‌کردم دست‌کم مدعیان تا حدودی اهل تفکر و مناظره باشند ولی می‌بینم این‌ها فقط ژست بود. چنانچه پیش‌تر هم نوشته بودم من توسط یکی از اعضا به این سایت دعوت شدم تا مثلا به قول ایشان حقایق را پیدا کنم. البته حقیقت را یافتم. مخالفان فکری من نه اهل تفکر و تعمق‌اند و نه اهل مناظره. چیزی را که لایق خودشان است به دیگران نسبت می‌دهند. همیشه دروغ‌گو بلندتر فریاد می‌زند.

به هر حال این آخرین نوشته‌ی من در این سایت خواهد بود. ولی من در سایت‌های دیگر که ادب در آن محترم شمرده شود حاضر به مناظره هستم. می‌دانید که چگونه من‌را پیدا کنید. از کسی که مرا به اینجا دعوت کرد بپرسید!
      ویرایش از سوی mhgh : 04-16-2014 در ساعت 06:01 PM
      سارا این را پسندید.
      مطالبی را که در آن به اسلام و مسلمانان توهین شده بود یا مورد تمسخر قرار گرفته بود گزارش کردم. اگر به این موراد رسیدگی نشود این سایت را ترک خواهم‌کرد.

پاسخ گزارش‌های من این بود:
      sonixax: عقاید هیچ مرز و تقدسی در اینجا ندارند و توهین به عقاید جرم نمیباشد.

من برای گردانندگان سایت و نیز توهین‌کنندگان به مقدسات، و عقاید دیگران متاسفم؛ با این وضع این سایت شاهد گفتگوی سالم و سازنده نخواهد بود.

چنانچه پیش‌تر هم نوشتم این سایت را ترک خواهم کرد. مطمئنا خیلی‌ها خوش‌حال خواهندشد!

2. یک کاربر برای این پست سودمند از mhgh گرامی سپاسگزاری کرده اند:

سارا (07-29-2015)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •