Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند - برگ 46
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 46 از 50 نخستیننخستین ... 272829303132333435363738394041424344454647484950 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 451 به 460 از 496

جُستار: یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Dariush نمایش پست ها
      مردم در همه جای جهان همینطور است آنارشی جان! وگرنه مردمِ آمریکا هم اگر احساسی برخورد نمی‌کردند، می‌دیدند که القاعده هم در واقع محصولِ کثافت‌کاری‌های دولتِ خودِ آمریکاست و اگر قرار بود یقه‌ی کسی گرفته شود در وهله‌ی نخست آن دولتِ آمریکاست و بعد اعضای القاعده.
      شما می‌توانید این روحیه‌ی احساسی و جوگیر شدنِ مردمِ ایران را سرزنش کنید و من هم به شما حق می‌دهم، اما این در درستی یا نادرستی عمل گروهی تروریستی چون جیش‌العدل تاثیری ندارد.
      جیش العدل رو که تایید نمیکنم ، اما نوع مخالفت بخش اعظم مردم با جیش العدل رو هم به همین ترتیب !! دنیای 100% ایده آلی هم نداریم که انتظار داشته باشیم هیچ کس غیر اخلاقی عمل نکنه ... واقعا این وسط من هیچ راه حلی نمیبینم و ظهور امثال جیش العدل و بد تر از اون که شاید در راه باشه ، از طبیعی ترین اتفاقات هست در این مملکت !! مردم هم که در اوهام کمپین های فیس بوکی هستن ...

خیر، دوستان می‌گویند اگر طرفِ مقابل اسیرِ اینها را کشته باشد (کشته؟) اینها هم حق دارند اسیرِ آنها را بکشند! نه می‌گویند اشکال ندارد. اوه نه، الان میلاد می‌اید می‌گوید نگفتم اشکال ندارد، گفتم مهم نیست، شاید هم بگوید این را هم نگفتم و ...
      از کشتن که بله کشته (علی ناروئی) ، اما من بخوام یک جمله بگم این هست : کشته شدن اسیر در چنین شرایطی ، طبیعی ترین ( نه لزوما اخلاقی ) اتفاق ممکن هست .

شما این رو ببینید تا وضیعیت بلوچستان رو درک کنید :

موج ترورها در زاهدان و دیگرشهرهای بلوچستان برعلیه بلوچ ها

عدالت نیوز:بنا به گزارشها طی روزهای گذشته موجی از ترور شهر زاهدان و نقاط دیگر استان بلوچستان را فرا گرفته است که تا به حال ۴ تن از روحانیون اهل تسنن، ریش سفیدان و جوانان بلوچ قربانی آن شده اند که متاسفانه تا به حال منجر به جان باختن ۳ نفر از آنها شده است.
      موج ترورها که شهر زاهدان و دیگر شهرهای بلوچستان را فرا گرفته است تا به حال جان ۳ نفر از هموطنان بلوچ را گرفته است و و نفر چهارم در بیمارستان در کوما بسر می برد .اسامی و مشخصات افرادی که در چند روز گذشته ترور شده اند به قرار زیر می باشد :
      روز یکشنبه ۱۰ فروردین ماه مولوی عبدالله باجی زهی پس از نماز عشاء و خروج از مسجد در منطقه شیر آباد زاهدان مورد تهاجم قرار گرفت و مهاجمین با شلیک ۴ گلوله به سرش در دم او را به قتل رساندند.
      روز یکشنبه ۱۰ فروردین ماه ۲ تن به نام شاهو زهی هدف رگبار گلوله قرار گرفتند و هر دو جان باختند سنین آنها ۳۴ و ۴۰ ساله بود . آنها در خیابان جام جم زاهدان ترور شدند .
      روز دوشنبه ۱۱ فروردین ماه آقای مراد کهرا زهی ۴۵ ساله در شهر زاهدان هدف ۸ گلوله قرار گرفت که بشدت زخمی شد و به کوما فرو رفت او در حال حاضر در بیمارستان خاتم زاهدان بستری می باشد.
      روز سه شنبه ۱۲ فروردین ماه حوالی ساعت ۱۵:۰۰ آقای خداد ناروئی ۶۰ ساله از ریش سفیدان و معتمدان شهر بزمان از توابع ایرانشهر هدف رگبار گلوله قرار گرفت و جان باخت.
      ترورها در سطح شهر زاهدان ودیگر شهرهای بلوچستان توسط تیم های ترور وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه پاسداران صورت می گیرد و آنها با ایجاد جو ترور قصد ایجاد فضای رعب و وحشت در شهرهای استان را دارند. آنچه قابل یادآوری است در این است که مردم مظلوم بلوچ و اهل سنت قربانی طرحهای تروریستی رژیم هستند و در این میان هیچ صدا و تریبونی حاضر نیست در مورد مظلومیت این قشر مظلوم بنویسد و بگوید و محکوم کند.
      لذا در این میان انتظار دارند مظلومین همچنان سکوت کنند و هیچ گونه واکنشی نشان ندهند چرا که این واکنش دفاعی عملی خشونت طلبانه تعبیر میشود و در سایه مظلومیت انگ تروریست نیز وصله درد آنها می شود.لیکن این مظلومین هستند که راه و روش زنده ماندن وبقا را آموخته اند و هرگز در برابر ظلم وجنایت سکوت نمی کنند.

2. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (04-08-2014)

دفترچه نویس
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      راسل جان شما وقتی وارد بحث من و آندد شدی ، یعنی پیش فرض های آندد رو پذیرفتی !! حالا میگی محدود به منطقه نیست ، خب منم میدونم نیست . آندد بود که ادعا میکرد آزادی 4 سرباز ناشی از فشار مردم سنی بلوچستان به جیش العدل بوده !! این ادعا رو شما و آندد باید ثابت کنید ...

منم نگفتم میدونم ، گفتم جمیع شواهد نشون میده پشت پرده اتفاقاتی افتاده و گرنه با یک جلد کلام الله مجید به امضای مولوی عبدالحمید ، 4 سرباز رو آزاد نمیکردن مخصوصا بعد از کشتن جمشید دانایی فر ... امتیاز هم قرار نیست چیز خیلی خاصی باشه که خیلی ذهن دوستان رو درگیر خودش کرده ، حتی در حد یک تضمین هم باشه کفایت میکنه !!
      از کی تا حالا من وقتی وارد بحث می‌شوم و از یک ادعایی که خودم هم نوشته‌ام دفاع میکنم باید هر چه را دیگری گفته قبول و اثبات کنم؟ قوانین گفتگوی جدید است؟!!

نخست اینکه می‌دانیم در بین مسلمین حتی با قرآن هم می‌شود در جنگ کارساز شد (جنگ صفین).
      دوم اینکه اینجا بحث قرآن نیست، توضیح محتمل آن است که با شور شدن آش و دیدن بازخورد این اتفاق جیش العدل به گه خوری افتاده و قرآن هم اینجا بهانه است که بگویند بخاطر گل روی آن ایندفعه گذشت کرده‌اند و اینها. این توضیح از اینکه بگوییم دو طرف دروغ می‌گویند و توطئه در کار است بسیار بهتر است.مخصوصا در حالی که می‌دانیم بنفع جیش العدل است که اگر امتیازی توانسته از ج.ا بگیرد آنرا علنی کند.
      خب اونها که دلیل داشتن و تو بیانیه بهش اشاره کردن ... شما باید بگی چرا دلیلشون موجه نیست ؟ یعنی کدوم دستگاه اخلاقی ، اون رو غیر اخلاقی نشون میده ؟
      کار به اینجا‌ها نمی‌رسد، ادعاها آن‌ها آنقدر تناقض دارد که لازم نیست حتی به عدم تطابق آن با عالم واقع ارجاع شود، کمی دوره‌یِ گریه زاری خود عزیزان درباره‌یِ چرایی بد بودن انگشت شدنشان توسط دیگران کفایت می‌کند و نیاز به مطالعه‌یِ هیوم و کانت نیست !!
      نام این توقعات عجیب غریب شما را هم می‌توانید از لیست مغالطات پیدا کنید.
      ویرایش از سوی Russell : 04-08-2014 در ساعت 03:13 PM

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

4. یک کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

undead_knight (04-09-2014)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.8%
      دستاوردها:
      HE

Empty

Dariush آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2012
      ماندگاه
      No man's land
      جُستارها
      30
      امتیازها
      83,861
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,020
      از ایشان 8,977 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      60 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      و شما از این گفته من به این نتجه رسیدی که مردم ایران دو دسته هستند که یا مبارزه میکنند یا نمیکنند و ... :))
      ای بابا! اینها را عمه جانم گفته؟:
      همچنین گفتم باید انتظار چنین مسایلی رو داشته باشه جامعه ای که در مقابل یکی از بدترین حکومتهای تمام دورانش خفه خون گرفته. (که البته به نوعی میشه همون حقمونه)
      در تمام داستان جنبش سبز و بنفش که آخرش شد قهوه ای با بوی گند نهایت نهایتش 1000 نفر دستگیر ، زندانی یا شکنجه شدند . بخواید در جمعیت ایران محاسبه اش کنید به قدری ناچیزه که اصلن نمیشه اسمش رو گذاشت مقاوت یا هزینه .
      یعنی بر خلاف گفته ها و ادعاها اصلن هزینه ای پرداخت نشده.

من تنها چیزی که یادمه یکی دیگر از دوستان از روی دانسته های نصفه نیمه اش که همگی مشخصن توسط جمهوری اسلامی تزریق شده اند از رضا شاه دیوی ساخته بود که ایران را به گند کشیده!!!!! در منطق و خرد و استدلال را هم تخته کرده بود.
      آری این چیزها به یادِ دوستان نمی‌ماند ولی خب این حافظه‌ی کثیفِ من بعضی چیزهایی که نباید یادش بماند، می‌ماند، مثلِ اینکه آن حلقه زدنِ اشک در چشمان‌تان برای ایران‌پدر آریامهر رضاشاهِ کبیر، کلا پیش از پا گرفتنِ بحثِ ما و شما در موردِ رضاخان بود!

من هرگز مدعی پی کارم رفتن نشدم! پس باز دروغ بافتید به هم!
      پیشتر هم بارها گفته هم مادامی که پاسخ مرا بدهید پاسخ دریافت میکنید.
      نق زدن ندارد که!!!
      این را هم می‌دانستم که شما تا دو هزار سالِ دیگر هم پاسخ‌تان را بدهند باز پاسخ خواهید داد! عقل و منطق و این چیزها که مهم نیست، کل کل و کم نیاوردن خیلی مهم تر است

در نقل قولی که گرفتید چیزی بر خلاف آنچه همینجا هم گفته نیاورده شده. من گفتم اینها همگی هزینه های باقی ماندن جمهوری اسلامی هستند هنوز هم میگویم. بالاتر هم گفتم بعد از این هم میگم. در همین پست هم گفتم :
      اینها هزینه‌ی جمهوری اسلامی‌ست، کسی در این مورد سخنی ندارد (از روزِ نخست هم من در این مورد چیزی نگفتم) و جمهوری اسلامی هم هزینه‌های بسیاری برای مردم ایجاد کرده اما در نادرستی عمل گروهی چون جیش‌العدل شکی نیست و این دو موضوع دو چیزِ کاملا متفاوت و نامربوط هستند. این شما بودید که می‌گفتید مهم نیست که مردمی که رفته‌اند دنبال موسوی و کروبی توسط جیش‌العدل کشته شوند یا اینکه همینکه جمهوری اسلامی هست هیچ اهمیتی ندارد که فردا گروهی چون جیش‌العدل وسطِ بازار بمب بگذارد و هزار نفر را بکشد، جان‌شان به تخمِ ماست!

پس طبق این تعریف شما حکومتهای آمریکا ، اسرائیل ، چین ، روسیه و ... همگی تروریستی هستند
      شما هنوز فرق ترور رو با تروریسم نمیدونی داریوش جان!
      عجب! شما اصلا از قتلِ کور چیزی می دانید؟ می‌دانید بمب‌گذاری در آراژنتین در چه رسته‌ای از ترورها می‌گنجد؟ حمایت از تروریست‌ها چطور؟ در ضمن حضرتِ جرج بوش در موردِ ایران یک چیزهایی گفته بودند، نکند حرفهای شما با ایشان Consistent نباشد؟
      حالا برای اینکه بحث عوض نشود بگویید که به نظر شما آیا جمهوری اسلامی حکومتی‌ست که برای رضای خدا و دلسوزی فرج سرکوهی را آزاد کرده باشد؟
      Confusion will be my epitaph
      As I crawl a cracked and broken path
      If we make it we can all sit back
      And laugh
      But I fear tomorrow I'll be crying,
      Yes I fear tomorrow I'll be crying
      .Yes I fear tomorrow I'll be crying

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Russell (04-08-2014),undead_knight (04-09-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      ای بابا! اینها را عمه جانم گفته؟:
      نشان دهید این ادعای مفت رو که همه یا مبارز هستند یا ترسو و باقی محملاتی که بافته اید را در همین کوتی که گرفته اید!

آری این چیزها به یادِ دوستان نمی‌ماند ولی خب این حافظه‌ی کثیفِ من بعضی چیزهایی که نباید یادش بماند، می‌ماند، مثلِ اینکه آن حلقه زدنِ اشک در چشمان‌تان برای ایران‌پدر آریامهر رضاشاهِ کبیر، کلا پیش از پا گرفتنِ بحثِ ما و شما در موردِ رضاخان بود!
      به فرض هم که این طور باشد! کلن ربطش به این بحث چیزی جز عجز شما در پیشبرد استدلالتان ندارد جانم

این را هم می‌دانستم که شما تا دو هزار سالِ دیگر هم پاسخ‌تان را بدهند باز پاسخ خواهید داد! عقل و منطق و این چیزها که مهم نیست، کل کل و کم نیاوردن خیلی مهم تر است
      از عقل منطق در شرایطی حرف میزنید که مدام دروغ پاچه بحث میکنید ؟ :))

اینها هزینه‌ی جمهوری اسلامی‌ست، کسی در این مورد سخنی ندارد (از روزِ نخست هم من در این مورد چیزی نگفتم) و جمهوری اسلامی هم هزینه‌های بسیاری برای مردم ایجاد کرده اما در نادرستی عمل گروهی چون جیش‌العدل شکی نیست و این دو موضوع دو چیزِ کاملا متفاوت و نامربوط هستند. این شما بودید که می‌گفتید مهم نیست که مردمی که رفته‌اند دنبال موسوی و کروبی توسط جیش‌العدل کشته شوند یا اینکه همینکه جمهوری اسلامی هست هیچ اهمیتی ندارد که فردا گروهی چون جیش‌العدل وسطِ بازار بمب بگذارد و هزار نفر را بکشد، جان‌شان به تخمِ ماست!
      باز هم که دروغ پاچه بحث کردید!
      من گفتم اتفاقهایی نظیر این مهم نیستند چرا که جمهوری اسلامی هست و مردمی که با جمهوری اسلامی همراهی میکنند باید منتظر عواقبش هم باشند!
      نکنه شما انتظار داری دستت رو کردی توی آتش قلقلکت بیاد ؟ بعد از عقل و منطق هم حرف میزنی :)))

عجب! شما اصلا از قتلِ کور چیزی می دانید؟ می‌دانید بمب‌گذاری در آراژنتین در چه رسته‌ای از ترورها می‌گنجد؟ حمایت از تروریست‌ها چطور؟ در ضمن حضرتِ جرج بوش در موردِ ایران یک چیزهایی گفته بودند، نکند حرفهای شما با ایشان Consistent نباشد؟
      خوب تا اینجا که نشان دادیم شما فرق ترور و تروریسم رو نمیدونید و این عصبانیتون کرده و کار رو به جایی رسونده که حمایت از تروریسم رو برابر قرار دادید با خود تروریسم :)))
      شما یک استدلالی داری داریوش جان که نمیتونی زیاد هم روش مانور بدی و مدام طوطی وار و بدون منطق همون رو تکرار میکنی! همان طور که پیشتر هم گفتم بنا به این گفته های شما باشد تقریبن تمامی حکومتهای دنیا حکومتهای تروریستی هستند چون دست کم یک عملیات ترور را در کارنامه خود دارند!

مثلن اسرائیل : فهرست ترورهای افراد توسط اسرائیل - WiKi

حالا برای اینکه بحث عوض نشود بگویید که به نظر شما آیا جمهوری اسلامی حکومتی‌ست که برای رضای خدا و دلسوزی فرج سرکوهی را آزاد کرده باشد؟
      شما بفرمایید جمهوری اسلامی چه قدر افکار عمومی برایش مهم است؟!
      افکار عمومی دنیا به شدت دارند به جمهوری اسلامی فشار میارند که بیخیال داستان اتم بشه! چه قدر هم که افکار عمومی دنیا در این زمینه به تخم جمهوری اسلامیه مثلن!
      یا افکار عمومی دنیا + افکار عمومی ایران به شدت فشار آوردند که فرزاد کمانگر را اعدام نکنند! چه قدر هم که این افکار عمومی تاثیر داشت!!!
      یا مثلن افکار عمومی مدام در حال فشار آوردن به ایران هستند که حکم اعدام را بر چیند و در مقابل میبینیم ایران هر سال رکورد میزنه!!!

چه قدر این افکار عمومی تاثیر گذار هستند واقعن
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      HE

Empty

Dariush آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2012
      ماندگاه
      No man's land
      جُستارها
      30
      امتیازها
      83,861
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,020
      Mentioned
      60 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      جیش العدل رو که تایید نمیکنم ، اما نوع مخالفت بخش اعظم مردم با جیش العدل رو هم به همین ترتیب !! دنیای 100% ایده آلی هم نداریم که انتظار داشته باشیم هیچ کس غیر اخلاقی عمل نکنه ... واقعا این وسط من هیچ راه حلی نمیبینم و ظهور امثال جیش العدل و بد تر از اون که شاید در راه باشه ، از طبیعی ترین اتفاقات هست در این مملکت !! مردم هم که در اوهام کمپین های فیس بوکی هستن ...
      آنارشی جان مرا و بحثِ مرا هیچ جوری به ج.ا مربوط نکنی بهتر است ؛ من هرگز از آن دفاع نکرده‌ام. به نظرِ من هم طبیعی‌ست که انتظارِ به وجود آمدنِ گروهی چون جیش‌العدل را داشته باشیم، اما اگر بخواهیم تنها با طبیعی بودن قضاوت کنیم همه چیز طبیعی‌ست و برای هر معلولی علتی پیدا می‌شود. ما هم انتظار نداریم که همه کس در همه جا اخلاق را رعایت کند تنها در زمانِ قضاوت می‌گوییم عملِ گروهی چون جیش‌العدل غیراخلاقی و نادرست است. شما اگر قاضی باشید و در صورتی که به جمهوری اسلامی دسترسی نداشته باشید از محکومیتِ جیش‌العدل به این دلیل که آنها نتیجه‌ی طبیعی یک سری عوامل هستند صرف نظر می‌کنید؟

شما این رو ببینید تا وضیعیت بلوچستان رو درک کنید :
      البته دوستان که می‌گویند ج.ا تروریست نیست!
      Russell این را پسندید.
      And laugh

9. یک کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

undead_knight (04-09-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      آنارشی جان مرا و بحثِ مرا هیچ جوری به ج.ا مربوط نکنی بهتر است ؛ من هرگز از آن دفاع نکرده‌ام. به نظرِ من هم طبیعی‌ست که انتظارِ به وجود آمدنِ گروهی چون جیش‌العدل را داشته باشیم، اما اگر بخواهیم تنها با طبیعی بودن قضاوت کنیم همه چیز طبیعی‌ست و برای هر معلولی علتی پیدا می‌شود. ما هم انتظار نداریم که همه کس در همه جا اخلاق را رعایت کند تنها در زمانِ قضاوت می‌گوییم عملِ گروهی چون جیش‌العدل غیراخلاقی و نادرست است. شما اگر قاضی باشید و در صورتی که به جمهوری اسلامی دسترسی نداشته باشید از محکومیتِ جیش‌العدل به این دلیل که آنها نتیجه‌ی طبیعی یک سری عوامل هستند صرف نظر می‌کنید؟
      دوستان این را روشن کنند که آیا بوجود آمدن ج.ا و حماس و حزب الله هم «طبیعی»ست یا نه بسیار خوب خواهد شد!!

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

11. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (04-08-2014),undead_knight (04-09-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      از کی تا حالا من وقتی وارد بحث می‌شوم و از یک ادعایی که خودم هم نوشته‌ام دفاع میکنم باید هر چه را دیگری گفته قبول و اثبات کنم؟ قوانین گفتگوی جدید است؟!!
      تو جواب من به آندد رو جواب دادی و بحث افکار عمومی مردم بلوچستان ایرادی بود که به آندد گرفتم . غیر اون حرف دیگه ای نداشتم !! بالاخره این رو چی میگی ؟ افکار عمومی بلوچستان مخالف جیش العدل هست ؟

نخست اینکه می‌دانیم در بین مسلمین حتی با قرآن هم می‌شود در جنگ کارساز شد (جنگ صفین).
      قیاس سوپر مع الفارق ...

دوم اینکه اینجا بحث قرآن نیست، توضیح محتمل آن است که با شور شدن آش و دیدن بازخورد این اتفاق جیش العدل به گه خوری افتاده و قرآن هم اینجا بهانه است که بگویند بخاطر گل روی آن ایندفعه گذشت کرده‌اند و اینها. این توضیح از اینکه بگوییم دو طرف دروغ می‌گویند و توطئه در کار است بسیار بهتر است.مخصوصا در حالی که می‌دانیم بنفع جیش العدل است که اگر امتیازی توانسته از ج.ا بگیرد آنرا علنی کند.
      باز هم اینجا وارد بحث دیگه ای شدی ... همه حرف من افکار عمومی مردم بلوچستان بود نه بازخورد از مردم غیور و جوگیر کمپین پرور !!

خب به چه دلیل به گه خوری افتاده باشن ؟ مگه فکر کردی با آزاد کردن این چهار نفر ، دیگه مردم مدافع اینها میشن ؟ یا اصلا برای اینها مگه خیلی مهمه مردم مرکز نشین چی در موردشون فکر میکنن ؟ وقتی کارنامه کشتارشون مشخص هست ، انقدر احمق نیستن که فکر کنن با آزادی 4 نفر میتونن دل مردم مرکز نشین رو به دست بیارن ...

گفتم که قرار نیست بحث پشت پرده بیاد جلوی پرده ... امتیاز هم فقط دلار داخل سامسونت نیست که بخوان اونو رو کنن !!

کار به اینجا‌ها نمی‌رسد، ادعاها آن‌ها آنقدر تناقض دارد که لازم نیست حتی به عدم تطابق آن با عالم واقع ارجاع شود، کمی دوره‌یِ گریه زاری خود عزیزان درباره‌یِ چرایی بد بودن انگشت شدنشان توسط دیگران کفایت می‌کند و نیاز به مطالعه‌یِ هیوم و کانت نیست !!
      نام این توقعات عجیب غریب شما را هم می‌توانید از لیست مغالطات پیدا کنید.
      چرا از پاسخ صریح طفره میری ... خب سوال من هست که واقعا کدوم دستگاه اخلاقی عمل اونها رو غیر اخلاقی نشون میده ؟

13. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (04-08-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      HE

Empty

Dariush آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2012
      ماندگاه
      No man's land
      جُستارها
      30
      امتیازها
      83,861
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,020
      Mentioned
      60 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      نشان دهید این ادعای مفت رو که همه یا مبارز هستند یا ترسو و باقی محملاتی که بافته اید را در همین کوتی که گرفته اید!
      خب شما تا می‌توانید خودتان را به آن راه بزنید ولی ما که خوب یادمان هست چطور برای مردمی که جمهوری اسلامی را تحمل می‌کنند و در آن زندگی می‌کنند، هیچ اهمیتی قائل نیستید!

به فرض هم که این طور باشد! کلن ربطش به این بحث چیزی جز عجز شما در پیشبرد استدلالتان ندارد جانم
      یک چیزهایی در موردِ جوگیرها گفتید، گفتم یک یادآوری‌ای کرده باشم!

باز هم که دروغ پاچه بحث کردید!
      من گفتم اتفاقهایی نظیر این مهم نیستند چرا که جمهوری اسلامی هست و مردمی که با جمهوری اسلامی همراهی میکنند باید منتظر عواقبش هم باشند!
      نکنه شما انتظار داری دستت رو کردی توی آتش قلقلکت بیاد ؟ بعد از عقل و منطق هم حرف میزنی :)))
      حرفهای تکراری!

خوب تا اینجا که نشان دادیم شما فرق ترور و تروریسم رو نمیدونید و این عصبانیتون کرده و کار رو به جایی رسونده که حمایت از تروریسم رو برابر قرار دادید با خود تروریسم :)))
      شما یک استدلالی داری داریوش جان که نمیتونی زیاد هم روش مانور بدی و مدام طوطی وار و بدون منطق همون رو تکرار میکنی! همان طور که پیشتر هم گفتم بنا به این گفته های شما باشد تقریبن تمامی حکومتهای دنیا حکومتهای تروریستی هستند چون دست کم یک عملیات ترور را در کارنامه خود دارند!

مثلن اسرائیل : فهرست ترورهای افراد توسط اسرائیل - WiKi

هنوز نگرفتی که الان دیگر وارد فازِ سرگرمی شده‌ام میلاد جان؟!
      بله اگر اسرائیل هم همچون جمهوری اسلامی در بمب‌گذاری مشارکت و 200 نفر را یکجا بکشد، تروریست است. همه‌ی حکومت‌ها هم چنین کنند تروریست هستند!

شما بفرمایید جمهوری اسلامی چه قدر افکار عمومی برایش مهم است؟!
      افکار عمومی دنیا به شدت دارند به جمهوری اسلامی فشار میارند که بیخیال داستان اتم بشه! چه قدر هم که افکار عمومی دنیا در این زمینه به تخم جمهوری اسلامیه مثلن!
      یا افکار عمومی دنیا + افکار عمومی ایران به شدت فشار آوردند که فرزاد کمانگر را اعدام نکنند! چه قدر هم که این افکار عمومی تاثیر داشت!!!
      یا مثلن افکار عمومی مدام در حال فشار آوردن به ایران هستند که حکم اعدام را بر چیند و در مقابل میبینیم ایران هر سال رکورد میزنه!!!

چه قدر این افکار عمومی تاثیر گذار هستند واقعن
      خب این دیگر از بی‌سوادیِ شماست که متوجه غیرقطعی بودنِ رفتارِ حکومت‌هایی چون جمهوری اسلامی نیستید. به من بفرمائید که چرا جمهوری اسلامی فرج سرکوهی را رها کرد؟
      And laugh

15. 3 کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Russell (04-08-2014),undead_knight (04-09-2014),کافر_مقدس (04-09-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من که پیشاپیش گفتم لزوما عملشون اخلاقی نیست !! حالا این قضاوت ما به درد کجای دنیا میخوره واقعا ؟ مسابقه اخلاق هست یا اینکه به دنبال ریشه کردن چنین حوادثی هستیم ؟

البته دوستان که می‌گویند ج.ا تروریست نیست!
      دوستان رو ولش کن ... جمهوری اسلامی هم یک موجود با کلیت واحد نیست و نمیشه چنین قیاس هایی کرد . اصل مطلب وضعیت بلوچستان بود . شما اگر جای اونها بودی چیکار میکردی ؟

17. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (04-08-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      دوستان این را روشن کنند که آیا بوجود آمدن ج.ا و حماس و حزب الله هم «طبیعی»ست یا نه بسیار خوب خواهد شد!!
      حماس و حزب الله نیمه طبیعی و جمهوری اسلامی ربع طبیعی !!

19. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (04-08-2014)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. پاسخ: 1
      واپسین پیک: 01-31-2014, 12:15 AM
    2. پاسخ: 31
      واپسین پیک: 08-14-2012, 08:37 PM
    3. پاسخ: 8
      واپسین پیک: 04-28-2012, 10:30 PM
    4. زباله دانی اختصاصی تالار "گفتگوی آزاد"
      از سوی kourosh_bikhoda در تالار آشغالدانی
      پاسخ: 5
      واپسین پیک: 11-12-2010, 04:06 PM

مجوز های پیک و ویرایش