Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند - برگ 21
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 21 از 50 نخستیننخستین ... 2345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940 ... واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 201 به 210 از 496

جُستار: یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      حالت خوبه ؟ سلامتی ؟
      من سالم و سرحالم، ولی همه مثل اینکه اینطور نیستند !!

زن بابا !!

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 5B9BE682D27B3E78CCC0D4935F7.jpg
دیدن: 373
حجم: 14.3 کیلو بایت

!!

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

undead_knight (03-14-2014),کافر_مقدس (03-14-2014)

سرنویسنده سوم
      Overall activity: 97.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

کافر_مقدس آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2012
      ماندگاه
      خیابان پاستور ، کوچه ی اختر
      جُستارها
      28
      امتیازها
      34,602
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,013
      از ایشان 4,643 بار در 1,681 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      5 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      برخی دوستان گفتند که اینها به زور به سربازی برده شدند! ما هم گفتیم اولن که زور دورش مال زمان تیرکمون وزوزکه نه الان!

علی الحساب باید به تک تک سربازانی که بی بروبرگرد دستورات جمهوری اسلامی را اجرای میکنند به بهانه اینکه دستور داشتیم و فلان و بهمان را باید به چشم متخلف دید ولو کوروش بیخدا باشد!
      وقتی کسی همچون شاهین نجفی با آن طرز فکر به خدمت سربازی می رود از دیگران چه انتظاریست؟!! تصور کنید زمانی شاهین نجفی جزیی از نیروی نظامی جمهوری اسلامی بوده!!

گرچه فرار کردن از دید من هزینه دادن نیست، شما به اینکه فلان کشور به شما اقامت نداده می گویید مبارزه؟!! به اینکه چند نفر شما را در خیابان های بلاد فرنگ کتک زده اند می گویید مبارزه علیه جمهوری اسلامی؟! زرشک!

این ها فقط بدبیاری است و هر چه بوده برای خود کرده اید و منتی بر سر دیگران نیست.

مبارزه ی واقعی را کسانی می کنند که داخل کشور در حال فعالیت هستند، در واقع هسته ی اصلی مقاومت اینجاست.

به قول راسل شما روضه تان را خاندید، حال بگذارید کمی من برایتان مدیحه سرایی کنم!

هزینه این است که به شما گواهینامه ندهند.

جواز کسب و کار ندهند.

شما را در هیچ نهاد دولتی استخدام نکنند.

حق خروج از کشور را نداشته باشید.

حق معامله های کلان را نداشته باشید.

و ....

به این ها اضافه کنید ترس از بازداشت شدن در سفرهای بین جاده ای یا گیر دادن های گاه و بیگاه مامورین. یا وحشت از جنگ به خاطر آغاز سربازگیری و پیامدهای آن.

در کل مانند این می ماند که داخل کشور خود همچون یک پناهنده ی افغانی زندگی کنید. چرا ؟!! چون حاضر نشده اید به سربازی بروید. حاضر نشده اید که دو سال بردگی کنید و کاری را انجام دهید که برخلاف میل تان بوده.

از هر 100 نفر شاید فقط دو سه نفر قادر باشند چنین شرایطی را آن هم برای سال های متمادی تحمل کنند.(حدود 30 سال!) ولی من مثل جناب میلاد بر سر کچل هیچکس منتی نمی گذارم و برای کسی روضه ی طفلان مسلم نمی خانم، چون این راهی بوده که خود انتخاب کرده ام و تا آخرش هم هستم.

البته کسانی را هم که مجبور به تمکین در مقابل خدمت اجباری شده اند سرزنش نمی کنم، ولی تن به بردگی ندادن بسیار ارزشمند است که جای تقدیر دارد و همانطور که گفتم کنار آمدن با این شرایط کار هر کسی نیست

در پایان خطاب به از خود متشکرانی که دیگران را هشت هزار تومنی و شیره ای خطاب می کنند و خود را باهوش ترین و صادق ترین انسان روی کره ی زمین می دانند باید خاطرنشان کنم که دموکراسی یعنی همین! شما اگر ایده ای برای آزادی ایران دارید این گوی و میدان در اختیار شما ، ولی حق ندارید فردی رو گوسفند خطاب کنید فقط به صرف اینکه طرفدار کسی است که شما را خوش نمی آید.

برای آزادی ایران هزار و یک راه وجود دارد، ما به راه خود می رویم شما نیز راه دیگری را انتخاب کنید ببینیم چه کسی زودتر به مقصد می رسد.

دیگر تحقیر و تمسخر دیگران چه معنایی دارد؟!

شما خود آنقدر ضد و نقیض صحبت می کنید که گفته های خودتان را هم به خاطر نمی آورید و بابت یادآوری آن به شما بایستی سند ارایه داد!

شما از یک طرف ادعا می کنید کشتن انسان ها را اخلاقی نمی دانید ولی از طرف دیگر مبارزه مسلحانه علیه جمهوری اسلامی را جایز می دانید! دم خروس را باور کنیم یا قسم امام نقی را ؟!

شاید جمهوری اسلامی یک حکومت غیرقانونی باشد، ولی یقین دارم حکومتی که مورد نظر شماست اگر سر کار بیاید از این هم غیرقانونی تر و خودکامه تر می شود و به کوچک و بزرگ رحم نخاهد کرد

به قول بزرگی "قدرت فساد می آورد"، شما هنوز قدرتمند نیستید رجز می خانید و می خاهید گردن ما را بزنید، وای به روزی که زبانم لال صاحب قدرت هم بشوید!

که اگر بشوید با آن خشم و کینه ای که نزد شما سراغ دارم بی تردید تقاوت چندانی با احمد خاتمی و ملاحسنی نخاهید داشت!
      ویرایش از سوی کافر_مقدس : 03-14-2014 در ساعت 04:20 AM
      Mehrbod این را پسندید.
      یک روزی ملت ما آزاد می شود و این روز زیاد دور نیست. فرهنگ همیشه غالب می شود بر زور و ستم و قلدری!

"فریدون فرخزاد"

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از کافر_مقدس گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (03-14-2014),undead_knight (03-14-2014)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      دوستان ظاهرا قضیه اعدام یکی از سربازان فعلا منتفی شده !!

ایسنا - پنج مرزبان کشورمان در نزدیکی مرز ایران نگهداری می‌شوند

چرا تهدید جیش‌العدل برای اعدام یکی از گروگان‌ها عملی نشد؟

وی درباره تهدید اخیر جیش‌العدل به اعدام یکی از این سربازان نیز اظهار کرد: یکی از افراد آنها که در یکی از زندان‌های کشورمان تحت درمان بود، در حالت مریض‌احوالی فوت کرد، نه این که اعدام شده باشد. آن‌ها فکر کردند که این فرد اعدام شده و نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند و ما نیز تدبیر کردیم و دیدیم بهترین منبع برای اینکه آن‌ها به اصالت خبر دسترسی پیدا کنند، خانواده متوفی است و از طریق آن‌ها می‌توانند کسب خبر کنند که آیا آن فرد اعدام شده یا اینکه در اثر بیماری فوت کرده است. هم‌اکنون نیز قطعاً آن‌ها به شکلی به این نتیجه رسیده‌اند که تصورشان اشتباه بوده است.

پنج مرزبان ایرانی در نزدیک‌ترین منطقه به مرز ایران نگهداری می‌شوند

استاندار سیستان و بلوچستان همچنین از نگهداری این سربازان توسط جیش‌العدل در منطقه‌ای نزدیک به مرز استان سیستان و بلوچستان کشورمان خبر داد و گفت: آزادی این سربازان فرصتی برای گفت‌وگو است و ما مطمئن هستیم که این عزیزان سالم هستند و در نزدیک‌ترین منطقه به استان خودمان نگهداری می‌شوند.

نباید بر خصومت باقی بمانیم

استاندار سیستان و بلوچستان در ادامه با بیان اینکه "این موضوع برای آن گروهک نیز فرصتی را فراهم می‌کند تا باب جدیدی توأم با تغییر در نگاه‌ها شکل دهد"، خاطرنشان کرد: من اعلام کردم که پایان هر جنگ و خصومتی گفت‌وگو و صلح است، پس چرا دیر این کار انجام شود؟ چرا اجازه دهیم که خسارت‌ها بالا برود؟ چرا بگذاریم که منافع طرفین آسیب ببینند؟ البته این موضوع قبل از این اتفاق تدبیر خود من بوده است و نباید آن‌ها الآن بر این تصور باشند که امروز این فشار، زمینه‌ای برای انعطاف بوده است. مستندات در استان و آنچه خودم در شورای تامین هم بیان کردم، این بوده است.

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (03-14-2014),undead_knight (03-14-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      از ایشان 11,876 بار در 4,433 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      قضیه کوانتومی شد پس !! lol

برای فهم بهتر قضیه فرض کنید داستان مسلمانی‌ست که در ارتش آمریکا اسلحه بر میدارد 10-20 نفر از سربازان یک پایگاه در آمریکا را می کشد، بنا برتعریف شما هرکس با سیستم موجود حال نکرد رفت اسلحه برداشت شرایط آن کشور/منطقه جنگی می‌شود !!
      الان مثلا بین حزب‌ا‌لله لبنان و اسرائیل یا بین حماس و اسرائیل شرایط جنگی برقرار نیست؟ به نظر شما شرایط جنگی یعنی‌ فقط جنگ کلاسیک که و تانک و نفربر یک کشوری به یک کشور دیگه حمله کنه؟

در ضمن گفتن شرایط جنگی برقرار بودن فقط به این معنی است که یک حداقل‌هایی‌ باید رعایت بشود ، به این معنی نیست که cause شما عادلانه است و باید از آن‌ طرفداری کرد. الان مثلا حماس با سرباز اسرائیلی بجنگد من مشکل اخلاقی‌ با آن ندارم ، ولی‌ خوب ۱۰۰% طرفدار cause آنها که نیستم و فکر می‌کنم باید این گروه نابود شود! ولی‌ وقتی‌ حماس در کودکستان انتحاری می‌فرستد با آن مشکل اخلاقی‌ نیز دارم. سرباز لب مرز نیز شاید فامیل و رفیق شما باشد ولی‌ باید از دید دشمن نگاه کنید که اینگونه نیست!
      sonixax این را پسندید.
      "A Land without a People for a People without a Land"

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-14-2014),sonixax (03-14-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی کافر_مقدس نمایش پست ها
      مبارزه ی واقعی را کسانی می کنند که داخل کشور در حال فعالیت هستند، در واقع هسته ی اصلی مقاومت اینجاست.
      الله اکبر گفتن و تظاهرات سکوت کردن در پیاده رو شده هسته مقاومت و مبارزه؟ یا مثلا فریاد حرف ما یک کلام نخست وزیر امام زدن؟

زمان دوران طلایی شما حتی بدون تشخیص هویت طرف رو اعدام میکردند!

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: mojahedin-H.jpg
دیدن: 134
حجم: 46.8 کیلو بایت
      sonixax این را پسندید.

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-14-2014),sonixax (03-14-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گرچه فرار کردن از دید من هزینه دادن نیست، شما به اینکه فلان کشور به شما اقامت نداده می گویید مبارزه؟!! به اینکه چند نفر شما را در خیابان های بلاد فرنگ کتک زده اند می گویید مبارزه علیه جمهوری اسلامی؟! زرشک!

به قول راسل شما روضه تان را خاندید، حال بگذارید کمی من برایتان مدیحه سرایی کنم!

جواز کسب و کار ندهند.

شما هم یک جوری صحبت می‌کنید انگاری که ما که از ایران خارج شدیم همیشه با یک بطری آبجو کنار دریا نشستیم! کون ملت هم اینجا پاره شده است! کدام بچه ۱۵ ساله از طبقه متوسط در ایران کار می‌کند؟ تمام دوران بچگی‌ و نوجوانی من به اینکه کرایه سر ماه را دارم بدهم یا اینکه چجوری با ۲۰ دلار ۲ هفته غذا بخرم گذشت! من پناهنده اینجا نبودم ، ولی‌ داستان‌های کمپ پناهندگی را شنیدم که مسلما انسان را خورد می‌کند! شما کجا در ایران لب‌های خود را از فرط درماندگی دوختید؟ درد ، افسردگی ، بدبختی ،۲۰ سال بلاتکلیف هیچ کاری در زندگی‌ نمیتوانند بکنند تا اوضاع اقامتشان روشن بشود!
      ویرایش از سوی Theodor Herzl : 03-14-2014 در ساعت 10:36 AM
      sonixax این را پسندید.

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-14-2014),Russell (03-14-2014),sonixax (03-14-2014),undead_knight (03-14-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Theodor Herzl نمایش پست ها
      الان مثلا بین حزب‌ا‌لله لبنان و اسرائیل یا بین حماس و اسرائیل شرایط جنگی برقرار نیست؟ به نظر شما شرایط جنگی یعنی‌ فقط جنگ کلاسیک که و تانک و نفربر یک کشوری به یک کشور دیگه حمله کنه؟

در ضمن گفتن شرایط جنگی برقرار بودن فقط به این معنی است که یک حداقل‌هایی‌ باید رعایت بشود ، به این معنی نیست که cause شما عادلانه است و باید از آن‌ طرفداری کرد. الان مثلا حماس با سرباز اسرائیلی بجنگد من مشکل اخلاقی‌ با آن ندارم ، ولی‌ خوب ۱۰۰% طرفدار cause آنها که نیستم و فکر می‌کنم باید این گروه نابود شود! ولی‌ وقتی‌ حماس در کودکستان انتحاری می‌فرستد با آن مشکل اخلاقی‌ نیز دارم. سرباز لب مرز نیز شاید فامیل و رفیق شما باشد ولی‌ باید از دید دشمن نگاه کنید که اینگونه نیست!
      خب من هم دقیقا همین را می‌گویم، شرایط جنگی باید بدون طرف گیری قابل تعریف باشه. اتفاقا بنظر من نمونه‌یِ حزب الله و حماس نمونه‌یِ خوبی هست. در مورد حزب الله با اینکه این‌ها شبه نظامی هستن با اینکه در یک کشور دیگه هستند وضعیت جنگ و صلح مشخص هست. اسرات یک سرباز اسرائیلی میتواند بهانه شود برای حمله‌یِ همه جانبه‌یِ اسرائیل و از بین رفتن آتش‌بس، در مورد سازمان‌های چریکی که داخل مرز هستند‌ یا داخلی هستند ولی از مرز بعنوان مانع استفاده می‌کنند حالا یکمقدار تفکیک سختتر هست ولی باز هم شرایط قابل تعریف هست. من در مورد پ.ک.ک و ترکیه هم طرفگیری ندارم ولی مشخص است وقتی باز آن آنها میروند پاسگاه سربازان ترک را منفجر می‌کنند برای من خیلی چیزها را درباره‌یِ آنها نشان می‌دهد. حالا تروریست واژه‌ایست جنده شده که هرکس با یکی حال نکرده از آن استفاده کرده، ولی مشخص است در این موارد ما با یک پدیده‌یِ متفاوت از جنگ سروکار داریم. خود دولت اسرائیل هم می‌بینیم که همواره همین حزب الله و بقیه گروهک‌ها را تروریست می‌نامد.

یک نکته دیگر که بنظر من خیلی مهم است تفاوت دفاع و حمله هست اینجا، برای دفاع از خودتان سربازی را بکشید یک چیز است اینکه بروید مرزبان را گروگان بگیرید یک چیز دیگر و تفاوت از زمین است تا آسمان. مخصوصا هم که بحث جنگ بین دو کشور نیست و بحث بر سر اداره‌یِ یک کشور است، در این شریط مشخص است که اولا طرف مانند جندالله بحث اخلاقی دارد و دوما ادعای مردمی بودن دارد، اینست که اتفاقا اینکه این سرباز چقدر آزادی عمل دارد و چگونه سر از لب مرز درآمده بسیار مهم هست اتفاقا. حالا سرباز مربان بدبخت دارد مرزبانی می‌کند و هر حکومتی حاکم باشد نیاز به حفاظت از مرزها هست یکی باید آنجا بیاستد و مرزبانی یک امر لازم برای هر کشور است بماند.
      این است که از دست پلیس و ارتش و نیروی انتظامی فراری باشید یا با آنها درگیری داشته باشید یک چیز است، اینکه بروی سر سرباز سر چهار راه را ببری یک چیز دیگر!

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-14-2014),undead_knight (03-14-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Theodor Herzl نمایش پست ها
      شما هم یک جوری صحبت می‌کنید انگاری که ما که از ایران خارج شدیم همیشه با یک بطری آبجو کنار دریا نشستیم! کون ملت هم اینجا پاره شده است! کدام بچه ۱۵ ساله از طبقه متوسط در ایران کار می‌کند؟ تمام دوران بچگی‌ و نوجوانی من به اینکه کرایه سر ماه را دارم بدهم یا اینکه چجوری با ۲۰ دلار ۲ هفته غذا بخرم گذشت! من پناهنده اینجا نبودم ، ولی‌ داستان‌های کمپ پناهندگی را شنیدم که مسلما انسان را خورد می‌کند! شما کجا در ایران لب‌های خود را از فرط درماندگی دوختید؟ درد ، افسردگی ، بدبختی ،۲۰ سال بلاتکلیف هیچ کاری در زندگی‌ نمیتوانند بکنند تا اوضاع اقامتشان روشن بشود!
      بحث سختی و آسانی نیست کسری جان، بحث این است که برادران سختی خودشان را می‌گذارند بحساب مبارزه با ج.ا، سختی آن سرباز بدبخت لب مرز را میگذارند بحساب حق خیانتکار!

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-14-2014),Mehrbod (03-14-2014),undead_knight (03-14-2014),کافر_مقدس (03-14-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      بحث سختی و آسانی نیست کسری جان، بحث این است که برادران سختی خودشان را می‌گذارند بحساب مبارزه با ج.ا، سختی آن سرباز بدبخت لب مرز را میگذارند بحساب حق خیانتکار!
      احسنت.
      درسته که ج.ا مسئول سختی های هردو مورد هست ولی تا زمانی که کسی به خاطر "درگیر" شدن با ج.ا آسیب نبینه نمیتونه مدعی بشه در جریان "مبارزه" با ج.ا آسیب دیده بلکه صرفا به خاطر وجود ج.ا اسلامی دچار این مشکلات شده.
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-14-2014),Russell (03-14-2014),کافر_مقدس (03-14-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      وقتی کسی همچون شاهین نجفی با آن طرز فکر به خدمت سربازی می رود از دیگران چه انتظاریست؟!! تصور کنید زمانی شاهین نجفی جزیی از نیروی نظامی جمهوری اسلامی بوده!!
      برخی دوستان خودمان در همین دفترچه که طرز فکرشان خیلی هم از شاهین نجفی تند تر است هم به سربازی رفته اند و زمانی که تحت فرمان فرماندهی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی بوده اند خواه نا خواه جزئی از نیروی نظامی جمهوری اسلامی بوده اند.

من کجا گفتم مبارزه ؟ گفتم هزینه . البته میدونم از دید شما گرون شدن پول تاکسی هزینه هستش نه اینها!

مگرمنتی گذاشتم ؟
      راسل گفت تو که رفتی خارج چه هزینه ای دادی من هم توضیح دادم که چه هزینه ای دادم. همینکه به خاطر نجات جانم از دست جمهوری اسلامی و امثالهم مجبور شدم چنین رسیکی بکنم خودش بزرگترین هزینه ای بوده که در تمام زندگیم پرداخت کردم.
      هزینه دادم الان هم دارم بهره هزینه ای که دادم رو میبرم! شما مشکلی داری با این ؟
      شما هم میخوا حال و حول کنی (چون فکر میکنید ما داریم حال و حول میکنیم) باید هزینه بدید! مجانی نمیشه جانم.

من کجا حرف از مبارزه زدم ؟ این رو نشون بده ؟
      بیشتر از این پرت بودن خودت رو از بحث نشون نده برای خودت خوب نیست.
      تازه خیلی از اینهایی هم که این ور هستند یک زمانی داخل ایران واقعن فعالیت میکردند که جانشان به خطر افتاد و مجبور به ترک کشور شدند! نه اینکه هیچ کاری نکنند و منت کارهایی که نکردند رو سر بقیه بذارند.

جواز کسب و کار ندهند.

ها ها ها! پس معلوم شد هزینه از نظر شما فقط همون گرون شدن پول تاکسی و چس فیله :))))))
      اگر بزنند مثلن یه دفعه ای وسط خیابون لت و پارت کنند یا برادرت رو تاسر حد مرگ بزنند یا خانوادت حتا رنگ جنازه عزیزانش رو هم نبینه یا وسط خیابون با تیر بزنند توی قلب دخترت و ... هزینه نیست :))))

به این ها اضافه کنید ترس از بازداشت شدن در سفرهای بین جاده ای یا گیر دادن های گاه و بیگاه مامورین. یا وحشت از جنگ به خاطر آغاز سربازگیری و پیامدهای آن.
      نه عزیزم اینها هزینه هایی هست که به شکل عمومی تمام مردم ایران چه موافق جمهوری اسلامی چه مخالفش پرداخت میکنند . هر چند که من پیشتر گفته بودم مادامی که جمهوری اسلامی هست پرداخت چنین هزینه هایی عادی هم هست. جنابعالی خون جلوی چشمات رو گرفته بود اصلن نخوندی ما چی نوشتیم.

در کل مانند این می ماند که داخل کشور خود همچون یک پناهنده ی افغانی زندگی کنید. چرا ؟!! چون حاضر نشده اید به سربازی بروید. حاضر نشده اید که دو سال بردگی کنید و کاری را انجام دهید که برخلاف میل تان بوده.
      البته اون حق گواهینامه رو که اشتباه گفتید ، حق معامله های کلان رو هم اشتباه گفتید . ولی باقیش رو راست گفتید و من هم قبلن خودم گفتم شما فقط تکرار کردید. برید یک دور بخونید من چی نوشتم که این طوری سنگ روی یخ نشید.
      از اون طرف همون طوری که گفتم شما ، من ، راسلِ ناخوش ، کوروش ، آنارشی ، و بقیه جمعیت ایران باید به خاطر بودن جمهوری اسلامی هزینه بدهند سربازی نری باید هزینه بدی! سربازی بری هم برای اینکه اون هزینه ها رو ندی باید یک هزینه ی سنگین تری رو بدی . هیچ کدوم رو نخوای باید یک هزینه خیلی خیلی خیلی سنگین تر بدی و قاچاقی از کشور خارج بشی که ممکنه لب مرز با تیر بزنند خودت و کولبرت رو با هم بکشند! هیچ چیزی مجانی نیست جانم! این رو فهم کنید کلی از مشکلات بحث من با شما حل میشه.

البته کسانی را هم که مجبور به تمکین در مقابل خدمت اجباری شده اند سرزنش نمی کنم، ولی تن به بردگی ندادن بسیار ارزشمند است که جای تقدیر دارد و همانطور که گفتم کنار آمدن با این شرایط کار هر کسی نیست
      همان طور که گفتم هر چیزی یک قیمتی دارد .
      برای اینکه بتوانید در ادارات دولتی کار کنید ، اجازه خروج بگیرید ، جواز کسب بگیرید و ... باید هزینه ای به نام سربازی رفتن رو پرداخت کنید که این هزینه شامل از دست رفتن 2 سال از بهترین سالهای زندگیت ، زندگی لب مرز و احتمال به اسارت گرفته شدن ، کشته شدن ، زندانی شدن ، اضافه خدمت خوردن و ... میشه .
      اگر نخواید سربازی برید هزینه هاتون میشه اون چیزهایی که خودتون نوشتید .
      بخواید حق زندگی کردن داشته باشید و سربازی هم نرید باید یک هزینه خیلی خیلی سنگین تری رو پرداخت کنید مثل هزینه ای که خیلی از ایرانیان پرداخت کردند و فقط برای فرار از سربازی قاچاقی از کشور زدند بیرون که هر طوری حساب کنی هزینه اش سنگین تره.
      پس باید قبول کنید تا جمهوری اسلامی هست این هزینه ها هم هست.

در پایان خطاب به از خود متشکرانی که دیگران را هشت هزار تومنی و شیره ای خطاب می کنند و خود را باهوش ترین و صادق ترین انسان روی کره ی زمین می دانند باید خاطرنشان کنم که دموکراسی یعنی همین! شما اگر ایده ای برای آزادی ایران دارید این گوی و میدان در اختیار شما ، ولی حق ندارید فردی رو گوسفند خطاب کنید فقط به صرف اینکه طرفدار کسی است که شما را خوش نمی آید.
      علی الحساب هر کسی که در اردوی جمهوری اسلامی سینه بزند مزدور است! میخواهد جناب مقدس باشد میخواهد راسل باشد میخواهد کوروش بیخدا باشد میخواهد میلاد باشد!
      تازه اون 8 هزار تومانی ها از اونهایی که مجانی برای جمهوری اسلامی سینه میزنند ارج و مقام بالاتری هم دارند.
      افتاد ؟

برای آزادی ایران هزار و یک راه وجود دارد، ما به راه خود می رویم شما نیز راه دیگری را انتخاب کنید ببینیم چه کسی زودتر به مقصد می رسد.
      هزار و یک راه ؟!
      شما 10 تاش رو نشون بده من رضایت میدم . باقیش پیشکش.

شما خود آنقدر ضد و نقیض صحبت می کنید که گفته های خودتان را هم به خاطر نمی آورید و بابت یادآوری آن به شما بایستی سند ارایه داد!
      تمام چیزی که من نوشتم اینجا موجوده! شما اگر همه رو خونده بودی و فقط به فکر کلکل نبودی این طوری نخ داستان از دستت در نمیرفت.

شما از یک طرف ادعا می کنید کشتن انسان ها را اخلاقی نمی دانید ولی از طرف دیگر مبارزه مسلحانه علیه جمهوری اسلامی را جایز می دانید! دم خروس را باور کنیم یا قسم امام نقی را ؟!
      خوب عزیز من شما دوزاریت کجه که مشکل من نیست!
      من گفتم مبارزه با جمهوری اسلامی که سالانه هزاران نفر رو میکشه ، شکنجه میکنه ، زندانی میکنه ، تبعید میکنه ، بدبخت میکنه ولو مسلحانه جایزه .
      شما هنوز فهم نکردی که در جریان دفاع از خودت اگر بزنی طرفت رو هم بکشی کار غیر اخلاقی انجام ندادی. سوای اینها مبارزه مسلحانه ≠ آدمکشی.
      بله مبارزه مسلحانه میتونه منجر به مرگ افراد هم بشه ولی با آدم کشی خیلی فرق داره. دست کم تعریفشون از نظر من فرق داره.

شاید جمهوری اسلامی یک حکومت غیرقانونی باشد، ولی یقین دارم حکومتی که مورد نظر شماست اگر سر کار بیاید از این هم غیرقانونی تر و خودکامه تر می شود و به کوچک و بزرگ رحم نخاهد کرد
      خوب این از همون حرفهایی هست که فقط از دهن وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی میشه شنید! حالا یا دانسته داری تکرارش میکنی یا نادانسته.
      شما اصلن نمیدونی چی مد نظر من هست یک دفعه ای خودکامه و غیر قانونیش هم کردی :)))

به قول بزرگی "قدرت فساد می آورد"، شما هنوز قدرتمند نیستید رجز می خانید و می خاهید گردن ما را بزنید، وای به روزی که زبانم لال صاحب قدرت هم بشوید!
      نه داداش اونی که میخواد گردن بزنه شمایی نه من! فکر میکنی فرفی بالای پشت بوم توی تاریکی الله و اکبر گفتی همه مملکت رو صاحب شدی. وگرنه فقط یک جا نشون بدید که من گفته باشم میخوام گردنتون رو بزنم! انقدر دروغ نگید خوب نیست.

که اگر بشوید با آن خشم و کینه ای که نزد شما سراغ دارم بی تردید تقاوت چندانی با احمد خاتمی و ملاحسنی نخاهید داشت!
      اینها رو ولش کاهو کیلویی چند ؟
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. پاسخ: 1
      واپسین پیک: 01-31-2014, 12:15 AM
    2. پاسخ: 31
      واپسین پیک: 08-14-2012, 08:37 PM
    3. پاسخ: 8
      واپسین پیک: 04-28-2012, 10:30 PM
    4. زباله دانی اختصاصی تالار "گفتگوی آزاد"
      از سوی kourosh_bikhoda در تالار آشغالدانی
      پاسخ: 5
      واپسین پیک: 11-12-2010, 04:06 PM

مجوز های پیک و ویرایش