گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Mehrbod نمایش پست ها
از سر کنجکاوی یک نمونه از تجربه‌های خودتان را ریزبینانه بازگویی میکنید؟
گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Transcendence نمایش پست ها
جناب reaven
ارتباط با دخترها چیز خارق عادتی نیست و داشتن رابطه جنسی -عاطفی با اونها محال و ناشدنی نیست .امری عادی و عمومی و در جریان است .چرا فکر می کنید اگر کسانی از رابطه با دوست دخترهاشان می نویسند همگی دروغگو هستند؟؟!!!
در مورد انتقاداتی هم که در مورد Pua دارید پیش از شما و بیش از شما در همین دفترچه در بخش بازی.نقد نوشته شده است می توانید در انجا نقدهای وارده را بخوانید.

کار من عموما اصلا به استفاده از متد ها بشود
من روی چندینو چند مورد اوپنرها رو تست کردم که بدترین نتایج ممکن را داشت (از اوپنر خیابانی گرفته تا آشناهایی که هر روز میبینمشون) و همش با بدترین حالت ممکن ریجکت شدن
توی اینترنت هم که راحت تر پاسخ میدن من تک تک متدهایی که دوستان اینجا طی سالیان گذشته به عنوان بهترین سلاح قرن!به فروش گذاشتن رو استفاده کردم (کل این جستارهای فرم رابنده سه چهار بار خواندم)که هیچ نتیجه ای نداشت و دست آخر همه موارد از نگ ها و جدی نگرفتن ها و حاضر جوابی ها دلخور شده و رفتند..من به این تاپیک هم البته اکتفا نکردم و در خصوص ابن متد ها مطالعات منابع خارجی هم زیاد د اشتم
حتی با سختی فراوان سریال پیک آپ آرتیست رو هم تهیه کرده و نگاه کردم چند قسمتی رو که واقا برنامه بیکیفیتی بود بنظرم
خلاصه هرچی در پی یو ای به عنوان نتیجه کار قلم داد میشد من دقیقا عکسش رو دریافت کردم

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی PEPE نمایش پست ها
"بازی" در ظرف زمان و مکان صورت می گیرد و خود آگاهی لازم دارد که فرد ارزش خود را درانواع جنبه های مختلف(روانی،فیزیکی،اجتماع و ...) در بازار جنسی-اجتماعی محاسبه کند و بعد وارد ماجرا شود

احتراما حرف شما عزیز بازی با کلمات است
در میدان عمل احتساب جنبه های مختلف روح و روان در مقعیت های مکانی خاص طی قرار گیری در بازار اجتماعی جنسی دقیقا چه فرمولیست دیگر گرامی