• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 3 از 18 نخستیننخستین 123456789101112131415161718 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 21 به 30 از 179

جُستار: بازی : آموزش

شناس
      Level completed: 9%, Points required for next Level: 91
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

محمد آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jan 2013
      جُستارها
      4
      امتیازها
      1,509
      رنک
      22
      Post Thanks / Like
      سپاس
      7
      از ایشان 88 بار در 47 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اقای امیر من جلوی یه دختری خیلی بتابازی دراودم. دیگه امیدی بهش نیست؟؟؟؟؟
      من نمی تونم توی سایت وارد بشم پراکسیم خرابه ولی مطالبتون رو دنبال میکنم. اینا از نون شبم واجبتره واسه جوونای ما

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از محمد گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Ouroboros (02-08-2014),Russell (02-08-2014)

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی محمد نمایش پست ها
      من نمی تونم توی سایت وارد بشم پراکسیم خرابه ولی مطالبتون رو دنبال میکنم. اینا از نون شبم واجبتره واسه جوونای ما
      شما احیانا از برادران اسلامیست نبودین قبلا ؟ برای شما از نان شب واجب تر فکر کنم چیزای دیگه ای بودا ...

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

iranbanoo (02-08-2014),sonixax (02-08-2014),undead_knight (02-09-2014)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.9%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      آغازگر جُستار
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      از ایشان 10,931 بار در 3,331 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      درباره‌ی «غیرت»

مدتی‌ست گمانه‌هایی پیرامون موضوع «غیرت» در ذهن من وجود دارند که طرح آنها در اینجا برای بازشناسی و نقد این مفهوم و اثر آن به بازی به نحوی درست و همه جانبه ضروری به نظر می‌رسد. برای مرد خودآگاه از موقعیت جنسی خود در جامعه شکی وجود ندارد که غیرت تنها برای مرد بتا عیب است. این انتظار در این مردان که می‌خواهد زنی که تمام انرژی، استعداد، توانایی، درآمد و ثروت خود را صرف مراقبت از او کرده از نظر جنسی فقط متعلق به خودش باشد و بچه‌های حلال‌زاده تحویلش بدهد در تضاد با استراتژی جنسی دو وجهی زن، «آلفا کُس می‌کند، بتا خرج» قرار می‌گیرد و به عنوان ابزاری برای سرکوب سکسوالیته‌ی زنان دیونمایی می‌شود. این مرد می‌بیند که زنان با ذره‌ذره‌ی وجود خود آرزو می‌کنند که مردی ارزشمند به رویشان غیرت داشته باشد و کسی که در رابطه‌ای ابژه‌ی تمنای طرف مقابل خود بوده می‌داند که زن از ابراز غیرت مردی که متقابلا او را (از نظر جنسی) جذاب می‌یابد چه مایه ذوق‌مرگ و هیجان‌زده می‌شود. میزان مشخصی از غیرت همیشه آلفاست، خصوصا اگر نوک پیکان آن متوجه دیگر مردان و نه خود زن باشد. یعنی شما به زن نگویید «روسریت رو بکش جلو»، به مردی که به او خیره شده بگویید «چیزی می‌خوای؟».

این آرزومندی زنان بیش از هر جای دیگری در این حقیقت نمایان و متجلی‌ست که این همواره زنان هستند که مردان را با برچسب «بی‌غیرت» شرم می‌دهند، و در عمل این هم یکی دیگر از متعدد قلاده‌هایی‌ست که به گردن مرد خود می‌بندند. مرد بازیکن می‌داند که ماهی یک بار نمایش غیرتمندی، اشتیاق به کنترل و تلاش برای محدود کردن زن (در صورت داشتن بازی برجسته البته)، تضمینی عینی و بلادرنگ است برای تشدید علاقه در او. بازی خوب + نمایش فصلی غیرت = سکس مقعدی، بلا انقطاع برای تمام طول شب!

ثانیا: به قیصرهای کُس‌لیس مفلوکی که ایراد اخلاقی به غیرت می‌گیرند، باید یادآوری کرد که صد برابر توقعات رقت‌انگیز مرد بتا را، زنان متقابلا از ایشان دارند، و گاهی حتی نگاهشان را هم پاسداری می‌کنند مبادا دسترسی خود به منابع اقتصادی و دسترنج ایشان را از دست بدهند. من با چشمان خود دیده‌ام که زنی با همسر بتای مفلوک خود بر سر اینکه «چرا داشتی فلان زن را نگاه می‌کردی» تا سرحد مرگ گه‌تست کرده. آنجا اما خبری از «احترام به حریم خصوصی همسر» و «خشونت خانگی» و … نبود ولی.

غیرت زن مثل بچه‌بازی و انحراف جنسی و تجاوز او، ماستمالی و لاپوشانی و توجیه می‌شود که «عشق است» و «خدا را شکر کن که اینقدر دوستت دارد» و «لیاقت عشق و مَحبت نداری که روزی بیست بار زنگ زدن او را قدر نمی‌شناسی» و …. اما غیرت مرد برای حصول اطمینان از اینکه خرج تخم و ترکه‌ی فلان لات بی‌سر و پای آلفا که این هفته مهبل خانم را تر کرده نمی‌دهد، تجسد شر مطلق از عمیق‌ترین چاله‌های دوزخ است.آیا تا به حال تلاش کرده‌اید برای فمینیستی که مغز خود را لوبوتومی کرده مفهوم Mate guarding را توضیح بدهید؟ نصیحت من: نفس خود را هدر ندهید. اینکه مرد نمی‌خواهد کاک‌الد بشود شوک‌آور و باورنکردنی و «برساخته‌ی فرهنگی»ست.

جالبتر از تمام این‌ها ولی: مردان امگای مفلوکی هستند که گمان می‌کنند بی‌غیرتی به جذابیت ایشان می‌افزاید و مثلاً اگر تبدیل به پیاده‌ای در بازی جنسی/جنسیتی برای زنان بشوند و در جهت تسهیل استراتژی «آلفا کُس می‌کند، بتا خرج» بکوشند، زنان بالاخره پی می‌برند که ایشان چه مایه روشن‌فکر و چه مایه برابری‌طلب هستند و سرانجام موفق می‌شوند بکارت خود را در بیست و چهار سالگی به دختری ببازند. این «مرد»ها احساس ترحم و تهوع را توأماً در زنان برمی‌انگیزند، و برای اولین بار، من و زنان راجع به یک موضوع نظر مشابهی داریم!

در صورتی که مایل به ارتباط عاطفی، جنسی و یا زناشویی با زن جماعت هستید، نیازمند ارائه حداقل تصویری غیرتمند هستید. من مایلم دو نکته را اینجا اضافه بکنم. نخست آنکه غیرت مرد بتا یک ویژگی منحصربفردی دارد و آن اینست که هرگز خود زن را مسئول رفتارش تلقی نمی‌کند. زنان گه‌تستی دارند که طی آن به مرد دیگری در حضور شما آمار می‌دهند، و سعی می‌کنند که شما را به جان هم بیاندازند. چیزی برای زن خواستنی‌تر از بدل شدن به «جایزه»ی دو مرد آلفا که با یکدیگر به طور فیزیکی و خونین برای او به نبرد پرداخته‌اند وجود ندارد، و تک‌تک رمانهایی که زنان برای زنان دیگر نوشته‌اند تمی مشابه این را می‌توان در آن یافت(مثلا twilight). این یک گه‌تست است، با آن به مثابه‌ی یک گه‌تست رفتار بکنید، بهترین روش هم خواندن دست زن و اطلاع دادن به اوست که از بازی که می‌کند خبر دارید:

- چرا اینجوری می‌کنی؟ فکر کردی نمی‌دونم داری چیکار می‌کنی؟
      - بس کن این لاشی بازی‌ها رو.
      - می‌خوای برم باهاشون دعوا کنم؟
      - خودتو جمع و جور کن.

گاهی وقتها هزینه‌ای که روی رابطه کرده‌اید بسیار کم است، مثلا در قرار اول دختر روبروی شما نشسته و ناگهان شروع به آمار دادن به مردی دیگر می‌کند. اینجور مواقع نصیحت من اینست که بدون بر زبان آوردن جمله، بلند بشوید و محل قرار را ترک بکنید. من تا به حال سه بار این کار را کرده‌ام و هر سه بار دختر درپی من دویده و با قیافه‌ی «معصومانه» پرسیده که چی شد، کجا رفتی، چرا رفتی و ... اگر هم دنبالتان نیامد مهم نیست، خوشبخت بشوند با هم، اولین دختر زیبایی که دیدید را مخ بزنید!

«هرگز از زن بازی نخورید». آنها فعالانه تلاش می‌کنند که شما را با مردان دیگر دعوا بیاندازند تا میزان بتا بودنتان را بسنجند، روشی‌ست برای محک زدن اینکه «چقدر برای شما مهم هستند». بی‌اعتنایی و گیسخند این اقدام سیگنال درست را می‌فرستد «نه آنقدر که فریب ارجاع به غیرتم را بخورم». پس بار دیگری که دختر الکی گفت «چقدر اون پسره نگام می‌کنه» بگویید «خب تو نگاش نکن، جنده خانم». در این لحظه غیرت بتاست، و بی‌غیرتی آلفا.

نکته‌ی دومی هم اما وجود دارد، زمانی که دختر خودش هیچ اقدامی برای جلب توجه مردان نکرده و اتفاقا تلاش می‌کند آنرا با بی‌اعتنایی و جمع‌تر کردن خودش قطع بکند. زمانی که مردی دارد وارد حریم او و شما می‌شود. در این لحظه غیرت آلفاست، و بی‌غیرتی امگا. در چنان موقعیتی شما با بی‌کنشی همه‌ی اشتیاق و مهر آن زن را از دست خواهید داد. اگر روزی در این شرایط قرار گرفتید، یعنی مرد آلفا یا بتای سطح بالای دیگری بی‌اعتنا به حضور شما شروع به تعرض به پارتنرتان را کرد، باید وارد عمل بشوید و آماده‌ی درگیری فیزیکی خونین باشید.

یک سناریو را تصور بکنید: در یک میهمانی حضور دارید که برای چند دقیقه می‌روید دستشویی، یا جای دیگری برای صحبت کردن با دیگران. پسری در پارتی روی دوست‌دختران خیمه زده و دستش را گذاشته پشت صندلی او، در شرایطی که دوست‌دخترتان خودش را جمع و جور کرده و تا سرحد امکان از او فاصله گرفته، در اینجا ناتوانی شما برای ورود به صحنه با از دست رفتن تمام مهر و علاقه‌ی دختر و نقش بر آب شدن تمام بازی تا آن لحظه همراه خواهد شد. راه اصولی برخورد با این وضعیت آنست که خودتان را به صحنه برسانید، مچ دست پسر را با تمام قدرت بگیرید و با صدای بلندی که چند نفر اطرافتان هم بشنوند بگویید «دست خر کوتاه»، «چخه، مامانت داره صدات می‌کنه» و ... و آماده باشید که کار بیخ پیدا بکند.

منش شما در چنین موقعیتی باید چنان باشد که کمی دیوانه و «آماده به هر کاری» به نظر برسید، از آنجاکه ۹۵٪ مردان جامعه‌ی امروز ایران پسرهای بچه‌ننه و بزدلی هستند که توسط زنان بزرگ شده‌اند و امنیت و سلامت خود را مهمتر از هر چیز دیگری می‌داند، جا می‌زنند. هر از گاهی اما، گیر آلفای دیگری می‌افتید که حاضر نیست یک قدم هم پس بنشیند، جای نگرانی نیست یک نبرد جسمانی با مردی دیگر برای روحیه‌ی شما مفید است. اما باید بدانید که وقتی با خصومت به بدن مرد دیگری دست می‌زنید، باید حداقل و در بهترین شرایط آماده‌ی رفتن به بیمارستان یا بازداشتگاه را داشته باشید. اگر کسی به حریم من وارد بشود، با تمام توان در برابر او مقاومت خواهم کرد، شما هم بهتر است چنان بکنید اگر ده سال دیگر یک روز از خواب بیدار می‌شوید و از خودتان می‌پرسید «این بچه چرا هر روز بیشتر شبیه امیر می‌شود؟»!

یک خبر خوب برای شما: اگر به خاطر زن دعوا بکنید، کتک بخورید یا بزنید تفاوتی ندارد و به یک اندازه در او ایجاد غلغلک می‌کند. نفس آمادگی شما برای خون ریختن و خون دادن برای کس کافی‌ست، تفاوتی نمی‌کند که این خون در صورت شما باشد یا روی مشتهایتان. بله، ما هنوز در پس تمام این پوسته‌ی تمدن حیواناتی هستیم سرگردان در دشتهای آفریقا. و بله، جهان عادلانه نیست، شما مرد هستید و دور انداختنی، یا با آن کنار بیایید، یا اگر از قواعد بازی خوشتان نمی‌آید بروید به راه خود، چراکه ارتباط با زنان بهایی دارد که سنگین‌ترین آن مراقبت از ایشان به هنگام لزوم است.

- دلبر زنان
      - رهبر مردان
      - محافظ عزیزان

اینست سه ویژگی‌ اصلی مرد آلفا.
      Russell, MEHDI and Crusader like this.
      زنده باد زندگی!

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Alice (02-09-2014),Crusader (04-01-2014),Russell (02-09-2014),sonixax (02-09-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      آغازگر جُستار
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی محمد نمایش پست ها
      درود.
      بستگی به موقعیت کنونی شما در رابطه دارد. اگر در آغاز کار هستید بله امیدواری هست، اصلا یکی از انواع بازی همینست که شما تا لحظه‌ی سکس بتابازی در می‌آورید، اما به محض آنکه سکس دریافت کردید(هر قدر که طول کشید)۱۸۰ درجه گردش می‌کنید و تبدیل به یک مرد سرد ِ بی‌اعتنای گریزان می‌شوید. بعضی تئوریسین‌ها معتقدند که این چه بسی حتی قدرتمندترین روش بازی‌ست، زیرا زن را دچار دهشت می‌کند که «چه شد؟» و چرا مردی که این چنین فتح شده بود ناگهان سرد شد و پس از آن تمام تلاش ممکن برای بازگشتن به موقعیت پیشین را بکار می‌گیرد. خصوصا اینکه «آن» چهره‌ی بتای شما را دیده و می‌داند که جایی زیر این پوسته‌ی سرد و خشک مردی خوابیده که می‌توان او را دوباره به زانو درآورد. ویژگی بسیار مثبت این متد آنست که زن برای تغییر دلیل شما مدتها خیال‌پردازی می‌کند و به احتمال قوی نتیجه می‌گیرد که از سکس با او لذت نبرده‌اید، و دائم تلاش خواهد کرد که سکس بهتری به شما بدهد: موقعیت ایده‌آل. ولی حقیقت آنست که من شخصا تجربه‌ای با این روش ندارم، نظریه پردازان توانا و هوشمندی را دیده‌ام که اینرا تبلیغ کرده‌اند و خط استدلالی هم درست و منطقی‌ست. پس اگر در شروع کار هستید و کفگیرتان به ته دیگ خورده و می‌خواهید دختر را نگاه بدارید بد نیست اینرا امتحان بکنید، و اگر کردید نتیجه را اینجا گزارش بدهید.

اما اگر در میانه‌ی رابطه هستید، یعنی دختر از بتابازی شما دلزده شده و گریخته راه دیگر بازسازی دوباره‌ی تصویرتان در نظر او بهره‌برداری از نوع خاصی از بازی مبتنی بر ترکیب پیش‌گزینی و حسادت است: بازی «بتا فقط برای او». چنانکه شما برای مثال خود را به یک میهمانی/محیطی... که می‌دانید او حضور خواهد داشت دعوت می‌کنید، و دختری از او زیباتر با خودتان می‌برید و نسبت به آن دختر زیبا که با خود برده‌اید رفتاری بسیار آلفا نشان می‌دهید. دختر با مشاهده‌ی این رفتار به چند نتیجه می‌رسد: ۱. در ارزشیابی شما دچار خطا شده، زیرا برای زنان زیبا خواستنی هستید. ۲. ذاتا مردی آلفا هستید که تنها برای او بتا شده‌اید، زنان نیز آن مقداری از بتا را که می‌خواهند، می‌پسندند که مرد‌ «بتای خودشان» باشد، چنانکه ما می‌خواهیم زن «لاشی خودمان» باشد هرچه می‌خواهیم برایمان در رخت خواب بکند اما با دیگران نجیب باشد، زن با خود می‌گوید لابد کار درستی کرده که این آلفای بی‌تفاوت را بی زحمت به دام کشیده و به آغوش شما باز می‌گردد.

برای دوستان دیگر لحظه‌ای توضیح بدهم که عکس این نیز صادق است و مردی که زیادی خود را آلفا نماینده می‌تواند با «بتای دیگران» بودن کمی خطر افراط در بازی را کاهش بدهد و به زن موقعیتی را بنمایاند که در آن فتح‌پذیر است:
      - چرا اینهمه عکس از دوست‌دختر سابقت داری؟ ببینم دوستش داری؟ باهاش هنوز در ارتباطی؟
      - دوستش دارم؟ هه.. اگه با انگشت کوچیکش فقط یه اشاره بکنه چهار دست و پا برمی‌گردم پیشش..

دو امتیاز مثبت : نخست گه‌تست او را با «موافقت و تشدید» پاسخ داده‌اید و از سر گذرانده‌اید، و سپس خود را به حداقل متصور بتابودگی برای «یک دختر دیگر» کشانده‌اید، دختر مدتها با خود خواهد اندیشید که چرا پس او تا به حال موفق به بیدار کردن این سوی فرمان‌بردار و توسری‌خور و «فمینیست» در شما نشده، و شدت و شمار گه‌تستهای خود را افزایش خواهد داد بلکه شما را به موضع دفاعی بیندازد، که خود برای شما فرصتی‌ست جهت بازسازی و نوسازی چهره‌‌تان در نظر او(گه‌تست یک فرصت است نه یک دشواری). پس چند ماهی درون رابطه، یکی دو عکس از دوست سابق را برای «اتفاقی پیدا کردن» او گوشه‌ و کنار خانه بگذارید و دعوایی قلابی براه بیاندازید.

پس «بتا برای دیگر زنان» و «آلفا برای دیگر زنان» هر دو کارکرد خودشان را در بازی دارند.

در بازگشت به مشکل شما، گاهی اوقات نیز بی‌اعتنایی خشک و خالی هم موثر است، خاصه اگر قصد او از «قهر» کردن واداشتن شما به تعهد بوده باشد، در اینصورت هنگامی تماس مجدد برقرار کرد بی‌تفاوت و دور و متعجب رفتار بکنید. برخلاف همیشه علاقه‌ای نشان ندهید، توضیحی ندهید، عذرخواهی نکنید و عذرخواهی او را نپذیرید.
      Russell, MEHDI and Crusader like this.
      زنده باد زندگی!

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Crusader (04-01-2014),sonixax (02-09-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      آغازگر جُستار
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      لنگراندازی: بخش دوم

نوع دیگر لنگراندازی برای آینده وصل کردن آن به چیزی بصورت خودآگاه برای دختر با یک خاطره‌ی خوش است، نوع اول اگر احساس هراس و از دست دادن مهر شما را یادآور می‌شد، این مدل احساس عشق و میل به نگاه داشتن شما را زنده می‌کند. این ویدیو از میستری را ببینید:

https://www.youtube.com/watch?v=fTAJYjV_zxg

این تکنیکی‌ست بسیار بسیار پیشرفته و قدرتمند. دختری که شما با او از این تکنیک استفاده بکنید ماه‌ها، حتی سالها بعد آن «یادگاری» را حفظ می‌کند و با خوشی و لذت و شادمانی به آن نگاه می‌کند، حال آنکه سرویسهای طلای همسر بتاچه در اولین فرصت به پول نزدیک می‌شود و گلهای او خیلی پیش از پژمردن اثر خود را از دست می‌دهند و در بهترین شرایط جز لحظه‌ای نوازش منیت زن هیچ فایده‌ای به حال شما ندارند. زمانی که یک بازیکن هدیه می‌دهد اما، هدیه‌ی او «معنا»دار است، نمادی‌ست از رابطه‌ای که با دختر داشته، در کانتکست قرار می‌گیرد، «خاص» و «منحصربفرد» است و چنانکه می‌دانیم شاید فقط یکی دو چیز در این جهان برای زنان لذت‌بخش‌تر از «خاص بودن» برای و «یکی‌یک‌دانه» بودن مردی ارزشمند باشد.

یکی از اسرار اثربخشی بازی، و دلیل آنکه هیچ زنی نمی‌تواند این اثربخشی را با صدای بلند بپذیرید، شما در او احساس خاص بودن بوجود می‌آورید ولو آنکه همین کلک را به صد دختر دیگر هم زده‌اید و پنج دقیقه پیش داشته‌اید همین روتین را در پارک سر چهار راه روی دختری دقیقا مثل او اجرا می‌کرده‌اید! در نظر زنان این عملی‌ست بسیار رذیلانه و سخیف. وقتی ما به شما می‌گوییم که آنرا انجام بدهید خونشان به جوش می‌آید و ترجیح می‌دهند که به انکار اثربخشی آن در هر شکل و قالبی بپردازند. قابل درک، اما بی فایده است.

من مدتی پیش این تکنیک را با دختری بسیار زیبا که یکی دو ماه بود هم را می‌شناختیم به اجرا گذاشتم تا اثربخشی آنرا بیازمایم. این درواقع «پایان پرشکوه» من به قراری رویایی بود: آتش، رقص، کباب، شادنوشی و عیش کنار رودخانه با آدمهایی که دوستشان دارید. نه رستوران آن چنانی، نه کافی‌شاپ لوکس و نه شمع و موسیقی کلاسیک و این چرندیات. این قرار یک تجربه‌ی معنادار و لذت‌بخش و خودمانی بود که بی‌برنامه ریزی قبلی پیش آمده بود، «بریم جاجرود؟ بریم». پیش‌بینی ناپذیری و انفجاری بودن یک ویژگی جذاب دیگر برای مردان است. اینست که موقعیت را برای اجرا کردن تکنیک ایده‌آل می‌کرد زیرا لحظه‌ای که می‌خواهید آنرا «جاودانه» بکنید باید بسیار زیبا و آرامش‌بخش و رمانتیک و از همه مهمتر، خودانگیخته باشد. اینست که من ناگهان تصمیم گرفتم که این کلک را اجرا بکنم، پس دختر را صدا زدم و تکنیک بالا را با کمی تغییر اجرا کردم! در مورد من به جای شیشه، ابژه سنگ بود و به جای «خیابان»، تجربیات آن شب را مرور می‌کردم.

یک زن و یا مرد به این ویدیو می‌نگرد، و آنچه می‌بیند شاید چندان برایش خارق‌العاده نباشد، حتی چه بسی مضحک به نظر برسد. اما تصور بکنید زنی را، مردی که دوستش می‌دارد و جذاب می‌بیند و مدتی هم با او سپری کرده و اکنون یکی از بهترین شبهای دوران روابطشان را سپری می‌کنند در میان بازوان خود گرفته، و با صدایی آرام در گوش او زمزمه می‌کند که « تا ابد وقتی به این سنگ دست می‌زنی، یاد این لحظه بیوفتی.. که چقدر تو این دقیقه احساس خوبی داشتیم.. چقدر عاشقم بودی و عاشقت بودم...» و ... گمان می‌کند آن زن شانسی خواهد داشت؟ میستری درباره‌ی شرایطی که دارد، اتفاقاتی که افتاده و احساسی که می‌کند حرف می‌زند، این باعث می‌شود عواطف زن به جهتی که می‌خواهید متمرکز بشود و «هدیه» نهایی نماینده‌ی احساسات و حالات بیشتری باشد. یادآوری کردن خوش‌گذرانی‌ها یا خاطره‌ی خوبی که می‌خواهید «هدیه» کذایی زنده نگه دارد بسیار مهم است چرا که تاکید به تشدید می‌انجامد.

میستری چندین بار می‌گوید «هیچوقت نمی‌دانی چه اتفاقی ممکن است بیافتد»، این برای تحریک و تشدید احساس محدود بودن دسترسی زن به شما و پایان‌پذیری رابطه است، زن احساس بسیار خوبی در آن لحظه دارد و نمی‌خواهد که این احساس خوب به پایان برسد، شما به طور تلویحی یادآوری می‌کنید که این احساس رفتنی‌ست و باید چیزی داشت تا آنرا برای همیشه زنده نگاه داشت. میستری همینطور به دختر می‌گوید که خودش شیشه را بردارد، این یک «تست فرمان‌برداری» کلاسیک است، از زن بخواهید که یک کاری برایتان بکند، هر کاری، و اگر پیروی کرد یعنی در موقعیت روانی مناسبی برای اجرای تکنیک است. میستری اما به دختر دست نمی‌زند، من اینجا متفاوت عمل کردم و تا جایی که می‌توانستم ارتباط جسمی برقرار کردم.

با این اوصاف باید بتوانید حدس بزنید نتیجه‌ای که من گرفتم چه بود: تکنیک جواب داد، مثل باقلوا! دختر حتی سه چهار قطره اشک شوق ریخت! اکنون که مدتها از ماجرا گذشته هم گاهی به من پیام می‌دهد که «دارم سنگتو نگاه می‌کنم عشقم، بهم زنگ بزن»، «با سنگمون خوابیدم»، «یاد اونشب نمی‌ذاره بخوابم...دلم می‌خواد کنارت باشم».. گمان می‌کنید بتاچه‌ای در زندگی هرگز از زنی شنیده «با سرویس پنج میلیون تومانی‌ات خوابیدم عشقم»!؟ نه به جای ن می‌شنود که «برو پوشک عوض کن بعد دستت را بشور سبزی را که می‌خواهی پاک بکنی کثیف نشود»!

لنگراندازی مثبت قدرتمند است. خیلی قدرتمند. شاید حتی بیش از اندازه! اگر این تکنیک را درست و اصولی اجرا کنید، باید راه‌هایی برای جلوگیری از «وبال» شدن دختر بیاموزید. پس در صورتی که قصد ارتباط بلند مدت، یعنی بیش از شش ماه را با یک زن ندارید از این تکنیک استفاده نکنید. در «ماه عسل» رابطه نیازی به تکنیکهای بلندمدتی مثل لنگراندازی نیست، این کارها متعلق به زمانی‌ست که شور و شوق رابطه فروکش کرده و دختر تصمیمات خود را بازنگری و بازاندیشی می‌کند، یا هیجان رابطه کم شده و دختر از خودش می‌پرسد که از اول کار در شما چه دیده بود، آن زمان لنگرها به کار می‌آیند، یعنی لنگرها متعلق به زمانی هستند که کشتی رابطه وارد هوای طوفانی ِ «عادت کردن» و «عادی شدن» و «روزمرگی» می‌شود، این تکنیکی برای ایجاد جذابیت نیست، برای بخشیدن دوام به آنست.
      ویرایش از سوی Ouroboros : 02-11-2014 در ساعت 02:18 PM
      Reactor, Russell, MEHDI and 1 others like this.
      زنده باد زندگی!

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Crusader (04-01-2014),kourosh_bikhoda (02-11-2014),Russell (02-11-2014),sonixax (02-11-2014)

دفترچه نویس
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Ouroboros نمایش پست ها
      یکی از اسرار اثربخشی بازی، و دلیل آنکه هیچ زنی نمی‌تواند این اثربخشی را با صدای بلند بپذیرید، شما در او احساس خاص بودن بوجود می‌آورید ولو آنکه همین کلک را به صد دختر دیگر هم زده‌اید و پنج دقیقه پیش داشته‌اید همین روتین را در پارک سر چهار راه روی دختری دقیقا مثل او اجرا می‌کرده‌اید! در نظر زنان این عملی‌ست بسیار رذیلانه و سخیف. وقتی ما به شما می‌گوییم که آنرا انجام بدهید خونشان به جوش می‌آید و ترجیح می‌دهند که
      چه بلایی بر سر جمله آمده اینجا؟

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Ouroboros (02-11-2014),sonixax (02-11-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      آغازگر جُستار
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      جا مانده بود.
      من از یک ادیتور دیگر نوشته را در اینجا کپی می‌کنم، اینست که گاهی میان اصل مطلب و آنچه شما می‌بینید تفاوتهای کوچکی وجود دارد.
      زنده باد زندگی!

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Crusader (04-01-2014),Russell (02-11-2014),sonixax (02-11-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      آغازگر جُستار
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      کینو: اثبات علمی!

بتاچه‌های علم‌دوست و باکرگان ِ دانش‌پسند لحظه‌ای کف‌دستی نروید و آنچه درپی می‌آید را بخوانید که علم، یکی پس از دیگری مفاهیم بازی را با سربلندی آزمایش می‌کند. در نمونه‌ای اخیر از این آزمایشات، دانشمندان و محققان مفهوم کینو را به چالش کشیدند :

During a conversation, a light touch can impart a subliminal sense of caring and connection, leading to more successful social interactions and even better teamwork.
      Over the course of that day, three young and handsome French men [participating in a study] randomly approached 240 young women they spotted walking alone and propositioned each and every one of them. To each, they would utter exactly the same words: “Hello. My name’s Antoine. I just want to say that I think you’re really pretty. I have to go to work this afternoon but I wonder if you would give me your phone number. I’ll phone you later and we can have a drink together someplace.” If the woman refused, they’d say, “Too bad. It’s not my day. Have a nice afternoon.” And then they’d look for another young woman to approach. If the woman handed over her number, they’d tell her the proposition was all in the name of science, at which time, according to the scientists, most of the women laughed. The key to the experiment was this: with half the women they propositioned, the young men added a light one-second touch to the woman’s forearm. The other half received no touch.
      The researchers were interested in whether the men would be more successful when they touched the women than when they didn’t. How important is touch as a social cue? Over the course of the day, the young men collected three dozen phone numbers. When they didn’t touch the women, they had a success rate of 10 percent; when they touched them, their success rate was 20 percent. That light one-second touch doubled their popularity. Why were the touched women twice as likely to agree to a date? Were they thinking, This Antoine is a good toucher—it’d probably be fun to knock down a bottle of Bordeaux with him some night at Bar de l’Océan? Probably not. But on the unconscious level, touch seems to impart a subliminal sense of caring and connection.
      Why Light Touching Can Double Your Chances of Getting a Date [Excerpt] - Scientific American

دو برابر!

من در فرانسه محل انجام این آزمایش زندگی کرده‌ام، مردان فرانسوی، به اندازه‌ی باقی مردان اروپایی آندروژن، چندش‌آور و ضعیف‌النفس هستند و حتی از بازنده‌ترین مردان ایرانی هم در موقعیت پائین‌تری هستند. فرهنگ «رمنس» فرانسوی که اینقدر در مدیای کشورهای آنگولاساکسون در بوق و کرنا می‌رود چیزی بجز مراسم و مناسک نمادین کُس‌پرستی نیست و مردان آن کشور چنان اخته شده‌اند که در صحنه‌ی جنسی-اجتماعی بازی را به مهاجران ِ «زن‌ستیز» عرب و آفریقایی می‌بازند و از سایه‌ها به تماشای دختر فرانسوی و مرد مسلمانی می‌نشینند که دارند بازو به بازو در پیاده‌روها قدم می‌زنند. فرض بکنید روزی فرا برسد که زن ایرانی تا قبل از سی سالگی به شما محل گربه هم نگذارد و به جای آن با پسران جوان افغانی برود دیسکو، در حالی که شما تنها به خانه می‌روید تا جلق بزنید. جایگاه مرد آلفا می‌باید که در خانه پُر باشد، اگرنه مرد آلفای دیگر از در وارد می‌شود. بگذریم، منظور اینکه اگر این بتای بی‌بازی ِ بازنده همینطور با مستقیم‌ترین روش ممکن، و با زیر پا گذاشتن بسیاری اصول ابتدایی بازی(مثل تعریف نکردن از زیبایی زنان زیبا در دستکم ده قرار اول، درخواست شماره نکردن از او قبل از حداقل پنج دقیقه صحبت کردن..)، توانسته موفقیت خود را دو برابر بکند، شما باید بسیار خوش‌بین باشید...

اکنون می‌شنوید؟ صدای زوزه‌های دردناک هزاران بتای فمینیست ِ محافظ «حریم» و «فضای» امن زنان است که تا قرار پنجم به بدن او دست نمی‌زنند مبادا احساس خطر بکند.. صدای هراس‌انگیزی‌ست که فضای شب را پر کرده!
      زنده باد زندگی!

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Crusader (04-01-2014),Nevermore (02-11-2014),sonixax (02-11-2014)

نویسنده یکم
      Level completed: 63%, Points required for next Level: 149
      Overall activity: 7.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      کارگر

متعجب

Philo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Feb 2011
      جُستارها
      5
      امتیازها
      11,501
      رنک
      70
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,049
      از ایشان 896 بار در 338 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      7 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      واکنش دختری که من خیلی دوستش دارم، پس از 3 روز بازیِ من:
      "چرا دیگه مثل قبلنا مهربون نیستی؟!"

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از Philo گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Ouroboros (02-11-2014),Russell (02-11-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      آغازگر جُستار
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Philo نمایش پست ها
      واکنش دختری که من خیلی دوستش دارم، پس از 3 روز بازیِ من:
      "چرا دیگه مثل قبلنا مهربون نیستی؟!"
      این برای من «تعریف» است، مهربان = بتا.
      اما با جزئیات بنویسید بدانم چه کرده‌اید؟
      زنده باد زندگی!

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Philo (02-11-2014),Russell (02-11-2014),sonixax (02-11-2014)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 3 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 3 مهمان)

جُستارهای همانند

1. آموزش زبان آلمانی از صفر
      از سوی مزدك بامداد در تالار Deutsch
      پاسخ: 33
      واپسین پیک: 07-31-2015, 07:39 AM
    2. خاطرات روزانه
      از سوی blackswan در تالار ادبسار
      پاسخ: 1
      واپسین پیک: 01-23-2014, 01:47 PM
    3. پارسی سازی واژگان تازی شده.
      از سوی homayoun در تالار ادبسار
      پاسخ: 0