• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 4 از 9 نخستیننخستین 123456789 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 31 به 40 از 89

جُستار: مشکل زندیق حل شد

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      اشتباه میکنید ، فاضلی هم در حکومت شاه و هم در جمهوری اسلامی به خاطر عقایدش و بیان اونها تحت تعقیب بود .
      منبع لطفا...

مدیر تالار
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Havadar_e_Democracy نمایش پست ها
      همین که آرش بعد رفتن از ایران مثل خیلی ها از جمله خود شما بیخیال نبود و نسبت به وطنش و وضعیت احساس مسوولیت کرد واقعا تحسین برانگیزه
      ایرانی های اروپا اغلب دو دسته اند :

یا تعطیل به تمام معنا - یا مخ و نابغه و ...

دسته اول که فت و فراوان یافت میشند که انتظاری ازشون نیست - دسته دوم هم اگر میخواستند وقتشون رو سر این مسائل بذارند پروفسور سمیعی ها و مهندس تهرانی ها و ... از توشون در نمیومد و در بین مهاجرین ایرانیان رو پر افتخار ترین نمیکردند .

بسیاری از اونهایی که مبارزه سیاسی میکنند !!!!! توی دسته اول هستند فقط و فقط برای قبولی پناهندگی ! احزاب هم که تکلیفشون روشنه هدفشون چیه .

ایرانی هایی هم توی اون دو دسته نیستند ولی توی اروپا هستند یا اینجا زاده شدند و اصلن فارسی بلد نیستند ، یا بعد از مدتی فرار میکنند و مهاجرت میکنند به آمریکا و کانادا چون اینجا محیط به اندازه اونجا برای فعالیت های این طوری امن نبوده و نیست . فرخزاد و بختیار و ... نمونه های خیلی بارز و معروفش هستند .

در بخشی هم بنده فکر میکنم شما من رو با Sonic اشتباه گرفتید !
      کلن من مخالف بزرگ کردن فرد خاصی هستم ، مگر اینکه به راستی بزرگ باشد .
      از نظر من آرش فردی سخت کوش ، با استعداد و تیز هوشه ولی آدم بزرگی نیست ، چون تمام مشخصات یک آدم بزرگ رو نداره بلکه بخشیش رو داره .
      ایرادی که جناب مهربد به آرش گرفتند به نظر من کاملن به جا و درسته - آرش در مقابل هر گونه انتقادی به آمریکا و یا سرمایه داری به شدید ترین وضع گارد میگیره و اینجا در منطق و استدلال رو تخته میکنه (نقطه ضعفشه به نظر من) ، این رفتار رو من بیشتر در آدم های افراطی و تعصبی میبینم - افراط هم حتمن نباید از طرف یک دیندار باشد که ! استالین هم یک بیدین افراطی بود ، بوش پدر هم یک سرمایه دار افراطی بود که آرامش دنیا رو به هم ریخته بود . ولی از اونجایی که شناخت من از آرش در حد همین وبسایت زندیق و گفتگو هست نمیگم افراطی هست یا نیست ولی کارهایی که کرده از نظر من شایان تقدیر هست .

کسی که قبل از من رسیدگی به کار وبسایت رضا فاضلی رو بر عهده داشت یک کلاهبرداد به تمام معنا بود ، طوری که از رضا فاضلی برای یک ماه وب سایتش بیش از 600 دلار پول میگرفت اون هم روی سرور های Share ! خوب اون آدم هم ضد دینه ، هم توی این زمینه ها فعالییت داره !

---------- ارسال جدید اضافه شده در 01:53 AM ---------- ارسال قبلی در 01:52 AM ----------

منبع لطفا...
      http://rezafazeli.com/biography.html
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

3. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-15-2010)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      در بخشی هم بنده فکر میکنم شما من رو با Sonic اشتباه گرفتید !
      نه اشتباه نگرفتم.اما اسم رضا فاصلی رو هم اضافه کردم چون کلا اسمش رو آورده بودن!! در مورد خارج از ایران بودن و بی توجه بودن هم منظورم شما نبودین و همین طور sonic چون اصلا نمیدونم کجا هستن!! فکر کنم جمله رو یه کم بد نوشتم...
      ضمنا بازم میگم به نظر صحبت های جناب sonic حمله شخصی میرسه تا انتقاد کردن!!! مایه گذاشتن از استاد مشیری چه فایده داره... اتفاقا من شحصا زیاد با نوع گفتار مشیری حال نمیکنم...

5. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (11-15-2010)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اتفاقا من شحصا زیاد با نوع گفتار مشیری حال نمیکنم...
      Me2 ، برنامه میذاره در مورد سفسطه و مغلطه بعد میشینه شاهنامه تفسیر میکنه ! حرفهای مشیری رو باید دستچین کرد که بهترین هاش توی کاوه سرا هست

ضمنا بازم میگم به نظر صحبت های جناب sonic حمله شخصی میرسه تا انتقاد کردن!
      این رو هم موافقم ، ماها هیچ کدوم از آرش بدی ندیدیم که بخوایم بهش حمله کنیم !
      تازه بدی که ندیدیم هیچ ، خوبی هم دیدیم - اگر هم کسی باهاش مشکل شخصی داره مشکل خودشه .
      از طرفی من با اینکه الکی شخصی رو گنده کنیم هم مخالفم ، به نظر من بهتره به آرش به چشم یک ایرانی دلسوز که هدفش آگاه کردنه مردمه نگاه کنیم ، همین و بس .

نه بکنیمش نابغه و جیمی نوترون و بالا تر از دیگران ، نه بکوبیمش و بیاریمش پایین تر از شخص دیگه ای . آرش بیخدا - آرش بیخداست نه از کسی برتر است (حتا افراد بی نام و نشان) و نه از کسی پست تر و پایین تر (حتا افراد بی نام و نشان) .

کلن هم قابل مقایسه نیست با دیگران ، درسته که زمینه فعالیتش منحصر به فرد نیست ، چون هم نسل ماست و 100 سال پیش وجود خارجی نداشته ! و در رابطه با منسجم کردن هم باز نخستین فرد نیست (برای مثال درفش کاویانی 2 سال قبل از افشا راه اندازی شده یا 1400 سال یا شبنامه یا سایت میرفطروس و پیام ما آزادگان با آدرس http://www.mehrdad.org/rowshangar/ که سال 1997 راه اندازی شده) - ولی هر چی که هست و هر کاری که کرده خیلی خوب عمل کرده و از خیلی ها و خیلی تشکیلات ها و سایت ها و ... بهتر عمل کرده .

طبیعتن ضعف هایی هم داره ، مثل غرور کاذب و خود برتر بینی و علاقه شدید به کاپیتالیسم و اینها که به من و شما ربطی نداره ، هر چی هست برای خودش هست - همین که مقالاتی که نوشته رو میتونیم استفاده کنیم و از اطلاعات سایتش بهره ببریم برای ما کافیه.
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

7. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-15-2010),shoqad (11-25-2010)

مدیر تالار
      Overall activity: 99.7%
      دستاوردها:
      وضعیت؟

Empty

kourosh_bikhoda آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      صهیونیستستان
      جُستارها
      40
      امتیازها
      94,728
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      4,209
      از ایشان 4,997 بار در 2,197 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      26 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonic نمایش پست ها
      توهین به ادیان برخلاف عقاید کوروش کبیر است یک دلیل دیگر که با آرش مخالفت دارم نداشتن عقاید ناسیونالیستی است اومرتب ملیگرایان را به باد تمسخر میگیرد به مطلبی که در وبلاگش با عنوان محمود هخامنشی نوشته توجه کنید ادعای ناسیونالیست بودن دارد ولی ناسیونالیم ایرانی در ارادت به کوروش کبیر خلاصه میشود .از شما که دارای عقاید ناسیونالیستی هستید انتظار است بیشتر به این موارد توجه کنید.
      ناسیونالیسمی که منطقی و قابل دفاع باشه رو آرش بارها گفته که قبول داره. در نوشته هاش بارها به تاریخ و فرهنگ کشورش افتخار کرده. ولی اونچه که آرش باهاش مخالفه ناسیونالیسم افراطی هست. درست مثل پان تورک ها که ناسیونالیست افراطی هستند. در ضمن کوروش کبیر یکی از نمادهای ملی گرایی ماست ولی دلیلی وجود نداره که هر چه کوروش نظر داشته باشه ما هم اکنون نظرمون همون باشه. کوروش شاید بیخدایی رو تقبیح کنه ولی ما ناسینالیست بیخدا هم داریم.

الان کم است چون کسی جرات ندارد حتی با نام مستعار مقاله بر ضد دین بنویسد صبر کنید جمهوری ایرانی که برپا شد هزاران انسان فرهیخته از این دست انسان های مثل آرش میبینی
      پس تا اونموقع.

آرش یک بار با رادیو فردا پیرامون مساله پرویز کامبخش صحبت کرده فکر کنم.
      آرش هنوز باید شاگردی بهرام مشیری ها راکند تا به این جایگاهی که میگویی برسد خودم بارها دیدم آرش جلوی مسلمانان وجلوی ادن کاربر مسیحی کم آورد الان بنشیند در تلویزیون با علمای تحصیل کرده مناظره کند حسابی ضایع میشود.
      من ندیدم کم بیاره بلکه از بحث کناره گیری کرده. این سیاست خوبیه که آدم خودش رو درگیر بحث های سطح پایین و دست چندم نکنه. فرض کنید کسی بیاد با آرش در مورد مساله پیش پا افتاده ای مثل عدم نقد اسلام بحث کنه!

البته من اینجا وکیل مدافع آرش نیستم ولی این حرف ها که زدید پاسخی داشت که باید به عنوان یک شخص سوم می دادم.

---------- ارسال جدید اضافه شده در 02:32 pm ---------- ارسال قبلی در 02:26 pm ----------

مخالفم - آرش فوق العاده موجود سخت کوشیه و شایسته تقدیر ، به طور یقین هم در راسته تیز هوشان قرار داره . چون یک فرد کودن یا معمولی نمیتونه کاری که اون کرده رو بکنه .
      ولی در عین حال نابغه خطاب کردن و یا پتانسیل گرفتن جای بزرگانی مثل رضا فاضلی رو گرفتن یک مقداری نون قرض دادن هست .
      بزرگترین مشخصه رضا فاضلی ها و بهرام مشیری ها و فرخزاد ها و ... سوای استعداد و هوش بالا ، شجاعتشون و تحمل زیادشون در برابر سختی ها بوده ، یکی از اون سختی ها عدم توانایی سفر به کشور هست - برای کسانی که مثل من خارج هستند این سخن قابل درکه .
      رضا فاضلی پدر معنوی من هست. من بخشی از دیدگاه امروزم رو مدیون او هستم. ولی این دلیل نمیشه که نگم که فاضلی از منطق و فلسفه سر در نمیاورد. فاضلی مردی بود که تاریخ جهان رو در سر داشت. از هزاره های پیش گرفته تا همین الان رو بلد بود. شاهنامه رو حفظ بود. اسلام رو خوب می شناخت و خیلی چیزهای دیگه. ولی او در فلسفه و منطق کم میاورد. همه گمان می کردند که او به دلیل پایین آوردن سطح سخنانش اینطوری حرف میزنه. ولی بارها شده بود که در پاسخ یک نامه یا تلفن فلسفی، حرفها و جواب های سطحی می داد که قابل قبول نیست.

در مقابل آرش با داشتن مقدار زیادی از ویژگی های تاریخ شناسی رضا فاضلی، فلسفه و منطق رو استاد هست. آرش تازه 25- 26 سالشه و تا سن 70 سالگی فاضلی خیلی راه داره. بنابر این نه من هندونه زیر بغل کسی گذاشتم و نه از او بیخود تعریف کردم. آرش نابغه ایران امروز هست و چه برای کسی خوش باشه یا نباشه، بطور ناشناس خودش رو اینچنین بالا کشونده.

---------- ارسال جدید اضافه شده در 02:36 PM ---------- ارسال قبلی در 02:32 PM ----------

بله آدم سخت کوشی است ولی تیز هوش حساب کردنش هم به نوعی نون قرض دادنش است چون تو هیچی ازش نمیدونی وممکنه تفکری رو که نسبت بهش داری با واقعیت وباطن اون فرد کلی فرق کنه از نظر من آدمی مثل آرش که هیچوقت تو نوشته هاش به تاریخ ایران باستان توجهی نمیکنه نباید بیخودی گنده بشه آرش بارها غیر مستقیم با فرهنگ ایرانی دشمنی ورزیده است.
      اتفاقن خیلی شده که آرش تاریخ ایران رو به رخ بکشه. نمیشه از کار بزرگی مثل پروژه تازش که با همت او استارت خورد گذشت. برگه تازش که در زندیق تهیه شده بود یکی از افتخارات ایرانیان آزادست و منبع بسیار بسیار خوبی برای مطالعه. ولی بله آرش بارها از فرهنگ چاپلوسی و دو رویی و تعارفات بیجا و این مسائل ایرانی انتقاد کرده که البته با دلیل بوده و راجع بهش بحث کرده.

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت --- هـمـه روز ایـرانیـان تـیـره گـشـت
      جهـان را دگـرگونه شـد رسم و راه --- تـو گـویـی نتـابـد دگـر مـهر و مـاه
      ز مـی نشئه و نغمه از چـنگ رفـت --- ز گل عطر و معنی ز فرهنگ رفت
      ادب خــوار شــد، هـنـر شـد وبــال --- بـه بستـنـد انـدیشـه را پـر و بــال
      «توصیف فردوسی بزرگ از تازش اسلام به ایران»

خردگرایی و ایمان ستیزی

9. 3 کاربر برای این پست سودمند از kourosh_bikhoda گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-15-2010),shoqad (11-25-2010),sonixax (11-15-2010)

نویسنده دوم
      Level completed: 74%, Points required for next Level: 52
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

موفق

sonic آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      برلین
      جُستارها
      47
      امتیازها
      4,498
      رنک
      42
      Post Thanks / Like
      سپاس
      78
      از ایشان 307 بار در 142 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی kourosh_bikhoda نمایش پست ها
      ناسیونالیسمی که منطقی و قابل دفاع باشه رو آرش بارها گفته که قبول داره. در نوشته هاش بارها به تاریخ و فرهنگ کشورش افتخار کرده. ولی اونچه که آرش باهاش مخالفه ناسیونالیسم افراطی هست. درست مثل پان تورک ها که ناسیونالیست افراطی هستند. در ضمن کوروش کبیر یکی از نمادهای ملی گرایی ماست ولی دلیلی وجود نداره که هر چه کوروش نظر داشته باشه ما هم اکنون نظرمون همون باشه. کوروش شاید بیخدایی رو تقبیح کنه ولی ما ناسینالیست بیخدا هم داریم.
      کوروش پدر ملت ایران است کوروش مرکز ناسیونالیسم ایرانی است نه یکی از نماد ها کوروش فردی بوده که وسعت فکریش بیشتر از زمان خودش بوده است مردم دنیا همه دموکراسی وآزادی که دارند مدیون کوروش هستند اگر کوروش نبود جامعه به این پیشرفتی که الان رسیده نمیرسید قانون اساسی آمریکا از روی کتاب کوروش نامه گزنفون نوشته شده است از شما انتظار شنیدن این حرف ها نبود
      آرش وقتی از عبارت محمود هخامنشی استفاده میکنه وبه تمسخر به ملیون میگوید بروید جهاد کنید که چرا برای نقش کوروش بازیگر خوش تیپی انتخاب نشده معلوم میکند که دشمنی زیادی با تاریخ شکوهمند ایران دارد من پست هایی که با ملیون گفتگو مانند آرمیتی.مزدک بامداد.سام و... را به یاد دارم گفتگو که دوباره راه افتاد اسنادش را اینجا میگذارم که همگی در آرشیو موجود است.

من ندیدم کم بیاره بلکه از بحث کناره گیری کرده.
      در یک گفتگو با کاربر حسام پیرامون پیش بینی سوره رم
      وگفتگو با ادن پیرامون وجود عیسی مسیح(البته اینو دقیق یادم نیست)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      http://rezafazeli.com/biography.html
      میلاد گرامی من قبلن هم این رو حتی کامل ترش رو خونده بودم اما یه کلمه هم ندیدم اون زمان فعالیت خردگرایانه داشته باشه و به طور کلی زندگی نامه ایشون خیلی گنگ هست.اصولا حتی انتقاد به افرادی نظیر شجاع الدین شفا هم هست که پیش از انقلاب از این دست حرف هایی که بعد از انقلاب میزدن , نزدن!!!
      حتی استاد مشیری هم گفت یه بار که شفا اون زمان خودش عمله ظلم بوده!!
      فقط یه جمله تو زندگی نامه رضا فاضلی هست.
      پس از بازگشت به ايران به خاطر داشتن سوابق سياسی به سوی شغل آزاد رفت و بزودی سر از سينمای ايران در آورد.
      که این هم چیزی رو نشون نمیده گرامی!! شما اثری داری که نشون بده ایشون قبل از انقلاب فعالیت این چنینی و ضد مذهب داشته؟! به هر حال من اگه بخوام صادق باشم سطح رضا فاضلی رو خیلی بالا نمیدونم در مبارزه با خرافات دینی ولی انسان دوست داشتنی و شجاعی بود که قصدش رهایی کشورش بود.همون طور که کوروش گرامی هم گفتم در زمینه فلسفه و منطق چیزی برای ارائه نداشت. اما کاری که آرش کرد به نظر من بسیار ستودنی هست.با توجه به سنش خیلی پخته عمل میکنه.

12. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (11-15-2010)

مدیر تالار
      Overall activity: 99.7%
      دستاوردها:
      وضعیت؟

Empty

kourosh_bikhoda آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      صهیونیستستان
      جُستارها
      40
      امتیازها
      94,728
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      4,209
      از ایشان 4,997 بار در 2,197 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      26 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      کوروش پدر ملت ایران است کوروش مرکز ناسیونالیسم ایرانی است نه یکی از نماد ها کوروش فردی بوده که وسعت فکریش بیشتر از زمان خودش بوده است مردم دنیا همه دموکراسی وآزادی که دارند مدیون کوروش هستند اگر کوروش نبود جامعه به این پیشرفتی که الان رسیده نمیرسید قانون اساسی آمریکا از روی کتاب کوروش نامه گزنفون نوشته شده است از شما انتظار شنیدن این حرف ها نبود
      خب تمام اینها که البته فرضیات شماست چه معنی میده؟ معنیش اینه که کوروش باید خداوند ما باشه؟

آرش وقتی از عبارت محمود هخامنشی استفاده میکنه وبه تمسخر به ملیون میگوید بروید جهاد کنید که چرا برای نقش کوروش بازیگر خوش تیپی انتخاب نشده معلوم میکند که دشمنی زیادی با تاریخ شکوهمند ایران دارد من پست هایی که با ملیون گفتگو مانند آرمیتی.مزدک بامداد.سام و... را به یاد دارم گفتگو که دوباره راه افتاد اسنادش را اینجا میگذارم که همگی در آرشیو موجود است.
      خب اون پست آرش یک اشاره هست به حقیقت. حقیقتی که یک کاراکتر کوروش رو شبیه ا.ن نشون میده. شما میگید اینطور نیست؟ جهاد هم خطاب به برو بچ باستانگرا بوده. این با ملی گرایی فرق داره. در ضمن شما زیاد خودتو ناراحت نکن. این قبیل اشاره ها و کنایه ها بد نیست زیاد.

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت --- هـمـه روز ایـرانیـان تـیـره گـشـت
      جهـان را دگـرگونه شـد رسم و راه --- تـو گـویـی نتـابـد دگـر مـهر و مـاه
      ز مـی نشئه و نغمه از چـنگ رفـت --- ز گل عطر و معنی ز فرهنگ رفت
      ادب خــوار شــد، هـنـر شـد وبــال --- بـه بستـنـد انـدیشـه را پـر و بــال
      «توصیف فردوسی بزرگ از تازش اسلام به ایران»

خردگرایی و ایمان ستیزی

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از kourosh_bikhoda گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-15-2010),shoqad (11-25-2010),sonixax (11-15-2010)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      عزیزم آرش با ناسیونالیسم باستانی مشکل داره!!! ناسیونالیسم ایرانی هم هیچ ربطی به کوروش کبیر نداره!! گویا شما مفهموم ناسیونالیسم رو خوب درک نکردین...من به هیچ وجه قبول ندارم مردم دنیا دموکراسی و آزادی خودشون رو مدیون کوروش هستن!!! این چه توهم بی پایه و اساسی هست که شما دارید!! اگه بخوایم از کوروش یا هر شخصیت تاریخی دیگه ای بت بسازیم چه فرقی با مسلمون ها و ادعای اونها در مورد محمد داریم؟!
      من نمیتونم به جای آرش فکر کنم که منظورش چی بوده اما اینجا توهینی به کوروش کبیر نمیبینم بلکه بیشتر تلاش های پوچ ملیون رو داره مورد انتقاد قرار میده...من باز هم میگم هیچ شخصیتی رو نباید بت کرد!! چه کوروش کبیر چه آرش بیخدا و چه هر کس دیگه...

نویسنده دوم
      Level completed: 74%, Points required for next Level: 52
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

موفق

sonic آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      برلین
      جُستارها
      47
      امتیازها
      4,498
      رنک
      42
      Post Thanks / Like
      سپاس
      78
      از ایشان 307 بار در 142 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      خب تمام اینها که البته فرضیات شماست چه معنی میده؟ معنیش اینه که کوروش باید خداوند ما باشه؟
      نمیگویم کوروش خدای ما باشد ولی باید الگوی اول ما در همه حال باشد
      عزیزم آرش با ناسیونالیسم باستانی مشکل داره!!! ناسیونالیسم ایرانی هم هیچ ربطی به کوروش کبیر نداره!! گویا شما مفهموم ناسیونالیسم رو خوب درک نکردین...من به هیچ وجه قبول ندارم مردم دنیا دموکراسی و آزادی خودشون رو مدیون کوروش هستن!!! این چه توهم بی پایه و اساسی هست که شما دارید!! اگه بخوایم از کوروش یا هر شخصیت تاریخی دیگه ای بت بسازیم چه فرقی با مسلمون ها و ادعای اونها در مورد محمد داریم؟!
      ناسیونالیسم ایرانی رو داریوش به راه انداخت ولی رکن اولش کوروش است ما به کوروش افتخار نکنیم به چه چیز باید افتخار کنیم نام ایران با نام کوروش گره خورده یا به قول شاعر بزرگ دکتر بادکوبه ای بی کوروش وبی تهمتن دیگر چه گویی از وطن ؟
      اینا رو من از خودم در نمیارم اگر کوروش اعلامیه حقوق بشر رو صادر نمیکرد الان فکر میکنی تو تمام دنیا چیزی به نام حقوق بشر وجود داشت؟

من نمیتونم به جای آرش فکر کنم که منظورش چی بوده اما اینجا توهینی به کوروش کبیر نمیبینم بلکه بیشتر تلاش های پوچ ملیون رو داره مورد انتقاد قرار میده...من باز هم میگم هیچ شخصیتی رو نباید بت کرد!! چه کوروش کبیر چه آرش بیخدا و چه هر کس دیگه...
      کوروش اینقدر بزرگ است که احتیاج نباشه ما ازش بت بسازیم کوروش الگوی همه کشورها بوده واست.

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلیدواژگان این جُستار

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •