• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

نمایش نتیجه های نگرسنجی ها: به نظر شما مقصر اصلی کیست ؟

رأی دهندگان
    7. شما نمی توانید در این نگرسنجی رای دهید.
    • مردم حاضر در صحنه

3 42.86%
    • چاقو کش

3 42.86%
    • پلیس

5 71.43%
    • اورژانس

3 42.86%
    • حکومت

6 85.71%
    • خود فرد چاقو خورده !

2 28.57%
    نگرسنجی با انتخاب چندگانه
    برگ 2 از 6 نخستیننخستین 123456 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 11 به 20 از 51

جُستار: نظرتون در باره ی قتل در میدان کاج تهران چیه ؟

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Reactor نمایش پست ها
      دوستان مطمئن باشید همه با 110 و اورژانس تماس گرفتند. مصاحبه با مردم رو تو خود تلوزیون نشون میداد.... مردم تقصیری ندارند.. مدیریت بسیار ناکارآمدی داریم
      یک بار یک نفری زنگ زده ، با تلفن پیچ کردن خیلی فرق داره دوست عزیز . براتون اتفاقی که توی آلمان افتاده رو مثال زدم . مدت زمانی هم که این آدم داشته جون میداده 10-15 دقیقه نبوده که بگیم مدیریت بد و ... 45 دقیقه بوده ، یعنی اگر طرف رو میگرفتند خِرکش میکردند تا یک کلینیکی جایی زنده میموند - اون هم میدان کاج که دور و برش حداقل 3-4 تا کلینیک و درمانگاه هست . شخصن از تجریش تا انقلاب رو پیاده اومدم یک ساعت طول کشید خودتون حساب کنید 45 دقیقه چه زمان زیادیه برای نجات دادن یک نفر . زنگ زدن به اورژانس و ... هم بهتون قول میدم کسی زنگ نزده . شما خودتون تا حالا به اورژانس زنگ زدید ؟ حتمن زدید . دیر میاند حرفی درش نیست ولی 45 دقیقه طول نمیکشه .
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

2. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Reactor (11-12-2010)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 553
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      از ایشان 2,863 بار در 1,134 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      یک بار یک نفری زنگ زده ، با تلفن پیچ کردن خیلی فرق داره دوست عزیز . براتون اتفاقی که توی آلمان افتاده رو مثال زدم . مدت زمانی هم که این آدم داشته جون میداده 10-15 دقیقه نبوده که بگیم مدیریت بد و ... 45 دقیقه بوده ، یعنی اگر طرف رو میگرفتند خِرکش میکردند تا یک کلینیکی جایی زنده میموند - اون هم میدان کاج که دور و برش حداقل 3-4 تا کلینیک و درمانگاه هست . شخصن از تجریش تا انقلاب رو پیاده اومدم یک ساعت طول کشید خودتون حساب کنید 45 دقیقه چه زمان زیادیه برای نجات دادن یک نفر . زنگ زدن به اورژانس و ... هم بهتون قول میدم کسی زنگ نزده . شما خودتون تا حالا به اورژانس زنگ زدید ؟ حتمن زدید . دیر میاند حرفی درش نیست ولی 45 دقیقه طول نمیکشه .
      مردم خواستن ببرنش ولی قاتل تهدید کرده بوده که هر کس بیاد جلو میزندش! خوب طبیعیه که هر آدمی در هر جای دنیا در همچین شرایطی احتیاط میکنه! چاقو خوردن یک شهروند دیگه چه سودی میتونه داشته باشه؟ در اینجا وظیفه ی پلیس بوده که وارد عمل بشه و با خلع سلاح کردن فرد مجرم حالا یا با باتوم و زور یا با شلیک تیر هوایی و در آخر با شلیک مستقیم تیر به دست یا پا سعی کنه قائله رو بخوابونه تا مردم هم بتونند کمک کنند.. در شرایطی که پلیس دست به سینه ایستاده ماجرا رو تماشا میکنه انگار که رفته سینما هر گونه کوتاهی از بقیه افراد سلب میشه .. دید بدی نسبت به مردم نداشته باشید درسته مردم به نسبت بی*ایه ای داریم چون بالاخره 1400 ساله *خمشون رو کشیدن ولی من تو درگیری های خیابونی بارها شاهد بودم که مردم بارها و بارها با پلیس تماس گرفتند و بعد از نیم ساعت که دعوا تموم شده و همه رفتند تازه گشت موتوری و اون هم نه ماشینی! تازه اومده! پارسال حوالی میرداماد سارقین ضبط ماشین من رو با دوتا از باندهام رو درآوردن و شیشه جلو و شیشه عقب رو ترکوندند خسارت بیشتر از 1ملیون تومن شد! بنده 1400بار به 110 زنگ زدم و دیگه خسته شده بودم و کنار جدول کوچه نشسته بودم بعد 1ساعت و ربع دو نفر پلیس بنگی سوار موتور از راه رسیدن و تنها کاری که کردن این بود که یکیشون پیاده شد و یک دور به دور ماشین چرخید و گفت بیا کلانتری شکایت پر کن! درصورتیکه فاصله ی من با کیوسک نیروی انتظامی واقع در میدان محسنی شاید دو دقیقه هم نبود!! من مطمئن هستم که لااقل 5000تا زنگ در رابطه با اون حادثه چاقوکشی فقط به 110زده شده. در ضمن پلیس در محل حضور داشته و عکس العملی نشون نداده این در فیلم ها و مصاحبه ها کاملا نشون داده میشه
      انسان پیشرو با جامعه همخوانی ندارد هم آهنگی دارد

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-12-2010),sonixax (11-12-2010)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      1 - طرف یوزی که دستش نگرفته بوده ! یک چاقو بوده . ما ایرانی ها بادکنک و خالی بندیم - هممون پهلوان پنبه ایم ، فقط یاد گرفتیم بریم باشگاه بازو هارو گنده کنیم اون هم با آمپول !
      2 - در این مواقع زنگ زدن به آتش نشانی و اورژانس به زنگ زدن به پلیس اولویت داره ، چون هدف اصلی نجات جان او شخصه نه جیمزباند بازی .
      3 - در مورد پلیس و کاری نکردنش : تکلیف حکومت از پیش روشنه ، ساده لوحانه است که از دشمن انتظار کمک داشته باشیم ولی انظار داشتن از خودی چیز عجیبی نیست .

نتیجه : مردم ایران همه به هم بیگانه هستند و البته بی بخار .
      دکتر ساسی

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-12-2010),Jooyandeh (11-12-2010),Reactor (11-12-2010),سارا (07-10-2015)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      - طرف یوزی که دستش نگرفته بوده ! یک چاقو بوده . ما ایرانی ها بادکنک و خالی بندیم - هممون پهلوان پنبه ایم ، فقط یاد گرفتیم بریم باشگاه بازو هارو گنده کنیم اون هم با آمپول !
      2 - در این مواقع زنگ زدن به آتش نشانی و اورژانس به زنگ زدن به پلیس اولویت داره ، چون هدف اصلی نجات جان او شخصه نه جیمزباند بازی .
      دوست عزیز همه رو کلی محکوم نکنید!
      مردم که بروس لی نبودن که بتونن چاقوکش رو خلع سلاح کنند!
      من میگم پلیس اونجا بوده کاری نکرده شما میگی اورژانس بیاد؟! اورژانس هم که فرضا میومد(اصلا 10 متر اونورتر محل حادثه بیمارستان بود!) وقتی ببینه ضارب هنوز خلع سلاح نشده و تهدید میکنه هر کس بیاد جلو چاقوش میزنه خوب طرف جرات نمیکنه بیاد جلو که! اول باید پلیس فرد چاقوکش رو خلع سلاح کنه بعد! از قدیم گفتن آسیاب به نوبت!
      شما اگرخودت اونجا بودی میرفتی جلو تا چاقو بخوری؟

3 - در مورد پلیس و کاری نکردنش : تکلیف حکومت از پیش روشنه ، ساده لوحانه است که از دشمن انتظار کمک داشته باشیم ولی انظار داشتن از خودی چیز عجیبی نیست .
      بحث سر دشمن و غیر دشمن نیست! تکلیف مشخصه! مردم مالیات میدن که امنیت داشته باشن و پلیس باید پاسخگو باشه! اونجا تظاهرات مخالف حکومت نبوده که پلیس ببینه یک نفر چاقو خورده افتاده زمین بگه بزار بمیره که ما بخواهیم سیاسیش کنیم! برای پلیس یک اتفاق عادی بوده که مربوط به تامین امنیت شهروندان بوده! باید عکس العمل نشون میداده نه اینکه تماشا کنه! شما از اینور میگی مردم از پلیس انتظاری نداشته باشند!!! بعد از اونور از مردم انتظار دارید که تو خیابون پلیس بازی در بیاورند؟ این حرف منطقیه؟

نتیجه : مردم ایران همه به هم بیگانه هستند و البته بی بخار .
      نظر شما محترمه ولی آدم ها نسبی هستند هیچوقت یک صفتی رو به همه تعمیم ندید! یادتون باشه همه ی ما از جمله من و خود شما هم چه بخوایم چه نخوایم ایرانی هستیم

8. یک کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-12-2010)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      دوست عزیز همه رو کلی محکوم نکنید! مردم که بروس لی نبودن که بتونن چاقوکش رو خلع سلاح کنند! من میگم پلیس اونجا بوده کاری نکرده شما میگی اورژانس بیاد؟! اورژانس هم که فرضا میومد(اصلا 10 متر اونورتر محل حادثه بیمارستان بود!) وقتی ببینه ضارب هنوز خلع سلاح نشده و تهدید میکنه هر کس بیاد جلو چاقوش میزنه خوب طرف جرات نمیکنه بیاد جلو که! اول باید پلیس فرد چاقوکش رو خلع سلاح کنه بعد! از قدیم گفتن آسیاب به نوبت! شما اگرخودت اونجا بودی میرفتی جلو تا چاقو بخوری؟
      بله میرفتم .

بحث سر دشمن و غیر دشمن نیست! تکلیف مشخصه! مردم مالیات میدن که امنیت داشته باشن و پلیس باید پاسخگو باشه! اونجا تظاهرات مخالف حکومت نبوده که پلیس ببینه یک نفر چاقو خورده افتاده زمین بگه بزار بمیره که ما بخواهیم سیاسیش کنیم! برای پلیس یک اتفاق عادی بوده که مربوط به تامین امنیت شهروندان بوده! باید عکس العمل نشون میداده نه اینکه تماشا کنه! شما از اینور میگی مردم از پلیس انتظاری نداشته باشند!!! بعد از اونور از مردم انتظار دارید که تو خیابون پلیس بازی در بیاورند؟ این حرف منطقیه؟
      اینهایی که شما میگید ایده آل های یک کشور درست و حسابی هست ! در شرایطی که مردم میدانند پلیس هیچ غلطی نمیکنه باید خودشان دست به کار شوند .

نظر شما محترمه ولی آدم ها نسبی هستند هیچوقت یک صفتی رو به همه تعمیم ندید! یادتون باشه همه ی ما از جمله من و خود شما هم چه بخوایم چه نخوایم ایرانی هستیم
      متاسفانه من و شما هم ایرانی هستیم و کتمان ناپذیر .

اون مردم هم گفته اگر کسی بیاد جلو من خودم رو میزنم ! نه دیگران رو - و گرنه هیچ کسی انقدر احمق نیست که بزنه جلوی چشم اون همه آدم یک نفر رو بکشه اون هم در کشوری که میدونه چه چیزی در انتظارشه ! برای خودکشی راه های بهتری هم هست .

ریشه های جنایات این چنینی رو نباید در حکومت جستجو کرد ، بلکه باید در مردم و جامعه جستجو کرد . اصولن دلیل اینکه جمهوری اسلامی میتواند در ایران حکومت کند وجود چنین مردمیست . برایتان گفتم اگر جنین اتفاقی در اروپا بیوفتد چه میشود !
      پارسال نئو نازیست ها در Ohlsdorf شهر هامبورگ چنین کاری کرده بودند تازه مسلح به اسلحه گرم بودند نه چاقوی فزرتی ، باید میدیدید مردم چه کردند .
      پلیس آنجا بود پس مردم کاری نکردند یا مجازند بشینند تخمه بشکنند و نگاه کنند و فیلم بگیرند بهانه است .

چه فرقی است بین مردمی که با وجود اینکه تعدادشان خیلی بیشتر از مجرم است (حد اقل 50 به یک) با یک گله گوسفند که از یک گرگ میترسد ؟
      دکتر ساسی

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-12-2010),Reactor (11-12-2010),سارا (07-10-2015)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      بله میرفتم .
      شوخی میکنید. خوب شما تشریف بیارید ایران زندگی کنید. ما جای شما بریم آلمان. یک هفته که در خیابان ها گردش کنید حتما با صحنه های بزن بزن برخورد پیدا میکنید. اونوقت میتونید تشریف ببرید جلو و خودتون رو امتحان کنید..
      با حساب حرف شما تمام کشورها بیخود پول خرج نیروهای امنیتیشون میکنند وقتی میتونند همه این کارها رو خود مردم انجام بدن!

اون مردم هم گفته اگر کسی بیاد جلو من خودم رو میزنم ! نه دیگران رو -
      فرقی نمیکنه قاتل چی میگفت! اگر میفهمید چی میگفت که قتل نمیکرد! کسی نمیتونه ریسک کنه جونش رو بزاره کف دستش بره جلو با یک قاتل که از لباساش خون میچکه و یک چاقوی 40سانتی گرفته دستش و عین روانی ها عربده میکشه گلاویز بشه اون هم وقتی پلیس در صحنه حضور داره و داره تماشا میکنه! ربطی هم به جربزه و شجاعت نداره..این کار حماقته!

ریشه های جنایات این چنینی رو نباید در حکومت جستجو کرد ، بلکه باید در مردم و جامعه جستجو کرد . اصولن دلیل اینکه جمهوری اسلامی میتواند در ایران حکومت کند وجود چنین مردمیست . برایتان گفتم اگر جنین اتفاقی در اروپا بیوفتد چه میشود !
      شما گفتید در اروپا مردم آنقدر به پلیس و اورژانس زنگ میزنن تا بیاید.. خوب در ایران مردم خیلی بیشتر زنگ زدند ولی پلیس و اورژانس نیامد! تقصیر مردمه؟ به نظر شما اگر پنج نفر آدم میرفتن جلو و چاقو میخوردن و میمردن همه چیز حل میشد؟ اونوقت دلیل پابرجایی رژیم اسلامی رو باید در چه چیزی جستجو میکردیم؟

پارسال نئو نازیست ها در Ohlsdorf شهر هامبورگ چنین کاری کرده بودند تازه مسلح به اسلحه گرم بودند نه چاقوی فزرتی ، باید میدیدید مردم چه کردند .
      پلیس آنجا بود پس مردم کاری نکردند یا مجازند بشینند تخمه بشکنند و نگاه کنند و فیلم بگیرند بهانه است .
      من اطلاعی ندارم چه اتفاقی افتاده بود و واکنش مردم المان چه بود..اگر توضیح بدید ممنون میشم. اما مردم بی تفاوت نگاه نمیکردند! خیلی ها میخواستن برن جلو و کمک کنن ولی قاتل تهدید میکرد

12. یک کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-12-2010)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      شوخی میکنید. خوب شما تشریف بیارید ایران زندگی کنید. ما جای شما بریم آلمان. یک هفته که در خیابان ها گردش کنید حتما با صحنه های بزن بزن برخورد پیدا میکنید. اونوقت میتونید تشریف ببرید جلو و خودتون رو امتحان کنید.. با حساب حرف شما تمام کشورها بیخود پول خرج نیروهای امنیتیشون میکنند وقتی میتونند همه این کارها رو خود مردم انجام بدن!
      من از اونهایی نیستم که 50 ساله خارج از ایرانم ! فوقش بشه 2 سال و نیم .

شما گفتید در اروپا مردم آنقدر به پلیس و اورژانس زنگ میزنن تا بیاید.. خوب در ایران مردم خیلی بیشتر زنگ زدند ولی پلیس و اورژانس نیامد! تقصیر مردمه؟ به نظر شما اگر پنج نفر آدم میرفتن جلو و چاقو میخوردن و میمردن همه چیز حل میشد؟ اونوقت دلیل پابرجایی رژیم اسلامی رو باید در چه چیزی جستجو میکردیم؟
      مشکل من همینجاست ، من توی فیلم بیشتر از اینکه ببینم مردم زنگ بزنند ، میبینم که دارند فیلم میگیرند بندازند توی بالاترین امتیاز جمع کنند ! طرف داره میگه آقا کمک این فیلمبرداره میگه آقا تکون نخور برات خوب نیست !!!!!!!!

من اطلاعی ندارم چه اتفاقی افتاده بود و واکنش مردم المان چه بود..اگر توضیح بدید ممنون میشم. اما مردم بی تفاوت نگاه نمیکردند! خیلی ها میخواستن برن جلو و کمک کنن ولی قاتل تهدید میکرد
      در جریان به پا سازی یک مسجد در شهر کلن ، مخالفین بر علیهش شروع کردند تظاهرات در شهر های مختلف - این داستان همزمان شده بود با موافقت دولت آلمان که نئو نازیست ها هم بتونند در مجلس یک کرسی داشته باشند توی شهر هامبورگ هم تظاهراتی بر پا شد علیه اون مسجد طبیعتن نئو نازیست ها هم به اون تظارهات پیوستند و مردم قبولشون نکردند تا اینکه یک عده از اونها با اسلحه مردم رو تحدید کردند و شروع کردند به شلیک کردن (پلیس هم سوسک شده بود) - مردم عادی با دست خالی رفتند و پوست اونها رو کندند ، تعداد مردم خیلی بیشتر بود .

گفتم ، به نظر من بین مردمی که تعدادشون در برابر یک چاقو کش حد اقل 50 به یک هست و وایسادند نگاه کردن ، با یک گله گوسفند که از یک گرگ یا سگ گله میترسه فرقی نیست .

یارو نه تروریست حرفه ای بوده و نه حرفه ای یوزی ، کلاشنیکفی چیزی هم دستش نبوده همش یک چاقو بوده . یادمه اون زمان که هنوز ایران بودم اگر همچین اتفاقی یک جایی میوفتاد مردم انقدر بیخیال و ترسو نبودند در برابر همچین آدمی .
      دکتر ساسی

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-12-2010),Reactor (11-13-2010),سارا (07-10-2015)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      دوستان به نظر من بحث در این مورد ما رو به جایی نمیرسونه!! ولی به طور کل دیدم مردم اون حس نوع دوستی و کمک به همدیگه رو از دست دادن!! حس تنفر رو هم روزانه کاملا احساس میکنم......
      متاسفانه ما همگی تو یه دور باطل گیر کردیم!!! تا حکومت درست نشه مردم درست نمیشن و تا مردم درست نشن حکومت درست نمیشه!!!

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Reactor (11-13-2010),sonixax (11-13-2010),سارا (07-10-2015)

مدیر تالار
      Overall activity: 99.7%
      دستاوردها:
      وضعیت؟

Empty

kourosh_bikhoda آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      صهیونیستستان
      جُستارها
      40
      امتیازها
      94,728
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      4,209
      از ایشان 4,997 بار در 2,197 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      26 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      این بحث های مسخره رو کنار بذارید. این مردم همونها هستند که وقتی پلیس رو کتک می زنند و دختر رو از دست پلیس نجات می دند همتون خر کیف میشید و مردم مردم می کنید.
      وقتتون رو سر این بحث ها تلف نکنید بابا. گیریم که نتیجه گرفته شد مردم ایران بی بخارند. خب که چی؟

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت --- هـمـه روز ایـرانیـان تـیـره گـشـت
      جهـان را دگـرگونه شـد رسم و راه --- تـو گـویـی نتـابـد دگـر مـهر و مـاه
      ز مـی نشئه و نغمه از چـنگ رفـت --- ز گل عطر و معنی ز فرهنگ رفت
      ادب خــوار شــد، هـنـر شـد وبــال --- بـه بستـنـد انـدیشـه را پـر و بــال
      «توصیف فردوسی بزرگ از تازش اسلام به ایران»

خردگرایی و ایمان ستیزی

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از kourosh_bikhoda گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-13-2010),Reactor (11-13-2010)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من از اونهایی نیستم که 50 ساله خارج از ایرانم ! فوقش بشه 2 سال و نیم .
      اصلا موضوع سر این حرف ها نیست دوست عزیز.. این که دوست عزیزی مثل شما انتظار بیجا داشته باشه از افراد جامعه که چرا زندگیشون رو نگذاشتن کف دستشون و نرفتن جلو تا به مشکل دو نفر نفهم که حالا برحسب اتفاق یکیشون هم چاقو خورده رسیدگی کنن و جای اون چاقو بخورن از نظر من غیر منطقیه!

مشکل من همینجاست ، من توی فیلم بیشتر از اینکه ببینم مردم زنگ بزنند ، میبینم که دارند فیلم میگیرند بندازند توی بالاترین امتیاز جمع کنند ! طرف داره میگه آقا کمک این فیلمبرداره میگه آقا تکون نخور برات خوب نیست !!!!!!!!
      نه دیگه اونقدرها هم شما قضیه رو تاریک فرض نکنید
      در تلوزیون ایران نشون داد که با مردم مصاحبه کرده بودن و همه میگفتن که بارها و بارها به پلیس و اورژانس زنگ زده بودند و میخواستن کمک کنن ولی به اون دلایلی که گفتم ترسیدن و نکردن..
      در جریان به پا سازی یک مسجد در شهر کلن ، مخالفین بر علیهش شروع کردند تظاهرات در شهر های مختلف - این داستان همزمان شده بود با موافقت دولت آلمان که نئو نازیست ها هم بتونند در مجلس یک کرسی داشته باشند توی شهر هامبورگ هم تظاهراتی بر پا شد علیه اون مسجد طبیعتن نئو نازیست ها هم به اون تظارهات پیوستند و مردم قبولشون نکردند تا اینکه یک عده از اونها با اسلحه مردم رو تحدید کردند و شروع کردند به شلیک کردن (پلیس هم سوسک شده بود) - مردم عادی با دست خالی رفتند و پوست اونها رو کندند ، تعداد مردم خیلی بیشتر بود .
      این یک جنبش اجتماعی مدنی بوده ربطی به دعوای دونفر احمق وسط خیابون نداره
      تازه اینم چیزی نیست.. زمان تظاهرات بعد ازانتخابات هم مردم تهران در راه پیمایی پرشکوهشون زدن دهن یک دیکتاتور تا دندان مسلح رو خورد کردند و هرچی سپاهی و بسیجی و نیروی انتظامی تو خیابون میدیدند لت و پار میکردند و زندان اوین و بازداشتگاه کهریزک هم رفتند و کاری کردند که رهبر دیکتاتورشون مثل سگ میترسید و شبها خواب نداشت! حالا چون اینجا مثل آلمان دموکراسی نبود با حکم تیر ریختن مردم رو سوراخ سوراخ کردن و حرکتشون فایده نکرد! ولی این انصافه که بیایم تمام این شجاعت هارو نادیده بگیریم و مردم رو بکوبیم؟ ما اگر بگیم که از این مردم که ما هم جزوشون هستیم کاری بر نمیاد که پس باید بساطمون رو جمع کنیم بریم پی کارمون که؟!همه ی این مبارزات میشه کشک!میشه آب در هاون کوبیدن!

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-14-2010),kourosh_bikhoda (11-14-2010)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. پاسخ: 38
      واپسین پیک: 07-10-2015, 04:13 PM

کلیدواژگان این جُستار

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •