Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
چرا در ایران دخترها ملاکشان فقط پول شده؟ - برگ 8
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 8 از 13 نخستیننخستین 12345678910111213 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 71 به 80 از 124

جُستار: چرا در ایران دخترها ملاکشان فقط پول شده؟

نویسنده سوم
      Level completed: 1%, Points required for next Level: 149
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

agn0stic آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Apr 2013
      جُستارها
      20
      امتیازها
      3,801
      رنک
      39
      Post Thanks / Like
      سپاس
      137
      از ایشان 420 بار در 168 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      جناب sonixax پاسختان رو بصورت کلی میدم نه جزیی چون پاسخ جزیی به سخنان شما اتلاف وقته چون منظور من رو متوجه نشدید:

اول از همه اینکه اگه تعریف فمینیست این هست که کسی از حقوق زنان دفاع کنه بله بنده فمینیست هستم. اما صرف فمینیست بودن به معنای قبول کردن تمامی ادعاهای فمینیست ها نیست. مثل مسلمان بودن که برابر اعتقاد به الله و رسالت محمد و وجود معاد هست که بعدش توی جزییات بین مسلمین اختلاف هست. مثلا برخی فمینیست ها مخالف پورنوگرافی هستند ولی بنده نیستم. پس وقتی میگویید این حرفتان فمینیستی هست پس غلطه لطفا غلط بودنش را نشان دهید.

دوم اینکه شما سوزنتون روی چیزهایی گیر کرده که از نظر بنده منطقی نیستند و آماری هم در مورد آن وجود ندارد و مصداق خاصی هم برای آن نمیشود تعریف کرد. شما میگویید اکثر زنان ایرانی آرایش غلیظ میکنند خب من میگویم عده معدودی این کار را میکنند تعریف من هم از ایران محدوده خاصی از بالای شهر نیست یا آن زنانی نیستند که شما با 2 تا بوق زدن تونستید سوار ماشینتون کنید که اگر تعریف شما از ایران این هست که باید بگویم در اشتباهید. بنده در یک دانشگاه در وسط شهر تهران تحصیل میکنم اما از 80 دختری که هم دوره من هستند فوقش 10 نفرشون آرایش غلیظ میکنند 10 نفرشون هم که چادری هستند و 60 نفر دیگر آرایش معمولی میکنند. علت این هم که مصرف مواد آرایشی بالاست را هم به شما گفتم که چیست حالا اگه دوست ندارید قبول کنید خب نکنید.

سوم اینکه شما مدعی عقده ای بودن زنان ایرانی هستید خب مصداقتان برای این حرف چیست؟ چون آرایش میکنند؟ خب گفتم که علت آرایش کردن آنها چیست شما نمیخواهید قبول کنید. آرایش غلیظ میکنند؟ خب نشان دادم که عده معدودی این کار را میکنند. از اینکه براشون مزاحمت ایجاد میکنند لذت میبرند؟ خب این نیازمند آمارگیری هست و مطمئن باشید فقط آنهایی که آرایش غلیظ میکنند شاید از این کار لذت ببرند. نکته دیگر اینکه شما کل زنان ایرانی را عقده ای مینامید اما چرا اون پسرانی که میان دور اونها میچرخند و فقط با یک نگاه ساده میتوانید ببینید عقده از همه سوراخ های بدنشان به بیرون میریزد را عقده ای نمینامید و مثل جناب Russel سیاست سکوت رو در پیش میگیرید؟ شما کافیست همین زنانی را که آرایش معمولی میکنند و به قول شما عقده ای هستند را پیش چند تا روانشناس ببرید و ببینید در مورد آنها چه میگویند. آیا آنها را مریض و عقده ای مینامند؟

متاسفانه در چند سال اخیر که جناب احمدی نژاد با رفیقشون آقای خامنه ای ریدن تو اقتصاد کشور و کاری کردند که همه جا ملاک پول بشه همزمان با پول دوست شدن دختران یک ژستی هم برای پسران شکل گرفته که باهاش خیلی حال میکنند و اون ژست حرف ها و رفتارهای زن ستیزانه هست! کافیست یک چرخ تو فیسبوک بزنید تا ببینید این عده چقدر زیادند. همانطور که یک نفری که با عقیدش حال میکنه رو با استدلال نمیتونی از عقیدش برگردونی این عده هم چون با ژستی که میگیرن خیلی حال میکنن با هزار جور استدلال نمیتونی از نظرشون برگردونی! جناب sonixax و Russel کم کم دارم به این نتیجه میرسم که شما هم جزو همان عده هستید.

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از agn0stic گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Alice (08-19-2013),sonixax (08-19-2013),کافر_مقدس (08-25-2013)

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی agn0stic نمایش پست ها
      بنده در اینجا بحثم چیز دیگری هست و شما بحث قربانی شدن مردان در دوران جنگ ایران و عراق را پیش میکشید. بله اگر من بحث جنگ ایران و عراق را پیش میکشیدم و سوزنم گیر میکرد روی اینکه در جنگ ایران و عراق در فلان جا به زنان ایرانی تجاوز شد و اینکه در فلان عملیات 30 هزار نفر مرد با خمپاره تیکه پاره شدند رو ازش صحبتی نمیکردم یا در نظر نمیگرفتم آنوقت حرف شما صحیح بود اما در این تاپیک بحث ما چیز دیگری هست. کسانی که میگویند زنان در فلان مورد بی دلیل محکوم شده اند یا در فلان مورد قربانی شده اند صرفا دیدگاهشان این نیست که مردان همگی خوش و خرم زندگی میکنند و مشکلی ندارند.
      چرند میگویید دوست محترم، در اینجا دو جنس بیشتر نداریم که، اعتراض به وضع بد و بیعدالتی نسبی‌ست، فرزند شاه یا آقازاده هم باشید مشکل دارید، من هم باور میکنم دنیای سختی‌ست برای همه حتی آقازاده، ولی وقتی آقازاده میاید میگوید من قربانی هستم و در حقم بیعدالتی شده اینرا در مقایسه با بقیه انسان‌ها میگوید، در مقایسه با چند صد میلیون انسان دیگر میگوید که کمتر از یک دلار درآمد دارند، در مقایسه با افرادی میگوید که پدرشان درآمده پول‌دار شده‌اند، وقتی کسی از حقوق آقازاده سخن میگوید جز ریشخند انتظار جواب دیگری ندارد، حالا در مورد قربانی بودن زنان و بیعدالتی نسبت به آن‌ها مقایسه با کیست؟ بجز زن و مرد کس دیگری هم اینجا هست (مریخی چیزی) که مبنای مقایسه باشد؟
      من بشما گفتم زنان مشکل دارند، ولی مشکلاتشان بسیار کمتر از مردان است، شما تکه پاره شدن انسان‌ها در میدان نبرد را و اثرات هولناک روانی و جسمی که در آن 8 سال به پسران ایران وارد شد را با پیشنهاد بیش از حد دلخواه و موجب آزار زنان بگذارید ببینید مشکل و بیعدالتی یعنی چه.بیعدالتی نسبت به زنان است یعنی نسبت حق آنها به مسئولیت و مشکلات زنان بیش از مردان است.آنقدر این چرندیات فمینیستی (که من خودم هم تا چندی پیش به بخشی از آنها باور داشتم) را تکرار کرده‌اند، که حقیقت آشکار در پیش چشمتان را نمیبینید، عزیز من جنس دور ریختنی مردان هستند، ظهورش همان ریختن فله‌ای آنها هنگام جنگ در صف اول است.زنان بواسطه‌یِ اینکه عامل محدود کننده در تولید مثل بوده‌اند خود به خود تا زمانی که وظیفه‌یِ سنتی خود در تولید مثل را برعهده داشته‌اند ارزشمند بودند، مردان بودند که باید استفاده خود را در میدان جنگ، تولید و خدمات به زنان و کودکان نشان میداند و بیش از بقیه ارزش و احترام و... را بدست میآوردند.

بله ناموس بازی یادگار سنت هست اما این پسران اگر سنتی فکر میکنند چرا با داشتن رابطه دوستانه بین پسران و دختران مخالفت نمیکنند؟ وقتی اسم خواهرشون میاد رگ غیرتشون باد میکنه و حاضر نیستند پسری با خواهرشون سلام علیک کنه اما وقتی به خودشون که میرسه میگن رابطه دختر و پسر ایرادی نداره و حتی از دوست دخترشون انتظار دارند که با او سکس کنه و اصلا هم براشون اهمیت نداره که این مسئله در چنین جامعه ای چه عواقبی برای اون دختر داره! باز هم 2 طرف مقصر هستند؟ مشخصه که این دیدگاه احمقانه هست و شما حاضر نیستید قبول کنید که سخنان پسران در این مورد احمقانه هست و سیاست سکوت رو در پیش میگیرید.
      عزیز من وقتی من به صراحت گفتم ناموسبازی (ناموسپرستی) احمقانه است و سودی برای مرد ندارد، چطور شما از من الان میخواهید که قبول کنم احمقانه است، آنچه من میگویم این است که مردان در این بازی بازنده‌یِ مطلق و سگ نگهبان بیجیره و مواجب هستند، تا دیروز و حتی همین امروز هم اعتراضی به آن نبوده که هیچ، ناموس‌پرستی بطور سیستماتیک به پسران جوان آموخته میشده و تشویق میشده، حالا در جامعه‌یِ در حال گذار آن یک بخش آن که در شرایط جدید برای زنان ناخواستنی شده مورد اعتراض است دلیل نمیشود که به ضرر آنهاست، همین امروز هم شما با خواهر یا بطور کلی ناموس خود بروید جایی و او امنیتش در خطر بیافتد مشاهده میفرمایید که جامعه‌یِ امروز و همان زنان شاکی که میفرمایید از شما انتظار ناموس‌پرستی و ایفای نقش سگ محافظ را انتظار دارند یا خیر.

بنده هم مخالف سیستم سنتی موجود هستم اما ما الان در چه جامعه ای زندگی میکنیم؟ ملاک من کشوری هست به وسعت ایران با 30 درصد جمعیت روستا نشین و 70 درصد جمعیت شهر نشین که اکثر آنها در شهرستان ها هستند نه محدوده ای خاص از شهر تهران. در کل جامعه ای که ما هم اکنون در آن زندگی میکنیم یک جامعه ای هست که بیشتر سنتیه پس یک زن یا باید بمیره یا با این جامعه سنتی کنار بیاد. یک مثال برایتان زدم از قشر دانشجو آن هم در شهر تهران و دیدید که دیدگاه ها تا چه حد سنتی هست پس اینکه ما انتظار مدرن رفتار کردن از دختران را داشته باشیم انتظاری بی دلیل هست. بنده هم مثل شما سیاستم سکوت نیست و اینکه زنان شاغل حقوق خودشان را برای خودشان میدانند و حقوق شوهرشان را برای خانواده دیدگاهی غلط میدانم و زنان را مقصر.

اینکه میفرمایید من مشکلات مردان را نمیبینم باز هم عوض کردن بحث هست در اینجا ما در مورد چیز دیگری سخن میگوییم. بنده به همان اندازه که مخالف مهریه هستم مخالف اختیارات بی پایان مرد در قانون هستم. الان مهریه وزنه ای شده در مقابل وزنه اختیارات بی پایان مرد. مهریه را هم اسلام در قانون ما گذاشته نه مدافعان حقوق زنان. آن مردانی هم که بخاطر مهریه به زندان افتاده اند احمقی از خودشان است. به هر حال ما در جامعه سنتی زندگی میکنیم با قوانین سنتی و مرد میتواند با دادن 30 درصد حقوق ماهیانه اش به زن به عنوان قسط مهریه او را طلاق ندهد و با استفاده از قوانین سنتی زندگی را برای زن جهنم کند تا زن از مهریه اش بگذرد و مرد طلاقش بدهد. این عمل چندان اخلاقی نیست ولی وقتی طرف مقابل شما غیر اخلاقی رفتار میکند یعنی بی دلیل میخواهد شما را تلکه کند شما هم باید مثل خودش با او رفتار کنید.

در مورد دیدگاه مردان به زن مطلقه هم باز سیاست سکوت را در پیش گرفتید!
      بالاتر توضیح دادم که این سیاست سکوت که میفرمایید مهمل است، من دارم با شما سخن میگویم و دراینباره مینویسم، وقتی من درباره‌یِ مشکلات طبقه‌یِ پایین ِ جامعه مینویسم برای مثال معنای انکار مشکلات طبقه بالا نیست، معنیش این است که من بیعدالتی را در کدام سمت میبینم و درباره‌یِ نادرستی آن سخن میگویم و چه بسا راهکار میدهم، وقتی شما درباره مزاحمت برای زنان مطلقه داد سخن برمیآورید، ولی سخنی درباره مشکلات مردان سخن نمیگویید، باز هم معنیش لزوما انکار مشکلات مردان نیست، که در فمینیست‌ها و از جمله شما البته در بسیاری موارد که سخنش دراینجا رفت منکر آن هستند و مدعی هستند مردان اختیارات بی‌پایان قانونی (!!) دارند، فقط مشخص نیست چرا اکثریت مطلق زندانیان از جمله زندانیان سیاسی در ایران مرد هستند !معنی سخن شما آن است به زنان نسبت به مردان ستم بیشتری میشود و مزاحمت(؟) برای زن مطلقه ستم هولناکی‌ست که بسیار شدیدتر از فرستاده شده به میدان جنگ و تکه پاره شدن و آسیب روانی میلیون‌ها پسر ایرانی‌ست! اولی فاجعه بشری‌ست که جگر شما را خون کرده و دومی بیعدالتی مهمی نیست، چرا که مشکلات مردان یا تقصیر خودشان است و چشمان کور، یا اهمیت ندارند.
      بنده که تعریف فمینیست را نمیدانستم ولی جالب است که صرف دفاع از حقوق زنان از نظر شما عملی ناپسند هست اما در پست بالا از مردانی دفاع میکنید که بخاطر مهریه به زندان افتاده اند! خیلی جالبه! شما چگونه اخلاقیات را برای خودتان تعریف کرده اید که دفاع از حقوق مردان اخلاقی اما دفاع از حقوق زنان غیر اخلاقی هست؟!
      من به شما فمینیست میگویم چرا که در تعریف من فمینیست هستید و سخنانتان سراسر گویا درستی آن است، برای ناسزا هم اینرا نمیگویم تنها برای اینکه درست است میگویم، اینکه شما خودتان آنرا قبول دارید یا ناراحتتان میکند برای من تا زمانی که ان را درست و عادلانه میدانه برای من اهمیتی ندارد.

بنده نگفتم تنها علت طلاق اقتصادی هست بلکه میگفتم تنها علت ازدواج اقتصادی شده و علتش رو نشان دادم. اصلا بحث من در پست اول چیز دیگری بود. اگر همان مورد سوم را هم نگاه کنید در مثالی که زده ام وقتی حرف از طلاق زدم گفتم آقا پسره از دختر خانومه خسته شده پس لطفا حرف دهان بنده نگذارید.
      خب طاهرا بجایی رسیدیم که بیان مسائل ساده با روشن زبان فارسی را هم کارساز نیست، من در اینجا به ایشان (کاربر یک نفر) گفته‌ام که تنها اشاره به تیتر جستار توسط شما در پست اول بوده، یعنی سخن تاپیک بر خلاف تیرش چیز دیگری‌ست و پاسخ ایشان درباره‌یِ علت طلاق و... بی‌ربط به کل آن و عجیب:
      کسی نگفت که علت اقتصادی، علت تنها علت است و اساسا بحثی درایناره اینجا نشده و تنها دوست مدافع حقوق زنان ما جناب agnostic در پست اول گفته و بحث به سمت دیگری رفته.حالا در همین بحثهای آبکی تحلیلی ج.ا هم مشخص نشده کدام یک از این عامل‌ها افزایش یافته که باعث شده در یکسال آمار طلاق 6 درصد بیشتر شود و همینطور نرخ صعودی داشته باشد.این مشکلات را که پدربزرگ و مادربزرگ ما 60 برابر بیشترش را داشته‌اند.
      حالا بفرمایید من کجا چه حرفی را در دهان شما گذاشته‌ام!

متاسفانه در چند سال اخیر که جناب احمدی نژاد با رفیقشون آقای خامنه ای ریدن تو اقتصاد کشور و کاری کردند که همه جا ملاک پول بشه همزمان با پول دوست شدن دختران یک ژستی هم برای پسران شکل گرفته که باهاش خیلی حال میکنند و اون ژست حرف ها و رفتارهای زن ستیزانه هست! کافیست یک چرخ تو فیسبوک بزنید تا ببینید این عده چقدر زیادند. همانطور که یک نفری که با عقیدش حال میکنه رو با استدلال نمیتونی از عقیدش برگردونی این عده هم چون با ژستی که میگیرن خیلی حال میکنن با هزار جور استدلال نمیتونی از نظرشون برگردونی! جناب sonixax و Russel کم کم دارم به این نتیجه میرسم که شما هم جزو همان عده هستید.
      اینکه شما چه چرندیاتی به من نسبت میدهید و به این نتیجه دارید میرسید که من هم عقده‌ای و زنستیز و... هستم یا نیستم برای من کوچکترین اهمیتی ندارد.
      این ناله‌یِ شما در حالی که مهملات فمینیستی در همان ایران شدیدا نفوذ کرده و هر طرف سر بر میگردانی آنها را میبینی هم سخت است اشک ما را دربیاورد.
      اینکه ج.ا بخاطر دیدگاه سنتی‌اش حامی فمینیسم نیست، ربطی به اینکه جامعه ایران امروز تا گردن در ادعاهای فمینیستی فرو رفته و صد جور کمپین و سایت و مبلغ و... دارند نمیدهد و در همان بخش سنتی جامعه‌یِ ایران هم بسیار موفق بوده‌اند و آنچه شما از آن در فیسبوک ناله میکنید ناله‌هایِ آخر اعتراض است (ولو از موضع احمقانه و نااخلاقی و...) که آن هم بزودی مانند غرب خفه میشود و دیگر خواب ایدئولوژیک عزیزان را بهم نمیزند!

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Reactor (08-23-2013),sonixax (08-19-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.8%
      دستاوردها:
      HE

Empty

Dariush آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2012
      ماندگاه
      No man's land
      جُستارها
      30
      امتیازها
      83,861
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,020
      از ایشان 8,977 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      60 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی undead_knight نمایش پست ها
      شما اول فرض میگیرید که گزینشگر جنسی زنان هستند،بدون اینکه فرض اول رو اثبات کنید.اصلا بزار رادیکال ترین مثال ممکن رو بزنم فرض کن تو در جستجوی یک شغلی هستی و این کارفرمایان هستند که تو رو انتخاب میکنند، حالا اگر تو بین 10 تا شغل که برای همشون مناسب هستی یکی رو انتخاب کنی همچنان کارفرمایانت گزینش گر صددرصد هستند!؟
      بخوان:
      Sexual Selection | Learn Science at Scitable
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Patricia L. R. Brennan

How Does Sexual Selection Operate?

Sexual selection can operate both intra- and inter-sexually, either sequentially or simultaneously (Table 1). During intrasexual selection, members of the same sex attempt to outcompete rivals, often during direct encounters. Intrasexual selection is typically responsible for the evolution of male armaments such as deer antlers, beetle horns, and large body size, that provide individuals with an advantage when fighting off potential competitors. Individuals who are better able to exclude competitors, have a greater chance to acquire mates and father offspring. For example, dominant male red deer monopolize a group of females (also known as harem) by constantly fighting off competitors, and they father most of the offspring produced by the females. By contrast, intersexual selection results from interactions between the sexes, typically involving mate choice. The evolution of elaborate behavioral displays and morphological traits can often be explained as the result of intersexual selection. Usually, females tend to be more choosy, evaluating morphological and behavioral traits from potential mates to determine which will maximize their fitness. Males tend to compete with one another to gain the female's attention. An extreme example of intersexual selection can be found in species where males form leks where multiple males gather to display to females.

Table 1: Some examples of when and how sexual selection operates
      Sexual selection episodes can occur before mating takes place (pre-copulatory), or during and after mating (post-copulatory), and they can occur within a sex (intrasexual) and between the sexes (intersexual).

Choosing a Mate

Why do females choose between males rather than mate at random, or with the first male they encounter? Females can directly increase their reproductive success by mating with certain, select males and acquiring direct benefits. For example, females can gain increased access to food, protection from harassing males, or help in raising offspring, and avoid being infected with parasites or other diseases by choosing healthy males. However there are instances where females do not appear to gain any direct benefit from males, yet they still discriminate among them. Under these conditions, females likely gain indirect benefits via their offspring. These indirect benefits are usually genetic rather than resource based. By choosing certain males, their offspring will likely inherit genes that tend to increase their fitness. Males often evolve traits and displays that advertise their ability to provide direct and indirect benefits, and females evolve preferences for these traits. Two major mechanisms to account for female mate choice have been proposed: good genes, and Fisherian arbitrary processes.

برای بیشتر خواندن:
      http://hrcak.srce.hr/file/14202

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی undead_knight نمایش پست ها
      راستش اگر مدل تو واقعا هم درست بود باید بگم روش باقی مونده زنان از دید من درست چون به دنبال "بهتر" هستند و بین هفت گناه بزرگ "آز" رو من دوست میدارم:))
      خوب بازی در می‌آوری انصافا... کسی با انتخابِ برتر اینجا مشکلی نداشت و ندارد، موضوع ملاک‌های این انتخابِ برتر است. روندِ گزینشِ شریکِ جنسی در زنان(به ویژه در ایران) به شکلی بسیار منحرف درآمده است که در آن شما از وجهِ انسانی ِ خود خارج می‌شوید و تنها بر اساسِ داشته‌های مالیِ خود قضاوت و سنجیده می‌شوید و این هرچه بیشتر باعثِ دامن زدن بر آتشِ رقابتِ میان مردان شده در حالیکه از آنسو چیزی در میانِ خودِ زنان دیده نمیشود برای بهبودِ کاستی‌های جامعه‌ی زنان. وقتی که امروز به راحتی می‌توان با کسی خوابید بدونِ آنکه حالا فردا فرزندی از این هم‌آغوشی پدید آید که ژنهای آن مردِ نابرتر را داشته باشد، اما همچنان آن دخترِ روستاییِ دماغ عمل کرده‌ی ما حاضر نمی‌شود به مردی کمتر از لیسانسِ پرشیاسوار بدهد، شما با یک کج‌نمایی فرهنگِ انسانی مواجه هستید که در آن اگرچه مردان خود را با تمامِ ویژگی‌های نوینِ جامعه‌ی مدرن و خواسته‌ها و نیازهایی که متعاقبا از مدرنیسم برای جامعه‌ی زنان پدید آمده تطبیق داده‌اند، اما زنان همچنان برای حفظ جایگاهِ سنتیِ خود تنها بازی‌های مدرنی را اختراع کرده‌اند:زیبایی‌های مصنوعی، فمنیسم، ایجادِ تشنگیِ جنسی، درست‌نماییِ آنچه نادرست است و...

جایی گفتی که گرسنگی آنطور که تصور می‌شود در ایران حاد نیست که بخواهد تاثیرگذار باشد؛ اگر هم‌خوابگی در دوره‌های کمتر از یک ماه را یک گرسنگی جنسی به حساب آوریم، مطمئنا در ایران ما با یک قحطیِ شدید مواجه هستیم نه گرسنگی! این گرسنگی اگرچه به نفعِ زنان تمام می‌شود، اما در واقع به شدت به ضرر جامعه است؛ یک نمودش را در ازدواج‌های چندماهه و مردانِ مانده در پشتِ میله‌های زندان می‌توانید ببینید. این گرسنگی موجب می‌شود مرد به همان اولین زنی که رسید، همان شود معشوق و مونس و شریکِ زندگی‌اش؛ یعنی اکنون که ما پس از اینهمه گندکاریِ مدرنیسم باید شاهدِ آن باشیم که گزینشِ شریکِ جنسی از حالتِ بحرانی‌اش خارج شود و به یک روالِ عادی تبدیل شود، همچنان از آن به عنوانِ ابزاری برای باجگیری، پناهی برای زیستِ انگلی، مظلوم‌نمایی و ... استفاده می‌شود.

گرسنگی موجب می‌شود که رقابتِ مردان برای کسبِ شریکِ جنسی بیشتر شود تا آنجا که تقریبا تمامِ بارِ پیشرفتِ تمدن و دانش بر دوشِ مردان گزارده شده. و وقتی زنان همچنان بخواهند در جایگاهِ VIP بنشینند و گلادیاتورها را بنگرند که یکدیگر را می‌درند (البته به شکلی نوین) میبینیم که صورتی نو از همان زیستِ سنتیِ زنان زاده می‌شود.
      sonixax and Russell like this.
      Confusion will be my epitaph
      As I crawl a cracked and broken path
      If we make it we can all sit back
      And laugh
      But I fear tomorrow I'll be crying,
      Yes I fear tomorrow I'll be crying
      .Yes I fear tomorrow I'll be crying

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Alice (08-19-2013),Reactor (08-23-2013),Russell (08-19-2013),sonixax (08-19-2013)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 912
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

بی تفاوفت

یه نفر آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Apr 2013
      جُستارها
      21
      امتیازها
      29,088
      رنک
      99
      Post Thanks / Like
      سپاس
      186
      از ایشان 1,247 بار در 721 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      29 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      دوم اینکه تعریف من، تعریف من است، لازم نیست طرف مقابل با معیاری که من برای تشخیص استفاده میکنم موافق باشد، برای مثال در مورد امثال خود شما که میگویید مسلمان نیستید، ولی از دست الله دلگیر هستید و لقب حضرت در خطاب قرار دادن پیامبر و امامان شیعه از دهانتان نمیافتد.این‌ها در تعریف من مسلمانی‌ست و مهم نیست با تعریف‌هایِ خودفریبانه‌ و همراه با ماله‌کشی دیگران با آن موافق باشند یا مخالف، اصراری هم نیست حتی طرف قبول کند، فمینیست و مسلمان و اینها فحش نیست لزوما دسته بندی و توصیف عقاید است با مرزبندی و تعریف شخص من.
      من مسلمان هستم :-) نگفتم نیستم. ولی اعتقاداتم به باریکی مویی است که هر لحظه امکانش هست پاره شود... (مخصوصا وقتی فروم های اینجا رو میخونم ) :-)
      همونجور که وقتی شما مخاطبم باشید میگویم جناب راسل یا آقای راسل. نمی گویم راسل...
      ترجیح میدهم بگویم امام نقی. نه نقی....
      اینکه شما از حرفهای دیگران به این نتیجه میرسید که فمینیست هستند خب به خودتان مربوط می شود. شاید عده ای از حرف های من و امثال من بوی فمنیستی استشمام نکنند.

اگر حرف هایم برای روشن کردن ذهن شما و دیگران، نسبت به خانم ها تغییری ایجاد کرده باشه و سر پیکان تهدید و تخریب و توهین رو از خانم ها دور کرده باشه، خوشحال میشم در این راه لقب فمنیست هم داشته باشم...

باید قبول کرد در جامعه ما به زنان ظلم شده. شما میتونی یک فروم باز کنی و از ظلم های مردان بنویسی. من هم به ازای هر کلمه شما یک جمله می نویسم و ثابت می کنم مظلومیت زنان در جامعه ما هنوز وجود داره..
      فرودگاه ها بوسه های بیشتری از سالن عروسی به خود دیده اند و
      دیوارهای بیمارستان بیشتر از عبادتگاه ها دعا شنیده اند!

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از یه نفر گرامی سپاسگزاری کرده اند:

agn0stic (08-25-2013),sonixax (08-19-2013),کافر_مقدس (08-25-2013)

بازداشت همیشگی
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

هیچ

Alice آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2012
      جُستارها
      8
      امتیازها
      47,012
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,739
      از ایشان 4,155 بار در 1,601 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      75 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Dariush نمایش پست ها
      اما همچنان آن دخترِ روستاییِ دماغ عمل کرده‌ی ما حاضر نمی‌شود به مردی کمتر از لیسانسِ پرشیاسوار بدهد...
      داریوش من فکر می‌کنم پیش از هرچیز این یک معضل دیرین فرهنگی‌ست و تماماً محدود به ایران می‌شود. یک جامعه‌ی
      سنتی را تصور کنید که حجاب در آن ارزش محسوب می‌شود و بدحجابی ضدارزش. زن محجبه در این مُدل بهای بالاتری دارد،
      دخترانِ "بده" اما درجا از اعتبار دوشیزگی ساقط شده و بدل به «جنده» می‌شوند، سر انگشتی بشمارید شمار دوستانتان
      را که «باکرگی» برای ایشان از اولویت‌هایِ مهمِ پیوند زناشویی‌ست. یعنی زنانِ جنده شانس دستیابی به شریک جنسی
      بهتر را در این مُدل از دست می‌دهند و در بهترین حالت می‌توانند یک مرد از طبقه‌ی پایین‌تر را انتخاب کنند. برای همین هم
      هنوز بکارت نزد دختران سرمایه‌ای‌ست اساسی، مهم و زبرهمسرانه، که در هر شرایطی آنان را از سکس و هم‌خوابی با
      مردان مگر در ازواج بازمیدارد.

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Alice گرامی سپاسگزاری کرده اند:

agn0stic (08-25-2013),Dariush (08-19-2013),Russell (08-19-2013),sonixax (08-19-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی یه نفر نمایش پست ها
      من مسلمان هستم :-) نگفتم نیستم. ولی اعتقاداتم به باریکی مویی است که هر لحظه امکانش هست پاره شود... (مخصوصا وقتی فروم های اینجا رو میخونم ) :-)
      همونجور که وقتی شما مخاطبم باشید میگویم جناب راسل یا آقای راسل. نمی گویم راسل...
      ترجیح میدهم بگویم امام نقی. نه نقی....
      جناب و آقا و خانم برای احتذام است، امام و اعلی حضرت همایونی و سرور و سالار و... بار معنایی دارد و نشان از باور است، کسی میگوید اعلی حضرت همایونی میفهمید سلطنت‌طلب است، همچنین هیچ کس پیدا نمیشود به گاو بخاطر اینکه گاوپرستان به تقدس گاو باور دارند بگوید حضرت گاو !!

اینکه شما از حرفهای دیگران به این نتیجه میرسید که فمینیست هستند خب به خودتان مربوط می شود. شاید عده ای از حرف های من و امثال من بوی فمنیستی استشمام نکنند.

اگر حرف هایم برای روشن کردن ذهن شما و دیگران، نسبت به خانم ها تغییری ایجاد کرده باشه و سر پیکان تهدید و تخریب و توهین رو از خانم ها دور کرده باشه، خوشحال میشم در این راه لقب فمنیست هم داشته باشم...
      من که بالاتر توضیح دادم این تعریف من است، نتیجتا به خودم هم مربوط است و همچنین گقتم از آن بعنوان ناسازا استفاده نمیکنم، اصلا دو ثانیه زحمت نمیدهید فکر کنید ببینید آنچه من در پست‌هایِ قبل نوشته‌ام معنی‌اش چیست.

باید قبول کرد در جامعه ما به زنان ظلم شده...
      بله دیگر، باقی فمینیست‌هایِ عزیز هم همین را میگویند، چاقوکشی‌ست دیگر، باید قبول کرد، اندیشه‌یِ منقادانه و عینی نیست که اسپاگتی نکرده !!

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Reactor (08-23-2013),sonixax (08-19-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اول از همه اینکه اگه تعریف فمینیست این هست که کسی از حقوق زنان دفاع کنه بله بنده فمینیست هستم. اما صرف فمینیست بودن به معنای قبول کردن تمامی ادعاهای فمینیست ها نیست. مثل مسلمان بودن که برابر اعتقاد به الله و رسالت محمد و وجود معاد هست که بعدش توی جزییات بین مسلمین اختلاف هست. مثلا برخی فمینیست ها مخالف پورنوگرافی هستند ولی بنده نیستم. پس وقتی میگویید این حرفتان فمینیستی هست پس غلطه لطفا غلط بودنش را نشان دهید.
      تکبیر !!!

دوم اینکه شما سوزنتون روی چیزهایی گیر کرده که از نظر بنده منطقی نیستند و آماری هم در مورد آن وجود ندارد و مصداق خاصی هم برای آن نمیشود تعریف کرد.
      نظر شما برای من پشیزی ارزش ندارد جانم . از نظر شما منطقی نیست که نیست ! نظر شما که واقعیت رو عوض نمیکنه .

شما میگویید اکثر زنان ایرانی آرایش غلیظ میکنند خب من میگویم عده معدودی این کار را میکنند تعریف من هم از ایران محدوده خاصی از بالای شهر نیست یا آن زنانی نیستند که شما با 2 تا بوق زدن تونستید سوار ماشینتون کنید که اگر تعریف شما از ایران این هست که باید بگویم در اشتباهید.
      من هم به شما گفتم سرتون رو از توی لاکتون بیرون بیارید و یک مقداری دور و برتون رو نگاه کنید .
      آمار داره میگه ایران هفتمین کشور بزرگ مصرف کننده لوازم آرایشی در دنیاست ! اون وقت شما میگید یک عده معدودی این طوری هستند ! با کمال پوزش

خانم های ایرانی یک سوم مصرف لوازم آرایشی خاورمیانه را به خود اختصاص داده‌اند
      اول نیوز - اندر حکایت آمار شگفت انگیز مصرف لوازم آرایشی در ایران
      رتبه جالب ایران در مصرف لوازم آرایش! - پایگاه خبری تحلیلی فردا | Farda News

تازه این آمار برای 3 سال پیش هست !

این آمار جدید ترشه :

شبکه ایران - زنان ایرانی رتبه دار مصرف لوازم آرایشی و بهداشتی در دنیا

که میگه :
      آمار و ارقام مصرف لوازم آرایشی، بهداشتی نشان می دهد که هر زن ایرانی در سال 150 دلار و هر زن در خاورمیانه حدود 36 دلار از این کالاها مصرف می‌کند. این در حالی است که زنان ایرانی اغلب از اجناس چینی استفاده می‌کنند و در این زمینه شاید حجم بیشتری از لوازم آرایشی را مصرف کنند.
      یعنی به طور متوسط هر زن ایرانی 4 برابر یک زن خاورمیانه ای و احتمالن ده ها برابر یک زن اروپایی لوازم آرایشی مصرف میکنه !

در قیاس آماری که به شکل رسمی وجود داره نظر شما و فرض شما که مشخصن اشتباهه و فقط برای اینکه ساز مخالف زده باشید داره عنوان میشه کوچکترین ارزشی ندارد .

حالا شما باز مثل احمدی نژاد که میگفت گوجه فرنگی سر کوچه ما ارزونه بگو توی دانشگاه ما 10 نفر بیشتر آرایش نمیکنند !

نده در یک دانشگاه در وسط شهر تهران تحصیل میکنم اما از 80 دختری که هم دوره من هستند فوقش 10 نفرشون آرایش غلیظ میکنند 10 نفرشون هم که چادری هستند و 60 نفر دیگر آرایش معمولی میکنند. علت این هم که مصرف مواد آرایشی بالاست را هم به شما گفتم که چیست حالا اگه دوست ندارید قبول کنید خب نکنید.
      بالاتر گفتم ، یا شما معنی آرایش غلیظ رو نمیدونید یا خودتون رو زدید به کوچه علی چپ و فقط میخواید ساز مخالف بزنید .

سوم اینکه شما مدعی عقده ای بودن زنان ایرانی هستید خب مصداقتان برای این حرف چیست؟
      باز شما طبق سنت کثیف و حال به هم زن فمینیستها برچسب و اتهام زدید !
      من گفتم زنان ایرانی مرض و عقده زیاد آرایش کردن دارند سر حرفم هم هستم . شما هم بی زحمت این طوری دروغ به من نبندید .

خب گفتم که علت آرایش کردن آنها چیست شما نمیخواهید قبول کنید.
      چه علتی رو گفتید ؟! هی یک چیزی رو مثل طوطی تکرار کردید که نادرست بودنش چندین صفحه عقب تر نشان داده شده ! هنوز نتونستید به پرسش من پاسخ بدید . و یحتمل هم نمیتونید .

خب نشان دادم که عده معدودی این کار را میکنند.
      :)))))) نشان دادید ؟! یک سری ادعای مهمل و پرت و پلا کردید شده نشان دادن ؟
      اینکه شما به دروغ تکرار میکنم به دروغ میگید نه خیر من توی تهران دانشگاه میرم و از هر 80 تا دختر 60 تاشون آرایش غلیظ نمیکنند و از این مدل مزخرفات شد نشان دادن ؟!
      ببینید شما دارید در جایی سخن میگید که همه ایرانی هستند کسی هم از فضا نیومده این مدل دروغها راه به جایی نمیبره .
      اگر خودتون نمیدونید دارید دروغ میگید که همون توصیه بالاتر ، سرتون رو از توی آسفالت خیابون بیرون بیارید . اگر میدونید دارید دروغ میگید و به این کار ادامه میدید که بحث با شما همینجا تمامه .

از اینکه براشون مزاحمت ایجاد میکنند لذت میبرند؟ خب این نیازمند آمارگیری هست و مطمئن باشید فقط آنهایی که آرایش غلیظ میکنند شاید از این کار لذت ببرند.
      این ادعای شما بود که برای اینکه دیده بشند این طوری میکنند و از اون طرف هم که مردان ایرانی رو مزاحمین خلق نامیدید ! لابد زنان ایرانی برای اینکه توجه گربه و سگ و خر و اسب و جلب کنند زیاد آرایش میکنند ؟ :))

نکته دیگر اینکه شما کل زنان ایرانی را عقده ای مینامید اما چرا اون پسرانی که میان دور اونها میچرخند و فقط با یک نگاه ساده میتوانید ببینید عقده از همه سوراخ های بدنشان به بیرون میریزد را عقده ای نمینامید و مثل جناب Russel سیاست سکوت رو در پیش میگیرید؟
      باز هم دروغگویی ! خجالت نمیکشید !؟ خوبه نوشته های من موجوده .

شما کافیست همین زنانی را که آرایش معمولی میکنند و به قول شما عقده ای هستند را پیش چند تا روانشناس ببرید و ببینید در مورد آنها چه میگویند. آیا آنها را مریض و عقده ای مینامند؟
      کدوم زنان ؟! همانهایی که وجود ندارند رو میگید دیگه ؟!
      این عده معدود چه قدر مایه دار هستند که خرج لوازم آرایششون سالی 1 میلیارد و 200 میلیون میشه .

پس یعنی طبق آمار شما باید نتیجه بگیریم تمام ادعاهای اوپوزوسیون جمهوری اسلامی مبنی بر فقر شدید در ایران دروغه و آمار ا.ن و دوستان راسته :))))))

به هر نتیجه ای میخواید برسید ! چیزی از دروغگویی شما که بالاتر مدام تکرارش کردید کم نمیکنه .
      و همان طور که گفتم یا این دروغگویی آگاهانه هستش و یا از روی نادانی و بی اطلاعی ، در صورتی که آگاهانه هست بحث با شما فایده نداره و همینجا تمام است .

Iran is world''s seventh largest cosmetic consumer - GEO.tv
      Cosmetics flood Iran’s markets The Express Tribune
      AFP: Iran women splurge on makeup despite Islamic rules
      Iran is world Style - The Independent
      Business - Iran is world's 7th largest cosmetic consumer - INQUIRER.net
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

14. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Reactor (08-23-2013)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

بی تفاوفت

یه نفر آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Apr 2013
      جُستارها
      21
      امتیازها
      29,088
      رنک
      99
      Post Thanks / Like
      سپاس
      186
      Mentioned
      29 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      دعوای این دوتا هم خنده داره هاااا :-)

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از یه نفر گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Alice (08-19-2013),کافر_مقدس (08-25-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.8%
      دستاوردها:
      HE

Empty

Dariush آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2012
      ماندگاه
      No man's land
      جُستارها
      30
      امتیازها
      83,861
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,020
      از ایشان 8,977 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      60 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Alice نمایش پست ها
      داریوش من فکر می‌کنم پیش از هرچیز این یک معضل دیرین فرهنگی‌ست و تماماً محدود به ایران می‌شود. یک جامعه‌ی
      سنتی را تصور کنید که حجاب در آن ارزش محسوب می‌شود و بدحجابی ضدارزش. زن محجبه در این مُدل بهای بالاتری دارد،
      دخترانِ "بده" اما درجا از اعتبار دوشیزگی ساقط شده و بدل به «جنده» می‌شوند، سر انگشتی بشمارید شمار دوستانتان
      را که «باکرگی» برای ایشان از اولویت‌هایِ مهمِ پیوند زناشویی‌ست. یعنی زنانِ جنده شانس دستیابی به شریک جنسی
      بهتر را در این مُدل از دست می‌دهند و در بهترین حالت می‌توانند یک مرد از طبقه‌ی پایین‌تر را انتخاب کنند. برای همین هم
      هنوز بکارت نزد دختران سرمایه‌ای‌ست اساسی، مهم و زبرهمسرانه، که در هر شرایطی آنان را از سکس و هم‌خوابی با
      مردان مگر در ازواج بازمیدارد.
      یک لحظه اجازه دهید پیرامونِ این موضوع قدری بیشتر تفکر کنیم. باکرگی هیچ سودی برای یک مرد ندارد. هتا لذتِ جنسیِ بیشتری هم نصیبِ مرد نمی‌شود (از من اگر می‌پرسید لذت‌ِ سکس با یک باکره حداقل به یک سومِ سکس با یک غیرباکره می‌رسد). از سویی دیگر امروز همه می‌دانیم که باکرگی به هیچ رو به معنای ندادگی نیست، وقتی که راههای سکس به شکل‌های دیگر وجود دارد، هنگامی که دوختنِ پرده‌ی بکارت زیرِ یک میلیون تومان هم هزینه ندارد و هنگامی که بیش از بیست درصد از دختران یا پرده ندارند، یا پرده‌شان چندبار مصرف است. اگر نخواهیم برویم به اعصار تا دریابیم که چه کسی ازدواج با دخترِ باکره توصیه کرده و آن را به صورتِ یک فرهنگ نهادینه کرده، می‌رسیم به اینکه چرا چنین است؟ نخستین و بهترین توضیح‌اش همین است که در جهتِ «مریمِ مقدس و باکره» نمایاندنِ هر زن است که در آن هر دختری یک مادرِ مقدسِ بالقوه تصویر می‌شود. پس از این، باکرگی ایده‌ایست در خدمتِ گرسنگیِ جنسیِ مردان و البته در گذشته که قرار بود چنین ایده‌ای پرداخته شود، کسی فکرش را نمی‌کرد که روزی می‌شود پرده با 500 هزار تومان دوخت. دقیقا به همین خاطر است که بیش از همه زنان خودشان این سنت را پابرجا نگه می‌دارند؛ برادرِ من که عقد کرد، فردایش مادرم دستِ زنش را گرفت برد دکتر و ازش گواهی بکارت گرفت، بدونِ اینکه برادرم اصلا خبر داشته باشد (او مطمئنا پیش از آن به بکارتِ زن‌اش پی برده بود)، پس از عروسی هم به ما گفتند امروز مردان خانه نباشند که جشنی زنانه برپاست به نامِ «پاتختی»؛ پی‌اش را گرفتیم دیدیم فلسفه‌ی این جشن این است که مادرشوهر پس از شبِ زفاف دستمالی خونی را به زنانِ دیگر نشان می‌دهد که نشان از بکارتِ عروس‌اش دارد...حالا فرمِ این جشن دیگر به این شکل نیست، ولی خب فلسفه‌ی وجودی‌اش همین است و نشان از این دارد که روزگاری نه چندان دور این برنامه با همین جزئیات برقرار بوده. دقیقا به همین خاطر است که شما می‌بینید همیشه می‌گویند «ای مردانِ متجرِ کله خشک (یا سنگ‌سر به قول تو)، کمتر به فکرِ باکرگیِ زنِ آینده‌ی خود باشید» اما آیا هرگز می‌شنوی که بگویند «ای خواهرانِ مقدس و ای مریم‌های باکره، این باکرگیِ خود را رها کنید که بس احمقانه است»؟!
      sonixax and Russell like this.
      Confusion will be my epitaph
      As I crawl a cracked and broken path
      If we make it we can all sit back
      And laugh
      But I fear tomorrow I'll be crying,
      Yes I fear tomorrow I'll be crying
      .Yes I fear tomorrow I'll be crying

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Alice (08-19-2013),Reactor (08-23-2013),Russell (08-19-2013),sonixax (08-19-2013)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

بی تفاوفت

یه نفر آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Apr 2013
      جُستارها
      21
      امتیازها
      29,088
      رنک
      99
      Post Thanks / Like
      سپاس
      186
      Mentioned
      29 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اون چیزی که شما فهمیدی پا تختی نبوده. الکی به شما گفته اند مراسم پاتختی!!
      اسمش مراسم مادر زن سلام هست :-)
      بگذریم.
      در جامعه ایران، فلسفه بکارت ریشه در سنت مردم ایران دارد. نه دین. نه اخلاق. نه دستورهای دینی و مراجع تقلید و ..
      هنوز سر حرفم هستم که حتی یک مرد غیر مسلمان ایرانی، یک بی خدای ایرانی، یک بی دین ایرانی برای ازدواج ، بکارت طرف مقابلش برایش اهمیت دارد. (اکثراً)
      معتقدم همون افرادی که الان دم از بی اهمیت بودن بکارت زوجش را میزنند، فردا تا تقی به توقی میخوره ! :-) سریع همین مسئله رو وسط میشکه و میگوید تو هم که بکارت نداشتی و خدا میدونه چه غلطهایی کرده ای و ...
      وقتی تفکر مردان ایران چنین است، بکارت بهترین روش برای بستن دهن اینگونه شوهران است..

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از یه نفر گرامی سپاسگزاری کرده اند:

agn0stic (08-25-2013),sonixax (08-19-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. BitCoin یا پول open source چیست و چگونه کار میکند.
      از سوی Mehrbod در تالار دانش و فندآوری
      پاسخ: 37
      واپسین پیک: 01-26-2018, 01:09 AM
    2. پوچ‌های منطقی‌
      از سوی Theodor Herzl در تالار فلسفه و منطق
      پاسخ: 6
      واپسین پیک: 04-18-2013, 04:51 PM
    3. سکس در ازای پول
      از سوی Theodor Herzl در تالار زنامرد
      پاسخ: 91
      واپسین پیک: 03-09-2013, 10:04 PM
    4. پوچگرایی (نیهیلیسم)