• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 6 از 13 نخستیننخستین 12345678910111213 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 51 به 60 از 124

جُستار: چرا در ایران دخترها ملاکشان فقط پول شده؟

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Dariush نمایش پست ها
      خب من هم نگفتم که گزینش‌گر تماما زنان هستند که پسر جان؛ گفتم بخشی اساسی از این بازی را زنان می‌گردانند(بازی گزینشِ جنسی)؛ مسلم است که با مدرن شدنِ جوامع، فرمِ بازیِ سنتی در حالِ دگرگونی‌ست و هاله‌ی پرنسسیِ زنان در حالِ ترک برداشتن و بیش از گذشته برای موردِ توجه قرار گرفتن رقابت می کنند؛ اما این روالِ بازی اگر در گذشته 80 درصد به 20 درصد بود، امروز شده 70 درصد به 30 درصد. هنوز گزینشگرِ اصلی زنان هستند؛ نه؟ فردا با ریش و موی و لباسِ ژولیده بروید در خیابان، اگر توانستید به یک دختر شماره بدهید، بیایید من از موضعِ مردسالارِ زنخوار به موضعِ زن‌سالارِ مردخوار تغییر موضع خواهم داد. در همان حال زنی با همان نسبتِ ژولیدگی را به خیابان بفرستید و ماشین‌هایی که جلوی پایش می‌ایستند را رصد کنید...
      داریوش جان امروز هم باز گزینشگر زنان هستند و کمتر که نشده بیشتر هم شده، این هم مغالطه دوستان است که هایپرگامی زنان و رقابت زنان (تقریبا تمام زنان) برای رسیدن به کمتر از چند دهم درصد از مردان را میخواهند جعل کنند به اینکه گزینش‌گر جنسی زنان نیستند.
      sonixax این را پسندید.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (08-18-2013),sonixax (08-18-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      دوستان من به ترکیبی از سر درد و خواب آلودگی دچار شده‌ام و آن پست چهل تکه‌یِ آندد را هم حتی نمیتوانم نگاهش کنم.بروم بخوابم شب بحث را ادامه میدهیم.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (08-18-2013),sonixax (08-18-2013),undead_knight (08-18-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی agn0stic نمایش پست ها
      اینکه کره جنوبی چرا پیشرفت کرد و کره شمالی عقب ماند به هر حال ربطی به نژاد نداشت. آلمانی ها هم فلان هزار سال پیش با ما از یک ژن بودند بعد از اینکه محیط زندگیشون عوض شد تغییر کردند. ما هم به عنوان چهار راه تاریخ یک بار عربا درمون گذاشتن یک بار مغول ها! پس کلا از نظر ژنتیکی فرقمون بسیار هست. به هر حال حرف من این بود که ایرانی بودن به معنای عجیب الخلقه بودن نیست که بیایم بگیم مردای ایرانی ذاتا بی جنبه هستن و زن های ایرانی ذاتا عقده ای!
      من هم دست کم دو بار به شما گفتم که حرفی از ژن و نژاد نزدم و اینکه شما میخوای هر طور شده ربطش بدی به نژاد مشکل شماست نه من !

و اتفاقن دقیقن این عجیب الخلقه بودن ربطی به ایرانی بودن دارد ! این شمایید که درک نکرده اید ایرانی یک ملیت است نه یک نژاد .

شما نتوانستید نشان دهید که زنان ذاتا مریض و عقده ای هستند.
      مگه میخواستم این رو نشون بدم از اول ؟!

شما بگونه ای سخن میگویید که میخواید به هر قیمتی تهش به یک نتیجه خاص برسید: زنان مریض و عقده ای هستند و مردان سالم و بی عقده.
      خیر ، شما سخن من رو تفسیر به را نفرمایید بی زحمت .
      برای بار هزارم امیدوارم این بار این روشهای فمینیستی مسخره رو کنار بگذارید .
      زنان ایرانی مرض زیاد آرایش کردن دارند .
      حالا باز تفسیر به رای بفرمایید و تعمیم بدید به کل زنان جهان و نتیجه بگیرید که این حرف معنیش اینه که مردان ایرانی بیماری روانی خاصی ندارند و ...

وقتی نتونی هنجار شکنی و قانون شکنی بکنی عقده شکل میگیره.
      پس الان باید تمام مردم قانونمدار دنیا عقده ای باشند :))))))))))))

عمده دخترها خودشون رو آرایش میکنند نه بخاطر اینکه عقده ای هستند بلکه میخوان دیده بشن و انتخاب بشن.
      من هم به شما پیشتر گفتم این ادعا اشتباه است . تکرارش هم چیزی رو ثابت نمیکنه . اگر مشکل دیده شدن است این رفتار نباید درشون در خارج از کشور دیده بشه وقتی دیده میشه دیگه مساله دیده شدن نیست . مساله مرض است .

بله عده ای هم هستند که بخاطر عقده ای بودن آرایش های سنگین میکنند ولی در اکثریت نیستند.
      خوبه در اکثریت نیستند و شدیم هفتم جهان :)))))

پس عمده دختر ها مریض و عقده ای نیستند.
      عجب !!!!! شما مطمئنی در جامعه ایرانی زندگی کردی و میکنی ؟!
      به جز خواهر زینب ها و این چادری شپشو ها که شمارشون به زور به 30% جامعه میرسه کدوم دختری رو میشناسید که بوتاکس نکرده باشه یا دماغشو عمل نکرده باشه یا قبل از بیرون رفتن یک ساعت جلوی آینه به خودش نماله ؟!

در طرف مقابل بسیاری از پسر ها تو خیابون با موتور و ماشین یا پای پیاده چرخ میزنن و به دختر ها انواع و اقسام متلک ها رو میاندازند و میروند.
      خوب که چه ؟ این نشان میدهد که دختران ایرانی مرض ندارند ؟!
      همین پسرها وقتی به خارج کشور میروند دیگر به کسی متلک نمیندازند و ول ول نمیچرخند ولی دختره کماکان فکر میکنه کلوپاتراست .

خب راه صحیح برقراری رابطه اینه؟ آیا غیر از این است که عقده ای بودن باعث بروز این رفتارها شده؟
      قبلش که اونهایی که نمیتونستند قانون شکنی کنند عقده ای بودند !!!! اینها که هم قانون شکنی میکنند هم هنجار شکنی پس اینها چرا عقده ای شدند ؟!

شما میگویید با تغییر محیط رفتار مردها عوض میشه ولی رفتار زن ها عوض نمیشه. خب مردها با تغییر محیط میفهمند که این رفتار یعنی ایجاد مزاحمت اگر نفهمن قانون بهشون میفهمونه.
      شما خودتون هم متوجه نیستید چی میگید ! با این حرفتون دارید میگید که زنها گوسفند هستند و نمیفهمند !!!

اما آیا زن ها در اروپا و آمریکا آرایش نمیکنند؟
      خیر هرگز مثل یک زن ایرانی به آن شدت آرایش نمیکنند ، مگر مدلی باشند که دارند ازشون عکس میگیرند یا مشغول رفتن به سر شغل شریف تن فروشی باشند .

اون زنهایی که شما میگویید یک من آرایش میکنند محیطشون هم عوض بشه باز هم تغییری در رفتارشون دیده نمیشه چون میخواهند به زور خودشون رو خوشگل نشان بدهند خب این عقده هست.
      چه طوریه که طبق گفته های خود شما مرد ایرانی با تغییر محیط عقده هایش فروکش میکند ولی زن ایرانی خیر ؟!
      باز هم میرسیم به همان مرضی که من ازش پیشتر سخن گفتم .

اما زدن برچسب عقده ای بر روی تمامی زنانی که آرایش میکنند کاریست اشتباه که شما آن را انجام میدهید.
      باز شما رفتی سر نتیجه گیری یک طرفه و رفتار و جیغ و ویغ فمینیستی !
      من هیچ جا نگفتم تمام زنان ! گفتم زنان ایرانی . هر کسی که فارسی بلده فرق این دو تا رو با هم میدونه . و بله من سر حرف قبلیم هستم . زنان ایرانی مریض هستند خودتون هم بهش اعتراف کردید پیشتر .
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

نویسنده سوم
      Level completed: 1%, Points required for next Level: 149
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

agn0stic آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Apr 2013
      جُستارها
      20
      امتیازها
      3,801
      رنک
      39
      Post Thanks / Like
      سپاس
      137
      از ایشان 420 بار در 168 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      توجه کنید من دارم به برسی حقایق و سازوکار اجتماعی میپردازم و حکم اخلاقی نمیدهم و چه بسا خود من هم مخالف شماره‌یِ یک سنت باشم، تنها ایراد اخلاقی من به حکم اخلاقی شما درباره مظلومیت زنان است که با همان استانداردها و در نظر گرفتن حرمت انسانی وضع درصد بالایی از مردان به مراتب از آن‌ها بدتر است و آنهایی که بالای هرم هستند هم بعضا هزینه‌یِ سنگینی برای بدست آوردن آن حرمت پرداخته‌اند و حرمت و احترام را خیرات نمیکنند که حالا مردان سهم زنان را نمیدهند.
      بنده بحثم سر مظلومیت زنان نیست که بخوام اینجا روضه راه بندازم و بگم برای مظلومیت زنان گریه کنید! با ایجاد این تاپیک خواستم بگویم که الکی زنان رو محکوم نکنیم. خب اگه دختر ها پول دوست شدند علت داره و اون پسری که داره مثلا تو فیسبوک انواع و اقسام اتهامات و توهین ها رو نثار دختران میکنه حتی حاضر نیست یک لحظه خودش رو جای اون دختر بزاره.

متاسفانه ما ایرانی ها در این زمینه ها بسیار 2 رو هستیم. مثلا یکبار سر کلاس معلممان بحث جالبی کرد! اول پرسید با رابطه دوستانه بین دختر و پسر (اونم منظورش در حد سادش بود نه در حدی که شامل سکس هم بشه) موافقید؟ خب طرف صحبتش پسر ها بودند جالبه که همگی موافقت کردند اما وقتی سوال دوم رو پرسید همگی جا زدند! پرسید اگه خواهر داشتید قبول میکردید که خواهرتون با پسری دوست باشه؟ شاید باور نکنید ولی فقط من موافق بودم! بقیه پسرها همگی فقط مغلطه میکردند و بهونه میاوردند شاید هم در ذهنشون به من انگ بی غیرتی هم زده باشند!

درسته ما در یک جامعه سنتی هستیم اما حتما نباید در یک جامعه مدرن زندگی کنیم تا بفهمیم عورت دانستن زن مطلقه عملی ذاتا غیر اخلاقی هست. مثلا خود شما اگر خواهری داشتید که مطلقه بود ناراحت نمیشدید از اینکه دوستانش رو از دست داده؟ ناراحت نمیشدید از اینکه تو خانواده و فامیل طرد شده؟ ناراحت نمیشدید از اینکه در جامعه همه اون رو به شکل تن فروش میبینند؟ شما نه حاضر شدید چنین زنی رو قربانی بنامید نه کسانی را که این زن را انسان نمیدانند مقصر بدانید.

7. یک کاربر برای این پست سودمند از agn0stic گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (08-18-2013)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 553
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      از ایشان 2,863 بار در 1,134 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من بحث هایی که در این تالار شده رو هنوز نخوندم.

بنابراین پاسخ خودم رو میدم.

این که ما بخوایم برای یک کار اشتباه منطق تراشی کنیم و دلیل بیاریم اشتباه در اشتباهه!

این که پول پرستی افراطی دخترهای ایران رو به زیبایی پرستی پسرها ربط داده شده فکر کنم نوعی مغلطه ست!

زیبایی پرستی و بهترین خواهی جزو فطرت و غریزه ست. پول و ماشین و خونه یک ماده ی ساخت دست بشره.
      نمیشه با هم مقایسه اشون کرد.

اگر بخواید اینجوری تصمیم بگیرید من هم میگم حالا که دخترها با پول پسرها حال میکنند یک پسر پولدار هم میتونه هر جوری که خواست با دخترها حال کنه و هر وقت صلاح دید مثل دستمال کاغذی عوضشون کنه.

این هم یک جوابه در جواب منطق شما.

در هر صورت اگر بخوایم برای یک کار غلط دائم دلیل بیاریم و فلسفه ی افلاطون رو از تو قبر دربیاریم و هی باد بادش بدیم میوفتیم داخل یک سیکل بی پایان.
      چون یک طرف پسرها دلیل میارن و یک طرف دخترها.

بهترین منطق اینه که با هرکس مثل خودش رفتار بشه.

برای منی که پسر هستم اگر دختری بقول معروف آدم بود براش آدمیت بخرج میدم و اگر آدم نبود باهاش همونطور که فکر میکنم در حد اندازه اش هست رفتار میکنم.

بیخودی هم نه برای پسر نه برای دختر نوشابه باز نکنید. هر کس که تونست نیازهاتون رو رفع کنه و التیام ببخشه همون آدم شماست.

اگر پسره میتونه دوست خوبی برای شما باشه و اگر دختره میتونه دوست دختر خوب یا از جمله دوست دخترهای خوب شما در کنار بقیه دوست دخترهاتون باشه.

بقیه رو هم بریزید دور که دوزار نمی ارزن.
      انسان پیشرو با جامعه همخوانی ندارد هم آهنگی دارد

9. یک کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (08-18-2013)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      خود همون پسری که الان دخترها رو پول دوست میدونه و هزار جور توهین رو نثارشون میکنه اگه الان خودش دختر بود به احتمال قوی یکی بود مثل بقیه. حتی اگه نخواد هم به احتمال قوی شرایط جامعه هدایتش میکنه که بخواد.
      توهین بحثش جداست.

ولی دسته بندی هایی باید وجود داشته باشه.

اینم که شما میگید اگر هر پسری جای دخترها بود فلان میشد و بهمان که نشد دلیل!

هر آدمی اگر جای هر آدمی بود خوب همون آدم میشد. من و شما هم اگر در آفریقا بدنیا اومده بودیم به احتمال زیاد قبل از 5 سالگی یا از ایدز یا از گرسنگی ملکوتی شده بودیم.

اگر هم در بورلی هیلز کالیفرنیا بدنیا میومدیم احتمالا خوشبخت ترین آدم های روی سیاره بودیم.

ولی حالا که مرد هستیم و اینجاییم.

این حس همذات پنداری شما مثل اینه که یک زن بخواد با یک قاتل زنجیره ای و متجاوز همذات پنداری کنه!

احتمالا متجاوزان از نظر یک زن موجودات بسیار شیطانی به نظر میان که باید ریز ریز بشن!

ولی واقعیت اینه که زندگی این آدم هارو وقتی مرور کنید میبینید که در محیط های بسیار ناسالمی رشد کردن که هر کسی جای اون ها بود همون میشد!

قصدم دفاع از صنف متجاوزین و .. نبود. خواستم مقایسه شما رو بسط بدم.

عکس العمل منطقی اون ها به رفتار اجتماع باهاشون , دلیل نمیشه پس بگیم کارشون منطقی هست و بذاریم کارشون رو بکنن.

خیر! باید برای جلوگیری از صدمه دیدن در برابر این افراد سیستم امنیتی کارآمدی ایجاد بشه. وجود نیروی امنیتی پلیس به همین منظوره.

در مقابله با مظلوم نمایی های خانمان سوز دخترهای شیادی که از اعتماد مردهای دوستدار زنان هم نهایت سوءاستفاده رو میبرن و گوش این جور مردهای رمانتیک رو حسابی میبرن و بسیار هم در ایران زیادن و از این جفنگیات "احترام به خانم ها واجبه!" برای پیشبرد اهداف خانمان سوزشون علیه مردهایی که شعارهایی شبیه شما رو سر میدن استفاده میکنند, هم باید کار فرهنگی بشه.

11. یک کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (08-18-2013)

نویسنده سوم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

agn0stic آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Apr 2013
      جُستارها
      20
      امتیازها
      3,801
      رنک
      39
      Post Thanks / Like
      سپاس
      137
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      من هم دست کم دو بار به شما گفتم که حرفی از ژن و نژاد نزدم و اینکه شما میخوای هر طور شده ربطش بدی به نژاد مشکل شماست نه من !

و اتفاقن دقیقن این عجیب الخلقه بودن ربطی به ایرانی بودن دارد ! این شمایید که درک نکرده اید ایرانی یک ملیت است نه یک نژاد .
      پس ما ایرانی ها عجیب الخلقه ایم؟! این نیاز به اثبات کردن دارد.

مگه میخواستم این رو نشون بدم از اول ؟!
      منظور من زنان ایرانی بود. این رو که قبول دارید که گفتید؟!

پست 18:

دختران ایرانی مریض و عقده ای هستند
      خیر ، شما سخن من رو تفسیر به را نفرمایید بی زحمت .
      برای بار هزارم امیدوارم این بار این روشهای فمینیستی مسخره رو کنار بگذارید .
      زنان ایرانی مرض زیاد آرایش کردن دارند .
      حالا باز تفسیر به رای بفرمایید و تعمیم بدید به کل زنان جهان و نتیجه بگیرید که این حرف معنیش اینه که مردان ایرانی بیماری روانی خاصی ندارند و ...
      اول از همه خدمتتون عرض کنم که بنده راجع به فمینیسم نه تنها یک کتاب بلکه یک مقاله هم نخواندم پس به بنده انگ فمینیست بودن نزنید. اینکه میفرمایید زنان ایرانی مرض زیاد آرایش کردن دارند رو 2 جور میشه تفسیر کرد: یکی آرایش غلیظ کردن هست و دیگری آرایش به دفعات زیاد. اگه منظورتون اولی هست که بنده مخالفم چون عمده زنان آرایش غلیظ نمیکنند اگر این زنان را شما عقده ای میدانید بنده با شما موافقم. اگر منظورتون این هست که به دفعات زیاد آرایش میکنند خب این حرفتون صحیحه چون زنان ایرانی حتی وقتی میخوان برن بیرون خرید هم آرایش میکنند که البته این ربطی به عقده ای بودن نداره به 2 علته یکی موضع انفعالی آنهاست و دیگری عدم اعتماد به نفس.

پس الان باید تمام مردم قانونمدار دنیا عقده ای باشند :))))))))))))
      من در مورد کسانی گفتم که میخواهند هنجار شکنی و قانون شکنی بکنند اما نمیتوانند.

من هم به شما پیشتر گفتم این ادعا اشتباه است . تکرارش هم چیزی رو ثابت نمیکنه . اگر مشکل دیده شدن است این رفتار نباید درشون در خارج از کشور دیده بشه وقتی دیده میشه دیگه مساله دیده شدن نیست . مساله مرض است .
      بله میفهمم چه میگویید اصلا چرا زنی که ازدواج کرده و دیگر در موضع انفعال نیست آرایش میکند؟ خب اینها دیدگاه های غلط زنان ایرانی هست که بطور عمده از عدم اعتماد به نفس ناشی میشه. اینکه بگوییم مریض و عقده ای هستند غلطه. شما شرایط خاص ایران رو به عنوان یک کشور در حال گذار از سنت به مدرنیته که بین این دو گیر کرده رو باید درک کنید تا بفهمید بنده چه میگویم. مثلا شما در غرب وقتی زنی را میبینید که غلیظ آرایش کرده میگید به ضرس قاطع تن فروش هست اما در ایران بسیاری از زنان هستند که نه تنها تن فروش نیستند بلکه ازدواج کرده و بچه هم دارند اما آرایش غلیظ میکنند.

خوبه در اکثریت نیستند و شدیم هفتم جهان :)))))
      خب علت این را هم گفتم که چیست. علتش اینه که وقتی میخوان تا بقالی سر کوچشون برن هم آرایش میکنند!

عجب !!!!! شما مطمئنی در جامعه ایرانی زندگی کردی و میکنی ؟!
      به جز خواهر زینب ها و این چادری شپشو ها که شمارشون به زور به 30% جامعه میرسه کدوم دختری رو میشناسید که بوتاکس نکرده باشه یا دماغشو عمل نکرده باشه یا قبل از بیرون رفتن یک ساعت جلوی آینه به خودش نماله ؟!
      این را هم جواب دادم. موضع انفعالی و عدم اعتماد به نفس.

خوب که چه ؟ این نشان میدهد که دختران ایرانی مرض ندارند ؟!
      همین پسرها وقتی به خارج کشور میروند دیگر به کسی متلک نمیندازند و ول ول نمیچرخند ولی دختره کماکان فکر میکنه کلوپاتراست .
      نشان میدهد که پسران ایرانی مرض دارند! در خارج از کشور شرایط خاص خودش حاکمه اگه پسری بخواد مثل ایران تو غرب مزاحمت خیابانی ایجاد کنه دستگیرش میکنن میفرستنش بیمارستان روانی.

قبلش که اونهایی که نمیتونستند قانون شکنی کنند عقده ای بودند !!!! اینها که هم قانون شکنی میکنند هم هنجار شکنی پس اینها چرا عقده ای شدند ؟!
      چون اینها میخوان رابطه برقرار کنند و نمیتونند.

شما خودتون هم متوجه نیستید چی میگید ! با این حرفتون دارید میگید که زنها گوسفند هستند و نمیفهمند !!!
      من چنین چیزی نگفتم. قانون میتونه اون پسر رو به جرم ایجاد مزاحمت بگیره اما اون دختر رو که نمیتونه به جرم آرایش کردن بگیره که!

خیر هرگز مثل یک زن ایرانی به آن شدت آرایش نمیکنند ، مگر مدلی باشند که دارند ازشون عکس میگیرند یا مشغول رفتن به سر شغل شریف تن فروشی باشند .
      صرفا مدل ها و تن فروش ها آرایش نمیکنند. مثلا یک زن که به مهمانی میره آرایش نمیکنه؟ نگید نه چون این رو از کسی که 20 ساله آمریکاست شنیدم. اما همانطور که گفتم مثلا برای یک بیرون رفتن ساده دیگه خودشون رو آرایش نمیکنند.

چه طوریه که طبق گفته های خود شما مرد ایرانی با تغییر محیط عقده هایش فروکش میکند ولی زن ایرانی خیر ؟!
      باز هم میرسیم به همان مرضی که من ازش پیشتر سخن گفتم .
      اون مرد مجبوره که دست از رفتارش برداره اما اون زن مجبور نیست.

باز شما رفتی سر نتیجه گیری یک طرفه و رفتار و جیغ و ویغ فمینیستی !
      من هیچ جا نگفتم تمام زنان ! گفتم زنان ایرانی . هر کسی که فارسی بلده فرق این دو تا رو با هم میدونه . و بله من سر حرف قبلیم هستم . زنان ایرانی مریض هستند خودتون هم بهش اعتراف کردید پیشتر .
      قبلا که گفتم فمینیست نیستم. باز هم میگویم زنان ایرانی بصورت یک کل عقده ای نیستند اما بعضی هاشون بله که اونم گفتم کیا.

13. 2 کاربر برای این پست سودمند از agn0stic گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (08-18-2013),یه نفر (08-18-2013)

نویسنده سوم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

agn0stic آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Apr 2013
      جُستارها
      20
      امتیازها
      3,801
      رنک
      39
      Post Thanks / Like
      سپاس
      137
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Reactor نمایش پست ها
      من بحث هایی که در این تالار شده رو هنوز نخوندم.
      بعد اینکه خوندید بیاید جواب بدید.

اینم که شما میگید اگر هر پسری جای دخترها بود فلان میشد و بهمان که نشد دلیل!

هر آدمی اگر جای هر آدمی بود خوب همون آدم میشد. من و شما هم اگر در آفریقا بدنیا اومده بودیم به احتمال زیاد قبل از 5 سالگی یا از ایدز یا از گرسنگی ملکوتی شده بودیم.

اگر هم در بورلی هیلز کالیفرنیا بدنیا میومدیم احتمالا خوشبخت ترین آدم های روی سیاره بودیم.

ولی حالا که مرد هستیم و اینجاییم.

این حس همذات پنداری شما مثل اینه که یک زن بخواد با یک قاتل زنجیره ای و متجاوز همذات پنداری کنه!

احتمالا متجاوزان از نظر یک زن موجودات بسیار شیطانی به نظر میان که باید ریز ریز بشن!

ولی واقعیت اینه که زندگی این آدم هارو وقتی مرور کنید میبینید که در محیط های بسیار ناسالمی رشد کردن که هر کسی جای اون ها بود همون میشد!

قصدم دفاع از صنف متجاوزین و .. نبود. خواستم مقایسه شما رو بسط بدم.

عکس العمل منطقی اون ها به رفتار اجتماع باهاشون , دلیل نمیشه پس بگیم کارشون منطقی هست و بذاریم کارشون رو بکنن.

خیر! باید برای جلوگیری از صدمه دیدن در برابر این افراد سیستم امنیتی کارآمدی ایجاد بشه. وجود نیروی امنیتی پلیس به همین منظوره.
      بنده هم که به جبر اعتقاد دارم وجود سیستم قضایی رو منطقی میدونم بحث من این نبود بحث من اینه که آدم وقتی انتقادی میکنه (هرچند بنده از این جماعت انتقاد ندیدم هرچه بود توهین بود از روی عقده هایی که احتمالا داشتند) اول تمامی جوانب رو میسنجه بعد انتقاد میکنه.

در مقابله با مظلوم نمایی های خانمان سوز دخترهای شیادی که از اعتماد مردهای دوستدار زنان هم نهایت سوءاستفاده رو میبرن و گوش این جور مردهای رمانتیک رو حسابی میبرن و بسیار هم در ایران زیادن و از این جفنگیات "احترام به خانم ها واجبه!" برای پیشبرد اهداف خانمان سوزشون علیه مردهایی که شعارهایی شبیه شما رو سر میدن استفاده میکنند, هم باید کار فرهنگی بشه.
      خیلی از پسرها هم هستند که شیادند و برخی دختران ساده رو با وعده ازدواج گول میزنند و مجبور به انجام کارهایی میکنند که فقط دختر حاضره برای همسرش انجام بده. خب درسته که الان من این رو بسط بدم به همه پسرها و بگم پسرها همگی شیادند؟!

شما که از زندگی خصوصی بنده خبر ندارید من هم نمیخوام سفره دلم رو اینجا باز کنم اما در همین حد بگم که بنده فقط یک بار با یک دختر رابطه داشتم که همان یک بار هم سرانجام تلخی داشت که مقصر بر هم خوردن رابطه من با اون خود خودش بود. اینکه رابطه من با اون باعث و بانی چه مشکلاتی برای من شد رو فقط اطرافیانم در دانشگاه میدانند و اسپاگتی میدونه که هرکس دیگه ای جای من بود و انقدر از یک دختر زخم خورده بود به ضرس قاطع میتونم بگم که الان یک زن ستیز شده بود اما بنده هیچوقت در سخنانم چه قبل از رابطه با اون دختر چه بعد از به هم خوردن رابطمون از مسیر اعتدال خارج نشدم و بی دلیل هیچ پسر و دختری رو محکوم نکردم.

بنده به خوبی میدانم که ژن و محیط میتونه یک پسر یا دختر رو تا چه حدی شیادش کنه پس لطفا این توصیه ها رو به من نکنید.

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      بعد اینکه خوندید بیاید جواب بدید.
      الان واقعا این جمله ی "خبری" که من گفتم نیازی به جواب دادن داشت؟

هدف من از گفتن اون جمله این بود که حرفم نظر خودمه و بنا به خوندن نظرات دوستان جهت گیری خاصی نداره.

من روانشناسیم خیلی قویه. فکر کنم شما میخوای کل کل بکنی؟؟؟

من وقت واسه ی هَدَر دادن ندارم.

نویسنده سوم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

agn0stic آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Apr 2013
      جُستارها
      20
      امتیازها
      3,801
      رنک
      39
      Post Thanks / Like
      سپاس
      137
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      الان واقعا این جمله ی "خبری" که من گفتم نیازی به جواب دادن داشت؟

هدف من از گفتن اون جمله این بود که حرفم نظر خودمه و بنا به خوندن نظرات دوستان جهت گیری خاصی نداره.

من روانشناسیم خیلی قویه. فکر کنم شما میخوای کل کل بکنی؟؟؟

من وقت واسه ی هَدَر دادن ندارم.
      بنده توهینی کردم؟ شما سخنانی در پست 55 زدید که اگه بنده میخواستم جواب بدم میشد تکرار مکررات برای همین ارجاعتون دادم به خوندن کامل تاپیک. روانشناسیتون هم خیلی ضعیفه چون من حال و حوصله کل کل کردن ندارم. اگر هم وقتتون انقدر مهمه که خوندن پست های بنده و باقی دوستان برای شما به معنی هدر دادن وقته پست ندید چون جواب دادن به من بدون دانستن اینکه استدلال من چیست کاریست عبث و بیهوده.

17. یک کاربر برای این پست سودمند از agn0stic گرامی سپاسگزاری کرده اند:

یه نفر (08-18-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. BitCoin یا پول open source چیست و چگونه کار میکند.
      از سوی Mehrbod در تالار دانش و فندآوری
      پاسخ: 37
      واپسین پیک: 01-26-2018, 01:09 AM
    2. پوچ‌های منطقی‌
      از سوی Theodor Herzl در تالار فلسفه و منطق
      پاسخ: 6
      واپسین پیک: 04-18-2013, 04:51 PM
    3. سکس در ازای پول
      از سوی Theodor Herzl در تالار زنامرد
      پاسخ: 91
      واپسین پیک: 03-09-2013, 10:04 PM
    4. پوچگرایی (نیهیلیسم)