گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی agn0stic نمایش پست ها
من که هیچوقت در سخنانم انقدر ناجوانمردانه به مردان حمله نکردم ولی ظاهرا شما ساختار اجتماعی را هم مقصر نمیدانید بلکه خود زنان رو مقصر میدونید! اینجوریش رو دیگه ندیده بودم که قربانی رو اینطوری محکوم کنن! زنان ایرانی چه ویژگی متمایز ژنتیکی دارند که مریض و عقده ای به دنیا میان؟
یادم نمیاد جایی از ژن سخنی گفته باشم !
به فرض که ساختار اجتماعی باعث این وضع باشه ساختار اجتماعی رو مردان درست نکردند که بگیم مقصر مردان هستند !

در این مورد به خصوص مشکل از خود زنان هستش و ربطی به مردان نداره چرا که همان مردان وقتی از دنیایی که درش هستند خارج میشند رفتار متفاوتی از خود بروز میدند ولی زنان همچنان همون روش قبلی رو ادامه میدند .

به طور مشخص کسی که با روشهای مصنوعی مثل آرایش و بوتاکس و عمل جراحی و پودر فلان و کراتین و کوفت و ... سعی میکنه چیزی که واقعن هست رو بپوشونه یک موجود دروغگو هستش و سعی در فریب طرف مقابل داره و زنان ایرانی برای فریب دادن از هیچ کوششی دریغ نمیکنند .

متاسفانه این مرض کم کم داره به مردان ایرانی هم منتقل میشه . فعلن از عمل دماغ و بدنسازی با دارو و نه ورزش شروع شده . اسپاگتی میداند به کجا ختم میشود .

ولی به طور کلی زن ایرانی در این زمینه مریض هستش و این مرضیست که خودش باعث و بانیشه . اگر من میدیدم زن ایرانی که از ایران بیرون آمده اینجا دست از آرایش کیلویی و رفتار حال به هم زن ایرانش دست برمیداشت میگفتم خوب شرایط جامعه اون طوریه . ولی وقتی میبینم طرف 10 ساله اینجاست و هنوز همون رفتار رو داره در صورتی که برای اون رفتار اینجا تره هم خرد نمیکنند دیگه نمیتونم بگم به خاطر شرایط جامعه هستش چرا که درست در نقطه مقابلش دارم میبینم مردان ایرانی که بعد از مدتی که اینجا هستند دیگه بازوی گنده و دماغ عمل کرده و موی سیخ سیخی و هفت رنگ و ... براشون ارزش نیست و دنبالش نیستند .

جالبه که دختران ایرانی که مادر ایرانی دارند حتا اگر اینجا هم به دنیا آمده باشند همین طوری میشند مگر اینکه مادرشون چنان رفتاری از خودش بروز نده و مثل بقیه زنهای جامعه ای که درش هست زندگی کنه .

به راستی مایه شرمساریه که یک خانمی رو در حالی که حتا یک کلمه هم حرف نزده در خیابان ببینی و بعد ببینی همه میگن طرف ایرانیه !!!! نشد من یک بار ببینم اینجا اشتباه میکنند و یک ترک یا عرب یا یهودی یا ایتالیایی یا ارمنی یا سایر نژادهایی که از نظر ظاهری خیلی به ما شباهت دارند رو با ایرانی عوضی بگیرند در صورتی که اونها رو زیاد با هم عوضی میگیرند . حتا اگر طرف بلوند و چشم آبی هم باشه اگر ایرانی باشه از صد کیلومتری داد میزنه !!!!!