• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 6 از 8 نخستیننخستین 12345678 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 51 به 60 از 79

جُستار: قوانین جدید انجمن

سخنور یکم
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 29.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      بدون وضعیت

Empty

Soheil آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2011
      جُستارها
      26
      امتیازها
      36,419
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      4,070
      از ایشان 2,156 بار در 711 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      بی باک جان برای مطلب به زبان انگلیسی خب ما تالار جداگانه داریم...منظور اون بود(کل مطلب یا تاپیک) و گرنه مدیران متوجه هستن که ممکنه در راستای بحث ، حتی یک پست رو کاملا انگلیسی بذاره یک نفر !!
      خب از ظاهر قانون اون بند برداشت کردم که گذاشتن یک پست به زبان انگلیسی غیرقانونیه. من مطلب رو پست برداشت کردم. ولی ظاهرا منظور از مطلب، تاپیک و محتوای همه پستهای اون بوده.

این هم یک تصمیم جمعی بود تا از حضور کسانی که در حال ساخت آی دی های متعدد هستن یا حضورشون صرفا برای بر هم زدن نظم انجمن هست جلوگیری بشه...برای موردی هم که شما گفتید برنامه ای داریم تا عضویت آزمایشی رو راه اندازی کنیم و بعد از مدتی کاربر به طور قطعی بتونه اینجا عضو باشه ( البته اینها همه از عوارض تجربه بد ما در مواجهه با یکی دو کاربر بود ) !!

پیشنهاد شما چی هست بی باک جان ؟
      میخواستم بگم ممکنه ضررش بیشتر از فایده اش باشه. یعنی جلوی عضو شدن کاربرانِ جدیدِ خوب رو بگیره. خب میشه بصورت آزمایشی این کارو انجام داد اگر خوب نبود دوباره عضویت مثل قبل آزاد باشه.

اگر اون عضویت آزمایشی راه اندازی بشه باز خیلی بهتر از دعوت نامه ای بودنِ تنها هست.

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Soheil گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (07-25-2013),Russell (07-25-2013),sonixax (07-25-2013)

نویسنده دوم
      Level completed: 50%, Points required for next Level: 200
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      xammâr

Empty

meaning آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2012
      جُستارها
      3
      امتیازها
      7,750
      رنک
      58
      Post Thanks / Like
      سپاس
      173
      از ایشان 716 بار در 227 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      2 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      برنامه ای داریم تا عضویت آزمایشی رو راه اندازی کنیم و بعد از مدتی کاربر به طور قطعی بتونه اینجا عضو باشه
      نظر شخصی من این است که مدیران کیفیت را فدای کمیّت نکنند .. یعنی چند کاربر با سواد ِ بالا بهتر از هشت هزار کاربر منفعل است چیزی مانند الان ِ تمام ِ سایت های فارسی زبان که هدفشان تنها پول و در آمد(مانند هم میهن و ... ) است ؛ ولی اگر می خواهید لغو دعوت نامه کنید می توانید دسترسی کاربر تازه وارد را به برخی تالار ها آزاد بگذارید ( فند آوری ، سرگرمی و .. .) و به برخی دیگر محدود کنید تا مدیران با نحوه مشارکت او در انجمن آشنا شوند پس از گذاشتن 30 پست (برای نمونه) دسترسی به تمام تالار ها (الباقی ِ تالارهایی که استعداد ترولینگ دارد : زنامرد ، فلسفه ، تاریخ و .. .) آزاد باشد.
      sonixax این را پسندید.

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از meaning گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (07-25-2013),Russell (07-25-2013),sonixax (07-25-2013)

سخنور یکم
      Level completed: 38%, Points required for next Level: 623
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      خنک آن روز که...

خجالتی

SAMKING آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Aug 2012
      جُستارها
      10
      امتیازها
      22,727
      رنک
      93
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,926
      از ایشان 2,157 بار در 703 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      زبان اینجا عبریه که بخوایم به اسرائیلی ها بگیم ؟!
      متوجه نشدید من چی گفتم!!
      منظور این بود:
      وقتی یک مدیر صهیونیست ماده دوم منشور سایت رو "دوری جستن از نژادپرستی" مطرح کنه، شاید در ظاهر قشنگ جلوه کنه ولی در باطن میدونیم که صهیونیسم چیزی کم از نازیسم نداره، و این یک پارادوکس وحشتناک خواهد بود!

چه قدر پررو !
      چه بی ادب!

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی SAMKING نمایش پست ها
      شمقدری کیه؟ معاون فرهنگی دانشگامون داد!!
      جواد شمقدری - WiKi
      منظور از جمله بالا این بود که برای این کار ناچیز احتیاج به شمقدری نیست! :)

عده ای که پرهیز از نژادپرستی رو برابر بدونند با طرفداری از اسرائیل احتمالن فدائیان و جان بر کفان هیتلر و احمدی نژاد و سایر جماعت راسیست دنیا هستند .

خیلی جالبه که به فیخاله دون بعضی ها به خاطر ممنوعیت نژادپرستی و قوم ستیزی اینچنین فشار وارد شده :))))
      در مورد محدودیت های ما برای رعایت قوانین آلمان هم دوست عزیز کاری از دست ما بر نمیاد ، شما میگی چیکار کنیم ؟؟
      مسئله راسیست بودن یا نژاد پرست بودن نیست گرامی،
      موضوع از این قرار هست که اگر شما حاضرید نژادپرستی رو صرفن بخاطر احترام به قوانین آلمان منع کنید،
      خب چه دلیلی باقی میمونه که بخواید با توهین به اسلام و ولایت فقیه و... سایت رو دچار فیلترینگ کنید؟
      خب شما که به راحتی زیر بار هر قانون بی بنیادی میرید تنها به بهانه "قانون آلمان" بودن، و هتا در پی دور زدن این قانون یا تغییر هاست هم نیستید، تو همین ایران میموندید و پاچه خواری ولایت رو میکردید!! راحتتر نبود؟؟؟

اگر هم اصولا با انجمن دفترچه مشکلی دارید خب اون یه بحث دیگست...ما در حد بضاعتمون داریم اینجا فعالیت میکنیم و نه ادعا داریم که خیلی تاثیر گذار بودیم و نه چنین چیزی امکان پذیر هست !!
      با تفاسیر بالا من احساس میکنم که شما کاربرهایی که هنوز اینجا موندید اکثرن نمیدونید چرا و به چه هدفی از فیلترینگ عبور کرده و وقت باارزشتون رو اینجا هدر میدین،
      و مثلن چرا نمیرن به یک سایتی مثل هممیهن!!
      بله هممیهن هم منشورش شبیه همین هاست:
      ساختار شکنی و کمک به آزادی بیان
      دوری جستن از نژاد پرستی‌
      حفظ احترام سایرکاربران
      حفظ حریم خصوصی افراد
      ...

ولی اونها هم درست مثل شما بخاطر وجود هاست در ایران خودشونو موظف به قوانین سایبری ایران میدونن!!!
      منتها کورکورانه دور هم جمع شدن و فهش و بدوبیراه به مشتی عرب در صدر اسلام دادن از چند تن اراذل و اوباش هم بر میاد و چندان سودی به کسی نمیرسونه.
      بحث من بر سر نوع نگاه و شیوه تفکر سطحی حاکم بر اینجاست،
      چنانکه از اولین پستم در اینجا درصدد بهبود شرایط اینجا و ثمربخش شدنش بودم
      وگرنه یکی از بیستا کاربر اینجا میموندم و از سر بیکاری و بی هدفی به یکسری جفنگیات مثل زنستیزی میپرداختم!

(پ.ن: کاربر gentleman چگونه بن شد؟ نکنه مدیریت اینجا پیام های خصوصی کاربران رو میخونه؟؟... یک نمره منفی دیگه؟...)

چه قدر هم که مطلب ننوشتن در دفترچه براتون مهمه :)))
      روزی مردی، عقربی را دید که درون آب دست و پا می زند. او تصمیم گرفت عقرب را نجات دهد، اما عقرب انگشت او را نیش زد.
      مرد باز هم سعی کرد تا عقرب را از آب بیرون بیاورد، اما عقرب بار دیگر او را نیش زد.
      رهگذری او را دید و پرسید: "برای چه عقربی را که نیش می زند، نجات می دهی؟"
      مرد پاسخ داد:"این طبیعت عقرب است که نیش بزید ولی طبیعت من این است که عشق بورزم."
      چرا باید مانع عشق ورزیدن شوم فقط به این دلیل که عقرب طبیعتا نیش می زند؟
      عشق ورزی را متوقف نساز. لطف و مهربانی خود را دریغ نکن حتی اگر دیگران تو را بیازارند.
      آمد شدن تو اندرین گیتی چیست؟
      آمد مگسی پدید و ناپیدا شد!

6. یک کاربر برای این پست سودمند از SAMKING گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-25-2013)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Aquarius نمایش پست ها
      نظر شخصی من این است که مدیران کیفیت را فدای کمیّت نکنند .. یعنی چند کاربر با سواد ِ بالا بهتر از هشت هزار کاربر منفعل است چیزی مانند الان ِ تمام ِ سایت های فارسی زبان که هدفشان تنها پول و در آمد(مانند هم میهن و ... ) است ؛ ولی اگر می خواهید لغو دعوت نامه کنید می توانید دسترسی کاربر تازه وارد را به برخی تالار ها آزاد بگذارید ( فند آوری ، سرگرمی و .. .) و به برخی دیگر محدود کنید تا مدیران با نحوه مشارکت او در انجمن آشنا شوند پس از گذاشتن 30 پست (برای نمونه) دسترسی به تمام تالار ها (الباقی ِ تالارهایی که استعداد ترولینگ دارد : زنامرد ، فلسفه ، تاریخ و .. .) آزاد باشد.
      دقیقا هدف ما هم از وضع این قانون بالابردن کیفیت بود...پیشنهاد شما هم خوبه ، حتما بررسیش میکنیم.

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

meaning (07-25-2013),Russell (07-25-2013),sonixax (07-25-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Bibak نمایش پست ها
      خب از ظاهر قانون اون بند برداشت کردم که گذاشتن یک پست به زبان انگلیسی غیرقانونیه. من مطلب رو پست برداشت کردم. ولی ظاهرا منظور از مطلب، تاپیک و محتوای همه پستهای اون بوده.
      مشکلش چیست بیباک جان؟
      اینکه بزبان انگلیسی در بحثها شرکت کنید باشد در بخش فارسی تارنما ایراد دارد، تالار جداگانه برای گفتگوی انگلیسی هست، این دو تالار را مقایسه کنید متوجه میشود که منظور چیست وگرنه بسیاری دوستان همین الان هم چه در قسمتی از نوشته و چه در نقل مطالب از زبان انگلیسی استفاده میکنند.
      جای نگرانی ندارد آن بند بیباک جان.

در خصوص نحوه ثبت نام هم باید بگویم بحثش جداست و آن بند که آوردید درباره قانون ارسال دعوتنامه است وگرنه نحوه ثبتنام بحث دیگری‌ست جدا از قوانین.
      در اینجا دوستان نظر خود را بگویید، از تمام ایده‌ها برای بهتر شدن انجمن استقبال میکنیم.

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Bibak نمایش پست ها
      میخواستم بگم ممکنه ضررش بیشتر از فایده اش باشه. یعنی جلوی عضو شدن کاربرانِ جدیدِ خوب رو بگیره. خب میشه بصورت آزمایشی این کارو انجام داد اگر خوب نبود دوباره عضویت مثل قبل آزاد باشه.

اگر اون عضویت آزمایشی راه اندازی بشه باز خیلی بهتر از دعوت نامه ای بودنِ تنها هست.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (07-25-2013),meaning (07-25-2013),Soheil (07-25-2013),sonixax (07-25-2013)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      متوجه نشدید من چی گفتم!!
      منظور این بود:
      وقتی یک مدیر صهیونیست ماده دوم منشور سایت رو "دوری جستن از نژادپرستی" مطرح کنه، شاید در ظاهر قشنگ جلوه کنه ولی در باطن میدونیم که صهیونیسم چیزی کم از نازیسم نداره، و این یک پارادوکس وحشتناک خواهد بود!
      1)تعریف صهیونیستم این هست :
      Zionism (Hebrew: ציונות‎, Tsiyonut; Arabic: صهیونیة‎, Șahyouniyyah) is a form of nationalism of Jews and Jewish culture that supports a Jewish nation state in the territory defined as the Land of Israel.[1]
      حالا من نمیدونم این ناسیونالیسم یهودی چی کم از نازیسم نداره که چنین مقایسه ای میکنید ؟ اگه این جوری هست تک تک کشور ها دست کمی از نازیسم ندارن چون هر کدوم درجاتی از ناسیونالیسم رو دارن...حالا عملکرد دولت اسرائیل مشکل داره اون یه بحث دیگست...

2) مدیر صهیونیست قوانین رو مطرح نکرده ، ایشون قوانینی که مدیران به طور جمعی طرح و تصویب کردن رو اینجا پست کردن تا به بحث و بررسی گذاشته بشه...

3) مدیر صهیونیست دز اینجا حتی اگر عملکرد نژادپرستانه ای هم به فرض داشته باشن ، این دخلی به درستی یا نادرستی خود اون قانون نداره...شما اگر عملکرد مدیر رو نادرست میدونید در تاپیک مخصوصی با ذکر لینک و مورد مطرح کنید رسیدگی میکنیم.

مسئله راسیست بودن یا نژاد پرست بودن نیست گرامی،
      موضوع از این قرار هست که اگر شما حاضرید نژادپرستی رو صرفن بخاطر احترام به قوانین آلمان منع کنید،
      خب چه دلیلی باقی میمونه که بخواید با توهین به اسلام و ولایت فقیه و... سایت رو دچار فیلترینگ کنید؟
      خب شما که به راحتی زیر بار هر قانون بی بنیادی میرید تنها به بهانه "قانون آلمان" بودن، و هتا در پی دور زدن این قانون یا تغییر هاست هم نیستید، تو همین ایران میموندید و پاچه خواری ولایت رو میکردید!! راحتتر نبود؟؟؟
      1) نژاد پرستی صرفا به دلیل احترام به قوانین آلمان ممنوع نشده بلکه به طور کلی اینجا خط قرمز محسوب میشه...در خصوص احترام به قوانین آلمان بیشترین مشکل ما مساله انکار و بازنگری در هلوکاست هست که حساسیت رو دوچندان کرده...

2) با توجه به پاسخ بالا ، مساله اینکه چرا ما فیلترینگ رو به جون خریدیم و چرا مثلا به قوانین ایران احترام نمیذاریم از درجه اعتبار ساقط میشه...ضمن اینکه ما برای محدویت هایی که دولت ها احیانا درست میکنن قائل به درجه بندی هستیم !! فکر کنم بتونید خودتون بین محدودیت هایی که در ایران هستن نسبت آلمان یه درجه بندی نسبی انجام بدید...

3) ما زیر بار هر قانون بی بنیادی نرفتیم و قوانین آلمان هم بهانه نیستم بلکه یک واقعیت هستن و در صورت رعایت نکردن اون ، دیگه انجمنی وجود نخواهد داشت که بخوایم بشینیم سر اصلاح قوانینش با شما بحث کنیم...پس لطفا این مساله رو درک کنید گرامی !! مثل این هست که فردی دارویی نیاز داره تا زنده بمونه بعد یکی بگه تو چرا وقتی دارو رو میخوری دیگه حواست به بقیه نیست ، خب اگه دارو رو نخوره دیگه وجود نداره که بخواد به بقیه توجه بکنه...تغییر هاست هم دوست عزیز هزینه داره و فعلا برای صاحب تارنما امکانش نیست تامین این هزینه...شما کمک مالی میکنید برای چنین تغییری ؟ حرف زور نزنید دیگه...تو ایران میموندیم که چی بشه ؟ به نظر شما انجمن دفترچه با همین وضع فعلی و محدودیت قانونی ای که داره وجود داشته باشه بهتره یا اینکه کلا نباشه ؟

گویا شما باورتون نشده بحث این ممنوعیت قانونی جدی هست و عدم رعایتش چه تبعاتی میتونه داشته باشه...

با تفاسیر بالا من احساس میکنم که شما کاربرهایی که هنوز اینجا موندید اکثرن نمیدونید چرا و به چه هدفی از فیلترینگ عبور کرده و وقت باارزشتون رو اینجا هدر میدین،
      و مثلن چرا نمیرن به یک سایتی مثل هممیهن!!
      بله هممیهن هم منشورش شبیه همین هاست:
      ساختار شکنی و کمک به آزادی بیان
      دوری جستن از نژاد پرستی‌
      حفظ احترام سایرکاربران
      حفظ حریم خصوصی افراد
      ...

ولی اونها هم درست مثل شما بخاطر وجود هاست در ایران خودشونو موظف به قوانین سایبری ایران میدونن!!!
      منتها کورکورانه دور هم جمع شدن و فهش و بدوبیراه به مشتی عرب در صدر اسلام دادن از چند تن اراذل و اوباش هم بر میاد و چندان سودی به کسی نمیرسونه.
      بحث من بر سر نوع نگاه و شیوه تفکر سطحی حاکم بر اینجاست،
      چنانکه از اولین پستم در اینجا درصدد بهبود شرایط اینجا و ثمربخش شدنش بودم
      وگرنه یکی از بیستا کاربر اینجا میموندم و از سر بیکاری و بی هدفی به یکسری جفنگیات مثل زنستیزی میپرداختم!

(پ.ن: کاربر gentleman چگونه بن شد؟ نکنه مدیریت اینجا پیام های خصوصی کاربران رو میخونه؟؟... یک نمره منفی دیگه؟...)
      1) مقایسه قوانین ایران و آلمان از طنز های روزگار هست...حقیقتا اگر شما این دو رو یکی میدونید چرا دارید با من بحث میکنید ؟ ضمنا هاست هم میهن در آمریکا هست نه ایران ، فقط دومین .ir دارن... ما مثل مدیر هم میهن پول نداریم سرور از آمریکا تهیه کنیم !! کسی هم از وزرات ارشاد یا حوزه علمیه یا بیت فلان آخوند بهمون کمکی نمیکنه...
      مشکل اینجاست که دومین رو نهایتا میشه فیلتر کرد اما به محتوا میشه با فیلترشکن دسترسی پیدا کرد اما وقتی از اساس سایت رو ببندن دیگه کاری از دست کسی بر نمیاد...

2) خب میفرمایید نگاه در اینجا سطحی هست...لطف کنید به طور دقیق بگید چه مواردی مد نظرتون هست و شواهدی هم از این سطحی نگر بودن ارائه کنید و بعد هم پیشنهادات سازنده خودتون رو هم چنین ارائه کنید تا بررسی کنیم...خیلی هم ما استقبال میکنیم !!

3)اتفاقا بعد از همون اولین پستتون که ناشی از بررسی قوانین اولیه اینجا بود ، در ادامه ما نفهمیدیم مشکل شما دقیقا چی بود و پیشنهادی هم به گمونم دیگه ندادید(شاید هم حافظه من یاری نمیکنه)

4) زن ستیزی ای که اینجا بحث میشه که من اسم درستش رو میذارم آنتی فمینیسم ، اتفاقا از بحث های پر مغز و اساسی اینجا بوده که در وب فارسی همچنین بحثی بی سابقه بوده...نمیدونم در چه حد در جریانش هستید و دنبالش کردید !! پس اینها جفنگیات نیست...به هر حال منتظر پیشنهاد شما برای بحث های غیر جفنگ هم میمونیم !!

5) پیام های خصوصی کاربران اینجا به هیچ وجه خونده نمیشه و امانت داری اینجا شرط اصلی هست(این همه تاکید به رعایت نکات امنیتی و ندادن اطلاعات شخصی برای چه هست فکر میکنید)...کاربر gentleman هم همون newton بوده که توسط یکی از مدیران شناسایی شده و بن شد !! ایشون شاید نزدیک به 15 آی دی رو ساخته باشن که خودش تخلف هست...هنوز هم یکی دو آی دی دیگه هست که احتمالا مال ایشون باشن !! گفتیم که اگر فردا بن شدن باز تهمت خوندن پیام خصوصی به مدیران نزنید...

12. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-25-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      آغازگر جُستار
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      از ایشان 11,876 بار در 4,433 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      سمکینگ گرامی‌ آن‌ دقیقا مشکل شما چی‌ هست؟ چه می‌خواهید بگویید که فکر می‌کنید با گفتن آن با شما برخورد میشود؟
      meaning این را پسندید.
      "A Land without a People for a People without a Land"

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (07-25-2013),sonixax (07-25-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      متوجه نشدید من چی گفتم!!
      منظور این بود:
      مدیر یهودی ما قبل از هر چیزی ایرانیه این یک . دوم اینکه کسرای گرامی قوانین رو تنظیم نکرده . سوم اینکه صهیونیست بودن یا نبودن به کسی اعتبار نمیده یا اعتبارش رو نمیگیره !
      ولی بسیحی بودن چرا جانم

چه بی ادب!
      همینی که هست :))

منظور از جمله بالا این بود که برای این کار ناچیز احتیاج به شمقدری نیست! :)
      شما که قبلش میگفتید پول ندارید و زورتون نمیرسه و اینا که !

روزی مردی، عقربی را دید که درون آب دست و پا می زند. او تصمیم گرفت عقرب را نجات دهد، اما عقرب انگشت او را نیش زد.
      مرد باز هم سعی کرد تا عقرب را از آب بیرون بیاورد، اما عقرب بار دیگر او را نیش زد.
      رهگذری او را دید و پرسید: "برای چه عقربی را که نیش می زند، نجات می دهی؟"
      مرد پاسخ داد:"این طبیعت عقرب است که نیش بزید ولی طبیعت من این است که عشق بورزم."
      چرا باید مانع عشق ورزیدن شوم فقط به این دلیل که عقرب طبیعتا نیش می زند؟
      عشق ورزی را متوقف نساز. لطف و مهربانی خود را دریغ نکن حتی اگر دیگران تو را بیازارند.
      شما مهر ورزیده عشق ورزیدن به ما را متوقف کنید
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      مشکلش چیست بیباک جان؟
      اینکه بزبان انگلیسی در بحثها شرکت کنید باشد در بخش فارسی تارنما ایراد دارد، تالار جداگانه برای گفتگوی انگلیسی هست، این دو تالار را مقایسه کنید متوجه میشود که منظور چیست وگرنه بسیاری دوستان همین الان هم چه در قسمتی از نوشته و چه در نقل مطالب از زبان انگلیسی استفاده میکنند.
      جای نگرانی ندارد آن بند بیباک جان.
      من فکر میکنم آن قانون یک کاستی دارد ! باید مینوشتیم در جایی به غیر از تالارهای انگلیسی یا آلمانی زبان .
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

17. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (07-25-2013),Russell (07-25-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      آغازگر جُستار
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      از ایشان 11,876 بار در 4,433 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      دوستان اینجا قوانین به ضّد زن ستیزی یا مرد ستیزی تصویب نمی‌شود و نخواهد شد. من خودم به شخصه خوشحال هستم از این قضیه چون دستم باز است با قدرت پاسخ زن ستیزان را بدهم از بانوان هم خواهش می‌کنم از موضع ضعف صحبت نکنید بلکه از موضع قدرت ، زن ستیزان در اقلیت مطلق هستند در جامعه واقعی‌ و خطری ندارند ، پس نگران این نباشید که فردا چه اتفاقی‌ می‌‌افتاد ، در انجمن هم هر آنچه که می‌خواهید بگویید تا جایی که فحش شخصی‌ به کاربری ندهید! اگر هم من جایی فحش دادم زین پس مثل هر کاربر دیگری مدیران دیگر برخورد کنند اگر فکر می‌کنید قوانین نقض شده است ، امیدوارم که از یکدیگر چیز یاد بگیریم بجای اینکه دشمن بشویم
      "A Land without a People for a People without a Land"

19. 4 کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (07-25-2013),MaSteRyk (07-26-2013),sonixax (07-25-2013),undead_knight (07-25-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •