• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 3 از 8 نخستیننخستین 12345678 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 21 به 30 از 79

جُستار: قوانین جدید انجمن

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی nevermore نمایش پست ها
      اگر گنجاندن این بند به سبب محدودیت های انجمن است و رعایت قوانین آلمان، که به نظر من ممنوع بودن انکار هولوکاست کافی است.باقی را برعهده ی نویسندگان و خوانندگان بگذارید.یا حتی می توان انکار تمامی نسل کشی ها را ممنوع کرد.اما اینکه متر و معیار دست بگیریم و راه بیوفتیم ببینیم چه کسی عرب ستیزی،یهود ستیزی،مرد ستیزی و یا زن ستیزی می کند بسیار بیهوده و مزخرف است و از دید من بر پاد آزادی بیان است.گو اینکه هیچ تعریف مشخصی هم برای انسان ستیزی ارائه ندادید.به طور مثال اینکه من بگویم تاکنون تمامی سعودی هایی که دیده ام و با آنها برخورد داشته ام مشتی انسان خرفت و سوپر رادیکال و خر مذهبی بوده اند و از نگر انسانی برای من ذره ای احترام ندارند مشمول انسان ستیزی می شود یا خیر.با این اوصاف باید راه بیوفتید تمام پیک ها و جستار های تالا زنا مرد را بزدایید.یا اکنون میبینیم همین یک بند چگونه دستاویز زنان شده تا صدای مخالفان را خفه کنند.به نگر من این بند به هیچ روی ضروری نیست.
      به نظر من هم حیفه که این سرگرمی "زن ستیزی" رو از دوستان بگیریم:))
      حالا از شوخی گذشته به نظر من hate speech و حتی تبلیغ باورهای تروریستی هم باید آزاد باشه مگرنه نمیشه پاسخ های درخوری بهشون داد.
      shirin and Nevermore like this.
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

2. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-24-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.8%
      دستاوردها:
      HE

Empty

Dariush آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2012
      ماندگاه
      No man's land
      جُستارها
      30
      امتیازها
      83,861
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,020
      از ایشان 8,977 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      60 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      آری زنستیزی/مردستیزی اینجا آزاد است.
      آنچه اینجا میلاد گرامی هم گفت درباره عدم تشویق به کشتار و اینها زیر مجموعه عدم تشویق به خشونت جای میگیرد.ربطی به این جعلیات که میخواهند سانسور زنانه را با آویزان شدن و جعل بزور ببرند زیر چتر نژادپرستی ببرند ندارد.
      انیجا گویا دوستان همچنان درنیافته‌اند (یا نمی‌خواهند دریابنید) که چه فرقی بین بحثِ مستدل و مستند با گفتمانِ غیراخلاقی نژادپرستی وجود دارد و مثلا اگر آماری نشان دهد که فرضا سیاه‌پوست‌ها در آمریکا بیشتر مرتکبِ جرم می‌شوند، این یک بحثِ فکچوال است نه یک سخنِ نژادپرستی که سیاه‌پوستان را با پیش‌فرض قضاوت می‌کند! تفاوتِ نژادپرستی و تحلیل یا بررسی تاریخی/مستند/مستدل/اجتماعی... در همین است نژادپرستی پیش از بررسی حکم را داده و سپس به دنبالِ شواهدِ آن می‌رود(خیلی اوقات هم نمی‌رود) اما آن یکی از آنچه که در اثرِ مشاهده/تحلیل/تطبیق... بدون هیچ پیش‌فرضِ قبلی بدست آمده، پدید می‌آید.

البته هم امیر و هم من و دیگرِ دوستان به خوبی می‌دانستند که پیامدِ این بحث‌ها چه خواهد بود. من هم اولین بارم نیست که نوشته‌هایم در این مورد در سایتهای مختلف سانسور می‌شوند (مطمئنم که امیر و دیگر دوستان هم چنین تجربیاتی داشته‌اند) و تقریبا به آن عادت دارم. از منظرِ شخصی برایم چندان اهمیتی ندارد، چرا که استفاده‌های خودم را از این بحث‌ها برده‌ام، اما در از منظرِ عمومی برای رساندنِ این حقایق به گوشِ دیگران اهمیتی بسیار داشت که آنهم راههای زیادِ دیگری برای آن منظور همچنان هست و من مطمئنا آنها را دنبال خواهم کرد، چرا که حقیقت همچنان آنقدر برایم ارزش دارد که تبعاتِ این چنینی را به جان بخرم؛ همان کاری که امیر کرد و بلایی که بر سرِ نامِ کاربری «امیر_2591» با بازگور کردنِ آنها برای اولین بار در مدیای پارسی، آورد.
      Russell and Nevermore like this.
      Confusion will be my epitaph
      As I crawl a cracked and broken path
      If we make it we can all sit back
      And laugh
      But I fear tomorrow I'll be crying,
      Yes I fear tomorrow I'll be crying
      .Yes I fear tomorrow I'll be crying

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

kourosh_bikhoda (07-24-2013),Nevermore (07-24-2013),Russell (07-24-2013),Soheil (07-24-2013),sonixax (07-24-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      "
      08 - در صورتی که کاربری جرمی مرتکب نشود ، ولی هنجار ها را بارها زیر پا بگذارد یا به پیشنهاد های در رابطه با گفتمان سالم تر بی توجهی نشان دهد به صورتی که با نوشتارش نظم تالار را بر هم بزند ، جریمه خواهد شد . این مساله وابسته به گزارش موافق مدیران تالارها و موافقت مدیر کل تارنما است.
      تذکر:این شامل ترولینگ و استفاده از لحنی‌هایِ غیر متعارف هم میشود.
      "
      قانونی که ابهام داشته باشه اصولا قانون به درد بخوری نیست یعنی واگذاری یک چیز قانونی به سلیقه، هرچند مجریان فرشته صفت هم باشند راه درستی نیست بنابراین به نظرم بهتره این بند کلا حذف بشه.

"
      - نژاد پرستی ، استفاده از کلمات تحقیر آمیز، نوشتن جوک، علیه هر قوم (ترک ، فارس ، لر ، کرد ، عرب)، هر ملیت (ایرانی، انگلیسی، اسپانیایی) ، عرب ستیزی ، یهود ستیزی و در کل انسان ستیزی و همچنین انکار هر گونه نسل کشی از جمله نسل کشی ارامنه ، هلوکاست و مواردی از این قبیل ، جرم و قابل پیگیری هستند .(تخلف درجه یک)
      • بدیهیست نقد ، هجو یا تمسخر آموزه های ادیان و مکاتب مختلف در این حوزه قرار ندارند و جرم محسوب نمیشوند."
      در مورد اینکه نژادپرستی هم جز این موارد باشه انتقاد دارم، البته تشویق به کشتار یا انکار کشتارهای وسیع و نسل کشی به نظرم تا حد زیادی پذیرفتنیه که شامل این قانون باشه ولی نژادپرستی به خودی خود تشویق به خشونت و... نداره و به نظرم باید اجازه بیانش داده بشه.
      در واقع اگر نژادپرستی رو بخوایم ممنوع کنیم، محتوای بسیاری از ادیان خطرناک تر از نژادپرستیه و دفاع از اونها هم باید ممنوع بشه! که خب من مخالفش هستم:)

20" - اسپم کردن ، ارسال چندین پست مشابه ، ارسال هرزنامه و غیره جرم و قابل پیگیریست."
      اینم باهاش مخالفم به این خاطر که من سهوی زیاد پست تکراری میزنم:))
      shirin این را پسندید.
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

6. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-24-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Dariush نمایش پست ها
      انیجا گویا دوستان همچنان درنیافته‌اند (یا نمی‌خواهند دریابنید) که چه فرقی بین بحثِ مستدل و مستند با گفتمانِ غیراخلاقی نژادپرستی وجود دارد و مثلا اگر آماری نشان دهد که فرضا سیاه‌پوست‌ها در آمریکا بیشتر مرتکبِ جرم می‌شوند، این یک بحثِ فکچوال است نه یک سخنِ نژادپرستی که سیاه‌پوستان را با پیش‌فرض قضاوت می‌کند! تفاوتِ نژادپرستی و تحلیل یا بررسی تاریخی/مستند/مستدل/اجتماعی... در همین است نژادپرستی پیش از بررسی حکم را داده و سپس به دنبالِ شواهدِ آن می‌رود(خیلی اوقات هم نمی‌رود) اما آن یکی از آنچه که در اثرِ مشاهده/تحلیل/تطبیق... بدون هیچ پیش‌فرضِ قبلی پدید می‌آید.
      البته در توصیفی که از بعضی جنبه های نژادپرستی دادی باهات همنظر هستم ولی این رو دلیل مناسبی برای ممنوعیتش نمیبینم چون همونطور که گفتم اینطور عملا دفاع از بسیاری از ادیان رو هم باید ممنوع کنیم.

البته اگر دیدگاه نژادپرستانه ای همراه با ترویج خشونت بر علیه یک نژاد بود اون وقت ممنوعش کردنش چندان اشکالی نداره.
      Tacitus-

8. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-24-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی nevermore نمایش پست ها
      اگر گنجاندن این بند به سبب محدودیت های انجمن است و رعایت قوانین آلمان، که به نظر من ممنوع بودن انکار هولوکاست کافی است.باقی را برعهده ی نویسندگان و خوانندگان بگذارید.یا حتی می توان انکار تمامی نسل کشی ها را ممنوع کرد.اما اینکه متر و معیار دست بگیریم و راه بیوفتیم ببینیم چه کسی عرب ستیزی،یهود ستیزی،مرد ستیزی و یا زن ستیزی می کند بسیار بیهوده و مزخرف است و از دید من بر پاد آزادی بیان است.گو اینکه هیچ تعریف مشخصی هم برای انسان ستیزی ارائه ندادید.به طور مثال اینکه من بگویم تاکنون تمامی سعودی هایی که دیده ام و با آنها برخورد داشته ام مشتی انسان خرفت و سوپر رادیکال و خر مذهبی بوده اند و از نگر انسانی برای من ذره ای احترام ندارند مشمول انسان ستیزی می شود یا خیر.با این اوصاف باید راه بیوفتید تمام پیک ها و جستار های تالا زنا مرد را بزدایید.یا اکنون میبینیم همین یک بند چگونه دستاویز زنان شده تا صدای مخالفان را خفه کنند.به نگر من این بند به هیچ روی ضروری نیست.
      شهریار جان درباره آن کلمه انسان‌ستیزی حق با شماست و گنگ است،اصلا من خودم اینرا میخواستم اصلاج کنم و از دستم در رفت.درست است بقول کسری چند ماه این متن اصلاح شده ولی حقیقتش این است چند ماه طول کشیده ولی تعداد ویرایش آن بسیار کم است و ممکن است باز هم از این ایرادات در متن باشد.

در خصوص نژادپرستی داستان از این قرار است که ابتدا به آن چندان فکر نشده بود،بعد از شروع این بحثها و حملات بود که باعث شد بطور جدی درباره‌اش تصمیم گیری شود.اینکه ما اینجا محدودیت قانونی داریم حقیقتی‌ست که کاریش نمیشود کرد ولی بعد از صحبت تصمیم به این گرفته شد که مخالفت گرداندگان اینجا با نژادپرستی بیش از یک محدودیت قانونی‌ست و وظیفه اخلاقی ماست که بطور جدی با آن مقابله شود.

نظرات مدیران در اینباره البته اندکی میدگرد ولی من موضع خودم را میگویم.من با خود حضور کاربر نژادپرست در اینجا مشکل دارم ،کسانی که عقاید شدید نژادپرستانه دارند مثل شیلا و شومبول و... (نه مثل ایرانبانو در آن بحث آخر).این‌ها بنظر من باید بایکوت شوند و بنظر من هیچ حقی برای حضور در اینجا ندارند.توجه کنید من کار ندارم چندان که چند بار این مزخرفات نژادپرستانه را اینجا مطرح میکنند.زمانی که نژادپرستی آنها قطعی شد من با کل حضورشان در اینجا مخالفم.افراد با هر ایدئولوژی از کومونیست گرفته تا فمیسنیست و لیبرال و... اینجا آزاد به فعالیت هستند ولی نژادپرستان نه.

برای جلوگیری از سوء استفاده هم تصمیم جمعی لحاظ میشود، سعی میشود اگر مدیری درگیری شخصی با کاربر متهم داشته در حد مقدور کس دیگری در مورد نژادپرست بودن یا نبود آن کاربر قضاوت کند و...
      ولی تشخیص نژادپرستی به هیچ عنوان کار سختی نیست (و لزومش هم این نیست که خود طرف به آن اعتراف کند)، اگر کسی در نژادپرستی شیلا و شومبول و اینها (با توجه به آنچه اینجا گفته‌اند و ما از آنها میدانیم) شک داشته باشد، من در قضاوت و بی طرفی او شک خواهم کرد، نژادپرستی این‌ها مثل روز روشن است.

همانطور که بدرستی شهریار عزیز گفتی مشکل تنها و از ابتدا بحث‌هایِ تالار زنامرد بوده که بنظر من کل این بحث‌ها و آزادی بیان در آن اصلا کل ارزش فروم هستند و من آنچه از آن‌ها آموختم با آنچه از باقی فروم آموخته‌ام قابل مقایسه نیست.این است که با اینکه دیگر دوستان زنخوار ما Rationalist ،مهربد و امیر گرامی از پیش ما رفته‌اند و من و خودت و داریوش عزیز تنها مانده‌ایم بشخصه از آن دفاع میکنم و یک قدم از آزادی آن عقب نخواهم نشست.
      sonixax, Nevermore and Dariush like this.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (07-24-2013),Nevermore (07-24-2013),sonixax (07-24-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی undead_knight نمایش پست ها
      "
      08 - در صورتی که کاربری جرمی مرتکب نشود ، ولی هنجار ها را بارها زیر پا بگذارد یا به پیشنهاد های در رابطه با گفتمان سالم تر بی توجهی نشان دهد به صورتی که با نوشتارش نظم تالار را بر هم بزند ، جریمه خواهد شد . این مساله وابسته به گزارش موافق مدیران تالارها و موافقت مدیر کل تارنما است.
      تذکر:این شامل ترولینگ و استفاده از لحنی‌هایِ غیر متعارف هم میشود.
      "
      قانونی که ابهام داشته باشه اصولا قانون به درد بخوری نیست یعنی واگذاری یک چیز قانونی به سلیقه، هرچند مجریان فرشته صفت هم باشند راه درستی نیست بنابراین به نظرم بهتره این بند کلا حذف بشه.

"
      - نژاد پرستی ، استفاده از کلمات تحقیر آمیز، نوشتن جوک، علیه هر قوم (ترک ، فارس ، لر ، کرد ، عرب)، هر ملیت (ایرانی، انگلیسی، اسپانیایی) ، عرب ستیزی ، یهود ستیزی و در کل انسان ستیزی و همچنین انکار هر گونه نسل کشی از جمله نسل کشی ارامنه ، هلوکاست و مواردی از این قبیل ، جرم و قابل پیگیری هستند .(تخلف درجه یک)
      • بدیهیست نقد ، هجو یا تمسخر آموزه های ادیان و مکاتب مختلف در این حوزه قرار ندارند و جرم محسوب نمیشوند."
      در مورد اینکه نژادپرستی هم جز این موارد باشه انتقاد دارم، البته تشویق به کشتار یا انکار کشتارهای وسیع و نسل کشی به نظرم تا حد زیادی پذیرفتنیه که شامل این قانون باشه ولی نژادپرستی به خودی خود تشویق به خشونت و... نداره و به نظرم باید اجازه بیانش داده بشه.
      در واقع اگر نژادپرستی رو بخوایم ممنوع کنیم، محتوای بسیاری از ادیان خطرناک تر از نژادپرستیه و دفاع از اونها هم باید ممنوع بشه! که خب من مخالفش هستم:)

20" - اسپم کردن ، ارسال چندین پست مشابه ، ارسال هرزنامه و غیره جرم و قابل پیگیریست."
      اینم باهاش مخالفم به این خاطر که من سهوی زیاد پست تکراری میزنم:))
      ما دولت نیستیم شوالیه گرامی که این سخنان را میگویی.مشخصا در خود دولت‌ها هم هیچ مقدار بروکراسی هم نمیتواند مانع دور زدن قانون بشود و عنصر هوشمند همیشه لازم است.
      اینجا هم مدیران قرار است چکار کنند. مدیران اینجا تقریبا همگی متعهد به آزادی بیان هستند .مثلا قرار است اینجا اختلاس کنند و کسی را بکشند که سخن از فرشته بودن میزنی؟
      هر انسان هوشمندی که معنی ترول و اسپم را بداند با کمتر از دوثانیه زحمت دادن به مغزش میتواند بگوید که پستهای تکراری شما که البته خودت هم پاک میکنی اسپم نیستند.

برای اینکه داستان تصویه حساب شخصی هم نداشته باشیم سعی میکنیم از مدیرانی که قبلا در بحث با کاربر مورد نظر شرکت نداشته‌اند استفاده کنیم.ولی حفظ نظم تالارها لازم است و راهی هم جز استفاده از قضاوت مدیران نیست.
      sonixax این را پسندید.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (07-24-2013),sonixax (07-24-2013),undead_knight (07-24-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      ما دولت نیستیم شوالیه گرامی که این سخنان را میگویی.مشخصا در خود دولت‌ها هم هیچ مقدار بروکراسی هم نمیتواند مانع دور زدن قانون بشود و عنصر هوشمند همیشه لازم است.
      اینجا هم مدیران قرار است چکار کنند. مدیران اینجا تقریبا همگی متعهد به آزادی بیان هستند .مثلا قرار است اینجا اختلاص کنند و کسی را بکشند که سخن از فرشته بودن میزنی؟
      هر انسان هوشمندی که معنی ترول و اسپم را بداند با کمتر از دوثانیه زحمت دادن به مغزش میتواند بگوید که پستهای تکراری شما که البته خودت هم پاک میکنی اسپم نیستند.

برای اینکه داستان تصویه حساب شخصی هم نداشته باشیم سعی میکنیم از مدیرانی که قبلا در بحث با کاربر مورد نظر شرکت نداشته‌اند استفاده کنیم.ولی حفظ نظم تالارها لازم است و راهی هم جز استفاده از قضاوت مدیران نیست.
      اتفاقا من این رو گفتم به این خاطر که بیش از اینکه نگران سواستفاده از قانون باشم نگران این هستم که کاربر نسبت به قانون توجیه شده باشه و قانون فاقد اشکالات مهم باشه.
      مشکل اصلیم هم اینجاست که میگه این "جرم" نیست،خب اگر جرم نیست طبیعتا نباید باهاش برخورد بشه،اگر هم جرمه مصداقاش روشن بشه،مثلا گفته بشه ترولینگ جرمه:)
      Tacitus-

14. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-24-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.8%
      دستاوردها:
      HE

Empty

Dariush آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2012
      ماندگاه
      No man's land
      جُستارها
      30
      امتیازها
      83,861
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,020
      از ایشان 8,977 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      60 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      البته در توصیفی که از بعضی جنبه های نژادپرستی دادی باهات همنظر هستم ولی این رو دلیل مناسبی برای ممنوعیتش نمیبینم چون همونطور که گفتم اینطور عملا دفاع از بسیاری از ادیان رو هم باید ممنوع کنیم.

البته اگر دیدگاه نژادپرستانه ای همراه با ترویج خشونت بر علیه یک نژاد بود اون وقت ممنوعش کردنش چندان اشکالی نداره.
      من که چیزی در مورد ممنوع بودن یا نبودنش نگفته بودم آنددجان. البته اکنون که سخن‌اش به میان آمد، نظرم را می‌گویم و آن اینکه با بیانِ سخنانِ نژادپرستانه در اینجا مخالفم و اگر قدری با شما موافقم بدان جهت است که تصور می‌کنم قضاوت در این مورد قدری دشوار است و مکانیسم و معیارِ چندان دقیقی برای این امر وجود ندارد. البته این هم دلیلی برای قانونی شدنِ نژادپرستی نمی‌تواند باشد چرا که برایم وجودِ این قانون، معنایی دارد که بسیار مهم است.
      Russell این را پسندید.
      Confusion will be my epitaph
      As I crawl a cracked and broken path
      If we make it we can all sit back
      And laugh
      But I fear tomorrow I'll be crying,
      Yes I fear tomorrow I'll be crying
      .Yes I fear tomorrow I'll be crying

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Nevermore (07-24-2013),sonixax (07-24-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اتفاقا من این رو گفتم به این خاطر که بیش از اینکه نگران سواستفاده از قانون باشم نگران این هستم که کاربر نسبت به قانون توجیه شده باشه و قانون فاقد اشکالات مهم باشه.
      مشکل اصلیم هم اینجاست که میگه این "جرم" نیست،خب اگر جرم نیست طبیعتا نباید باهاش برخورد بشه،اگر هم جرمه مصداقاش روشن بشه،مثلا گفته بشه ترولینگ جرمه:)
      حرفهایی میزنی‌ها آندد گرامی !!!!!
      معلوم است که اسپمینگ جرم است، یعنی قابل پیگیریست.نوع سیستماتیک آن میتواند حتی به محرومیت کاربر بیانجامد، ولی جرم درجه یک نیست و آسان بودن یا نبودن مشخص کردن مصداق آن تغییری در اختلال در نظم انجمن و جرم بودن آن ایجاد نمیکند.
      گوگل با آن همه هوش مصنوعی نمیتواند هنوز اسپم را از غیر اسپم کاملا جدا کند (مصداق آنرا مشخص کند).ما اینجا کلا از شهود و هوش خودمان برای مشخص کردن مصداق استفاده میکنیم.
      وگرنه در همین قوانین ما ممنوعیت استفاده از تصویر پرنوگرافیک در آواتور را هم داریم، برای مشخص کردن مصداق و تعریف پرنوگرافی میشود کتاب‌ها نوشت.اینجا ما بخاطر دشواری از خیر ریز شدن در معیارها گذشته‌ایم.این مورد اسپمینگ هم چیزیست رایج،خود کاربر هم میتواند با حضور در اینجا کم کم با نحوه برخورد مدیران آشنا شوند.بعبارت ساده راهکار کاربر برای اینکه بداند اسپم میدهد یا نه عقل سلیم خودش است.

در مورد ترولینگ البته این ماجرا سختتر است ولی باز هم چاره‌ای نیست و میدانیم میشود نظم تارنما را بهم بزند و بحث کردن را ناممکن.تنها کاری که میشد کرد خارج کردن آن از جرم درجه یک بوده و مدارا با انواع کمتر شدید و غیر سازمان یافته‌یِ آن.دوستان اگر تعریف خوب و قابل اجرایی دارند بگویند بررسی کنیم.

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (07-24-2013),sonixax (07-24-2013),undead_knight (07-24-2013)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 96%, Points required for next Level: 22
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      از ایشان 2,534 بار در 930 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      به نظر من باید هر گونه ترویج خشونت علیه هر قشری از انسانها , اعم از تحقیر و توهین و خشونت کلامی که منجر به ترویج فرهنگ خشونت و ستیز علیه آن قشر خاص انسانها شود و ترویج خشونت فیزیکی و تروریسم و قتل و کشتار علیه انسانها ممنوع باشد.

20. یک کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-24-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •