• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 1 از 4 1234 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 1 به 10 از 34

جُستار: صندلی داغ - Anarchy

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

صندلی داغ - Anarchy

درود به آنارشی عزیز و به صندلی داغ خوشآمدی ،بعد از مدتها بالاخره دم به تله دادی !!
      روال کار اینگونه است که صندلی داغ ده روزه است،سوالات استاندارد اول باید پاسخ داده شود ولی پرسیدن سوال پیش از آن بلامانع است ولی احتیاط واجب آنست که شرکت کنندگان تا پایان پاسخ به سوالات استاندارد صبر کنند !!
      بی معطلی میرویم سراغ سوالات استاندارد:

1. چه عنصری را در روابط اجتماعی از باقی مهم‌تر می‌دانید؟ توضیح بدهید.
      2. در این محدوده‌ی این فرتور خود را در کجا(ها) می‌بینید؟ اندکی روشنگری بکنید.
      3. در زندگی روزمره آیا مقید به اصول اخلاقی مشخصی هستید یا نخست به نتیجه‌بخشی اعمال خود توجه می‌کنید؟
      4. آیا در زندگی شما نقطه‌ی دگرگونی برجسته‌ای وجود داشته؟ لحظه‌ای، رخدادی، شخصی ... که زندگی شما به پس و پیش از آن تقسیم بشود؟ اگر بله، بدون ذکر جزئیات، حالات خود و چگونگی آن تغییرات را توصیف بکنید.
      5. با استیصال چه می‌کنید؟ یعنی اگر تمام آنچه ممکن است را برای حل یک مشکل انجام داده‌اید اما همچنان عاجز مانده‌اید، برای کنار آمدن با عجز منتج چه طریقی را برمی‌گزینید؟
      6. به باور شما برابری مهم‌تر است یا آزادی؟
      7. موثرترین شخص در زندگی شما که بوده؟ بدون درج اطلاعات شخصی، کمی پیرامون چگونگی اثرگیری خود توضیح بدهید.
      8. آیا تا بحال آرزوی مرگ کسی را کرده‌اید؟ اگر بله، توضیح بدهید.
      9. به نظر شما آیا کیفیت زندگی بشر از منظر زمانی درحال صعود بوده یا سقوط؟
      10. کدامیک از این دو را دستاورد مهم‌تری برای بشر تلقی می‌کنید: هنر، یا دانش؟
      11. آینده‌ی نزدیک جهان و ایران را از منظری سیاسی، اجتماعی و فرهنگی چگونه می‌بینید؟
      12. آیا حاضر هستید برای تحقق آرمان‌های خود جانتان را به خطر بیاندازید؟
      13. آیا حاضر هستید برای تحقق آرمان‌های خود جان دیگران را به خطر بیاندازید؟
      14. آیا مذهب و دانش را آشتی‌پذیر می‌دانید؟
      15. آیا به وجود فضای سیاسی سالم باور دارید یا اساسا برای این عرصه از زندگی اجتماعی اعتباری قائل نیستید؟
      16. آیا با نقوش سنتی زن و مرد در جامعه موافق هستید؟(lol)
      17. کدام ورزش، غذا، سبک موسیقی و ژانر سینمایی را ترجیح می‌دهید؟
      18. نظرتان پیرامون فمینیسم، کمونیسم و لیبرالیسم چیست؟
      19. اگر وادار به برگزیدن یکی از ادیان ابراهیمی بشوید کدام را انتخاب می‌کنید؟
      20. اگر بنا بود در جزیره‌ای دورافتاده تنها بمانید، و حق انتخاب یک آلبوم موسیقی، یک فیلم و یک کتاب را داشتید، کدام‌ها را برمی‌گزیدید؟
      21. بدترین و بهترین ویژگی خود را چه می‌دانید؟
      22. بدترین و بهترین ویژگی نوع بشر را چه می‌دانید؟
      23. اگر می‌توانستید سه چیز را در جهان تغییر بدهید، آن سه چیز چه می‌بودند؟
      24. همنشینی با آدم‌های مشابه خودتان را ترجیح می‌دهید یا با اشخاص متفاوت؟
      25. دیدگاه شما پیرامون مرگ چیست؟
      26. پنج چیز که بدون آنها نمی‌توانید زندگی بکنید را نام ببرید.
      27. سگ‌دوست هستید یا گربه‌دوست؟
      28. انتظار و امید وجود چه پرسشی(ها) را در این مجموعه داشتید که آنرا نمی‌بینید، خودتان آن‌(ها) را مطرح بکنید و پاسخ بدهید.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (06-02-2013),Angela (06-02-2013),Dariush (06-02-2013),Fiona (06-02-2013),iranbanoo (06-04-2013),Ouroboros (06-02-2013),Soheil (06-04-2013),sonixax (06-02-2013)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      با سپاس از راسل گرامی...من واقعا گرفتاری ذهنی داشتم و گرنه خودم هم دوست داشتم روی این صندلی بشینم زودتر از اینا !!

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      1. چه عنصری را در روابط اجتماعی از باقی مهم‌تر می‌دانید؟ توضیح بدهید.
      البته این سوال برای من آنچنان مفهوم نیست و به نظرم امیر باید دقیق تر منظورش رو مطرح میکرد.اگر منظور این هست که چه عاملی باعث قرار گرفتن افراد در جایگاه اجتماعی بالاتر میشه و اگر وضع موجود دنیا رو در نظر بگیریم من قطعا شرایط مالی رو انتخاب میکنم.امروز هم میبینیم دنیا در دست غول های بزرگ اقتصادی هست.

2. در این محدوده‌ی این فرتور خود را در کجا(ها) می‌بینید؟ اندکی روشنگری بکنید.
      صادقانه در مورد چیزی که اطلاعات زیادی ندارم اظهار نظر نمیکنم.هر کدوم از بخش های این مربع نیاز به یه کتاب داره برای آشنایی !!
      همین جوری بخوام یکی رو انتخاب کنم میرم سراغ آنارشیسم که ایده آل تر از همه هست اما هنوز هم فرصت نداشتم کاملا در موردش بخونم و بدونم چقدر عملی هست اصولا!!

3. در زندگی روزمره آیا مقید به اصول اخلاقی مشخصی هستید یا نخست به نتیجه‌بخشی اعمال خود توجه می‌کنید؟
      بله قطعا اصول اخلاقی مشخصی دارم برای خودم و سعی میکنم تا جایی که دیگه قطعا به من زیان جدی نزنه بهشون پایبند باشم و از انسان های منفعت طلب صرف هم چندان خوشم نمیاد.

4. آیا در زندگی شما نقطه‌ی دگرگونی برجسته‌ای وجود داشته؟ لحظه‌ای، رخدادی، شخصی ... که زندگی شما به پس و پیش از آن تقسیم بشود؟ اگر بله، بدون ذکر جزئیات، حالات خود و چگونگی آن تغییرات را توصیف بکنید.

بله نقطه دگرگونی برجسته زندگی من آشنایی با سایت زندیق بود که واقعا زندگی من رو به دو بخش تقسیم میکنه.من همیشه انسان شکاکی بودم نسبت به مسائل دینی اما نه از طرف خانواده آنچنان هدایت شدم و نه محیط جامعه و مدرسه و دوستان چیز متفاوتی برای ارائه داشت به من.وقتی به سایت زندیق رسیدم و مقالاتش رو با علاقه دونه دونه خوندم ، انگار که تازه چشم هام به دنیا باز شده بود و فهمیدم سال ها چه مزخرفاتی رو تو مغز ما کرده بودن !! البته تا مدتی نسبت به این مطالب به دیده شک نگاه میکردم چون تازگی داشت و خانواده و دوستان هم هیچ کدوم با من همراهی نمیکردن و همین حرف های کلیشه ای که به این چیز ها فکر نکن رو تحویلم میدادن !! اما بعد از مدتی با مطالعه بیشتر و فکر کردن و علی الخصوص راه افتادن انجمن گفتگو و حضور افرادی با طرز فکر مشابه اطمینان بیشتری پیدا کردم به خصوص اینکه اوایل دوران تغییر عقیده، افراد احساس تنهایی زیادی میکنن و خوبی ای که انجمن گفتگو داشت از بین بردن این احساس تنهایی بود.

5. با استیصال چه می‌کنید؟ یعنی اگر تمام آنچه ممکن است را برای حل یک مشکل انجام داده‌اید اما همچنان عاجز مانده‌اید، برای کنار آمدن با عجز منتج چه طریقی را برمی‌گزینید؟
      اگر واقعا هر کاری از دستم بر اومده باشه رو انجام داده باشم با نهایت درد و رنج و فر روفتن به حالت شبه افسردگی اون رو می پذیرم !!

6. به باور شما برابری مهم‌تر است یا آزادی؟

اگر انتخاب گزینه رو بخواید بدونید آزادی رو انتخاب میکنم.چندان به برابری 100% ای افراد باور ندارم ! خوب یا بد همه افراد نه میتونن با هم برابر باشن و نه نیازی بهش هست(منظورم در همین شرایطی هست که برقراره)!!

7. موثرترین شخص در زندگی شما که بوده؟ بدون درج اطلاعات شخصی، کمی پیرامون چگونگی اثرگیری خود توضیح بدهید.
      از یک دید با توجه به نقطه عطفی که بالاتر گفتم میتونم بگم آرش بی خدا !! پایه و اساس دوران بعد از تحول فکری من رو آرش بی خدا شکل داده اما دوران قبل از تحول، خانواده و به خصوص پدرم با همه اون سلطه فکری که ایجاد کرده بود و تا امروز هم نتونستم از اثراتش رهایی پیدا کنم.خیلی اوقات میشینم و به ریشه خیلی از حالات فکری و رفتارهام فکر میکنم انقدر میرم عقب تا میرسم به شرایطی که در خانه در زمانی کودکیم برقرار شده بود.
      در چند وقت اخیر هم آشنایی با عشقم کاملا زندگی من رو متحول کرده و روی شیرین زندگی رو دارم تجربه میکنم.

8. آیا تا بحال آرزوی مرگ کسی را کرده‌اید؟ اگر بله، توضیح بدهید.
      به طور جدی هرگز !! شاید در لحظات عصبانیت چیزی از ذهنم عبور کرده باشه اما بیشتر از همون چند لحظه نبوده...البته حس انتقام به شکل های وحشتناک با نقشه های شیطانی به مغز خطور کرده که گاهی خودم هم تعجب کردم ازشون(البته باز هم هیچ کدوم رو عملی نکردم)

9. به نظر شما آیا کیفیت زندگی بشر از منظر زمانی درحال صعود بوده یا سقوط؟
      قطعا کیفیت زندگی در حال صعود بوده به طور کلی اما به این معنی نیست که مشکلاتش کمتر شده...همین هست که گاهی میبینیم نسل پدران و مادران ما ، عمیقا حس نوستالژیک نسبت به سادگی زندگی دوران گذشته پیدا میکنن...

10. کدامیک از این دو را دستاورد مهم‌تری برای بشر تلقی می‌کنید: هنر، یا دانش؟
      به قول کاندیداهای ریاست جمهوری در مناظره(مسابقه) هفته: سوال غلطه...هر دو دست آورد های مهمی بودن و روی هم تاثیر گذاشتن ولی اگر دیگه خیلی بهم فشار بیارید برای انتخاب، میگم دانش سهم بیشتری در بهبود کیفیت زندگی بشر امروزی داشته !!

11. آینده‌ی نزدیک جهان و ایران را از منظری سیاسی، اجتماعی و فرهنگی چگونه می‌بینید؟
      آینده ایران از نظر سیاسی که ادامه استبداد و دیکتاتوری جمهوری اسلامی هست ، از نظر اجتماعی سقوط هر چه بیشتر اخلاقیات و از نظر فرهنگی هم فروپاشی و فراموشی هر آنچه داشتیم تا الان مگر اسپاگتی کاری بکنه !!

جهان هم از منظر سیاسی به نظر من نیازمند تحول جدی هست، هیچ کدام از سیستم های مملکت داری فعلی کارایی مطلوبی ندارن.
      شاید همین آنارشیسم راه حال نهایی باشه !! اما آینده نزدیکش رو همچنان همین وضع فعلی(سیاسی،اجتماعی،فرهنگی) پیش بینی میکنم.

12. آیا حاضر هستید برای تحقق آرمان‌های خود جانتان را به خطر بیاندازید؟
      اوایلی که بحث انجمن پادشاهی و فولادوند بود من رو جو گرفته بود کمی...اما الان اصلا حاضر نیستم چنین کاری کنم!! وقتی من نباشم آرمان من به چه دردی میخوره...

13. آیا حاضر هستید برای تحقق آرمان‌های خود جان دیگران را به خطر بیاندازید؟
      این رو هم که به لحاظ اخلاقی نمیتونم بپذیرم و هرگز چنین کاری نخواهم کرد.

14. آیا مذهب و دانش را آشتی‌پذیر می‌دانید؟
      تا منظور کدام مذهب باشه !! اما به طور کلی از اونجایی که اغلب مذاهب ریشه ماورایی دارند این رو غیر ممکن میدونم که به توافقی برسن مگر اینکه مذهب دست به خود ابطال گری عظیمی بزنه که دیگه اون وقت اسمش مذهب نیست...

15. آیا به وجود فضای سیاسی سالم باور دارید یا اساسا برای این عرصه از زندگی اجتماعی اعتباری قائل نیستید؟
      منظور این سوال رو درست متوجه نشدم و حوصله هم نداشتم از روی دست دوستان تقلب کنم چون سرعت نت پایین هست !!
      اما اگر منظور این هست که سیاست توام با اخلاق باشه در عمل ، فکر کنم چنین چیزی شدنی نباشه چون از اساس سیاست بر این پایه هست که منافع خودت رو به دیگران ترجیح بدی و در این مسیر زیر پا گذاشتن اخلاق هم الزامیست.

16. آیا با نقوش سنتی زن و مرد در جامعه موافق هستید؟(lol)
      نه به چنین چیزی به شکلی که در سنت ها و باور جامعه ایرانی هست باور ندارم.البته این سوال رو 100 سال پیش ازم میپرسیدید میگفتم باور دارم !!

17. کدام ورزش، غذا، سبک موسیقی و ژانر سینمایی را ترجیح می‌دهید؟
      در زمینه ورزش فوتبال
      در زمینه سبک موسیقی پاپ
      در زمینه ژانر سینمایی هم سبک خاصی برام اولویت نداره، فیلم های خوش ساخت رو از هر سبکی که باشه نگاه میکنم.

18. نظرتان پیرامون فمینیسم، کمونیسم و لیبرالیسم چیست؟
      فمینیسم: تا پیش از این فکر میکردم فمینیست بودن خیلی خوب هست و نشان از متمدن بودن اما الان با روشنگری دوستان فهمیدم اگر هم در آغاز هدفش بد نبوده اما امروز تبدیل شده به عاملی برای دامن زدن هر چه بیشتر به برقراری تبعیض در جوامع

کمونیستم: با مبانی تئوری اون آشنایی زیادی ندارم اما در همین حدی هم که مطالعه کردم به نظرم منطقی و انسانی میاد.اما اینکه چرا در عمل موفق نبوده رو واقعا نمیدونم !! همچنین تا الان یه نقد درست و حسابی که به کمونیسم وارد باشه رو ندیدم.

لیبرالیسم: همون آزادی خواهی و رسیدن به حقوق اجتماعی که به بهترین شکل در بیانیه استقلال آمریکا بهش اشاره شده

19. اگر وادار به برگزیدن یکی از ادیان ابراهیمی بشوید کدام را انتخاب می‌کنید؟
      ترجیحا هیچ کدام اما اگر تقاضای دوستان زیاد شه شاید مسیحیت رو انتخاب کنم هر چند خزعبلاتش کم از اسلام نداره !!

20. اگر بنا بود در جزیره‌ای دورافتاده تنها بمانید، و حق انتخاب یک آلبوم موسیقی، یک فیلم و یک کتاب را داشتید، کدام‌ها را برمی‌گزیدید؟

اجازه بدید این جوری به این سوال جواب بدم که هیچ کدوم رو...یه خط اینترنت بهم بدن کافیه !!

21. بدترین و بهترین ویژگی خود را چه می‌دانید؟
      بدترین ویژگی فرزام گرایی و بهترین هم دقت زیاد به جزییات در هر کار یا موضوعی !!

22. بدترین و بهترین ویژگی نوع بشر را چه می‌دانید؟
      بدترین ویژگی زیاده خواهی و بهترین ویژگی هم زیاده خواهی !!

23. اگر می‌توانستید سه چیز را در جهان تغییر بدهید، آن سه چیز چه می‌بودند؟
      سلطه خرافه بر جهان ، فقر ، زیاده خواهی انسان ها(البته نوع بدش)

24. همنشینی با آدم‌های مشابه خودتان را ترجیح می‌دهید یا با اشخاص متفاوت؟
      خب میتونم بگم هر دو، بستگی داره این متفاوت بودن در چه راستایی باشه !! اصولا با کسی که احساس راحتی نکنم هم نشینی نمیکنم.

25. دیدگاه شما پیرامون مرگ چیست؟
      دیدگاه خاصی ندارم...فعلا پایان راه هر انسانی هست و گریز و گزیری هم ازش نیست.فعلا بهش فکر نمیکنم ، اگه اتفاقی پیش اومد که خب دیگه غافل گیر شدیم و مشکلی نیست ، اما اگه خواستیم پیر شیم و بمیریم همون وقتا یه فکری براش میکنیم !

26. پنج چیز که بدون آنها نمی‌توانید زندگی بکنید را نام ببرید.
      عشقم ، اینترنت ، خانواده ام ، پول ، مبارزه با خرافه و دست انداختن عمله جهل

27. سگ‌دوست هستید یا گربه‌دوست؟

گربه رو ترجیح میدم اما با سگ ها هم مشکلی ندارم !!

28. انتظار و امید وجود چه پرسشی(ها) را در این مجموعه داشتید که آنرا نمی‌بینید، خودتان آن‌(ها) را مطرح بکنید و پاسخ بدهید.
      انتظار پرسش دیگه ای نداشتم.اصولا میخواستم بگم فرمت سوالات استاندارد شیوه خوبی نیست برای صندلی داغ ، بعضی از سوالات نا مفهوم هست و فقط طراح سوال میدونه چی مد نظرش بوده !! بهتره بذاریم هر کس سوالات خودش رو بپرسه یا از نظرات همه استفاده کنیم برای یه سری سوال مشابه از هر شرکت کننده چون الان سوال ها بیشتر منطبق با روحیات و علایق طراح سوال هست.

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Angela (06-02-2013),Fiona (06-02-2013),iranbanoo (06-04-2013),Russell (06-02-2013),Soheil (06-04-2013),sonixax (06-02-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      خب آنارشی جان سوالات اختصاصی من:
      1-غذای ایرانی چه دوست داری؟
      2-مکان(شهر/محله) مورد علاقه؟
      3-دانشمند و فیلسوف مورد علاقه؟(لازم نیست خیلی جدی باشد بلکه منظور اینست که کدام بیشتر تحت تاثیرت قرار داده)
      4-کمدی چه سبک و کمدینی... را دوست داری؟
      فعلا همینها ...

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (06-04-2013),iranbanoo (06-04-2013),sonixax (06-03-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اینها هم مال من :

1 - آمریکا یا اروپا ؟ چرا ؟
      2 - غذای خانگی یا فست فود ؟ چرا ؟
      3 - تحریم یا رای ؟ چرا ؟
      4 - اگر بخواهید به مسافرت بروید شمال ایران را انتخاب میکنید یا جنوب یا جای دیگر ؟ چرا ؟
      5 - اگر در لوتو (همون بخت آزمایی) 20 میلیون دلار/یورو برنده شوید نخستین کاری که با پول به دست آورده میکنید چیست ؟
      6 - مسافرت با کشتی را دوست دارید یا خیر ؟
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (06-06-2013),iranbanoo (06-06-2013),Russell (06-04-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      1-غذای ایرانی چه دوست داری؟
      عاشق انواع کباب هستم

2-مکان(شهر/محله) مورد علاقه؟
      نمیتونم یه جای خاص رو بگم.... وانگهی من که همه جا رو ندیدم !!

3-دانشمند و فیلسوف مورد علاقه؟(لازم نیست خیلی جدی باشد بلکه منظور اینست که کدام بیشتر تحت تاثیرت قرار داده)
      من چیز های مورد علاقه به طور خاص زیاد ندارم.همه دانشمندان و فلاسفه رو هم که نمیشناسم !! من فکر میکنم از خوندن نظرات و عقاید تمامی افراد لذت ببرم...

4-کمدی چه سبک و کمدینی... را دوست داری؟
      فعلا همینها ...

این سوالت باعث شد برم ببینم کمدی اصلا چه سبک هایی داره...بر اساس چیزی که خوندم ، سبک های farce و slapstick رو میپسندم!! کمدین ها هم هارولد لوید ، لورل و هاردی ، نورمن ویزدم و از این متاخرها دیدی دودل رو میپسندم !!

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Fiona (06-06-2013),Russell (06-06-2013),sonixax (06-06-2013)

سرنویسنده دوم
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      ضد و نقیض

سر به زیر

iranbanoo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      جُستارها
      25
      امتیازها
      45,990
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,572
      از ایشان 3,738 بار در 1,364 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      30 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      درود آنارشی عزیز

-میونتون با تاریخ ؟و چه نظری در موردش داری؟
      -در حین بحث با مذهبیون تا به حال شده استدلالشون قانعت کنه و یا اینکه از طرف شما تحسین بشن؟
      -هم میهن گذشته؟هم میهن الان؟
      -نظرت در مورد جریان ستیزه ی زنامرد دفترچه چیه؟
      -خواننده ی مورد علاقت؟
      -چه تیپ شخصیتی هستی؟
      مثبتی؟
      کم حرفی؟
      شوخ طبعی؟
      -نظرت در مورد پانترک ها چیه؟

مرسی:)
      شراب اولی تر ...

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از iranbanoo گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (06-06-2013),Russell (06-06-2013),Soheil (06-07-2013),sonixax (06-06-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      1 - آمریکا یا اروپا ؟ چرا ؟
      آخه چرا منو تو این موقعیت قرار میدین !! بازم به نظرم اگر یه چیزی بگم بیشتر رو هوا بوده چون نیاز به زندگی در هر دو محیط دارم...آمریکا یه سری مزیت داره و مهم ترینتش به نظرم اینه که امکان پیشرفت بیشتر هست و فرصت های شغلی و تحصیلی بیشتری میشه اونجا پیدا کرد نسبت به اروپا...احتمالا هم محیط بهتری برای مهاجران از مناطق مختلف هست !! اما اروپا از این جهت که کشورهای مختلف با فرهنگ های مختلف کنار همدیگه هستن حذابیت خاصی برام داره و میشه در مدت کوتاهی کشورهای مختلفی رو دید...در نهایت آمریکا رو برای زندگی بهتر و اروپا رو برای سفر بهتر میدونم !!

2 - غذای خانگی یا فست فود ؟ چرا ؟
      من غذای خانگی رو ترجیحی میدم و دلیل خاصی هم نداره جز خوشمزه بودن و سالم تر بودنش!! البته فست فود رو هم دوست دارم...نامرد دهنم آب افتاد با این سوالات!!

3 - تحریم یا رای ؟ چرا ؟
      فعلا که تحریم...گاهی از این استاتوس های احساسی فیس بوک میخونم که ما میخوایم تو ایران زندگی کنیم و بالاخره یه ذره هم که فرق کنه بهتره رای بدیم و نمیدونم رای ندادن چه فایده ای داره ، اما پیش فرض همه اینها این هست که مثلا سیستم انتخابات تو ایران حداقل استاندارد ها رو داره...وقتی همه چی از بالا هدایت شده هست و با توجه به حوادث گذشته و به خصوص 88 حسابی خودشون رو واکسینه کردن ، دیگه همون حداقل های گذشته هم وجود نداره...این مناظرات کاندیداها رو که نگاه میکنم ، واقعا هم خجالت میکشم هم احساس بدبختی میکنم که 8 نفری که پتانسیل رئیس جمهور شدن تو ایران رو دارن چقدر شوت هستن و مردم چقدر نا آگاه...

4 - اگر بخواهید به مسافرت بروید شمال ایران را انتخاب میکنید یا جنوب یا جای دیگر ؟ چرا ؟
      برای من تفاوت زیادی نمیکنه در این مورد و هر جایی لذت خاص خودش رو داره...اما هر وقت جایی از ایران رو میبینم و مقایسه میکنم با کشور های همسایه ، از ته قلبم حسرت میخورم که با این همه امکاناتی که ما داریم چرا در اینجا قرار گرفتیم...

5 - اگر در لوتو (همون بخت آزمایی) 20 میلیون دلار/یورو برنده شوید نخستین کاری که با پول به دست آورده میکنید چیست ؟
      حتما یه تور میرم همه دنیا رو میبینم...عمر انقدر کوتاه هست که فقط باید از لحظه لحظه اش لذت برد !!

6 - مسافرت با کشتی را دوست دارید یا خیر ؟
      مسافرت طولانی با کشتی تا حالا نرفتم...حالا که گفتید فکر میکنم تجربه بدی هم نباشه و دوست دارم حداقل یک بار هم اون امتحان کنم

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Fiona (06-06-2013),iranbanoo (06-06-2013),Soheil (06-07-2013),sonixax (06-06-2013)

سخنور یکم
      Level completed: 82%, Points required for next Level: 75
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

mosafer آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2012
      جُستارها
      9
      امتیازها
      13,575
      رنک
      75
      Post Thanks / Like
      سپاس
      448
      از ایشان 1,533 بار در 771 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      درود جناب آنارشی

+

_ حاضرید بخاطر رونق سایت قوانین جمهوری اسلامی رو به اون اضافه کنید؟(نظر شخصی خودتان)
      _ شده تا بحال دوست داشته باشید هم کیشانتان از حالت مجازی در بیایند؟(بیشتر چه کسانی؟)
      _
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      من فکر میکنم از خوندن نظرات و عقاید تمامی افراد لذت ببرم...
      _چرا فکر میکنید و مطمئن نیستید؟
      _وقتی نظرات و عقاید مخالف شما باشد هم لذت میبرید از خواندن؟
      _اینجا لذت بردن به چه معنی است؟
      _ جستاری که در دفترچه به آن علاقه دارید؟
      _ماندگارترین پستی که ارسال کردید؟
      _شده کسی را به دفترچه دعوت کنید و بعدتر پشیمان شوید ؟
      _چند نفر توسط شما اینجا عضو شده اند؟
      _نظرتون و برداشتتون در مورداین پست چیست؟

چه رابطه ای میتوانند داشته باشند باهم؟

+
      هر سوالی را که مایل نیستید جواب ندهید
      سپاس
      هنگامی که کسی آگاهانه افکار تو را نمی فهمد
      خودت را برای توجیه خسته نکن . . .

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از mosafer گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (06-06-2013),Fiona (06-06-2013),sonixax (06-06-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی iranbanoo نمایش پست ها
      درود آنارشی عزیز
      درود ایرانبانوی گرامی

-میونتون با تاریخ ؟و چه نظری در موردش داری؟
      میونم با تاریخ بد نیست...یعنی از خوندنش لذت میبرم و اشتباهات بشر و نقاط عطفی که داشته تا به امروز داشته رو میبینم !! اما به نظرم تعصب داشتن به تاریخ یا در باد تاریخ و گذشته ای که داشتیم خوابیدن رو هم احمقانه هست...البته با بیمارانی نظیر بزرگمهر و شهاب و این هایی که فکر میکنن با کوبیدن ایران باستان میتونن مفری برای اسلام پیدا کنن به شدت مقابله کرده و خواهم کرد که لذت دوچندانی هم داره

-در حین بحث با مذهبیون تا به حال شده استدلالشون قانعت کنه و یا اینکه از طرف شما تحسین بشن؟
      هرگز....تجربه ای که من در بحث با اینها داشتم بر اساس میزان دانش یا شخصیتشون به چند دسته تقسیم میشن:
      1)افراد تنبل از نظر فکری که به طور کلی در هیچ یک از امور زندگیشون حاضر به فسفر سوزاندن نیستن، اطلاعات زیادی هم ندارن و نهایت جوابشون این هست که ما همه چیز رو نمیدونیم و حتما یک پاسخی داره و شما باید برید از عالم دینی بپرسید همون طور که زمان بیماری میرید سراغ پزشک
      2)دسته دیگری هستن که کمی متعصب تر هستن ولی از دسته برادران انتحاری و سعی میکنن تا حد توانشون توجیه کنند و کپی پیستی چیزی میارن از جایی و نهایتش اگر نتوانستند کار رو به تهدید ما از طریق عذاب الهی یا برادران گمنام میکشونند
      3)افرادی که اطلاعات دینی نسبتا خوبی دارند حالا طلبه ای چیزی هستند ، اما تکنیک اینها در بحث ها فرسایشی کردن صحبت ها ، مطرح کردن مطالب متعدد و احیانا بی ربط ، اگر بحث ارجاع به مطالب تاریخی یا حدیث و روایت باشه دست آویزی که دارن اشاره به معتبر نبودن راوی و نمیدونم دروغگو بودن و دشمن پیامبر بودن و جعلی بودن حدیث هست !!
      4)افراد به اصطلاح روشنفکر دینی که در حال تهیه سالاد فصلی از مفاهیم مدرن و عقاید ما قبل تاریخیشون هستن و البته بیش از اینکه با ما درگیر بشن با همون برادران گروه 2 و3 درگیری دارن

به هر حال من ندیدم چنین افرادی قانع بشن ، حداقل در زمان بحث...حالا شاید بعد ها و در اثر جمع شدن قطره چکانی تضاد ها و تناقض هایی که پیدا میکنن نظرشون عوض شه !!

-هم میهن گذشته؟هم میهن الان؟
      در گذشته های دور که متروکه خانه ای بوده ، در چند سال اخیر با تغییر سیاست ادمینش رو به جذب حداکثری کاربرها آورده ولی قطعا دست ادمینش حتی اگر هم بخواد زیر ساتور سانسور اسلامی هست و لاجرم مجبور هست میدون رو بده به مدیرانی که تفکرات اسلامی دارن...وجود یک سری از افراد به خصوص نام کاربری Borhan که از دوستان قدیمی Bozorgmehr هست و همه کاره قبلی هم میهن بوده کمی مشکوک هست.به نظر میرسه این فرد رابط هم میهن با نهادهای نظارتی یا امنیتی باشه...ادمین هم میهن هم بیشتر به نظر میرسه یک فرد فرصت طلب و مصلحت اندیش هست که یک ویترین زیبا از آزادی در هم میهن ایجاد کرده اما هر کس واردش بشه متوجه میشه اصلا خبری از آزادی نیست!! راه اندازی شبکه اجتماعی هم میهن و خیز بلند ادمین برای تبدیل شدن به فیس بوک ایرانی و بازتابش در رسانه های مثل فارس نیوز نشون میده در ادامه ادمین هر چه بیشتر در مسیر مطامع سیستم حاکم قدم خواهد برداشت و خودش هم در کنار این موضوع از منافعی به لحاظ اجتماعی یا موقعیت های کاری بهره خواهد برد.

-نظرت در مورد جریان ستیزه ی زنامرد دفترچه چیه؟
      خودم خیلی راغب به حضور در چنین بحث های نیستم اما دوستانی نظیر امیر و داریوش دید تازه ای در این خصوص به من دادن...ولی فکر میکنم خروجی این بحث ها به بهبود وضعیت زنامرد کمک خواهد کرد

-خواننده ی مورد علاقت؟
      ایرانی منظورت هست؟ اکثر خواننده های قدیمی مثل ابی، داریوش،هایده، مهستی ،گوگوش و ... رو میپسندم !! البته علاقه ام محدود به اینها نیست فقط و هر سبکی رو تقریبا گوش میکنم.آهنگ های غمگین رو هم به طور خاص دوست دارم مخصوصا اگر عاشقانه هم باشه

-چه تیپ شخصیتی هستی؟
      مثبتی؟
      کم حرفی؟
      شوخ طبعی؟
      مثبت که آره هستم ، کم حرف اصلا نیستم اما اگر در محیطی باشم که تازگی داشته باشه یا راحت نباشم به طرز عجیبی کم حرف میشم و ممکنه فکر کنن اصولا موجود منزوی ای هستم...همیشه احتیاط میکنم در برخوردهای اول با افراد جدید !! و البته شوخ طبع هم هستم به مقدار زیادی و باز هم محدود به جمع دوستانم...

-نظرت در مورد پانترک ها چیه؟
      اصل حرکتشون رو قبول ندارم اما به ریشه های شکل گیری این جریان که فکر میکنم کمی برام قابل توجیه میشه که چرا پیوندهاشون با ایران کم شده !! به نظرم چاره رهایی از این گونه تفکرات برداشته شدن مرز بندی ای به نام کشور هست...البته در آینده دور هم این رو ممکن نمیدونم...

مرسی:)
      خواهش میشود

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (06-06-2013),Fiona (06-06-2013),iranbanoo (06-06-2013),Russell (06-06-2013),Soheil (06-07-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی mosafer نمایش پست ها
      درود جناب آنارشی
      درود

_ حاضرید بخاطر رونق سایت قوانین جمهوری اسلامی رو به اون اضافه کنید؟(نظر شخصی خودتان)
      شما فکر کن حتی 0.000000000000000000000001 % !! چون اصولا با رعایت قوانین جمهوری اسلامی چیزی از اینجا باقی نمیمونه...ما اینجا هستیم چون با همین قوانین مخالفیم!! برای فان و جذب مخاطب بیکار و نمیدونم منفعت شخصی که فعالیت نمیکنیم...

_ شده تا بحال دوست داشته باشید هم کیشانتان از حالت مجازی در بیایند؟(بیشتر چه کسانی؟)
      قطعا دوست دارم روزی شرایط مهیا بشه که همگی به طور علنی و با امکانات بیشتر فعالیت و مبارزه کنیم...خب همه کاربران اینجا رو دوست دارم اما به طور خاص با توجه به سابقه بیشتری که بعضی دارند طبیعی هست که هیجان بیشتری برای دیدنشون دارم مثل Mehrbod , Russell, sonixax , Theodor Herzl , Ouroboros

_چرا فکر میکنید و مطمئن نیستید؟
      البته این به قول امیر گرامی بیشتر یک دشواری زبانی هست تا یک تردید واقعی...وانگهی خب وقتی همه نظرات رو نخوندم پیشاپیش نمیتونم مطمئن باشم از همشون خوشم میاد !

_وقتی نظرات و عقاید مخالف شما باشد هم لذت میبرید از خواندن؟
      به طور کلی بله مخصوصا اگر فرد هوشمندی باشه برای من انگیزه بیشتری ایجاد میکنه تا با کند و کاو بیشتر، نظرش رو به چالش بکشم...

_اینجا لذت بردن به چه معنی است؟
      البته بستگی داره این نظر مخالف در چه حوزه ای باشه...بعضی حوزه ها نظیر دین و به خصوص اسلام برای من خط قرمز هست ، یعنی از خوندن نظرات مخالف قصدم احیانا یادگیری بیشتر و افزودن بر دانشم نیست بلکه میخوام با شیوه مبارزه اونها آشنا بشم برای زدن ضربات بعدی!! اما مطالب دیگه خب نظرات جدید میتونه درهای جدیدی رو به روی من باز کنه یا کمک کنه از زاویه جدیدی به موضوع نگاه کنم.

_ جستاری که در دفترچه به آن علاقه دارید؟
      هر جستاری که چیزی به من یاد داده و اتفاقا کم هم نبوده، اینجا مورد علاقه من هست...نمیتونم از یک جستار مشخص اسم ببرم یا حداقلش باید بیشتر فکر کنم تا یادم بیاد...

_ماندگارترین پستی که ارسال کردید؟
      این سوال هم مثل سوال بالا...اجازه بدید کمی فکر کنم شاید چیزی یادم اومد

_شده کسی را به دفترچه دعوت کنید و بعدتر پشیمان شوید ؟
      نه تا به حال نشده...من حتی اگر فردی مخالف جدی هم اینجا عضو بشه به شرط اینکه حضور مداومی داشته باشه خیلی هم خوشحال میشم.

_چند نفر توسط شما اینجا عضو شده اند؟
      تعدادش دیگه دقیق خاطرم نیست اما شاید حدود 10 نفری باشن...

_نظرتون و برداشتتون در مورداین پست چیست؟

چه رابطه ای میتوانند داشته باشند باهم؟
      البته متوجه نشدم چی با چی چه رابطه ای داشته باشه ؟ با توجه به کسانی که بهشوه تقدیم کردید ، در واقع یک بازی شطرنج و جنگ و جدال بین دو گروه هست که در حال خارج کردن مهره های همدیگه از بازی و در نهایت چیره شدن یکی بر دیگری هست !! البته بازی ای که ما اونجا درگیرش هستیم اصلا به شطرنج شباهتی نداره و یک قیاس مع الفارق هست از نظر من...چون ما قدرت خارج کردن اونها رو نداریم از صحنه ، یعنی حتی اگر مهره ای هم در خلال بحث بتونیم از اونها حذف کنیم ناگهان امداد غیبی حذف و ویرایش پست و اخراج کاربر به یاری اونها میاد...

+
      هر سوالی را که مایل نیستید جواب ندهید
      سپاس

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Fiona (06-06-2013),mosafer (06-06-2013),Russell (06-06-2013),Soheil (06-07-2013),sonixax (06-06-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •