• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 3 از 55 نخستیننخستین 1234567891011121314151617181920212253 ... واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 21 به 30 از 541

جُستار: وقایع، اخبار و اطلاعات انتخابات ریاست‌جمهوری 92

سخنور یکم
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 29.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      بدون وضعیت

Empty

Soheil آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2011
      جُستارها
      26
      امتیازها
      36,419
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      4,070
      از ایشان 2,156 بار در 711 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      شاید بهتر میبود ! شاید دست کم تغییری در افکار عمومی در غرب ایجاد میکرد و فشار رو روی سیاستمدارانشون بیشتر میکرد و دست کم از مردم ایران نه به عنوان حامیان تروریسم و دشمن غرب ! بلکه از مردمی تحت ستم و زندانی یک سیستم فاشیستی یاد میشد . به طور مثال چرا باید در غرب قوانینی باشد که حسابهای بانکی ایرانیان را فقط و فقط به صرف ایرانی بودن ببندند ؟ دلیلی غیر از این داره که غرب حساب مردم ایران رو در حقیقت از حکومت جدا نمیدونه ؟
      در این مورد میتونه حق با شما باشه، تا چه حد قابل اثبات هست این قضیه؟ البته ولی این یک طرف قضیه اس. یعنی این 8 سال خاتمی هیچ سودی هم نداشته یا وقایع جنبش سبز؟
      من بحثم اینه که به همون اندازه که برای تحریم دلیل هست هتا بیشترش برای رای دادن به اصلاح طلبان هست. لزوما هم نظر شخصیم رو اثبات پذیر نمیدونم ولی نمیام مثل اوپزیسیون نظرمو تو بوق و کرنا بکنم. برام عجیبه این همه مخالفت برای شرکت در انتخابات توسط اپوزیسیون.

با خاتمی هم وضع بهتر نمیشود ! سوای اینکه اعلام شده در انتخابات شرکت نمیکنه ! مگر همین آقای خاتمی نبود که میگفت : "من تدارکاتچی هستم" ؟ مساله اینه که جریان حکومت در ایران رو رئیس جمهور و مجلس و دولت مشخص نمیکنه . بلکه هرم قدرت جمهوری اسلامی یعنی : سپاه ، بسیج و رهبری مشخص میکنه و همه چیز دست اونهاست .
      میدونم احتمالا شرکت نمیکنه. البته دلیلش هم گویا اینه که بهش گفتن نیا که رد صلاحیتت میکنیم!! همون 88 هم شایعه شده بود که به همین خاطر نیومده! اینکه همه چیز دست اونهاست پس ما اینجا داریم بحث بیخود میکنیم دیگه. پس بشینیم گوشه خونه!! بالاخره اقدامات من و تو صددرصد بی تاثیر نیست.

من نمیدانم شما چه قدر به خاطر دارید ولی در دوران همین جناب خاتمی فیلترینگ اینترنت شروع شد ! در دوران همین آقای خاتمی بود که حوادث دانشگاه اتفاق افتاد و مردم رو سلاخی کردند . جلوی چشم خود من بچه مردم رو از روی پشت بام خوابگاه دانشگاه مینداختند پایین میگفتند قربونی حضرت فاطمه !!! خاتمی اون موقع چه غلطی میکرد ؟ جز این بود که مثل یک روباه فریبکار اومد و مردم رو آروم کرد و برای سیستم زمان خرید ؟

تحریمها و وضع اقتصادی فعلی هم به خاطر احمدی نژاد که نیست ! همه اش سر برنامه هسته ای و گنده لات بازی های سپاه است . مثلن شما فکر میکنید خاتمی توان کنترل سپاه رو داره ؟ سپاهی که رئیس جمهور فعلی رو بازداشت میکنه !!!!!!!!!!

اصلن یک نگاهی به پروسه انتخابات بیندازید خودتون متوجه میشید که از اولش هم انتخابی در کار نیست ! این چه جور انتخاباتی است که کاندید هایش را خود حکومت انتخاب میکند ؟
      ممنون بخاطر اطلاعاتت. ولی من هیچوقت از خاتمی و اصلاح طلبان دفاع نکردم. اینکه خاتمی آدم بدیه لزوما تحریم رو توجیح نمیکنه! اصلاح طلبان فلانند پس رای نمیدم یکم غیرمنطقی به نظر میاد.

من میخواستم بگم این همه تاکید بر تحریم انتخابات درست نیست. نگفتم خاتمی آدم خوبیه. نگفتم اصلاح طلبان بیان سر کار وضعیت خیلی بهتر میشه. مشکل برخی از تحریمی ها هم اینه که فکر میکنند یک حکومت سکولار دیگه آخرشههههه و صددرصد بی عیبه در حالی که اینطوری نیست. در ایران سکولار هم کاندیداها در وضعیت صددرصد ایده آل نخواهند بود پس اونجا هم تحریم کنیم؟؟!! در کشورهای سکولار هم سیاسیون کم کثافتکاری نمیکنند ولی کسی برای مردم اون کشورها تحریم تجویز نمیکنه. پس اینکه خاتمی فلانه لزوما دلیل نمیشه.

من حرفم اینه:
      اگه یک گرم هم کفه رای دادن نسبت به تحریم سنگینی بکنه باید رای داد و همینطور برعکس. بقیه حرفها که من شورای نگهبانو قبول ندارم و آی خون ندا رو پایمال نکنید و ... بدرد نمیخورن. طرفداران تحریم اونقدر استدلالی در چنته ندارند و بیشتر دلایلشون احساسی هست. ولی بحث پیچیده تر از اینهاست.
      باید بیشتر دقت کرد به خصوص با این شرایط سختی که وجود داره + خودتون هم میدونید هیچ راه حل جایگزینی وجود نداره.
      هر کی میگه میخوام رای بدم طرفدار اصلاح طلبان و خاتمی و ج. .ا نیست! رای دادن لزوما خیانت به نداها و سهراب ها و زندانیان سیاسی نیست...

اگر رای دادن در دراز مدت یا هتا کوتاه مدت به سود مردمه باید شرکت کرد.

2. یک کاربر برای این پست سودمند از Soheil گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (05-05-2013)

مدیر تالار
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Bibak نمایش پست ها
      در این مورد میتونه حق با شما باشه، تا چه حد قابل اثبات هست این قضیه؟ البته ولی این یک طرف قضیه اس. یعنی این 8 سال خاتمی هیچ سودی هم نداشته یا وقایع جنبش سبز؟
      من بحثم اینه که به همون اندازه که برای تحریم دلیل هست هتا بیشترش برای رای دادن به اصلاح طلبان هست. لزوما هم نظر شخصیم رو اثبات پذیر نمیدونم ولی نمیام مثل اوپزیسیون نظرمو تو بوق و کرنا بکنم. برام عجیبه این همه مخالفت برای شرکت در انتخابات توسط اپوزیسیون.
      ببینید من نه سیاستمدارم ، نه جامعه شناس ، نه متخصص امور خاورمیانه و ایران !
      من فقط نظرم رو میگم . همه جا گفتم شاید ، به نظر من و ...
      ولی با همه اینها بر این باورم دست کم یک بار امتحان کردن ضرری ندارد به خصوص در شرایط فعلی که چه شرکت بکنیم چه نکنیم نتیجه از طرف جمهوری اسلامی یکسان خواهد بود .

میدونم احتمالا شرکت نمیکنه. البته دلیلش هم گویا اینه که بهش گفتن نیا که رد صلاحیتت میکنیم!! همون 88 هم شایعه شده بود که به همین خاطر نیومده! اینکه همه چیز دست اونهاست پس ما اینجا داریم بحث بیخود میکنیم دیگه. پس بشینیم گوشه خونه!! بالاخره اقدامات من و تو صددرصد بی تاثیر نیست.
      در مورد جمهوری اسلامی و ریز و درشتش همه اینها آزموده و اثبات شده هست . من و شما و او و ... در روند انتقال قدرت در جمهوری اسلامی هیچ نقشی نداریم و ازمون در صورت شرکت استفاده تبلیغاتی میشه .
      اینها اثبات شده هستند .
      ولی اینکه در جمهوری اسلامی نظر مردم ارزشی کمتر از ارزش کشک داره معنیش این نیست که بشینیم گوشه ی خونه ! ما باید راهی رو در پیش بگیریم که حساب مردم از حساب حکومت جدا بشه و از اونجایی که توان و قدرت مقابله به حکومت رو نداریم بتونیم از پشتیبانی خارجی برخوردار بشیم - نه اینکه غربی ها دو دل بشند که بلاخره در رابطه با ایران چه کنند و از اونجایی که به این نتیجه رسیدند موافقین بیشتر از مخالفین هستند بیاند و احمدی نژاد رو به رسمیت بشناسند .
      به نظر من جنبش سبز عملن هیچ دستاوردی نداشته - با وجود اینکه کشته داد ، شکنجه های غیر انسانی درش بود هرگز باعث نشد که دنیا قاطعانه با حکومت در رابطه باهاش برخورد کنه . و البته باید در نظر داشت که جنبش سبز رو دنیا جدای از جمهوری اسلامی نمیدونه .

یه چیزیه تو مایه های دهقانان ناراضی توی کتابهای کمونیستی !!! به هر صورت کمونیسم اونها رو هم از بدنه سیستم سرمایه داری میدونه !!!!

ممنون بخاطر اطلاعاتت. ولی من هیچوقت از خاتمی و اصلاح طلبان دفاع نکردم. اینکه خاتمی آدم بدیه لزوما تحریم رو توجیح نمیکنه! اصلاح طلبان فلانند پس رای نمیدم یکم غیرمنطقی به نظر میاد.

من میخواستم بگم این همه تاکید بر تحریم انتخابات درست نیست. نگفتم خاتمی آدم خوبیه. نگفتم اصلاح طلبان بیان سر کار وضعیت خیلی بهتر میشه. مشکل برخی از تحریمی ها هم اینه که فکر میکنند یک حکومت سکولار دیگه آخرشههههه و صددرصد بی عیبه در حالی که اینطوری نیست. در ایران سکولار هم کاندیداها در وضعیت صددرصد ایده آل نخواهند بود پس اونجا هم تحریم کنیم؟؟!! در کشورهای سکولار هم سیاسیون کم کثافتکاری نمیکنند ولی کسی برای مردم اون کشورها تحریم تجویز نمیکنه. پس اینکه خاتمی فلانه لزوما دلیل نمیشه.
      برای چی رای بدیم ؟
      چه سودی داره ؟
      آیا رای دادن ما در نتیجه تاثیری داره ؟ مطلقن خیر .
      پس چه سودی داره که بازیچه سیستم بشیم ؟
      در خوشبینانه ترین حالت یک چیزی مثل جنبش سبز بوجود میاد ! که سرکوب میشه میره سر جاش میشینه . مهم اینه که چنین جنبشی از دید جهان جدای از حکومت نیست و اگر هم جدای از حکومت فرضش کنند از اونجایی که همواره شمار معترضین از مشارکت کنندگان از نصف هم کمتر بوده پس خواه نا خواه مخالفین میروند در دسته اقلیت و موافقین میروند در دسته اکثریت .

حالا اگر تحریم به صورتی باشه که اکثر واجدین شرایط در انتخابات شرکت نکنند این موازنه به هم میخوره و این یک امتیاز خیلی بزرگه .

من حرفم اینه:
      اگه یک گرم هم کفه رای دادن نسبت به تحریم سنگینی بکنه باید رای داد و همینطور برعکس. بقیه حرفها که من شورای نگهبانو قبول ندارم و آی خون ندا رو پایمال نکنید و ... بدرد نمیخورن. طرفداران تحریم اونقدر استدلالی در چنته ندارند و بیشتر دلایلشون احساسی هست. ولی بحث پیچیده تر از اینهاست.
      باید بیشتر دقت کرد به خصوص با این شرایط سختی که وجود داره + خودتون هم میدونید هیچ راه حل جایگزینی وجود نداره.
      هر کی میگه میخوام رای بدم طرفدار اصلاح طلبان و خاتمی و ج. .ا نیست! رای دادن لزوما خیانت به نداها و سهراب ها و زندانیان سیاسی نیست...

اگر رای دادن در دراز مدت یا هتا کوتاه مدت به سود مردمه باید شرکت کرد.
      پیشتر استدلال خودم رو نوشتم ، شرکت در انتخابات هیچ نتیجه ای که به نفع مردم و به ضرر حاکمیت باشه نداره . نه در نتیجه انتخابات تاثیری داره و نه در انتخاب شخص دوم مملکت . فقط به پروپاگاندای جمهوری اسلامی کمک میکنه و قدرت مخالفین رو بیش از پیش کمتر و کمتر و کمتر میکنه و برندگی کلامشون رو نزد کشورهای جهان از بین میبره .

فکر میکنید چرا دنیا برای مخالفین جمهوری اسلامی تره هم خرد نمیکنه ؟
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

4. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Soheil (05-05-2013)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 912
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

بی تفاوفت

یه نفر آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Apr 2013
      جُستارها
      21
      امتیازها
      29,088
      رنک
      99
      Post Thanks / Like
      سپاس
      186
      از ایشان 1,247 بار در 721 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      29 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      منم سال 88 رای ندادم... :-) مریض بودم اون روز ..
      ولی قبلش رای داده بودم چندبار :-))

فقط یه تجربه شخصی از اهمیت مهر انتخابات بگم.

من 2سال پیش برای تغییر عکس شناسنامه ام اقدام کردم. ثبت احوال، عکس رو عوض نکرد. بلکه یه شناسنامه جدید بهم داد!
      گفتم پس اون چی؟ گفت میخوایش؟ سوراخ سوراخش کرد و بهم داد. منم گفتم حالا دیگه نه! انداختش دور.. (سطل زباله شناسنامه ها) بهش گفتم پس مهر های انتخاباتم چی؟ این همه رای دادم. جایی استخدام نمیشمااا
      گفت شما هرجا بخوای استخدام بشی، خودشون تحقیق میکنن و ربطی به رای دادنت نداره..
      یه پیرمرده هم بود. اون هم گفت من این همه رای دادم و مهر جمع کرده ام :-)))) هیچی؟؟
      مسئول ثبت احوال گفت مگه قرار بوده روی مهر به شما وام بدن یا قند و شکر و روغن؟! :-)))
      این مهر ها اهمیت نداره.
      الان شناسنامه من تمیز تمیز تمیز هست :-)
      منم رای نمیدهم. چون شناسنامه ام کثیف میشه :-)
      فرودگاه ها بوسه های بیشتری از سالن عروسی به خود دیده اند و
      دیوارهای بیمارستان بیشتر از عبادتگاه ها دعا شنیده اند!

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از یه نفر گرامی سپاسگزاری کرده اند:

iranbanoo (05-06-2013),Shlomo Shumbulowitz (05-05-2013),sonixax (05-05-2013)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

بی تفاوفت

یه نفر آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Apr 2013
      جُستارها
      21
      امتیازها
      29,088
      رنک
      99
      Post Thanks / Like
      سپاس
      186
      Mentioned
      29 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      کلا بنظر من حتی رای دادن 100% مردم واسه انتخابات، بهترین و کارآمدترین فرد انتخاب نمیشه بلکه آشنا ترین و محبوب ترین فرد انتخاب میشه.. (( فرض که انتخابات سالم باشه. مثلا آمریکا ))
      هیچوقت انتخابات موجب نشده بهترین نفر انتخاب بشه.

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از یه نفر گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Shlomo Shumbulowitz (05-05-2013),sonixax (05-05-2013)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

بی تفاوفت

یه نفر آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Apr 2013
      جُستارها
      21
      امتیازها
      29,088
      رنک
      99
      Post Thanks / Like
      سپاس
      186
      Mentioned
      29 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      چون احتمالا با خاتمی وضع اقتصادی بهتر میشه.
      بنظر من خاتمی بی عرضه بود.. به قول خودش تدارکات چی بود.. بازم احمدی نجات که سفت و سخت پای کاراش نشست.. قهر کرد، متلک گفت. ترسوند. ترسید و ...
      خاتمی چی؟؟ از بس میترسید فرار میکرد میرفت خارج! بیچاره تا می رفت یکی رو میکشتن :-)
      بر میگشت.. آخرش چکار کرد؟ کار اصولی کرد؟ ! نه!
      هم از داخل می ترسید هم از خارج!
      آمریکا گفت انرژی هسته ای تعطیل کنید، سریع تعطیلش کرد. احمدی روشنش کرد..
      کار به خوب و بدش ندارمااا. کلا به درد نخور بود.. بی عرضه بود.. احمدی هم که از یه طرف دیگه بی خوده..

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از یه نفر گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Shlomo Shumbulowitz (05-05-2013),sonixax (05-05-2013)

نویسنده سوم
      Level completed: 70%, Points required for next Level: 30
      Overall activity: 29.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      Thinks apes are given
      priviliges

ریلکس

Shlomo Shumbulowitz آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2013
      ماندگاه
      The Promised Sand
      جُستارها
      2
      امتیازها
      1,070
      رنک
      17
      Post Thanks / Like
      سپاس
      162
      از ایشان 81 بار در 50 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      بله -قالیباف -ولایتی -هرکی -الکی شلوغش نکن

12. یک کاربر برای این پست سودمند از Shlomo Shumbulowitz گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (05-05-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      از دید من شرکت در انتخابات جمهوری اسلامی میتونه سودمند باشه ولی زمانی که امکان ایجاد جنبش اجتماعی وجود داشته باشه.در واقع بیش از نتیجه انتخابات مهم این هست که بشه جنبشی بوجود آورد که جمهوری اسلامی رو وادار به امتیاز دادن و آزادکردن فضا بکنه یا اینکه سرکوب این جنبش هزینه سنگین برای حکومت داشته باشه و عملا تبلیغات در مورد نتیجه انتخابات رو به زیان حکومت بکنه(مثل 88)
      در مورد این دوره من شخصا چنین پتانسیلی رو انتخابات نمیبینم و دعوا دست آخر بین دو گروهی هست که هیچکدوم علاقه ای به افزایش آزادی ها و کاهش سرکوب ندارند.
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (05-16-2013),Russell (05-05-2013),Shlomo Shumbulowitz (05-05-2013),sonixax (05-05-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی یه نفر نمایش پست ها
      منم سال 88 رای ندادم... :-) مریض بودم اون روز ..
      ولی قبلش رای داده بودم چندبار :-))

فقط یه تجربه شخصی از اهمیت مهر انتخابات بگم.

من 2سال پیش برای تغییر عکس شناسنامه ام اقدام کردم. ثبت احوال، عکس رو عوض نکرد. بلکه یه شناسنامه جدید بهم داد!
      گفتم پس اون چی؟ گفت میخوایش؟ سوراخ سوراخش کرد و بهم داد. منم گفتم حالا دیگه نه! انداختش دور.. (سطل زباله شناسنامه ها) بهش گفتم پس مهر های انتخاباتم چی؟ این همه رای دادم. جایی استخدام نمیشمااا
      گفت شما هرجا بخوای استخدام بشی، خودشون تحقیق میکنن و ربطی به رای دادنت نداره..
      یه پیرمرده هم بود. اون هم گفت من این همه رای دادم و مهر جمع کرده ام :-)))) هیچی؟؟
      مسئول ثبت احوال گفت مگه قرار بوده روی مهر به شما وام بدن یا قند و شکر و روغن؟! :-)))
      این مهر ها اهمیت نداره.
      الان شناسنامه من تمیز تمیز تمیز هست :-)
      منم رای نمیدهم. چون شناسنامه ام کثیف میشه :-)
      دروغ بهتون گفتند ! خود من رو به خاطر نداشتن مهر انتخاباتی دانشگاه ثبت نام نکردند .
      یک کار خیلی خوب رو هم توی وزارت کار باز به خاطر نداشتن مهر انتخابات بهم ندادند .
      با همه اینها باز هم رای ندادم و نمیدم ، من با رای دادنم به سیستمی که قبولش ندارم مشروعیت نمیبخشم .
      الان پاچتون شده شدید
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

iranbanoo (05-06-2013),Russell (05-05-2013)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

بی تفاوفت

یه نفر آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Apr 2013
      جُستارها
      21
      امتیازها
      29,088
      رنک
      99
      Post Thanks / Like
      سپاس
      186
      Mentioned
      29 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      دروغ بهتون گفتند ! خود من رو به خاطر نداشتن مهر انتخاباتی دانشگاه ثبت نام نکردند .
      یک کار خیلی خوب رو هم توی وزارت کار باز به خاطر نداشتن مهر انتخابات بهم ندادند .
      با همه اینها باز هم رای ندادم و نمیدم ، من با رای دادنم به سیستمی که قبولش ندارم مشروعیت نمیبخشم .
      الان پاچتون شده شدید
      دوست عزیز، تجربه شخصی من هم دروغه؟؟! من که دیگه دروغ نمیگم!
      من نه توی کاردانی و نه کارشناسی و نه ارشد، کپی صفحه مهر های انتخاباتم رو به دانشگاه ندادم!
      دانشگاه هم تا حالا همچین چیزی از من و سایرین نخواسته..
      شاید مقطع دکتری کمی اوضاع فرق کنه. ولی من تجربه ای ندارم...
      من توی اداره مخابرات هم کار می کردم. کسی از من مهر انتخابات نخواست. از قضا مدتی هم مشغول کار در اداره کار شهرمون بودم که کسی نیز اونجا از من مهر انتخابات نخواست! (شاید چون من یه کارمند ساده بودم و احتمالا شما میخواستید رئیس اداره کار یا وزیر بشی که اینجوری رد صلاحیتت کردن :-)))) حقته :-)

18. یک کاربر برای این پست سودمند از یه نفر گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (05-05-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.9%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      آغازگر جُستار
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      از ایشان 10,931 بار در 3,331 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی یه نفر نمایش پست ها
      دوست عزیز، تجربه شخصی من هم دروغه؟؟! من که دیگه دروغ نمیگم!
      من نه توی کاردانی و نه کارشناسی و نه ارشد، کپی صفحه مهر های انتخاباتم رو به دانشگاه ندادم!
      دانشگاه هم تا حالا همچین چیزی از من و سایرین نخواسته..
      شاید مقطع دکتری کمی اوضاع فرق کنه. ولی من تجربه ای ندارم...
      من توی اداره مخابرات هم کار می کردم. کسی از من مهر انتخابات نخواست. از قضا مدتی هم مشغول کار در اداره کار شهرمون بودم که کسی نیز اونجا از من مهر انتخابات نخواست! (شاید چون من یه کارمند ساده بودم و احتمالا شما میخواستید رئیس اداره کار یا وزیر بشی که اینجوری رد صلاحیتت کردن :-)))) حقته :-)
      الان بستگی به شانس شما دارد اگرنه روال نیست، یک زمانی اما بود و همه چیز مصاحبه‌ی اسلامی داشت(نام آنرا فراموش کردم، ولی شما را برای استخدام یا ورود به دانشگاه یا هرچه می‌بردند در یک اتاق و ازتان می‌پرسیدند نماز مغرب چند رکعت است و نیت به روزه‌ی مسلمان واجب است یا مستحب و ... حتی پرس و جو می‌کردند که آیا شما به مسجد می‌روید یا نه آن اوایل انقلاب!).

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Russell (05-06-2013),sonixax (05-05-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •