گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی agn0stic نمایش پست ها
یعنی به صرف اینکه با بسم الله الرحمن الرحیم ور بریم و به عدد 19 برسیم کافیست تا 19 رابطه تا 73 رقم شکل بگیرد؟! شما خودت یک جمله برای من بیار که x حرفی باشه بعد شما بر اساس y حرف برای من 10 رابطه بیار که تا 10 رقم باشه من قانع میشم.
پیشتر خودتان اتل متل توتوله را مثال زده اید ! و بعد هم خودتان ردش کردید !
شما باید برای ما مشخص کنید که این عدد 19 از کجا سبز شده ؟ چرا تعداد حروف بسم الله رحمن الرحیم سانسور شده و شمار واقعی آن محاسبه نشده ؟

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی agn0stic نمایش پست ها
لطفا فقط حرف نزنید و بگید اینجور کارا راحته بعد از کنارش بگذرید. اگه راحته یک مثال در حد و اندازه های بسم الله الرحمن الرحیم بیارید. باید اون جمله ای که میارید این بستر رو داشته باشه تا ازش روابط ریاضی بیرون کشید من که تابحال به غیر از بسم الله الرحمن الرحیم جمله دیگری ندیدم که این بستر رو داشته باشه واسه همین هم میگم که کار انسان نیست. کسانی هم که این روابط رو کشف کردن یک مشت آخوند بیکار نبودن که بگید اینجور کارا صرفا نیازمند وقته. همون کسی که این رویه رو شروع کرد یک شیمیدان بود پس آدم بیکاری نبوده. تازه کسانی که اینجور روابط ریاضی رو در قرآن کشف کردن دکتر و مهندس و امثالهم بودن برای اینکه دینشون یک مشت اراجیفه و برای اینکه احمق به نظر نرسن اینجور روابط رو کشف کردن تا بتونن سرشون رو بالا بگیرن وگرنه اون آخوندی که تو حوزه علمیه نشسته همون چیزایی که ما بهش میگیم اراجیف براش کافیه تا اسلام رو دین حق بدونه و نیازی نمیبینه که دنبال روابط ریاضی در قرآن باشه.
دقیقن کسانی که این کار رو کردند یک مشت آخوند بیکار بوده اند منتها عبا و عمامه (یحتمل) نداشته اند . بعد مگر نمیشود یک فیزیکدان یا شیمیدان آخوند باشد ؟ این همه ما دکتر مهندسِ آخوند داریم ! فهرست کنم ؟

دکتر روا زاده
دکتر ایرج حسابی
دکتر کُردان !!!!
دکتر محمود احمدی نژاد (تازه این یکی پرزیدنت هم هست)
و ...

بالاتر جناب راسل برای شما توضیح داده اند که چگونه میشود چنین کاری کرد . من نمیدانم شما تا چه سطحی تحصیل کرده اید ولی یک اصل ساده ی احتمال میگوید که اگر ما 1900 عدد داشته باشیم ، دست کم 100 عدد داریم که بر 19 بخش پذیر است .

خوب من میتوانم همین کار را برای هر کتابی و هر عددی انجام دهم ! به طور مثال من عدد 13 را انتخاب میکنم که یک عدد اول است .

حال یک کتاب فرضی را در نظر میگیریم که نام نویسنده اش "پژمان حسین زاده" است . (13 حرف) . و این کتاب تشکیل شده از 13 فصل که مجموع خطهای آن کتاب هم 13000 هزار خط است .

خوب ما اینجا چند رابطه داریم اکنون ؟ دست کم ما 1001 عدد داریم که بر 13 بخش پذیر است . حال از میان این 1001 عدد آیا پیدا کردن 13 رابطه سخت است ؟

همین را ببرید در قرآن !

114 سوره ، 6234 آیه .

خوب چه طور میشود بین این دو وجه مشترک پیدا کرد ؟ دست کم 309 عدد دیگر وجود دارند که بر 19 بخش پذیرند ! این مهندسان و مسلمانان احتمالن خیلی بیسواد هستند که هنوز نتوانسته اند آن 309 رابطه را پیدا کنند ! شاید هم صرف نمیکند پیدا کردنشان همین 19 تا کافیست .

تازه از روشهای دیگر هم میشود رابطه های دیگری استخراج کرد .

به نظرتان پیدا کردن رابطه سخت است ؟

مثلن 1+1+4=6

6*2*3*4 = 144

144 بر 6 بخش پذیر است !

من همین الان یک رابطه جدید پیدا کردم ! اضافه کنید به 19 رابطه !!!! (امیدوارم از فردا شمار حروف بسم الله رحمن الرحیم نشود 20 تا !!! )

از هر کتابی که شما واژگان ، خطوط ، پاراگرافها ، بیتها ، صفحات و ... اش از یک حدی بالاتر باشد میشود صدها رابطه ریاضی استخراج کرد - هیچ دلیلی هم ندارد که بیاییم و توضیح بدهیم اعداد را بر روی چه حسابی انتخاب کرده ایم . حتا اگر جایی یک عددی را مناسب دیدیم میتوانیم با عوامفریبی و استناد به بیسوادی مردم در رابطه با زبان از یک جمله ی خاص عددی که مورد نظر است را استخراج کنیم ، به خصوص در زبانهایی مثل عربی که بخشی از حروف نوشته نمیشوند .

تازه خیلی مسایل دیگر هم بوده اند ! مثلن اینکه چرا بسم الله رحمن الرحیم تنها در سوره حمد ! آیه است ولی در بقیه نیست ؟ اصلن این شماره گذاری آیات از کجا آمده اند ؟ چرا قرآنهای قدیمی تر آیاتشان شماره گذاری نشده اند ؟ یعنی اگر ما بخواهیم باقی 112 "بسم الله الرحمن الرحیم" دیگر را به عدد 6234 اضافه کنیم داریم عدد 6346 که دیگر بر 19 بخش پذیر نیست ! همچنین ما داریم قرآنهایی که 111 سوره (ابن عباس) و 115 سوره (ابن ابی کعب) دارند ! چرا قرآنهای 114 سوره ای (زید بن ثابت) اینجا مد نظر هستند ؟ قطعن 1400 سال زمانی کافیست تا بشود با دستکاری و مردمفربی قرآن را معجزه جا زد !

----------------------

یک چیز دیگه در این رابطه ها که دیدم !

رابطه اول : 1- بسم الله الرحمن الرحیم 19 حرف است.

آخه این کجاش رابطه ی ریاضیه ؟