• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 9 از 19 نخستیننخستین 12345678910111213141516171819 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 81 به 90 از 182

جُستار: بازی : نقد

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 99.9%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      از ایشان 10,931 بار در 3,331 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Nevermore نمایش پست ها
      به گمانم اینجا سوء تفاهم بزرگی پیش آمده،من هیچ در پی انکار "بازی" نیستم و نخواهم بود،بسا که اعتقاد دارم اکنون تنها راه عملی برای برون رفت از این منجلابی که مردان گرفتار اش شده اند همین است.نقد دوستان پی یو ای همچنان پابرجا و درست است که خطاب به مدافعان حقوق مردان می گویند:" شما تا به حال چه کار مثبتی کرده اید؟دست کم ما(PUA ها) روزی دو دختر را از دم تیغ می گذرانیم و بنیان رفتار هایمان هم بر پایه نادیده انگاشتن زنان و دیدن آنها همانگونه که هستند و نه همانگونه که ما می خواهیم است."بله ما راه درازی در پیش داریم و از اندک هم خیلی کمتریم و صدایمان هم فعلا به جایی نمی رسد،اینها همه درست است و منطقی.نخستین روزهایی که من با مطالب PUA ها(از قضا با خواندن نوشته های شما) مواجه شدم،اولین واکنش ام این بود که اینها مشتی لات مجازی هستند که عقده های جنسی اشان را برای جلب نظر مردان و زنان به دروغ واگویی می کنند و چه بسا به جای هزاران شریک جنسی تا به حال دست شان هم به سینه ی زنی نخورده.برای من باور کردنی نبود که آن زمان که من در حال خرخوانی و هدر دادن ساعت های عمرم در دانشگاه بودم و پسرکان جلف دخترنما را با پوزخندی ترحم انگیز از سر می گذراندم یکی از همینها(میستری) با همین جلف بازی ها گروه گروه دختر می گاید.برای من به شخصه بهت آور بود و نمی خواستم باور کنم. اما هرچه گذشت در روابط با دختران دیدم که بله اینها درست می گویند.اگر واکنش نخستین من آن اندازه بد بینانه بود، به این دلیل است که باور نمی کردم مردی حاضر باشد قوانین موفقیت آمیز و فوت کوزه گری اش را به کس دیگری بیاموزد.از اینرو بازی را ارج می نهم و کسانی را که تجربیات گرانبهاشان را که حاصل صدها شکست و ساعت ها وقت ارزشمند و تحمل بسیاری خفت ها و خواری هاست پاس می دارم.از همه مهمتر اینکه حاضرند اینها را با دوستان امگایشان شریک شوند.

آن انتقاد صرفا خشمی از سر شنیدن حرف های دخترکی بود که گمان می کند بازیکن ها همگی بازیچه های دست ایشان هستند و سرمست و مسرور در پی به لجن کشیدن شخصیت یک مرد احتمالا محترم بود.

گفته‌های شما درست و منطقی هستند.
      البته به نظر من دشواری فقط عدم موفقیت مدافعان حقوق مردان در بدست آوردن اهدافشان نیست، یک سطحی‌نگری عامدانه‌ای در میان آنها جریان دارد که می‌خواهند همه چیز را «حقوقی» جلوه بدهند، از جنس سطحی‌نگری فمینیستی که همه چیز «فرهنگی»ست. در ایران زن قانونا حق طلاق بی‌دلیل ندارد اما گله‌گله همسران خود را دور می‌اندازند و «به هر قیمتی» شده از آنها طلاق می‌گیرند، توضیح یک مدافع حقوق مردان درباره‌ی ایران چیست؟‌ مثلا ما می‌خواهیم قوانین را به چه شکلی اصلاح بکنیم که در آن هایپرگمی زن مهار زده شده باشد؟ طلاق را کلا ممنوع بکنیم؟! پس ببینید، اینجا مسائلی وجود دارد که مدافعان حقوق مردان حتی در صورت تحقق تمام آرمانهایشان باز قادر به حل آن نخواهند بود و تنها از عهده‌ی بازی برمی‌آید.

بله منهم شک کردم که آلیس می‌خواهد اس‌ام‌اس‌های یک بتای بی‌بازی را برای تمسخر بازی ما اینجا نقل بکند، زنها معمولا این کار را می‌کنند، مردان چندش‌آور بازنده را(که اغلب فمینیست هستند!)، اسم «بازیکن» می‌گذراند و مسخره می‌کنند. اما همانطورکه پیشتر هم گفته‌ام، این قبیل گه‌تستها فرصت هستند نه تهدید، آنجا هم این گه‌تست فرصتی بود برای یادآوری اینکه «پافشاری» بازی مرد بتا، و گاهی حتی امگاست. اگر دختر با هر پیام علاقه‌اش به شما بیشتر نمی‌شود فرستادن پیام را قطع بکنید!

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی iranbanoo نمایش پست ها
      من با این بخش مخالفم.سنجه ی یک زن برای اینکه مطمئن شود مرد مخاطبش به او توجه دارد,او را جنده نمیبیند,برای او ارزش قائل است و... این است که مرد توجه به او را در قالب یک هزینه ی مالی نمایش دهد.
      از هر زنی بپرسید که در مورد مردی که به تازگی با او آشنا شده چه توصیفی دارد نمیگوید مرد با شعوری بود چون از فلسفه و منطق سخن میگفت!میگوید با شعور بود چون برای اولین قرار برای من شاخه گلی خرید یا چه میدانم مرا به فلان رستوران دعوت کرد:))
      مرد با شعور مورد تحسین زنان = بتا
      مردی که از او در برابر تمام دوستان و آشنایان دفاع می‌کنید و به رغم هرچه می‌کند با او می‌مانید = آلفا

روش زن برای اطمینان از میزان «علاقه»ی مرد سنجیدن و برسی و سبک‌سنگین کردن میزان «سرمایه‌گذاری» او در رابطه است، سرمایه گذاری مالی یا غیر از آن. مشکل اینست که اکثریت مطلق(۹۹٪؟)مردان فقط بدلیل زن بودن و در حضور او نشستن شروع به سرمایه‌گذاری روی زن می‌کنند: مردی که ساعات قرارهای دیگر خود را تغییر می‌دهد، می‌رود آن سر شهر دنبال زن و دوباره او را می‌برد می‌رساند، وقتی سردتان شد کتش را می‌اندازد روی دوشتان، جلوی دوستهایتان به شما احترام دوبله سوبله می‌گذارد که نمایش قدرت بدهید، می‌بردتان بهترین رستوران شهر تا دلتان را بدست بیاورد و ... مایه‌ی ننگ مردی‌ست و محکوم به زندگی در ازدواجی بی‌سکس با زنی چاق و از او بیزار!

ما نمی‌خواهیم خود را با معیارهای شما برای مرد خوب تطابق بدهیم، آن اسمش بازی نیست، بلکه می‌خواهیم لیست ذهنی کذایی را دور بزنیم و چنان جذاب به نظر برسیم که شما برای دسترسی به حتی ساعتی نشستن روبروی ما در زیرزمینی‌ترین چای قلیانی شهر تمام «معیار»های خود را فراموش بکنید.

سرمایه‌گذاری هم تکلیفش مشخص است: قانون یک به سه، یعنی هر سه قدمی که زن به سوی مرد برمی‌دارد، مرد مجاز است یک قدم به سوی او بردارد(سه تا پیامک، یکی در جواب، سه بار زنگ زدن او، یکبار زنگ زدن شما، سه بار دریافت سکس دهانی از او، هیچ بار ارائه‌ی آن از طرف شما، کس‌لیسی ذاتا بتا و چندش‌آورست...). علاوه بر این حتما بعد از سکس باید شروع بشود، به شدت هم مشروط و چنانکه گفته شد متقابل باشد. خیابانهای این شهر پر است از بتاهای چندش‌آوری که دسته‌دسته گل می‌خرند و رستوران می‌برند و هدیه می‌دهند و تیغ می‌خورند، اگر مردی می‌خواهد از گله جدا باشد، باید به نحو متفاوتی از آنها رفتار بکند.
      MEHDI این را پسندید.
      زنده باد زندگی!

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Nevermore (02-11-2014),Persepolis (02-10-2014),Russell (02-10-2014),sonixax (02-10-2014)

دفترچه نویس
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Alice نمایش پست ها
      من هنوز هم نفهمیدم چرا ناگهان در پاتوغ آتش خشم شما برافروخته شد و زبانه‌های آن به
      اینجا هم کشیده شده است؟!!!
      مشکل شما اینست که کار من غیراخلاقی‌ست؟! خب این به خودم مربوط می‌شود نه شما،
      یا اینکه نگران به لجن کشیدن شخصیت کذایی «امگای» مزاحم هستید؟! (حالا خوب شد
      پیامک‌ها را اینجا نگذاشتم که اینطور برآشفته شدید)
      بعضی یوزرهای اینجا یخورده زیادی جدی هستند،به همین خاطر اگر وسط پاتوق و خوش و بش کردن و جوک گفتن یهو دیدید ازتون سفسطه! گرفتند و ... خیلی نباید تعجب کرد:))
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

4. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Alice (02-10-2014)

سرنویسنده دوم
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      ضد و نقیض

سر به زیر

iranbanoo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      جُستارها
      25
      امتیازها
      45,990
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,572
      از ایشان 3,738 بار در 1,364 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      30 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Ouroboros نمایش پست ها
      مرد با شعور مورد تحسین زنان = بتا
      مردی که از او در برابر تمام دوستان و آشنایان دفاع می‌کنید و به رغم هرچه می‌کند با او می‌مانید = آلفا

روش زن برای اطمینان از میزان «علاقه»ی مرد سنجیدن و برسی و سبک‌سنگین کردن میزان «سرمایه‌گذاری» او در رابطه است، سرمایه گذاری مالی یا غیر از آن. مشکل اینست که اکثریت مطلق(۹۹٪؟)مردان فقط بدلیل زن بودن و در حضور او نشستن شروع به سرمایه‌گذاری روی زن می‌کنند: مردی که ساعات قرارهای دیگر خود را تغییر می‌دهد، می‌رود آن سر شهر دنبال زن و دوباره او را می‌برد می‌رساند، وقتی سردتان شد کتش را می‌اندازد روی دوشتان، جلوی دوستهایتان به شما احترام دوبله سوبله می‌گذارد که نمایش قدرت بدهید، می‌بردتان بهترین رستوران شهر تا دلتان را بدست بیاورد و ... مایه‌ی ننگ مردی‌ست و محکوم به زندگی در ازدواجی بی‌سکس با زنی چاق و از او بیزار!

ما نمی‌خواهیم خود را با معیارهای شما برای مرد خوب تطابق بدهیم، آن اسمش بازی نیست، بلکه می‌خواهیم لیست ذهنی کذایی را دور بزنیم و چنان جذاب به نظر برسیم که شما برای دسترسی به حتی ساعتی نشستن روبروی ما در زیرزمینی‌ترین چای قلیانی شهر تمام «معیار»های خود را فراموش بکنید.

سرمایه‌گذاری هم تکلیفش مشخص است: قانون یک به سه، یعنی هر سه قدمی که زن به سوی مرد برمی‌دارد، مرد مجاز است یک قدم به سوی او بردارد(سه تا پیامک، یکی در جواب، سه بار زنگ زدن او، یکبار زنگ زدن شما، سه بار دریافت سکس دهانی از او، هیچ بار ارائه‌ی آن از طرف شما، کس‌لیسی ذاتا بتا و چندش‌آورست...). علاوه بر این حتما بعد از سکس باید شروع بشود، به شدت هم مشروط و چنانکه گفته شد متقابل باشد. خیابانهای این شهر پر است از بتاهای چندش‌آوری که دسته‌دسته گل می‌خرند و رستوران می‌برند و هدیه می‌دهند و تیغ می‌خورند، اگر مردی می‌خواهد از گله جدا باشد، باید به نحو متفاوتی از آنها رفتار بکند.
      مرد با شعور مورد تحسین زنان =مردی که از او در برابر تمام دوستان و آشنایان دفاع می‌کنید و به رغم هرچه می‌کند با او می‌مانید

بله البته حق با شماست.شاید این سرمایه گزاری همه در خرج کردن خلاصه نشود و مردی که خرج میکند لزوما مرد خاصی نیست.من هم نمی گویم خرج کردن معیار سبک سنگین کردن ارزش مردان در نظر زنان است اما فاکتور مهمیست.جذاب ترین مردان اگر در برابر یک زن خست نشان دهند نه تنها طرد میشوند که الفا بونشان را برای خود نگاه داشته اند و هیچ از این به اصطلاح آلفا بودن عایدشان نمیشود.کدام زن دیوانه ای در برابر کسی که هیچ احترامی برایش قائل نیست لنگ خود را باز میکند؟همان ضرب المثل زنانه که میگوید:کس بده ,کالا بده,دو قورت و نیم بالا بده!!
      و اگر آلفا بودن این فانتزی است که بدون هیچ هزینه ای به زنان دست یابید فکر میکنم مردان بتا در دختر بازی موفق تر باشند اگر هوشمندانه و نه از روی افراط به زنان توجه کنند.و منهم ترجیح میدهم با یک مرد بتا باشم تا اینکه مرد خسیس و از خود راضی ای که دست به کیر سر قرار می آید و انتظار توجه دارد!
      آن قانون سه به یک هم که مختص زنان است:))
      شراب اولی تر ...

بازداشت همیشگی
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

هیچ

Alice آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2012
      جُستارها
      8
      امتیازها
      47,012
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,739
      از ایشان 4,155 بار در 1,601 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      75 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      یادم می آید یک بار به شما آموزانده بودم که انجمن و سخنگاه خانه ی خاله نیست که هرچه بگویید به خودتان مربوط باشد،اما گویا یاد نگرفته اید.
      دوست گرامی، من پی بی‌احترامی یا تمسخر ایشان نبودم. زمانی که شخصی
      روی شما کلید می‌کند و محترمانه از مزاحمت دست برنمی‌دارد، شما هم ایشان
      را دست میاندازید تا شاید مسیر خانه را پیدا کند، به زبانی دیگر پاسخ مزاحمت
      وی را با تمسخر و لبخندی از روی ترحم می‌دهید، که هیچ جای گلایه ندارد!
      البته این مزاحمان در نهایت می‌توانند در لیست سیاه جای بگیرند، از این‌ها بدتر
      مزاحمان فیزیکی و «بازیکنان خیابانی» هستند که حال آدم را دوچندان بهم می‌زند.

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Alice نمایش پست ها
      دوست گرامی، من پی بی‌احترامی یا تمسخر ایشان نبودم. زمانی که شخصی
      روی شما کلید می‌کند و محترمانه از مزاحمت دست برنمی‌دارد، شما هم ایشان
      را دست میاندازید تا شاید مسیر خانه را پیدا کند، به زبانی دیگر پاسخ مزاحمت
      وی را با تمسخر و لبخندی از روی ترحم می‌دهید، که هیچ جای گلایه ندارد!
      البته این مزاحمان در نهایت می‌توانند در لیست سیاه جای بگیرند، از این‌ها بدتر
      مزاحمان فیزیکی و «بازیکنان خیابانی» هستند که حال آدم را دوچندان بهم می‌زند.
      یادم میاد امیر گرامی جایی گفته بودند اگر دختری زشت یا خیکی(شایدم هر دوش،دقیق یادم نیست)بهش گیر بده حتی ممکنه برای خلاص شدن از دستش دست به خشونت فیزیکی بزنه:)))
      البته امیدوارم یه نفر این وسط نگه اونی که کتک میزنه شریف تر از کسی هست که مسخره میکنه
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

8. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Alice (02-11-2014)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.9%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      از ایشان 10,931 بار در 3,331 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی undead_knight نمایش پست ها
      یادم میاد امیر گرامی جایی گفته بودند اگر دختری زشت یا خیکی(شایدم هر دوش،دقیق یادم نیست)بهش گیر بده حتی ممکنه برای خلاص شدن از دستش دست به خشونت فیزیکی بزنه:)))
      البته امیدوارم یه نفر این وسط نگه اونی که کتک میزنه شریف تر از کسی هست که مسخره میکنه
      خوب است که خودتان هم می‌دانید در حد زنان چاق و زشت هستید.
      بجز آن هم: «هر هر، امیر بدترش را کرده، پس این توجیه می‌کند حرکات ما را.. شلپ شلپ(صدای لیسیدن)».
      MEHDI این را پسندید.
      زنده باد زندگی!

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Russell (02-11-2014),sonixax (02-11-2014),undead_knight (02-11-2014)

سخنور یکم
      Level completed: 18%, Points required for next Level: 411
      Overall activity: 12.0%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خوشحال

Nevermore آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2012
      جُستارها
      5
      امتیازها
      18,439
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,461
      از ایشان 2,490 بار در 877 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      35 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من هم یادم میاد یه نفر(!) پس از کلی اظهار عجز و لابه درباره گنگ و این حرفها گفته بود که دیگر به پست های من پاسخ نمی دهد.گویا تغییر تاکتیک داده اید و جدیدا موس موس کنان به دنبال دختران به این و آن تیکه می اندازید.

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Nevermore گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Ouroboros (02-11-2014),Russell (02-11-2014),sonixax (02-11-2014),undead_knight (02-11-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      من هم یادم میاد یه نفر(!) پس از کلی اظهار عجز و لابه درباره گنگ و این حرفها گفته بود که دیگر به پست های من پاسخ نمی دهد.گویا تغییر تاکتیک داده اید و جدیدا موس موس کنان به دنبال دختران به این و آن تیکه می اندازید.
      شهریار عزیز من اینقدرها هم ترول! بی ذوقی نیستم که کلا شما رو "بن" کنم،صرفا دیگه بحثی جدی در این موارد (فمنیست،حقوق مردان و زنان و...) با شما ندارم چون به نتیجه ای نمیرسیم(تقریبا همین رویکرد رو در برابر امیر هم دارم).
      مالش،لیسیدن و... البته شوالیه گری هم که دیگه برند منه،نباید تعجب کنید:))
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Ouroboros نمایش پست ها
      خوب است که خودتان هم می‌دانید در حد زنان چاق و زشت هستید.
      بجز آن هم: «هر هر، امیر بدترش را کرده، پس این توجیه می‌کند حرکات ما را.. شلپ شلپ(صدای لیسیدن)».
      خوشبختانه یا متاسفانه من میتونم دوجنس گرا باشم بس که طرفدار دارم:))))
      +نخیرم شما کار درستی میکردید،استثناعا:))اصل جمله هم البته کپی رایتش مال راسل محفوظه:))
      Tacitus-

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Nevermore (02-11-2014),Ouroboros (02-11-2014)

سخنور یکم
      Level completed: 18%, Points required for next Level: 411
      Overall activity: 12.0%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خوشحال

Nevermore آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2012
      جُستارها
      5
      امتیازها
      18,439
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,461
      از ایشان 2,490 بار در 877 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      35 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      شهریار عزیز من اینقدرها هم ترول! بی ذوقی نیستم که کلا شما رو "بن" کنم،صرفا دیگه بحثی جدی در این موارد (فمنیست،حقوق مردان و زنان و...) با شما ندارم چون به نتیجه ای نمیرسیم(تقریبا همین رویکرد رو در برابر امیر هم دارم).
      مالش،لیسیدن و... البته شوالیه گری هم که دیگه برند منه،نباید تعجب کنید:))

خوشبختانه یا متاسفانه من میتونم دوجنس گرا باشم بس که طرفدار دارم:))))
      +نخیرم شما کار درستی میکردید،استثناعا:))اصل جمله هم البته کپی رایتش مال راسل محفوظه:))
      بله، اما موس موس و لیسیدن با مالش فرق می کند.

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از Nevermore گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (02-11-2014),undead_knight (02-11-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من هم یادم هست (چون برای همین یکی دو روزه بوده یادن هست) که یکی بود که گفته بود از گفتن جملات سکسی در حضور دختران و سرخ و سفید شدن آنها لذت میبرد !!
      خاطره بود این !!
      این ارتباطی با دانشگاه صنعتی شریف دارد؟!!

من متاسفانه به علت سهمیه بندی انرژی خواندنم را با انرژی نویسنده‌ی متن تنظیم میکنم. این است که اگر 20% اینها معنایی هم دارند حداقلش نیاز به یک توضیح حسابی دارند !!

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Ouroboros (02-11-2014),sonixax (02-11-2014),undead_knight (02-11-2014)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. دانش ژنتیک، شبیه‌سازی، آینده و اخلاقیات
      از سوی Anarchy در تالار دانش و فندآوری
      پاسخ: 17
      واپسین پیک: 10-09-2012, 10:54 PM

کلیدواژگان این جُستار

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •