• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 6 از 7 نخستیننخستین 1234567 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 51 به 60 از 68

جُستار: سن تکلیف قانونی

نویسنده یکم
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 99.5%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

Empty

yasy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      جُستارها
      4
      امتیازها
      48,822
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,327
      از ایشان 1,184 بار در 344 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      5 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Mehrbod نمایش پست ها
      اخوی, نکته اینجاست که شما دارید میکوشید نادرستی چیزی را نشان دهید که من اثبات درستی اش را از بیخ نکرده‌ام!

بانو یاسی مرا نکوهیدند که چرا شما در هم‌میهن دختر ٧ تا ٩ ساله را کودک دیده‌اید, ولی اینجا دختر ١١ ساله را کودک نمیبینید, من هم گفتم که در دیدگاه من بازه‌هایِ[1] سنی اینگونه چیده شده‌اند.

نسبی بودن همه‌یِ اینها هم که روشنه, حالا شما دارید این همه زور میزنید که بگویید نه ١١ ساله‌یِ دبستانی همان کودکِ کودکستانی است؟ چرا؟ اثبات آن کو؟ این چیزها
      روی انگلیسی اش هم معنی روشنی ندارند و چنانکه میبینیم کشور به کشور و هتا شهر به شهر معنای شان میدگرد[2], یکجا ١٦ بزرگسال {adult} به شمار میرود, یکجا ١٦ کودک و ٢٢ بزرگسال!

حالا باز دو پست دیرتر بترولید[3] که "این 'بچه' از کجا آمد؟ این 'بچه' از کجا آمد؟" ((:

که هر آینه مایه‌یِ سرگرمی منه, افسوس که دوستان این جستار را جدی کردند (:

----
      1. ^ bâz+e::Bâze || بازه: فاصله Ϣiki-En, Ϣiki-Pâ interval
      2. ^ Digarestan <— Degarestan || دیگرستن: تغییر کردن Ϣiki-En to change
      3. ^ Trollidan || ترولیدن: ترول کردن Ϣiki-En, Ϣiki-Pâ to troll
      مهربد گرامی من قصد جدا كردن این مطلب نداشتم حالا كه خود این موضوع را از بحث اصلی جدا كردید میخواستید این بحث جدی و جدا گانه پیش برود یا میخواستید موجبات خنده را فراهم كند؟
      تا جایی كه من یادمه در تاپیكی كه كاربر تكتم در مورد لباس پوشیدن آن كودك شش ساله زده بودند تا بزرگ تر از این ها هم كودك دانستید كه نمیشود از او بهره ی جنسی برد و كسی كه از كودكان لذت جنسی میبرد را هم بیمار خواندید
      من در ارسال آن پست كاری به بحث اصلی نداشتم كار به متفاوت بودن یك نكته در دو موضوع متفاوت داشتم به نظرم هم اینك با این اعتقادات و روند بحث كردن اگر در هم میهن بحث كنید اخراج نمیشوید:)

در مورد موضوع اصلی تاپیك كه اتهام دروغ یك بچه ی یازده ساله به پدرش بود به نظر من یك كودك یازده ساله بعید است كه خود طرح همچین دروغ گویی را زده باشد و همچین ذهن بیماری داشته باشد شاید از جانب مادر یا هر كس دیگری به او تحمیل شده باشد ولی با مجازات شدن او به خاطر برملا نكردن دروغ خود بعد از هجده و حتی شانزده سالگی موافق هستم
      مطمئنا این موضوع به این خنده داری كه توصیف شده نبوده كه این دختر یه هو حال كرده كه بیاد بگه آره من دروغ گفتم چند درصدی امكان این دارد كه تحت فشار بوده باشد از جانب مادر یا هر شخص سومی ولی حتی با این تفاسیر هم نمیتوان از جرم او چشم پوشی كرد كه بعد از هجده سالگی این راز را بر ملا نكرده است
      توصیه میكنم با خنده دار مطرح كردن موضوعات نادری كه نمیشود بدون اطلاع كامل از آن در مورد آن قضاوت كرد سعی در اثبات حقوق پایمال شده مردان نباشد چون بیشتر خنده دار است

2. یک کاربر برای این پست سودمند از yasy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (04-17-2013)

سخنور یکم
      Level completed: 38%, Points required for next Level: 623
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      خنک آن روز که...

خجالتی

SAMKING آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Aug 2012
      جُستارها
      10
      امتیازها
      22,727
      رنک
      93
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,926
      از ایشان 2,157 بار در 703 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      ١٠٠% خیر. من کودک را "بچه‌تر" از "بچه" میبینم و کوشیدم دیدگاه خودم را با آوردن بازه‌هایِ سنی نشان دهم.

همچنین در زبان روزانه هم ما بچه‌هایِ دبستانی را "بچه دبستانی" مینامیم, نه "کودک دبستانی": در گوگل یکمی ٥٠٠ هزار برآیه میدهد, دومی ٣٢ هزار برآیه که نمایانگرِ درستی سخن من میباشد:
      مگر انتظار داشتید کودک چیزی ورای بچه باشد؟
      اگر اکنون میخواهید بگویید که نه نگرتان از بچه همان کودک بوده یا کودکِ بزرگتر از 7 سال، و مثلن خودتان خواستید صرفن نامشان را بگذارید "بچه" موردی ندارد
      دیگری هم میتواند نوجوانان را بر اساس سن به سه گروه پرتقال، سیب، و انار تقسیم کند!

راستی با گوگل فال هم می گیرند؟
      برویم پیرامون مسائل با گوگل گفتگو کنیم!
      در پایان اینکه من هتا خواستار مجازات کیفری برای دختر ١١ ساله هم نبودم (کودک یا بچه, هنوز بچه است), خواستار مجازات برای دختر ٢٠
      ساله‌ای بودم که ٢ یا ٤ سال (بسته به اینکه ١٦ یا ١٨ بگیرید) نیز از سن رسما قانونی خود گذشته و همچنان دروغ اش را آشکار نکرده.
      بنده هم اصلن پیرامون نگرتون در این بخش سخن نگفتم!
      آمد شدن تو اندرین گیتی چیست؟
      آمد مگسی پدید و ناپیدا شد!

4. یک کاربر برای این پست سودمند از SAMKING گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (04-17-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.9%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      از ایشان 10,931 بار در 3,331 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      یک ادعا: همه‌ی شرایط دیگر برابر، سقط جنین نکردن بهتر از سقط جنین کردن است.

این نابرابری را که ما پدید نیاورده‌ایم, زن با داشتن زهدان توانایی بارداری دارد, ولی نیازمند اسپرم پدر میباشد.
      بله ما پدید نیاورده‌ایم اما وجود دارد، و بازشناسی آن در مقام یک نابرابری به ما کمک می‌کند که اولا روابط میان زن و مرد و کنشهای اجتماعی میان آنها را بهتر درک بکنیم، و ثانیا تلاش برای برطرف کردن آنرا به نحوی سیستماتیک بیاغازیم(با سرمایه‌گذاری به روی رحم مصنوعی و آلترناتیوهایی که ما را از دستگاه تولید مثل جنسی زن بی‌نیاز می‌کنند). ثالثا هم باعث بوجود آمدن یک گزاره‌ی «اخلاقی» می‌شود که بر طبق آن سقط جنین وقتی پدر بچه مخالف است غیراخلاقی‌ست، زیرا شما با بهره بردن از «حق» خود بر بدنتان، دارید «حق» او بر بچه‌ی خود را ضایع می‌کنید.

این دقیقا همانجایی است که نگرش ما روبروی هم میایستد. در سده‌ای که ما زندگی میکنیم انداختن بچه که آسیبی کمیده[4] و نزدیک به 0 دارد,
      ولی واداشتن[5] مادر به هزینه کردنِ سنگین یک سال از زندگی اش برای بزرگ کردن بچه‌ای که شاید تنها روی یک سکس گذری بدست آمده آسیبی بیگمان بسیار بیشتر از 0 دارد.

من اینجا نه قانون‌وار نه اخلاقوار نمیتوانم پیوندی میان خویشکاری[6] زن در بارداری و زاییدنِ بچه‌ای ببینم که روی یک سکس ساده میتواند پدید آمده باشد.
      این دیگر چگونه استدلال مضحکی‌ست؟ «به سود زن نیست پس اخلاقا می‌تواند آنرا انجام ندهد»؟ مگر مرز اخلاقیات سود و زیانی‌ست که یک سوی معامله دریافت می‌کند؟ «زیان اقتصادی، عاطفی، روانی و عینی نگهداری از اشخاص مبتلی به نشانگان داون خیلی بیشتر از سود آنست، پس کشتن آنها اخلاقی‌ست».

همچنین, «به قتل رساندن بچه» هم واژه‌ای[2] است برای گرفتن احساس همدردی, یک مشت یاخته‌یِ[3] نادان
      این داستان‌ها را ندارند, زمانیکه مغز کودک ریخت گرفت آنگاه آری, میتوانیم آنرا قتل هم بنامیم.
      گفتگویی‌ست ملال‌آور و بی‌سرانجام که چه چیز «انسان» محسوب می‌شود و از چه لحظه، من علاقه‌ای به ورود به آنرا ندارم. فقط جهت توجیه اینکه چرا از لفظ «قتل کودک به دنیا نیامده» استفاده کرده‌ام(و در آینده هم چنان خواهم کرد)لینک یک خبر را برای شما می‌گذارم که در آن پدری برای تلاش جهت واداشتن زن به سقط جنین با تهدید اسلحه بخاطر «سوء قصد به جان» (Attempted Murder)محکوم به ۱۳ سال زندان شد. سوء‌قصد . به. جان. بچه‌ی. به. دنیا. نیامده.

این چگونه ریاکاری‌ست که وقتی زن آنرا به میل خود انجام می‌دهد «سقط جنین است» اما وقتی به تهدید صورت می‌گیرد می‌شود «سوء‌قصد به جان بچه‌ی به دنیا نیامده»؟

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (04-17-2013),Russell (04-17-2013),sonixax (04-17-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      از ایشان 21,650 بار در 7,581 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی yasy نمایش پست ها
      مهربد گرامی من قصد جدا كردن این مطلب نداشتم حالا كه خود این موضوع را از بحث اصلی جدا كردید میخواستید این بحث جدی و جدا گانه پیش برود یا میخواستید موجبات خنده را فراهم كند؟
      تا جایی كه من یادمه در تاپیكی كه كاربر تكتم در مورد لباس پوشیدن آن كودك شش ساله زده بودند تا بزرگ تر از این ها هم كودك دانستید كه نمیشود از او بهره ی جنسی برد و كسی كه از كودكان لذت جنسی میبرد را هم بیمار خواندید
      پیوند اینها به من چیست؟ من دختر ٦ ساله را کودک میبینم, ١١ ساله را کودک نمیبینم, چنین چیز ساده‌ای این اندازه آزردگی دارد؟

دیگران اگر میبینند خوب ببینند, اگر این اندازه از اینکه ١١ ساله کودکه مطمئن هستید چرا دیگر به من گیر میدهید, بگذارید نادرست بگویم و خوانندگان طرف شما را بگیرند.

در مورد موضوع اصلی تاپیك كه اتهام دروغ یك بچه ی یازده ساله به پدرش بود به نظر من یك كودك یازده ساله بعید است كه خود طرح همچین دروغ گویی را زده باشد و همچین ذهن بیماری داشته باشد شاید از جانب مادر یا هر كس دیگری به او تحمیل شده باشد
      آفرین, دور از باور هست, ولی ناشدنی نیست. میتواند باسانی کارِ کینه‌توزانه‌یِ مادر اش باشد, میتواند در دورترین ریخت بدسرشتی خود دختر باشد.

ولی با مجازات شدن او به خاطر برملا نكردن دروغ خود بعد از هجده و حتی شانزده سالگی موافق هستم
      که موبه‌مو همان نگرشی است که من دارم (من ١٦ را سن قانونی در نگر میگیرم).

در کنارِ آن, همینکه دادگاه توانسته یک مردی را تنها رویِ سخن تنهایِ فرزند اش به زندان بیاندازد میشود زیرپا
      گذاشتن مهادِ[1] «بیگناه تا اثبات گناهکاری» که به لطف مادینگرایان[2] (فمینیست‌ها) راهِ خودش را به دادگاه و دستگاه قضایی باز کرده.

اگر اثر فیزیکی‌ای از تجاوز نبوده, پس چگونه پدر از آغاز گناهکار شناخته شده؟ و اگر
      اثر فیزیکی‌ای از تجاوز بوده, چگونه امروز روی این سخن که "من دروغ گفته‌ام" او را آزاد میکنند؟

مطمئنا این موضوع به این خنده داری كه توصیف شده نبوده كه این دختر یه هو حال كرده كه بیاد بگه آره من دروغ گفتم چند درصدی امكان این دارد كه تحت فشار بوده باشد از جانب مادر یا هر شخص سومی ولی حتی با این تفاسیر هم نمیتوان از جرم او چشم پوشی كرد كه بعد از هجده سالگی این راز را بر ملا نكرده است
      توصیه میكنم با خنده دار مطرح كردن موضوعات نادری كه نمیشود بدون اطلاع كامل از آن در مورد آن قضاوت كرد سعی در اثبات حقوق پایمال شده مردان نباشد چون بیشتر خنده دار است
      اینها وابسته به شهریار گرامی بودند, نه من!

من در ارسال آن پست كاری به بحث اصلی نداشتم كار به متفاوت بودن یك نكته در دو موضوع متفاوت داشتم به نظرم هم اینك با این اعتقادات و روند بحث كردن اگر در هم میهن بحث كنید اخراج نمیشوید:)
      در قرآن هم بیاید ماست سپیده, مایه‌یِ سیاهی آن نمیشود (:

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی SAMKING نمایش پست ها
      مگر انتظار داشتید کودک چیزی ورای بچه باشد؟
      اگر اکنون میخواهید بگویید که نه نگرتان از بچه همان کودک بوده یا کودکِ بزرگتر از 7 سال، و مثلن خودتان خواستید صرفن نامشان را بگذارید "بچه" موردی ندارد
      دیگری هم میتواند نوجوانان را بر اساس سن به سه گروه پرتقال، سیب، و انار تقسیم کند!
      از آغاز هم موردی نداشت (:

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی SAMKING نمایش پست ها
      راستی با گوگل فال هم می گیرند؟
      برویم پیرامون مسائل با گوگل گفتگو کنیم!
      آری, با گوگل تودهنی هم میزنند (:

----
      1. ^ meh+âd::Mehâd || مهاد: اصل Ϣiki-En principle; law
      2. ^ mâd+in{miyânvand}+gerâ::Mâdingerâ <— Mâdingerây || مادینگرا: فمینیست Ϣiki-En feminist

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (04-17-2013),yasy (04-17-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      در پایان اینکه من هتا خواستار مجازات کیفری برای دختر ١١ ساله هم نبودم (کودک یا بچه, هنوز بچه است), خواستار مجازات برای دختر ٢٠
      ساله‌ای بودم که ٢ یا ٤ سال (بسته به اینکه ١٦ یا ١٨ بگیرید) نیز از سن رسما قانونی خود گذشته و همچنان دروغ اش را آشکار نکرده.
      من خواستار مجازات او هستم. ما «بچه» یا «کودک» یا هرچه‌ای را که مرتکب قتل می‌شود بخاطر «معصوم» بودن و «کوچولو» بودن و نابالغ بودن و ... به حال خود رها نمی‌کنیم. بله پروسه‌ای که برای محاکمه‌ی او در نظر گرفته می‌شود باید متفاوت و مبتنی با شرایط سنی(و غیره)او باشد اما همچنان باید بخاطر تخلفی که مرتکب شده و زندگی انسان دیگری را به کلی ویران کرده مجازات بشود. از کی تا بحال سن پائین به کسان مصونیت قضایی داده و ما خبر نداشتیم؟ از وقتی خلافکاران مورد بحث مهبل‌دار شدند؟ :

Justice for Children | Penal Reform International

در ایران هم اینرا داریم(ببخشید لینک اشتباه بود، اصلاح شد)

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (04-17-2013),Russell (04-17-2013),sonixax (04-17-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      از ایشان 21,650 بار در 7,581 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Ouroboros نمایش پست ها
      یک ادعا: همه‌ی شرایط دیگر برابر، سقط جنین نکردن بهتر از سقط جنین کردن است.
      آیا اینجا نباید نگرشی هم به تکنولوژی داشته باشیم؟ آیا روز به روز از هزینه‌هایِ سقط جنین کاسته نمیشود, ولی هزینه‌هایِ بارداری کمابیش یکسان میمانند؟

بله ما پدید نیاورده‌ایم اما وجود دارد، و بازشناسی آن در مقام یک نابرابری به ما کمک می‌کند که اولا روابط میان زن و مرد و کنشهای اجتماعی میان آنها را بهتر درک بکنیم، و ثانیا تلاش برای برطرف کردن آنرا به نحوی سیستماتیک بیاغازیم(با سرمایه‌گذاری به روی رحم مصنوعی و آلترناتیوهایی که ما را از دستگاه تولید مثل جنسی زن بی‌نیاز می‌کنند). ثالثا هم باعث بوجود آمدن یک گزاره‌ی «اخلاقی» می‌شود که بر طبق آن سقط جنین وقتی پدر بچه مخالف است غیراخلاقی‌ست، زیرا شما با بهره بردن از «حق» خود بر بدنتان، دارید «حق» او بر بچه‌ی خود را ضایع می‌کنید.
      روشنه که من هم میپذیرم که زن اگر با کسی خوابیده و آبستن شد و در اینجا پدر بچه را میخواست ولی رفت بچه را انداخت کاری «نااخلاقی» و «نکوهیدنی» انجام
      داده (اگر بچه نمیخواست چرا پیشگیری نکرد؟ اگر نمیخواست چرا همخوابگی کرد؟), ولی بارِ نااخلاقی آن را آن اندازه نمیبینم که به دامنه‌یِ قانون‌گذاری کشیده شود.

رویکرد درست ما همین بار - دادنِ نااخلاقی به کنش است, نه ناقانونی کردن خود کنش.

این دیگر چگونه استدلال مضحکی‌ست؟ «به سود زن نیست پس اخلاقا می‌تواند آنرا انجام ندهد»؟ مگر مرز اخلاقیات سود و زیانی‌ست که یک سوی معامله دریافت می‌کند؟ «زیان اقتصادی، عاطفی، روانی و عینی نگهداری از اشخاص مبتلی به نشانگان داون خیلی بیشتر از سود آنست، پس کشتن آنها اخلاقی‌ست».

این استدلال مضحک میگوید که شما با خوابیدن با یک آدم روحتان (یا تن اتان) را به او نفروخته‌اید و میتوانید روی سرنوشت تنِ خودتان تصمیم بگیرید!

حق یک آدم زنده روی تنِ و مغز خودش بالاترین و ابرترین حقی است که ما داریم و با این دستاویزهایی که نگوییم پوچ, ولی در این تراز که راهِ کلاهبرداری و بهره‌کشی زن را باز گذاشته و ... نمیشود آنرا گرفت.

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Ouroboros
      مگر مرز اخلاقیات سود و زیانی‌ست که یک سوی معامله دریافت می‌کند؟ «زیان اقتصادی، عاطفی، روانی و عینی نگهداری از اشخاص مبتلی به نشانگان داون خیلی بیشتر از سود آنست، پس کشتن آنها اخلاقی‌ست».
      امیر جان این دیگر از خویشکاری‌هایِ[1] من و شما است که به مردان بدریابانیم هزینه‌ای که میپردازند برای چیست و چرا دارد سرشان کلاه میرود.

زمانیکه کسی هم زاده شد «حق انسانیت» بدست میاورد و چه سودمند باشد چه نه ما باید او را بپذیریم (بگوییم کودکان درخود‌مانده).
      همینگونه که چه مسلمانان بدرد خور باشند چه نه در جایگاه آدم باید آنها را بپذیریم و حق و حقوق به ایشان بدهیم.

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Ouroboros
      گفتگویی‌ست ملال‌آور و بی‌سرانجام که چه چیز «انسان» محسوب می‌شود و از چه لحظه، من علاقه‌ای به ورود به آنرا ندارم. فقط جهت توجیه اینکه چرا از لفظ «قتل کودک به دنیا نیامده» استفاده کرده‌ام(و در آینده هم چنان خواهم کرد)لینک یک خبر را برای شما می‌گذارم که در آن پدری برای تلاش جهت واداشتن زن به سقط جنین با تهدید اسلحه بخاطر «سوء قصد به جان» (Attempted Murder)محکوم به ۱۳ سال زندان شد. سوء‌قصد . به. جان. بچه‌ی. به. دنیا. نیامده.

این چگونه ریاکاری‌ست که وقتی زن آنرا به میل خود انجام می‌دهد «سقط جنین است» اما وقتی به تهدید صورت می‌گیرد می‌شود «سوء‌قصد به جان بچه‌ی به دنیا نیامده»؟
      من که قرار نیست از این استانداردهای دوگانه پدافندی[2] کنم. اینها سیاست‌هایِ یک بام و دو هوای سیستم همان زنپرستانه‌ایه که ما در آن زندگی میکنیم.

----
      1. ^ xwiš+kâr+i{pasvand}::Xwiškâri || خویشکاری: وظیفه‌شناسی; انجام کار درست MacKenzie proper function
      2. ^ pad+âfand+idan::Padâfandidan || پدافندیدن: دفاع کردن Ϣiki-En to defend

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Ouroboros (04-17-2013),sonixax (04-17-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      زندگی یک مرد دیگر ویران می‌شود:

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: GtZT9Wd.jpg
دیدن: 85
حجم: 354.1 کیلو بایت

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-21-2013),Mehrbod (04-21-2013),Nevermore (04-21-2013),Russell (04-21-2013),sonixax (04-21-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      من منتقد این Age of consent و تقصیرپذیری سنی با شدت و شرایطی که اکنون وجود دارد هستم. بلوغ عقلی و جسنی و عاطفی و … چنان نیست که بر سر ساعت اتفاق بیافتد و متفاوت بودن این سن در کشورهای گوناگون(و حتی گاهی شهرهای مختلف یک کشور)گواهی‌ست بر این مدعا. در فرانسه این سن ۱۵ سال است، در اسپانیا ۱۳ سال و در ایران ۱۸ سال.. همه‌ی اینها بسیار عجیب و بی‌معناست، خاصه اینکه از آن اغلب برای محاکمه و آزار و پدوفیل‌سازی ِ کاذب از مردان استفاده می‌شود. کسی برای من توضیح بدهد که چطور رابطه‌ی یک مرد ۳۰ ساله و دختر ۱۶ ساله در ایتالیا رابطه‌ی عاشقانه‌ی دو انسان بالغ است، در ایالات متحده تجاوز جنسی یک بچه‌باز منحرف؟
      ad hoc reasoning؟
      چه جایگزینی برای Age of consent پیشنهاد میکنی!؟
      البته باز هم مثل همیشه من احساس میکنم بخشی از واقعیت اینجا قربانی شده:)
      The 50 Most Infamous Female Teacher Sex Scandals - Zimbio
      نمونه ای از "محاکمه و آزار و پدوفیل‌سازی ِ کاذب" زنان :))
      در ضمن کشیش های بچه باز کلیسای کاتولیک هم سلام میرسونند:))
      http://www.americanownews.com/story/...clipId=7545253
      Schoolroom Sex Scandals: A look at female teacher-male student r - AmericaNowNews.com
      در این نمونه دانش آموزان 17 ساله،16 ساله هم بودند،مورد 14 ساله هم بوده، هنوزم Victim playing جواب میده یا نه؟!:))
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

16. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (04-21-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی undead_knight نمایش پست ها
      چه جایگزینی برای Age of consent پیشنهاد میکنی!؟
      نمی‌دانم، «رضایت متقابل»؟!
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی undead_knight نمایش پست ها
      در این نمونه دانش آموزان 17 ساله،16 ساله هم بودند،مورد 14 ساله هم بوده، هنوزم Victim playing جواب میده یا نه؟!:))
      از ایشان بپرسید:
      http://www.wral.com/news/local/story/2386407

که تجاوز جنسی و بیش از پنجاه سال زندان را برای او تبدیل کردند به یک «بزهکاری».

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (04-21-2013),Russell (04-21-2013),sonixax (04-21-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      نمی‌دانم، «رضایت متقابل»؟!
      خب آیا انسان از بدو تولد تا مثلا 18 سالگی(به طور میانگین) دارای توانایی ذهنی یکسانی هست که "رضایت متقابل"مفهوم داشته باشه؟
      خب مشکل دقیقا همین جایگزین هست. سن مربوط به جرم یا سکس ایراد داره که مهمترینش این هست که مرز دقیقی نمیشه گذاشت و تفاوت های فردی نادیده گرفته میشند ولی درعوض مرز نزاشتن مشکل بزرگ تری داره و اون اینکه اگر مرز سنی نباشه آیا پدوفیلی یا بچه بازی اصلا مفهومی پیدا میکنند؟در در مورد جرم هم مشکلات مشابه هست.
      به همین خاطر تا زمانی که تکنولوژی ما نتونه با تقریب خوبی توانایی ذهنی افراد رو بسنجه به نظرم مجبوریم به گزینه "بد" رضایت بدیم:)

از ایشان بپرسید:
      http://www.wral.com/news/local/story/2386407

که تجاوز جنسی و بیش از پنجاه سال زندان را برای او تبدیل کردند به یک «بزهکاری».
      Prosecutors were acting at the request of the victims and their family, who wanted Rodriguez to get mental health treatment and not jail time.
      She also must register as a sex offender and will be prohibited from any unsupervised contact with anyone under age 16, except for her own children.
      He noted she had no prior criminal record and is married with two small children.
      بعد فرضا با وجود همه اینها(که اگر مورد مردی هم بود و بهش تخفیف نمیخورد،میشد تبعیض آمیز دیدش)اینطور موارد "رویه"نیست که به طور سیستماتیک مردان رو محکوم کنه! :)
      مردان هم از این بخشش ها بهشون میخوره:
      San Rafael man pleads guilty to sex with teenage girl after rape case falls apart - Marin Independent Journal
      Maco Maudilio Zacaria Garcia faces up to two years in jail but avoided a prison sentence
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

20. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (04-21-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •