• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 52 از 64 نخستیننخستین ... 23334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 511 به 520 از 637

جُستار: جستار آزاد تالار زنامرد

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      اگر یک یا چندتا از این علائم رو داشته باشید احتمالا MRM هستید:))
      1-مشکل خاصی با تفاوت دستمزد بین زن و مرد ندارید ولی از اینکه پول غذا رو حساب میکنید شاکی میشید.
      2-اصرار میکنید که به طور علمی اثبات شده مردها از زن ها قوی تر هستند ولی از این شکایت میکنید که جامعه کتک خوردن یک زن توسط مرد رو بدتر از کتک خوردن یک مرد توسط زن میدونه.
      3-باور دارید که سن قانونی برای سکس مشکل داره و سکس با دخترهای نوجوان ایرادی نداره ولی به این خاطر که اون دختر از سکس لذت میبره بهش عنوان لاشی رو میدید.
      4-از این متنفرید که یک زن همه مردها رو قبل از شناختن آشغال و عوضی بدونه ولی اگر زنی رو دوست داشته باشید که مرد دیگه ای رو دوست داره اون مرد رو عوضی فرض میکنید.
      5-فکر میکنید که اگر زنان حقوق برابر میخوان پس باید به سربازی برند و در عین حال میگید که ارتش جای زنان نیست.
      6-متنفرید از اینکه زنان مردان رو مثل حیوانات وحشی ببینند ولی باور دارید که اگر زنان خودشون رو نپوشونند و توجه مردان رو جلب نکنند،شبا دیر وقت توی خیابون قدم نزنند و.... مثل کسی هست که به قفس شیرها رفته و بعد از خورده شدنش شاکی هست.
      7-از این متنفرید که که مردان به خاطر شکستن نقش های جنسی تحقیر بشن یا مورد حمله قرار بگیرند ولی وقتی میبینید مردی با شما در مورد حقوق زنان مخالفه واکنش آنی شما دادن صفات زنانه برای تحقیر مردانگیش هست.
      8-از این متنفرید که زنان فکر کنند هیچ مرد خوبی وجود نداره ولی به خودتون "مرد خوب" میگید و طوری رفتار میکنید که انگار یه ویژگی منحصر به فرده و تازه به خاطرش باید زنان شما رو بپرستند.
      9-از این متنفرید که زنان فکر کنند همه کارهای مردا واسه سکس هست ولی وقتی یه مرد فمنیست رو میبینید فکر میکنید هدفش خوابیدن با زن هاست.
      10-از این متنفرید که زنی بگه همه مردها یجورند ولی وقتی یکیشون مدعی جنسیت گرا بودنت بشه میگی همه مردا مثل تو فکر میکنند.
      11-اصرار داری که زن ها باید از خودشون در برابر تجاوز دفاع کنند ولی وقتی زن ها به توصیه ای که واقعا کار میکنه(توجه به رفتارهای خطرساز) عمل میکنند،شکایت میکنی که زن ها فرض میکنند همه مردها متجاوزند.
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

2. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

shirin (10-10-2014)

شناس
      Level completed: 22%, Points required for next Level: 78
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      چیزی به اسم زن
      وجود ندارد نبود
      مرد یعنی زن مثل
      سرما که یعنی
      نبود گرما

معترض

Tinnitus آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2014
      جُستارها
      0
      امتیازها
      1,122
      رنک
      18
      Post Thanks / Like
      سپاس
      195
      از ایشان 19 بار در 12 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      ببین جناب زبان انگلیسی خوب دان! تو مطمئنی که یک مرد هستی؟ اگر میخواهی مطمئن شوی آنگاه به چشمهایت اعتماد نکن، زمانه خیلی بدی شده است دیگر آدم به چشمهای خودش هم نمی تواند اعتماد کند به جایش به دستهایت اعتماد کن. هر از گاهی بین دو پایت را لمس کن ببین چیز خاصی وجود دارد یا نه؟ اگر نه که خب نه اما اگر آره آنوقت کمی و فقط کمی فکر کن که تو یک مرد هستی و لازم نیست سلحشوری کسداران را بکنی این را بگذار همین ماده گرگ های فمینیست مردستیز شیطان صفت انجام بدهند که اتفاقا مهارت زنانه خاصی هم در انجامش دارند.

4. یک کاربر برای این پست سودمند از Tinnitus گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (09-09-2014)

نویسنده دوم
      Level completed: 27%, Points required for next Level: 294
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

هیچ

Nocturne آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jan 2011
      جُستارها
      18
      امتیازها
      12,156
      رنک
      72
      Post Thanks / Like
      سپاس
      304
      از ایشان 622 بار در 196 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      5 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

نظریات شوپنهاور در مورد زنان و بحث حقوق اجتماعی

اخیرا اتفاقاتی توی زندگی من باعث شد به تفاوت ها و عدالت میان مرد و زن بیشتر فکر کنم، من یک سری از نوشته های شوپنهاور در مورد زنان رو قبلا خوانده بودم، تعدادی از آنها را قبول دارم و تعدادی از آنها به نظرم تند روی است خلاصه ای از افکار شوپنهاور در این موارد را می توانید اینجا بخوانید، همچنین کتاب ها و نوشته های زیادی در مورد تفاوت های زن و مرد وجود دارد مانند نوشته های چارلز داروین که این موضوع رو از روزنه تئوری تکامل بررسی می کند و زن را در بیشتر موارد ضعیف تر از مرد میداند، یا کتاب دیگری به نام تفاوت های زن و مرد و اوتیسم که این موضوع را از طریق متد های علمی و آزمایش های اجتماعی بررسی میکند و مصاحبه ی جالبی با نویسنده کتاب را میتوانید اینجا گوش کنید (منظور اینکه مبنای این طرز فکر بر تعصب نیست و ریشه علمی نیز دارد)، شوپنهاور به نکات خوبی اشاره میکند که من بعضی از این نکات را صد درصد قبول دارم، ولی در انتهای خلاصه حرفهایی که شوپنهاور در مورد زنان میزند به جایی میرسیم که شوپنهاور تاکید میکند که بعضی از حقوق اجتماعی باید از زنان گرفته شود، اینجاست که من با آن مشکل دارم، به طور مثال شوپنهاور تاکید میکند به زنان نباید آزادی مالی داده شود و ارثیه باید به بزرگترین پسر خانواده برسد اگر ممکن باشد و چیزهایی از این دست.

به نظر من هدف جوامع بشری باید این باشد که جنس زن را هر چه که هست به سمت و سوی درست سوق دهد، سمتی که گونه زن را بعد از گذشت فرضا پنج هزار سال آینده تغییر دهد، فراموش نکنیم که این طبیعت و انتخاب طبیعی بوده که زن را در طول تاریخ تکامل انسان به این صورت شکل داده تا نسل بشر بتواند بهتر تولید مثل و گسترش پیدا کند، ولی ما الان در نقطه ای از تاریخ هستیم که این نقاط قوتی که زن نسبت به مرد دارد بسیار کمرنگ شده و نقاط ضعف و کمبود های جنس زن بسیار پر رنگ، هدف کلی این تاپیک این است که دوستان نظر خود را در مورد اینکه چه تغییراتی در فرهنگ امروزی بشر میتواند باعث تغییر آهسته جنس زن از نظر تکاملی شود، به طور مثال گرفتن بعضی از حقوق های اجتماعی از زنان که شوپنهاور از آن سخن می گوید باعث نمی شود آنها به موجودات بهتری تبدیل شوند، ولی ارزش ندادن به زیبایی ظاهری، گرفتن حقوق و مزایای ابلهانه ای که باعث میشود زنان خود را مجاب به کار کردن ندانند و چیزهایی از این دست می تواند باعث تغییر شود، خلاصه سر جمع مشاهدات خودم و چیزهایی که در این مورد خواندم و کلا عقل جمعی من را به این نتیجه رسانده که در بیشتر زن ها در خیلی از موارد مانند قوه استدلال، منطق از مرد ها ضعیف تر و در بعضی نقاط مانند زبان، روابط اجتماعی و... از مردان قوی تر هستند.

در خیلی از جوامع بشری اگر چنین چیزهای مطرح شود فورا برچست سکسیست بودن به فرد زده میشود و در مورد جزئیات سخن فرد بحث نمی شود، رویکردی که من نسبت به زنان دارم این است که توقعاتم از زنان را در خیلی از موراد بر اساس جنسیتشان تنظیم میکنم برای اینکه توقع بیجا از این جنس باعث ناامیدی من و نفرت پیدا کردن از این جنس یا ضرر من نشود، بدون پیش قضاوت وارد هرگونه رابطه با زنان شدن واقعا برایم مشکل شده ولی اگر دیدم زنی واقعا قوه و توان فکری بالایی در این موارد نشان میدهد آن را با آغوش باز می پذیرم، با همین دلایل است که فکر میکنم نباید هیچ قانون خشک و ثابتی که حقوق زنان از آنان گرفته شود وجود داشته باشد، چون فکر میکنم این موضوع باعث قربانی شدن زنانی میشود که واقعا این توانایی را دارند، نظر شما در مورد حقوق زنان چیست؟ آیا به نظر شما طرز فکر من در مورد زنان با واقعیت همخوانی دارد یا به معنای واقعی سکسیت است؟
      ویرایش از سوی Nocturne : 10-06-2014 در ساعت 01:24 PM
      Russell این را پسندید.

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Nocturne گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (10-07-2014),Rationalist (10-07-2014),Russell (10-06-2014),sonixax (10-06-2014)

نویسنده دوم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

هیچ

Nocturne آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jan 2011
      جُستارها
      18
      امتیازها
      12,156
      رنک
      72
      Post Thanks / Like
      سپاس
      304
      Mentioned
      5 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      نکته دیگر اینکه چیزی که در غرب وجود دارد در مورد زنان صرفا جارو کردن مشکل به زیر فرش است، منظور اینکه در غرب وقتی پای زنان به میان می آید ادب و "Political correctness" در مورد زنان رعایت میشود ولی در واقع چیزی که در زیر افکار مردان وجود دارد هنوز همین طرز فکری است که من دارم یا چیزی بدتر از این منظور طرز فکری که استثنائات را قربانی میکند، به عنوان مثال در همین جوامع غربی ورود زنان به علم های مرد محوری مانند نجوم می تواند با تبعیض شود، به طور مثال Henrietta Leavitt کسی که "Cepheid Variables" رو کشف میکنه و باعث میشه ستاره شناسانی مانند ادوین هابل بتوانند بر پایه کشف این خانم چیزهای بزرگتری مانند تک نبودن کهکشان ما رو کشف کنند، ولی میبینیم در عرصه ستاره شناسی به این خانم اصلا اشاره ای نمیشه، و همین موضوع انگیزه ای برای نوشتن یک کتاب در این مورد میشه، منظور اینکه رعایت صرفا ادب موضوعی رو حل نمیکنه، رواج دادن رفتار سوپر مودبانه با زنان (کاری که رسانه های غربی انجام میدن) مشکلی رو حل نمیکنه و فقط مشکل با به زیر فرش جارو میکنه، و میبینیم همین فرهنگ غربی جلوی مسابقات ابلهانه ملکه زیبایی و مسخره بازی هایی از این دست رو نمیگیره و به اون دامن میزنه، و دیده میشه در خیلی از موارد خود زنان بزرگترین توهین کنندگان به جنس خود هستند.

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از Nocturne گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (10-07-2014),Russell (10-06-2014),sonixax (10-06-2014),undead_knight (10-22-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      درود بر @Nocturne گرامی، خوش‌برگشتی.

موضوع بسیار خوبی رو مطرح کردی، در اینباره دراینجا بحث‌ها اینجا بنظر من خیلی پراکنده و بدون نتیجه بوده. من خودم با وجود میل باطنیم تقریبا متقاعد دارم میشوم که ایده‌یِ زن کردن مرد و مرد کردن زن و چیزهایی شبیه به این جز به بدبختی و بن بست نمیرسه.

من فکر میکنم جامعه‌یِ انسانی شدیدا به نگرش خودش نسبت به بازتولید خودش وابسطه هست. اینکه پدربزرگ و مادربزرگ بفکر نوه‌شون باشند و مادر فکر بچه‌دار شدن، اثرش خیلی مهمتر از اونی هست که ما فکر میکنیم. البته به عقب که کاملا نمیشود برگشت و من هم نسبت به چنین چیزی شک زیاد دارم. ولی راهکار مرد کردن زن‌ها اونهم با تشویق فکر نمیکنم خیلی کارا باشه. و چیزی بجز خود همون فرهنگ یا سنت جامعه هم فاصله‌یِ شگفت انگیزی دارد با داشتن صلاحیت برای هدایت چنین اصلاحاتی (مثلا دولت یا یک سری ابله بیخرد اکتویست-فمینیست).
      Nocturne این را پسندید.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (10-07-2014),Nocturne (10-06-2014),sonixax (10-06-2014)

نویسنده دوم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

هیچ

Nocturne آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jan 2011
      جُستارها
      18
      امتیازها
      12,156
      رنک
      72
      Post Thanks / Like
      سپاس
      304
      Mentioned
      5 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      حالا که تاپیک های دیگر این بخش رو میخوانم میبینم چیز جدیدی اضافه نکردم و بحث های دوستان به مراتب کامل تر هست، از مدیر بخش میخوام این تاپیک رو در صورت نیاز با تاپیک های مشابه ادغام کنند.

12. یک کاربر برای این پست سودمند از Nocturne گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (10-07-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      یکی از چیزهایی که MRM در جهت برتری مردا میارند اینه که "اکثریت دانشمندان،مخترعین،فیلسوفا ن،فعالان سیاسی و اجتماعی و... مرد بودند" و اینکه خب عزیزم این سفسطه هست و جدای از اینکه اگر اینها بخواد شان "جنسیت" مرد رو بالا ببره اینکه "اکثر جنایت کاران،کلاه برداران،دیکتاتورها و..."هم مرد بودند و این عامل متعادل کننده! هست.
      البته اینها به کنار اون شخصی که به اینها میخواد توسل کنه اکثریتی رو که نه به اندازه اقلیت اول "خوب" و نه به اندازه دومی"بد" هست رو نادیده میگیره.
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

14. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

kourosh_bikhoda (10-19-2014)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.8%
      دستاوردها:
      HE

Empty

Dariush آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2012
      ماندگاه
      No man's land
      جُستارها
      30
      امتیازها
      83,861
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,020
      از ایشان 8,977 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      60 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی undead_knight نمایش پست ها
      یکی از چیزهایی که MRM در جهت برتری مردا میارند اینه که "اکثریت دانشمندان،مخترعین،فیلسوفا ن،فعالان سیاسی و اجتماعی و... مرد بودند" و اینکه خب عزیزم این سفسطه هست و جدای از اینکه اگر اینها بخواد شان "جنسیت" مرد رو بالا ببره اینکه "اکثر جنایت کاران،کلاه برداران،دیکتاتورها و..."هم مرد بودند و این عامل متعادل کننده! هست.
      البته اینها به کنار اون شخصی که به اینها میخواد توسل کنه اکثریتی رو که نه به اندازه اقلیت اول "خوب" و نه به اندازه دومی"بد" هست رو نادیده میگیره.

مثلا هانیبال انیشتین را جبران میکند؟!
      sonixax این را پسندید.
      Confusion will be my epitaph
      As I crawl a cracked and broken path
      If we make it we can all sit back
      And laugh
      But I fear tomorrow I'll be crying,
      Yes I fear tomorrow I'll be crying
      .Yes I fear tomorrow I'll be crying

16. یک کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (10-18-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من یک مشکلی که با فمینیسم دارم اینه که سفسطه میکنند و آمار مردان جنایتکار را مطرح می‌کنند تا شان زن را بالا ببرند و شان مرد را پایین. این سفسطه هست بنظر من !!

1-مشکل خاصی با تفاوت دستمزد بین زن و مرد ندارید ولی از اینکه پول غذا رو حساب میکنید شاکی میشید.
      2-اصرار میکنید که به طور علمی اثبات شده مردها از زن ها قوی تر هستند ولی از این شکایت میکنید که جامعه کتک خوردن یک زن توسط مرد رو بدتر از کتک خوردن یک مرد توسط زن میدونه.
      3-باور دارید که سن قانونی برای سکس مشکل داره و سکس با دخترهای نوجوان ایرادی نداره ولی به این خاطر که اون دختر از سکس لذت میبره بهش عنوان لاشی رو میدید.
      4-از این متنفرید که یک زن همه مردها رو قبل از شناختن آشغال و عوضی بدونه ولی اگر زنی رو دوست داشته باشید که مرد دیگه ای رو دوست داره اون مرد رو عوضی فرض میکنید.
      5-فکر میکنید که اگر زنان حقوق برابر میخوان پس باید به سربازی برند و در عین حال میگید که ارتش جای زنان نیست.
      6-متنفرید از اینکه زنان مردان رو مثل حیوانات وحشی ببینند ولی باور دارید که اگر زنان خودشون رو نپوشونند و توجه مردان رو جلب نکنند،شبا دیر وقت توی خیابون قدم نزنند و.... مثل کسی هست که به قفس شیرها رفته و بعد از خورده شدنش شاکی هست.
      7-از این متنفرید که که مردان به خاطر شکستن نقش های جنسی تحقیر بشن یا مورد حمله قرار بگیرند ولی وقتی میبینید مردی با شما در مورد حقوق زنان مخالفه واکنش آنی شما دادن صفات زنانه برای تحقیر مردانگیش هست.
      8-از این متنفرید که زنان فکر کنند هیچ مرد خوبی وجود نداره ولی به خودتون "مرد خوب" میگید و طوری رفتار میکنید که انگار یه ویژگی منحصر به فرده و تازه به خاطرش باید زنان شما رو بپرستند.
      9-از این متنفرید که زنان فکر کنند همه کارهای مردا واسه سکس هست ولی وقتی یه مرد فمنیست رو میبینید فکر میکنید هدفش خوابیدن با زن هاست.
      10-از این متنفرید که زنی بگه همه مردها یجورند ولی وقتی یکیشون مدعی جنسیت گرا بودنت بشه میگی همه مردا مثل تو فکر میکنند.
      11-اصرار داری که زن ها باید از خودشون در برابر تجاوز دفاع کنند ولی وقتی زن ها به توصیه ای که واقعا کار میکنه(توجه به رفتارهای خطرساز) عمل میکنند،شکایت میکنی که زن ها فرض میکنند همه مردها متجاوزند.
      1-فمینیست‌ها ادعای برابری میکنند ولی میخواهند مردها پول غذا را حساب کنند.
      2-اصرار میکنند که زن و مرد بر ساخته‌یِ اجتماعی هست، ولی از سرکوب زنان سخن میگویند و کمپین توقف خشونت علیه زنان راه میاندازند.
      3-فمینیست‌ها به لاشی‌گری افتخار می‌کنند ولی می‌گویند مردان بخاطر اینکه با لاشی‌ها ازدواج نمی‌کنند مرد نیستند.
      4-...خودتان ادامه دهید تا آخر.

من این را می‌خواستم چند وقت پیش بنویسم ولی یادم رفت، خوب شد یادم انداختی.
      یادمان نرود که شعار برابری شعار(ادعای دروغین) معروف مردان بوده (و آن‌ها هستند که باید با استاندارد خودشان سنجیده شوند نه فمینیسم) و در ادامه باید اضافه کنم که در همین ارتباط در یک جای «نوار» گفته بودی که فمینیسم جنبشی واکنشی‌ست، بگذریم... الان بگمانم باید نوبت «استفاده‌یِ ابزاری از زنان» باشد !!
      sonixax این را پسندید.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (10-18-2014),sonixax (10-18-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      با این حساب زنان نه تنها در طول تاریخ بلکه در عرضش هم هیچ پُخی نبوده اند :))

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Dariush نمایش پست ها
      مثلا هانیبال انیشتین را جبران میکند؟!
      داریوش جان حقیقت اینه که همین جانیان، دیکتاتوران، کلاه برداران و ... هم به نوبه خود در روند شکل گیری جامعه کنونی و تدوین قوانین و به طور کلی سیر تاریخ نقش داشته اند! و چه قدر هم نقششان پررنگ بوده!
      هیتلر نبود امروز دنیا شکل دیگری داشت شاید بدتر از این بود ، شاید بهتر. ولی به هر حال وجود شخصی به نام هیتلر آنچنان تاثیری در جهان و حوادث پس از هیتلر داشته که انکار کردنش به معنی عدم بهره مندی از عقل درست و حسابیست :))
      خوب این دوست عزیزمون ناخواسته و نادانسته کفه ی ترازو را به نفع مردان سنگین تر کرد! یا شاید هم میدونسته و مخصوصن گفته و ماسکولیستیست در لباس فمنیست :)))
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (10-18-2014),Ouroboros (10-21-2014)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 3 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 3 مهمان)

کلیدواژگان این جُستار

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •