• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 3 از 64 نخستیننخستین 1234567891011121314151617181920212253 ... واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 21 به 30 از 637

جُستار: جستار آزاد تالار زنامرد

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Theodor Herzl نمایش پست ها
      این موضوعات چه ربطی‌ به هم دارند؟ وقتی‌ یک جنین به صورت فیزیکی به یک زن وصل است بخشی از بدن او حساب میشود. child care چیز دیگری است.
      به راستی ربطش را نمیفهمید ؟

حق سقط یک طرفه به زن در صورتی که بچه را نخواهد ! و هیچ حقی برای مرد در صورتی که بچه را نخواهد و حقوق اضافی برای زن ؟

انقدر پیچیده است ؟ باز ترش میکنم :

مرد بچه را میخواهد ، زن نمیخواهد = زن میتواند بچه را بدون توجه به خواست مرد سقط کند .
      مرد بچه را نمیخواهد ، زن میخواهد = مرد غلط کرده که نمیخواهد ! نه تنها باید بخواهد بلکه باید خرج بچه و مادرش را هم بدهد .

شما اسم این را میگذارید برابری ؟ باید بروید یک بار دیگر تعریف برابری را مطالعه کنید !
      Dariush این را پسندید.
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (04-11-2013),Nevermore (04-11-2013),Russell (04-11-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      این سخن از نا آگاهی‌ شما می‌‌آید میلاد گرامی‌، فمینیسم چنین چیزی نمی‌گوید ، حداقل کمی‌ مطالعه بکنید در مورد یک موضوع بعد نظر بدهید.

Feminism - Definition and More from the Free Merriam-Webster Dictionary
      اینجا در اثر روشنگری های امیر گرامی مخصوصا از زاویه MGTOW(که سوژه ای هست برای خودش،سرچ کن:) )Men's Rights و ... دوستان فمنیسم رو ایدولوژی پلید جهان خوار ضد مردان، ضد پورنو گرافی و... میبینند میبینند و مثلا به اینکه جریانی مثل sex positive ها مهم و موجود هست میخندند:))
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

4. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (04-11-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی undead_knight نمایش پست ها
      اینجا در اثر روشنگری های امیر گرامی مخصوصا از زاویه MGTOW(که سوژه ای هست برای خودش،سرچ کن:) )Men's Rights و ... دوستان فمنیسم رو ایدولوژی پلید جهان خوار ضد مردان، ضد پورنو گرافی و... میبینند میبینند و مثلا به اینکه جریانی مثل sex positive ها مهم و موجود هست میخندند:))
      یعنی شما مدعی هستید از این خبرها نیست ؟!
      ثابت کنید که نیست !!!! این گوی و این میدان .

و جالب است قبل از اینکه امیر در این مورد سخنی بگوید من با شیرین در باره این حق و حقوق اضافی و بی منطق به زنان در مورد حق سقط و ... بحثها داشتیم !!!!! شما آن موقع کجا تشریف داشتید ؟ لالا ؟
      دکتر ساسی

6. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

undead_knight (04-11-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      برای بار 1000‌ام معنی جنبش سیاسی/اجتماعی در همین برایند اجتماعیش معنی پیدا میکند.
      فمینیسم از اسمش جانبدارانه شروع میکند.اینکه بگوییم برابری و عدالت هم بدون معنی کردن آن باد هواست.معنی عدالت هم بسته به نگاه به جهان است و بدون آن معنی ندارد، اگر من شما را قاتل تمام خانواده‌ام بدانم و دزد تمام اموالم اقدامات من جهت برقراری عدالت هم دیدنی خواهد بود.
      Nevermore این را پسندید.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (04-11-2013),Mehrbod (04-11-2013),Nevermore (04-11-2013),sonixax (04-11-2013),undead_knight (04-11-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      یعنی شما مدعی هستید از این خبرها نیست ؟!
      ثابت کنید که نیست !!!! این گوی و این میدان .

و جالب است قبل از اینکه امیر در این مورد سخنی بگوید من با شیرین در باره این حق و حقوق اضافی و بی منطق به زنان در مورد حق سقط و ... بحثها داشتیم !!!!! شما آن موقع کجا تشریف داشتید ؟ لالا ؟
      نه میلاد عزیز،حرف توی دهن من نزار:)جطور چیزی رو که میپذیرم رد کنم؟!من میگم اینجا شیطان سازی فمنیسم و گهگاه زنان(شاهکار اخیر:)) ) موجوده و نشون دادن وجود تفاوت در جریان های فمنیسیتی میشه No true Scotsman و اینکه فمنیست واقعی فقط در کله ماست و و ما میگیم فمنیست ها خواهران مقدس هستند و اشتباهی ازشون سر نمیزنه:))
      در مورد سقط جنین،متجاوز خوندن مردان و... هم نظرم رو بارها گفتم(بفرمائید در تاپیک هاشون دیدگاهم رو ببینید!)
      دوستان از ترول بازی و مسخره کردن شاکی هستند ولی گیس و گیس کشی ها:)) فمنیست ها سر موضوعات جنسیتی،سکس و... مثل Feminist Sex Wars - WiKi رو ظاهرا به دلیل تفاوت با دیدگاهشون جدی نمیگیرند و بعد انتظار بحث های جدی دارند:)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      برای بار 1000‌ام معنی جنبش سیاسی/اجتماعی در همین برایند اجتماعیش معنی پیدا میکند.
      فمینیسم از اسمش جانبدارانه شروع میکند.اینکه بگوییم برابری و عدالت هم بدون معنی کردن آن باد هواست.معنی عدالت هم بسته به نگاه به جهان است و بدون آن معنی ندارد، اگر من شما را قاتل تمام خانواده‌ام بدانم و دزد تمام اموالم اقدامات من جهت برقراری عدالت هم دیدنی خواهد بود.
      البته که جانبدارانه نگاه میکنه به این خاطر که حقوق زنان رو پایین تر میبینه و میخواد(یا میخواسته)حقوق مرد و زن برابر بشه.اتفاقا من برآیند اجتماعیش رو خیلی مثبت میبینم ولی ایراد های علمی و فلسفی که ازشون میگیریم گویا دوستان خسته میشند و با روش بحث من حال نمیکنند:))
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

10. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (04-11-2013)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      این سخن از نا آگاهی‌ شما می‌‌آید میلاد گرامی‌، فمینیسم چنین چیزی نمی‌گوید ، حداقل کمی‌ مطالعه بکنید در مورد یک موضوع بعد نظر بدهید.

اول اینکه یک جنبش و ایدئولوژی در یک جمله خلاصه نمیشه که این جوری جلوه مثبت ازش نشون میدی کسری جان ، دوم این معنی که شما آوردی تا حد زیادی ناقص و بدون اشاره به شکل گیری و تاریخچه فمینیسم هست...

feminism noun - definition in British English Dictionary & Thesaurus - Cambridge Dictionary Online

Definition

the belief that women should be allowed the same rights, power, and opportunities as men and be treated in the same way, or the set of activities intended to achieve this stat

یعنی درسته ظاهر برابری خواهی هست اما هم از ریشه کلمه هم تاریخچه و نخوه عملکرد فعالینش کاملا معلوم هست که فوکوس روی حقوق زنان و برابر خواهی برای اونهاست نه برابر خواهی برای مفهوم کلی به نام انسان ها !! یعنی زنان از حقوقی توسط مرد ها محروم شده بودند و الان این جنبش میخواد این حقوق رو به زن ها برگردونه و حقوق دو جنس رو برابر کنه...

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (04-11-2013),Nevermore (04-11-2013),Russell (04-11-2013),sonixax (04-11-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      نه میلاد عزیز،حرف توی دهن من نزار:)جطور چیزی رو که میپذیرم رد کنم؟!من میگم اینجا شیطان سازی فمنیسم و گهگاه زنان(شاهکار اخیر:)) ) موجوده و نشون دادن وجود تفاوت در جریان های فمنیسیتی میشه No true Scotsman و اینکه فمنیست واقعی فقط در کله ماست و و ما میگیم فمنیست ها خواهران مقدس هستند و اشتباهی ازشون سر نمیزنه:))
      در مورد سقط جنین،متجاوز خوندن مردان و... هم نظرم رو بارها گفتم(بفرمائید در تاپیک هاشون دیدگاهم رو ببینید!)
      دوستان از ترول بازی و مسخره کردن شاکی هستند ولی گیس و گیس کشی ها:)) فمنیست ها سر موضوعات جنسیتی،سکس و... مثل Feminist Sex Wars - WiKi رو ظاهرا به دلیل تفاوت با دیدگاهشون جدی نمیگیرند و بعد انتظار بحث های جدی دارند:)
      ببنیید در مواردی مثل تبعیض جنسیتی ، تجاوز ، بهره کشی ، نابرابری حقوقی و مدنی و ... من همان دیدگاهی را دارم که در مقابل نژادپرستی و کشتار سیستماتیک و ...

ولی در مقابل آن چیزی که امروزه در جهان تحت نام فمنیسم جاریست (که بعضی ها به آن فمنیسم افراطی نیز میگویند) ایستاده ام و زیر بارش نمیروم . واژه فمنیسم افراطی هم درست مثل مسلمان افراطی میماند ! مسلمان = مسلمان افراطی / فمنیست = فمنیست افراطی !

اگر هدف ایجاد برابری و اجتناب از خشونت جنسی و ... است . نام فمنیسم برازنده چنین جنبشی نیست که پرچمدارانش از نوع غیر ایرانی میگویند باید نسبت جمعیت مردان به زنان را یک به ده نگاه داشت و از نوع ایرانیش هم میشوند یک گُهی مثل شادی صدر (2)!
      Russell این را پسندید.
      دکتر ساسی

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (04-11-2013),Mehrbod (04-11-2013),Nevermore (04-11-2013),Tinnitus (07-24-2014),undead_knight (04-11-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.8%
      دستاوردها:
      HE

Empty

Dariush آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2012
      ماندگاه
      No man's land
      جُستارها
      30
      امتیازها
      83,861
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,020
      از ایشان 8,977 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      60 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

ما بارها و بارها در اینجا نمایاندیم که تمامِ این تعریف‌ها صرفا شعار هستند و اگر واقعا فمنیسم به دنبال برابری است چرا خود را Egalitarianism نمینامد؟
      اجازه دهید از گامِ نخست شروع کنیم :فمنیسم : Femenism براستی به دنبالِ برابریِ جنسیتی است زمانی که در نامش به یک جنسیتِ خاص اشاره میکند، در تعاریفش :

Femenism is a collection of movements and ideologies aimed at defining, establishing, and defending equal political, economic, and social rights for women
      (ویکی‌پدیا) باز بر روی حقوقِ جنسی خاص اشاره میکند، در عمل هم به دنبال چنین چیزهایی‌ست و چنین شعارهایی را میدهد :

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 482886_10151645488100817_1502932810_n.jpg
دیدن: 126
حجم: 31.3 کیلو بایت

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 554524_10151635117400817_863921464_n.jpg
دیدن: 119
حجم: 11.0 کیلو بایت

که براستی انسان را به حالتِ تهوع میبرند ؟

من آدرس یک صفحه‌ی فمنیستی در فیسبوک را به شما میدهم که بیش از 318 هزار عضور دارد و عنوانش هم مرد = زن است و به ظاهر به دنبالِ برابری برای زن و مرد است. اما شما در تمام پست‌هایی که در این صفحه وجود دارند یکی، تنها و تنها یکی پست در دفاع از حقوقِ مردان نمیبینید و زمانی که ما میگوییم:

من یک پرسش دارم : در این صفحه که قرار است در مورد برابری زن و مرد باشد، چیزی از دشواری‌های مردان (مثلِ قانونِ سربازی) گفته نمیشود؟ همه‌ی پستهای این صفحه صرفا در مورد زنان است و هرگز به معضلاتی که مختص مردان است پرداخته نمیشود. چرا؟ مگر عنوان این صفحه زن= مرد نیست؟

پاسخ را اینگونه میدهند :

چون اگر شما سربازی میرین، در مقابل به زنها امتیازی داده نمیشه که شما بخواهید اسمش رو تبعض جنسیتی بگذارید. چه بسا اگر سربازی یک انتخاب بود، خیلی از خانومها هم میخواستند این تجربه رو داشته باشند. در ضمن این قوانین ساخته زنها نیست و برای این نمیتونه مردستیزانه در نظر گرفته بشه. اگر شما دو سال سربازی میری، بعد از دو سال با دادن اجازه خروج و پاسپورت بهت پاداش میدن، اما زنها حتی این گزینه رو هم ندارند.
      و باز
      خب توجیه مسخره‌ای است . نخست اینکه من گفتم چرا اینجا چیزی از مصائب مردانِ ایرانی که کم هم نیستند و بس بیشتر از همانهای زنانِ ایرانی هستند خبری نیست ، در حالیکه عنوانِ این صفحه زن=مرد است . دو اینکه مسخره‌ترین توجیحی که در قبالِ قانونِ مردستیزِ سربازی شنیده‌ام این است که خودِ مردها خودشان را به سربازی میفرستند ، پس مردستیزانه نیست!اینطور اگر باشد باید بگوییم در زمانِ هیتلر هم خودِ آلمانی‌ها بودند که یکدیگر را تکه پاره میکردند و بنابراین ربطی به ما ندارد هه هه هه . سوم اینکه مردان تا زمانی که سربازی نرفته باشند حق خروج از کشور را ندارند، حق کار را ندارند ، پس از شش ماه حق تحصیل را ندارند ،حق ازدواج را ندارند و کلا بی‌هویت هستند، طوری که یک مجرم فراری به حساب می‌آیند . در حالیکه زنان برای بیرون رفتن از کشور صرفا باید رضایتِ پدر را بگیرند (که آنهم هزار و یک تبصره دارد که میتوان بدون رضایتِ پدر هم رفت) . حال سوال این است که انصافا رضایتِ پدر سخت‌تر است یا سربازی ؟ تازه اجازه پدر برای زنان فقط برای بیرون رفتن است در حالیکه مردان اگر سربازی نروند به اساسی‌ترین حقوقِ انسانیِ خود نیز دسترسی ندارند ، بماند که خودِ سربازیِ اجباریِ دوساله یکی از ظالمانه‌ترین و مردستیزانه‌ترین قوانینی‌ست که هست چرا که دو سال از بهترین سالهای عمرِ مردان را فنا میکند، شخصیت و روح و روانِ آنها را تخریب میکند، جسمشان را نابود میکند ، آنها را مجبور به هر کارِ ناخواسته میکند و... . این دیگر چگونه سخنی‌ست که مردان اگر میروند سربازی بعدش میتوانند بروند خارج!!! خارج رفتن حقِ اساسی هر کسی است و نمیتوان آنرا منوط به رفتن به سربازی کرد و سپس گفت بروید سربازی تا به شما جایزه دهیم که اگر خواستید بتوانید بروید خارج از کشور . این از سربازی .
      ک چیز خنده‌دارِ دیگر هم گفته بودید که اگر انتخابی شاید خیلی از زنان هم میخواستند بروند سربازی ! خب ما هم از این استقبال میکنیم که سربازی اختیاری باشد هم برای مرد و هم برای زن! یک چیز دیگر . ما هرگز نگفته و نمیگوییم که اینکه زن برای خروج از کشور باید از پدرِ خود اجاز بگیرد خوب است یا چیزی شبیه به این . بلکه میگویم که با دستاویز قرار دادنِ این و تبلیغ منفی علیه مردان، شما بخشی از حقیقتِ بزرگتر و مطمئنا ضدبشری‌تر را که همانا قانون سربازی باشد مخفی میکنید . هر دو ضد انسانی هستند و هر دو جای تقبیح دارند . اما اگر قرار باشد میانِ ایندو آنکه ضدبشری‌تر است را برگزینیم بی‌ هیچ شک و تردیدی آن سربازی است . اما شما و دیگر فمنیست‌ها هرگز چیزی از اینها نمیگویند .
      در جواب

آقای محترم، شما به نظر خیلی عصبانی می آیید و دارید توهین میکنید. اگه از رفتارتون معذرت بخواهید، و واقعا بخواهید یک بحث سازنده داشته باشید، ادامه میدم. وگرنه من فرصتی برای سرو کله زدن با آدمهای بی ادب و پرخاشگر رو ندارم.

این رفتار در تقریبا همه‌ی برخوردهایی که با فمنیست‌ها ، چه انگلیسی زبان و چه فارسی زبان داشته‌ام نمود داشته است .
      حال شما اگر فرص ندارید آنهمه بحثِ مستند و مستدل را که در طولِ این چند ماه در این فروم در این مورد مکتوب شده است را بخوانید براستی مشکلِ ما نیست .
      sonixax, Mehrbod, Russell and 1 others like this.
      Confusion will be my epitaph
      As I crawl a cracked and broken path
      If we make it we can all sit back
      And laugh
      But I fear tomorrow I'll be crying,
      Yes I fear tomorrow I'll be crying
      .Yes I fear tomorrow I'll be crying

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-11-2013),Mehrbod (04-11-2013),Nevermore (04-11-2013),Russell (04-11-2013),Soheil (04-12-2013),sonixax (04-11-2013),Tinnitus (07-24-2014)

سخنور یکم
      Level completed: 82%, Points required for next Level: 75
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

mosafer آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2012
      جُستارها
      9
      امتیازها
      13,575
      رنک
      75
      Post Thanks / Like
      سپاس
      448
      از ایشان 1,533 بار در 771 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      به راستی ربطش را نمیفهمید ؟

حق سقط یک طرفه به زن در صورتی که بچه را نخواهد ! و هیچ حقی برای مرد در صورتی که بچه را نخواهد و حقوق اضافی برای زن ؟

انقدر پیچیده است ؟ باز ترش میکنم :

مرد بچه را میخواهد ، زن نمیخواهد = زن میتواند بچه را بدون توجه به خواست مرد سقط کند .
      مرد بچه را نمیخواهد ، زن میخواهد = مرد غلط کرده که نمیخواهد ! نه تنها باید بخواهد بلکه باید خرج بچه و مادرش را هم بدهد .

شما اسم این را میگذارید برابری ؟ باید بروید یک بار دیگر تعریف برابری را مطالعه کنید !
      شما این رو کلی میدونید؟

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از mosafer گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (04-11-2013),Tinnitus (07-24-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی mosafer نمایش پست ها
      شما این رو کلی میدونید؟
      منظورتون از کلی چیست ؟

در این باره قبلن با شیرین بحث کرده ایم و حتا شیرین که به نوعی یک فمنیست دو آتشه مخفیست قبول کرده که همان طور که زن حق دارد قبل از به دنیا آمدن نوزاد بگوید آن را نمیخواهد و سقطش کند (بکشتش) مرد هم باید بتواند قبل از به دنیا آمدن نوزاد اعلام کنه که آن بچه را نمیخواهد و از زیر بار مسئولیت پدر شدن کنار بکشد . بعد کسرا در اینجا بحث مراقبت از فرزند و ماردش را بعد از به دنیا آمدن را مطرح میکند !!!!!!!!!!!
      دکتر ساسی

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-11-2013),Tinnitus (07-24-2014)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 2 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلیدواژگان این جُستار

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •