• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 14 از 64 نخستیننخستین 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233 ... واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 131 به 140 از 637

جُستار: جستار آزاد تالار زنامرد

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      لطیفه‌ی بانمکی بود؛ هنوز حرفی نزده متهم به "حمله‌ی زنانه" شدم! وانگهی اگر می‌خواهید من را تحریک به
      آفند و حمله کنید و بعد آن را دستاویز آماج خود، یعنی "زن‌ها اینطورند و آنطورندتان" بکنید کور خوانده‌اید! :)
      1-انگلیسیت رو تقویت کن
      2_این رو بخون
      3-keep calm and laugh :))
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

2. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-24-2013)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 96%, Points required for next Level: 22
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      از ایشان 2,534 بار در 930 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      میلاد تو ادعا کردی که من قبلا گفتم زنان باید از مردان کمتر کار کنن ولی حقوق برابر داشته باشن و حالا بدون اینکه این حرفتو ثابت کنی رفتی پستهای بی ربط آوردی و آسمون ریسمون بهم میبافی؟ حالا تو چرا اینقدر بهت فشار میاد میگم طی کشی و مدفوع جمع کنی شغل سطح پایینی هست؟ در ضمن کسی که با وجود کمک سوسیال ترجیح میده این شغلها رو داشته باشه مطمین باش که حتما یا کمک سوسیال کافی نیست براش و یا شغل داشتن مزیت بیشتری داره براش تا کمک سوسیال.

4. یک کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-24-2013)

بازداشت همیشگی
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

هیچ

Alice آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2012
      جُستارها
      8
      امتیازها
      47,012
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,739
      از ایشان 4,155 بار در 1,601 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      75 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی undead_knight نمایش پست ها
      1-انگلیسیت رو تقویت کن
      2_این رو بخون
      3-keep calm and laugh :))
      آرش؛ این راسل که هی «عادت تیپیک» و «حمله‌ی تیپیک» می‌کند می‌خواهم او را خفه کنم!
      آخر چطور باید آرام باشد تا خشمم فروکش کند؟! ایشان انگار عقده‌ی مادرزادی از زنان دارد،
      انگار اصلا پُست‌هایم را نمی‌خواند، خودش را به بن‌بست حاج‌علی چپ زده بیرون بیا هم نیست.

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از Alice گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-24-2013),undead_knight (07-24-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی shirin نمایش پست ها
      میلاد تو ادعا کردی که من قبلا گفتم زنان باید از مردان کمتر کار کنن ولی حقوق برابر داشته باشن و حالا بدون اینکه این حرفتو ثابت کنی رفتی پستهای بی ربط آوردی و آسمون ریسمون بهم میبافی؟
      من نوشتم شما یک چیزی تلاوت فرموده اید لینکش رو هم دادم !

حقوق برابر در برابر کار و مسئولیت برابر میسره . وقتی خبری از کار و مسئولیت برابر نیست حقوق برابر هم در کار نیست . (البته این رو امیر بهتون گفته بود :دی)

اینکه یک زنی به خاطر زنانگی اش میتواند در ماه مرخصی با حقوق داشته باشد دیگر برابری نیست . عادت ماهیانه دارد که دارد ! در قبال روزهایی که کار نمیکند نباید حقوق بگیرد .
      تنها استثناء قابل قبول از نظر من به جز بیماری حاملگی و بچه داریست که در این دوران نه تنها باید مرخصی با حقوق داشته باشد بلکه باید کمک هزینه (در صورتی که تنهاست) هم داشته باشد .
      اینکه زورش کمتره پس کار سبک تر بگیره و حقوق برابر = بیشتر از اینها لازم دارد ولی همین چهار تا کفایت میکند :دی

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی shirin نمایش پست ها
      در ضمن کسی که با وجود کمک سوسیال ترجیح میده این شغلها رو داشته باشه مطمین باش که حتما یا کمک سوسیال کافی نیست براش و یا شغل داشتن مزیت بیشتری داره براش تا کمک سوسیال.
      باز هم چرند و پرند و ادعای مفت از سر بی اطلاعی .
      بس کنید جانم .
      دلیل اینکه در اروپا کسی میرود سر اینکارها نیاز و اجبار نیست . شما چون مثل بقیه زنان جوان ایرانی (نه همه شان بلکه شمار زیادی از آنها) فکر میکنی همه نتیجه گیری هات هم بر اساس همون فرهنگ و طرز فکر هست اولین مشخصه تون هم اینه که میگید من با بقیه شون فرق دارم :))
      اینکه اینجا کسی کار میکنه برای اینه که حس انگل بودن بهش دست نده ! حس کنه در حد و اندازه خودش مفیده ولو اگر اون کار طی کشیدن باشه زن و مرد هم نداره .
      نه مثل دختر دماغ بالای ایرانی که به جز مصرف کیلویی و خروار خروار لوازم آرایش طوری که ایران رو در مقام هفتم جهان قرار بده و وقتی اسم کار میاد تن و بدنش بلرزه .
      نه مثل زنان ایرانی که من دارم اینجا میبینم که پولی که دولت برای بزرگ کردن بچه بهشون میده رو خرج چسان فسانشون میکنند در صورتی که بچشون باید برای یه دونه موز خودشو وسط فروشگاه جر بده .

حد اقل توی همون ایرانش چهار تا مسافرت برید چشم و گوشتون باز بشه .
      Nevermore این را پسندید.
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Nevermore (07-24-2013),Tinnitus (07-31-2014)

سخنور یکم
      Level completed: 18%, Points required for next Level: 411
      Overall activity: 12.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خوشحال

Nevermore آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2012
      جُستارها
      5
      امتیازها
      18,439
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,461
      از ایشان 2,490 بار در 877 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      35 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      شهریار جان درباره آن کلمه انسان‌ستیزی حق با شماست و گنگ است،اصلا من خودم اینرا میخواستم اصلاج کنم و از دستم در رفت.درست است بقول کسری چند ماه این متن اصلاح شده ولی حقیقتش این است چند ماه طول کشیده ولی تعداد ویرایش آن بسیار کم است و ممکن است باز هم از این ایرادات در متن باشد.

در خصوص نژادپرستی داستان از این قرار است که ابتدا به آن چندان فکر نشده بود،بعد از شروع این بحثها و حملات بود که باعث شد بطور جدی درباره‌اش تصمیم گیری شود.اینکه ما اینجا محدودیت قانونی داریم حقیقتی‌ست که کاریش نمیشود کرد ولی بعد از صحبت تصمیم به این گرفته شد که مخالفت گرداندگان اینجا با نژادپرستی بیش از یک محدودیت قانونی‌ست و وظیفه اخلاقی ماست که بطور جدی با آن مقابله شود.

نظرات مدیران در اینباره البته اندکی میدگرد ولی من موضع خودم را میگویم.من با خود حضور کاربر نژادپرست در اینجا مشکل دارم ،کسانی که عقاید شدید نژادپرستانه دارند مثل شیلا و شومبول و... (نه مثل ایرانبانو در آن بحث آخر).این‌ها بنظر من باید بایکوت شوند و بنظر من هیچ حقی برای حضور در اینجا ندارند.توجه کنید من کار ندارم چندان که چند بار این مزخرفات نژادپرستانه را اینجا مطرح میکنند.زمانی که نژادپرستی آنها قطعی شد من با کل حضورشان در اینجا مخالفم.افراد با هر ایدئولوژی از کومونیست گرفته تا فمیسنیست و لیبرال و... اینجا آزاد به فعالیت هستند ولی نژادپرستان نه.

برای جلوگیری از سوء استفاده هم تصمیم جمعی لحاظ میشود، سعی میشود اگر مدیری درگیری شخصی با کاربر متهم داشته در حد مقدور کس دیگری در مورد نژادپرست بودن یا نبود آن کاربر قضاوت کند و...
      ولی تشخیص نژادپرستی به هیچ عنوان کار سختی نیست (و لزومش هم این نیست که خود طرف به آن اعتراف کند)، اگر کسی در نژادپرستی شیلا و شومبول و اینها (با توجه به آنچه اینجا گفته‌اند و ما از آنها میدانیم) شک داشته باشد، من در قضاوت و بی طرفی او شک خواهم کرد، نژادپرستی این‌ها مثل روز روشن است.

همانطور که بدرستی شهریار عزیز گفتی مشکل تنها و از ابتدا بحث‌هایِ تالار زنامرد بوده که بنظر من کل این بحث‌ها و آزادی بیان در آن اصلا کل ارزش فروم هستند و من آنچه از آن‌ها آموختم با آنچه از باقی فروم آموخته‌ام قابل مقایسه نیست.این است که با اینکه دیگر دوستان زنخوار ما Rationalist ،مهربد و امیر گرامی از پیش ما رفته‌اند و من و خودت و داریوش عزیز تنها مانده‌ایم بشخصه از آن دفاع میکنم و یک قدم از آزادی آن عقب نخواهم نشست.

راسل گرامی، من هم درباره ی نژاد پرستی و آن دو کاربر خاطی که نام بردید با شما هم نگر هستم.چرا که اساسا کسانی را که به حمایت علنی از کشتار وحشیانه هیتلر می پردازند، برایشان ذره ای احترام قائل نیستم،چه برسد به اینکه بخواهم با ایشان بحث کنم.بی شک برخورد با چنین کاربرانی از واجب ترین کارهاست.اما خب اگر قرار باشد به طور مثال گفته های شخصی مانند ایرانبانو(منظورم فرهشت کلامشان است)سانسور شود درست نیست و من هم مطمئنم شما هیچگاه اینگونه رفتار نخواهید کرد.
      در باب آه و فغان بانوان هم جای نگرانی نیست،من به ایشان حق می دهم.بالاخره برای ایشان هم گران است که دستاورد های چندین و چند ساله شان و منافع گروهی شان به بوته ی نقد کشیده شود وحقایق سالها کولی گرفتن ایشان و پایمال کردن حقوق مردان بینوا به نحوی عریان به نمایش گذاشته شود.این دست و پا زدن ها طبیعی است و به گمانم بیش از اینکه به خفه کردن صدای مخالفان بیانجامد مایه ی رسوایی بیش از پیش خودشان می شود.
      البته جای نگرانی هم دارد، چرا که نشان می دهد همین بانوان محترمی که به درستی سانسور اسلامگرایان را قبیح و از سر ناتوانی شان در یافتن پاسخ درخور به سخنان دگر اندیشان می دانند،زمانی که پای منافع گروهی خودشان در میان باشد دیگر حقیقت و آزادی بیان برایشان اندازه ی پشم در کون بز نر(!) هم ارزش ندارد و به نگرم این از همه بیش مایه نگرانی است.
      ایشان به این نکته ی اساسی توجه نمی کنند و یا بهتر بگویم نمی خواهند توجه کنند که لازمه ی تغییر هر شرایط بد و ظالمانه ای ابتدا پذیرفتن این نکته ی بدیهی است که"شرایط بد است".من به ایشان توصیه می کنم که لحظه ای درنگ کنند و این همه در پی توجیه خرفتی(چه مایه این واژه زیبا و دقیق است) زنان نباشند و قبول کنند که این رفتار ها نه تنها غیر منطقی است،بلکه به روشنی بر کهتری زنان دلالت می کند.
      همانطور که من به عنوان یک ایرانی اگر کسی بگوید اکثر ایرانیان دروغ گو و تنبل هستند نه تنها صدایش را خفه نمی کنم بلکه همه ی تلاش ام را می کنم تا به ایرانیان بفهمانم که این رفتار ها و باور ها را کنار بگذارند.

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از Nevermore گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-24-2013),Tinnitus (07-31-2014)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.8%
      دستاوردها:
      HE

Empty

Dariush آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2012
      ماندگاه
      No man's land
      جُستارها
      30
      امتیازها
      83,861
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,020
      از ایشان 8,977 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      60 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Alice نمایش پست ها
      پرداخته‌ایم پسرم؛ اگر کمی صادق باشید متوجه می‌شوید که من نخستین بانویی بودم که در این انجمن
      با شوالیه‌گری (هرچند اندک) به مبارزه برخاستم و در یکی دو پُست هم به احقاق حقوق پایمال مردان نماره
      داشتم! این فقط و فقط قضاوت شما از روی «جنسیت» است که اوج سنگ‌سری و اندیشه‌های جزمی‌تان
      در باب "تمام ِ مطلق ِ زنان اینطورند" را می‌رساند. (رفتاری که از امیر هم به وفور رویت می‌شد)
      اگرنه من هنوز هم جای خالی امیر را بشدت در انجمن حس می‌کنم و فزون بر نقد فنی و مستدل و ضد زن
      ایشان، ارج و ارزشی فراوان برایشان قائل بوده و هستم، زن‌خوارگی شما هم ذره‌ای از دوستی مجازی میان
      من و شما هرگز نمی‌کاهد.
      اوجِ سنگ‌سری و اندیشه‌های جزمیِ من، کجا بوده دقیقا؟ چه موقع من صفتی (توجه بفرمائید صفت که برخاسته از شرایطِ محیطی/خانوادگی/اجتماعی/فرهنگی... باشد، نه ویژگی‌ای که به زعمِ دانسته‌های خودم از مبانی بیولوژیکِ زنان برآمده) را به همه‌ی زنان تعمیم داده‌ام؟ اساسا این چگونه کارِ احمقانه‌ایست که من بکنم در حالی که همین چند پست بالاتر گفته‌ام که من زنانِ فرهیخته و برجسته نیز دیده‌ام؟ آیا من از روی بی‌انصافی قضاوت می‌کنم یا شما زمانی که من تمامِ نوشته‌هایم را با «زنانی که» آغاز می‌کنم یا اگر نمی‌کنم بطور پیش‌فرض چنان چیزی را در نظر دارم؟
      Confusion will be my epitaph
      As I crawl a cracked and broken path
      If we make it we can all sit back
      And laugh
      But I fear tomorrow I'll be crying,
      Yes I fear tomorrow I'll be crying
      .Yes I fear tomorrow I'll be crying

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Nevermore (07-24-2013),sonixax (07-24-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      آرش؛ این راسل که هی «عادت تیپیک» و «حمله‌ی تیپیک» می‌کند می‌خواهم او را خفه کنم!
      آخر چطور باید آرام باشد تا خشمم فروکش کند؟! ایشان انگار عقده‌ی مادرزادی از زنان دارد،
      انگار اصلا پُست‌هایم را نمی‌خواند، خودش را به بن‌بست حاج‌علی چپ زده بیرون بیا هم نیست.
      خب راستش من بعد از "رستگاری مردانه" دوستانی مثل راسل بیشتر ازشون خوشم میاد:))
      0-مراحلی رو کخ گفتم انجام بده قطعا تاثیر گذاره.
      1-"وانگهی اگر می‌خواهید من را تحریک به آفند و حمله کنید و بعد آن را دستاویز آماج خود، یعنی "زن‌ها اینطورند و آنطورندتان" بکنید کور خوانده‌اید! :)" اونقدرا هم کور نخونده بود :))
      2-You must not fight too often with one enemy, or you will teach him all your art of war
      3-بنابراین ببین، یاد بگیر و آنالیز کن.مثل خوندن نهج البلاغه یا قرآن میمونه، اولش ممکنه سخت باشه ولی بعدا حسابی به کارت میاد:))
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

14. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-24-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      0-مراحلی رو کخ گفتم انجام بده قطعا تاثیر گذاره.
      1-"وانگهی اگر می‌خواهید من را تحریک به آفند و حمله کنید و بعد آن را دستاویز آماج خود، یعنی "زن‌ها اینطورند و آنطورندتان" بکنید کور خوانده‌اید! :)" اونقدرا هم کور نخونده بود :))
      2-You must not fight too often with one enemy, or you will teach him all your art of war
      3-بنابراین ببین، یاد بگیر و آنالیز کن.مثل خوندن نهج البلاغه یا قرآن میمونه، اولش ممکنه سخت باشه ولی بعدا حسابی به کارت میاد:))
      Tacitus-

16. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-24-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من همه پستها را میخوانم.
      شما خودت از بانوان پیشرویِ اینجا در حمله به بحث‌هایِ جنسیتی بوده‌ای (حالا از زاویه‌ای دیگر)، نمونه‌اش هم در همان پستِ بالا که مثلا مچ ما را گرفته‌ای !!
      این سخنان از شما همانقدر خنده‌دار است که آندد فمینیست برای ما لینک Belief Armor میگذارد !!
      Nevermore این را پسندید.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-24-2013),Tinnitus (07-31-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      ولی من بعد از دیدن ترول‌های آندد و بی اخلاقی‌هایِ او در بحث با دوستان (؟) گمان میکنم واژه دوست اینجا معنی‌اش این است:

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-24-2013),Tinnitus (07-31-2014),undead_knight (07-24-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلیدواژگان این جُستار

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •