• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 11 از 64 نخستیننخستین 12345678910111213141516171819202122232425262728293061 ... واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 101 به 110 از 637

جُستار: جستار آزاد تالار زنامرد

نویسنده دوم
      Level completed: 50%, Points required for next Level: 200
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      xammâr

Empty

meaning آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2012
      جُستارها
      3
      امتیازها
      7,750
      رنک
      58
      Post Thanks / Like
      سپاس
      173
      از ایشان 716 بار در 227 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      2 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      الان شیرین میاد میگه شماها زن ستیزی کردید با این پستتون !!!
      مشخصاً انسان در برابر اندیشه های مستند کم می آورد .. اگر اندیشه های فمنیستی هتّا زن سالاری مستند و با تکیه بر تحقیقات باشند من بسیار مشتاق خواندن آن ها هستم ..

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از meaning گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-24-2013),Tinnitus (07-31-2014)

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      من نگفتم :دی

من با ستیزیدن به زنهایی که در پی زندگی انگل وار و سوء استفاده از موقعیت جنسی خود هستند کوچکترین مشکلی ندارم .
      آری من مطالب رو خوندم بعدش یادم رفته کدوم رو کی گفته بود.البته در تایید سخن بود.
      منظورم این است که ترویج خشونت و کشتار علیه زن/مرد ربطی به زنستیزی و مردستیزی ندارد.ممنوع است، چرا که ترویج خشونت اینجا ممنوع است.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

4. یک کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-24-2013)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 96%, Points required for next Level: 22
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      از ایشان 2,534 بار در 930 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      میلاد اینکه شما با ستیز با زنهایی که زندگی انگل وار دارن مشکل دارید دلیل نمیشه که همه زنها رو انگل بدونید و باهاشون ستیزه جویی کنید . اولا که در بین انسانها عده ای هم هستن که زندگی انگلی دوس دارن ، خودشون هیچ اثر مفیدی ندارن و بعضا مضر هستن و از دسترنج دیگران هم استفاده میکنن که ممکنه زن باشن یا مرد، مسلمون باشند یا یهودی یا سیاهپوست و.. . یعنی شما از بین این انگلها فقط با زناشون مشکل دارید؟ ثانیا آشکارا دارید سعی میکنید قانون رو به نفع مردسالاری و زن ستیزی تغییر بدید. وگرنه وقتی داریم در مورد قانون و حقوق انسانها حرف میزنیم چه معنی میده یکی با استناد به قانون بگه من مشکلی با ستیزیدن با یهودیانی که مفت خور و انگل هستن، ندارم؟ اینکه قشری از انسانها مورد توهین و تحقیر قرار بگیرند و افکار نادرست و مسموم در موردشون ترویج بشه یعنی ترویج فرهنگ ستیزه جویی علیه بخشی از مردم که مغایر با حقوق بشر هست. جنایتکاران فاشیست از اول شروع به آزار فیزیکی و ترور و کشتار نکردن . ابتدا افکار مسموم ترویج داده شده. مثلا یهودیان نحس و نجس هستن. مفت خور هستن. سواستفاده گر هستن. بعد شخصی مثل هیتلر به این نتیجه میرسه که باید همشون نسلشون برچیده بشه. زنها انگل هستن. مفت خور هستن و سواستفاده گر هستن ولی نمیشه قتل عامشون کرد چون بهشون نیاز داریم. در نتیجه باید حبس بشن تو خونه. تجاوز کرد بهشون و هر وقت نافرمانی کردن کتکشون زد. این میشه ترویج خشونت و ظلم در حق عده زیادی از انسانها.

6. یک کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-24-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.8%
      دستاوردها:
      HE

Empty

Dariush آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2012
      ماندگاه
      No man's land
      جُستارها
      30
      امتیازها
      83,861
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,020
      از ایشان 8,977 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      60 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Aquarius نمایش پست ها
      مشخصاً انسان در برابر اندیشه های مستند کم می آورد .. اگر اندیشه های فمنیستی هتّا زن سالاری مستند و با تکیه بر تحقیقات باشند من بسیار مشتاق خواندن آن ها هستم ..
      الزاما چنین نیست(سخنم در موردِ شخصِ خاصی نیست و منظورم کلی‌ست). راه‌های فرار زیاد هستند: دروغ، دگرگونه جلوه دادنِ واقعیت، مخفی کردنِ بخشی از حقیقت که ممکن است آنچه در ادعا[ی فمنیستی] ابراز شده را باطل می‌کند، فرافکنی، هوچی‌گری، تخریبِ بحث، تلاش برای سانسور، آه و ناله‌های پرسوز و گداز... . برای نمونه در ظاهر کسی نباید در برابر چنین ادعایی که در نتیجه‌ی تحقیقاتی آکادمیک جمع‌آوری شده مقاومت کند و آن را باید بپذیرد، اما چنین نیست و اساسا کسی راغب به شنیدن در موردِ چنین چیزهایی نیست:

بر اساسِ پژوهشی که بر روی 18761 رابطه دو جنس مخالف (heterosexual relationships) بینِ 18 سال تا 28 سال در آمریکا انجام شده، 24 درصد از آنها در خود خشونت داشته‌اند و 49.7 درصد از آنها دوطرف بوده (از سوی زن و مرد هردو) و در آنهایی که یک طرفه بوده، زنان نزدیک به 70 درصد از موارد را به خود اختصاص داده‌اند و اگرچه تاثیرِ خشونتِ مردان نسبتا تاثیرگذارتر است، اما به سببِ آنکه خشونتِ یکطرفه از سوی زنان بیش از دو برابرِ همانِ مردان است و همچنین خشونت‌های یک طرفه بس بیشتر از خشونت‌های دوطرفه تاثیرگذار است، قربانی حقیقی نه زنان، بل مردان‌اند :

Methods. We analyzed data on young US adults aged 18 to 28 years from the 2001 National Longitudinal Study of Adolescent Health, which contained information about partner violence and injury reported by 11 370 respondents on 18761 heterosexual relationships.
      Results. Almost 24% of all relationships had some violence, and half (49.7%) of those were reciprocally violent. In nonreciprocally violent relationships, women were the perpetrators in more than 70% of the cases. Reciprocity was associated with more frequent violence among women (adjusted odds ratio [AOR]=2.3; 95% confidence interval [CI]=1.9, 2.8), but not men (AOR=1.26; 95% CI=0.9, 1.7). Regarding injury, men were more likely to inflict injury than were women (AOR=1.3; 95% CI=1.1, 1.5), and reciprocal intimate partner violence was associated with greater injury than was nonreciprocal intimate partner violence regardless of the gender of the perpetrator (AOR=4.4; 95% CI=3.6, 5.5).

Read More: An Error Occurred Setting Your User Cookie
      Russell, Nevermore and meaning like this.
      Confusion will be my epitaph
      As I crawl a cracked and broken path
      If we make it we can all sit back
      And laugh
      But I fear tomorrow I'll be crying,
      Yes I fear tomorrow I'll be crying
      .Yes I fear tomorrow I'll be crying

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

meaning (07-24-2013),Russell (07-24-2013),sonixax (07-24-2013),Tinnitus (07-31-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی shirin نمایش پست ها
      میلاد اینکه شما با ستیز با زنهایی که زندگی انگل وار دارن مشکل دارید دلیل نمیشه که همه زنها رو انگل بدونید و باهاشون ستیزه جویی کنید
      مگه من با همه زنها مشکل دارم ؟!

اولا که در بین انسانها عده ای هم هستن که زندگی انگلی دوس دارن ، خودشون هیچ اثر مفیدی ندارن و بعضا مضر هستن و از دسترنج دیگران هم استفاده میکنن که ممکنه زن باشن یا مرد، مسلمون باشند یا یهودی یا سیاهپوست و.. . یعنی شما از بین این انگلها فقط با زناشون مشکل دارید؟
      زنهایی که انگل وار زندگی میکنند با سوء استفاده از جنسیت و جریانهای ضد بشری فمینیست سعی در تصویب قوانین احمقانه و یک طرفه دارند .
      اگر بقیه اونهایی هم که زندگی انگلی دارند سعی در بسطش به کل جامعه و قوانین داشته باشند بله باهاشون مشکل پیدا میکنم .

ثانیا آشکارا دارید سعی میکنید قانون رو به نفع مردسالاری و زن ستیزی تغییر بدید
      این برداشت شخصی شماست

وگرنه وقتی داریم در مورد قانون و حقوق انسانها حرف میزنیم چه معنی میده یکی با استناد به قانون بگه من مشکلی با ستیزیدن با یهودیانی که مفت خور و انگل هستن، ندارم؟
      این دو هیچ ربطی به هم ندارند ! اگر یک یهودی به واسطه یهودی بودنش سعی در گرفتن امتیاز بیخودی بکنه بله باید باهاش برخورد بشه .
      درکش برای شما سخته چون نمیخواید درک کنید نه اینکه تواناییش رو ندارید .

اینکه قشری از انسانها مورد توهین و تحقیر قرار بگیرند و افکار نادرست و مسموم در موردشون ترویج بشه یعنی ترویج فرهنگ ستیزه جویی علیه بخشی از مردم که مغایر با حقوق بشر هست.
      تا جایی که یادمه این خود شما بودید که میگفتید زن نباید همپای مردان کار بکنه مگر مجبور بشه !!!!!! یادتون که نرفته ؟!

زنها انگل هستن. مفت خور هستن و سواستفاده گر هستن ولی نمیشه قتل عامشون کرد چون بهشون نیاز داریم. در نتیجه باید حبس بشن تو خونه. تجاوز کرد بهشون و هر وقت نافرمانی کردن کتکشون زد. این میشه ترویج خشونت و ظلم در حق عده زیادی از انسانها.
      اصلن نمیخوام برام کت شلوار بدوزی بده من پارچه رو :)))
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

10. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Nevermore (07-24-2013)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 96%, Points required for next Level: 22
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      از ایشان 2,534 بار در 930 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      میلاد من هیچوقت در هیچ برهه ای از زندگیم نه گفتم و نه معتقد بودم که زن نباید مثل مرد کار کنه. اتفاقا همیشه گفتم چرا مانع کار کردن زنهایی میشن که میخوان مثل مردان کار کنن. مثلا زنانی که میخوان محیط بان بشن یا تو معدن کار کنن و . .. اگر شما معتقدی من همچین حرفی زدم لینک بده. مثلا فمنیستها چه امتیازات اضافی میخواستن بگیرن؟ ویا گرفتن؟ چند تا رو نام ببر؟ من میگم حرف شما وقتی دارید قانون تصویب میکنید هیچ جایی نداره. در مورد حقوق انسانها دارید حرف میزنید به طور کل . اینکه این وسط بیاید بگید من با ستیز کردن یا فلان گروه از انسانهای بی اخلاق مشکلی ندارم در چنین موقعیتی بسیار نابجا و بی ربط هست.

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی یه نفر نمایش پست ها
      اگر دستم بهت برسه تیکه بزرگت گوشته....
      freedom shall reign:))
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

13. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-24-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      . اگر شما معتقدی من همچین حرفی زدم لینک بده.
      من عکس هم براتون گرفتم ! یادتون رفته ؟!
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.8%
      دستاوردها:
      HE

Empty

Dariush آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2012
      ماندگاه
      No man's land
      جُستارها
      30
      امتیازها
      83,861
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,020
      از ایشان 8,977 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      60 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      آنچه اینجا در موردِ زن‌ستیزیِ سوی آنتی‌فمنیست‌هایی چون من ابراز می‌شود، هیچ حقیقتی ندارد، چرا که نه من و نه دیگر دوستان هرگز زن را برای زن بودن‌شان موردِ قضاوت قرار نداده‌اند بلکه آنچه بوده بررسی‌ای بوده پیرامون آنچه جامعه از یک زن و به همان سان از یک مرد می‌سازد و از آنها در نقش‌های اجتماعیِ مردانه یا زنانه‌ای که می‌پذیرند (از قبیل زن، شوهر، مادر، پدر، برادر، خواهر...) چه توقعاتی داشته و همچنین خودِ زنان از زنان و به ویژه از مردان، به سببِ زن بودنِ خود چه می‌خواهند . چه کسی صفتی را به همه‌ی زنان تعمیم داده جز آنجا که موضوعِ بحث، ویژگی‌های بیولوژیکی یا فرگشتیک بوده؟ و یا اینکه من بگویم اکثرِ زنانی که من تاکنون دیده‌ام دچارِ خرفتی‌های اعصاب‌خوردکن بوده‌اند آیا من زن‌ستیر هستم (البته همانطور که مدتها پیش گفته بودم زنان فرهیخته و برجسته نیز دیده‌ام)؟ از نگاهِ من دوستان صرفا به دنبالِ این هستند که آنچه که آنان دوست می‌دارند گفته نشود، گفته نشود وگرنه در یک بحثِ دوطرفه هر دوطرفِ بحث کاملا آزاد هستند که سخنانِ دیگری را به نقد بکشند با هر ابزارِ معتبرِ علمی یا غیرعلمی که می‌توانند و اتفاقا همین که بحث‌های مستدل، مستند، علمی و یا غیرعلمی در جستارهای مربوطه رها می‌شود و کسی آنجا در موردشان سخن نمی‌گوید و این گونه قصد به سانسورِ آنها برده می‌شود، خود گواهی‌ست بر درستی آنها وگرنه اینجا ما منولوگ نداریم که تنها خودمان بگوییم و دیگران صرفا خواننده باشند؛ همه کس می‌توانند گفته‌های ما را به نقد بکشند.

اگر اینجا نژادپرستی ممنوع است، به سبب اصولی‌ست که برای خود تعریف کرده و این را تنها فمنیست‌ها می‌توانند به آنچه ما اینجا پیرامونِ بحث‌های زنامرد می‌گوییم ربط دهد و گرنه سرسخت‌ترین فمنیستِ این انجمن (آندد) ندیدیم بگوید اینها ضد انسانی یا ضدزن هستند، چرا که حداقل او معنای بحثِ فکچوال را می‌داند و فرقِ آن را با مثلا نژادپرستی درک می‌کند. در فضای مجازی نیز سایتهای زیادی هستند پیرامونِ حقوقِ مردان و آنتی فمنیسم فعالیت می‌کنند (البته بسیاری هم هستند که به سببِ سلطه‌ی فمنیست‌ها بر گردانندگانِ فضای مجازی و دولت‌ها بسته شده‌اند و همچنین تعدادِ سایتهای فعال در حقوقِ مردان و آنتی‌فمنیسم نسبت به سایت‌های فمنیستی به یک 0.01% هم نمی‌رسند).

پیشنهادِ من این است که به جای دستاویز قرار دادنِ « امیر و دیگران در اینجا سخنانِ ضدزن می‌زنند» یا « به زنان توهین می‌کنند».... برای سانسورِ یکی از ارزشمندترین محتویاتِ این سایت به خودِ آن مطالب بپردازید و گرنه اینکه ما آنچه در موردِ ما انگل‌وار زیستنِ زنان گفته‌ایم بارها و بارها در موردشان توضیح داده‌ایم(فکر کنم دیگر در هر تالاری یکبار در موردش توضیح داده‌ایم) و شما تمامِ آنها را رها کرده‌اید آمده‌اید اینجا برای به دست گرفتنِ احساساتِ خواننده‌ای که آنها را نخوانده می‌گویید «داریوش زنان را انگل نامیده» تا بتوانید او را با خود همراه کنید برای سانسورِ تالارِ زنامرد. امیدوارم مدیران و گردانندگانِ محترم گولِ این بازی‌ها را نخورند و به آزادیِ بیان وفادار بمانند.

حقیقت آن است که من تصمیم گرفته بودم که مدتی به این مباحث نپردازم تا قدری از شدتِ تنش‌هایی که باعثِ ایجاد اختلافاتی [یا کینه‌هایی]شده بودند، کاسته شود، اما زمانی که امیر گرامی رفتند(که به گمانم تا حدی از تبعاتِ همین بحث‌ها نیز بود) و صادقانه بگویم که به پاسِ همه‌ی آن چیزهایی که از ایشان آموختم و همچنین به جهتِ اینکه مشخصا من در برابرِ آنچه درست می‌دانم خود را مسئول می‌دانم، تصمیم گرفتم تا زمانی که اینجا هستم و مدیرانِ سایت به من اجازه می‌دهند به این موضوعات بپردازم. اگر کسی نوشته‌های مرا نمی‌تواند تحمل کند می‌تواند آنها را نخواند، چرا که زین پس برایم کمترین اهمیتی ندارد که دیگرِ هموندان در موردم چه می‌اندیشند یا چقدر منفور هستم و هیچ ملاحظه‌ای برای گفتنِ آنچه درست می‌دانم نخواهم داشت.

در برابرِ تمام ِ فضای فمنیستی و ضدمردی که تقریبا همه‌ی فضای اینترنتِ پارسی را تصرف کرده‌اند، دو سه نفری هستند در این انجمن که ایستاده‌اند و شگفت‌آور است که در موردِ آنچه تاکنون توسطِ فمنیست‌ها علیه مردان به دروغ گفته‌اند هیچ‌کس نمی‌گوید hate speech است(مراجعه کنید به سخنانِ دورکین و دیگرِ فمنیست‌هایی که کتابهایشان در تیراژ چند ده هزار منتشر شده و می‌شود)، اما همین‌ که اینبار با تکیه بر آمار/تاریخ/علم/استدلال... عیان می‌شود که همه‌ی آنچه تاکنون گفته شده معکوس است بعلاوه‌ی خیلی از چیزهای دیگری که گفته نشده و مخفی مانده، همه ناگهان همه برآشفته می‌شوند. به خاطرِ خودتان پیشنهاد می‌کنم بر استقامتِ خود بیافزایید چرا که حداقل من برنامه‌های وسیع‌تری در این مورد دارم و این تازه شروعِ ماجراست.
      ویرایش از سوی Dariush : 07-24-2013 در ساعت 08:50 PM دلیل: بیم از رخنه‌ی داده‌های خودینه‌ی نگارنده
      Russell and Nevermore like this.
      Confusion will be my epitaph
      As I crawl a cracked and broken path
      If we make it we can all sit back
      And laugh
      But I fear tomorrow I'll be crying,
      Yes I fear tomorrow I'll be crying
      .Yes I fear tomorrow I'll be crying

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Nevermore (07-24-2013),Soheil (07-24-2013),sonixax (07-24-2013),undead_knight (07-24-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      "قربانی حقیقی نه زنان، بل مردان‌اند"
      مخفی کردنِ بخشی از حقیقت
      البته من اصولا به نیت داریوش عزیز شک ندارم و این مخفی کردن رو عمدی نمیدونم ولی خب جدای اینکه نتیجه گیری این پزوهش به هیچ وجه این نبود.
      Differences in Frequency of Violence and Reported Injury Between Relationships With Reciprocal and Nonreciprocal Intimate Partner Violence
      از اونجایی که همچنان در پریود مغزی به سر میبرم و حوصله بحث هم ندارم به دوستان جویای حقیقت خوندن بخش DISCUSSION پزوهش توصیه میشه;)
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

meaning (07-24-2013),sonixax (07-24-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلیدواژگان این جُستار

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •