• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 13 از 27 نخستیننخستین 123456789101112131415161718192021222324252627 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 121 به 130 از 267

جُستار: زن‌ستیزی عفونی [+18]

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی mosafer نمایش پست ها
      این نمونه ها در مقابل زنان کتک خورده خیلی کم هست
      و چون کم است باید از کنارش گذشت ؟ که البته اگر پستها را میخواندید متوجه میشدید که امیر نشان داده که به هیچ عنوان هم کمتر نیست ! بلکه میزانش در سطح جهان برابر است برای زن و مرد و برای کودک تقریبن دو برابر است .

با همین استدلالِ شما در کشورهایی که به زنان حق و حقوق بیخودی و اضافه میدهند کار رسیده به همان تصویری که میبینید !!!!
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Nevermore (04-11-2013),Ouroboros (04-11-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      از ایشان 21,650 بار در 7,581 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Ouroboros نمایش پست ها
      راستش من گمان می‌کنم که تنها راهکار باقی‌مانده اینست که آنها را رها بکنیم. لحظه‌ای بیاندیشید که به راستی چگونه زنی می‌تواند قابل تحمل باشد؟

زن باهوش در آن معنا که ما جستجو می‌کنیم وجود خارجی ندارد، زنان از هوش خود برای توجیه طلبکاری زیست‌شناختی خود، هایپرگمی خود و زندگی انگلی خود بهره می‌برند، نه اصلاح آنها. نگاه انتقادی به خود خویشتن در زنان فاقد هر کارکرد یا موضوعیتی‌ست، پس وجود هم ندارد. ما مردان دائم در تلاش برای بهتر کردن خودمان هستیم چراکه جامعه بر مبنی این تلاش بنا شده و شکل گرفته، یعنی به سود جامعه است تا شما در مقام یک مرد همواره از آنچه هستید و دارید و می‌کنید ناراضی باشید تا در بهتر کردن آن بکوشید، و در مقام یک زن از همه‌ی آنها(در مورد خودتان فقط)راضی باشید. مرد در زندگی چنان مشغول دوندگی بی‌امان برای سبقت گرفتن از باقی مردان است که حتی لحظه‌ای نمی‌اندیشد چرا اینچنین می‌دوم، برای رسیدن به کجا؟ و بخاطر همینست که ما در ترس مداوم زندگی می‌کنیم، ترس پذیرفته نشدن توسط زنان، ترس دست رد به سینه‌مان خوردن، ترس کچل شدن، ترس از دست دادن کارمان، ترس از بلند نشدن کیرمان، ترس از این، نگرانی از آن.. سرتاسر تمامی جوامع بشری بر پایه‌ی احساس بدبختی مداوم مرد، و احساس خوشبختی زنان بنا شده‌اند.

گذشته از این هایپرگمی در زنان شاید قوی‌ترین رانه و مهمترین ویژگی آنها باشد، و یکی از عوارض مهم آن اینست که همه‌ی زنها، در همه‌ حالت، از همه‌ی مردها احمق‌تر خواهند بود. در این معنی که امکان ندارد که یک زن با مردی خنگ‌تر از خودش وصلت بکند، و فارغ از اینکه شما به عنوان یک مرد احمق باشید، باز باید بروید دنبال زنی از خودتان احمق‌تر، باهوش‌ترها شما را هرگز جذاب نخواهند یافت. پس «زن باهوش» را فراموش بکنید، یا از آن بی‌بهره هستند، یا از آن برای توجیه خرفتی خود استفاده می‌کنند.

نوع دیگری از زن ِ خیالی که مردان را وادار به ادامه دادن این بازی بی‌سرانجام می‌کند زن ِ submissive است. این دخترانی که علاقه دارند تا به وقت سکس تحت فرمان یک مرد باشند، که شمارشان اصلا هم کم نیست(چند دختر از شما خواسته‌اند که موهایشان را بکشید، یا در کونشان بزنید، یا موقع سکس تحقیرشان بکنید و ...؟). این مطیع بودن فریبی بیش نیست، معنای آنهم مشخص است: چنانکه پیشتر هم گفته‌ام زن فقط به دو نوع مرد علاقه دارد، محافظ و مراقب. دختری که در ارتباط با شما submissive است، شما را در مقام اولی نگاه می‌کند، محافظی که از او در برابر مردان دیگر دفاع خواهد کرد. پس این مطیع بودن و اشتیاق به تحمل مقدار بسیار کنترل‌شده‌ای از درد در آخر چیزی نیست بجز تحریکی که زن از طریق آزمایش آمادگی شما برای آسیب رساندن جسمانی به دیگران، به خاطر او بدست می‌آورد. یعنی شما سگ نگهبانی هستید که صاحب او گازهای کوچولو و بامزه‌ی گاهی به گاهی را بی‌مشکل می‌یابد، مشروط بر اینکه گاز گرفتن را یاد بگیرد، یا از بلد بودن آنها اطمینان کسب بکند و ...
      دست مریزاد امیر جان, ٨٠ ٩٠% یادمانهایِ[1] خوشی‌آور مرا به روانه‌یِ زباله‌دان کردی که!! (:

اگر چیزیکه میگویی درست باشد, پس من در نقش یک protector بوده‌ام و ناگاه به آن.

فریب دیگری که این روزها باب شده، این PUA و به قولی خانم‌بازی‌ست، که نشان دهنده‌ی فلاکت و بدبختی ِ بی‌پایان مردان است. چرا؟ چون اولا هنوز همه چیز در آن راجع به اینست که «زن چه می‌خواهد» و اینکه چگونه آنچه می‌خواهد را به او بدهیم(PUA به شما می‌گوید که آنچه زن می‌گوید می‌خواهم را واقعا نمی‌خواهد اینکه اینجا آمده را می‌خواهد و اینطور می‌توانی آنچه می‌خواهد را به او بدهی و ... که حقیقت دارد، ولی هنوز تحت همان منطق مرد دهنده و زن گیرنده در جریان است). و ثانیا هنوز چیزی فراتر از گرفتن کُس، به قیمت لگدمال کردن همجنسان خودتان نیست. یک مرد باید همواره اینرا بداند، که دختری هرگز او را انتخاب نخواهد کرد، مگر به طریقی او را از تمام مردان دیگر(حاضر در جمع، یا در زندگی او یا هرچه)بهتر نبیند و با وسواس همه چیز او را با دیگر مردانی که می‌شناخته/می‌شناسد مقایسه نکند.

اینست که من گمان می‌کنم تنها گزینه‌ی به راستی باقی مانده، اینست که مدتی از زنان جدا بشوید، از تلاش مداوم برای جلب نظر مساعد آنها دست بردارید، و سپس نیاز به سکس را در خودتان کنترل بکنید. خواستن سکس ایرادی ندارد، منهم سکس می‌خواهم و از آن لذت می‌برم، اما نیاز به آن، مشابه نیازی که یک هروئینی به هروئین دارد به چیزی بجز بدبختی کامل شما نخواهد انجامید. باید بتوانید در همان لحظه که زن شروع به تلاش برای باج گرفتن و کنترل شما از طریق سکس کرد بارتان را بردارید و از پنجره بیرون بپرید، و مردی که محتاج سکس است، معتاد به آن است و به قولی به آن «نیاز» دارد هرگز نخواهد توانست این حلقه‌ی بی‌پایان و به قدمت تاریخ کهن ِ Manipulation را بشکند.

پیرامون این موضوع در آینده بیشتر خواهم نوشت.

نوشتن در اینباره بی اندازه خواستنی است, یکی از چیزهایی که خودِ من از دیرباز آموخته ام و به کار میبرم همین
      بی‌خیالی (آدگرسانیِ[2]) ١٠٠% برای رسیدن به سکس است, زمانیکه شما بدنبال سکس نباشید در یک دختر
      هیچ چیزی, بدرستی هیچ چیزِ بدردخوری نمیابید (و در برابرش و ironicوار, دخترها بیشتر هم بسوی شما میایند).

هرآنچه در زندگی به من خوشی میدهد دسترنج و فرآورده‌یِ[3] کارِ مردان بوده. بهترین کتابهایی که میخوانم بدست
      مرد نوشته شده‌اند, بهترین فلسفه‌ها را مردان آورده‌اند, بهترین چامه‌ها[4] را مردان سروده‌اند, بهترین فندآوری‌ها[5] را مردان یافته‌اند.

در مزداهیک[6], این ابزار والای اندیشیک مینگرم, همه‌یِ مزداهیکدانان اش را مرد میابم.

در رایانه و ابزارِ کار روزانه‌ام مینگرم, زنان؟ heh, شوخی خوبی است: هزار و یک زنِ لیسانسه‌یِ رایانه داریم و دریغ از اندکی دانش راستین و پیشبردین[7] در ایشان.

در فلسفه مینگرم, این بی کم‌وکاست خوشی‌آورترین دستآورد هومنی[8], زن؟ I don't think so.

در زبان‌شناسی می‌کندوکاوم[9], سخن کوتاه, هر زبان‌شناسی در هر زبانی که میشناسم مرد است.

در گیتیگ[10] مینگرم, در کنار انبوهی از مردان, آری یک چندتایی هم زن ایستاده‌اند.

در فرنودسار[11] مینگرم, چیزیکه بیشتر از همه زنان به آن می‌نیازند و افسوس, هتا یک زن نمیبینم!

تنها جاییکه زنان تا اندازه‌‌یِ پذیرفتنی‌ای پیشرو بوده‌اند ادبسار[12] است و بس, که دو تا از نویسندگان
      محبوب (favorite) من زن میباشند (+ چندتایی از خوشی‌آورترین کتاب‌هایی که خوانده ام نیز نویسنده‌ی زن داشته‌اند).

با اندکی خشم باید بگویم از کودکی بگونه‌ای همه اینها را ما Taken for Granted کرده‌ایم (یا برایمان کرده‌اند)
      و انگار نه انگار که تک تکِ این دستاوردهای بزرگ را مردان با رنج و کوشش فراوانِ تنهایِ خودشان بدست آورده‌اند.

زنان اگر میخواهند هتا یک ارزن ارج مرا در جهانِ امروز, جهانیکه پابه‌پای من ویل[13] و زمان برای پیشرفت و پرداخت به این ارزشهای
      والای جهانی دارند را داشته باشند, باید که دست از این مفت‌خوری‌ها و گسارندگی‌ها یشان برداشته و در رسیدن به آنها گام
      بردارند; اگرنه که پیشنهاد[14] من هم به دیگر مردان همین است: گرایش جنسی خودتان را زیرِ کنترل گرفته و با سری افراشته
      و سینه‌ای فرّاخ[15], دربرابر این جانداران فزونخواهِ و گسارنده بایستید و نگذارید که یک کُس کوچکِ بازی‌دهنده‌یِ زندگیِ شما باشد.

----
      1. ^ yâd+mânidan::Yâdmânidan || یادمانیدن: خاطره یادآوردن Ϣiki-En to recollect
      2. ^ â{pišvand}+degar+sân+i{pasvand}::Âdegarsâni || آدگرسانی: بی تفاوتی indifference
      3. ^ far+âvardan::Farâvardan || فراوردن: حاصل کردن Ϣiki-En to produce
      4. ^ Câme || چامه: شعر Dehxodâ, Ϣiki-En, Ϣiki-Pâ poem
      5. ^ fand+âvar+i{pasvand}::Fandâvari || فنداوری: تکنولوژی Ϣiki-En technology
      6. ^ mazdâh+ik::Mazdâhik || مزداهیک: ریاضیات D4f mathematics
      7. ^ piš{pišvand}+bord+in{pasvand}::Pišbordin || پیشبردین: کاربردی, کاربستی, عملی pragmatic
      8. ^ human+i{pasvand}::Humani || هومنی: بشریت mankind || هومنی: یک هومن a human
      9. ^ kand+o+kâftan::Kandokâftan <— Kandokâvidan || کندوکافتن: کندوکاوی کردن; وررفتن Dehxodâ, Ϣiki-En to tinker
      10. ^ git+ig::Gitig || گیتیگ: physics: مادی اینجهانی در برابر ماورالطبیعه Dehxodâ, Ϣiki-En, Ϣiki-Pâ physics
      11. ^ Farnudsâr || فرنودسار: دانش منطق Ϣiki-En logics
      12. ^ adab+sâr{pasvand}::Adabsâr || ادبسار: ادبیات Ϣiki-En literature
      13. ^ Vil || ویل: رصت و وقت یافتن کاری به مراد خویش . (برهان ) (انجمن آرا). هنگام یافتن کاری به مراد. (لغت فرس ) Dehxodâ, Ϣiki-En, Ϣiki-Pâ opportunity
      14. ^ piš{pišvand}+nehâdan::Pišnehâdan || پیشنهادن: پیشنهاد کردن Dehxodâ, Ϣiki-En to suggest
      15. ^ Farâxidan || فراخیدن: گسترش یافتن Dehxodâ, Ϣiki-En to stretch out; to expand
      Nevermore این را پسندید.

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Nevermore (04-10-2013),Ouroboros (04-11-2013),sonixax (04-10-2013)

سخنور یکم
      Level completed: 82%, Points required for next Level: 75
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

mosafer آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2012
      جُستارها
      9
      امتیازها
      13,575
      رنک
      75
      Post Thanks / Like
      سپاس
      448
      از ایشان 1,533 بار در 771 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی mosafer نمایش پست ها
      متاسفم واقعا، که باید بگم؛موافقم
      ولی الان وقتشو ندارم توضیح بدم در موردش
      حرفم رو پس میگیرم و به همون موافقم بسنده میکنم فعلا حال و حوصله ی جواب دادن ندارم شاید بعدتر ...

6. یک کاربر برای این پست سودمند از mosafer گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (04-10-2013)

سخنور یکم
      Level completed: 18%, Points required for next Level: 411
      Overall activity: 12.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خوشحال

Nevermore آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2012
      جُستارها
      5
      امتیازها
      18,439
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,461
      از ایشان 2,490 بار در 877 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      35 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Nâxodâ نمایش پست ها

نوشتن در اینباره بی اندازه خواستنی است, یکی از چیزهایی که خودِ من از دیرباز آموخته ام و به کار میبرم همین
      بی‌خیالی (آدگرسانیِ[2]) ١٠٠% برای رسیدن به سکس است, زمانیکه شما بدنبال سکس نباشید در یک دختر
      هیچ چیزی, بدرستی هیچ چیزِ بدردخوری نمیابید (و در برابرش و ironicوار, دخترها بیشتر هم بسوی شما میایند).

مهربد جان،قانون مهادین خوشی بردن از رابطه هم همین است.هر اندازه مرد ها بنده ی آلت شان باشند،به همان میزان کمتر خوشی می برند و همواره بازنده اند.

شخصا قسمت بولد شده را تجربه کرده ام که چگونه زمانی که شما حاضر نیستید برای رسیدن به سکس دست به هر کاری بزنید ، سکس بیشتری گیرتان می آید.

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Nevermore گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (04-10-2013),sonixax (04-10-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      خب از اونجایی که فعلا انتقادات رو دارم به صورت دسته بندی انجام میدم گفتم به موضوع از زاویه شخصی هم یک نگاهی بکنم:)
      جایی که من باهاش بیشترین موافقت رو دارم توصیه های امیر در مورد رفتار با زنان هست به این خاطر که نسبت به مردانی که اینطور نیستند یک دید تحقیر آمیز دارم، یعنی وارد یک بازی میشند و بعد نسبت به نتیجه این بازی غر میزنند و شاکی هستند!
      من درک نمیکنم که این مردانی که قرار هست اینقدر باهوش،قوی و... باشند چطور حاضر نیستند به خودشون کمی سختی بدند و ارباب غریزشون بشند، من نسبت به موجودات ضعیف حس ترحم دارم ولی نمیتونم احترامی براشون قائل باشم.
      اگر کسی از نتیجه بازی راضی نیست باید با قوانین دیگه ای بازی کنه یا اصلا بازی نکنه.

نکته:از اونجایی که از دید من تمامی دستاوردهای بشریت تا به حال توسط شمار کمی از انسان ها به دست اومده،من چندان خوشبین نیستم که اکثریت مردان هم بتونند این راه رو انتخاب کنند:)
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (04-10-2013),Ouroboros (04-11-2013),sonixax (04-10-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی undead_knight نمایش پست ها
      خب از اونجایی که فعلا انتقادات رو دارم به صورت دسته بندی انجام میدم گفتم به موضوع از زاویه شخصی هم یک نگاهی بکنم:)
      جایی که من باهاش بیشترین موافقت رو دارم توصیه های امیر در مورد رفتار با زنان هست به این خاطر که نسبت به مردانی که اینطور نیستند یک دید تحقیر آمیز دارم، یعنی وارد یک بازی میشند و بعد نسبت به نتیجه این بازی غر میزنند و شاکی هستند!
      من درک نمیکنم که این مردانی که قرار هست اینقدر باهوش،قوی و... باشند چطور حاضر نیستند به خودشون کمی سختی بدند و ارباب غریزشون بشند، من نسبت به موجودات ضعیف حس ترحم دارم ولی نمیتونم احترامی براشون قائل باشم.
      اگر کسی از نتیجه بازی راضی نیست باید با قوانین دیگه ای بازی کنه یا اصلا بازی نکنه.
      اینکه بگوییم بازی همینه و میخواهید بخواهید, نمیخواهید بازی نکنید —> نااخلاقی

از دیدگاه پیشبردگرایی[1] به یک چیز نگریستن پیوندی به اخلاقیات آن ندارد, یک رویکرد میتواند ١٠٠% پیشبردین[2] باشد و همینجور ١٠٠% نااخلاقی.

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی undead_knight نمایش پست ها
      نکته:از اونجایی که از دید من تمامی دستاوردهای بشریت تا به حال توسط شمار کمی از انسان ها به دست اومده،من چندان خوشبین نیستم که اکثریت مردان هم بتونند این راه رو انتخاب کنند:)
      it's definitely worth giving a shot, همانجور هم اسپاگتی را چه دیدید, شاید بخش بیشینه‌یِ[3] زنان هم دست از انگل‌وارگی برداشته و همپایِ مردان شدند.

پ.ن.
      بامزه است که در مادینگرایی[4] که میرسد شوالیه‌یِ نامرده‌یِ ما ناگهان شوالیه‌! میشود و به زنان
      امتیاز ویژه میدهد تا سختشان نشود, ولی به مردان که میرسد یک دید "تحقیرآمیزی" پیدا میکند

----
      1. ^ piš{pišvand}+bord+gerâ+yi::Pišbordgerâyi || پیشبردگرایی: فلسفه‌یِ کاربستی Ϣiki-En pragmatism
      2. ^ piš{pišvand}+bord+in{pasvand}::Pišbordin || پیشبردین: کاربردی, کاربستی, عملی pragmatic
      3. ^ Bišine || بیشینه: أكثر major
      4. ^ mâdin+gerâ+yi::Mâdingerâyi || مادینگرایی: فمینیسم feminism

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Nevermore (04-11-2013),Ouroboros (04-11-2013),sonixax (04-10-2013),undead_knight (04-10-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      اینکه بگوییم بازی همینه و میخواهید بخواهید, نمیخواهید بازی نکنید —> نااخلاقی

از دیدگاه پیشبردگرایی[1] به یک چیز نگریستن پیوندی به اخلاقیات آن ندارد, یک رویکرد میتواند ١٠٠% پیشبردین[2] باشد و همینجور ١٠٠% نااخلاقی.
      بعضی بازی ها میتونند اخلاقی باشند;)البته چندان هم مهم نیست اخلاقی باشه یا نباشه،نگرانی از نااخلاقی انگاشته شدن نگرش شخصیم ندارم:))
      it's definitely worth giving a shot, همانجور هم اسپاگتی را چه دیدید, شاید بخش بیشینه‌یِ[3] زنان هم دست از انگل‌وارگی برداشته و همپایِ مردان شدند.
      البته به سود خود مردان هست مگرنه جدای از نکات درستی که مطرح شده در بسیاری جاها انگار ما دوست داریم برای مشکلاتمون همیشه یک مقصر پیدا کنیم و چه
      کسی بهتر از زنان:)

پ.ن.
      بامزه است که در مادینگرایی[4] که میرسد شوالیه‌یِ نامرده‌یِ ما ناگهان شوالیه‌! میشود و به زنان
      امتیاز ویژه میدهد تا سختشان نشود, ولی به مردان که میرسد یک دید "تحقیرآمیزی" پیدا میکند
      پس برای چی شوالیه هستم:))
      قبلا گفتم که فمنیست بودنم به این خاطر نیست که از مردان خوشم نمیاد و زنان رو دوست دارم(که البته حقیقته)،بلکه به این خاطر هست که فکر میکنم فمنیست ها نکات درست زیادی رو مطرح کردند.
      که البته دیدگاه های شخصیم ربطی به اینکه من چه چیز رو اخلاقی یا پذیرفتنی و درست میدونم نداره:)

اعتراف:من تقریبا به هر کسی جز خودم دید تحقیر آمیز دارم،اینجا فرصت شد مردان مورد نوازش قرار بگیرند:))
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

14. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (04-11-2013)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 96%, Points required for next Level: 22
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      از ایشان 2,534 بار در 930 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      مهربد و امیر البته امیر رو مطمئن نیستم معتقدند چه اشکال داره آدم منافع خودش رو در نظر بگیره؟ چه اشکال داره نژاد پرست باشه؟ چه اشکال داره در باره روابط جنسی خودش انتظاراتی هر چند نامعقول از شریک جنسیش داشته باشه هر کی دوس داشته باشه قبول میکنه. تا وقتی منافع خودشون وسط باشه هیچ چیزی اشکال نداره بلکه حتی طبیعی و ژنتیکی هم هست ولی وقتی پای زنان میاد وسط که فرضا زنی بخواد از جنسیت خودش برای اعمال نفوذ استفاده کنه خیلی رفتار ناپسند و ناشایستی میشه و یه زن نباید اگه قدرتی داره برای پیشبرد منافعش استفاده کنه وگرنه زن کثیفی هست. ( من قضاوتی در مورد هیچکدوم ندارم فقط تناقض عقاید رو میخواستم بیان کنم) و البته من فقط چند پست کوتاه رو خوندم اینجا.

16. یک کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (04-11-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی shirin نمایش پست ها
      مهربد و امیر البته امیر رو مطمئن نیستم معتقدند چه اشکال داره آدم منافع خودش رو در نظر بگیره؟ چه اشکال داره نژاد پرست باشه؟ چه اشکال داره در باره روابط جنسی خودش انتظاراتی هر چند نامعقول از شریک جنسیش داشته باشه هر کی دوس داشته باشه قبول میکنه. تا وقتی منافع خودشون وسط باشه هیچ چیزی اشکال نداره بلکه حتی طبیعی و ژنتیکی هم هست ولی وقتی پای زنان میاد وسط که فرضا زنی بخواد از جنسیت خودش برای اعمال نفوذ استفاده کنه خیلی رفتار ناپسند و ناشایستی میشه و یه زن نباید اگه قدرتی داره برای پیشبرد منافعش استفاده کنه وگرنه زن کثیفی هست. ( من قضاوتی در مورد هیچکدوم ندارم فقط تناقض عقاید رو میخواستم بیان کنم) و البته من فقط چند پست کوتاه رو خوندم اینجا.
      سودگرایی تا زمانی پذیرفتنی است که سود شما همان زیان دیگران نباشد, اگرنه سود یک مرد هم میتواند تجاوز به زن باشد, ولی
      این را ما هرگز نمیپذیریم, بهمین ریخت اینکه یک زن در زندگی بجز سکس دادن (که فراموش نشود خودش هم خوشی
      میبرد و آنچنان "دادن"‌ای نیست) هیچکاری نکند و بمانند همان انگل از همه‌یِ دستاورد‌هایِ مردان بهره‌بری کند را هم نمیپذیریم.

اینکه هر دو سوی یک معامله هم آدم‌هایِ بالغی هستند و معامله را پذیرفته‌اند و پس نباید عیبی گرفت هم سفسته است, اگر اینجوریه
      از فردا بیاییم در تلویزیون هم درباره‌هایِ کالا‌ها تبلیغات دروغین کنیم, چراکه مردم خودشان شعور دارند و باید دروغ را از راست بازشناسد!!

در روابط کنونی میان زنامرد نیز کلاه گشادی بر سر مردان میرود, زیرا همه‌یِ کارهای سخت و دشوار را میکنند و
      دربرابر آن یک "سکس" از زن میگیرند که آنهم تازه برای هر دو سوی معامله خوشی‌آوره! به سخن دیگر —> بهره‌کشی

چرا روی 'کنونی' تاکید میکنیم؟ زیرا در گذشته‌هایِ دور زنان هزینه‌‌یِ بس سنگینتری می‌پرداخته‌اند: بارداری و بچه‌داری

امروز ولی این هزینه‌ها به 0 رسیده‌اند (کاندوم, قرص پادبارداری, پیشرفته‌ترین خدمات پزشکی و درمانی برای زادآوری[1], آزادی و آسانیِ سقط جنین, پول گرفتن از دولت برای
      بچه‌داری {در همه‌یِ کشورهای غرب}, etc, etc), ولی برای مردان نه تنها کمتر نشده‌اند که فزونی هم یافته‌اند و یک مرد امروزین باید همچون برده ٥ تا ٦ روز هفته را هر روز ٨ ساعت کار
      کند و با مردان دیگر همواره گلاویز باشد و خودش را به زمین و زمان بزند تا به‌ یکجایی برسد و سرانجام کار نیز پرگاه[2] میبینم که یک زنِ بیکار و بی‌هنر وی را پسندیده و به او چسبیده و از دسترنج وی میخورد.

----
      1. ^ zâd+âvardan::Zâdâvardan || زاداوردن: بچه دار شدن; زادمان آوردن to bear offspring
      2. ^ por+gâh::Porgâh || پرگاه: اغلب Ϣiki-En often

—مزدک بامداد

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Nevermore (04-11-2013),Ouroboros (04-11-2013),sonixax (04-11-2013)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 96%, Points required for next Level: 22
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      از ایشان 2,534 بار در 930 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من موندم این زنان بیکار و بی هنر شما کجا هستن که ما نمیبینم؟ الان هم زنان علاوه بر بچه داری و خانه داری که وظیفه بی چون و چرای خودشون هست. شغل بیرون هم بهش اضافه شده. البته همون شغل بیرون هم مردان محترم فقط مشاغل پیش پا افتاده و کم درامد رو به زنان میدن.مشاغل خوب حق انحصاری آقایان هست. برای اثبات این موضوع کافیه چند تا از آگهی های استخدام جمهوری اسلامی رو ورق بزنید. اون قشری که شما دایم ازشون اسم میبرید حداقل تو جامعه من کم هست.

20. یک کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (04-11-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •