• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 6 از 9 نخستیننخستین 123456789 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 51 به 60 از 88

جُستار: آکادمی موسیقی گوگوش

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 553
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      از ایشان 2,863 بار در 1,134 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Angela نمایش پست ها
      حرف شما که همین جواب هم براش زیاد بود
      اگر زورتون میاد جواب بدید خوب بهتره در بحث شرکت نکنید

و سفسطه حمله به شخص برای زمانی هست که من به شما به عنوان گوینده حرف حمله کنم و به جای اظهار نظر در مورد سخنی که گفتید, خود شما رو موضوع صحبت قرار بدم که این کار رو نکردم...
      من گمان کردم که منظور من بودم...
      بگذریم.

البته من به عقیده های شخصی دیگران کاری ندارم و در قضاوت راجع به صدای این خانم حجابش اصلا مهم نیست, مساله اینجاست که به خاطر همین عقیده شخصی – که از دید ما احمقانه و متحجرانه هست- برای این خانم به به و چه چه و ... کنیم و از خرق عادت و شجاعتش بگیم و حرف از الگو بودن و الگو کردنش بزنیم!
      این خانم مسلمانه و عقیده ی شخصیش برای من بی ارزشه.
      اعتقادات کشکی داره. ولی متحجر نیست. اگر متحجر بود نباید آواز میخوند و باید کنج خونه مینشست و پاچه ی هر زنی که میخواست آواز بخونه رو میگرفت و با گفتن کلماتی مثل*نده و فاحشه سعی در منصرف کردن زنان دیگر از کار خوانندگی میکرد.
      نه فقط کار این خانم, بلکه هر زن آوانگارد دیگری را باید تشویق کرد. مثلا بیاییم از چه چیزی بقیه ی زن های ایرانی تعریف کنیم؟ البته زن هایی مثل نسرین ستوده هستند و معدود زنان دیگری که نام نمیبرم و واقعا جای تعریف دارند ولی بقیه چه؟

با این حساب احتمالا اونهایی که با چادر میرن آنتالیا هم خیلی هنجار شکن هستند و از این خانم شجاعترند!
      قضاوت شما آلوده به تعصب هست. تعصب به بی حجابی. این خانم در یک برنامه آزمون صدا شرکت کرده. پس اگر قرار باشه قضاوتی درباره اش گرفته بشه باید بر مبنای صداش باشه.
      ضمنا این خانم با چادر و چاقچول در برنامه شرکت نکرده. حجابش اگر زننده بود و چشم رو اذیت میکرد خیلی راحت رای نمی آورد!

اگر محبوبیت به داشتن حجاب بود خود گوگوش و هایده و لیلا فروهر و بقیه باید روی سرشون گونی و پتو میکشیدن.

شما نمی تونید کسی رو به خاطر عقاید شخصیش تقدیر و ستایش کنید و از دیگران بخواین در مورد عقاید شخصی اون نظر ندن, چون اگه عقاید شخصی رو کنار بذاریم فقط باید در مورد صدا حرف بزنیم وگرنه یکی هست که با میل خودش و با ظاهری که دوست داشته و بدون اجبار در مورد حجاب توی این برنامه شرکت کرده و هیچ برتری ای از این نظر به شرکت کننده های دیگه نداره
      من شجاعت این خانم رو تقدیر کردم. نشان بدهید کجا من حجاب این خانم رو تقدیر کردم؟
      کسی برتری به حجاب ایشون نداد.

کاری که این خانم کرد یک ریسک بزرگ در این برنامه بود چون با توجه به جو این برنامه ریسک قبول نشدن و مورد پسند واقع نشدنش خیلی بیشتر از مورد پسند واقع شدنش بود.
      پس ریسک جالبی کرد و شجاعت به خرج داد.

خانمهایی که توی ایران با وجود همه مشکلات کار هنری می کنند خیلی بیشتر از ایشون لیاقت الگو بودن و به به و چه چه دارند, چون با حجاب اجباری و با محدودیتهای تحمیلی و با قوانین دست و پاگیر دنبال علاقه شون میرن, و "جهت یادآوری" شرایط توی ایران اصلا قابل مقایسه با شرایط این خانم توی اروپا نیست
      بیشتر توضیح بدید
      انسان پیشرو با جامعه همخوانی ندارد هم آهنگی دارد

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

iranbanoo (03-30-2013),Mehrbod (03-29-2013)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی nevermore نمایش پست ها
      نخست اینکه مگر من گفتم شما از حجاب دفاع می کنید؟
      ===> این پز های روشنفکری که می گوید باید به عقیده ی ایشان احترام بگذارید هم دیر زمانیست که نخ نما شده.

دوم اینکه در جایگاه یک انسان حق من است که فلان حرکت را احمقانه بدانم و گمان نمی کنم بحثی درباره ی احمقانه بودن "حجاب" داشته باشیم.باور ام را هم به هیچ کسی تعمیم ندادم.یک بار دیگر به پیک من نگاه کنید،گفته ام:حق هرکسی است"نگفته ام همه اینگونه می اندیشند.
      ===> حق هرکسی است که با توجه به عقاید پشت حجاب(حیوان دانستن مردان و اینکه با دیدن موی زنان نعوذ می کنند و هزار و یک باور توهین آمیز دیگر)،حجاب ایشان را نشانه ی حماقت و تحجر بداند

هر کسی حق دارد در رابطه با هر باور و اعتقادی موافق و مخالف باشد و نظرش را بگوید. اما آیا میشود یک فرد یا بهتر بگویم یک زن را صرف داشتن حجاب به احمق بودن متهم کرد؟

سوم اینکه کسی از برداشتن حجاب به زور سخن نگفت.حرف در دهان ما نگذارید.
      پیشتر هم گفته ام که هیچ گاه کسی حق ندارد فردی را به زور وادار کند که چه بر سرش کند اما همانطور که نماز خواندن مسلمانان برای ما ضرری ندارد اما ما این حق را داریم که این حرکت(نماز خواندن) را احمقانه بدانیم.
      ما حق داریم فعل نماز خواندن را احمقانه بدانیم و تمام مقدسات اسلام و سایر ادیان را نقد کنیم. اما آیا حق داریم کسی رو که نماز میخواند احمق بدانیم؟

حرفی هم از این نشد که هرکس حجاب دارد مردان را حیوان فرض می کند.باز حرف در دهان ما گذاشتید.
      ===> با توجه به عقاید پشت حجاب(حیوان دانستن مردان و اینکه با دیدن موی زنان نعوذ می کنند و هزار و یک باور توهین آمیز دیگر)

چند نفر از زنان با حجاب رو میشناسید که همچین دیدی درباره ی مردان و دلیل بر حفظ حجابشون رو دارند؟

در آخر هم نفهمیدم پیوند قتل و غارت و اداره ی کشور به سخنان من چیست؟
      وقتی شما معتقد باشید که زنی که حجاب دارد مردان را حیوان و بی اختیار فرض میکند نتایجی در پی دارد.

4. یک کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

iranbanoo (03-30-2013)

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      از ایشان 21,650 بار در 7,581 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی reactor
      وقتی شما معتقد باشید که زنی که حجاب دارد مردان را حیوان و بی اختیار فرض میکند نتایجی در پی دارد.
      فلسفه‌یِ اینکه من خودم را میپوشانم تا چشمان تو مرا نبیند, آیا implication یا فرجام دیگری جز اینکه چشمان تو "کثیف" هستند دارد؟

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Nevermore (03-30-2013),Russell (03-29-2013)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Nâxodâ نمایش پست ها
      فلسفه‌یِ اینکه من خودم را میپوشانم تا چشمان تو مرا نبیند, آیا implication یا فرجام دیگری جز اینکه چشمان تو "کثیف" هستند دارد؟
      بله. فلسفه ی ایمان به آخرت و روز معاد. ممکن است شما بخاطر باور داشتن به آخرت فکر کنید که نداشتن حجاب در روز قیامت عقوبت بدی برایتان خواهد داشت و باید پاسخگو باشید.

یک مورد دیگر اینکه اکثر زنان باحجاب داخل ایران هم بخاطر اجبار شوهرانشون حجاب بر سر میگذارند.

(اجبار حکومتی رو من اینجا نادیده گرفتم)

8. یک کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

SAMKING (04-02-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Reacator
      بله. فلسفه ی ایمان به آخرت و روز معاد. ممکن است شما بخاطر باور داشتن به آخرت فکر کنید که نداشتن حجاب در روز قیامت عقوبت بدی برایتان خواهد داشت و باید پاسخگو باشید.
      این میشود انگیزه‌یِ آن, نمیشود چرایِ آن.

انگیزه کسیکه حجاب دارد دوری جویی از دوزخ و رفتن به بهشت است, این پذیرفتنی, ولی چرایِ اینکه حجاب داشتن به بهشت و نداشتن به دوزخ میرست چیست؟

از دیدگاه اسلامی (امروزین) مردان جانورانی هستند که روی خودشان کنترل ندارند و زنان کالا‌هایِ گرانبهایی هستند که باید خودشان
      را بپوشانند (و در جای دیگر بفروشند {بکارت‌فروشی یکیش}), خوب اینجا به هر دو سو چه زن و چه مرد ناسزا گفته میشود, ولی زنی
      که خودش را میپوشاند بیگمان با ناسزا به جنسیت خودش مشکلی ندارد, ولی همچنان دارد به ما مردان آشکار و پوشیده ناسزایش میگوید.

من با بخش ساختارشکنی و اینکه زنان محجبه بروند خواننده شوند و نشوند کوچکترین مشکلی ندارم (چیز خوبی هم میتواند
      گذرانه باشد), ولی همچین کار قهرمانانه‌ای هم نیست (ترکیه را بنگرید از این چیزها پُره), برگزینشِ[1] من همان خواننده‌یِ زن بیحجابه.

----
      1. ^ bar+gozidan::Bargozidan || برگزیدن: ترجیح دادن; برتر شمردن Ϣiki-En To prefer

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Angela (03-29-2013),Nevermore (03-30-2013),Russell (03-29-2013)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      این میشود انگیزه‌یِ آن, نمیشود چرایِ آن.

انگیزه کسیکه حجاب دارد دوری جویی از دوزخ و رفتن به بهشت است, این پذیرفتنی, ولی چرایِ اینکه حجاب داشتن به بهشت و نداشتن به دوزخ میرست چیست؟

از دیدگاه اسلامی (امروزین) مردان جانورانی هستند که روی خودشان کنترل ندارند و زنان کالا‌هایِ گرانبهایی هستند که باید خودشان
      را بپوشانند (و در جای دیگر بفروشند {بکارت‌فروشی یکیش}), خوب اینجا به هر دو سو چه زن و چه مرد ناسزا گفته میشود, ولی زنی
      که خودش را میپوشاند بیگمان با ناسزا به جنسیت خودش مشکلی ندارد, ولی همچنان دارد به ما مردان آشکار و پوشیده ناسزایش میگوید.

من با بخش ساختارشکنی و اینکه زنان محجبه بروند خواننده شوند و نشوند کوچکترین مشکلی ندارم (چیز خوبی هم میتواند
      گذرانه باشد), ولی همچین کار قهرمانانه‌ای هم نیست (ترکیه را بنگرید از این چیزها پُره), برگزینشِ[1] من همان خواننده‌یِ زن بیحجابه.
      صحبت من با دوستان راجع به دیدگاه اسلام به حجاب نبود.
      راجع به دیدگاه زنان نسبت به حجاب بود.
      برای زن ها فرق زیادی نسبت به با حجاب یا بیحجاب بودنشان نیست و در کل حجاب یا عدم حجابشان بخاطر پیروی از قانون و یا عرف و یا مورد قبول شدن از جانب برخی مردان است. عده ای هم معذورات دینی دارند.

شاید زنانی باشند که همچین دید سادیستی نسبت به حجاب داشته باشند ولی بیشتر بخاطر همان موارد که بالا گفتم رعایت حجاب میکنند.
      اما منظور و دید افراد به حجاب با منظور و دید اسلام به حجاب فرق دارد.

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Reactor نمایش پست ها
      اما منظور و دید افراد به حجاب با منظور و دید اسلام به حجاب فرق دارد.
      شاید داشته باشد, ولی من پیشانگاشت[1] را بر این میگذارم که هر کس درباره‌یِ کاری که انجام میدهد پیشتر یک چیزی هم اندیشیده,
      اگر کسی کروات میزند, باید یک برداشتی از چراییِ زدن آن داشته باشد یا اینکه نه تنها گوسپندوار میزند؟

کسیکه حجاب را از روی آموزه‌هایِ دین یا هر چیز دیگرش سرش میکند باید یک دیدگاهی داشته باشد یا نه؟
      دیدگاه درست میشود همان دیدگاه اسلام به حجاب که میشود همان چیزیکه بالا گفتیم (جانور پنداشتن مردان, کالا پنداشتن زنان).

اینکه بگویید دیدگاه ایدئولوژی به کنش از دیدگاه ایدئلوژیست به کنش دگرسان[2] است, پس نمیشود دومی را
      بجای یکمی نکوهید به نگر من خودش یک سخن نااخلاقانه‌ای است که بارِ خویشکار[3] بودن را از ایدئلوژیست (باورمند) میگیرد.

----
      1. ^ Pišengâšt || پیشانگاشت: پیشفرض Ϣiki-En Presumption
      2. ^ Degarsân || دگرسان: متفاوت Different
      3. ^ Xwiškâr || خویشکار: موظف; وظیفه‌شناس MacKenzie Dutiful

—مزدک بامداد

13. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Angela (03-29-2013),Nevermore (03-30-2013),Russell (03-29-2013)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      شاید داشته باشد, ولی من پیشانگاشت[1] را بر این میگذارم که هر کس درباره‌یِ کاری که انجام میدهد پیشتر یک چیزی هم اندیشیده,
      اگر کسی کروات میزند, باید یک برداشتی از چراییِ زدن آن داشته باشد یا اینکه نه تنها گوسپندوار میزند؟
      بله گوسفند وار میزنند. مگر تمام کسانی که کراوات میزنند تاریخچه ی کراوات را میدانند و یا میدانند دلیل زدن کراوات چه بوده؟
      مردم در بعضی مکان ها یا مراسم کراوات میزنند چون شیک تر میشوند و بیشتر مورد قبول قرار میگیرند.

کسیکه حجاب را از روی آموزه‌هایِ دین یا هر چیز دیگرش سرش میکند باید یک دیدگاهی داشته باشد یا نه؟
      بله. ولی بیشتر دید احساسی و زنانه و دلبخواهی و عشقی هست نه منطقی و با دلیل.

برای مثال همین دختر, دید جزئی نسبت به اسلام ندارد. اگر استثناها رو نادیده بگیریم نزدیک به 100% زنان ایرانی همین دید کشکی و سطحی رو به اسلام دارند.
      توجیهاتی مثل اینکه اسلام خوبه و این ها بد هستند رو من خیلی بیشتر از زنان شنیدم.

اینکه بگویید دیدگاه ایدئولوژی به کنش از دیدگاه ایدئلوژیست به کنش دگرسان[2] است, پس نمیشود دومی را
      بجای یکمی نکوهید به نگر من خودش یک سخن نااخلاقانه‌ای است که بارِ خویشکار[3] بودن را از ایدئلوژیست (باورمند) میگیرد.
      با عرض معذرت اما یک کم فارسیش زیاد شد واقعا نفهمیدم چی به چی شد

15. 2 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

iranbanoo (03-30-2013),Mehrbod (03-29-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      بله گوسفند وار میزنند. مگر تمام کسانی که کراوات میزنند تاریخچه ی کراوات را میدانند و یا میدانند دلیل زدن کراوات چه بوده؟
      مردم در بعضی مکان ها یا مراسم کراوات میزنند چون شیک تر میشوند و بیشتر مورد قبول قرار میگیرند.

بله. ولی بیشتر دید احساسی و زنانه و دلبخواهی و عشقی هست نه منطقی و با دلیل.

برای مثال همین دختر, دید جزئی نسبت به اسلام ندارد. اگر استثناها رو نادیده بگیریم نزدیک به 100% زنان ایرانی همین دید کشکی و سطحی رو به اسلام دارند.
      توجیهاتی مثل اینکه اسلام خوبه و این ها بد هستند رو من خیلی بیشتر از زنان شنیدم.
      خوب در اینها که شکی نیست, من هم در دنباله‌یِ همین دارم میگویم که این رفتارهای گوسپندوار نباید به هیچ روی چیز خوبی شمرده شوند!

کسیکه کروات میزند بی اینکه هیچ دیدگاهی از چراییِ آن داشته باشد چیزی بیشتر از یک گوسپند نیست, همین آدمها فردا هم
      میروند بمب اتم میسازند چون دیگران میسازند و سرانجام هم همه‌یِ ما را به درک واصل میکنند and guess what, چون دیگران هم همینکار را داشتند میکردند!

تشویق (برستایش) باید جایی برود که گیرنده شایسته‌یِ آن باشد, خوانندگی که دردی از دردهای ما را برنمیدارد, ولی بی‌حجابی چرا.
      باز اگر ایران آزادتر بود (مانند ترکیه) کسی اهمیت نمیداد, ولی امروز که نیست و این چیزها مهم هستند و میبینیم که همه جا هم سخن از حجابمندی این زنه.

با عرض معذرت اما یک کم فارسیش زیاد شد واقعا نفهمیدم چی به چی شد
      خواهش میکنم, چیز پیچیده‌ای نبود:

کنش = حجاب
      باور = اسلام (~ ideology)
      باورمند = مسلمان (~ ideologist)

نگرش باور به کنش = مردان جانور, زنان کالا
      نگرش باورمند به کنش = اسلام خوبه, حجاب زینت زنه, مزخرفات دیگر

نکته: سنجه‌یِ ما (سیستم ارزشدهی) از «نگرش باور به کنش» باید بیاید, نه «نگرش باورمند به کنش»
      + پیشانگاشت[1] این است که هر باورمندی نگر اش یکسان با نگرشِ «باور به کنش» است.

----
      1. ^ Pišengâšt || پیشانگاشت: پیشفرض Ϣiki-En Presumption
      Reactor این را پسندید.

—مزدک بامداد

17. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Angela (03-29-2013),iranbanoo (03-30-2013),Nevermore (03-30-2013),Reactor (03-29-2013),Russell (03-29-2013)

نویسنده یکم
      Level completed: 55%, Points required for next Level: 183
      Overall activity: 99.6%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت!

خالی

Angela آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      جُستارها
      2
      امتیازها
      12,667
      رنک
      73
      Post Thanks / Like
      سپاس
      882
      از ایشان 895 بار در 290 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      7 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اگر زورتون میاد جواب بدید خوب بهتره در بحث شرکت نکنید
      از الگوسازی و قهرمان سازی بیخود زورم میاد, ولی فعلا که دارم جواب میدم

این خانم مسلمانه و عقیده ی شخصیش برای من بی ارزشه.
      اعتقادات کشکی داره. ولی متحجر نیست. اگر متحجر بود نباید آواز میخوند و باید کنج خونه مینشست و پاچه ی هر زنی که میخواست آواز بخونه رو میگرفت و با گفتن کلماتی مثل*نده و فاحشه سعی در منصرف کردن زنان دیگر از کار خوانندگی میکرد.
      همون باور به حجابش متحجرانه ست, یعنی تا درجه ای دارای باورهای متحجرانه ست
      نه فقط کار این خانم, بلکه هر زن آوانگارد دیگری را باید تشویق کرد. مثلا بیاییم از چه چیزی بقیه ی زن های ایرانی تعریف کنیم؟ البته زن هایی مثل نسرین ستوده هستند و معدود زنان دیگری که نام نمیبرم و واقعا جای تعریف دارند ولی بقیه چه؟
      این خانم به طور خاص هیچ آوانگاردی ای نداره, اینکه با حجاب اومده آواز خونده یعنی یه باور نرمال داره در کنار یه باور متحجرانه, این که تصمیم گرفته یه باور متحجرانه رو نگه داره میشه آوانگارد بودن؟
      شما در مورد زن و مرد از شجاعت در جهت باورهای مثبت ( یا حداقل باورهایی که خودتون قبول دارید نه باورهای احمقانه), مبارزه برای ایجاد تغییرات مثبت, خلاقیت, هنر, چهره جایی که چهره مهمه, صدا جایی که صدا مهمه ... هر کدوم از اینها می تونید تعریف کنید, پیدا هم نکردید تعریف نکنید
      قضاوت شما آلوده به تعصب هست. تعصب به بی حجابی. این خانم در یک برنامه آزمون صدا شرکت کرده. پس اگر قرار باشه قضاوتی درباره اش گرفته بشه باید بر مبنای صداش باشه.
      البته, قضاوت باید بر مبنای صداش باشه, شما باورهای شخصی اون به حجاب رو قاطی ماجرا کردید و ازش الگو ساختید.

من شجاعت این خانم رو تقدیر کردم. نشان بدهید کجا من حجاب این خانم رو تقدیر کردم؟
      کسی برتری به حجاب ایشون نداد.
      و شجاعت این خانم رو در این می بینید که با وجود حجاب در این برنامه شرکت کرده, پس برخلاف نقل قول بالا قضاوت رو در مورد چیز دیگه ای به جز صدا انجام دادید.
      اون هم چیزی که جای افتخار نداره یعنی چسبیدن به عقاید به قول خودتون کشکی
      کاری که این خانم کرد یک ریسک بزرگ در این برنامه بود چون با توجه به جو این برنامه ریسک قبول نشدن و مورد پسند واقع نشدنش خیلی بیشتر از مورد پسند واقع شدنش بود.
      پس ریسک جالبی کرد و شجاعت به خرج داد.
      توی چنین مسابقه ای همه ریسک می کنند, به گفته خودتون حجابش هم زننده نبود...
      حالا اگه گونی سرش کرده بود شجاعت بیشتری به خرج داده بود و بیشتر قابل تقدیر بود, چون اونجوری ریسک بیشتری کرده بود؟!

19. 3 کاربر برای این پست سودمند از Angela گرامی سپاسگزاری کرده اند:

iranbanoo (03-30-2013),Mehrbod (03-29-2013),Nevermore (03-30-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. جستار آزاد تالار موسیقی و سینما
      از سوی Ouroboros در تالار موسیقی و سینما
      پاسخ: 62
      واپسین پیک: 03-14-2020, 03:02 PM
    2. موسیقی
      از سوی Russell در تالار موسیقی و سینما
      پاسخ: 75
      واپسین پیک: 07-24-2014, 07:11 PM
    3. اثبات وجود معاد به وسیله برهان عدالت
      از سوی ahlobit در تالار دین
      پاسخ: 17