• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 4 از 21 نخستیننخستین 123456789101112131415161718192021 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 31 به 40 از 210

جُستار: گیس‌خنده‌ها

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اینقدر‌ها ها روضه لازم ندارد و پیچیده نیست‌ها ،این مقاله جالبی که خیلی وقت پیش امیر گرامی گذاشته بود که اگر خوانده شده بود حداقل چنین حرفهای ابتدایی مطرح نبود الان:

Researching the "Rape Culture" of America

Much of the unattractive self-preoccupation and victimology that we find on today's campuses have been irresponsibly engendered by the inflated and scarifying "one in four" statistic on campus rape. In some cases the campaign of alarmism arouses exasperation of another kind. In an article in the New York Times Magazine, Katie Roiphe questioned Koss's figures: "If 25 percent of my women friends were really being raped, wouldn't I know it?"[52] She also questioned the feminist perspective on male/female relations: "These feminists are endorsing their own utopian vision of sexual relations: sex without struggle, sex without power, sex without persuasion, sex without pursuit. If verbal coercion constitutes rape, then the word rape itself expands to include any kind of sex a woman experiences as negative."[53]
      The publication of Ms. Roiphe's piece incensed the campus feminists. "The New York Times should be shot," railed Laurie Fink, a professor at Kenyon College.[54] "Don't invite [Katie Roiphe] to your school if you can prevent it," counseled Pauline Bart of the University of Illinois.[55] Gail Dines, a women's studies professor and date rape activist from Wheelock College, called Roiphe a traitor who has sold out to the "white male patriarchy."[56]

اینجا هم دوستان میتوانند عده‌ای فمینیست «اشتباهی» را ببینند ،من خودم ندیدم ویدئو را ولی همان عنوان و خواندن کامنتها کافی بنظر میرسید:

Debate: Men Are Finished

youtube.com/watch?v=QNINB0tyGI0
      Nevermore این را پسندید.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (03-18-2013),Nevermore (03-18-2013),Ouroboros (03-18-2013),sonixax (03-18-2013),undead_knight (03-18-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.9%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      آغازگر جُستار
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      از ایشان 10,931 بار در 3,331 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      دلایلی که فمینیستها بیش از اندازه بر تجاوز جنسی تاکید می‌کنند به نظر من:

1. فرافکنی اشتیاق خودشان به مورد تجاوز قرار گرفتن(به خلاصه‌ی این تحقیق بنگرید):

Results indicated that 62% of women have had a rape fantasy, which is somewhat higher than previous estimates. For women who have had rape fantasies, the median frequency of these fantasies was about 4 times per year, with 14% of participants reporting that they had rape fantasies at least once a week. In contrast to previous research, which suggested that rape fantasies were either entirely aversive or entirely erotic, rape fantasies were found to exist on an erotic-aversive continuum, with 9% completely aversive, 45% completely erotic, and 46% both erotic and aversive.
      2. استفاده از آن به عنوان تاکتیکی برای شرم دادن تمام مردان و باج گرفتن از آنها:

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: tumblr_m5bqcba2LS1qlh9ubo1_400.jpg
دیدن: 111
حجم: 37.1 کیلو بایت

3. انتقال تمام مسئولیت به دوش مردان(وظیفه‌ی منست که میزان مستی او را بسنجم، دائم رضایت یا عدم رضایت او را جویا بشوم، نه نگفتن کافی نیست و ...)
      4. تاکید بر این گرایش فرگشتیکی که برطبق آن باید مردان ناخواستن و نه شنیده را به هر طریق ممکنی از زنان دور نگه داشت: پیشتر وظیفه‌ی مردان باغیرت(=بادی‌گاردها)، امروز وظیفه‌ی کل دستگاه حقوقی و نظامی.
      5. ....

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (03-18-2013),Tinnitus (06-08-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Ouroboros نمایش پست ها
      2. استفاده از آن به عنوان تاکتیکی برای شرم دادن تمام مردان و باج گرفتن از آنها:
      آری،این احساس گناه و شرم دادن برای انسان‌هایِ با وجدان عجیب کار میکند و جایی که شدیدترین حجمه‌ها کار نمیکنند این راه براحتی و سلدگی عمل میکند.من هم تا قبل از این مطالب امیر گرامی خودم براحتی اجازه چنین سوء استفاده‌ فکری را میدادم.چیزیست که بقول مهربد از خارج شدن از اسلام دشوارتر است،ولی وقتی حباب ترکید دیگر نمیشود به شیوه قدیم دید و حتی گذشته هم جور دیگری بنظر میرسد.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (03-18-2013),Ouroboros (03-18-2013),sonixax (03-18-2013),Tinnitus (06-08-2014),undead_knight (03-18-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      تجاوز یعنی رابطه‌ی جنسی با کسی برخلاف میل و اراده‌ی او، بجز آن تجاوز نیست.
      مستی و اینها هم همه چرت و پرت هستند، انسان مسئول آن اندازه که نتواند از حالات خود سر در بیاورد مست نمی‌کند، و اگر کرد تمام عواقب آنرا می‌پذیرد.
      وایگرا. وقتی یک مرد به دلایل روانی تحریک‌پذیر نیست، دارویی شیمیایی برای دور زدن این نارضایتی و بی‌میلی درست کرده‌اند که چیزی بجز تجاوز غیررسمی نیست.
      وقتی به این میگی تجاوز غیر رسمی تجاوز رسمی حتما میتونه توی مستی اتفاق بیافته:))
      وقتی نمیشه فهمید شخص رضایت داره یا نه یا در وضعیتی نیست که رضایتش رو نشون بده یا توانایی عقلی و هوشی کافی نداره میتونه سکس تجاوز باشه.
      بنابراین اگر شخصی به بدمستی دچار شد و یک نفر اون رو کشت این عمل هم قتل نیست چون اون شخص باید میدونسته که چه بلاهایی ممکنه سرش بیاد!:))

این دیدگاه به نطر من خیلی ضد آزادی هست و ما بی اعتمادی رو اینطور رواج میدیم که اگر شما مست کردید یا داروی روان گردان مصرف کردید و... دیگران هر کاری که دلشون خواست میتونند با شما بکنند!
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

8. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (03-18-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      شوخی که نمیکنی آندد جان؟ (:
      you cant be sure :))

روشنه که از چند فرسنگی این در راستای همین کمپین نادانانه‌یِ مستی بود, ولی نکته در اینه که من (و بیگمان دیگر مردان) اینکه بخواهند به ما بگویند
      شما نباید با یک دختر مست سکس داشته باشید را یک ناسزا به خودمان می‌برشماریم; کدام آدم نادان یا کودنی آخر با دختری که بیهوش است سکس میکند!؟
      یعنی اگر دختر زشتی در مستی و بدون اینکه متوجه باشی باهات سکس کرد و فرداش وحشت زده توی تختت با یک هیولا!:)) مواجه شدی به نطرت بهت تجاوز نشده؟

این تبلیغات تنها و تنها یک پیام پنهان دربر دارند آنهم اینکه: "شما مردان جانور هستید, باید بهتان گفت که با دختری که مست و بیهوس است سکس نکنید".
      من بیشتر از پیامش به تبعاتش کاردارم و باور دارم اگر مرد یا زن نمیتونند رضایتش واقعی رو نشون بدند(نه لزوما زبانی)سکس میتونه تجاوز باشه.
      اتفاقا دخترها هم جانور هستند اگر چنین کاری بکنند!:))این گونه چیتا رو باید حتما بشناسید:
      Sexist Beatdown: Rapist Cheetahs Edition - The Sexist :))
      مسئله اصلی زمانی هست که یک طرف در وضعیتی نیست که رضایتش رو نشون بده مگرنه وقتی دو طرف مستی شدید دارند دیگه نمیشه به راحتی گفت کسی به کسی تجاوز کرده:)

در UK چندی است تبلیغات بسیار نابخردانه‌یِ مردستیزانه‌یِ دیگری هم دیده میشود, نمونه‌وار در انگلیسی میگویند: "she asked for it", یعنی "خودش دلش میخواست".
      خب اصلش در راستای محکوم کردن قربانیان هست:)
      اگر یک دختری با skirt کوتاه و لباس سکسی به یک nightclubی آمد و با شما تنزید[1] و با هم مست کردید و فردا در آغوش هم در رختخواب بیدار شدید, نمیتوانیم بگوییم she asked for it؟

از دیدگاه کسانیکه این تبلیغات را میکنند —> خیر!
      من به دیدگاهشون کاری ندارم ولی حداقل در ونکوور باعث شده آمار تجاوز 10 درصد کم بشه:))
      البته دیدگاه من اینه که باید در مقابل کم کم برای زنان هم چنین تبلیغاتی بشه تا مردان مست بخت برگشته رو توی پارتی و بار و کافه شکار نکنند!:)

دختر نامبرده باید همانجور که شهریار نازنین گفت به شما یک "I hereby voice out my consent ..." گفته و یک پاره کاغذ را هم امضا و انگشت بزند!!
      چرت و پرته،یک سری علائم غیر زبانی هست که میتونه نشون دهنده رضایت باشه ولی از اون مهمتر مسئله سر اینه که زمانی هست که فهمیدن رضایت ممکن نیست.
      به سخن بهتر, از دیدگاه این تبلیغات‌چی‌ها "مرد" همان "جانور" میباشد.
      خب چنین مردانی و احیانا چنین زنانی به نطر من مصداق واقعی جانور هستند
      :))
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (03-18-2013),sonixax (03-18-2013),yasy (03-18-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی undead_knight نمایش پست ها
      وقتی نمیشه فهمید شخص رضایت داره یا نه یا در وضعیتی نیست که رضایتش رو نشون بده یا توانایی عقلی و هوشی کافی نداره میتونه سکس تجاوز باشه.
      بنابراین اگر شخصی به بدمستی دچار شد و یک نفر اون رو کشت این عمل هم قتل نیست چون اون شخص باید میدونسته که چه بلاهایی ممکنه سرش بیاد!:))

این دیدگاه به نطر من خیلی ضد آزادی هست و ما بی اعتمادی رو اینطور رواج میدیم که اگر شما مست کردید یا داروی روان گردان مصرف کردید و... دیگران هر کاری که دلشون خواست میتونند با شما بکنند!
      این هم حرف جالبیه !!
      سخن بر پاد آزادی حرف فمینیست‌هاست که دارند رسما یک رابطه عادی که آزادی و مسئولیت فردی خودش را داره زیر پا له میکنند،بعد با توسل به فایده‌گرایی میگند ما این آزادی را که ممنوع کنیم باهاش در واقع بقیه آزادی‌ها رو نجات دادیم (حالا اسنادش در لوح محفوظ نزد الله هست احتمالا)) !!
      یعنی هم آزادی را زیر پا له میکنند هم طرف مقابل را متهم به دشمنی با آزادی میکنند،استدلال به شیوه 100% فمینیستی !!

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Nevermore (03-18-2013),Ouroboros (03-18-2013),sonixax (03-18-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      این هم حرف جالبیه !!
      سخن بر پاد آزادی حرف فمینیست‌هاست که دارند رسما یک رابطه عادی که آزادی و مسئولیت فردی خودش را داره زیر پا له میکنند،بعد با توسل به فایده‌گرایی میگند ما این آزادی را که ممنوع کنیم باهاش در واقع بقیه آزادی‌ها رو نجات دادیم (حالا اسنادش در لوح محفوظ نزد الله هست احتمالا)) !!
      یعنی هم آزادی را زیر پا له میکنند هم طرف مقابل را متهم به دشمنی با آزادی میکنند،استدلال به شیوه 100% فمینیستی !!
      من فمنیستم.ولی آیا الان دارم از فمنیسم دفاع میکنم!؟:))جدا عجب گیری کردیم:)
      کدوم آزادی؟من دارم میگم اتفاقا افراد باید آزاد باشند که مست کنند و از حالت عادی خارج بشند ولی کسانی که آگاهیشون در حالت نرمال هست حق ندارند از این وضعیت سواستفاده کنند.
      البته از نطر من اینکه مسئولیت گرفتن رضایت رو به عهده مرد یا زن بزاریم یک سره اشتباه هست و نباید مردها رو ملامت کنیم که چرا قبل از سکس از زن رضایت کتبی نگرفتند:))به هر حال وقتی شخصی از هیچ ابزار زورگویانه ای برای سکس استفاده نمیکنه طرف مقابل باید عدم رضایتش رو نشون بده مگرنه قواعد ساده اجتماعی هم به هم میریزه:)

البته احتمال این هم هست که باز من چیزی رو بد بیان کرده باشم:))ولی قبلش دوست دارم بدونم دقیقا استدلال من چطور منجر به چنین نتیجه گیری هایی شده:)
      Tacitus-

14. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (03-18-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      آغازگر جُستار
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)

نه نمی‌تواند، من اگر کیرم بلند نمی‌شود یعنی یا مشکل جسمی دارم(که باید حل بشود)، یا مایل به سکس نیستم(که باید یا تمایل بوجود بیاید یا اصلا رابطه به کلی قطع بشود)، در هر دو صورت تولید دارویی برای دور زدن مشکل جسمانی/روانی برای ارضای تمنای زنان وقتی مرد بطور جسمانی نشانه‌های ناتوانی را نشان می‌دهد اقدام برپاد میل و اراده‌ی منست، و معادل آن در زنان می‌شود خوراندن مواد و دارو و مشروب و ... به آنها برای بیهوش کردن و سپس رابطه‌ی جنسی با ایشان(که تجاوز خواهد بود).

هر کاری دلشان خواست نه، اما نمی‌توانید ادعا بکنید وظیفه‌ی منست که میزان مستی شما را هر پنج دقیقه یکبار چک بکنم و تشخیص بدهم آیا در شرایطی هستید که توانایی ابراز رضایت داشته باشید یا نه، وظیفه‌ی شماست که از این مسئله اطمینان کسب بکنید نه من. بار مسئولیت به دوش شماست نه من.

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (03-18-2013),Nevermore (03-18-2013),sonixax (03-18-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      آغازگر جُستار
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      من بیشتر از پیامش به تبعاتش کاردارم و باور دارم اگر مرد یا زن نمیتونند رضایتش واقعی رو نشون بدند(نه لزوما زبانی)سکس میتونه تجاوز باشه.
      نه نمی‌تواند «تجاوز» باشد، تجاوز یعنی اقدام «برخلاف» میل و اراده‌ی عینی کسی در حالی که از این «خلاف» بودن اطلاع دارید. چطور می‌توان به کسی که «نه» نگفته تجاوز کرد؟! من چطور باید از «میل» و «اراده‌ی» شما خبر داشته باشم وقتی آنرا مطرح نکرده‌اید؟!

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Nevermore (03-18-2013),Russell (03-18-2013),sonixax (03-18-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      نه نمی‌تواند، من اگر کیرم بلند نمی‌شود یعنی یا مشکل جسمی دارم(که باید حل بشود)، یا مایل به سکس نیستم(که باید یا تمایل بوجود بیاید یا اصلا رابطه به کلی قطع بشود)، در هر دو صورت تولید دارویی برای دور زدن مشکل جسمانی/روانی برای ارضای تمنای زنان وقتی مرد بطور جسمانی نشانه‌های ناتوانی را نشان می‌دهد اقدام برپاد میل و اراده‌ی منست، و معادل آن در زنان می‌شود خوراندن مواد و دارو و مشروب و ... به آنها برای بیهوش کردن و سپس رابطه‌ی جنسی با ایشان(که تجاوز خواهد بود).

هر کاری دلشان خواست نه، اما نمی‌توانید ادعا بکنید وظیفه‌ی منست که میزان مستی شما را هر پنج دقیقه یکبار چک بکنم و تشخیص بدهم آیا در شرایطی هستید که توانایی ابراز رضایت داشته باشید یا نه، وظیفه‌ی شماست که از این مسئله اطمینان کسب بکنید نه من. بار مسئولیت به دوش شماست نه من.
      به نطر من این نگاه اراده و آگاهی انسان ها رو به کل نادیده میگیره:)
      فشار اجتماعی و روانی=فریب کاری فیزیکی نیست،اجتماع هرگز در ذهن شما یک روبات کار نمیزاره که نرم هاش رو بپذیرید:))درسته که میتونه این فشار ناعادلانه،یک طرفه، احمقانه و... باشه ولی در هر حال همچنان جایی برای اراده و آگاهی باز هست و انسان میتونه این ها رو تحلیل کنه و بهشون آگاهی نسبی داشته باشه.

در مقابل خوراندن دارو رو نمیشه به هیچ وجه با اراده و آگاهی فهمید(مگر با حس ششم!)اگر کسی بدون اطلاع ما به ما دارویی بده ما هرگز فرصت این رو نداشتیم که حتی روی مسئله فکر کنیم. (البته بحث الکل کمی پیچیده تره و در این مثال نمیگنجه)

مستی و اینها هم همه چرت و پرت هستند، انسان مسئول آن اندازه که نتواند از حالات خود سر در بیاورد مست نمی‌کند، و اگر کرد تمام عواقب آنرا می‌پذیرد.
      نمیتونی از زیر حرفی که زدی در بری،تمام عواقب یعنی تجاوز،قتل و خلاصه هر بلایی که طرف مقابل صلاح بدونه:))

با این حال من حتی این مورد که آشکارا آزادی رو نقض میکنه مدنطرم نیست بلکه مطنور زمانی هست که یک نفر حتی تصمیمی برای سکس با شخص نداشته(یعنی در یک محیط عمومی) ولی موقع مستی فقط به این خاطر که مست بوده اینطور برداشت شده که حتما دلش سکس میخواسته:)
      Tacitus-

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (03-18-2013),sonixax (03-18-2013),yasy (03-18-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •