Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
اختلاف میان احمدی نژاد و خامنه‌ای - برگ 7
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 7 از 8 نخستیننخستین 12345678 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 61 به 70 از 74

جُستار: اختلاف میان احمدی نژاد و خامنه‌ای

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Bibak نمایش پست ها
      خب اگر باز هم تقلب شد ملت میتواند مثل انتخابات دهم که حکومت را تا آستانه ی سرنگونی بردند، دوباره واکنش نشان دهند.
      در مورد زندانیان سیاسی هم لزوما تحریم انتخابات به نفعشون نیست.

من نمیدونم ولی به هر حال این حرف من هم یک نظره و نمیشه به همین راحتی ردش کرد.
      اگر میتونند سرنگون کنند چرا برای احمدی نژاد این انرژی رو بزارند؟اگر نمیتونند هم که هیچی :)
      مسئله این هست که بین شیر و کفتار و شغال و... بخوایم یکی رو به عنوان منجی انتخاب کنیم!اینها زمانی با هم دشمن هستند خطری داخلی تهدیدشون نکنه ولی وقتی خطر باشه قطعا متحد میشند:)
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

2. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Soheil (03-26-2013)

سخنور یکم
      Overall activity: 29.0%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

Empty

Soheil آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2011
      جُستارها
      26
      امتیازها
      36,419
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      4,070
      از ایشان 2,156 بار در 711 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی undead_knight نمایش پست ها
      اگر میتونند سرنگون کنند چرا برای احمدی نژاد این انرژی رو بزارند؟اگر نمیتونند هم که هیچی :)
      مسئله این هست که بین شیر و کفتار و شغال و... بخوایم یکی رو به عنوان منجی انتخاب کنیم!اینها زمانی با هم دشمن هستند خطری داخلی تهدیدشون نکنه ولی وقتی خطر باشه قطعا متحد میشند:)
      ولی این نظر من راجع به خاتمی بود نه احمدی نژاد. اگر به پست کافر نگاه کنید درباره خاتمی اظهار کرده بود.

در مورد تیم احمدی نژاد من اصراری ندارم که بریم به نفعشون رای بدیم یا ندیم.

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      ولی این نظر من راجع به خاتمی بود. اگر به پست کافر نگاه کنید درباره خاتمی اظهار کرده بود.

در مورد تیم احمدی نژاد من اصراری ندارم که بریم به نفعشون رای بدیم یا ندیم.
      رای دادن به اصلاح طلبان اشتباه هست،نه حتی لزوما به خاطر اینکه بد هستند،بلکه به این خاطر که نمیتونند جمهوری اسلامی رو اصلاح کنند.
      آیا پتانسیلی بالاتر از موسوی برای اصلاح اینها وجود داشت؟!(حداقل یک جمهوری اسلامی دیوانه نداشتیم :)) )
      مشکل این هست که دشمنی با احمدی نژاد هم به خاطر لجاجت و سهم خواهیش هست مگرنه روش ها که تغییر نکرده.
      در واقع الان باید ببینیم چه چیزی نسبت به سابقه فعالیت اصلاح طلبان تغییر کرده؟آیا حکومت رادیکال تر نشده؟و آیا بازگشت اصلاح طلبان به معنای تکرار سیکل قبلی نیست؟
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

سخنور یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

Empty

Soheil آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2011
      جُستارها
      26
      امتیازها
      36,419
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      4,070
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      رای دادن به اصلاح طلبان اشتباه هست،نه حتی لزوما به خاطر اینکه بد هستند،بلکه به این خاطر که نمیتونند جمهوری اسلامی رو اصلاح کنند.
      آیا پتانسیلی بالاتر از موسوی برای اصلاح اینها وجود داشت؟!(حداقل یک جمهوری اسلامی دیوانه نداشتیم :)) )
      مشکل این هست که دشمنی با احمدی نژاد هم به خاطر لجاجت و سهم خواهیش هست مگرنه روش ها که تغییر نکرده.
      در واقع الان باید ببینیم چه چیزی نسبت به سابقه فعالیت اصلاح طلبان تغییر کرده؟آیا حکومت رادیکال تر نشده؟و آیا بازگشت اصلاح طلبان به معنای تکرار سیکل قبلی نیست؟
      یعنی فقط در یک صورت باید به اصلاح طلبان رای بدیم که بتونن حکومت رو صددرصد اصلاح کنند؟! یعنی اگه تا حدی اصلاحش بکنند هیچ سودی نداره؟ توی 8 سال دوران خاتمی هیچ پیشرفتی نداشتیم از نظر وضع آزادی؟
      خاتمی قطعا خیلی بیشتر از موسوی رای میاره...
      به نظر من این قدری ساده انگاری و دست کم گرفتن مردمه که فکر کنیم بعد از 8 سال دوباره یک احمدی نژاد میاد سر کار.

اصلا اگه یک دولت اصلاح طلب سر کار باشه میتونه ضرری برای ما داشته باشه نسبت به یک دولت اصولگرا؟ منظور اینکه میتونه رسیدن به یک حکومت آزاد/سرنگونی ج. ا. رو به تعویق بندازه؟! من زیاد این رو قبول ندارم. به خصوص اینکه دیگه احمدی نژادی نیست که گند بزنه به اقتصاد کشور و مردم رو ناراضی بکنه. من عاشق چشم و ابروی خاتمی نیستم و در یک حکومت سکولار خیلی از این اصلاح طلبان به عنوان بنیادگرا شناخته خواهند شد... ولی مثلا الان قالیباف بشه رییس جمهور فکر میکنید به نفع ما هست تا خاتمی بشه؟

سخنور یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

Empty

Soheil آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2011
      جُستارها
      26
      امتیازها
      36,419
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      4,070
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من خودم احتمال میدم خاتمی نیاد. چرا؟ چون احتمالا تایید صلاحیت نمیشه و خاتمی هم ظاهرا نمیخواد آخرین پلهای بازگشت به چارچوب قدرت برای اصلاح ج. ا. رو خراب بکنه. اصولا آدم کم جرأت و محتاطی هم هست خاتمی.

ولی اگر بیاد و رد صلاحیت بشه فکر میکنم خیلی خوب بشه و به تحریم گستره انتخابات منجر خواهد شد...
      اگر هم تایید صلاحیت بشه که به نظرم شکی نیست که اکثریت قاطع بهش رای میدن. الان قشرهای روستایی و شهرستانی ای که بدنبال آزادی هم نیستند، کاملا تفاوت وضع اقتصادی دوره خاتمی و ا. ن. رو با پوست و خونشون حس کردن و قطعا به خاتمی رای خواهند داد. امثال من و شما هم که یا تحریم میکنیم یا به خاتمی رای میدیم...

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      یعنی فقط در یک صورت باید به اصلاح طلبان رای بدیم که بتونن حکومت رو صددرصد اصلاح کنند؟! یعنی اگه تا حدی اصلاحش بکنند هیچ سودی نداره؟ توی 8 سال دوران خاتمی هیچ پیشرفتی نداشتیم از نظر وضع آزادی؟
      خاتمی قطعا خیلی بیشتر از موسوی رای میاره...
      به نظر من این قدری ساده انگاری و دست کم گرفتن مردمه که فکر کنیم بعد از 8 سال دوباره یک احمدی نژاد میاد سر کار.

اصلا اگه یک دولت اصلاح طلب سر کار باشه میتونه ضرری برای ما داشته باشه نسبت به یک دولت اصولگرا؟ منظور اینکه میتونه رسیدن به یک حکومت آزاد/سرنگونی ج. ا. رو به تعویق بندازه؟! من زیاد این رو قبول ندارم. به خصوص اینکه دیگه احمدی نژادی نیست که گند بزنه به اقتصاد کشور و مردم رو ناراضی بکنه. من عاشق چشم و ابروی خاتمی نیستم و در یک حکومت سکولار خیلی از این اصلاح طلبان به عنوان بنیادگرا شناخته خواهند شد... ولی مثلا الان قالیباف بشه رییس جمهور فکر میکنید به نفع ما هست تا خاتمی بشه؟
      اصلاح طلبی زمان سودمنده که بتونه به نتیجه برسه نه اینکه در یک سیکل گرفتار بشه(اتفاقا انقلاب رو من مناسب نمیدونم ولی اسم اینها اصلاحات نیست!)این حکومت هم اصلاح شدنی نیست؛وقتی در مقابل تلاش های اصلاح طلبانه تا تونستند توی این 8 سال همه چیز رو به قبل از اصلاحات برگردوندند(اونجایی که برنگشته به خاطر اینه که زورشون نرسیده)
      احمدی نژاد هم توی 4 سال اولش عزیز دردونه حکومت بود و بنابراین نمیشه این ها رو فقط گردن احمدی نژاد انداخت:)

یعنی شما میفرمائید رای مردم در جمهوری اسلامی تاثیر داره!؟و اگر تقلب یا تخلف انتخاباتی اتفاق بیافته جمهوری اسلامی رو سرنگون میکنند؟!:))اگر مردم توانایی سرنگونی جمهوری اسلامی رو دارند که هیچ اگر ندارند این ساده انگارانه تر هست که فکر کنیم حکومت دوباره دست به تقلب و... نمیزنه،اتفاقا اینبار چون تجربه رویارویی با مخالفان رو در مقیاس گسترده داره شجاعتشم بیشتر میشه:)

به قول آمریکایی ها:

البته من موافق بدبخت شدن اقتصادی مردم نیستم تا مثلا جمهوری اسلامی سرنگون بشه ولی جمهوری اسلامی یک سیستم معقول نیست که نتایج معقولی رو ازش انتظار داشته باشیم،احمدی نژاد شاید از زاویه بی کله بودن و لجاجت در جمهوری اسلامی همتایی نداشته باشه ولی در زمینه ناکارآمد بودن و باور داشتن به تئوری های چرت و پرت و دیوانه دار موافق زیاده داره(مثل خود خامنه و قضیه جمعیت)
      Tacitus-

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Russell (03-26-2013),Soheil (03-26-2013)

سخنور یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

Empty

Soheil آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2011
      جُستارها
      26
      امتیازها
      36,419
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      4,070
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اصلاح طلبی زمان سودمنده که بتونه به نتیجه برسه نه اینکه در یک سیکل گرفتار بشه(اتفاقا انقلاب رو من مناسب نمیدونم ولی اسم اینها اصلاحات نیست!)این حکومت هم اصلاح شدنی نیست؛وقتی در مقابل تلاش های اصلاح طلبانه تا تونستند توی این 8 سال همه چیز رو به قبل از اصلاحات برگردوندند(اونجایی که برنگشته به خاطر اینه که زورشون نرسیده)
      احمدی نژاد هم توی 4 سال اولش عزیز دردونه حکومت بود و بنابراین نمیشه این ها رو فقط گردن احمدی نژاد انداخت:)
      ولی من هنوز متوجه نیستم از نظر طفداران تحریم قراره مثلا چکاری بکنیم!! اگر مردم سال 88 رای نداده بودند مثلا الان به آزادی نزدیکتر بودیم؟!! شما خودت هم اذعان کردی که حکومت زورش نرسیده یسری اصلاحات رو برگردونه به حالت قبلش.
      جمله آخر هم به نظر میرسه حق با شماست تا حدی.

یعنی شما میفرمائید رای مردم در جمهوری اسلامی تاثیر داره!؟و اگر تقلب یا تخلف انتخاباتی اتفاق بیافته جمهوری اسلامی رو سرنگون میکنند؟!:))اگر مردم توانایی سرنگونی جمهوری اسلامی رو دارند که هیچ اگر ندارند این ساده انگارانه تر هست که فکر کنیم حکومت دوباره دست به تقلب و... نمیزنه،اتفاقا اینبار چون تجربه رویارویی با مخالفان رو در مقیاس گسترده داره شجاعتشم بیشتر میشه:)

به قول آمریکایی ها:

البته من موافق بدبخت شدن اقتصادی مردم نیستم تا مثلا جمهوری اسلامی سرنگون بشه ولی جمهوری اسلامی یک سیستم معقول نیست که نتایج معقولی رو ازش انتظار داشته باشیم،احمدی نژاد شاید از زاویه بی کله بودن و لجاجت در جمهوری اسلامی همتایی نداشته باشه ولی در زمینه ناکارآمد بودن و باور داشتن به تئوری های چرت و پرت و دیوانه دار موافق زیاده داره(مثل خود خامنه و قضیه جمعیت)
      به هر حال بعد از تقلبی(یا توهم تقلب، فرقی نمیکنه) که در 88 رخ داد حکومت تا آستانه سرنگونی رفت. البته این آستانه سرنگونی شاید اغراق باشه ولی هنوز یادم نرفته که روز عاشورا مجریان صدا و سیما بس که ترسیده بودن صداشون میلرزید موقع اعلام اخبار نا آرامی ها...

من هم به جز حمله نظامی امید زیادی به راههای دیگه ندارم ولی خیلی راه حل جالبی نیست این حمله نظامی و تا حد ممکن باید تلاش خودمونو بکنیم. شما رو نمیدونم ولی موافقان تحریمی که من دیدم اکثرا دلایل قابل قبولی نمیارن و مهم تر از اون راه حل جایگزین بدرد بخوری ارایه نمیدن. واقعیت اینه که برای تظاهرات و تجمعات اعتراض آمیز هیچکدوم از احزاب و افراد سکولار قدرت خاصی ندارند و توی تظاهرات جنبش سبز هم میدیدیم که در هر مناسبتی که اصلاح طلبان فراخوان میدادند مردم می اومدند ولی هر وقت اپوزیسیون خارج فراخوان میداد آب از آب تکون نمیخورد. این هم خود جای بحث داره که چرا مردم به اصلاح طلبان بیشتر اقبال نشون میدن. شاید دلیلش اینه که احزاب سکولار در ایران اجازه فعالیت و تبلیغ ندارند و اپوزیسیون خارج علاوه بر ناشناخته بودن بین مردم، خیلی هم در پیت و فسیل هستند... شاید هم دلیلش اینه که مردم طرفدار انقلاب نیستند و از انقلاب دوباره می ترسند. نمیدونم.

10. یک کاربر برای این پست سودمند از Soheil گرامی سپاسگزاری کرده اند:

undead_knight (03-26-2013)

نویسنده دوم
      Level completed: 58%, Points required for next Level: 171
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

بهمنیار آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Mar 2011
      جُستارها
      27
      امتیازها
      10,679
      رنک
      68
      Post Thanks / Like
      سپاس
      203
      از ایشان 604 بار در 207 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      آن گونه که من می بینم در تحلیل ها هم این جا و هم جاهای دیگر دو جستار دیده می شود
      1- گمان می شود که خامنه ای این دیکتاتوری را یعنی دیکتاتوری جمهوری اسلامی ایران به تنهایی اداره می کند
      2- گمان می شود که برخی از جریان ها در درون مرزهای ایران روبروی خامنه ای ایستاده اند. برای نمونه احمدی نژاد
      گفته یک از تعریف کلاسیک دیکتاتوری برداشت می شود. ولی من گمان کنم که با گونه نوینی از دیکتاتوری روبرو هستیم که تعاریف کلاسیک به طور کامل آن را پوشش نداده، بنابراین پژوهش گرانی که می خواهند بر اساس تعاریف کلاسیک سیستم حکومت ایران را دسته بندی کنند به بن بست رسیده و آن را رنگ دار یا سیاه و سفید و خاکستری و رنگ های دیگر می بینند.

در این جا می خواهم بگویم از کجا روشن است و با چه گواهی این دو روبروی هم ایستاده و ما شاهد یک بازی دیگر برای گردآوردن رای های بیشتر نیستیم؟

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از بهمنیار گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-04-2013),sonixax (04-04-2013)

سخنور یکم
      Level completed: 38%, Points required for next Level: 623
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      خنک آن روز که...

خجالتی

SAMKING آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Aug 2012
      جُستارها
      10
      امتیازها
      22,727
      رنک
      93
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,926
      از ایشان 2,157 بار در 703 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی بهمنیار نمایش پست ها
      در این جا می خواهم بگویم از کجا روشن است و با چه گواهی این دو روبروی هم ایستاده و ما شاهد یک بازی دیگر برای گردآوردن رای های بیشتر نیستیم؟
      اینجوری دیگه دوز توهم توطئه اش خیلی زیاد میشه...
      آمد شدن تو اندرین گیتی چیست؟
      آمد مگسی پدید و ناپیدا شد!

نویسنده دوم
      Level completed: 58%, Points required for next Level: 171
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

بهمنیار آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Mar 2011
      جُستارها
      27
      امتیازها
      10,679
      رنک
      68
      Post Thanks / Like
      سپاس
      203
      از ایشان 604 بار در 207 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی SAMKING نمایش پست ها
      اینجوری دیگه دوز توهم توطئه اش خیلی زیاد میشه...

چرا توهم توطئه؟، توافق دزد و قاتل برای چاپیدن و بقا است شما در واقع با رو در روی هم قرار دادن این دو (خامنه ای و احمدی نژاد) به خامنه ای کمک می کنید که اثبات کند حکومتش دیکتاتوری نیست از یک سو و ازسوی دیگر، خامنه ای را در کدام جبهه قرار می دهید؟ با برادران لاریجانی؟ با بنیاد جانبازان؟ با خاتمی و موسوی یا کروبی؟ یا وارونه به یک دیکتاتور کوتوله می خواهید جایگاه یک غول آزادی خواه را بدهید؟

در درون یک دیکتاتوری اگر کسی روبروی دیکتاتور ایستاده باشد، تنها اثبات می شود که دیکتاتور، یک تمامیت خواه یا دیکتاتور کامل نیست. نمی خواهم بگویم که چون من می خواهم این را اثبات کنم، بیایید هر چیز دیگری را بی خیال شویم ولی یک کم از هم سویی ها را در زیر می آورم. سودمندی هم در این است که شما نیز بکوشید که از دیدگاه خود پدافند کنید

1- درباره کنترل جمیعت نگر هر دو یکسان است.
      2- برای یارانه هر دو نگرهای یکسانی داشته و دارند
      3- درباره رابطه با امریکا هر دو نگرهای یکسانی داشته ودارند.
      4- درباره انرژی هسته ای گفتن ندارد.

هر آینه این ها بزرگترین رویدادهای ایران دهه گذشته بوده و بر زندگی همه مردم کارگر شده است
      چیز دیگری را به یاد نمی دارم

من که خودم دل و دماغ گوش دادن به سخنان این شخصیت ها را ندارم ولی یکی رنج این کار را بر خود هموار کرده بود:
      عمار انحرافی
      پست بعدی

15. یک کاربر برای این پست سودمند از بهمنیار گرامی سپاسگزاری کرده اند:

undead_knight (04-09-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •