• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 28 از 176 نخستیننخستین ... 9101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464778128 ... واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 271 به 280 از 1757

جُستار: آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل

رهگذر
      Level completed: 46%, Points required for next Level: 27
      Overall activity: 9.0%
      بدون وضعیت

خالی

jingo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2012
      جُستارها
      0
      امتیازها
      73
      رنک
      1
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      از ایشان 5 بار در 5 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      من ولی گمان میکنم در 50 سال آینده اندیشه لیبرال باز هم بیشتر جهانگیر شود و فشار بین المللی جایی برای این وضع بین اسرائیل و فلسطین باقی نگذارد و طرح دو کشور بالاخره شکل بگیرد.ج.ا تیر آخر را هم بخورد و مستقیم به زباله دان تاریخ رود و حزب الله و حسن نصرالله یتیم شوند.با رفع خطر دست راستی های اسرائیل هم کم کم قدرت را به چپیها بدهند و صلح شکل بگیرد.در این وسط مگر یک بمب اتمی چیز اسلامیستها جایی بتوانند بترکانند جهان را آشفته کنند چند صباح دیگر مرگشان را عقب بیاندازند وگرنه بازگشت به دوران طلایی محمد رسول الله را در قرن 21 با وجود آمریکا و غرب و دنیایی که به سمت تجارت جهانی و صلح میرود را باید در خواب ببینید.
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      ۶۵ سال پیش نه اسرائیلی وجود داشت و نه فلسطینی . یهودیان مورد ظلم قرار میگرفتند و کشتار میشدند . و بدتر از همه اینکه مسلمانان در نسل کشی یهودیان به یاری هیتلر رفته بودند .

حالا که یهودیان کشور مستقل دارند و شکر اسپاگتی زورشان هم زیاد است اسلامیستها بهشان فشار آمده که چرا نمیتوانند مانند رسول الله ۷۰۰ تا ۷۰۰ تا از پیر و جوانشان گردن بزنند و سنن اسلامی را زنده کنند ! شروع به بازگو کردن رویاها و آرزو های از دست رفته شان میکنند .

۵۰ سال دیگه اسرائیل از اینی هم که هست قدرتمند تر شده به دلایلی ساده :

۱ - به شدت به دنبال کسب علم هستند (بر خلاف اسلامیون که سعی دارند اکتشافات علمی کفار را از بعدها قرآن استخراج کنند !) .
      ۲ - با تمام کره ی زمین سر دعوا ندارند و به عکس تمام دنیا به جز چند تا کشور زپرتی دوستشان دارند .
      ۳ - دشمن زیبایی و موسیقی نیستند (در اروپا هر نوجوان یهودی را که میبینید یک ساز موسیقی حتمن روی دوشش است و آن را به بهترین شکل مینوازد) .
      ۴ - از نظر اقتصادی و سیاسی بسیار قدرتمند هستند (بر خلاف کشور های اسلامی که یا بدبخت بیچاره هستند یا پول نفتشان را میخورند) .
      ۵ - از نظر نظامی اگرچه هنوز خودکفای کامل نیست ولی توانایی تولید اسلحه هایی را دارد که تمام بلاد اسلامی را بریزید روی هم یک پیچش را نمیتوانند تولید کنند .

۵۰ سال دیگر آن ضعفهای فعلی اش هم برطرف شده و یحتمل همان طوری که راسل هم گفت یک توافقی با فلسطینیان کرده اند و دو ملت در شکل دو کشور در کنار هم خوش و خرم دارند زندگی میکنند .

ولی به احتمال خیلی زیاد با توجه به جنگ بسیار عظیم تمام دنیای متمدن با تحجر اسلامی و پیشرفت علم و پوچ شدن مهملات اسلامی ، چیزی از اسلام یحتمل باقی نمانده و اگر هم مانده باشد یک دین معمولی درون مسجدی است . مثل مسیحیت امروزی .
      تا 50 سال آینده افکار عمومی جهان بهتر با حقیقت مناقشه فلسطین و اسراییل آشنا میشن و کشورهای اسلامی تلاشی برای کپی کردن از نظام ترکیه میکنند.
      مطمئنا کشورهای عربی که این راه رو در پیش بگیرند قدرت منطقه ای میشن !!
      من در بحثام صحبتی از ج.ا یا حتی اسلام نکردم و چه جالبه که شما فکر میکنین هر کس طرف اسراییل نیست حتما اسلامگرای جیره خور حکومته !!
      بالاخره روزی میرسه که پراپاگندا نمیتونه ذهن اکثریت مردم در کشورهای غربی رو کنترل کنه !

رهگذر
      بدون وضعیت

خالی

jingo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2012
      جُستارها
      0
      امتیازها
      73
      رنک
      1
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      جالب اینجاست که چون اسلامیست ها یهودیان رو میکشتن حالا هم یهودیا حق دارن اسلامگرا ها رو بکشن !!
      اگه اینجوریه چرا آلمان ها رو نمیکشن !!
      بحث حق نیست ! بحث زوره و بالاخره یک روز هم زور اینوریها میچربه چون اگر همیشگی بود انتقال قدرتی وجود نداشت !

3. یک کاربر برای این پست سودمند از jingo گرامی سپاسگزاری کرده اند:

SAMKING (04-03-2013)

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی jingo نمایش پست ها
      تا 50 سال آینده افکار عمومی جهان بهتر با حقیقت مناقشه فلسطین و اسراییل آشنا میشن و کشورهای اسلامی تلاشی برای کپی کردن از نظام ترکیه میکنند.
      من در بحثام صحبتی از ج.ا یا حتی اسلام نکردم و چه جالبه که شما فکر میکنین هر کس طرف اسراییل نیست حتما اسلامگرای جیره خور حکومته !!
      بالاخره روزی میرسه که پراپاگندا نمیتونه ذهن اکثریت مردم در کشورهای غربی رو کنترل کنه !
      آری همشان که جیره خور نیستند،ولی از 100 تا 90 تا اینجور هستند.ما هم صحبت از طرح همزیستی دو طرف مناقشه کردیم بجز جمله آخرتان من نفهمیدم محل اختلاف چیست،چون ترکیه لیبرالترین کشور مسلمان بحساب میآید ما هم با قدرت گرفتن اعراب مخصوصا زنان عرب و از پیوستنشان به باقی جهان استقبال میکنیم.شما با طرح دو کشور مخالفید؟

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      افکار عمومی جهان همین الان هم حقیقت داستان فلسطین و اسرائیل رو میدونه .
      ترکیه هم کشور مالی نیست که شده الگوی شما ! ترکیه فقط یک استانبول را دارد و بس . مابقی هم همه وابستگی ۱۰۰% به غرب است .
      بعد مگر بنده شما را چسباندم به جمهوری اسلامی ؟ یا گفتم جیره خور هستید ؟ گفتم اسلامگرا هستید - مگر نیستید ؟

توهم است که فکر کنیم غرب دارد با پروپاگاندا مردمش را کنترل میکند !

جالب اینجاست که چون اسلامیست ها یهودیان رو میکشتن حالا هم یهودیا حق دارن اسلامگرا ها رو بکشن !!
      بحث حق نیست ! بحث زوره و بالاخره یک روز هم زور اینوریها میچربه چون اگر همیشگی بود انتقال قدرتی وجود نداشت !
      مگر ما جایی نوشتیم که اسرائیل کار خوبی میکند که فلسطینیان را میکشد ؟ حرف در دهان ما نگذارید .
      زور اینها (مسلمین) هم هرگز نمیچربه مگر اینکه قرآن رو بذارند کنار که در آن صورت دیگر مسلمان نیستند .
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

رهگذر
      بدون وضعیت

خالی

jingo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2012
      جُستارها
      0
      امتیازها
      73
      رنک
      1
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      آری همشان که جیره خور نیستند،ولی از 100 تا 90 تا اینجور هستند.ما هم صحبت از طرح همزیستی دو طرف مناقشه کردیم بجز جمله آخرتان من نفهمیدم محل اختلاف چیست،چون ترکیه لیبرالترین کشور مسلمان بحساب میآید ما هم با قدرت گرفتن اعراب مخصوصا زنان عرب و از پیوستنشان به باقی جهان استقبال میکنیم.شما با طرح دو کشور مخالفید؟
      جمله آخر من بدین معنیست که ساکنین غرب حقیقت مسئله ی فلسطینیان و اسراییلیها رو به دلیل قدرت زیاد شبکه ها و محافل خبری درک نمیکنن یا تعداد افرادی که درک میکنن به حدی نیست که امکان اثرگذاری داشته باشن
      مطمئنا اگه در ابتدای مناقشه در جهت دموکراسی رای گیری انجام میشد درصد بسایر کمتری سهم اسراییل میشد و حتی هم اینک هم اگه رای گیری بشه اسراییلیها از بسیاری از زمینها باید عقب نشینی کنن
      تشکیل 2 کشور به روشهای متعددی ممکنه ! با رای گیری ممکنه با جنگ و زور هم ممکنه !

افکار عمومی جهان همین الان هم حقیقت داستان فلسطین و اسرائیل رو میدونه .
      ترکیه هم کشور مالی نیست که شده الگوی شما ! ترکیه فقط یک استانبول را دارد و بس . مابقی هم همه وابستگی ۱۰۰% به غرب است .
      بعد مگر بنده شما را چسباندم به جمهوری اسلامی ؟ یا گفتم جیره خور هستید ؟ گفتم اسلامگرا هستید - مگر نیستید ؟

توهم است که فکر کنیم غرب دارد با پروپاگاندا مردمش را کنترل میکند !

مگر ما جایی نوشتیم که اسرائیل کار خوبی میکند که فلسطینیان را میکشد ؟ حرف در دهان ما نگذارید .
      زور اینها (مسلمین) هم هرگز نمیچربه مگر اینکه قرآن رو بذارند کنار که در آن صورت دیگر مسلمان نیستند .
      الان شاید چندان مالی نباشه اما در جهت پیشرفت با سرعتی مناسب قرار داره !
      اسلامگرا بودن یا نبودن من دخلی به این بحث نداره چون من از دیدگاه دین به این قضیه نگاه نمیکنم !
      حقیقتی که شما مد نظر دارین با حقیقت مد نظر من گویا متفاوته !

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      الان شاید چندان مالی نباشه اما در جهت پیشرفت با سرعتی مناسب قرار داره !
      اسلامگرا بودن یا نبودن من دخلی به این بحث نداره چون من از دیدگاه دین به این قضیه نگاه نمیکنم !
      حقیقتی که شما مد نظر دارین با حقیقت مد نظر من گویا متفاوته !
      در آینده هم مالی نخواهد بود مادامی که وابسته است .
      ربطی نداره ! ولی خود شما فرمودید که ما گفته ایم که شما جیره خور هستید ! ما فقط گفتیم اسلامگرا هستید که هستید . اینکه از دیدگاه دین هم نگاه نمیکنید یا میکنید دخل چندانی ندارد چون به هر حال تحت تاثیر آن هستید .

اسلامگرا در حکومتی که ایجاد میکند دین را دخیل میکند و وقتی دین دخیل شد امکان پیشرفت وجود ندارد چون باعث فراری شدن اسلام ناباوران و حتا اسلام باوران میشود . همان ترکیه که شما مثال میزنید حکومتی سکولار دارد و نه اسلامی ولی با این حال به خاطر تفکر اسلامی حاکم بر جامعه عقبمانده خواهد ماند .

حقیقتی که ما میدانیم این است که از همان ابتدای تشکیل اسرائیل آنجا کشوری به نام فلسطین وجود نداشته و هوز هم ندارد . در عین حال آن سرزمینها ، سرزمینهای اجداد یهودیان بوده که به زور شمشیر و نیزه اسلام از آنجا رانده شده بودند .
      این را من میدانم ، باقی دنیا هم میدانند . شما فکر میکنید داستان طور دیگریست مشکل از شماست که مهملات تی وی ریش را باور میکنید .
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      جمله آخر من بدین معنیست که ساکنین غرب حقیقت مسئله ی فلسطینیان و اسراییلیها رو به دلیل قدرت زیاد شبکه ها و محافل خبری درک نمیکنن یا تعداد افرادی که درک میکنن به حدی نیست که امکان اثرگذاری داشته باشن
      مطمئنا اگه در ابتدای مناقشه در جهت دموکراسی رای گیری انجام میشد درصد بسایر کمتری سهم اسراییل میشد و حتی هم اینک هم اگه رای گیری بشه اسراییلیها از بسیاری از زمینها باید عقب نشینی کنن
      تشکیل 2 کشور به روشهای متعددی ممکنه ! با رای گیری ممکنه با جنگ و زور هم ممکنه !
      راهکار دو کشور ربطی به دموکراسی چندان نداره،فقط مساله میزان زمینهای دوطرف و یکسری دیگه مسائل مذاکره میشه که باید مطرح بشه.خود راهکار دو کشور رو شما مخالفی یا موافق.مثلا احمدی نژاد هم میگه اسرائیل باید از روی زمین محو بشه،حالا بعدا مستمالی میکنه که از طریق دموکراتیک (!!).
      یا یکسری از مسلمونها دنبال این هستند که در غرب اونقدر زاد و ولد کنند تا اکثریت رو بدست بیارند و خلافت اسلامی برپا کنند از طریق دموکراتیک(!!).
      شما هم همچین چیزایی میگی و میگی اسرائیل باید محو بشه از نقشه دنیا یا ...؟

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      آغازگر جُستار
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      از ایشان 11,876 بار در 4,433 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      به قول انگلیسی‌ زبان‌ها Why do you think I give a ..ck what others think about Israel، برای چی‌ فکر می‌کنید من اهمیتی میدهم که غربی‌ها در مورد اسرائیل چه فکر میکنند؟

چه منطق بچه گانه‌ای شما دارید؟ الان اسرائیل به آلمان حمله کند که چه؟ بحث collective guilt که اینجا نیست ، ۲ نسل پیش در آلمان یک اتفاقی‌ افتاده است که بسیار بسیار وحشتناک بوده است ،آلمانی‌ امروز چه گناهی دارد؟ اکثریت مطلق آلمانی‌‌ها طرفدار اسرائیل هستند. دولت آلمان زیر دریایی‌های اتمی دلفین را به اسرائیل فروخته است که اسرائیل در خواب هم نمی‌بیند آمریکا چنین چیزی به اسرائیل بدهد! بعد فکر می‌کنید خوب مثلا یک عرب فلسطینی می‌‌آید انتحاری داخل کودکستان می‌فرستند ، اسرائیل باید با گل از او استقبال کند؟

من هم هیچ تنفری از عرب‌ها ندارم و بسیار برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم ، فقط در جای دیگر! صلح می‌خواهید اسرائیل را رها کنید و اسرائیل بهترین روابط اقتصادی ، سیاسی و امنیتی را با هر کشور عربی‌ خواهد داشت!
      "A Land without a People for a People without a Land"

رهگذر
      بدون وضعیت

خالی

jingo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2012
      جُستارها
      0
      امتیازها
      73
      رنک
      1
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      در آینده هم مالی نخواهد بود مادامی که وابسته است .
      ربطی نداره ! ولی خود شما فرمودید که ما گفته ایم که شما جیره خور هستید ! ما فقط گفتیم اسلامگرا هستید که هستید . اینکه از دیدگاه دین هم نگاه نمیکنید یا میکنید دخل چندانی ندارد چون به هر حال تحت تاثیر آن هستید .

اسلامگرا در حکومتی که ایجاد میکند دین را دخیل میکند و وقتی دین دخیل شد امکان پیشرفت وجود ندارد چون باعث فراری شدن اسلام ناباوران و حتا اسلام باوران میشود . همان ترکیه که شما مثال میزنید حکومتی سکولار دارد و نه اسلامی ولی با این حال به خاطر تفکر اسلامی حاکم بر جامعه عقبمانده خواهد ماند .

حقیقتی که ما میدانیم این است که از همان ابتدای تشکیل اسرائیل آنجا کشوری به نام فلسطین وجود نداشته و هوز هم ندارد . در عین حال آن سرزمینها ، سرزمینهای اجداد یهودیان بوده که به زور شمشیر و نیزه اسلام از آنجا رانده شده بودند .
      این را من میدانم ، باقی دنیا هم میدانند . شما فکر میکنید داستان طور دیگریست مشکل از شماست که مهملات تی وی ریش را باور میکنید .
      اینکه فکر میکنید نظر شما درستترین نظر است که بسیار شبیه افراطگرایان است!
      بسیاری به زور شمشیر و نیزه از بسیاری جاها رانده شده اند پس همه میتوانند به زور این مکانها را به این اسم که زمانی مال ما بوده پس بگیرند ؟؟
      خب فرایند سکولار شدن نظام به طور کامل فرایندی طولانیست و ترکیه پل مناسبی برای این اتفاق در کشورهای اسلامی کنونی است !
      بحث با کسی که پیش داوری دارد قطعا بیهوده است ! کسی که حتما باید به ذهن خود بقبولاند که فلانی اسلامگراست و سپس میتوند بحث را با این پیشفرض ادامه دهد چندان مجالی برای بحث منطقی نمیگذارد !

11. یک کاربر برای این پست سودمند از jingo گرامی سپاسگزاری کرده اند:

SAMKING (04-03-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اینکه فکر میکنید نظر شما درستترین نظر است که بسیار شبیه افراطگرایان است!
      بسیاری به زور شمشیر و نیزه از بسیاری جاها رانده شده اند پس همه میتوانند به زور این مکانها را به این اسم که زمانی مال ما بوده پس بگیرند ؟؟
      خب فرایند سکولار شدن نظام به طور کامل فرایندی طولانیست و ترکیه پل مناسبی برای این اتفاق در کشورهای اسلامی کنونی است !
      بحث با کسی که پیش داوری دارد قطعا بیهوده است ! کسی که حتما باید به ذهن خود بقبولاند که فلانی اسلامگراست و سپس میتوند بحث را با این پیشفرض ادامه دهد چندان مجالی برای بحث منطقی نمیگذارد !
      خوب دانستن اینکه یکی اسلامگراست یا کومونیست است یا... خیلی از افکار او را در بحث آشکار میکند و فهمش را آسانتر.شما مگر از اسلام سیاسی شرمگین هستید؟

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 4 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 4 مهمان)

جُستارهای همانند

1. گفتگو پیرامون کمونیسم و سوسیالیسم
      از سوی Mehrbod در تالار سیاست و اقتصاد
      پاسخ: 2182
      واپسین پیک: 08-12-2018, 12:19 AM
    2. شیوه گفتگو
      از سوی بهمنیار در تالار گفتگوی آزاد
      پاسخ: 2
      واپسین پیک: 02-28-2013, 11:00 AM
    3. مازوخیسم / سادیسم / لذت‌جویی و ...
      از سوی yasy در تالار گفتگوی آزاد
      پاسخ: 6