• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 17 از 41 نخستیننخستین 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536 ... واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 161 به 170 از 401

جُستار: بی خدا بودن چه حسی دارد؟

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      از ایشان 21,650 بار در 7,581 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Secular نمایش پست ها
      بابا شماها که ادعای باریک بینی و ظریف بینی و خودآگاهی بالا و .. گوش فلک رو کر کرده نفهمیدین این یارو کجا اون سارا کجا خوبه یک تاپیک هم در مورد شخصیت شناسی از روی نگارش رو هم دارین اینجا ولی بازم همچین اشتباه خنده داری کردین بابا این یارو از اون بسیجیهای خفنه دو آتیشه اس ادبیاتش هم بیشتر شبیه احمد خاتمی هس تا سارا! این سارا که همش شعر وسط حرفاش درمیکنه و ادبی می نویسه . دیگه من که شما میگی زمخت نگرم اینو گرفتم یه فکری به حال نگرتون کنین حتی زمختم نیس
      ..
      پ.ن. فهمیدم سارا کدومشون بود;-)
      شوربختانه هنوز هم درست و رسا نگرفته‌اید:

١- کاربر نامبرده احتمال بالا میرود همان سارا باشد, نه اینکه سارا باشد: احتمال ≠ قطعیت!
      ٢- هنوز یکی دو گام واپس مانده‌اید و نگرفته‌اید stalker در سخن من چه کسی بوده است.
      ٣- اینکه چه کسی چه کسی را جابجا گرفته, درست نگرفته‌اید.
      ٤- ...

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

شناس
      Level completed: 36%, Points required for next Level: 97
      Overall activity: 19.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

Secular آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2015
      ماندگاه
      home
      جُستارها
      0
      امتیازها
      3,403
      رنک
      36
      Post Thanks / Like
      سپاس
      26
      از ایشان 19 بار در 15 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Mehrbod نمایش پست ها
      شوربختانه هنوز هم درست و رسا نگرفته‌اید:

١- کاربر نامبرده احتمال بالا میرود همان سارا باشد, نه اینکه سارا باشد: احتمال ≠ قطعیت!
      ٢- هنوز یکی دو گام واپس مانده‌اید و نگرفته‌اید stalker در سخن من چه کسی بوده است.
      ٣- اینکه چه کسی چه کسی را جابجا گرفته, درست نگرفته‌اید.
      ٤- ...
      یعنی زمخت نگر تر از خودت خودتی عزیز من شما هیچ به اسم کاربریش تو هم میهن دقت کردی؟ خوبه تو همین فاروم چن بار برات از اون بابا جمله و اینا برات گذاشت.
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی سارا نمایش پست ها
      با سلام

اینقدر عالم معنا و احوالات دراویش را به سخره گرفتید که همچین مرامی از خود بروز دهید:)) بنده لایق آن نیستم که مسلمان خوانده شوم ولی از مریدان عرفای مسلمانی چون ابوالحسن خرقانی هستم که فرمود:
      هر کس به این سرای در آید
      او را نان دهید و از ایمانش مپرسید
      چرا که آنکس که در سرای ما به نان ارزد
      در بارگاه خدا به جان ارزد

بنده هماره تمام سعیم بر این بوده است که این سخن را در تمام زندگی ایم بکار ببندم درست برعکس شما!
      انگلیسی همین که بلدش کردم چی میشه ؟ افتاد؟

بعدش اینم داشته باشین
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Dariush نمایش پست ها
      این را نمی دانم؛ خیلی از کسان هستند مخصوصا در جهان امروز که از زیر
      سوال رفتن عقاید این اندازه ناراحت نمیشوند، هتا بیمارانی هستند که به
      دکتر اتاق عمل خودشان مهر میورزند. اما تقریبا همه توافق دارند که این کاری
      که این دختر کرده و رفته در آن سایت هم میهن هر چه فحش و توهین بوده به من
      و مدیران و کاربران نثار کرده و بعد دوباره بازگشته اینجا فعالیت میکند، کاملا وقیحانه،
      بیشرمانه و زشت است. حالا باز شما میخواهید او را توجیه بکنید، بفرمائید:

هتا این اندازه شعور ندارد که آن سایت، سایتی ست
      امنیتی و ممکن است برای این کاربران این سایت،
      مخصوصا کاربرانی که در هر دو سایت فعال هستند
      مشکل ایجاد شود واقعا.
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Dariush نمایش پست ها
      این را نمی دانم؛ خیلی از کسان هستند مخصوصا در جهان امروز که از زیر
      سوال رفتن عقاید این اندازه ناراحت نمیشوند، هتا بیمارانی هستند که به
      دکتر اتاق عمل خودشان مهر میورزند. اما تقریبا همه توافق دارند که این کاری
      که این دختر کرده و رفته در آن سایت هم میهن هر چه فحش و توهین بوده به من
      و مدیران و کاربران نثار کرده و بعد دوباره بازگشته اینجا فعالیت میکند، کاملا وقیحانه،
      بیشرمانه و زشت است.
      حالا باز شما میخواهید او را توجیه بکنید، بفرمائید:

هتا این اندازه شعور ندارد که آن سایت، سایتی ست
      امنیتی و ممکن است برای این کاربران این سایت،
      مخصوصا کاربرانی که در هر دو سایت فعال هستند
      مشکل ایجاد شود واقعا.
      این پیک از چشم من دور افتاده بود.

شما بیگمان درست میگویید, نگرش من بیشتر این بود که رفتار این کاربر هیچ دور از باور یا پیشبینی
      نبوده است. چنانکه نگاه من را میدانید, با مسلمان نمیتوانید دوستی کنید زیرا کسیکه مسلمان است یا
      باورهای او کار دست آدم میدهند, یا منش او که به مسلمانی او را گرایانده جای دیگر کار دست آدم میدهد
      .
      حالا چی داری بگی ؟
      من خودم تو عمرم یک رکعت نمازم نخوندم و از اسلام و کلن دین بیزارم ولی دلیلی هم نمی بینم که کسی رو صرفن واسه اینکه عقیدش مخالف منه و یا عقاید پوسیده یاسلامی داره اینطور بکوبم.
      Je pense, donc je suis

شناس
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

Secular آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2015
      ماندگاه
      home
      جُستارها
      0
      امتیازها
      3,403
      رنک
      36
      Post Thanks / Like
      سپاس
      26
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      راستی من هنوز منظر حل اون چیستان هستما:-) همون جمله سبز رنگ شما که ادعای باریک بینیت میشه باید بتونی جواب بدی:-)
      Je pense, donc je suis

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      یعنی زمخت نگر تر از خودت خودتی عزیز من شما هیچ به اسم کاربریش تو هم میهن دقت کردی؟ خوبه تو همین فاروم چن بار برات از اون بابا جمله و اینا برات گذاشت.

انگلیسی همین که بلدش کردم چی میشه ؟ افتاد؟

بعدش اینم داشته باشین

حالا چی داری بگی ؟
      من خودم تو عمرم یک رکعت نمازم نخوندم و از اسلام و کلن دین بیزارم ولی دلیلی هم نمی بینم که کسی رو صرفن واسه اینکه عقیدش مخالف منه و یا عقاید پوسیده یاسلامی داره اینطور بکوبم.

و اینها چه پیوندی به سخن آمده دارند؟

قطعیت بسنده را روشن است ندارید, مگر تا زمانیکه کاربر @سارا خودش بگوید آری این نام کاربری اوست. در سوی دیگر شما پس از این همه
      کند و کاو به همان سخن من رسیده بودید که آری, به احتمال بسیار بالا این کاربر همان است, اکنون چه, به احتمال بسیار بالا هست یا نه؟

نکته‌یِ دوم را هم باز نگرفتید, نخست آنکه درست گفت‌آورد / quote نکرده‌اید
      و نوشته‌یِ کاربر داریوش را با من یکی شده آوردید, دوم اینکه در سخن آورده‌یِ از من هیچ درزی نمیرود, زیرا:

١- کاربر سارا با آغازگر جُستار [به احتمال بسیار بالا] نامبرده همراهی کرده است —> فرومنشی.
      ٢- سخن آمده دربرگیرنده‌یِ منش کلی مسلمانان است و اینکه این چُنین رفتارهایی نبایستی جای شگفتی داشته‌ باشند.

و چرا نباید جای شگفتی داشته باشند؟ زیرا مغز مسلمان یک باور بسیار نامنطقی را پذیرفته است و پس نشان میدهد "بسنده منطقی" نیست.
      برای دریافت ساده‌تر, اگر کسی امروز بیاید به شما بگوید نه زمین صاف است و اگر به سمت شرق بروید به نقطه‌ای
      میرسید که زمین تمام میشود, نزد خودتان میگویید مغزش تاب دارد, بهمین سان میتوانید ببینید کسیکه میپندارد
      جهان در ٦ روز آفریده شده و نمیدانم نوح کشتی ساخته و .., بهمین اندازه و بساکه بیشتر, مغزش گیر و نادرستی دارد.

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Secular
      این سفسته‌یِ "مرد پوشالین" بیشتر نیست: در نوشته‌یِ شما این پیش انگاشت شده که
      کاربر نامبرده از روی باورمندی اش کوبیده شده, هنگامیکه در واقعیت تنها به باورهای او پرداخته‌اند.

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      راستی من هنوز منظر حل اون چیستان هستما:-) همون جمله سبز رنگ شما که ادعای باریک بینیت میشه باید بتونی جواب بدی:-)
      این هم پیوندی به باریک‌بینی (وارونه‌یِ زمخت‌نگری!) ندارد, بساکه به پژوهش و جستجو می‌نیازد ¹.

زمخت‌نگری میشود اینکه نوشته را درست نخوانند یا چیزیکه آنجا نیامده را آنجا ببینند. برای نمونه در همین
      نوشته‌یِ خودتان یک واژه‌یِ "زمخت‌نگری" را اینجا و آنجا دیده‌اید و پنداشته‌اید میشود در هر بافتاری (context) به
      کار بُرد و ازینرو, زمخت‌نگرانه, چیزیکه با پژوهش سر و کار دارد را بجای چیزیکه با نگرش و آهسته خوانی, جابجا گرفته‌اید.

¹
      که انگیزه‌یِ آن نیست.

—مزدک بامداد

شناس
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

Secular آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2015
      ماندگاه
      home
      جُستارها
      0
      امتیازها
      3,403
      رنک
      36
      Post Thanks / Like
      سپاس
      26
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      و اینها چه پیوندی به سخن آمده دارند؟

قطعیت بسنده را روشن است ندارید, مگر تا زمانیکه کاربر @سارا خودش بگوید آری این نام کاربری اوست. در سوی دیگر شما پس از این همه
      کند و کاو به همان سخن من رسیده بودید که آری, به احتمال بسیار بالا این کاربر همان است, اکنون چه, به احتمال بسیار بالا هست یا نه؟
      وای که چه اعتماد به نفسی داری شما:-) بیچاره سارا عجب صبری داشته! پ واقعن یه درویش بوده
      شما برو یه سر هم میهن خب! بعد برو تو پروفایل همین کاربر بعد ببین چیا نوشته! همین جمله ی خرقانی رو هم توی پروفایلش نوشته :-) دیگه تو روز روشن بگو شبه :-)
      نکته‌یِ دوم را هم باز نگرفتید, نخست آنکه درست گفت‌آورد / quote نکرده‌اید
      و نوشته‌یِ کاربر داریوش را با من یکی شده آوردید, دوم اینکه در سخن آورده‌یِ از من هیچ درزی نمیرود, زیرا:

١- کاربر سارا با آغازگر جُستار [به احتمال بسیار بالا] نامبرده همراهی کرده است —> فرومنشی.
      ٢- سخن آمده دربرگیرنده‌یِ منش کلی مسلمانان است و اینکه این چُنین رفتارهایی نبایستی جای شگفتی داشته‌ باشند.

و چرا نباید جای شگفتی داشته باشند؟ زیرا مغز مسلمان یک باور بسیار نامنطقی را پذیرفته است و پس نشان میدهد "بسنده منطقی" نیست.
      برای دریافت ساده‌تر, اگر کسی امروز بیاید به شما بگوید نه زمین صاف است و اگر به سمت شرق بروید به نقطه‌ای
      میرسید که زمین تمام میشود, نزد خودتان میگویید مغزش تاب دارد, بهمین سان میتوانید ببینید کسیکه میپندارد
      جهان در ٦ روز آفریده شده و نمیدانم نوح کشتی ساخته و .., بهمین اندازه و بساکه بیشتر, مغزش گیر و نادرستی دارد.
      اونی که نگرفته خود شمایی جانم! خود سارا هم بیچاره در دفاع از خودش گفته بود که همون یارویی که استارتر اون تاپیک بود رو به این فاروم دعوت کرده بود:
      quote=سارا;82495]البته من این فروم را به آنها نیز معرفی کرده بودم و بهشان گفته بودم بجای اینکه اینقدر دور همی گل بگویید و گل بشنوید بیایید در این فروم هم فعالیت کنید و از دینی که اینقدر بر روی آن تعصب دارید دفاع کنید که یکیشان (همان mastoor هم میهن) قبول کرد و آمد ولی عضو اینجا نشد تنها بعنوان میهمان می آمد وبیشتر پستهای مرا (چون مرا یک سنی می بینند ایشان) رصد می کردند . و خب هرچه دعوتشان کردم برای عضویت در اینجا نپذریفتند چون شرایط اینجا را برای بحث عادلانه نمی دیدند! البته در همان فروم خودشان هم در مورد فروم شما و اینکه ماهیت صهیونیستی دارند مطلب گذاشته اند ولی خب حال که دیدند من دیگر تمایلی به حضور در این فروم را ندارم و البته از آنجایی که در فروم خودشان هم بعلت محیط بسیار بسته ای که دارد و جبهه گیری های عجیبشان نسبت به عرفان و طریقت آنجا فعالیت نمی کردم به من پیام دادن که بیا عضو هم میهن شویم و با هم راجع به دین و عرفان بحث کنیم بعد دیدم که همچین مطالبی را گذاشته است البته اولش خیلی دلم خنک شد ولی بعدش نه!! چون آمدم خودم هم یک جستار در مورد موسیقی سماعی و سید خلیل باز کنم اما تاییدش نکردند و هرچه به مدیر آن تالار پیام دادم که چرا؟ دلایل بی ربطی را آورد و گفت شاید تاپیکتان تکراری است و....از هم میهن هم زده شدم :([/QUOTE]
      در ضمن آوتارش هم تو هم میهن عکسه همین سید خلیله:-)

این سفسته‌یِ "مرد پوشالین" بیشتر نیست: در نوشته‌یِ شما این پیش انگاشت شده که
      کاربر نامبرده از روی باورمندی اش کوبیده شده, هنگامیکه در واقعیت تنها به باورهای او پرداخته‌اند.
      بذار خیلی رک بهت بگم تا الان من هرچی از این دختر توی پستاش دیدم صداقت و معصومیت بوده یعنی دقیقا برعکس شما! خودتم خوب میدونی این دختر چجور دختریه پ نیازی به توضیح من نیس. ولی واقعن از این رفتارتون خوشم نیومد اینکه داری می بینی طرفت یه آدم مظلوم و پاکه و اهل جواب دادن و کل کل نیس ولی هی مدام میکوبیش مسخرش می کنی چه می دونم دعواش می کنی . ازتم می پرسم می گین انگیزه ندارم جواب بدم :-) چون خودتون هم خوب میدونین چرا اینقدر اذیتش کردی!
      ویرایش از سوی Secular : 10-13-2015 در ساعت 02:47 AM
      Je pense, donc je suis

شناس
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

Secular آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2015
      ماندگاه
      home
      جُستارها
      0
      امتیازها
      3,403
      رنک
      36
      Post Thanks / Like
      سپاس
      26
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      این هم پیوندی به باریک‌بینی (وارونه‌یِ زمخت‌نگری!) ندارد, بساکه به پژوهش و جستجو می‌نیازد ¹.

زمخت‌نگری میشود اینکه نوشته را درست نخوانند یا چیزیکه آنجا نیامده را آنجا ببینند. برای نمونه در همین
      نوشته‌یِ خودتان یک واژه‌یِ "زمخت‌نگری" را اینجا و آنجا دیده‌اید و پنداشته‌اید میشود در هر بافتاری (context) به
      کار بُرد و ازینرو, زمخت‌نگرانه, چیزیکه با پژوهش سر و کار دارد را بجای چیزیکه با نگرش و آهسته خوانی, جابجا گرفته‌اید.

¹
      که انگیزه‌یِ آن نیست.
      :-) چطور انگیزه ی اذیت کردن سارا رو داشتین؟ پستاشو می کشیدی بیرون از سارا می پرسیدی سارای بدبخت و بیچاره یا سارای کوچولو کدومشونی تو ؟ درسته من بیشتر پستای سارا رو خوندم ولی به نیت آگاهی بیشتر از عالم دوریشی و معنا ولی شما هم مث اینکه پستای ایشون رو خوندی چون چن باری سارا بهتون گف اما فک کنم فقط به قصد اذیت کردن می رفتی پستای قبلیشو می خوندی .
      خب این یه رمز گشایی سادس و نیاز به پژوهش نداره آقای باریک نگر:-) فقط نباید زمخت نگر بود !
      Je pense, donc je suis

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      وای که چه اعتماد به نفسی داری شما:-) بیچاره سارا عجب صبری داشته! پ واقعن یه درویش بوده
      شما برو یه سر هم میهن خب! بعد برو تو پروفایل همین کاربر بعد ببین چیا نوشته! همین جمله ی خرقانی رو هم توی پروفایلش نوشته :-) دیگه تو روز روشن بگو شبه :-)

اونی که نگرفته خود شمایی جانم! خود سارا هم بیچاره در دفاع از خودش گفته بود که همون یارویی که استارتر اون تاپیک بود رو به این فاروم دعوت کرده بود:
      quote=سارا;82495]البته من این فروم را به آنها نیز معرفی کرده بودم و بهشان گفته بودم بجای اینکه اینقدر دور همی گل بگویید و گل بشنوید بیایید در این فروم هم فعالیت کنید و از دینی که اینقدر بر روی آن تعصب دارید دفاع کنید که یکیشان (همان mastoor هم میهن) قبول کرد و آمد ولی عضو اینجا نشد تنها بعنوان میهمان می آمد وبیشتر پستهای مرا (چون مرا یک سنی می بینند ایشان) رصد می کردند . و خب هرچه دعوتشان کردم برای عضویت در اینجا نپذریفتند چون شرایط اینجا را برای بحث عادلانه نمی دیدند! البته در همان فروم خودشان هم در مورد فروم شما و اینکه ماهیت صهیونیستی دارند مطلب گذاشته اند ولی خب حال که دیدند من دیگر تمایلی به حضور در این فروم را ندارم و البته از آنجایی که در فروم خودشان هم بعلت محیط بسیار بسته ای که دارد و جبهه گیری های عجیبشان نسبت به عرفان و طریقت آنجا فعالیت نمی کردم به من پیام دادن که بیا عضو هم میهن شویم و با هم راجع به دین و عرفان بحث کنیم بعد دیدم که همچین مطالبی را گذاشته است البته اولش خیلی دلم خنک شد ولی بعدش نه!! چون آمدم خودم هم یک جستار در مورد موسیقی سماعی و سید خلیل باز کنم اما تاییدش نکردند و هرچه به مدیر آن تالار پیام دادم که چرا؟ دلایل بی ربطی را آورد و گفت شاید تاپیکتان تکراری است و....از هم میهن هم زده شدم :(
      در ضمن آوتارش هم تو هم میهن عکسه همین سید خلیله:-)
      [/quote]

هنوز نگرفته‌اید stalker کیست, ازینرو بخش بالا از بیخ اَبیراهیده (= بیراهه‌رفته) است.

بذار خیلی رک بهت بگم تا الان من هرچی از این دختر توی پستاش دیدم صداقت و معصومیت بوده یعنی دقیقا برعکس شما! خودتم خوب میدونی این دختر چجور دختریه پ نیازی به توضیح من نیس. ولی واقعن از این رفتارتون خوشم نیومد اینکه داری می بینی طرفت یه آدم مظلوم و پاکه و اهل جواب دادن و کل کل نیس ولی هی مدام میکوبیش مسخرش می کنی چه می دونم دعواش می کنی . ازتم می پرسم می گین انگیزه ندارم جواب بدم :-) چون خودتون هم خوب میدونین چرا اینقدر اذیتش کردی!
      این اندازه که شما درباره‌یِ این کاربر اینجا دارید مینویسید, بیشترین برداشت را میدهد که خود
      او باشید از سر کنجکاوی آمده باشید پاسخ همان پرسشهایی که با نام @سارا کرده بودید را بگیرید.

انگیزه‌یِ من از گفتگو با @سارا بیشتر از همه در این کوتاه میشد:

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Mehrbod
      من شما را دارم برمیانگیزانم تا کمی از خشک‌اندیشی
      در بیایید و افکران (افق) دیدتان گسترده‌تر شود (بساکه از آن عالم معنا به عالم واقعیت و خاکی ما هم نیم‌نگاهی بیاندازید).

—مزدک بامداد

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      :-) چطور انگیزه ی اذیت کردن سارا رو داشتین؟ پستاشو می کشیدی بیرون از سارا می پرسیدی سارای بدبخت و بیچاره یا سارای کوچولو کدومشونی تو ؟ درسته من بیشتر پستای سارا رو خوندم ولی به نیت آگاهی بیشتر از عالم دوریشی و معنا ولی شما هم مث اینکه پستای ایشون رو خوندی چون چن باری سارا بهتون گف اما فک کنم فقط به قصد اذیت کردن می رفتی پستای قبلیشو می خوندی .
      خب این یه رمز گشایی سادس و نیاز به پژوهش نداره آقای باریک نگر:-) فقط نباید زمخت نگر بود !
      چُنان که گفتم, نوشته‌ها را درست نخوانیده‌اید — و نمیخوانید — و گرچه تا اینجا دو بار روشنگری نمودم, باز هم باور نمیکنید
      که گفته بوده باشیم که آری, «میدانیم» عالم معنا چیست, ولی نیز «میدانیم» پیوندی به یاوه‌هایِ خدا و اجنه ندارد:

Not Acceptable!

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Mehrbod
      ... به اینکه "عالم معنایی" هست که بدست نیروی پندار پدید میاید هیچ شکی ندارم ...

—مزدک بامداد

شناس
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

Secular آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2015
      ماندگاه
      home
      جُستارها
      0
      امتیازها
      3,403
      رنک
      36
      Post Thanks / Like
      سپاس
      26
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

این اندازه که شما درباره‌یِ این کاربر اینجا دارید مینویسید, بیشترین برداشت را میدهد که خود
      او باشید از سر کنجکاوی آمده باشید پاسخ همان پرسشهایی که با نام @سارا کرده بودید را بگیرید.

انگیزه‌یِ من از گفتگو با @سارا بیشتر از همه در این کوتاه میشد:
      وای که چقد شما با نمکی! به منم انگ می زنی که تو سارایی. کلن پ سیستم اینجا اینجوریاس پ بگو چقده سوت و کوره اینجا:-) آره زیاد راجب این دختر می پرسم چون اینروزا همش یاد اون رفیق درویشم هستم و اینکه آمارشو گرفتم رفته حوزه و شاگر آملی شده ! میخوام بدونم جدی جدی این عالم چی داره که اینا رو اینجوری میکنه تو دنیای بیرون که دستم از درویش کوتاس اما اینجا برام جالب بود که یه درویش دیدم که حرفاش عین رفیق ما بود چه می دونم توی این عالم چه خبره که حرفاشون و اینا مث هم میشه!

پ.ن
      اگه میگفتی سارا رفیق ماست بیشتر می خورد تا من:-) بابا درس انگ بزنین جوری که بطرف بیاد
      Je pense, donc je suis

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 2 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 2 مهمان)

جُستارهای همانند

1. پاسخ: 5
      واپسین پیک: 11-11-2013, 07:50 PM
    2. پاسخ: 72
      واپسین پیک: 10-26-2013, 02:02 PM

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •