• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

جُستار: گفتگو پیرامون کمونیسم و سوسیالیسم

بازداشت همیشگی
      Level completed: 26%, Points required for next Level: 149
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

kourosh_iran آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2014
      جُستارها
      39
      امتیازها
      7,801
      رنک
      59
      Post Thanks / Like
      سپاس
      537
      از ایشان 546 بار در 365 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی مزدك بامداد نمایش پست ها

بیجاست،
      با یک نگاه ساده میتوان دید که دارایی های میلیونی و میلیاردی نمیتواند از کار
      راستین یک تن پدید امده باشد و کسی که میگوید سرمایه دار زالو نیست، یا
      کور است و یا خود یکی از همان زالوها و نوکرانشان میباشد. اگر این بهره کشی
      راستین و فربودین نبود که اینهمه جنبش واژگشتی و شورش کارگری و دهقانی
      و شورش برده داران و جنگ طبقاتی در جهان نبود= reality !. پس نمیتوانید شترمرغ وار
      سرتان را زیر شن کرده و بهره کشی سرمایه دار را باز با "تامین خود و دیگران!!"
      لاپوشانی نمایید. برای همین کمونیستها این سرمایه را همگانی میکنند که همه
      به یکسان "تامین" بشوند و نه تامین خود = میلیاردری و تامین دیگران= بیکاری و نداری!

پارسیگر
      بنده قبلا گفتم که تا یک حدی داشتن ثروت بیشتر با زحمت کمتر میتواند مسئله ای طبیعی شمرده شود. همچنان که در طبیعت مثلا یک حیوان باهوشتر و با اراده تر/قوی تر هم میتواند برای خودش زندگی راحتتری مهیا کند. این لزوما به معنای استثمار دیگران نیست. از مثال درس خواندن و پزشک شدن برایتان مثال زدم که مقایسه کنید با کسی که درس نمیخواند و عمله میشود و بنابراین باید یک عمر کار سخت بکند (نسبت به پزشک) برای همانقدر یا کمتر پول درآوردن.
      اما بله از یک حدی بیشتر دیگر غیرطبیعی است و باید برایش فکری بشود، ولی بازهم لزوما این نیست که بگوییم طرف بهره کش بوده و مقصر 100% است و میشود اعدامش کرد!! این یک حفره و ضعفی در سیستم بوده و لزوما تقصیر اشخاص نیست، هرچند اشخاص از نظر اخلاقی مسئولند و قبلا در بحث گفته بودم که ثروتمندانی که ثروتشان را در جامعه تزریق مجدد نمیکنند و به نیازمندان کمک نمیکنند مجرم نیستند ولی بیشعور هستند!
      بیشعوری جرم نیست، گرچه بد است و باید جلوی عوارض آن را گرفت.

2. یک کاربر برای این پست سودمند از kourosh_iran گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (11-19-2014)

بازداشت همیشگی
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

kourosh_iran آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2014
      جُستارها
      39
      امتیازها
      7,801
      رنک
      59
      Post Thanks / Like
      سپاس
      537
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Theodor Herzl نمایش پست ها
      مقایسه چرند! یعنی‌ شما آلمان غربی رو با جمهوری اسلامی و پهلوی رو با نازی‌ها مقایسه میکنی‌؟ در ضمن منظور من افرادی هست که خون هزاران نفر به گردنشون بوده و نه هر دفتر دار و معلم و آبدارچی نازی ! ۲۵ تا وزیر ، ۱ ریس جمهور و یک صدر اعظم آلمان غربی نازی بودند . دولت آلمان کنونی تازه بخاطر فشار احزاب چپ مجبور شد این اطلاعات رو انتظار بده! اوضاع آمریکا تازه بدتر بوده ، آمریکا رسما قاتلین و خون خواران کمپ‌ها رو نجات داده و بهشون پناهندگی داده بوده!

From Dictatorship to Democracy: The Role Ex-Nazis Played in Early West Germany - SPIEGEL ONLINE

خیر ، دشمنی با سرمایه داری دشمنی ایدئولوژیک است ، من این مثل‌های همکاری و نقش مستقیم سرمایه داران با نازی‌ها رو بازگو می‌کنم تا کاربران ببینند که این به اصطلاح بهشت‌های سرمایه داری تا گردن به خون خودشان آلوده بودند و هستند!
      اگر بشود از یک افرادی برای بشریت سود بیشتری گرفت، چه سودی در کشتن و مجازات آنها هست؟
      انسان زیرک آنی است که بتواند بر خشم و احساسات غلبه کرده و عقل و خرد و محاسبه را حاکم کند.
      بنده نمیدانم ولی شاید بهرحال زنده نگه داشتن و مجازات نکردن این افراد در مجموع سود بیشتری داشته است.
      از کشتن و مجازات به خودی خود چه عاید میشود؟ البته یک بحث هم این است که عوارض مجازات نکردن چه میتواند باشد!

4. یک کاربر برای این پست سودمند از kourosh_iran گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (11-19-2014)

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      همانندی واژگانی را بجای همانندی ایدئولوژیک جا میزنید؟
      حقوق بشر اسلامی هم داریم که با حقوق بشر یکی نیست!
      با این ترفند های پیش پا افتاده، تنها میتوان کودن هارا گول زد!
      از بیچارگی به چه ترفند های پوسیده روی میاورید راستی!
      عَسلام به ذات خود ندارد عَیبی :)))

شما دیگران ارا از رده ی خود نشمارید که جهان
      سرمایه داری را بهشت میدانند ( برای یک استخوان)
      کمونیستها جهان آرزویی خودشان را خودشان میسازند!
      و برای همین ، کشورهای کمونیستی درست میکنند !
      زندان درست میکنند و مردم خودشان را زندانی :)))

بیجاست، اگر تاریخ بخوانید میبینید که یک انگیزه ی دیگر
      برای انداختن بمب اتمی، نشان دادن برتری ارتشتاری خودشان
      بوده و همچنین اینکه پروایی از انداختن بمب اتمی ندارند !
      ( برای همین هم دو بار پشت سر هم بمب اتم انداختند )
      چرچیل هم از امریکا خواسته بود که شوروی را هم بمباران
      اتمی بنماید که خوشبختانه شوروی زود به بمب اتم دست یافت!
      پدر جان تکلیف خودت را با ما روشن کنید کار خوبی کرد یا کار بدی کرد ؟! این همه صغرا کبرا به هم نبافید لطفن.
      یک جا میگویید کار خوبی کرد و جلوی کشتار انسانهای بیشتری را گرفت! یک جا میگویید خواسته زورش را به بقیه نشان دهد!!!

ولی با پول آمریکایی ها و نه پول خودشان ( هوش کردنش ساده است!)
      این آمریکا چه قدر پول داشته که همه ی متحدانش را آباد کرده + اینکه خودش هم تا خرخره آباد شده :)))) لابد همش هم به این خاطر بوده که بمب نخورده ؟! :))))
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اگر یک میلیون بار در نوکری سرمایه داری سفسته کنید ، خب، همین میشود!!
      سگ نوکری برای سرمایه داری شرف دارد به نوکری برای عمو استالین!
      میدونید گربه وقتی دستش به گوشت نمیرسه چی میگه

و بله من با بهره کشان میجنگم چرا که آنها با بشریت میجنگند، با تمدن میجنگند، با زیبایی و زندگی میجنگند و به غیر از کثیفی و خرابی هم تا کنون به بار نیاورده اند و دستاوردهای خوبشان بسیار بسیار کمتر از آنیست که بخواهم آنها را به حساب بیاورم!
      راه افتادید :)))) ولی اصلن استعداد ندارید! مثل باقی چَپکی سُرخکی ها کپی کار هستید :)))) کپی کنید شاید وضع استعدادتان بهبود یافت (کپی کاری وضع تکنولوژی را بهبود میبخشد!)
      دکتر ساسی

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من این مثل‌های همکاری و نقش مستقیم سرمایه داران با نازی‌ها رو بازگو می‌کنم تا کاربران ببینند که این به اصطلاح بهشت‌های سرمایه داری تا گردن به خون خودشان آلوده بودند و هستند!
      عجب! پس همه کاربران اینجا یک دفعه ای شدند قربانیان آشویتس!!!!

یعنی‌ شما آلمان غربی رو با جمهوری اسلامی و پهلوی رو با نازی‌ها مقایسه میکنی‌؟ در ضمن منظور من افرادی هست که خون هزاران نفر به گردنشون بوده و نه هر دفتر دار و معلم و آبدارچی نازی ! ۲۵ تا وزیر ، ۱ ریس جمهور و یک صدر اعظم آلمان غربی نازی بودند . دولت آلمان کنونی تازه بخاطر فشار احزاب چپ مجبور شد این اطلاعات رو انتظار بده! اوضاع آمریکا تازه بدتر بوده ، آمریکا رسما قاتلین و خون خواران کمپ‌ها رو نجات داده و بهشون پناهندگی داده بوده!
      احیانن این شما نبودی که میگفت رضاشاه هم در جنایات نازیها نقش داره به خاطر اینکه باهاشون روابط اقتصادی داشته و بعدش همه ی مردم ایران رو در جنایات نازیها سهیم کرده بودی چون به رضاشاه حرفی نمیزدند ؟!
      ببخشید که حافظه ی من خیلی قویه! شرمنده ام واقعن

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      من اتفاقا می‌خواستم بحث خانواده‌یِ استالین را اینجا مطرح کنم ببینم بقیه دوستان چه می‌گویند؟ گویا همه‌یِ کس و کار او یکی یکی غیب شده‌اند، پسر او هم گویا ابتدا توسط آلمان‌ها دستگیز شد، آلمان‌ها خواستند او را یک اسیر بلندپایه‌یِ آلمانی مبادله کنند ولی استالین گفت:من چنین پسری ندارم، آلمان‌ها هم او را اعدام کردند.
      راسل جان خامنه ای هم فردا بمیرد به جز یک دست عصای چوبی و یک عینک ته استکانی چیزی ازش باقی نمیماند! مهم اینه که الان کنترل کل قدرت و ثروت رو در اختیار داره. استالین هم شرایط مشابهی داشته. و چون کس و کاری نداشته به جز پیپ چیزی ازش باقی نمونده و همه چیز رسیده به دولت!
      همین الان در هر کجای دنیا یک آدم بی کس و کار سرش را بگذارد زمین بمیرد ازش هیچ چیزی به جا نمیماند!!!! ولو میلیاردر باشد.
      جناب مزدک خواننده را گاهی کودن فرض میکند که این جفنگیات را سر هم میکند! (و البته تکرا! چون همین جفنگ را پیشتر هم گفته بودند و پاسخ گرفته بودند و ترجیح دادند که کشش ندهند!!!) یکی هم هست مثل ما از کیلومترها دورتر (شاید هم چند متر دورتر!!!! نمیدونم ایشون کجا هستند ولی قطعن در بلاد کمونیستی نیستند که اگر بودند اینترنت درست و درمان نداشتند که بخواهند از طریقش از کمونیسم دفاع کنند ) صاف میزنیم وسط برجکشان!

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی kourosh_iran نمایش پست ها
      اگر بشود از یک افرادی برای بشریت سود بیشتری گرفت، چه سودی در کشتن و مجازات آنها هست؟
      انسان زیرک آنی است که بتواند بر خشم و احساسات غلبه کرده و عقل و خرد و محاسبه را حاکم کند.
      بنده نمیدانم ولی شاید بهرحال زنده نگه داشتن و مجازات نکردن این افراد در مجموع سود بیشتری داشته است.
      آفرین! که دقیقن هم همین طور بوده!
      اگر این سیاستهای آمریکا نبود اکنون احتمالن نه اسرائیلی وجود داشت که کسرا بخواهد پشتش به آن گرم باشد! نه خیلی از تکنولوژیهای فعلی که زندگی مارا (میلیاردها انسان روی زمین) راحت تر کرده!
      کسرا پیشتر حتا استخدام دانشمندان نازی در آمریکا رو نشانه جنایت پیشگی در آمریکا میدونسته!!! در صورتی که اصلن متوجه نیست اگر همان دانشمندان نمیبودند الان دنیا شکل دیگری داشت.
      مشکل کسرا اینه که فکر میکنه دنیا از اول همین طوری بوده! و مثلن اگر ادیسون لامپ رو اختراع نمیکرد یکی دیگه میکرد! (شاید ولی کی ؟!)
      kourosh_iran این را پسندید.
      دکتر ساسی

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

kourosh_bikhoda (11-20-2014),Russell (11-19-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      کمیته سازمان ملل خواهان ارجاع پرونده کره شمالی به دادگاه بین‌المللی شد

تلاش‌های بین‌المللی برای ارجاع پرونده «جنایت علیه بشریت» کره شمالی به دادگاه کیفری بین‌المللی روز سه شنبه ۲۷ آبان وارد مرحله تازه‌ای شد و کمیته حقوق بشر مجمع عمومی سازمان ملل خواستار اقدام شورای امنیت در این زمینه شد.

به گزارش خبرگزاری‌ها، کمیته سوم سازمان ملل با تصویب قطعنامه‌ای از شورای امنیت خواست تا وضعیت وخیم حقوق بشر در کره شمالی را در دستور کار خود قرار داده و علیه کسانی که در این کشور مسوول جنایت علیه بشریت هستند اقدام کند.
      اقدام بعدی در این زمینه، تصویب قطعنامه کمیته یاد شده در مجمع عمومی سازمان ملل پیش از فرستادن آن به شورای امنیت است.
      به گزارش خبرگزاری رویترز، قطعنامه کمیته سوم سازمان ملل فشار را بر کره شمالی در زمینه وضعیت بهبود وضعیت حقوق بشر تشدید خواهد کرد ولی غیرمحتمل است که در دادگاه کیفری بین‌المللی در لاهه به اقدامی منجر شود.
      دیپلمات‌ها می‌گویند که چین به عنوان متحد درازمدت کره شمالی، احتمالا قطعنامه یاد شده را وتو خواهد کرد. این دیپلمات‌ها می‌افزایند که روسیه نیز احتمالا از موضع چین حمایت خواهد کرد.
      چین و روسیه در نشست روز سه شنبه کمیته سوم سازمان ملل از الحاقیه پیشنهادی کوبا حمایت کردند که خواستار لغو بند مربوط به ارجاع پرونده کره شمالی به دادگاه بین‌المللی شده بود. این پیشنهاد رای نیاورد.
      چین می‌گوید که شورای امنیت نهاد مسوول در زمینه اتخاذ تصمیمات حقوق بشری نیست.
      رویترز می‌نویسد که نماینده کره شمالی در کمیته سوم با عصبانیت به این قطعنامه واکنش نشان داده و ایالات متحده و متحدانش را در این زمینه مقصر دانسته و نسبت به انجام آزمایش‌های بیشتر هسته‌ای هشدار داده است.
      قطعنامه کمیته حقوق بشر مجمع عمومی سازمان ملل پس از آن صادر می‌شود که رییس هیات تحقیق سازمان ملل روز ۲۶ اسفند در گزارشی به شورای حقوق بشر این سازمان در ژنو اعلام کرد که جنایات کره شمالی شبیه جنایات نازی‌ها، رژیم آپارتاید و خمرهای سرخ است و باید متوقف شود.
      مایکل کیربی در سخنان خود جنایات رژیم کره شمالی علیه مردم خود را با اقدامات نازیسم، رژیم پیشین آپارتاید در آفریقای جنوبی و حکومت خمرهای سرخ در کامبوج مقایسه کرد و خواستار شجاعت ملت‌های بزرگ در برخورد با این حکومت شد.
      اظهارات آقای کیربی یک ماه پس از آن بیان می‌شد که هیات تحقیق سازمان ملل گزارشی ۴۰۰ صفحه‌ای درباره گستره وسیعی از نقض حقوق بشر در کره شمالی از جمله حبس‌های گسترده، کشتار، شکنجه، گرسنگی عمدی، بردگی و خشونت جنسی منتشر کرد.
      رییس هیات تحقیق سازمان ملل گفته است: «شدت، اندازه، طول دوره و ماهیت غیرقابل وصف بی‌رحمی در این کشور حاکی از وجود یک حکومت تمامیت‌خواه است که هیچ‌گونه سنخیتی با دنیای معاصر ندارد».

همه اینها بر مبنای اخبار دروغین کره جنوبی و البته نوکران امپریالیسم و سرمایه داران برای تکه استخوانیست!!! بیچاره رژیم کمونیستی کره شمالی هم تنها مظلوم این داستان و قهرمانان راستینِ هومن دوست هم چین و روسیه

میدونید چیش جالبه ؟!

اینش :
      اظهارات آقای کیربی یک ماه پس از آن بیان می‌شد که هیات تحقیق سازمان ملل گزارشی ۴۰۰ صفحه‌ای درباره گستره وسیعی از نقض حقوق بشر در کره شمالی از جمله حبس‌های گسترده، کشتار، شکنجه، گرسنگی عمدی، بردگی و خشونت جنسی منتشر کرد.
      عین همین کارها رو هم شوروی و باقی اراذل کمونیستِ ساقط شده و نشده در جای جای مناطق تحت نفوذشان کرده بودند و میکنند!

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: original.png
دیدن: 104
حجم: 38.9 کیلو بایت البته بله بله همه اینکارها به خاطر دفاع از کمونیسم و ذاتِ هومن دوستانه ی آن در برابر انگشت آمریکاست! ما مردم خود را از بیخ و خشک خشک میکنیم مبادا آمریکا انگشتشان نکند و فریب نخورند

پدر جان بیایید در دفاع از شوروی و کره شمالی و چین و رسیه خود را شهید کنید! اکنون وقتش است، هم اکنون نیازمند ماست تاریخ مصرف گذشته تان هستند

پ.ن : آن یک تکه را بزرگ کردم به دکوراسیون پشتش بخورد! بجایش این را کوچک کردم وزنش بهم نریزد
      دکتر ساسی

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

kourosh_bikhoda (11-20-2014),kourosh_iran (11-19-2014)

سخنور یکم
      Level completed: 66%, Points required for next Level: 68
      Overall activity: 99.4%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      از ایشان 76 بار در 73 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      آخی بیچاره
      خدایی دلم برات سوخت. نمیدونم چرا الله این بلاها رو سرت میاره، ولی خب تو که خودت مشکل نداری و لابد اون دنیا جبران میکنه.
      ولی درمورد من قیاس نکنید و اینقدر ساده نگیرید مسئله رو. به این سادگیه مگه؟ مگه لذت و خواسته فقط ازدواج کردن و زن داشتن و یه نون خوردنه؟ بعدشم منکه ایمان ندارم طبیعتا نمیتونم مثل تو باشم.
      خلاصه اینا همش داستان زندگی خودته. حالا چطوری ازش چه نتیجه ای میخوای بگیری نمیدونم! روشن و دقیق و کامل استدلال کن و دلیل بیاره. فارسی نوشتنت هم مشکل داره البته.
      بهرحال با کلی گویی و مبهم گویی چیزی ثابت و رد نمیشه عزیزم!
      کلی گویی و مبهم گویی کار همون ادیان و ایناست. و علم بخاطر دقت و استحکام و روشنی منطقی که داشت اینقدر موفق شد و تونست ادیان رو کنار بزنه.
      من خودم یک داستان طولانی و پیچیده داره زندگیم.
      شاید هر انسانی یک جهانیه برای خودش.
      هر وجودی یک کهکشانه با ویژگی های خودش.
      بنظرم تفاوت در خلقت وجود داره.
      البته گیریم که اصلا خلقتی اونطور که ادعا میشه در کار بوده باشه!
      راستی این بحث هم شد آفتاپیک! اگر خواستی ادامه بدی باید منتقل کنیم جای دیگه.
      به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
      اینو گفتم تا بدونی همیشه یکی هست که از دیگری با تکیه بر خداوند با بیشتر سختی ها کنار می آید هم پیروزمندتر است هم امید دارتر نه که پرتی هدفی را که از کودکی دنبال می کردم به بهانه هایی که دیگران نتوانستند نتوانم دنبال کنم خداوندا تو بهترین مزد دهنده ای
      اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبدوایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولاالضالین پناه می برم به خداوندازسرکش خیلی رانده به نام خداوندمهرگسترخیلی مهربان پسندیده گفتن براخداوندپرورنده جهانیان مهرگسترخیلی مهربان دارای روزی آییندار آره ای تورا بنده ایم هم آره ای تورایاوری می خواهیم نشان بده مان راستراه خیلی پابرجاشده راستراه کسانی سراسر بخشانيشان دیگری خشمهاشده برشان هم نه گمراهان

بازداشت همیشگی
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

kourosh_iran آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2014
      جُستارها
      39
      امتیازها
      7,801
      رنک
      59
      Post Thanks / Like
      سپاس
      537
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی mbk نمایش پست ها
      به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
      اینو گفتم تا بدونی همیشه یکی هست که از دیگری با تکیه بر خداوند با بیشتر سختی ها کنار می آید هم پیروزمندتر است هم امید دارتر نه که پرتی هدفی را که از کودکی دنبال می کردم به بهانه هایی که دیگران نتوانستند نتوانم دنبال کنم خداوندا تو بهترین مزد دهنده ای
      lol
      اینا که خودم میدونستم.
      نفهمیدم چه استدلال و سند روشن و محکمی در چه ارتباطی درش هست که بخواید باهاش منو محکوم کنید.
      کلا گفته های امثال شما هم مثل کتابهای آسمانی سر و ته نداره! حداقل من یکی که متوجه منطقش نمیشم. مغز من اینطور کار نمیکنه.
      البته جز برای شما هم و جز همون دربست باور کردن این چیزهای بی سر و ته و متناقض کاربرد دیگه ای نداره که اگر داشت هزاران سال ادیان یه گهی میخوردن یه غلطی میکردن جز تر زدن و دست آخر هم که با منطق قوی تر و حقیقی که همون تفکر و روش علمی و منطقی واقعی باشه تضعیف شدن و شکست خوردن.
      تو برو اول خدات رو ثابت کن. بعد برو ثابت کن ادیان با این همه جفنگ گویی و تناقض چطور میشه مطمئن بود از جانب اون خدا هستن. و غیره و غیره!
      من یکی که بخاطر هیچ و پوچ و چیزهای روی هوا و غیرمنطقی کون خودم رو پاره نمیکنم!
      منطق من میگه اگر واقعا هم خدایی و خلقتی درکار باشه، و خدای درست و حسابی و قابل شناسایی توسط عقل و وجدان/فطرت انسان (یا حداقل شخص من) باشه، اون خدا عین همین روش و رفتار و منطقی رو که من دارم ازم قبول داره و تایید میکنه و اگر من خلاف این بکنم هیچ تضمینی درش نیست که شانسی درست باشه و عاقلانه هم نیست.

13. یک کاربر برای این پست سودمند از kourosh_iran گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (11-19-2014)

سرنویسنده سوم
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

ریلکس

مزدك بامداد آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      ماندگاه
      هندوستان
      جُستارها
      4
      امتیازها
      51,229
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,264
      از ایشان 5,538 بار در 2,053 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      40 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      من اتفاقا می‌خواستم بحث خانواده‌یِ استالین را اینجا مطرح کنم ببینم بقیه دوستان چه می‌گویند
      خانواده ی بوش هم بد نیست، ( سلسله ی پادشاهی نفتی بوش) . اکنون "جب بوش" ( برادر جی دبلیو، هم گویا میخواهد رئیس جمهور شود!
      خرد، زنـده ی جــاودانی شنـــاس
      خرد، مايــه ی زنــدگانی شنـــاس
      چنان دان، هر آنكـس كه دارد خرد
      بــه دانــش روان را هــمی پــرورد

15. یک کاربر برای این پست سودمند از مزدك بامداد گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Russell (11-19-2014)

سرنویسنده سوم
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

ریلکس

مزدك بامداد آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      ماندگاه
      هندوستان
      جُستارها
      4
      امتیازها
      51,229
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,264
      از ایشان 5,538 بار در 2,053 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      40 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      کمونیسم هم شاید هدف درستی داشته، شاید اون طراحان و بنیانگذاران و رهبران اصلی آدمهای بدی نبودن و نیت خیر داشتن، ولی من فکر نمیکنم طراحی کمونیسم واقعگرایانه و عمل باشه، و فکر میکنم حتی تعداد کافی آدم درست و حسابی برای عملی کردن درستش هیچوقت پیدا نمیشه، و اینایی که بودن و هستن بیشترشون دچار همین عقده ها و اهداف پنهانی هستن که گفتم من بوش رو احساس کرده و میکنم!
      میلیونها کارگر و کشاورز برای پدافند از کمونیسم ، از جان خود گذشتند. همین که شما
      اکنون بیمه و بازنشتگی و ساعت کار و مرخصی و اینها دارید از خون همانهاست و
      نشان میدهد که کمونیسم میتواند پیاده شود و باید سرمایه داران را در همه ی جهان
      از میان برد تا کمونیسم بتواند بی سرخر ، براستی شکوفا گردد. جایگزینی هم جز
      بردگی نوین برای پاریس هیتلون ندارد !!
      خرد، زنـده ی جــاودانی شنـــاس
      خرد، مايــه ی زنــدگانی شنـــاس
      چنان دان، هر آنكـس كه دارد خرد
      بــه دانــش روان را هــمی پــرورد

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. گفتگو پیرامون فمینیسم
      از سوی shirin در تالار زنامرد
      پاسخ: 516
      واپسین پیک: 03-29-2020, 07:36 PM
    2. گفتگو پیرامون فمینیسم
      از سوی shirin در تالار هماندیشی
      پاسخ: 161
      واپسین پیک: 03-15-2013, 08:51 PM
    3. مازوخیسم / سادیسم / لذت‌جویی و ...
      از سوی yasy در تالار گفتگوی آزاد
      پاسخ: 6