• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

نمایش پیکها: از 1 به 9 از 9

جُستار: برده داری در داعش

نویسنده سوم
      Level completed: 21%, Points required for next Level: 159
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

U.S.CENTCOM آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2013
      جُستارها
      122
      امتیازها
      7,591
      رنک
      58
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1
      از ایشان 267 بار در 123 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      2 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

برده داری در داعش

سرباز داعش در لحظات قبل از تجاوز به دختر ۱۲ ساله ایزدی مذهب٬ مصرانه برای او توضیح میداد که تجاوز جنسی علیه او توسط این جنگنده٬ نه تنها گناه نیست٬ بلکه قرآن این عمل را علیه هر غیر مسلمانی تشویق میکند. به گفته این نظامی، تجاوز به این دختر ایزدی گناه محسوب نمی شود بلکه بر اساس قرآن جزو حقوق او به شمار میامد. وی سپس دست و دهان دختر را بست و در کنار تخت شروع به اقامه نماز کرد. التماس دخترک از سرباز برای توقف تجاوز به جایی نرسید و پس از پایان تجاوز٬ جنگنده دولت اسلامی دوباره شروع به اقامه نماز کرد.

دخترک نحیف اندام آنقدربدن کوچکی دارد که یک فرد بالغ می تواند با دو دست دورکمر او را بگیرد. او میگوید: "جنگنده به من گفت که بر اساس اسلام او مجاز به تجاوز کافران میباشد. او به من گفت که با تجاوز به من، او به خدا نزدیک تر میشود. " دخترک در مصاحبه ای در کنار خانواده اش در یک اردوگاه پناهندگان گفت، که اوتوانست پس از 11 ماه اسارت از دست داعش فرار کند.
      مصاحبه با 21 تن از زنان و دختران که به تازگی موفق به فرار از دست داعش شده اند، و همچنین بررسی ارتباطات رسمی این گروه، نشانگر این است که چگونه این سنت در اصول هسته ای این گروه گنجانده شده است. بر اساس اطلاعات رهبران محلی، در مجموع 5270 ایزدی در سال گذشته ربوده شده اند، و حداقل 3144 تن از آنان هنوز گرفتار هستند. برده داری جنسی سیستماتیک داعش بطور رسمی از سوم اوت 2014، هنگامی که جنگجویان داعش به روستاهای جنوب کوه سنجار در شمال عراق حمله کردند، آغاز شد.

به پسران نوجوان میگفتند که لباس خود را بالا بزنید و اگر موی زیر بغل داشتند، آنها را همراه با برادران بزرگتر و پدرانشان با خود میبرند. روستا به روستا میگشتد و مردان بالغ را به زمین های اطراف میبردند. سپس آنها را مجبور میکردند که روی زمین دراز بکشند و به رگبار می بستند.

ماه ها بعد حکومت داعش در مجله مجازی خود به وضوح اعلام کرد که برده داری ایزدی ها یک برنامه گسترده از پیش تعیین شده بوده است. در یکی از مطالب این مجله نوشته شده بود: "پس از به اسارت گرفتن زنان و کودکان ایزدی، یک پنجم آنان برای مقامات داعش جهت تقسیم فرستاده میشد و باقی آنان طبق شریعت (اسلام)، میان نظامیانی که در عملیاتهای سنجار شرکت داشتند، تقسیم می شدند."
      داعش برای توجیح این عملکرد خود به داستانهایی از قرآن و احادیث اشاره میکنند که به گفته آنان این سنت پیامبر اسلام بوده است.
      داستانی دیگر در این حاشیه از زبان یک زن 34 ساله ایزدی که توسط یکی از نظامیان داعشی که ملیت عربستانی داشت، در شهر شادادی در سوریه خریداری و بارها مورد تجاوز جنسی قرار گرفته بود. این زن میگوید که وی بیشتر از خودش نگران دومین برده آن خانه بودم. وی می گوید، من نگران دختر 12 ساله ای بودم که با داشتن خونریزی شدید روزهای متمادی مورد تجاوز قرار میگرفت. این زن میگوید که "این نظامی داعش، جسم این دختر را از بین برده بود و این دختر بشدت عفونت کرده بود. این سرباز داعش همواره از من می پرسید که چرا این دختر بوی بد میدهد و من به وی میگفتم که این د ختر از داخل عفونت کرده و تو باید از او مراقبت کنی. اما این تغییری در عملکرد وی بوجود نیاورد و رنج و عذاب دختر را نادیده گرفت و به کار خود ادامه داده و قبل و بعد از تجاوز جنسی دعا میکرد. من به وی گفتم این تنها یک دختر بچه کوچک است. و اما او در جواب من گفت: نه این یک دختر بچه کوچک نیست بلکه یک برده است و بسیار هم خوب میداند چگونه رابطه جنسی برقرار کند..... و رابطه جنسی من با این دختر موجب خوشنودی خدا می شود."

با سپاس
      تیم دیجیتال فارسی – کامران
      فرماندهی مرکزی ایالات متحده

2. یک کاربر برای این پست سودمند از U.S.CENTCOM گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (08-16-2015)

سخنور یکم
      Level completed: 66%, Points required for next Level: 68
      Overall activity: 99.4%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      از ایشان 76 بار در 73 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان "و إذا فعلوا فاحشة قالوا وجدنا علیها آبائنا و الله أمرنا بها قل إن الله لا یأمر بإلفحشاء أتقولون علی الله ما لا تعلمون قل أمر ربی بإلقسط و أن أقیموا وجوهكم عند كل مسجد و أدعوه مخلصین له الدین كما بدأكم تعودون ""هم گداری انجام دادند زشتی گفتند یافتیم برشان پدرانمان هم خداوند دستور دادمان بگو چون خداوند نه دستور می دهد به زشتکاریها آیا می گویید بر خداوند چه نه می دانید بگو دستور داد پروردگارم به سهم بخشی هم که برپا دارید رخ هاتان نزد هر پیشانی بخاک گذاری هم فراخوانیدش ساده رسیده هایی تا برایش آیینُ جورِ چه آغازیدتان بر می گردید " هیچ در آیین خداوند نیامده در جنگ چه باورمندان چه با ناباوران رو به درازدستی هم زشتکاری آوریم شما ویژه اینها را به خداوند هم سخنش می بندید بد آموزی هم برای خودتان هم دیگران دارد که نادانسته بر خداوند دروغ می بافید هم دیگرانی ازش بد بکار می برند،پناه بر خداوند از دشمنانی کج ساز
      ویرایش از سوی mbk : 08-15-2015 در ساعت 08:44 AM
      اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبدوایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولاالضالین پناه می برم به خداوندازسرکش خیلی رانده به نام خداوندمهرگسترخیلی مهربان پسندیده گفتن براخداوندپرورنده جهانیان مهرگسترخیلی مهربان دارای روزی آییندار آره ای تورا بنده ایم هم آره ای تورایاوری می خواهیم نشان بده مان راستراه خیلی پابرجاشده راستراه کسانی سراسر بخشانيشان دیگری خشمهاشده برشان هم نه گمراهان

سرنویسنده سوم
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

Agnostic آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2011
      جُستارها
      67
      امتیازها
      50,772
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,650
      از ایشان 3,328 بار در 1,555 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      دارند اسلام ناب محمدی را اجرا می کنند. علی و محمد رسول الله وحشیتر بودند یا داعش؟!
      حضرت زهرا جنده آل محمد: تن زن عورت است
      موی سر حضرت زهرا و زنان مومن به اسلام موی زهار است پس سرشان مامله و حجاب اجباری است.

کون لق بی بی دو عالم حضرت زهرا تعالی

امام زمان مفعول است ... وارث پیغمبر است

5. یک کاربر برای این پست سودمند از Agnostic گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (08-18-2015)

شناس
      Level completed: 77%, Points required for next Level: 23
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

مهربون

مرزبان آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2015
      جُستارها
      5
      امتیازها
      1,377
      رنک
      20
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12
      از ایشان 17 بار در 15 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      از دست پرورده گان زایونیزم انتظاری بیش از این داشتن خطاست . اینا همه ریشه در تفکرات تلمودی داره . تفکراتی کهبه راحتی اونرو به قران و پیامبر نسبت میدن در حالی که حتی 1 مورد نمیتونن مثال بیارن . چه از قران و چه از محمد و چه از خاندان او .

7. یک کاربر برای این پست سودمند از مرزبان گرامی سپاسگزاری کرده اند:

سارا (08-18-2015)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی مرزبان نمایش پست ها
      از دست پرورده گان زایونیزم انتظاری بیش از این داشتن خطاست . اینا همه ریشه در تفکرات تلمودی داره . تفکراتی که به راحتی اونرو به قران و پیامبر نسبت میدن در حالی که حتی 1 مورد نمیتونن مثال بیارن . چه از قران و چه از محمد و چه از خاندان او .
      گویا دینتون رو خوب نمیشناسید :

سوره نسا آیه 24 :

وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ النِّسَاء إِلاَّ مَا مَلَكَتْ أَیْمَانُكُمْ
      و زنانِ شوهردار [نیز بر شما حرام شده است‏] به استثناى زنانى كه مالك آنان شده‏ اید
      "ابی سعید گفت (در جنگ با اهل اوطاس) ما زنانی را اسیر گرفتیم که شوهر داشتند. پس ما کراهت داشتیم که بر آنان بیفتیم (با آنان آمیزش جنسی کنیم) در حالی که شوهر داشتند. ما از پیامبر پرسیدیم سپس آیه ی والمحصنات من النساء ... نازل شد و برای ما آلت جنسی آن زنان را حلال کرد."

"به جنگ تبوک بیایید و دختران و زنان زرد رومی را بدست آورید."

(تفسیر طبری 148/10-تفسیر الدر المنثور 213/4-تفسیر کشاف 265/2)

9. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (08-19-2015)

سخنور یکم
      Level completed: 66%, Points required for next Level: 68
      Overall activity: 99.4%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      از ایشان 76 بار در 73 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
      "أفتطمعون أن یؤمنوا لكم و قد كان فریق منهم یسمعون كلام الله ثم یحرفونه من بعد ما عقلوه و هم یعلمون ""آیا باز آزمندید که باور کنند تا براتان هم پیش بود فرازی ازِشان می شنیدند گفتار خداوندُ پس کج می ساختندش از چندی چه اندیشهء درست کردندش هم آنها می دانند"
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      گویا دینتون رو خوب نمیشناسید :
      من آیینم را خوب شناختم دشمن آیین را هم خوب شناختم که با شناخت به درستی اش روبه کج سازیش می کند آیا تویی که سواد عربیت کم نیست نمی دانی "ملكت إیمان "چیست "تتخذوا ایمانكم جنة"چیست "بالغو فی ایمانكم" چیست؟همچنین "و لا تمسكوا بعصم الكوافر"در جدا گشته سوره ممتحنه چیست یا در جدا شده سورهء روشنی نور "و لا تكرهوا فتیاتكم علی البغاء ان أردن تحصنا .."چه را می رساند ؟آیا جز اینست که کسی توان بیچاره سازی خداوند را ندارد همچنین دشمنیتان هدفداریست که دوست سرکش شیطانید همراه دیگر ناباوران هم دو سه گانه پرستان،خداوندا مرا از بیمناکان بگذار نه خودبینان
      اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبدوایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولاالضالین پناه می برم به خداوندازسرکش خیلی رانده به نام خداوندمهرگسترخیلی مهربان پسندیده گفتن براخداوندپرورنده جهانیان مهرگسترخیلی مهربان دارای روزی آییندار آره ای تورا بنده ایم هم آره ای تورایاوری می خواهیم نشان بده مان راستراه خیلی پابرجاشده راستراه کسانی سراسر بخشانيشان دیگری خشمهاشده برشان هم نه گمراهان

سرنویسنده سوم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

Agnostic آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2011
      جُستارها
      67
      امتیازها
      50,772
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,650
      از ایشان 3,328 بار در 1,555 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      بقول نویسنده وبلاگ شمر اگر مسلمان مادر جنده است ، شیعه مادر جنده به توان صد است. شیعه ها از این داعش مادر قحبه ترند. همه جنایات داعش در ایران انجام شده و میشود.
      حضرت زهرا جنده آل محمد: تن زن عورت است
      موی سر حضرت زهرا و زنان مومن به اسلام موی زهار است پس سرشان مامله و حجاب اجباری است.

کون لق بی بی دو عالم حضرت زهرا تعالی

امام زمان مفعول است ... وارث پیغمبر است

12. یک کاربر برای این پست سودمند از Agnostic گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (08-19-2015)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 912
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      بدون وضعیت

بی تفاوفت

یه نفر آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Apr 2013
      جُستارها
      21
      امتیازها
      29,088
      رنک
      99
      Post Thanks / Like
      سپاس
      186
      از ایشان 1,247 بار در 721 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      29 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اشکم جاری شد..
      ای کاش همش دروغ و چرت و پرت باشه..
      فرودگاه ها بوسه های بیشتری از سالن عروسی به خود دیده اند و
      دیوارهای بیمارستان بیشتر از عبادتگاه ها دعا شنیده اند!

شناس
      Level completed: 77%, Points required for next Level: 23
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

مهربون

مرزبان آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2015
      جُستارها
      5
      امتیازها
      1,377
      رنک
      20
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12
      از ایشان 17 بار در 15 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      گویا دینتون رو خوب نمیشناسید

سوره نسا آیه 24 :

وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ النِّسَاء إِلاَّ مَا مَلَكَتْ أَیْمَانُكُمْ
      و زنانِ شوهردار [نیز بر شما حرام شده است‏] به استثناى زنانى كه مالك آنان شده‏ اید

:
      چون گفتم حتی 1 نمونه هم نمیتونید بیارید مثلا نمونه آوردید؟
      من دینم رو خوب نمیشناسم ؟ یا شما که اصلا دین ندارید ؟
      وقتی میگم حتی 1 نمونه هم نمیتونید بیارید بیخود تلاش نکنید . چون رو حساب شناخته که دارم میگم .

اون جنگ تبوک که اصلا اتفاق نیوفتاد . اون موقع رسم بود وقتی 2 سپاه بهم میرسیدن اسم اون محل رو روی جنگ میگزاشتن . منطقه تبوک هم که خودتون واقفید نزدیک مرز روم هست . یعنی کلی راه . بعد شما میگید هنوز راه نیوفتاده میدونستن که در تبوک به هم میرسن . تازه اونم لشکری که وجود نداشته ؟ جالب نیست . بعد هنوز حرکت نکرده میگفتن به تبوک بیایید . بخاطر دختران . یه چیز دیگه . اسلام معاویه رو هم از اسلام محمد جدا کنید . اون هر غلطی کرده به اسلام ربطی نداشته . جاهطلبی خودش بوده . اسلامی که شما نقدش میکنید اسلام معاویست .

"ابی سعید گفت (در جنگ با اهل اوطاس) ما زنانی را اسیر گرفتیم که شوهر داشتند. پس ما کراهت داشتیم که بر آنان بیفتیم (با آنان آمیزش جنسی کنیم) در حالی که شوهر داشتند. ما از پیامبر پرسیدیم سپس آیه ی والمحصنات من النساء ... نازل شد و برای ما آلت جنسی آن زنان را حلال کرد."
      ترجمه زیباتون منو کشته . از این ببعد متن عربی رو هم بیارید باهم رو معنیش کار کنیم . سیاه نمایی کلا از نوع ترجمتون پیداست . لول

و اما در مورد زنان شوهر دار .

برداشت شما از آیه و معنی ارائه شودتون مثل این سانسور ها و حذف کلام و ایجاد جملات جدید میمونه .

آیه 24 سوره نسا
      ‏ وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ النِّسَاء إِلاَّ مَا مَلَکَتْ أَیْمَانُکُمْ کِتَابَ اللّهِ عَلَیْکُمْ وَأُحِلَّ لَکُم مَّا وَرَاء ذَلِکُمْ أَن تَبْتَغُواْ بِأَمْوَالِکُم مُّحْصِنِینَ غَیْرَ مُسَافِحِینَ فَمَا اسْتَمْتَعْتُم بِهِ مِنْهُنَّ فَآتُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ فَرِیضَةً وَلاَ جُنَاحَ عَلَیْکُمْ فِیمَا تَرَاضَیْتُم بِهِ مِن بَعْدِ الْفَرِیضَةِ إِنَّ اللّهَ کَانَ عَلِیمًا حَکِیمًا ﴿۲۴﴾و زنان شوهردار (بر شما حرام است؛) مگر آنها را که مالک شده ‏اید، اینها احکامی است که خداوند بر شما مقرر داشته و زنان دیگر غیر از اینها (که گفته شد) برای شما حلال است، که با اموال خود آنها را اختیار کنید در حالی که پاکدامن باشید و از زنا خودداری نمایید، و زنانی را که متعه می‏کنید مهر آنها را، واجب است بپردازید و گناهی بر شما نیست نسبت به آنچه با یکدیگر توافق کرده‏اید بعد از تعیین مهر، خداوند دانا و حکیم است.
      1 زنان شوهر دار حرام هستن . 2 زنان شوهر دار که در جنگ با کفار اسیر شده اند حلالند . این یعنی چی . یعنی تجاوز؟ معنی حلالند یعنی مثل زنان دیگر میتونید انوها رو عقد کنید . و عقد یعنی مهریه یعنی محبت . یعنی دوست داشتن .
      حالا تصور کن تو جنگ یک قبیله با سپاه اسلام (البته اینجا منظور شما دقیقا همون قبیله یهودی هست ) که شوهرانشون فرار کردن . و زنان و بچه هاشون بجا موندن . محل فتح جزئی از حکومت تحت کنترل اسلامه . و فراری ها نمیتونن برگردن . بنظر شما این درسته که زنان و کودکان اون قبیله رو ول کنن تو بیابون . آیا این خودش باعث فساد نیست . باتوجه به اینکه عرب جاهلیت در جنگ ها زنان و کودکان رو به غلامی و کنیزی میبرده . آیا فراری ها جر این فکر میکردند که زنان و بچه هاشون الان اسیرند . ایا اگر اسلام اون زنان و بچه ها رو ها میکرد اونا ساف میرفتن پیش شوهران و پدران خودشون و در راه به مشکلی بر نمیخوردن ؟ ایا اون فراری ها میدونستن که قراره زن و بچشون ازاد بشه و در جایی منتظر اونها بودن ؟ بیخیال این اما و اگر ها .

شما سیستم برده داری غرب رو با کنیز و غلام بعد از دین محمد مقایسه میکنی . نه ؟ شلاق و کار طاقت فرسا و ....
      نه جانم در اسلام برا کنیز و غلام کلی رفتار های اخلاقی داریم .

نگاه اسلام به کودکان و زنان و دختران بجا مانده از جنگ یک نگاه حمایتی و سرپرستی هست . شما سرپرستی زنان و کودکان رو به عهده میگیری . هرکسی که در توانش باشه این کار رو میکنه . طبیعیه که قرار نیست نون خور مفت به اعضای خونه اضافه بشه و اونها هم به نوبه خود در کارهای روزمره شریک هستن . حالا دیدگاه اسلام اینه که اگه کنیز داری یا غلام برای اون باید همسر انتخاب کنی . تا به زنا نیوفتن . برای کنیزت یکی از غلامانت رو عقد کن یا حد اقل به عقد خودت در بیار . دوست عزیز . شما نگاهت به اخلاق اسلام از منظر تخریبچی هاست . اسلام این نیست که داعش انجام میده . اسلام همینه که محمد و امامانمون توصیه کردن و من بازم میگم

حتی 1 مورد بی اخلاقی در قران و در مورد محمد و امامانمون نمیتونید پیدا کنید .

راستی یک نکته دیگه . این ایه 24 رو بهمراه ایه 23 بخونید خیلی چیزا دستگیرتون میشه .
      همیشه جملات بعدی تکمیل کننده جملات قبلی هستن . اینطور نیست؟ این یک قانون کلی هست . لطفا حواستون به این باشه .

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Agnostic نمایش پست ها
      بقول نویسنده وبلاگ شمر اگر مسلمان مادر جنده است ، شیعه مادر جنده به توان صد است. شیعه ها از این داعش مادر قحبه ترند. همه جنایات داعش در ایران انجام شده و میشود.
      طبق قوانین اینجا فحاشی جرمه . جالبه کسی که دم از کفایت علم و اخلاق میزنه و بینیاز از خداست این طور خوش اخلاقی میکنه . تازه مدیر هم میاد ازش سپاسگزاری میکنه . خندهداره . لول
      الان میدونید چی میشه . زودی میپرید میرید قوانین سایت رو یه بازبینی میکنید تا یه وقت جرم نباشه . لول

گفته بودم . بازم میگم .

از دست پرورده گان زایونیزم انتظاری بیش از این داشتن خطاست . اینا همه ریشه در تفکرات تلمودی داره . تفکراتی کهبه راحتی اونرو به قران و پیامبر نسبت میدن در حالی که حتی 1 مورد نمیتونن مثال بیارن . چه از قران و چه از محمد و چه از خاندان او .
      ویرایش از سوی مرزبان : 08-24-2015 در ساعت 05:48 AM
      سارا این را پسندید.

15. یک کاربر برای این پست سودمند از مرزبان گرامی سپاسگزاری کرده اند:

سارا (08-24-2015)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلیدواژگان این جُستار

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •