Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
پاتوق شب نشینی - برگ 888
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

جُستار: پاتوق شب نشینی

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      از ایشان 11,876 بار در 4,433 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      ما فکر می‌کنیم هرکه زندان رفته ، شکنجه شده و اینها حتما آدم خوبی‌ هست و حرف درستی‌ میزند! همین آخوند‌های جاکش مثل رفسنجانی‌ ، خامنه‌ای و خلخالی نیز زمان شاه زندانی سیاسی بودند!
      "A Land without a People for a People without a Land"

2. یک کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (05-16-2014)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 912
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

بی تفاوفت

یه نفر آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Apr 2013
      جُستارها
      21
      امتیازها
      29,088
      رنک
      99
      Post Thanks / Like
      سپاس
      186
      از ایشان 1,247 بار در 721 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      29 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      صفحه 888 رو تبریک عرض میکنم :-)
      فرودگاه ها بوسه های بیشتری از سالن عروسی به خود دیده اند و
      دیوارهای بیمارستان بیشتر از عبادتگاه ها دعا شنیده اند!

4. یک کاربر برای این پست سودمند از یه نفر گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (05-16-2014)

سرنویسنده سوم
      Overall activity: 97.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

کافر_مقدس آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2012
      ماندگاه
      خیابان پاستور ، کوچه ی اختر
      جُستارها
      28
      امتیازها
      34,602
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,013
      از ایشان 4,643 بار در 1,681 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      5 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      پس کی هست که صبح و شب تو بی بی سی و منو تو میاد ؟ شما به من بگو منبع درآمد علی نژاد از کجاست ؟
      ایشان در استخدام هیچ سازمان و نهادی نیست، چون در این صورت باید بر پایه ی قوانین آن ها رفتار کند که او چنین چیزی را نمی پسندد.

به هر روی مفتکی که کار نمی کند، یک دستمزدی بابت فراهم کردن خبرها می گیرد همانند بسیاری از خبرنگارهای دیگر ، ولی خب آزاد آزاد است .

مگر دیگران رایگان و در جهت خشنودی اسپاگتی کار می کنند؟!

شما برای من با مدرک و سند بگو احمد باطبی دانشجوی کدوم دانشگاه و چه رشته ای بودن ...
      دانشجوی دانشگاه تهران ، به گمانم رشته ی فیلمسازی و سینما ... مدرک هم اگر خاستید خودشان هستند در خدمتتان!

حال شما بگویید امیرعباس فخرآور چگونه و به چه دلیل بازداشت شد یک مرتبه سر از بند سیاسی های زندان اوین درآورد؟! و سپس چه شد که به یکباره از کشور خارج شد (آنهم به صورت کاملن قانونی!!!) و سر از آمریکا درآورد؟

یک ویدیو کلیپ کوتاه دارم از جناب فخرآور که وقتی یک ببینده او را به چالش می کشد و از او پرسش می کند در کدام بند زندان عادل آباد شیراز بوده اید او دستپاچه می شود و تلفن را قطع می کند!

پرونده ی فخرآور بسیار سیاه تر از این صحبت هاست!

شما برو سرچ کن ببین ارژنگ داوودی چی در مورد باطبی گفته !!
      حالا این همه آدم چرا ارژنگ داودی؟!

نمی دانم چرا از او دفاع می کند، حالا یا خرده حساب شخصی با احمد باطبی دارد یا این امر از روی ناآگاهیست. که البته امیدوارم مورد دوم درست باشد.

از آنجایی که ماه هیچگاه پشت ابر نمی ماند این پرسش هم در آینده پاسخش آشکار خاهد شد .

کنشگر ؟ چه کنشی کرده بابا ... اتفاقا تو ازش بت ساختی کافر جان !! یارو یه پیراهن شانسی برد بالا امروز رفته ینگه دنیا عشق و حال !!

هر ننه قمری که از راه میرسه ، دو تا حرف ضد جمهوری اسلامی میزنه بعد میره اون ور میشه فعال حقوق بشر اما دست چپ و راستشم از هم تشخیص نمیده !!
      او سخنگوی دانشجویان خارج از کشور است و با اینکه در ایران نیست همچنان خبررسانی می کند.

عشق و حالی هم اگر باشد حق ایشان است، مگر شما عشق و حال نمی کنید؟!! چیزی که ارزشمند است از یاد نبردن رسالت خودش در آنسوی آب هاست.

اینطور که می فرمایید من تردید دارم شما هتا یک بار هم به سخنان او گوش داده باشید.

اتفاقن من شیوه ی گفتار او را بسیار دوست دارم و به نظرم یک انسان فهمیده و باشعور است. درک نمی کنم شما چه دشمنی با او دارید.

پیشنهاد می کنم کوشش بیهوده نکنید چون هیچ وصله ای به او نمی چسبد. گرچه احساس می کنم برخی از دوستان دارند از خود نجابت به خرج می دهند ، وگرنه بدشان نمی آمد او را هم به دست داشتن در اعدام های دهه ی شصت متهم می کردند!!

وقتی میگم آدمای درست و حسابی رسانه ندارن یه نمونه اش همین که تو چند روز صفحه عکس های خانمای ایران علاقمند به عکاسی این همه لایک میخوره چون رسانه ها روش مانور دادن و تبلیغات کردن ، اما یه جایی مثل دفترچه یا پیج فیس بوکش این جوری مهجور مونده !!
      بمیرم برای این همه مظلومیت دفترچه! این را قبول دارم!
      یک روزی ملت ما آزاد می شود و این روز زیاد دور نیست. فرهنگ همیشه غالب می شود بر زور و ستم و قلدری!

"فریدون فرخزاد"

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      از ایشان 11,876 بار در 4,433 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی کافر_مقدس نمایش پست ها
      بعد از چند ماه یک توافق بکنیم با هم ، این فخرآور یک جاکش به تمام معنا هست ، یک نفر نشده در اپوزیسیون که این با اون درگیری نداشته!
      "A Land without a People for a People without a Land"

7. 2 کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (05-16-2014),کافر_مقدس (05-16-2014)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      ایشان در استخدام هیچ سازمان و نهادی نیست، چون در این صورت باید بر پایه ی قوانین آن ها رفتار کند که او چنین چیزی را نمی پسندد.

به هر روی مفتکی که کار نمی کند، یک دستمزدی بابت فراهم کردن خبرها می گیرد همانند بسیاری از خبرنگارهای دیگر ، ولی خب آزاد آزاد است .

مگر دیگران رایگان و در جهت خشنودی اسپاگتی کار می کنند؟!
      دوست عزیز ، کمی فکر کن ایشون چطور میتونه آزاد آزاد باشه ؟ ایشون اگر طبق خواسته نهادی که براش کار میکنه خبر تهیه نکنه با اردنگی پرت میشه بیرون ...

هزینه زندگی در لندن مگه شوخیه ؟ شما نگفتی ایشون اگر خودشو قاتی اپوزیسیون نکرده بود ، کجاش راهش میدادن ؟

دانشجوی دانشگاه تهران ، به گمانم رشته ی فیلمسازی و سینما ... مدرک هم اگر خاستید خودشان هستند در خدمتتان!
      پس سند و مدرک نداشتی کافر جان چون سند و مدرکی وجود نداره و ایشون اصلا روز تظاهرات اونجا هیچ کاره بودن و همراه یکی از دوستانشون اومده بودن ... حتی اینکه این جناب باطبی دانشجو هم بوده معلوم نیست !! اگر معلوم شد حتما به منم خبر بده ...

حال شما بگویید امیرعباس فخرآور چگونه و به چه دلیل بازداشت شد یک مرتبه سر از بند سیاسی های زندان اوین درآورد؟! و سپس چه شد که به یکباره از کشور خارج شد (آنهم به صورت کاملن قانونی!!!) و سر از آمریکا درآورد؟
      چرا از من می پرسی ؟ مگه من از فخر آور دفاع کردم ؟ فخر آور هم یک لات بی سر و پا هست و البته قدرت طلب و خودشیفته ... حالا واقعا اگر مهره رژیم باشه ، باید رید به سیستم اطلاعاتی امنیتی غرب که این رو راهش دادن اونجا و تا کنگره آمریکا و کاخ سفید رفته و با اینکه این همه علیه ایشون حرف میزنن و مدرک علیهش منتشر شده ، باز اونجا نگهش داشتن ... اینها همه احتمالات هست !!

اما هر کاری که نکرده باشه ، همون کلیپ نصفه نیمه از باطبی که منتشر کرد و بعد باطبی به طرز احمقانه ای اومد منکر شد ، کار درستی بود... باطبی تو کردستان عراق ، چرا تمرین تیراندازی میکرد ؟ چرا با مامور اطلاعاتی در ارتباط بود ؟ تارا نیازی دوست دختر سابقش هم باهاش زندگی میکرد هم گفت که باطبی تو آمریکا هم با جناب اطلاعاتی در ارتباط بوده ...

یک ویدیو کلیپ کوتاه دارم از جناب فخرآور که وقتی یک ببینده او را به چالش می کشد و از او پرسش می کند در کدام بند زندان عادل آباد شیراز بوده اید او دستپاچه می شود و تلفن را قطع می کند!

بله خودم دیدم این ویدئو رو ... فخر آور و اون غزل امید دقیقا از روزی که اومدن آمریکا من یادمه که شهرام همایون آوردشون تو برنامه و البته هر دو هم تو زرد از آب در اومدن ... اما این چیزی از فرصت طلب بودن باطبی کم نمیکنه !!

حالا این همه آدم چرا ارژنگ داودی؟!

نمی دانم چرا از او دفاع می کند، حالا یا خرده حساب شخصی با احمد باطبی دارد یا این امر از روی ناآگاهیست. که البته امیدوارم مورد دوم درست باشد.

از آنجایی که ماه هیچگاه پشت ابر نمی ماند این پرسش هم در آینده پاسخش آشکار خاهد شد .
      چون ارژنگ داوودی هم بند فخر آور و باطبی بوده ... چون از نزدیک اینها رو چندین سال میشناسه بهتر از من و شما !! باطبی که بیشتر دوران زندانش تو مرخصی بیرون از زندان بوده ...

او سخنگوی دانشجویان خارج از کشور است و با اینکه در ایران نیست همچنان خبررسانی می کند.
      دانشجوی قلابی حالا خودش شده سخنگوی دانشجویان ؟ کی اصلا به ایشون چنین سمتی داده ؟ خب خبررسانی میکنه که نونشو بخوره برادر و گرنه این آقا واقعا اشتباهی بوده ...

عشق و حالی هم اگر باشد حق ایشان است، مگر شما عشق و حال نمی کنید؟!! چیزی که ارزشمند است از یاد نبردن رسالت خودش در آنسوی آب هاست.
      نگفتیم حقش نیست ، گفتیم این فعال حقوق و بشر و این جفنگیاتی که میگن فیلمشون هست و راه نون خوردنشون بدون هیچ تخصص و سوادی در این زمینه ... خیلی ساده ای کافر جان !!

اینطور که می فرمایید من تردید دارم شما هتا یک بار هم به سخنان او گوش داده باشید.

اتفاقن من شیوه ی گفتار او را بسیار دوست دارم و به نظرم یک انسان فهمیده و باشعور است. درک نمی کنم شما چه دشمنی با او دارید.
      خب شما ظاهر بین هستی که از روی مدل حرف زدن ایشون ، فکر میکنی دیگه آخرشه !! من هیچ دشمنی با ایشون ندارم اما خسته شدم از این مسخره بازی های اپوزیسیون نماها و فعال حقوق بشر نماها که بدبختی ملت ایران شده منبع درآمدشون ... اینها شغلشون اینه که حرف بزنن و چهار تا کاغذ بیارن و روخونی کنن و ملت هم پای صدای آمریکا و بی بی سی و منو تو مشغول باشن ...

پیشنهاد می کنم کوشش بیهوده نکنید چون هیچ وصله ای به او نمی چسبد. گرچه احساس می کنم برخی از دوستان دارند از خود نجابت به خرج می دهند ، وگرنه بدشان نمی آمد او را هم به دست داشتن در اعدام های دهه ی شصت متهم می کردند!!
      من هیچ اصراری ندارم کسی حرفم رو بپذیره چون خیلی وقته از بخش بزرگی از ایرانیا قطع امید کردم ... مردمی که یا این وری پای منبر عاغا هستن یا اونوری پای صدای آمریکا و بی بی سی و منوتو نباید هم هیچ وقت بفهمن دنیا دست کیه و هر دو طرف فقط دارن ذهن اونها را کنترل میکنن ... شما فقط تغییر سیاست صدای آمریکا تو این چند سال و بعد از رفتن بهارلو رو ببینید !! همه چیز به سمت این پیش رفت که آمریکا به حکوم ملاها نزدیک بشه ...

بگذریم ... خیلی هم مهم نیست این حرف ها !! خواستم یه تلنگری زده باشم ...

بمیرم برای این همه مظلومیت دفترچه! این را قبول دارم!

سرنویسنده سوم
      Overall activity: 97.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

کافر_مقدس آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2012
      ماندگاه
      خیابان پاستور ، کوچه ی اختر
      جُستارها
      28
      امتیازها
      34,602
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,013
      از ایشان 4,643 بار در 1,681 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      5 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      دوست عزیز ، کمی فکر کن ایشون چطور میتونه آزاد آزاد باشه ؟ ایشون اگر طبق خواسته نهادی که براش کار میکنه خبر تهیه نکنه با اردنگی پرت میشه بیرون ...

هزینه زندگی در لندن مگه شوخیه ؟ شما نگفتی ایشون اگر خودشو قاتی اپوزیسیون نکرده بود ، کجاش راهش میدادن ؟
      گفتم که جایی استخدام نیست که بخاهند بیرونش کنند. این شبکه نشد، یک شبکه ی دیگر. اگر دنباله رو کارهای ایشان بوده باشید احتمالن دیده اید که در بیشتر شبکه ها حضور پیدا کرده است، از صدای آمریکا گرفته تا بی بی سی و منو تو ....

اصلن اگر اپوزیسیون نبود چه لزومی داشت از ایران خارج شود؟! بسیاری از افراد سال 88 به خاطر فرار از حکم زندان از کشور فرار کردند!

وگرنه می توانست در همان روزنامه های اصلاح طلب سرگرم کار باشد،مانند خیلی از بانوان دیگر همچون مهسا امیرآبادی،ژیلا بنی یعقوب و ...

هم اکنون گمان می کنم با پسرش در یک اتاق زندگی می کند، پیشتر هم با افراد گوناگون همخانه بوده است. وگرنه به قول شما اجاره ی یک خانه ی درست و حسابی مستقل در لندن کاری دشوار است

پس سند و مدرک نداشتی کافر جان چون سند و مدرکی وجود نداره و ایشون اصلا روز تظاهرات اونجا هیچ کاره بودن و همراه یکی از دوستانشون اومده بودن ... حتی اینکه این جناب باطبی دانشجو هم بوده معلوم نیست !! اگر معلوم شد حتما به منم خبر بده ...
      عجب فرمایشی می کنید! من که دسترسی به مدارک تحصیلی ایشان ندارم، بفرمایید این برگه ی فیس بوک ایشان. پرسشی داشتید بی درنگ پاسخگو خاهند بود.

Ahmad Batebi

در این باره هم پیشتر به طور کامل و به همراه ریز جزییات توضیح داده که روز 18 تیر 1378 چه اتفاقی افتاد و چه شد که اینطوری شد!

ولی شوربختانه اکنون آن صفحه را نمی یابم، فقط می توانم به شما اطمینان دهم که تردید شما بی مورد است .

ارژنگ داودی هم فرد قابل اطمینانی برای شناخت باطبی نیست، اگر از همدوره ای های او مانند کیانوش سنجری، علی افشاری، اردشیر زارع ، کوروش صحتی و منوچهر محمدی پرس و جو کنید بهتر به نتیجه می رسید .

هر کاری که نکرده باشه ، همون کلیپ نصفه نیمه از باطبی که منتشر کرد و بعد باطبی به طرز احمقانه ای اومد منکر شد ، کار درستی بود...

باطبی تو کردستان عراق ، چرا تمرین تیراندازی میکرد ؟ چرا با مامور اطلاعاتی در ارتباط بود ؟ تارا نیازی دوست دختر سابقش هم باهاش زندگی میکرد هم گفت که باطبی تو آمریکا هم با جناب اطلاعاتی در ارتباط بوده ...
      کدام کلیپ؟! همان گفتگوی او با آقای بازجو؟! خب که چه؟! من که نکته ی مشکوکی در آن نیافتم.

ولی کاش آن گفتگوی کاملش را هم گوش می کردید. همان که خود باطبی آن را منتشر کرد. این فخرآور الاغ تیکه هایی از آن گفتگو را حذف کرده بود ، طوریکه این شبهه بوجود بیاید که باطبی همکار آن ها بوده و برایشان جاسوسی می کرده!

درباره ی سایر موراد هم توضیح داده که بازگو کردن همه ی آن ها از حوصله ی اینجا خارج است

لینک های زیر هم در مورد فخرآور است، ملاحظه بفرمایید شاید پاسخ برخی از پرسش هایتان را بگیرید

عباس فخرآور را بیشتر بشناسیم - مقاله ها - وبسایت رسمی احمد باطبی

عباس فخرآور را بیشتر بشناسیم ( 2 ) - مقاله ها - وبسایت رسمی احمد باطبی

احمد باطبی - WiKi

احمد باطبی - وبسایت رسمی احمد باطبی
      یک روزی ملت ما آزاد می شود و این روز زیاد دور نیست. فرهنگ همیشه غالب می شود بر زور و ستم و قلدری!

"فریدون فرخزاد"

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.8%
      دستاوردها:
      HE

Empty

Dariush آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2012
      ماندگاه
      No man's land
      جُستارها
      30
      امتیازها
      83,861
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,020
      از ایشان 8,977 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      60 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      آقا ما دیشب چهار دست با استاد @Russell شترنگ زدیم. دست اول ایشان در یک حمله‌ی گازانبری از طرفِ من مات شدند در حالیکه اصلا انتظارش را نداشتند. دست دوم ایشان از دو اشتباهِ من هوشمندانه استفاده‌ کردند و مرا مات کردند. دستِ سوم و چهارم، با اینکه تقریبا بازی در دست من بود، وقت کم آوردم و باختم!
      درکل چطور بود بازی‌ها راسل جان؟
      Russell این را پسندید.
      Confusion will be my epitaph
      As I crawl a cracked and broken path
      If we make it we can all sit back
      And laugh
      But I fear tomorrow I'll be crying,
      Yes I fear tomorrow I'll be crying
      .Yes I fear tomorrow I'll be crying

11. 2 کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (05-16-2014),undead_knight (05-16-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Dariush نمایش پست ها
      آقا ما دیشب چهار دست با استاد @Russell شترنگ زدیم. دست اول ایشان در یک حمله‌ی گازانبری از طرفِ من مات شدند در حالیکه اصلا انتظارش را نداشتند. دست دوم ایشان از دو اشتباهِ من هوشمندانه استفاده‌ کردند و مرا مات کردند. دستِ سوم و چهارم، با اینکه تقریبا بازی در دست من بود، وقت کم آوردم و باختم!
      درکل چطور بود بازی‌ها راسل جان؟
      بازی‌ها بسیار خوب بود داریوش جان، من واقعا غافلگیر شدم، همانطور که گفتی آن دو دستی هم که زمانت تمام شد کاملا موقعیت برتری در بازی داشتی (بخشی از آن به خاطر مشکلات اینترنت بود که روی اعصاب ما بود). من چندی بود که بازی نکرده بودم. بازی‌ها ولی بسیار جذاب بود و منتظر بازی‌هایِ بعدی هستم. البته با توجه به شناختی که ازت داشتم تا حدی از همان ابتدا هم مشخص بود که با کمی تمرین بازیکن خوبی می‌شوی.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

13. 3 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (05-16-2014),Dariush (05-16-2014),undead_knight (05-16-2014)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.8%
      دستاوردها:
      HE

Empty

Dariush آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2012
      ماندگاه
      No man's land
      جُستارها
      30
      امتیازها
      83,861
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,020
      از ایشان 8,977 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      60 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      بازی‌ها بسیار خوب بود داریوش جان، من واقعا غافلگیر شدم، همانطور که گفتی آن دو دستی هم که زمانت تمام شد کاملا موقعیت برتری در بازی داشتی (بخشی از آن به خاطر مشکلات اینترنت بود که روی اعصاب ما بود). من چندی بود که بازی نکرده بودم. بازی‌ها ولی بسیار جذاب بود و منتظر بازی‌هایِ بعدی هستم. البته با توجه به شناختی که ازت داشتم تا حدی از همان ابتدا هم مشخص بود که با کمی تمرین بازیکن خوبی می‌شوی.
      البته هنوز در استراتژی مشکل زیاد دارم ولی همچنان در حالِ تمرین هستم. بازی‌های بیشتر را که حتما هستم؛ دیشب بازی‌ها خیلی جذاب بودند، حال کردم واقعا
      این مشکل زمان را باید حل کنم. من خیلی زیاد فکر میکنم و این راندمان را پائین می‌آورد، چنانکه بعد از دو دست بازی کردن اصلا تمرکز ندارم. به زدوی دوباره بازی خواهیم کرد و اینبار انتقامِ سختی در انتظارت خواهد بود.
      Russell این را پسندید.
      Confusion will be my epitaph
      As I crawl a cracked and broken path
      If we make it we can all sit back
      And laugh
      But I fear tomorrow I'll be crying,
      Yes I fear tomorrow I'll be crying
      .Yes I fear tomorrow I'll be crying

15. 3 کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (05-16-2014),Russell (05-16-2014),undead_knight (05-16-2014)

بازداشت همیشگی
      Level completed: 51%, Points required for next Level: 99
      دستاوردها:
      Drink My Blood

هیچ

Crusader آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Apr 2014
      جُستارها
      1
      امتیازها
      5,051
      رنک
      45
      Post Thanks / Like
      سپاس
      215
      از ایشان 458 بار در 203 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      13 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گرامیان از چه سایتی شطرنج بازی می‌کنید؟

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 23 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 23 مهمان)

جُستارهای همانند

1. پاسخ: 38
      واپسین پیک: 07-10-2015, 04:13 PM

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •