Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
سفسطه ی فرد یکسان بین! - برگ 2
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 2 از 5 نخستیننخستین 12345 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 11 به 20 از 45

جُستار: سفسطه ی فرد یکسان بین!

سخنور یکم
      Level completed: 66%, Points required for next Level: 68
      Overall activity: 99.4%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      از ایشان 76 بار در 73 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      به شناسه خداوند مهرگستر خیلی مهربان
      " ﻗﻞ ﻟﻤﻦ ﻣﺎ ﻓﻲ ﺍﻟﺴﻤﺎﻭﺍﺕ ﻭﺍﻷﺭﺽ ﻗﻞ ﻟﻠﻪ ﻛﺘﺐ ﻋﻠﻰ ﻧﻔﺴﻪ ﺍﻟﺮﺣﻤﺔ ﻟﻴﺠﻤﻌﻨﻜﻢ ﺇﻟﻰ ﻳﻮﻡ ﺍﻟﻘﻴﺎﻣﺔ ﻻ ﺭﻳﺐ ﻓﻴﻪ ﺍﻟﺬﻳﻦ ﺧﺴﺮﻭﺍ ﺃﻧﻔﺴﻬﻢ ﻓﻬﻢ ﻻ ﻳﺆﻣﻨﻮﻥ " "گو براکیست چه در آسمانهاُ زمین گو براخداوندِ نوشت برخودش مهرآوردن تاباهم می آوردتان سمتِ زمانی برپاشدن نه کژپنداری درِش کَسهایی تباهیدند خودهاشانُ باز آنها نه میباورند "
      ببینید خداوند خودش آفریده میخواهد سهم مردها را دوبرابر از زنها بدهد به کسی دیگر پیوند ندارد ویژه مردها که دلسوز برای زنها میشوند خداوند خودش بِهِشان زبان داده، تازه این گفتهء تخمدان مردها بهایش دوبرابر یا برابر بهای جان زن باشد در سخن خداوند قرآن نیامد نادرست هست،نمونه من میتوانم گویم فلان ناباور چون مزدک چنین دیدگاهی داشت پس همه دفترچه ای های ناباور چنیند،خداوندا مرا برپاساز پیوست نماز دار نه لجباز روپوشنده

سخنور یکم
      Level completed: 33%, Points required for next Level: 337
      Overall activity: 6.0%
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

کنجکاو

سارا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2015
      ماندگاه
      زیر آسمان خدا
      جُستارها
      19
      امتیازها
      18,513
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      288
      از ایشان 325 بار در 277 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      14 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی mbk نمایش پست ها
      نمونه من میتوانم گویم فلان ناباور چون مزدک چنین دیدگاهی داشت پس همه دفترچه ای های ناباور چنیند،خداوندا مرا برپاساز پیوست نماز دار نه لجباز روپوشنده
      سلام و درود راستش جناب مزدک بامداد را باید جدا کنید چون دست کم می توانم بگویم آن فردی که با نام مزدک بامداد با او بحث کردم و آلمانی هم به خوبی می دانست و مسن بود و از ایران در سالهای ابتدای انقلاب به طور قاچاقی فرار کرده بود و.... بسیار فرد مودب و خوش برخورد با سواد یعنی به معنای واقعی کلمه باسواد بود! به طوریکه وقتی برایش کامنت گذاشتم با توجه به برخوردی که از مریدانش دیده بودم در بهترین حالت توقع پاسخ نگرفتن را داشتم ولی ایشان نه تنها پاسخ دادند بلکه حتی خواستند که با ایشان به بحث بنشینم و... نمی دانم شاید آن مزدک بامداد که آلمانی و ترکی خوب می دانست و سره نویسی می کرد و اسلام ستیز قهار و طرفدار سوسیالیسم بود کس دیگری بوده است..........

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      از ایشان 21,650 بار در 7,581 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی سارا نمایش پست ها
      فرومی که مدیر تالار ادبسارش یک لمپن فرومایه است و هر روز چون .... پاچه ی کاربران فرهیخته و نجیب هم میهن را می گیرد و انگها و تهمتهایی که شایسته ی خودش هست را به آنها می گوید دیگر از دیگر مدیرانش توقع بیش از این نمی رود که دروغگویی ها و یاوه گویی هایشان را به ما نسبت دهند!!!! الحق که راست گفت آنکه گفت: کافر همه را به کیش خود پندارد... دیگر پاسخی به این اباطیل نخواهم داد که حیف واژه ...

پرسش و پاسخ‌های فلسفی/دانشیک با مزدک بامداد

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

solo (06-01-2016),Timsar (05-25-2016)

سخنور یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      " ﻟَﺎ ﻳُﺆَﺍﺧِﺬُﻛُﻢُ ﺍﻟﻠَّﻪُ ﺑِﺎﻟﻠَّﻐْﻮِ ﻓِﻲ ﺃَﻳْﻤَﺎﻧِﻜُﻢْ ﻭَﻟَٰﻜِﻦْ ﻳُﺆَﺍﺧِﺬُﻛُﻢْ ﺑِﻤَﺎ ﻋَﻘَّﺪْﺗُﻢُ ﺍﻟْﺄَﻳْﻤَﺎﻥَ ۖ ﻓَﻜَﻔَّﺎﺭَﺗُﻪُ ﺇِﻃْﻌَﺎﻡُ ﻋَﺸَﺮَﺓِ ﻣَﺴَﺎﻛِﻴﻦَ ﻣِﻦْ ﺃَﻭْﺳَﻂِ ﻣَﺎ ﺗُﻄْﻌِﻤُﻮﻥَ ﺃَﻫْﻠِﻴﻜُﻢْ ﺃَﻭْ ﻛِﺴْﻮَﺗُﻬُﻢْ ﺃَﻭْ ﺗَﺤْﺮِﻳﺮُ ﺭَﻗَﺒَﺔٍ ۖ ﻓَﻤَﻦْ ﻟَﻢْ ﻳَﺠِﺪْ ﻓَﺼِﻴَﺎﻡُ ﺛَﻠَﺎﺛَﺔِ ﺃَﻳَّﺎﻡٍ ۚ ﺫَٰﻟِﻚَ ﻛَﻔَّﺎﺭَﺓُ ﺃَﻳْﻤَﺎﻧِﻜُﻢْ ﺇِﺫَﺍ ﺣَﻠَﻔْﺘُﻢْ ۚ ﻭَﺍﺣْﻔَﻈُﻮﺍ ﺃَﻳْﻤَﺎﻧَﻜُﻢْ ۚ ﻛَﺬَٰﻟِﻚَ ﻳُﺒَﻴِّﻦُ ﺍﻟﻠَّﻪُ ﻟَﻜُﻢْ ﺁﻳَﺎﺗِﻪِ ﻟَﻌَﻠَّﻜُﻢْ ﺗَﺸْﻜُﺮُﻭﻥ "
      " نمیگیردتان خداوند به شوخی در سوگندنامه ها تانُ ولی میگیردتان به چه گره زدید سوگند نامه ها باز روپوشنده اش خوراندن دَهی برجا نشسته ها ناتوانهایی از میانگینی چه میخورید سزاوار خانواده تان یا پوشاک دادنشان یا چند آزادسازیِ نگه داشته شده دربندی باز کسی نبوده میابد باز روزه گیری سه ای زمانهایی این روپوشنده ای سوگند نامه تان گُداری سخت سوگند خوردید هم نگهداری کنید سوگند نامه تان جورِ این ریز آشکار میکند خداوند تا شما را نشانه هاش تا انگیخته تان خوش بجا می آورید "
      سلام و درود راستش جناب مزدک بامداد را باید جدا کنید چون دست کم می توانم بگویم آن فردی که با نام مزدک بامداد با او بحث کردم و آلمانی هم به خوبی می دانست و مسن بود و از ایران در سالهای ابتدای انقلاب به طور قاچاقی فرار کرده بود و.... بسیار فرد مودب و خوش برخورد با سواد یعنی به معنای واقعی کلمه باسواد بود! به طوریکه وقتی برایش کامنت گذاشتم با توجه به برخوردی که از مریدانش دیده بودم در بهترین حالت توقع پاسخ نگرفتن را داشتم ولی ایشان نه تنها پاسخ دادند بلکه حتی خواستند که با ایشان به بحث بنشینم و... نمی دانم شاید آن مزدک بامداد که آلمانی و ترکی خوب می دانست و سره نویسی می کرد و اسلام ستیز قهار و طرفدار سوسیالیسم بود کس دیگری بوده است..........
      با درودی
      ببینید این مزدکی که آوردم تنها برای نمونه مانند سازی بود باز اینی که من باهاش گفتگو کردم نه مهارت داشت نه خوش زبان بود که بنده دیدم بهتر است با همان روش خودش باهاش برخورد کنم،باز اگر به خودم پوسخند میزد آشفته نمیشدم که آغاز کرده بود آفریننده هم آیینش را به بدگویی خوب اندکی فهم داشت تنها گیاهخواری کردن را نکوهش میکرد که گوشت خواری را پذیرا بود باز روش آیین ما هست یا میگفت اینهم اینجا بایستی از دیدگاهش پدافند داشته باشد نه جورِ برخی که همیشه میگویند اینُ بیاندازید بیرون یا هیچی از سخنش نمی‌فهمیم که مغزشان به گمانم خوابیده هست،
      خداوندا مرا برپا ساز پیوست نماز دارُ ابزار مدهوش سازها دود کشی ها دخانیاتی نیز غمار گری را از پیرامونمان دور دارُ اینکاره ها را ناگوارا ساز
      اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبدوایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولاالضالین پناه می برم به خداوندازسرکش خیلی رانده به نام خداوندمهرگسترخیلی مهربان پسندیده گفتن براخداوندپرورنده جهانیان مهرگسترخیلی مهربان دارای روزی آییندار آره ای تورا بنده ایم هم آره ای تورایاوری می خواهیم نشان بده مان راستراه خیلی پابرجاشده راستراه کسانی سراسر بخشانيشان دیگری خشمهاشده برشان هم نه گمراهان

سخنور یکم
      Level completed: 33%, Points required for next Level: 337
      Overall activity: 6.0%
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

کنجکاو

سارا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2015
      ماندگاه
      زیر آسمان خدا
      جُستارها
      19
      امتیازها
      18,513
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      288
      از ایشان 325 بار در 277 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      14 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      به شناسه خداوند مهرگستر خیلی مهربان " ﻟَﺎ ﻳُﺆَﺍﺧِﺬُﻛُﻢُ ﺍﻟﻠَّﻪُ ﺑِﺎﻟﻠَّﻐْﻮِ ﻓِﻲ ﺃَﻳْﻤَﺎﻧِﻜُﻢْ ﻭَﻟَٰﻜِﻦْ ﻳُﺆَﺍﺧِﺬُﻛُﻢْ ﺑِﻤَﺎ ﻋَﻘَّﺪْﺗُﻢُ ﺍﻟْﺄَﻳْﻤَﺎﻥَ ۖ ﻓَﻜَﻔَّﺎﺭَﺗُﻪُ ﺇِﻃْﻌَﺎﻡُ ﻋَﺸَﺮَﺓِ ﻣَﺴَﺎﻛِﻴﻦَ ﻣِﻦْ ﺃَﻭْﺳَﻂِ ﻣَﺎ ﺗُﻄْﻌِﻤُﻮﻥَ ﺃَﻫْﻠِﻴﻜُﻢْ ﺃَﻭْ ﻛِﺴْﻮَﺗُﻬُﻢْ ﺃَﻭْ ﺗَﺤْﺮِﻳﺮُ ﺭَﻗَﺒَﺔٍ ۖ ﻓَﻤَﻦْ ﻟَﻢْ ﻳَﺠِﺪْ ﻓَﺼِﻴَﺎﻡُ ﺛَﻠَﺎﺛَﺔِ ﺃَﻳَّﺎﻡٍ ۚ ﺫَٰﻟِﻚَ ﻛَﻔَّﺎﺭَﺓُ ﺃَﻳْﻤَﺎﻧِﻜُﻢْ ﺇِﺫَﺍ ﺣَﻠَﻔْﺘُﻢْ ۚ ﻭَﺍﺣْﻔَﻈُﻮﺍ ﺃَﻳْﻤَﺎﻧَﻜُﻢْ ۚ ﻛَﺬَٰﻟِﻚَ ﻳُﺒَﻴِّﻦُ ﺍﻟﻠَّﻪُ ﻟَﻜُﻢْ ﺁﻳَﺎﺗِﻪِ ﻟَﻌَﻠَّﻜُﻢْ ﺗَﺸْﻜُﺮُﻭﻥ " " نمیگیردتان خداوند به شوخی در سوگندنامه ها تانُ ولی میگیردتان به چه گره زدید سوگند نامه ها باز روپوشنده اش خوراندن دَهی برجا نشسته ها ناتوانهایی از میانگینی چه میخورید سزاوار خانواده تان یا پوشاک دادنشان یا چند آزادسازیِ نگه داشته شده دربندی باز کسی نبوده میابد باز روزه گیری سه ای زمانهایی این روپوشنده ای سوگند نامه تان گُداری سخت سوگند خوردید هم نگهداری کنید سوگند نامه تان جورِ این ریز آشکار میکند خداوند تا شما را نشانه هاش تا انگیخته تان خوش بجا می آورید " با درودی ببینید این مزدکی که آوردم تنها برای نمونه مانند سازی بود باز اینی که من باهاش گفتگو کردم نه مهارت داشت نه خوش زبان بود که بنده دیدم بهتر است با همان روش خودش باهاش برخورد کنم،باز اگر به خودم پوسخند میزد آشفته نمیشدم که آغاز کرده بود آفریننده هم آیینش را به بدگویی خوب اندکی فهم داشت تنها گیاهخواری کردن را نکوهش میکرد که گوشت خواری را پذیرا بود باز روش آیین ما هست یا میگفت اینهم اینجا بایستی از دیدگاهش پدافند داشته باشد نه جورِ برخی که همیشه میگویند اینُ بیاندازید بیرون یا هیچی از سخنش نمی‌فهمیم که مغزشان به گمانم خوابیده هست، خداوندا مرا برپا ساز پیوست نماز دارُ ابزار مدهوش سازها دود کشی ها دخانیاتی نیز غمار گری را از پیرامونمان دور دارُ اینکاره ها را ناگوارا ساز
      پیشتر عرض کردم شاید هم این جناب مزدکی که بنده مفتخر به هم کلامی با ایشان شدم با این جناب مزدک که در دفترچه بوده اند یکی نباشند. هر چند بنده صندلی داغ جناب مزدک دفترچه را که خوانده ام و خب با توجه به گفته های هر دو مزدک در مورد زندگی شخصی و تفکرات و.... به احتمال بالا هردو یکی باشند.

البته ناگفته نماند این جناب مزدکی که با ایشان افتخار هم صحبتی یافتیم از آن اسلام ستیزان قهار بودند و از آن به اصطلاح دانه درشتها بودند که با امثال دکتر سروش و کدیور و... وارد بحث می شده و اتفاقا یکی از آنها هم به ایشان گفته بوده تو چرا به نام اصلیت وارد بحث نمی شوی که ایشان پاسخ داده که به خاطر اعضایی از خانواده اش که در ایران هستند!

ولی واقعا آن فردی که من دیدم بسیار بسیار با سواد بود و البته مهربان و خوش برخورد، پارسی گری هم می کرد و با مهربانی ایرادات زبانی ما را رفع می کرد:)) راستی ماه رمضان در پیش است اگر دلتان خواست برای این کمترین هم دعایی کنید.

سخنور یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      " ﻭﻣﻨﻬﻢ ﻣﻦ ﻋﺎﻫﺪ ﺍﻟﻠﻪ ﻟﺌﻦ ﺁﺗﺎﻧﺎ ﻣﻦ ﻓﻀﻠﻪ ﻟﻨﺼﺪﻗﻦ ﻭﻟﻨﻜﻮﻧﻦ ﻣﻦ ﺍﻟﺼﺎﻟﺤﻴﻦ ‏ 75 ﻓﻠﻤﺎ ﺁﺗﺎﻫﻢ ﻣﻦ ﻓﻀﻠﻪ ﺑﺨﻠﻮﺍ ﺑﻪ ﻭﺗﻮﻟﻮﺍ ﻭﻫﻢ ﻣﻌﺮﺿﻮﻥ ‏ 76 ‏ ﻓﺄﻋﻘﺒﻬﻢ ﻧﻔﺎﻗﺎ ﻓﻲ ﻗﻠﻮﺑﻬﻢ ﺇﻟﻰ ﻳﻮﻡ ﻳﻠﻘﻮﻧﻪ ﺑﻤﺎ ﺃﺧﻠﻔﻮﺍ ﺍﻟﻠﻪ ﻣﺎ ﻭﻋﺪﻭﻩ ﻭﺑﻤﺎ ﻛﺎﻧﻮﺍ ﻳﻜﺬﺑﻮﻥ ‏ 77 ‏ ﺃﻟﻢ ﻳﻌﻠﻤﻮﺍ ﺃﻥ ﺍﻟﻠﻪ ﻳﻌﻠﻢ ﺳﺮﻫﻢ ﻭﻧﺠﻮﺍﻫﻢ ﻭﺃﻥ ﺍﻟﻠﻪ ﻋﻼﻡ ﺍﻟﻐﻴﻮﺏ ‏ 78 ‏"
      " هم ازِشان کسی پیمان بسته خداوندُ تا اگر آورده شویم از بیشتر داریش تا راستکردار میشویمُ تا میباشیم از سازنده کارها 75 باز تا چه آورده شدند از بیشتر داریش تنگ نگر شدند بِهِش هم رو کج کردندُ آنها فراخ گذارهایی 76 باز دنباله شان دو پرداختن دوچهرگی در دلهاشان تا زمانی روبرومیشوندش به چه پشت کردند خداوندُ چه نوید دادندشُ به چه دروغ میپنداشتند 77 آیا نبوده میدانند که اگرِ خداوند میداند رازُ پچ پچشان هم که اگرِ خداوند خیلی دانایی پنهانها را 78 "
      پیشتر عرض کردم شاید هم این جناب مزدکی که بنده مفتخر به هم کلامی با ایشان شدم با این جناب مزدک که در دفترچه بوده اند یکی نباشند. هر چند بنده صندلی داغ جناب مزدک دفترچه را که خوانده ام و خب با توجه به گفته های هر دو مزدک در مورد زندگی شخصی و تفکرات و.... به احتمال بالا هردو یکی باشند.

البته ناگفته نماند این جناب مزدکی که با ایشان افتخار هم صحبتی یافتیم از آن اسلام ستیزان قهار بودند و از آن به اصطلاح دانه درشتها بودند که با امثال دکتر سروش و کدیور و... وارد بحث می شده و اتفاقا یکی از آنها هم به ایشان گفته بوده تو چرا به نام اصلیت وارد بحث نمی شوی که ایشان پاسخ داده که به خاطر اعضایی از خانواده اش که در ایران هستند!

ولی واقعا آن فردی که من دیدم بسیار بسیار با سواد بود و البته مهربان و خوش برخورد، پارسی گری هم می کرد و با مهربانی ایرادات زبانی ما را رفع می کرد:)) راستی ماه رمضان در پیش است اگر دلتان خواست برای این کمترین هم دعایی کنید.
      ببینید اینها شگردشان برای دام اندازی هست خداوند میگوید که اینها پس از این که بِهِشان خوشی رسانده فراموش میکنند که چه ازش پیشتر درخواست میکردند.دو چهره هستند یا منافق ،که من از خداوند میخواهم مرا همرنگشان مکند، بایستی ناباورها را دوست نگیریم هم همبازگذارها را هر چند نیکوییشان شگفتیمان رساند، خداوندا مرا که با زاری میخواهم به دام فریبکارهای ناباور نیاندازیم پذیرا باشُ براپاساز پیوست نماز دار نه ناباور جور دو سمت پرداخته دو چهره
      اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبدوایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولاالضالین پناه می برم به خداوندازسرکش خیلی رانده به نام خداوندمهرگسترخیلی مهربان پسندیده گفتن براخداوندپرورنده جهانیان مهرگسترخیلی مهربان دارای روزی آییندار آره ای تورا بنده ایم هم آره ای تورایاوری می خواهیم نشان بده مان راستراه خیلی پابرجاشده راستراه کسانی سراسر بخشانيشان دیگری خشمهاشده برشان هم نه گمراهان

سرنویسنده دوم
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      ضد و نقیض

سر به زیر

iranbanoo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      جُستارها
      25
      امتیازها
      45,990
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,572
      از ایشان 3,738 بار در 1,364 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      30 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      ما دلمان برای حقوق زنان پر نمیکشد!
      زنی که خودش دلش برای حق و حقوق خودش پر نمیکشد و اصرار دارد که بگوید قبول دارد که ارزشی برابر یک بیضه مرد دارد! بر اساس باورهای خودش. من تنها این را یادآور شدم!
      اینجا اتفاقن کسی که زن است و میگوید به اسلام عقیده دارد و در عین حال قبول ندارد که تنها برای خوابیدن زیر مرد بر اساس همان اسلام آفریده شده! استاندارد دوگانه دارد نه ما :))
      ما فقط یادآوری کردیم جانم.
      قبل از رفلکس نشان دادن احساسی در حد بوندسلیگا بیشتر فکر کنید جانم :)))
      ای بابا شما مگر نبودید میگفتید زن مسلمان از مردش برده ساخته که انگل وار از خون و جان و مالش تغذیه میکند و نفقه میگیرد و چنین چنان....
      خودش هم مینشیند درخانه و خودش را باد میزند و می زاید...حالا چه شد ارزیابی ارزش زنان مسلمان به یکباره مهم شد؟
      بروید در زمین خودتان بازی کنید جااانم
      شراب اولی تر ...

مدیر تالار
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی iranbanoo نمایش پست ها
      ای بابا شما مگر نبودید میگفتید زن مسلمان از مردش برده ساخته که انگل وار از خون و جان و مالش تغذیه میکند و نفقه میگیرد و چنین چنان....
      خودش هم مینشیند درخانه و خودش را باد میزند و می زاید...حالا چه شد ارزیابی ارزش زنان مسلمان به یکباره مهم شد؟
      بروید در زمین خودتان بازی کنید جااانم
      شما هم مثل اینکه کم کم دارید فاطی میشوید!

اگر بهره هوشی کسی کمی بیشتر از هویج باشد متوجه خواهد شد که ما گفتیم اگر شما آنچه اسلام گفته را قبول دارید وظیفه تان تنها خوابیدن زیر مرد است! بسم الله :))))
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

solo (06-01-2016),Timsar (06-01-2016)

نویسنده سوم
      Level completed: 75%, Points required for next Level: 129
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

شاد و سر حال

solo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Mar 2016
      جُستارها
      21
      امتیازها
      18,221
      رنک
      85
      Post Thanks / Like
      سپاس
      66
      از ایشان 69 بار در 50 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      " ﻗﻞ ﻟﻤﻦ ﻣﺎ ﻓﻲ ﺍﻟﺴﻤﺎﻭﺍﺕ ﻭﺍﻷﺭﺽ ﻗﻞ ﻟﻠﻪ ﻛﺘﺐ ﻋﻠﻰ ﻧﻔﺴﻪ ﺍﻟﺮﺣﻤﺔ ﻟﻴﺠﻤﻌﻨﻜﻢ ﺇﻟﻰ ﻳﻮﻡ ﺍﻟﻘﻴﺎﻣﺔ ﻻ ﺭﻳﺐ ﻓﻴﻪ ﺍﻟﺬﻳﻦ ﺧﺴﺮﻭﺍ ﺃﻧﻔﺴﻬﻢ ﻓﻬﻢ ﻻ ﻳﺆﻣﻨﻮﻥ " "گو براکیست چه در آسمانهاُ زمین گو براخداوندِ نوشت برخودش مهرآوردن تاباهم می آوردتان سمتِ زمانی برپاشدن نه کژپنداری درِش کَسهایی تباهیدند خودهاشانُ باز آنها نه میباورند "
      ببینید خداوند خودش آفریده میخواهد سهم مردها را دوبرابر از زنها بدهد به کسی دیگر پیوند ندارد ویژه مردها که دلسوز برای زنها میشوند خداوند خودش بِهِشان زبان داده، تازه این گفتهء تخمدان مردها بهایش دوبرابر یا برابر بهای جان زن باشد در سخن خداوند قرآن نیامد نادرست هست،نمونه من میتوانم گویم فلان ناباور چون مزدک چنین دیدگاهی داشت پس همه دفترچه ای های ناباور چنیند،خداوندا مرا برپاساز پیوست نماز دار نه لجباز روپوشنده
      سفسطه نکن
      چون توی در قرآن نیستند یعنی قوانین اسلامی نیست؟!
      به افراد بی منطق و احساساتی باید هشدار داد که قرآن تنها مرجع دریافت حقایق اسلامی نیست، بلکه احادیث در کنار قرآن از اصولی ترین مراجع اسلام به شمار میروند.
      بدون احادیث شیعیان همانند سنیان هستند لذا این خود از تناقضات قرآن است که میگوید کامل است ولی در واقع اینگونه نیست. از آدمهای نابخردی که احادیث را رد میکنند پرسشهای زیر را بپرسید، از آنها بخواهید که از روی قرآن به شما پاسخ بدهند: چگونه باید نماز خواند؟ چندبار در روز و به چه ترتیب؟
      میزان زکات که باید پرداخته شود چقدر است؟
      میزان جزیه ای که اهل کتاب باید بپردازند (در سوره توبه آِه 29 به آن اشاره شده) چقدر است؟
      آیا پوشیدن لباس زنانه برای مردان جایز است؟
      آیا میتوان لخت نماز خواند؟
      آیا همبستر شدن با حیوانات جایز است؟
      آیا قرآن میگوید که در مسافرت باید نماز را شکسته خواند؟ چگونه باید در هنگام مسافرت نماز خواند؟
      مراسم حج باید چگونه انجام گیرد؟ چند بار به دور کعبه باید چرخید؟ وقت حج کی است؟
      کجای قرآن گفته شده است مسلمانان باید خودشان را ختنه کند؟
      اگر حدیث نباشد از کجا معلوم میشود کدام آیه ناسخ و کدامیک منسوخ است؟ مثلا در مورد شراب شاید آیه ای که میگوید شراب حرام است اول آمده است و بعد آیه دیگر که میگوید فقط در هنگام نماز شراب نخورید آمده و آیه قبلی را منسوخ کرده، یعنی شرابخواری در اسلام جایز است!
      در سوره تحریم آیه شماره 3 پیامبر به زنانش گفته است که خدا در مورد آن مسئله به او اطلاع داده است، این اطلاع چه بوده است؟ کجای قرآن نوشته شده است که این اطلاعات چه بوده است؟ آیا این آیه به این معنی نیست که پیامبر چیزهایی خارج از قرآن را نیز وحی میگرفته است؟
      سوره نساء آیه 34 به مسلمانان اجازه میدهد که زنانشان را بزنند، اگر حدیث نباشد از کجا معلوم میشود این زدن چگونه باید باشد؟ اگر مسلمانی بر اساس این حدیث زنش را آنقدر بزند که او بمیرد آیا نمیتواند بگوید به دستور قرآن عمل کرده؟ بدون حدیث قرآن اجاره قتل زن را به شوهر میدهد!
      بنابر این یک مسلمان بسیار نیازمند احادیث است، از این مسائل شخصی گذشته در مورد احکام قضائی اسلام، بسیار باید به احادیث مراجعه کرد، مثلا وقتی قرآن میگوید دست دزد را قطع کنید، از کجا میتوان فهمید که از کجا باید این دست را قطع کرد؟ در چه شرایطی باید قطع کرد؟ برای اجرای تمامی این قوانین خداپسندانه و ضد بشر، مسلمان وحشی باید به احادیث مراجعه کند، زیرا در قرآن توضیحاتی برای این مسائل نیامده است.
      خداوند خودش بِهِشان زبان داده
      بر فرض که کسی هم اعتراض کنه یعنی شما ها گوش میدین؟
      اولین استدلالی که معمولا میارن اینه:چون خدا گفته،خالق تو گفته پس بهتره بهش عمل کنی تا جامعه به فساد کشیده نشه و امسال این اراجیف که خودتون بهتر میدونین
      کسی هم اعتراض کرده باشه معلوم نمیشه تو کدوم زندان دارین شکنجش میکنین
      ندا آقاسلطان - WiKi
      نرگس محمدی (روزنامه‌نگار) - WiKi
      ناقص العقل برای دفاع از اسلام استدلال عقلانی نیار.هه

بد نیست مجدد ارزش و جایگاه زن رو تو اسلام یادآوری کنم
      زن ستیزی در قرآن

زن، حقوق و مکان اجتماعی او در اسلام

ویژگی های زن خوب از دید حضرت محمد(بچه آوردن زیاد و فرمانبرداری از شوهر)

در اسلام زن ها مهم ترند یا بزها؟

ستم بر زن در ادیان دیگر

نقدی کوتاه بر حجاب اسلامی

نگاهی انتقادی به ازدواج در اسلام

نکاح اسلامی همان زنای قانونی
      تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo557646931987376392.jpg
دیدن: 215
حجم: 28.9 کیلو بایت  

12. یک کاربر برای این پست سودمند از solo گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (06-04-2016)

سخنور یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      " ﻭَﺃَﻗِﻴﻤُﻮﺍ ﺍﻟﺼَّﻼﺓَ ﻭَﺁﺗُﻮﺍ ﺍﻟﺰَّﻛَﺎﺓَ ﻭَﺍﺭْﻛَﻌُﻮﺍ ﻣَﻊَ ﺍﻟﺮَّﺍﻛِﻌِﻴﻦَ ..."
      " هم برپاسازید پیوستن نمازُ آورید پاکیزهُ هم شوید با خم شونده ها.."
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی solo نمایش پست ها
      سفسطه نکن
      چون توی در قرآن نیستند یعنی قوانین اسلامی نیست؟!
      به افراد بی منطق و احساساتی باید هشدار داد که قرآن تنها مرجع دریافت حقایق اسلامی نیست، بلکه احادیث در کنار قرآن از اصولی ترین مراجع اسلام به شمار میروند.
      ببینید خداوند گفته فرمان برید از خداوندُ فرستاده اش، خوب خداوند هم گفته اگر بگومگو یا کشمکشی رخ داد داوریشُ ببرید پیش خداوند هم فرستاده اش پس یکجا میبینیم چیزی نادرست از زبان فرستاده خداوند گفته میشود میرویم پیش خداوند،نمونه پیشتر دنبلان جانوری چون گاوُ گوسفند نمیخوردم یا دنبال پیشوای جاخورده بودم کنون هم دنبلان این جانورها زمانی که بانام خداوند سربریده شده هم دزدی نیوده مردار نبوده میخورمشان،
      بدون احادیث شیعیان همانند سنیان هستند لذا این خود از تناقضات قرآن است که میگوید کامل است ولی در واقع اینگونه نیست. از آدمهای نابخردی که احادیث را رد میکنند پرسشهای زیر را بپرسید، از آنها بخواهید که از روی قرآن به شما پاسخ بدهند: چگونه باید نماز خواند؟ چندبار در روز و به چه ترتیب؟
      میزان زکات که باید پرداخته شود چقدر است؟
      میزان جزیه ای که اهل کتاب باید بپردازند (در سوره توبه آِه 29 به آن اشاره شده) چقدر است؟
      آیا پوشیدن لباس زنانه برای مردان جایز است؟
      آیا میتوان لخت نماز خواند؟
      آیا همبستر شدن با حیوانات جایز است؟
      آیا قرآن میگوید که در مسافرت باید نماز را شکسته خواند؟ چگونه باید در هنگام مسافرت نماز خواند؟
      مراسم حج باید چگونه انجام گیرد؟ چند بار به دور کعبه باید چرخید؟ وقت حج کی است؟
      کجای قرآن گفته شده است مسلمانان باید خودشان را ختنه کند؟
      خوب برخی چیزها چون ختنه چون در سخن خداوند نیامد باورش ندارم،یا در سوره تحریم زمانی چیزی به گونه راز هست نبایست برای همه اشکار شود بدیدم برخی بیخود چیزی درآوردند بگویند ان چه پیامبر درود خداوند برشان باد را با جفتش در میان گذاشت میدانند خوب این جدا گشته سوره میگوید زنها راز مردهاتانُ جایی نگویید هم به مردها سفارش میکند نگهبان زنهاتانباشید هم خانواده تان که دنبال زشتکاری نروند،
      درباره نماز خواندن هم خداوند گفت "وارکعوا مع الراکعین ""خم شوید با خم شونده ها" میگوید جور مردمهای سرزمین خود نماز بخوانید من هم اگر ایرانم جور سرزمین خودم نماز میخوانم افغانستان رفتم جور مردم آنجا،
      اگر حدیث نباشد از کجا معلوم میشود کدام آیه ناسخ و کدامیک منسوخ است؟ مثلا در مورد شراب شاید آیه ای که میگوید شراب حرام است اول آمده است و بعد آیه دیگر که میگوید فقط در هنگام نماز شراب نخورید آمده و آیه قبلی را منسوخ کرده، یعنی شرابخواری در اسلام جایز است!
      در سوره تحریم آیه شماره 3 پیامبر به زنانش گفته است که خدا در مورد آن مسئله به او اطلاع داده است، این اطلاع چه بوده است؟ کجای قرآن نوشته شده است که این اطلاعات چه بوده است؟ آیا این آیه به این معنی نیست که پیامبر چیزهایی خارج از قرآن را نیز وحی میگرفته است؟
      سوره نساء آیه 34 به مسلمانان اجازه میدهد که زنانشان را بزنند، اگر حدیث نباشد از کجا معلوم میشود این زدن چگونه باید باشد؟ اگر مسلمانی بر اساس این حدیث زنش را آنقدر بزند که او بمیرد آیا نمیتواند بگوید به دستور قرآن عمل کرده؟ بدون حدیث قرآن اجاره قتل زن را به شوهر میدهد!
      بنابر این یک مسلمان بسیار نیازمند احادیث است، از این مسائل شخصی گذشته در مورد احکام قضائی اسلام، بسیار باید به احادیث مراجعه کرد، مثلا وقتی قرآن میگوید دست دزد را قطع کنید، از کجا میتوان فهمید که از کجا باید این دست را قطع کرد؟ در چه شرایطی باید قطع کرد؟ برای اجرای تمامی این قوانین خداپسندانه و ضد بشر، مسلمان وحشی باید به احادیث مراجعه کند، زیرا در قرآن توضیحاتی برای این مسائل نیامده است.

بر فرض که کسی هم اعتراض کنه یعنی شما ها گوش میدین؟
      اولین استدلالی که معمولا میارن اینه:چون خدا گفته،خالق تو گفته پس بهتره بهش عمل کنی تا جامعه به فساد کشیده نشه و امسال این اراجیف که خودتون بهتر میدونین
      کسی هم اعتراض کرده باشه معلوم نمیشه تو کدوم زندان دارین شکنجش
      ناسخ هم منسوخ را خوب بیشترتان بد فهمیدید ،نسخه پزشکی شنیدید، همان رونوشت، ناسخ میشود کسی نسخه یا رونوشت میکند منسوخ میشود چیزی که نسخه یا رونوشت شد،خداوند گفت "ما ننسخ من آیة او ننسها .." " چه روبرداری میکنیم از نشانه ای یا دورتر نهیمش.." که بدیدم "نسی" را شما منسوخ میدانستید ،خوب بدیدم آنچه که در نوشتار آسمانی پیشتر چون تورات هم انجیل بوده روبرداری یا منسوخ شده آمده در سخن خداوند قرآن دوباره بایستی آن را انجام دهیم چون روزه هم برخی دگر "نسی" "دور داشته شده " در سخن خداوند قران دوباره نیامد چون ختنه یا نرفتن پیش زن خود در شبهای ماه روزه بیخود خودمان را وادار به انجامش نکنیم ،بدیدم اگر سخن دیگرها همسوی سخن خداوند بوده بایستی انجامدهیم هم اگر نبود پی اش نرویم،
      خداوندا مرا بهانه جوی ناباور مدارُ برپاساز پیوست نماز دار

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. پاسخ: 0
      واپسین پیک: 02-24-2016, 08:03 PM
    2. پرسش و پاسخ‌های فلسفی/دانشیک با مزدک بامداد
      از سوی Mehrbod در تالار دانش و فندآوری
      پاسخ: 225
      واپسین پیک: 01-01-2015, 09:41 AM
    3. مکر مسلمانان در خبر رسانی اخبار اسرائیل و فلسطین!
      از سوی Agnostic در تالار سیاست و اقتصاد
      پاسخ: 26
      واپسین پیک: 08-31-2014, 08:56 AM
    4. ارتباط در سلیقه ی موسیقی و شخصیت و ساختار مغز انسان
      از سوی Nocturne در تالار موسیقی و سینما
      پاسخ: 21
      واپسین پیک: 11-08-2012, 01:12 PM
    5. پاسخ: 92
      واپسین پیک: 09-16-2012, 06:08 PM

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید