• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 2 از 2 نخستیننخستین 12
    نمایش پیکها: از 11 به 13 از 13

جُستار: شعار "مرگ بر یهودی" در تظاهرات امروز!

بازداشت همیشگی
      Level completed: 26%, Points required for next Level: 149
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

kourosh_iran آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2014
      جُستارها
      39
      امتیازها
      7,801
      رنک
      59
      Post Thanks / Like
      سپاس
      537
      از ایشان 546 بار در 365 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی m@hdi نمایش پست ها
      من چه گندی زدم به این مملکت؟! من اگر گندی زدم به زندگی خودم زدم.
      خب شکر خدا که کسخلی شما از نوعی بوده که نتونستی به مملکت صدمه ای بزنی. البته اگر از کارهایی که کردی مثل چاقو چاقو کردن دختر مردم بگذریم. میدونی الان دختره از اون موقع چی سرش اومده؟ شاید از نظر روانی مشکل پیدا کرده باشه. همینطور خانوادش. همینطور از نظر مالی بهشون خسارت خورده. حساب کن جای چاقوها روی بدنش مونده بالاخره یه دختره فردا چطوری میخواد ازدواج کنه؟ این همه مشکل رو تو یک نفر ایجاد کردی واسه دیگران اونم با دلایل مسخره و دیوانه وار. میتونستی بیشتر هم ایجاد میکردی لابد!

اگه خونه عمم رو بعد فوتش اجاره بدم ماهی 1 میلیون بگیرم 1 واحد خونه هم دارم نیاز به دادن اجاره خونه ندارم بعلاوه بابام هم بمیره 1 میلیون حقوقش به من برسه خب با خونه و ماهی 2 میلیون حقوق چیکار میتونم بکنم وقتی هیچ چیزی تو این دنیا برای من لذت بخش نیست؟!
      دیگه مشکل خودته من نمیدونم.
      من که دارم زندگیم رو میکنم واسه خودم سرگرمی و دلخوشی سالم و کم هزینه پیدا کردم به همین هم راضیم چون میدونم همینش هم غنیمته. حالا شما میگی از هیچی لذت نمیبری و مشکل روانی داری دیگه هرجور خودت دوست داری گفتم که اول و آخرش بود و نبود شما برای کسی مهم نیست تنها کسی که میتونه به تو کمک کنه دلسوز شما باشه خودت هستی.

خودکشی غلط نیست بلکه آخرین راه حله من هم راه حلی جز خودکشی نمیبینم. شاید بعد از مرگ زندگی فعلیم رو دوباره تکرار کنم حداقل 3 سال سختی میکشم 22 سالش بد نیست.
      منکه بهت هشدار دادم حالا دیگه خودت میدونی.
      شایدم اون منابع درست میگفتن و خودکشی کردی و بخاطرش رنج بیشتری کشیدی آخرش دوباره هم برگشتی به دنیا محکوم به یک زندگی بدتر شدی بدون اینکه قدرت خودکشی کردن دوباره رو داشته باشی.

بازداشت همیشگی
      Level completed: 26%, Points required for next Level: 149
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

kourosh_iran آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2014
      جُستارها
      39
      امتیازها
      7,801
      رنک
      59
      Post Thanks / Like
      سپاس
      537
      از ایشان 546 بار در 365 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Moshref نمایش پست ها
      من که از این مملکت قطع امید کردم یعنی مشکلم با مسئولین دزد و اختلاسگره فساد تو این مملکت غنی و ثروتمند بی‌داد میکنه کل مساحت کشور قطر اندازه یک یا دو استان ایرانه اما ببینید چه پیشرفتی کردن دوربین فیلمبرداری 4k بهترین امکانات آسمان خراشها نظم، نظافت تکنولوژی پیشرفته چقدر باج دادن که جام جهانی تو کشورشون برگزار بشه درسته که تحت چند کشور ابر قدرت به اینجا رسیده و همه چی رو حاضر آماده بدست میارن اما در رفاه کامل هستن نظم و قانون مقررات حرف اول را میزند.

ما کشوری بدبخت و فلک زده‌ای هستیم که دولت خونخوار آخوندی همه چیز را برای ما سانسور میکند. اینترنت، مجله روزنامه، کتاب و خلاصه همه چی. من اگر کم سواد و عقب افتاده هستم مقصر این دولت خراب شده است که همه منابع درست و حسابی را برای ما فیلتر کرده است و نخبه‌های این کشور را همان اوایل انقلاب اعدام دسته جمعی کردن یا عده‌ای هم که زرنگ بودن خودشان پا به فرار گذاشتن.

آخوندا حرفشون خیلی زوره مردم خودشون رو تحریم کردن حالا طلبکار آمریکا است که چرا تحریم میکند! اصلا وقتی که دولتم من را از همه چی محروم کرده است چطور انتظار دارید من بیام ازش حمایت کنم مگر اینکه جیره خور این مملکت باشم حالب اینجاست که دیشب تو برنامه صفحه آخر شبکه VOA مهدی فلاحتی میگفت یکسری کتاب‌ها رو حق نشر بهشون ندادن و تنها بهانه‌شون این بود که آدم‌های سانسور شده این کتاب رو خوندن مثلا همین خواننده‌هایی که اونور آبن

بعد کوروش میاد میگه

اتفاقا هر چی بدبختی گریبان‌گیرمون میشه از همین اسلام و آخونداست من که هر چی جلوتر میرم بیشتر اسلام و آخوند ستیزتر میشم اینجوری پیش برم من هم یکی از اعدامی‌هام مثل اینکه جوونای این مملکت رو دست کم گرفتی اگر فضا برای اینها باز شود قادر هستن که یک کوه رو جابجا کنند پس اگر آزادمان بگذارند ما هیچی کم نداریم خلاصه اینکه هر چی این آخوندا میگن برعکسش کن راه حل درست بدست میاد.
      این حرفا رو ولش کن حالا اینطور هست شده دیگه نمیشه کاریش کرد. ببین در همین شرایط که هستی حداقل برای خودت عاقلانه فکر کن درست تصمیم بگیر و عمل کن. بهانه نکن فرافکنی نکن همین فرصت ها رو هم از دست بدی همون نقاط امید چیزهای مثبت و دستاورد و امکاناتی هم که هست از دست بدی یا نابودشون کنی.
      میلیون ها میلیاردها انسان در طول تاریخ تاحالا اومدن رفتن هزارجور بلا سرشون اومده، کسی اسمی ازشون نمیبره کسی اهمیتی نداده تاثیری هم نداشتن حتی نتونستن برای خودشون مفید باشن.
      باید که راه خرد در پیش گرفت و خردمندانه زندگی کرد. ولی متاسفانه خیلی ها خرد رو تحریف کردن با زیاده خواهی و فساد و بی بند و باری و هرزگی و ادعای های فضایی و باد هوا قاطیش کردن.

مثل اینکه جوونای این مملکت رو دست کم گرفتی اگر فضا برای اینها باز شود قادر هستن که یک کوه رو جابجا کنند
      برو بینیم باوو
      اینم از اون حرفها و ادعاهای دوزاری.
      جوونای این مملکت همون درس خودشون رو درست بخونن کار و وظایف خودشون رو دست بلد باشن درست انجام بدن تنبل نباشن زیاده خواه نباشن خردمند باشن هرزه نباشن ... نمیخواد کوه رو جابجا کنن!
      من خودم بقدر کافی دیدم برخورد داشتم ضمنا خودم چون دنبال علم و فناوری و تخصص و دانش و توان بودم میدونم اینا همش حرفه و این ملت پخ و استثنای خاصی نیستن.
      جوونای الان اکثرا زیاده خواه و کون گشاد و پررو و بی بند و بار و وقیح و کم سواد هستن. بارها باهاشون بحث کردم انواع رفتارها و تفکرهای ناهنجار رو دیدم با هم درگیر شدیم توهین و تمسخر شده بهم، درحالیکه سواد و بینششون یک دهم منم نبوده. من خیلی زحمت کشیدم حداقل اصولی خیلی دانش و تخصص یاد گرفتم و یه چیزی حالیمه حداقل توی تخصص و شغل و وظایف و رشتهء خودم کم نیاوردم کس کلک بازی نکردم ماست مالی شوت بازی نکردم کارم رو درست انجام دادم. البته درحدی که بابتش واقعا وجدانا خودم رو مسئول و موظف دیدم و قدری که ارزشش رو داشته صرف میکرده پول گرفتم بابتش. ولی جوونای دیگه من هرجا دیدم همش فقط انتظار و کس کلک بازی و زرنگ بازی و تنبل هستن دنبال پول و ثروت بادآورده و عشق و حال هستن که البته خیلی هاشون هم تاحالا هرکاری خواستن کردن بازم دو قورت و نیمشون باقیه زمین و زمان رو فحش میدن از دولت انتظار دارن که اقتصاد خوب باشه پول راحت دربیارن و کلی هم دختربازی و جنده بازی و عیاشی کنن خوش باشن! درحالیکه خیلی کم پیدا میشه آدمهای کار درست از نظر دانش و تخصص و توان توشون باشه و حتی کار و وظایف خودشون رو درست بتونن و انجام بدن. من اینو میگم چون دیدم بهم ثابت شده. اکثرا سوادشون کافی نیست چیزی بارشون نیست فقط دختربازی و عیاشی و علافی و کس کلک بازی و دو دره بازی رو خوب بلدن.

واقعیت رو باید پذیرفت. حالا علت هرچی هست تقصیر هرکس بوده و هست این بهانه و دلیل نمیشه که فقط ادعا و انتظار باشه و فحش و ریدن و سوء استفاده کردن! ما اروپا نیستیم آمریکا نیستیم، نمیتونیم باشیم، به دلایل مختلف، این قضیه پیچیده تر و مشکل تر از این حرفهاست، فقط بحث یه حکومت و دوتا آخوند و اسلام نیست و تاریخ نشون داده که مشکل ریشه دارتر و سخت تر و پیچیده تر از این حرفهاست. ما میتونیم وضع رو بهانه کنیم فقط سوء استفاده کنیم برینیم صدمه بزنیم و میتونیم در حداقلش افراط نکنیم و خردمندانه و عاقلانه تر عمل کنیم و قدر خودمون انتظار داشته و مصرف کنیم باشیم قدر واقعیت و صدمه نزنیم تاجاییکه میتونیم فساد رو گسترده نکنیم هرج و مرج و زیاده خواهی و اسراف رو گسترش ندیم و غیره.
      جوونای این مملکت همین رو هم که دارن باید شکر کنن میتونستن جای جوونای پاکستان و افغانستان و عراق و یمن و سوریه و غیره باشن.
      حالا مث من یا باید قناعت کرد و اندازهء نیاز اساسی و حداقلی یک انسان مصرف کرد و انتظار داشت، یا باید زحمت کشید و تلاش بیشتر کرد و اینقدر فقط صدمه نزد مصرف نکرد نرید به مملکت به جامعه به اخلاق و فرهنگ و همه چیز رو بر اساس منافع و خوشایند خود جعل نکرد.
      ویرایش از سوی kourosh_iran : 05-09-2015 در ساعت 10:26 AM
      m@hdi این را پسندید.

3. 2 کاربر برای این پست سودمند از kourosh_iran گرامی سپاسگزاری کرده اند:

m@hdi (05-09-2015),Moshref (05-09-2015)

سخنور دوم
      Level completed: 24%, Points required for next Level: 306
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

m@hdi آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2013
      جُستارها
      88
      امتیازها
      10,544
      رنک
      68
      Post Thanks / Like
      سپاس
      610
      از ایشان 669 بار در 345 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی kourosh_iran نمایش پست ها
      خب شکر خدا که کسخلی شما از نوعی بوده که نتونستی به مملکت صدمه ای بزنی. البته اگر از کارهایی که کردی مثل چاقو چاقو کردن دختر مردم بگذریم. میدونی الان دختره از اون موقع چی سرش اومده؟ شاید از نظر روانی مشکل پیدا کرده باشه. همینطور خانوادش. همینطور از نظر مالی بهشون خسارت خورده. حساب کن جای چاقوها روی بدنش مونده بالاخره یه دختره فردا چطوری میخواد ازدواج کنه؟ این همه مشکل رو تو یک نفر ایجاد کردی واسه دیگران اونم با دلایل مسخره و دیوانه وار. میتونستی بیشتر هم ایجاد میکردی لابد!
      بعضی چیزها رو نمیخواستم بگم حالا که خیال میکنی اون دختره بی تقصیره بهت میگم:

اون دختره مشکل روانی داشت. مثلا توی sms هاش به من میگفت من نفرتیتی هستم! میگفت من با فراعنه در ارتباطم! دیوونه بازیهاش منو تو دانشگاه بدبخت کرد! اول فقط طرف من میومد منم یک رابطه نصفه نیمه رو باهاش شروع کردم بعد عین جنده ها میرفت خودشو به بقیه پسرها به هر روشی که فکرشو بکنی میچسبوند! بعد بقیه پسرها که منو میشناختن منو مسخره میکردن! من چیکار میتونستم بکنم؟! بهش اگه میگفتم چرا اینکارا رو میکنی اونم میتونست بگه مگه تو دوست پسر منی؟! اونوقت من چی میتونستم بگم؟! این هیچی چطور میتونستم به بقیه ثابت کنم من با این صنمی ندارم که خیال نکنن این دوست دختر منه و منو مسخره نکنن؟!

2 مورد دیگه از دیوونه بازیهاش رو برات میگم! ازش شماره خواستم نه برای sms بازی بلکه برای اینکه آیپادش رو گرفته بودم خواستم اگه کاری داشتم بهش sms بدم شماره اشتباهی داد بعدش تحت فشار شماره درستش رو داد منم فکر کردم دوست نداشته این کارو بکنه واسه همین شمارش رو پاک کردم. فکر میکنی اون چیکار کرد؟! آخر همون روز چند ساعت با من sms بازی کرد! یه مورد دیگه! من داشتم میرفتم خونه گفت مسیرت کجاست گفتم خیابونو میرم بالا گفت مسیر منم همونه بعدش چند قدم جلوتر از من حرکت میکرد! خب تو اگه خجالت میکشی با یه پسر راه بری چرا پیشنهاد میدی؟! هدفت از این رفتار تحقیر آمیز چیه؟!

تو آیپادش پر از آهنگای عربی بود بعد گفتم عربی؟ گفت نه از عربا متنفرم! اصلا هم نمیخورد عرب باشه چون بلوند بود. (پوستش سفید، چشاش آبی و موهاش طلایی بود) بعد از درگیری فهمیدم که هم ننش هم باباش عربن! بعد درگیری تو کافی شاپ منتظر پلیس بودم. اول ننش اومد بعد اگه 1 چیز به من میگفت 10 تا چیز به دخترش میگفت. چرا؟ چون میدونست کرم از دختر دیوونه خودشه. برادرشم کاری با من نداشت. عمش و پسر عمش هم اومدن. اونجا بود که من فهمیدم با اینکه با پسر عمش رابطه داره اومده طرف من! بعد فهمیدم که از نظر دیوونگی به باباش رفته چون ننش گفت باباش اگه بفهمه با شمشیر (عرب احمق خیال کرده 1400 سال پیشه!) هم دخترشو میکشه هم تو رو.

تو اون دوره ای که تیمارستان بستری بودم مامانم که باورش نمیشد من این کارو کرده باشم باهاش یه بار تماس گرفت بعدش شمارشو عوض کرد. تو اون یه بار خودش به مامانم گفت من پسر خیلی خوبی بودم هم مودب هم درسخون. خودشم میدونست از سرشم زیادترم. به هر حال من 2 ماه تیمارستان بستری شدم اون 2 ساعت بیمارستان! وضع مالیشونم خوبه جای همه زخم ها رو لیزر کردن پس ناراحت نباش جای چاقوها رو بدنش نمونده و مشکلی از نظر ازدواج نداره و همسر آیندش چیزی از این ماجرا نمیفهمه. فقط نمیدونم کی حاضره زن این دیوونه بشه!

به هر حال شانس اورد! اگه چاقوم تو گردنش فرو میرفت ... اگه چاقوم 2 میلیمتر بیشتر تو سینش فرو میرفت ... اگه اورژانس چند دقیقه دیرتر میومد و بیشتر ازش خون میرفت ... اگه هر کدوم از این اتفاقا افتاده بود مرده بود و من اعدام شده بودم. واقعا حیف!

ویرایش=چند ماه بعد از اینکه از تیمارستان اومدم بیرون از تلویزیون تو یکی از این تجمع هایی که طرفدارای خامنه ای و جمهوری اسلامی جمع شده بودن دیدمش که مصاحبه کرد! پرچم جمهوری اسلامی دستش بود خیلی هم خندون بود تخم سگ.
      ویرایش از سوی m@hdi : 05-09-2015 در ساعت 03:23 PM

5. 2 کاربر برای این پست سودمند از m@hdi گرامی سپاسگزاری کرده اند:

kourosh_iran (05-09-2015),Moshref (05-09-2015)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. پاسخ: 8
      واپسین پیک: 01-17-2015, 09:49 AM
    2. پاسخ: 31
      واپسین پیک: 08-14-2012, 08:37 PM
    3. پاسخ: 8
      واپسین پیک: 04-28-2012, 10:30 PM
    4. پاسخ: 106
      واپسین پیک: 11-29-2010, 04:26 PM
    5. پاسخ: 9
      واپسین پیک: 11-29-2010, 10:30 AM

مجوز های پیک و ویرایش