• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

نمایش پیکها: از 1 به 8 از 8

جُستار: خوشحالی علی از شکست ایرانیان!

سخنور دوم
      Level completed: 24%, Points required for next Level: 306
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

m@hdi آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2013
      جُستارها
      88
      امتیازها
      10,544
      رنک
      68
      Post Thanks / Like
      سپاس
      610
      از ایشان 669 بار در 345 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

خوشحالی علی از شکست ایرانیان!

با سلام

اینکه علی یک انسان پلیدی بوده از کشتار بنی قریظه بدست او و نیرنگ او به عمر بن عبدود و رفتارش با مشرکان مشخص است اما ایرانیان خیلی علی را دوست دارند همانقدر که از عمر بدشان میاید و حمله به ایران را کار عمر میدانند حال آنکه عمر داماد علی بوده و جانشینش در مدینه و از همه مهمتر مشاور او در حملات عمر به ایران بوده و هیچوقت کشته شدن ایرانیان و تجاوز به زنان ایرانی و برده شدن کودکان ایرانی باعث اعتراض علی به عمر نشد همانطور که حسین در مقابل این فجایع سکوت کرد و وقتی دید یزید شعایر اسلامی را رعایت نمیکند قیام کرد و اصولا از نظر اسلامی کشته شدن مشرکان و برده شدن نامسلمانان و تجاوز به زنانشان مسئله ای نیست که ناراحت کننده باشد مسئله ناراحت کننده شرابخواری حاکم اسلامیست!

اما در مورد رفتار علی با ایرانیان به کنار از مشورت هایی که با عمر در هنگام حمله او به ایران میکرد و همچنین کشتار ایرانیان در زمان خلافت خودش صرفا به این دلیل که خراج را پرداخت نمیکردند (که در تاپیکی جداگانه به آن پرداختم) نکته دیگری وجود دارد که به تنهایی نشان میدهد که علی همانند عمر که نزد ایرانیان منفور است شخصی بوده که ذلت ایرانیان برایش دلپذیر بوده همانند پیامبرش که براساس حدیثی در زمان حیاتش هدفش از لا اله الا الله تسلط عرب بر عجم بوده.

یکراست میرم سر اصل مطلب! راجع به "دشمنی علی بن ابیطالب با ایرانیان" مقاله ای کامل با همین نام در زندیق موجود است ولی این جمله به تنهایی برای رهایی از خواب غفلت در مورد علی کفایت میکند. علی پس از شکست ایرانیان و پیروزی اعراب گفت:

"ای مردم کوفه! شما شوکت عجمان را ببردید!" (تاریخ طبری جلد 6 صفحه 2408)

تاریخ طبری هم که منبع معتبری هست. میبینید چقدر خفت ایرانیان برای علی دلپذیر است؟! آیا کسی که به دنبال هدایت مردم است اینگونه سخن میگوید؟! آیا کسی که نژاد برایش مهم نیست اینگونه سخن میگوید؟!

شاید بگویید چون در قرآن آمده که نژاد مهم نیست پس این گزارش جعلی است! من از شما میپرسم آیا در قرآن آمده که شکنجه صحیح است؟! اما محمد شوهر صفیه را شکنجه کرد!

همین مساله در مورد طالبان و القاعده و النصره و وهابیون و داعش و امثالهم هم صدق میکند. همه چیز لازم نیست که صریحا در قرآن آمده باشد. در کنار قرآن، سنت وجود دارد و مفتی ها هم با توجه به سنت پیامبرشان فتوا میدهند. فهم افراد هم از سنت متفاوت است همانطور که فهم شیعیان و اهل سنت از اسلام متفاوت است. نتیجه چه میشود؟! درگیری و کشت و کشتار و خونریزی! وقتی قانونی صراحت نداشته باشد محل اختلاف میشود و وقتی این قانون گرفتن جان انسانها را براساس عقیده شان هدفمند کند نتیجه اش خون و خونریزی عقیدتی میشود. من نقش برخی کشورها را در اختلاف افکنی و کشت و کشتار نفی نمیکنم اما ریشه این مشکلات از اسلام است که قرآن کتاب محوریش پر از ابهام است چه رسد به سنت!

2. یک کاربر برای این پست سودمند از m@hdi گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (05-04-2015)

سخنور یکم
      Level completed: 66%, Points required for next Level: 68
      Overall activity: 99.4%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      از ایشان 76 بار در 73 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
      "إِنَّ الَّذِینَ یَكْفُرُونَ بِآیَاتِ اللّهِ وَیَقْتُلُونَ النَّبِیِّینَ بِغَیْرِ حَقٍّ وَیَقْتُلُونَ الِّذِینَ یَأْمُرُونَ بِالْقِسْطِ مِنَ النَّاسِ فَبَشِّرْهُم بِعَذَابٍ أَلِیمٍ (21) أُولَـئِكَ الَّذِینَ حَبِطَتْ أَعْمَالُهُمْ فِی الدُّنْیَا وَالآخِرَةِ وَمَا لَهُم مِّن نَّاصِرِینَ (22)‏ أَلَمْ تَرَ إِلَى الَّذِینَ أُوْتُواْ نَصِیباً مِّنَ الْكِتَابِ یُدْعَوْنَ إِلَى كِتَابِ اللّهِ لِیَحْكُمَ بَیْنَهُمْ ثُمَّ یَتَوَلَّى فَرِیقٌ مِّنْهُمْ وَهُم مُّعْرِضُونَ (23) ذَلِكَ بِأَنَّهُمْ قَالُواْ لَن تَمَسَّنَا النَّارُ إِلاَّ أَیَّاماً مَّعْدُودَاتٍ وَغَرَّهُمْ فِی دِینِهِم مَّا كَانُواْ یَفْتَرُونَ (24) فَكَیْفَ إِذَا جَمَعْنَاهُمْ لِیَوْمٍ لاَّ رَیْبَ فِیهِ وَوُفِّیَتْ كُلُّ نَفْسٍ مَّا كَسَبَتْ وَهُمْ لاَ یُظْلَمُونَ (25) قُلِ اللَّهُمَّ مَالِكَ الْمُلْكِ تُؤْتِی الْمُلْكَ مَن تَشَاء وَتَنزِعُ الْمُلْكَ مِمَّن تَشَاء وَتُعِزُّ مَن تَشَاء وَتُذِلُّ مَن تَشَاء بِیَدِكَ الْخَیْرُ إِنَّكَ عَلَىَ كُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ (26) تُولِجُ اللَّیْلَ فِی الْنَّهَارِ وَتُولِجُ النَّهَارَ فِی اللَّیْلِ وَتُخْرِجُ الْحَیَّ مِنَ الْمَیِّتِ وَتُخْرِجُ الَمَیَّتَ مِنَ الْحَیِّ وَتَرْزُقُ مَن تَشَاء بِغَیْرِ حِسَابٍ (27) لاَّ یَتَّخِذِ الْمُؤْمِنُونَ الْكَافِرِینَ أَوْلِیَاء مِن دُوْنِ الْمُؤْمِنِینَ وَمَن یَفْعَلْ ذَلِكَ فَلَیْسَ مِنَ اللّهِ فِی شَیْءٍ إِلاَّ أَن تَتَّقُواْ مِنْهُمْ تُقَاةً وَیُحَذِّرُكُمُ اللّهُ نَفْسَهُ وَإِلَى اللّهِ الْمَصِیرُ (28) قُلْ إِن تُخْفُواْ مَا فِی صُدُورِكُمْ أَوْ تُبْدُوهُ یَعْلَمْهُ اللّهُ وَیَعْلَمُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأرْضِ وَاللّهُ عَلَى كُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ (29)‏ یَوْمَ تَجِدُ كُلُّ نَفْسٍ مَّا عَمِلَتْ مِنْ خَیْرٍ مُّحْضَراً وَمَا عَمِلَتْ مِن سُوَءٍ تَوَدُّ لَوْ أَنَّ بَیْنَهَا وَبَیْنَهُ أَمَداً بَعِیداً وَیُحَذِّرُكُمُ اللّهُ نَفْسَهُ وَاللّهُ رَؤُوفُ بِالْعِبَادِ (30) قُلْ إِن كُنتُمْ تُحِبُّونَ اللّهَ فَاتَّبِعُونِی یُحْبِبْكُمُ اللّهُ وَیَغْفِرْ لَكُمْ ذُنُوبَكُمْ وَاللّهُ غَفُورٌ رَّحِیمٌ (31) قُلْ أَطِیعُواْ اللّهَ وَالرَّسُولَ فإِن تَوَلَّوْاْ فَإِنَّ اللّهَ لاَ یُحِبُّ الْكَافِرِینَ (32) إِنَّ اللّهَ اصْطَفَى آدَمَ وَنُوحاً وَآلَ إِبْرَاهِیمَ وَآلَ عِمْرَانَ عَلَى الْعَالَمِینَ (33)"
      "چون کسانی روی می گردانند به نشانه های خداوند نیز می کشند پیامبرانُ به بیگانهء درست هم می کشند کسانیُ دستور می دهند به سهمُ از مردمان باز مژده بدهشان به ناگواری خیلی دردناکی 21آندسته کسانی اند ناچیز شد انجامهاشان در نزدیک هم واپسین هم چیست تا برایشان از کمک کنند گانی 22آیا نبوده می بینی سوی کسانی دریافتند بهره ای از نوشتارُ فراخوانده می شوند سوی نوشتار خداوند برای فرمان می راند میانشان پس روی کج می کنند فرازی ازشان هم آنها پیداگشت هایند 23 آن به که چون آنها گفتند نمی باشد می سایدمان آتش جز زمانهایی شماره گشته هایی هم فریب ساختشان در آیینشان چه بودند می بافند 24باز چگونه هنگامی گردآوری کردیمشان برای زمانی نباشد نادرست پنداری درش هم رساشد همهء تنی چه اندوخت هم آنها نباشد ستم می شوند 25 بگو خداوندا دارای دارگشتگی می دهی داراگشتگی کسیُ می خواهی هم برمی داری داراگشتگی از کسی می خواهی هم شکست ناپذیر می کنی کسیُ می خواهی هم خوار می کنی کسیُ می خواهی بدستت بهترِ چونی بر همه چیزی خیلی اندازه گذاری 26 درمی آوری شب در روز هم درمی آوری روز در شب هم بیرون می آوری زنده از مرده هم بیرون می آوری مرده از زنده هم توشه می دهی کسیُ می خواهی به بیگانهء رسیدگی 27 نباشد می گیرد باورمندان رویگردانانُ سرپرستانی از جدای باورمندان هم کسی انجام می دهد آن باز نیست تا برایش از خداوند در چیزی جز که بیم می دارید ازشان بیمی هم پرهیز می داردتان خداوند تنشُ هم سوی خداوندِ جابجاگشت ها 28 بگو اگر پنهان می کنید در بالاجاهاتان یا آشکار می کنیدش می داندش خداوند هم می داند چه در آسمانهاست هم چه در زمین هم خداوندِ بر همه چیز خیلی اندازه گذاری 29زمانی می یابد هر تنی چه انجام داد از بهتری آماده گشته ای هم چه انجام داد از بدی آرزو می کند تا یا که چون میان خود هم میانش کشیده ایست خیلی دوری هم پرهیز می داردتان خداوند تنشُ هم خداوند خیلی دلجویست به بندگان 30 بگو اگر بودید دوست می دارید خداوندُ باز پی برویدم هم درست می کند تا برایتان گناهانتان نیز خداوند خیلی درست سازی خیلی مهربانیست 31بگو فرمان ببرید خداوندُ هم فرستادهُ باز اگر روی کج کردند باز چون خداوند نباشد دوست می دارد رویگردانانُ 32 چون خداوند برگزید آدم هم نوحی هم خاندان ابراهیم هم خاندان عمرانُ بر جهانیان 33"
      خداوند نوشتارشُ آورد به این همه روشنگری ازش روی می گردانید خود خداوندُ باور ندارید روز واپسین را باور ندارید شما هیچ پی راستی نیستید چون همیشه داستان پردازی را دوست دارید
      ببینید برای گفتهء یکی از باورمندان در آغاز باورمندی به آیین فرمانبرداری اسلام چند جور می شود برداشت کرد که شاید ایرانیان به نازیدن توانایی خود می پرداختند که خداوند توانشان را بدست گروهی باورمندان از اعراب برگرفت
      همانند این جمهوری اسلامی که توی ایران شد گروهی بر گروه پیشین پیروز شدند هم هنوزم گروهی کینه بدلند که چرا فرمانروایی یک شاه از میان رفت
      خداوندا تویی که زندهء پاینده
      ویرایش از سوی mbk : 05-03-2015 در ساعت 08:06 AM
      اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبدوایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولاالضالین پناه می برم به خداوندازسرکش خیلی رانده به نام خداوندمهرگسترخیلی مهربان پسندیده گفتن براخداوندپرورنده جهانیان مهرگسترخیلی مهربان دارای روزی آییندار آره ای تورا بنده ایم هم آره ای تورایاوری می خواهیم نشان بده مان راستراه خیلی پابرجاشده راستراه کسانی سراسر بخشانيشان دیگری خشمهاشده برشان هم نه گمراهان

سخنور دوم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

m@hdi آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2013
      جُستارها
      88
      امتیازها
      10,544
      رنک
      68
      Post Thanks / Like
      سپاس
      610
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی mbk نمایش پست ها
      ببینید برای گفتهء یکی از باورمندان در آغاز باورمندی به آیین فرمانبرداری اسلام چند جور می شود برداشت کرد که شاید ایرانیان به نازیدن توانایی خود می پرداختند که خداوند توانشان را بدست گروهی باورمندان از اعراب برگرفت
      شکسته شدن شوکت ایرانیان برای علی محل خوشحالی بوده و اگر علی به دنبال هدایت ایرانیان بود باید واکنشش این میبود که میگفت الله را شکر که کفار را شکست دادیم و اسلام پیروز شد نه اینکه بگوید شوکت ایرانیان را شکستیم!

5. یک کاربر برای این پست سودمند از m@hdi گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (05-04-2015)

سخنور یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      " {لِكُلِّ أُمَّةٍ جَعَلْنا مَنْسَكاً هُمْ ناسِكُوهُ فَلا یُنازِعُنَّكَ فِی الْأَمْرِ وَادْعُ إِلى رَبِّكَ إِنَّكَ لَعَلى هُدىً مُسْتَقِیمٍ (67)""برای همهء سردسته ای گذاشتیم روش پرستیدنی آنها روش می پرستندش باز نباشد بگومگو می کندت در دستور هم فرابخوان سوی پروردگارت چونی تا برای روی پایسته خواسته گشته ای 67"
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی m@hdi نمایش پست ها
      شکسته شدن شوکت ایرانیان برای علی محل خوشحالی بوده و اگر علی به دنبال هدایت ایرانیان بود باید واکنشش این میبود که میگفت الله را شکر که کفار را شکست دادیم و اسلام پیروز شد نه اینکه بگوید شوکت ایرانیان را شکستیم!
      رفتم به نشانی که تو دادی گشتی زدم چنینی که تو گفتی نیافتم چیز دیگر نوشته بود توی irpdf.com اونو دریافت کردم سراسر این چیزها واسه ام کششی نیست بروم دنبالشان زمانی که سخن خداوندُ دارم از همه چیز گذشتم سرود نوشته دیگران که بهشان نیازی ندارم یه زمانی چیزهایی تو تارنما گیرم آمد می خوانم می گذرم نه که بمونم تویشان
      خداوندا مرا نماز خوان بدار هم کنارم باش هم سخنت را بر من ارزانی بدار
      اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبدوایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولاالضالین پناه می برم به خداوندازسرکش خیلی رانده به نام خداوندمهرگسترخیلی مهربان پسندیده گفتن براخداوندپرورنده جهانیان مهرگسترخیلی مهربان دارای روزی آییندار آره ای تورا بنده ایم هم آره ای تورایاوری می خواهیم نشان بده مان راستراه خیلی پابرجاشده راستراه کسانی سراسر بخشانيشان دیگری خشمهاشده برشان هم نه گمراهان

سخنور دوم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

m@hdi آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2013
      جُستارها
      88
      امتیازها
      10,544
      رنک
      68
      Post Thanks / Like
      سپاس
      610
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      رفتم به نشانی که تو دادی گشتی زدم چنینی که تو گفتی نیافتم چیز دیگر نوشته بود توی irpdf.com اونو دریافت کردم سراسر این چیزها واسه ام کششی نیست بروم دنبالشان زمانی که سخن خداوندُ دارم از همه چیز گذشتم سرود نوشته دیگران که بهشان نیازی ندارم یه زمانی چیزهایی تو تارنما گیرم آمد می خوانم می گذرم نه که بمونم تویشان
      اولا که چرا دروغ میگویید؟! بنده در سال 88 زمانی که مسلمان بودم و به سایت زندیق آمدم و مطالب ضد اسلامی این سایت رو خوندم یادمه اوایل همیشه به منابع رجوع میکردم چون به نویسنده اعتماد نداشتم ولی بعد از مراجعات مکرر وقتی دیدم نویسنده دروغگو نیست دیگر مراجعه نکردم. بنده جلد 6 تاریخ طبری را از همان سایتی که گفتید دانلود کردم (irpdf.com) لطفا بروید صفحه 2408 زیر قسمت "توقف امیر مومنان" نوشته:

"ای مردم کوفه! شما شوکت عجمان و شاهانشان را ببردید و جماعتهاشان را پراکندید که میراث آنها به شما رسید ...."

میبینید؟! امیر مومنان علی نگفته شما شوکت کفار را ببردید گفته شما شوکت عجمان یا همان ایرانیان را ببردید! در کلام علی مشخص است که تفکر نژاد پرستانه وجود دارد نه تفکر هدایتگرایانه که اگر بود همانجور که در پست قبلی گفتم سخن میگفت نه به این شکل. از نظر علی میراث ما ایرانیان هم به اعراب رسیده! زهی خیال باطل!

دوما اینکه میگویید من قرآن را دارم و کافیست مزخرفی هست که همه مسلمانان وقتی به سراغ سنتشان میروند میگویند و برای من چیز جدیدی نیست! هرچند که قرآن هم به تنهایی پر از اراجیف هست (رجوع به کتاب نقد قرآن دکتر سها کنید) ولی وقتی آدم سراغ سنت برای درک بهتر میرود پی میبرد که اسلام مزخرفترین دین تاریخ بشریت هست!

پس اسلام تشکیل شده از قرآن و سنت. این دو از یکدیگر جدا شدنی نیستند. شاید پای منبر آخوندهای حیله گر هرچی که منطقی هست را مستند و هرچی که منطقی نیست را بدون سند بنامند ولی انسان محقق با این حرفها سرش کلاه نمیرود مگر کسی که دوست دارد احمق بماند.

8. یک کاربر برای این پست سودمند از m@hdi گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (05-04-2015)

سخنور یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      " وإن جادلوك فقل الله أعلم بما تعملون ( 68 ) الله یحكم بینكم یوم القیامة فیما كنتم فیه تختلفون ( 69 )"
      "هم اگر بگومگو کردنت باز بگو خداوند داناتری به چه انجام می دهید است 68خداوند فرمان می راند میانتان زمانی برپاشدنست در چه بودید درش رودررو چند هستید69"
      اولا که چرا دروغ میگویید؟! بنده در سال 88 زمانی که مسلمان بودم و به سایت زندیق آمدم و مطالب ضد اسلامی این سایت رو خوندم یادمه اوایل همیشه به منابع رجوع میکردم چون به نویسنده اعتماد نداشتم ولی بعد از مراجعات مکرر وقتی دیدم نویسنده دروغگو نیست دیگر مراجعه نکردم. بنده جلد 6 تاریخ طبری را از همان سایتی که گفتید دانلود کردم (irpdf.com) لطفا بروید صفحه 2408 زیر قسمت "توقف امیر مومنان" نوشته:

"ای مردم کوفه! شما شوکت عجمان و شاهانشان را ببردید و جماعتهاشان را پراکندید که میراث آنها به شما رسید ...."

میبینید؟! امیر مومنان علی نگفته شما شوکت کفار را ببردید گفته شما شوکت عجمان یا همان ایرانیان را ببردید! در کلام علی مشخص است که تفکر نژاد پرستانه وجود دارد نه تفکر هدایتگرایانه که اگر بود همانجور که در پست قبلی گفتم سخن میگفت نه به این شکل. از نظر علی میراث ما ایرانیان هم به اعراب رسیده! زهی خیال باطل!

دوما اینکه میگویید من قرآن را دارم و کافیست مزخرفی هست که همه مسلمانان وقتی به سراغ سنتشان میروند میگویند و برای من چیز جدیدی نیست! هرچند که قرآن هم به تنهایی پر از اراجیف هست (رجوع به کتاب نقد قرآن دکتر سها کنید) ولی وقتی آدم سراغ سنت برای درک بهتر میرود پی میبرد که اسلام مزخرفترین دین تاریخ بشریت هست!

پس اسلام تشکیل شده از قرآن و سنت. این دو از یکدیگر جدا شدنی نیستند. شاید پای منبر آخوندهای حیله گر هرچی که منطقی هست را مستند و هرچی که منطقی نیست را بدون سند بنامند ولی انسان محقق با این حرفها سرش کلاه نمیرود مگر کسی که دوست دارد احمق بماند.
      یک که دروغ نگفتم رفتم پایینترهاش را خواندم به گفته ای سرسری گذشتم
      دو که این نیست من برای هر گفته یا کار باورمندان نادرست بوده یا نادرست ازشان شنیدند بیایم کنار ناباوران به خداوند, خداوند میان همه فرمان می راند اگر کار نادرستی انجام دادیم همیشه دوست باورمندانم که خداوند را پذیرایند
      روش یا سنت مزخرف نیست تنها چون کمی از زمانش گذشته شاید نشود درست ازش برداشتی کرد تازه در سخن خداوند بارها گفته پیامبران کارهای ناسنجیده ای ازشان سرزده باز روی به خداوند می آوردند
      سه که نادکتر سها چون نام خداوند نیاورده ارزشی برای گفته اش نمی دانم پیشتر چیزهایی گفتم
      پناه بر خداوندی که گناه همباز گذاری بهش را نمی بخشد هم درودی بر باورمندان

سخنور دوم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

m@hdi آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2013
      جُستارها
      88
      امتیازها
      10,544
      رنک
      68
      Post Thanks / Like
      سپاس
      610
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      یک که دروغ نگفتم رفتم پایینترهاش را خواندم به گفته ای سرسری گذشتم
      یکی از دلایلی که شما هیچوقت از اسلام برنمیگردید هم همین است! به حرف های مخالف توجه نمیکنید مبادا اینکه دینتون رو از دست بدید بیفتید جهنم!

دو که این نیست من برای هر گفته یا کار باورمندان نادرست بوده یا نادرست ازشان شنیدند بیایم کنار ناباوران به خداوند, خداوند میان همه فرمان می راند اگر کار نادرستی انجام دادیم همیشه دوست باورمندانم که خداوند را پذیرایند
      اگه شیعه نیستید حرفی ندارم اما اگر شیعه هستید شما مدعی هستید که ائمه معصومند و کار غلطی از آنها سر نمیزند. خب! بفرما این یکی! اگه خواستی بیشتر هم میگم.

روش یا سنت مزخرف نیست تنها چون کمی از زمانش گذشته شاید نشود درست ازش برداشتی کرد تازه در سخن خداوند بارها گفته پیامبران کارهای ناسنجیده ای ازشان سرزده باز روی به خداوند می آوردند
      بحث سر برداشت نادرست نیست عزیز بحث سر این است که شما که در قرن 21 زندگی میکنید اگر سراغ سنت بروید حرفهایی میشنوید که برای یک انسانی که در هزاره سوم زندگی میکند مسخره هست پس علما برای اینکه لاپوشانی کنند میگویند یا سندیت نداره یا میگویند برداشت درستی نکردید و اینجا منظورش این نبوده! تا دلت بخواد این علمای حیله گر اسلام تفسیر برخلاف متن میکنند تا ایرادات را بپوشانند.

سه که نادکتر سها چون نام خداوند نیاورده ارزشی برای گفته اش نمی دانم پیشتر چیزهایی گفتم
      جواب خیلی ساده است! چون به خدا اعتقادی ندارد. آیا هرکسی که به خدا اعتقاد دارد و اول سخنش بسم الله الرحمن الرحیم میگوید حرفش راست است؟! به همان دلیل هرکسی که به خدا اعتقاد ندارد و اول سخنش به نام خدا نمیاورد حرفش صرفا غلط نیست. شما هنوز حرفهای ایشان را نخوانده اید بعد فله ای میزنید زیر همه چی؟!

11. 2 کاربر برای این پست سودمند از m@hdi گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (05-04-2015),kourosh_iran (05-04-2015)

سخنور یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      "قَالَ رَبِّ إِنِّی دَعَوْتُ قَوْمِی لَیْلا وَنَهَارًا. فَلَمْ یَزِدْهُمْ دُعَائِی إِلاَّ فِرَارًا. وَإِنِّی كُلَّمَا دَعَوْتُهُمْ لِتَغْفِرَ لَهُمْ جَعَلُوا أَصَابِعَهُمْ فِی آذَانِهِمْ وَاسْتَغْشَوْا ثِیَابَهُمْ وَأَصَرُّوا وَاسْتَكْبَرُوا اسْتِكْبَارًا "
      "گفت پروردگارم چونم فراخواندم همخویشانمُ شبی هم روزی.باز نبوده می افزایدشان فراخوانی ام جز گریزی.هم چونم هر چه فراخواندمشان برای درست می کنی تا برایشان گذاشتند انگشتهاشان در گوشهاشان هم خواستند بپوشند پیراهنشان هم لج کنند هم بخواهند بزرگی چند کنند خواهش چند بزرگی"
      یکی از دلایلی که شما هیچوقت از اسلام برنمیگردید هم همین است! به حرف های مخالف توجه نمیکنید مبادا اینکه دینتون رو از دست بدید بیفتید جهنم!
      یکی از انگیزانهایی که هیچ گاه نخواهم از آیین فرمانرواییی اسلام برگردم باور به خداوند یگانه است گفته های رودرروی خداوند تا کنون باری واسم نداشته که زین پس داشته باشد درست است از دوزخ سخت می ترسم همانجور که از یک آتش ریز می ترسم

اگه شیعه نیستید حرفی ندارم اما اگر شیعه هستید شما مدعی هستید که ائمه معصومند و کار غلطی از آنها سر نمیزند. خب! بفرما این یکی! اگه خواستی بیشتر هم میگم.
      شیعه نیستم باز دست کمش آنها خداوند را باور دارند نه شما ناباوران که انگار از کوهی پرت شدید افتادید جانتان دررفته
      بحث سر برداشت نادرست نیست عزیز بحث سر این است که شما که در قرن 21 زندگی میکنید اگر سراغ سنت بروید حرفهایی میشنوید که برای یک انسانی که در هزاره سوم زندگی میکند مسخره هست پس علما برای اینکه لاپوشانی کنند میگویند یا سندیت نداره یا میگویند برداشت درستی نکردید و اینجا منظورش این نبوده! تا دلت بخواد این علمای حیله گر اسلام تفسیر برخلاف متن میکنند تا ایرادات را بپوشانند.
      برداشت نادرست می رساند برداشت های نیمه کاره یا گول خوردن از سرکش شیطان در زمانی ,دانشمندان آیین باورمندی اسلام چاره گری حیله شان به گرد پای شماها نمی رسد هرچند که چاره گری حیله تان دربرابر خداوند یگانه
      جواب خیلی ساده است! چون به خدا اعتقادی ندارد. آیا هرکسی که به خدا اعتقاد دارد و اول سخنش بسم الله الرحمن الرحیم میگوید حرفش راست است؟! به همان دلیل هرکسی که به خدا اعتقاد ندارد و اول سخنش به نام خدا نمیاورد حرفش صرفا غلط نیست. شما هنوز حرفهای ایشان را نخوانده اید بعد فله ای میزنید زیر همه چی؟!
      کسی که به خداوند دلبسته نیست آدمی نیست که بهشان هم به گفته شان دل ببندم خداوندی که بهمان چشم گوش آسمان دست پا داد شب روز آفرید باورمند اگر سخنش راست راست نباشد چاره دارد که راست دربیاید هر کسی که به خداوند باور ندارد فریبکاری بیش نیست که راستی ها برای هدف های بد تله گذاری می کند
      زمانی که گاو گوسفندی بی نام خداوند سربریده شد فله ای کنار می اندازمش چه برسد گفته های صد من یک غاز بی سر ته که دربارهء سوگند خداوند به آفریده هایش دارد اینجا خورده ها می گیرد
      خداوندا پاس تو که واپسینُ آفریدی که هر که بهش باورندارد فراهم کردی برایش ناگواری خیلی دردناکی

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. درخواست حدیث
      از سوی m@hdi در تالار دین
      پاسخ: 0
      واپسین پیک: 04-15-2015, 07:19 PM
    2. پاسخ: 62
      واپسین پیک: 12-14-2014, 10:43 PM
    3. پاسخ: 3
      واپسین پیک: 11-22-2014, 11:15 AM
    4. پاسخ: 17
      واپسین پیک: 05-03-2012, 11:40 PM
    5. آقای کـروبی؛ اسلام رحمانی کدام است ؟