• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 8 از 11 نخستیننخستین 1234567891011 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 71 به 80 از 109

جُستار: معجزه تربت امام حسین علیه السلام بر روی گوشی های اندروید

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی کوشا نمایش پست ها
      دین دقیقا به این درد می خوره که فرق بین آدم و حیوون رو روشن کنه
      حالا اگر ما هزار بار خودمون را جر بدیم که بابا بین دین و اخلاق رابطه مستقیم وجود داره کافر جماعت به تریج قباش برمی خوره که نه اینطور نیست بلکه فلان است و بیسار است

اگر ذره ای انسانیت تو وجودت بود خیلی راحت عین بچه آدم می گفتی فلان چیز و بهمان چیز هم صفحه رو باز می کنه و ادعای این شخص درست نیست،
      دیگه نیازی نبود دهنت رو باز و کنی هر چی لایق وجود خودته نثار دیگران کنی
      حالا شما چرا جوش آوردی مگه به شما فحش داده ؟!
      نکنه اونی که تو فیلمه خودتی ؟ :)))
      آها حس برادری بین مسلمانان باعث شده داغ کنید :))))
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      فلانی جان یک مقداری مراعات کنید! توهین مستقیم به کاربران اینجا جرمه ولو کوشای حزب اللهی باشد!!!
      بعد از این در صورتی که این طوری ازتون نوشته ببینم پاک میکنم.
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

3. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-28-2015)

بازداشت همیشگی
      Level completed: 26%, Points required for next Level: 149
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

kourosh_iran آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2014
      جُستارها
      39
      امتیازها
      7,801
      رنک
      59
      Post Thanks / Like
      سپاس
      537
      از ایشان 546 بار در 365 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      قال علی علیه السلام:

اذا تَمَّ العَقلُ نَقصَ الکلامُ

هنگامی که عقل انسان کامل گردد، گفتارش کوتاه می‌شود. حکمت 71 نهج البلاغه
      چرند و بی محتوی، چرند و بی محتواست، گرچه موجز باشد - حکمت مطهر من

5. یک کاربر برای این پست سودمند از kourosh_iran گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (03-28-2015)

سخنور یکم
      Level completed: 66%, Points required for next Level: 68
      Overall activity: 99.4%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      از ایشان 76 بار در 73 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان "یَسْأَلُونَكَ عَنِ الأهِلَّةِ قُلْ هِیَ مَوَاقِیتُ لِلنَّاسِ وَالْحَجِّ وَلَیْسَ الْبِرُّ بِأَنْ تَأْتُوْاْ الْبُیُوتَ مِن ظُهُورِهَا وَلَـكِنَّ الْبِرَّ مَنِ اتَّقَى وَأْتُواْ الْبُیُوتَ مِنْ أَبْوَابِهَا وَاتَّقُواْ اللّهَ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُونَ 189البقره" "می پرسندت بارهء برش های ماه بگو این جایگاه گشته ای برای مردمان است هم تلاش خانه هم نیست نیکو به که می آیید خانه ها از پشتشان هم تا بود نیکو کسی که بیم می دارد هم آیید خانه ها از درهایش هم بیم بدارید خداوندُ تا انگیزدتان رستگار می شوید 189ماده گاو"
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی kourosh_iran نمایش پست ها
      آدم وقتی قدرت حقیقی داره، اصلا دنیا براش زیباتر میشه، به نیکی امیدوارتر میشه. لذت فکر کردی فقط لذت همسر و بچه و اینکه بری مسافرته؟ باید بگم پس از خیلی لذت ها بی خبری اصلا نمیدونی چه چیزهای هست. لذت های زیادی هست. لذت های پایدارتر و عمیق تری هم وجود دارن. شاید چون تجربه نکردی مغزت هم نمیکشه اصلا درک نمیکنی من چی میگم! آدم وقتی قدرت درونی داره حتی موقعی که داره بطور عادی توی خیابون راه میره میتونه لذت ببره. من اینو چندین بار تجربه کردم. خیلی هم حال میده. همین جسم که بنظر خیلی ساده و سطحی میاد، بدن انسان، میشه از اینکه هست خیلی قویترش کرد، و اونوقت میبینی که چقدر لذت و حال داره و واسه آدم راحتی میاره. من یه وقتایی توی خیابون راه میرم گاهی شده انرژی در حد زیادی توی بدنم میاد بدنم هم آماده و روی 100% بازدهی قرار داره از اونور خب رزمی کار کردم و هنوزم ورزش میکنم، از اونور از نظر درونی و روانی روحیه جنگندگی و رزمی دارم، با قدرت و چالاکی جسم که ترکیب میشه یک حالی میده به آدم اصلا. مثلا چند وقت پیش توی یه حالت اوج قدرت بدنی بودم، اومدم سر پیچ یجا دور بزنم اصلا بدون اینکه خودم از قبل متوجه باشم یهو همین که اراده کردم مغزم فرمان داد به بدن و عضله ها، با همچین چالاکی و قدرت و سرعتی تغییر مسیر دادم که صدای باد توی هوا توی گوشم اومد مثل پلنگ شد بودم، اون موقع اصلا حال کردم گفتم ایول عجب قدرتی عجب سرعت و هیبتی! واقعا لذت بخشه آدم بتونه همیشه اینطور باشه از اون درپیتی که الله بقول خودش آدم رو آفریده تونسته دربیاره خودش رو، خیلی لذت داره آدم احساس آرامش و موفقیت میکنه. میدونی من از این چیزا حال میکنم. لذت من، هدف من اینه. اینکه دنیا و زندگی و عوامل بیرونی نتونن برام سد بشن نتونن بهم صدمه بزنن نتونن منو رنج بدن. برای من اینکه یک جسم ضعیف رو از این سو به اون سو ببرم از این شهر ببرم یه شهر دیگه مثلا طبیعت رو نگاه کنم هوا رو تنفس کنم لذت ببرم، نمیگم هیچ لذت و تفریحی توش نیست، ولی حقیقتا خیلی کمتر از بقیهء مردم به این چیزا نیاز دارم و اهمیت میدم، من دنبال چیزهایی هستم که کشف کردم بالاتر و پایدارتر و خیلی قوی تر از این هستن. و اون قدرتهای اصیل و درونیه که شامل قدرت جسم هم میشه. مثل قدرت یه استاد کنگفو خفن. قدرت رزمی. اینه پا روی زمین که میذاری یه موجود قوی و مسلط شده بر طبیعت باشه که پا روی زمین میذاره. روان قوی، جسم قوی، اراده ای که جهان مادی در برابرش سر فرود میاره! این برای من نه تنها مسئلهء مادی، بلکه مسئلهء روحانی و معنوی هم محسوب میشه. برای من تجلی اراده و قدرت روحانی خودم به این شکله در این جهان مادی در همی جا همین وقت باید تجربش کنم باید بالفعلش کنم باید تثبیت و ثابتش کنم. اما امثال تو چی میفهمن از این حرفا، نمیدونم! آیا اصلا درک میکنی اصلا قابل هضم هست برات آیا کوچکترین دریافت و احساس مشابهی داشتی تاحالا! آیا شکوه واقعی رو در برابر شکوه خیالی و وعده و وعید میدونی چیه فرقشون؟
      خداوند را پاس جفت همسر گیری سود های فراوانی درپی دارد دوست نداری که از خداوند بدانیشان تازه اونهایی که تو گفتی رزمی کاری هم چیزهای دیگر ناروا نیست باز هر چی جایش نه که همهء زندگی این باشد من هم سالی یکی دوبار با زن هم خانواده یک گردشی کردیم کار آنچنانی انجام نشد برگردنم بود خداوند را پاس هم هوا خوش بود هم دستگاه گردش فراهم هم که کمکی بود از سوی سرمغازه دارم که بهم می گویند خیلی خشک نباش اونها اینگونه گمان دارند منهم دوست دارم باورم را هر گونه شد به دوست آشنایان هم دیگران برسانم هرچند پوسخندم زنند گیر نابجا بدهند رویگردان بشوند خیلی هاشان ازبس که گیرشان دادم باهام پس دشمنی دوست شدند هم این را از سخن خداوند آموختم که ازپای ننشینم آره همسر گیری برام خوب افتاد هیچی نداشتم آغاز خانواده ام گیر می دادند زن نگیر بدبخت می شی باز نشدم چرا؟چون کمی دل دوربری هایم برایم می سوزد که خانواده دارم بجای اینکه پولم بی سرمان باشد درجای درست کارزده می شود شاید به دید داراها کم به چشم بیاید این توشه هم روزی خداوند باز به دید من خوب است هم بس زمانی که گفتند مهریه بالا بده سوره قرآن را پیش بند گره زن عاقد گفتم که هر چه ارزش میزان دارد من توان اینهمه ندارم اونهم گفت به زن پدرم اونها اون را خیلی پایین کشیدند زمانیست که دلم پیش دختران دیگر نیست هم آرزو بدل نیستم که کسی باهام باشد برای همین همسر داشتن خیلی واسم دست دل باز می شوند کمکی می دهند هزینهء زندگی پیش برود من اگر درس می خواندم بایستی آویز سرمایه داران می شدم که مرا کاری خانه ای بدهند هم زندگی من رخ نمی داد آره کسی پول هم دارایی بس دارد می تواند درس بخواند همسر بگیرد هیچ بد نیست باز منی که آن برایم گران می افتد دوست ندارم خطرش را برگردن بگیرم می بینید که سر چیزهای پیچیده دانشی گفتگو نمی کنم همانند برنامه های جاوا ریز الکترونیکها یا نسبیت ها هم این اندازه دانستم می گویم هم می گذرم آنچنان بدردم نمی خورند هم سرم درد می گیرد باز در آیینم سخن خداوند قرآن دوست دارم ریز بین باشم خداوند هم بیش از این ازم چشم براه نیست خداوندا مرا در زندگی با دشمنانت وامگذار راهی پیشم گذار که دوستانت بهره هم نصیبم شوند هم همیشه در کنارم باش
      اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبدوایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولاالضالین پناه می برم به خداوندازسرکش خیلی رانده به نام خداوندمهرگسترخیلی مهربان پسندیده گفتن براخداوندپرورنده جهانیان مهرگسترخیلی مهربان دارای روزی آییندار آره ای تورا بنده ایم هم آره ای تورایاوری می خواهیم نشان بده مان راستراه خیلی پابرجاشده راستراه کسانی سراسر بخشانيشان دیگری خشمهاشده برشان هم نه گمراهان

7. یک کاربر برای این پست سودمند از mbk گرامی سپاسگزاری کرده اند:

kourosh_iran (03-28-2015)

بازداشت همیشگی
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

kourosh_iran آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2014
      جُستارها
      39
      امتیازها
      7,801
      رنک
      59
      Post Thanks / Like
      سپاس
      537
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      خدا بر فرض وجود، جهان رو طوری آفریده که نمیتونی همه چیز رو با هم داشته باشی. عمر ما، انرژی ما، فرصتها و منابع ما محدود هستن. برای رسیدن به یکسری چیزهای بزرگ باید از چیزهای بزرگ دیگری گذشت. باید انتخاب کرد. انتخاب های سخت. این کار مرد واقعیه! منم انتخاب کردم، و از انتخابم ناراضی نیستم هنوزم فکر نمیکنم که اشتباه کردم. شرایط من برای این بهینه بود. شرایط شخصی و درونی و برونی.
      زندگی برای من یک جنگ بود. یک نبرد جدی. یک نبرد خونین. یک رزم همه جانبه.
      تصمیم گرفتم جنگنده بشم. بجنگم. و ازش نتیجه هم دیدم.
      برای جنگنده بودن باید قوی بود. قدرت اولویت داره. بیشتر عمرت صرف کسب قدرت میشه. و چیزهایی مثل زن و بچه این وسط چندان معنا و مجالی براشون نیست، بلکه میتونن نقطهء ضعف محسوب بشن. من اونقدر خودم رو قوی و این مسئله رو ممکن ندیدم که بتونم همهء اینا رو با هم داشته باشم و از پسش بربیام.

حالا انتخاب تو اونا بوده، انتخاب من چیز دیگه. اصلا گزینه های در دسترس یا بهینه افراد هم تفاوت میکنن. شرایط و تجربیات متفاوته.
      پس انتخاب هرکس میتونه برای خودش درست بوده باشه. انتخاب من ممکنه برای تو درست یا اصلا ممکن نبوده باشه، و بعکس.
      کسی رو هم بخاطر انتخاب و سرنوشت کس دیگه ملامت نمیکنن. هرچه کردیم برای خودمون کردیم. خدا هم از ما قاعدتا نباید چیزی بخواد، چون خودش همه چیز داره و بی نیازه. چیزی که او میخواد اینه که شعور و ظرفیت ما زیاد بشه تا خوشبختی ای فراتر از اینها به ما بده. ولی برای من حتی این هدف هم از همین مسیر فعلی میگذشت و میگذره بنظر خودم. این تشخیص و انتخاب من بوده. بابتش پشیمان نیستم، حتی اگر اشتباه کرده باشم، چون این تشخیص و توان من بود. اصولا پشیمانی و احساس گناه رو اغلب حس چندان مفیدی نمی یابم؛ فقط رنج تولید میکنه که البته بعضی وقتا برای درک جدیت مسائل و تکرار نکردن دوبارهء اشتباهات بزرگ خوب یا لازمه، ولی خیلی وقتا هم آدم الکی فقط خودش رو رنج میده و مقصر قلمداد میکنه.

سخنور یکم
      Level completed: 66%, Points required for next Level: 68
      Overall activity: 99.4%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      از ایشان 76 بار در 73 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
      "وَ إِنْ یَمْسَسْکَ اللَّهُ بِضُرٍّ فَلا کاشِفَ لَهُ إِلاَّ هُوَ وَ إِنْ یَمْسَسْکَ بِخَیْرٍ فَهُوَ عَلی‏ کُلِّ شَیْ‏ءٍ قَدیرٌ
      17
      وَ هُوَ الْقاهِرُ فَوْقَ عِبادِهِ وَ هُوَ الْحَکیمُ الْخَبیرُ
      18
      "
      "هم اگر بسایدت خداوند به آسیبی باز نباشد پیداکننده تا برایش جز او هم اگر بسایدت به نیکویی باز او بر هر چیزی خیلی تواناییست 17هم اوست چیره شونده ای سر بندگانش هم اوست خیلی فرمانروا خیلی سنجنده 18"
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی kourosh_iran نمایش پست ها
      خدا بر فرض وجود، جهان رو طوری آفریده که نمیتونی همه چیز رو با هم داشته باشی. عمر ما، انرژی ما، فرصتها و منابع ما محدود هستن. برای رسیدن به یکسری چیزهای بزرگ باید از چیزهای بزرگ دیگری گذشت. باید انتخاب کرد. انتخاب های سخت. این کار مرد واقعیه! منم انتخاب کردم، و از انتخابم ناراضی نیستم هنوزم فکر نمیکنم که اشتباه کردم. شرایط من برای این بهینه بود. شرایط شخصی و درونی و برونی.
      زندگی برای من یک جنگ بود. یک نبرد جدی. یک نبرد خونین. یک رزم همه جانبه.
      تصمیم گرفتم جنگنده بشم. بجنگم. و ازش نتیجه هم دیدم.
      برای جنگنده بودن باید قوی بود. قدرت اولویت داره. بیشتر عمرت صرف کسب قدرت میشه. و چیزهایی مثل زن و بچه این وسط چندان معنا و مجالی براشون نیست، بلکه میتونن نقطهء ضعف محسوب بشن. من اونقدر خودم رو قوی و این مسئله رو ممکن ندیدم که بتونم همهء اینا رو با هم داشته باشم و از پسش بربیام.

حالا انتخاب تو اونا بوده، انتخاب من چیز دیگه. اصلا گزینه های در دسترس یا بهینه افراد هم تفاوت میکنن. شرایط و تجربیات متفاوته.
      پس انتخاب هرکس میتونه برای خودش درست بوده باشه. انتخاب من ممکنه برای تو درست یا اصلا ممکن نبوده باشه، و بعکس.
      کسی رو هم بخاطر انتخاب و سرنوشت کس دیگه ملامت نمیکنن. هرچه کردیم برای خودمون کردیم. خدا هم از ما قاعدتا نباید چیزی بخواد، چون خودش همه چیز داره و بی نیازه. چیزی که او میخواد اینه که شعور و ظرفیت ما زیاد بشه تا خوشبختی ای فراتر از اینها به ما بده. ولی برای من حتی این هدف هم از همین مسیر فعلی میگذشت و میگذره بنظر خودم. این تشخیص و انتخاب من بوده. بابتش پشیمان نیستم، حتی اگر اشتباه کرده باشم، چون این تشخیص و توان من بود. اصولا پشیمانی و احساس گناه رو اغلب حس چندان مفیدی نمی یابم؛ فقط رنج تولید میکنه که البته بعضی وقتا برای درک جدیت مسائل و تکرار نکردن دوبارهء اشتباهات بزرگ خوب یا لازمه، ولی خیلی وقتا هم آدم الکی فقط خودش رو رنج میده و مقصر قلمداد میکنه.
      من هم اینهایی که دارم از خداوند می دانم نه خودم چون او بر دلم گذاشت که پی روزی هم بهره هایش که یکیشان همسر است بروم غریزیست این که شما دنبال زن گرفتن نمی روی چیزیست که روان است در دوربریهایم هر چند دارایانشان می بینم یکی از دوستانم که خیلی دارایی گردآوری کرد بهش می گویم چرا زن نمی گیری گفت ماشینم زنمه که باهاش کار کنم من چی داشتم بهش بگویم جز که گفتم ارزش زن گرفتن خیلی بیشتر از ماشین است شماها هم جوری گوشتان را به سنگینی می زنید هم می دانم فراوان همینجور باهتان ور بروم یکجور دیگر می پیچانیش این چیزیست خداوندی که بر برخی می بخشد اگر دلشان بخواهد چون خداوند گفت "و ان لیس للانسان الا ما سعی ""هم که نیست برای آدمی جز چه تلاش کرد" که گمان ندارم تلاش زن گرفتن کرده باشید من کردم چون دلم می خواست تازه مرا گفتی که باور کردم به مهر فلان جا برای گوشی سایشی که همانندم از آیین فرمانبرداری اسلام در می آیند یا به آواتار فلانی گفتی در سخن خداوند قرآن است هیچ اینگونه نیست که خداوند فرابخواند بروید کسانی که پیشتان نیستند را به گمان دستور دهنده بگیرید هم بهترین دستور دهنده که می گوید جز خداوند هم کسانی که پیشتانند بهتان سود می رسانند کسی دیگر را فرمانروا ندانید تازه به ادیسون هم دیگر دانشمندان می نازید من به هیچیک جز خداوند نمی نازم اگر آنها دانشمند بودند خداوند برشان مهربانی کند اگر باورمندش بودند هم یگانه پرست وگرنه کوچکترین کرنشی ندارم به کسی که خداوند را باور ندارد
      خداوندا مرا از کسانی کن که دل به دیگری جز خودت نمی بندند هم مرا نماز گذار کن
      اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبدوایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولاالضالین پناه می برم به خداوندازسرکش خیلی رانده به نام خداوندمهرگسترخیلی مهربان پسندیده گفتن براخداوندپرورنده جهانیان مهرگسترخیلی مهربان دارای روزی آییندار آره ای تورا بنده ایم هم آره ای تورایاوری می خواهیم نشان بده مان راستراه خیلی پابرجاشده راستراه کسانی سراسر بخشانيشان دیگری خشمهاشده برشان هم نه گمراهان

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      درکت می کنم ! یه عده بعد از مرگ از خدا درخواست می کنن دوباره به دنیا برگردن تا کار نیک انجام بدن و خدا میفرماید چنین چیزی ممکن نیست هر چند که اگر به آنها فرصتی دوباره داده شود باز همان کارهایی که از آن نهی شده اند را انجام خواهند داد. وقتی مشاهده حقیقت دنیا و آخرت تاثیری در فهم و درک عده ای ندارد نباید انتظار داشت کرامتی در حد کرامت تربت سید الشهدا علیه السلام پرده از چشمشان بیفکند. با دلقک بازی و باز کردن نیش تا بناگوش حتی خودت رو نمیتونی گول بزنی چه برسه که فکر کنی مثلا جلوی دیگران از تا نیفتی هر چند که کسی هم در این بیغوله رفت و آمد نمی کنه !
      به جای منبر رفتن ، اگه اثبات به روش علمی بلدی شروع کن و برو یک میلیون دلار رو بگیر ... اگه هم نه که دیگه بیشتر از این ادامه نده لطفا !! شما انقدر صداقت نداری که ادعای موجود در فیلم رو تغییر ندی و از خودت حرف در نیاری !! تو فیلم میگه این چون توش سلول های بدن حسین و بقیه هست زنده هست تو میگی نه حرفی از زنده بودن نزده ... بعد هم هنوز قدم اول نتونستی نشون بدی مهری که تو فیلم هست خاک کجا هست ... حتی نتونستی نشون بدی فقط خاک کربلا هست که چنین خاصیتی داره و خاک جای دیگه همچین خاصیتی نداره ، هی میشینی ما رو نصیحت میکنی !! برادر کوشا ... واقعا انقدر مساله خنده داره که حتی حرف زدن در موردش رو توهین به علم میدونم و گرنه انقدر این قضیه مشکل داره که حالا حالا بشه بهت و بهش گیر داد !! حسین از دید خود شما مسلمونا حقانیتی داشته باشه ، خدا اگه وجود داشته باشه و بخواد قدرتشو نشون بده ، نیازی به تاچ اسکرین گوشی های اندرویید نداره !! این ادعا رو برو تو فورم های مذهبی مطرح کن ... اگه همون مذهبی هاش بهت نخندیدن بیا هر چی خواستی به ما بگو !!

11. 2 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

kourosh_bikhoda (03-28-2015),sonixax (03-29-2015)

رهگذر
      Level completed: 3%, Points required for next Level: 146
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

Mr.World.Wide آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jan 2013
      جُستارها
      0
      امتیازها
      3,654
      رنک
      38
      Post Thanks / Like
      سپاس
      14
      از ایشان 25 بار در 16 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      فلانی جان یک مقداری مراعات کنید! توهین مستقیم به کاربران اینجا جرمه ولو کوشای حزب اللهی باشد!!!
      بعد از این در صورتی که این طوری ازتون نوشته ببینم پاک میکنم.
      من به اون حرفی نزدم که
      من دارم به اون یارویی که توی ویدئو داره تست میکنه و خودش رو یه متخصص جا میزنه فحش میدم
      اول فیلم چی گفت؟؟
      کارشناس؟؟یا همچین کسشعری ؟؟؟
      یادم نیست
      این آقای کوشا و نمیدونم چی چی رو من اصلا کاری بهش ندارم
      طرف خودش اومده من رو مستقیما حیوان خطاب میکنه
      ارزش جواب دادن نداره
      زندگی چرخش واژگان است ، یکی به جرم تفاوت تنهاست ، یکی به جرم تنهایی متفاوت .

13. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mr.World.Wide گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-29-2015),sonixax (03-29-2015)

رهگذر
      Level completed: 3%, Points required for next Level: 146
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

Mr.World.Wide آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jan 2013
      جُستارها
      0
      امتیازها
      3,654
      رنک
      38
      Post Thanks / Like
      سپاس
      14
      از ایشان 25 بار در 16 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      دین دقیقا به این درد می خوره که فرق بین آدم و حیوون رو روشن کنه
      حالا اگر ما هزار بار خودمون را جر بدیم که بابا بین دین و اخلاق رابطه مستقیم وجود داره کافر جماعت به تریج قباش برمی خوره که نه اینطور نیست بلکه فلان است و بیسار است

اگر ذره ای انسانیت تو وجودت بود خیلی راحت عین بچه آدم می گفتی فلان چیز و بهمان چیز هم صفحه رو باز می کنه و ادعای این شخص درست نیست،
      دیگه نیازی نبود دهنت رو باز و کنی هر چی لایق وجود خودته نثار دیگران کنی
      اولا که من روی صحبتم با تو نیست
      اوکی؟؟؟
      من به تو چیزی نگفتم
      دوما مرد حسابی مگه مثل آدم با شما صحبت نکردند؟؟؟
      همین آقای کوروش و آنارشی؟؟؟
      از شما خواستند ثابت کنید که این اولا مهر کربلاست
      دوم خواستند ثابت کنید که علت اینکه میتونه اندروید رو روشن کنه سلول های یک شخص هست
      سوم خواستند ثابت کنید که واقعا در مهر کربلا سلول های جناب حسین وجود داره؟؟؟
      چهارم خواستند ثابت کنید که آیا این اندروید با غیر از مهر کربلا هم باز میشه؟؟؟
      پنجم من خواستم و سوالی پرسیدم که آیا حقانیت اسلام و شیعه رو اندروید مشخص میکنه؟؟؟
      ششم من خواستم و سوالی داشتم که چرا باز با طناب کفار دارید توی چاه میرید؟؟؟چرا گوشی سامسونگ؟؟چرا بلاد کفر؟؟؟
      مثل اون ادعاهاتون که ما همه شرکت های بزرگ دنیا رو به توهم فراماسونری و اسرائیلی بودن تحریم میکنیم ولی از ویندوز و سخت افزار و نرم افزار و حتی دانش اونها استفاده میکنید

خب این سوال ها رو شما مثل بچه آدم جواب دادید؟؟؟؟/
      نخیر
      اومدید و به شعور همه توهین کردید با این مغلطه ها و بحث های جانبی
      یه دفعه میاید و بحث نمیدونم قصار کلمات رو میگید
      یه بار به صحرای کربلا میزنید
      یه بار میگید آینده مشخص میکنه
      یه بار میاید منبر میرید
      شما یه پست خودت رو همینجا نشون بده که مثل آدم اشکال ها رو جواب داده باشی تا مثل آدم باهات رفتار شه
      Anarchy این را پسندید.
      زندگی چرخش واژگان است ، یکی به جرم تفاوت تنهاست ، یکی به جرم تنهایی متفاوت .

15. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mr.World.Wide گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-29-2015),kourosh_iran (03-29-2015)

بازداشت همیشگی
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

kourosh_iran آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2014
      جُستارها
      39
      امتیازها
      7,801
      رنک
      59
      Post Thanks / Like
      سپاس
      537
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Mr.World.Wide نمایش پست ها
      من به اون حرفی نزدم که
      من دارم به اون یارویی که توی ویدئو داره تست میکنه و خودش رو یه متخصص جا میزنه فحش میدم
      اول فیلم چی گفت؟؟
      کارشناس؟؟یا همچین کسشعری ؟؟؟
      یادم نیست
      این آقای کوشا و نمیدونم چی چی رو من اصلا کاری بهش ندارم
      طرف خودش اومده من رو مستقیما حیوان خطاب میکنه
      ارزش جواب دادن نداره
      بابا روی صحبت اون پست من بودم. آخه من قبلا آیدیم Folaani بود

17. 2 کاربر برای این پست سودمند از kourosh_iran گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-29-2015),sonixax (03-29-2015)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. پاسخ: 44
      واپسین پیک: 01-23-2015, 12:25 PM
    2. پاسخ: 2
      واپسین پیک: 08-22-2014, 08:48 PM
    3. پاسخ: 22
      واپسین پیک: 04-17-2014, 03:53 PM
    4. پاسخ: 15
      واپسین پیک: 05-26-2012, 05:20 AM
    5. پاسخ: 0
      واپسین پیک: 04-28-2012, 03:12 PM

مجوز های پیک و ویرایش