• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 20 از 50 نخستیننخستین 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839 ... واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 191 به 200 از 496

جُستار: یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      از ایشان 11,876 بار در 4,433 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      خیلی رئشن است، من می‌گویم شما که قانون بین المللی و اخلاق و... را چرند میدانید چگونه با اعدام و سنگسار و دزدی ج.ا مشکل دارید؟ زورش می‌رسد می‌کند دیگر گیر شما چیست؟
      مساله زورش می‌رسد نیست! سنگسار و اعدام چیز بدی است چون مجازات یا برای چیزی هست که اصلا نباید جرم باشد! مثل زنا یا اینکه مجازات بیش از اندازه جرم است. کسی‌ هم قوانین بین‌المللی و اخلاقیات را چرند نمی‌داند ، بحث از ابتدا از آنجا شروع شد که یک عده اینجا گفتند اینجا سرباز اجباری بودند ، من هم گفتم اجباری بودن سربازی به هر دلیلی‌ در زمان جنگ از جرم عضویت در نیروی متخاصم کم نمیکند! الان جمهوری اسلامی هم یک موشک بزند مثلا ۱۰ نفر از این جیش‌ العدل را بکشد نیز باز من همین را می‌گویم که کار اشتباهی‌ رژیم نکرده است ، بحث اینکه در یک جنگ شما طرفدار کدام سمت هستید موضوع دیگری است ، در جنگ ایران و عراق هم گلوله زدن سرباز عراقی به سرباز ایرانی‌ حالا می‌‌خواهد برادر من نیز باشد کار غیر اخلاقی‌ نبوده است ، جنگ است بازی تخته نرد که نیست!

برای نوشتن قوانین ۲ حالت داریم همیشه!

۱ - حالت جنگ

۲- حالت صلح

مثلا الان که حالت صلح است در آمریکا میتوانید با پرچم نازی‌ها جلوی کاخ سفید تظاهرات کنید ، اما زمان جنگ در آمریکا خیلی‌ از نازی‌های آمریکایی را به جرم همکاری با دشمن اعدام کردند!
      "A Land without a People for a People without a Land"

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-14-2014),Russell (03-13-2014),sonixax (03-13-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      در ضمن کشتن اسیر کاری غیر قانونی‌ هست ، اگر دستتان رسید مسول انجام این کار را بگیرید ، ولی‌ اگر مثلا ۲ تا بسیجی‌ را اینها گرفتند کشتند در اسارت من اشک نخواهم ریخت! گور پدرشان! ولی‌ من فکر نمیکنم این سرباز‌ها باید کشته بشوند ، به هر حال در جنگ هم وقتی‌ طرف پرچم سفید بالا میبرد دیگر شما حق ندارید او را بکشید!

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-14-2014),sonixax (03-13-2014),undead_knight (03-13-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      جمهوری اسلامی هم هرچقدر که وحشی باشد ، باید در جنگ با آن‌ یک جایی خط قرمز باشه ، در بعد جنگ جهانی‌ نازی هانتر‌ها و موساد مثلا هرگز نرفتند خانواده و زن و بچه یک نازی را بکشند چون مرد یا زن خانواده جنایت کرده بود ، ولی‌ خود طرف را شکار میکردند.

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-14-2014),sonixax (03-13-2014),undead_knight (03-13-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      به راستی هزینه اش را نفهمیدی ؟

پس باید دست کم یک بار 6 ماه مخفیانه با ترس و لرز زندگی کنی و بعدش زندگیت رو بدی دست قاچاقچی آیا زنده برسی آیا زنده نرسی! بعد از اینکه رسیدی آیا اقامت بگیری آیا نگیری رو تجربه بکنی بعد از اون هم تبعید زورکی رو تجربه کنی اون وقت میفهمی هزینه اش چیه!
      تازه ماها خوب خوباش هستیم! یک کسانی مثل این دو تا جوونی که توی هواپیمای مالزی کشته شدند! یا اونهایی که در راه رسیدن به استرالیا غرق شدند خیلی هزینه های سنگین تری پرداخت کردند. هزینه هایی که امثال همین جناب کافر وجود نزدیک شدن بهش رو هم ندارند چه برسه پرداختش رو و بعد تیریپ روشنفکری و طلبکاری بر میدارند که رفتید اون طرف حال و حول!!!!

هر وقت بعد از تمام این بلاهایی که سرت اومد و سالم و زنده رسیدی و اقامت گرفتی و یک مقداری کارهات رو به راه شد و بعدش گفتی آخیش راحت شدم بعد چهار تا ضد خارجی ریختند تا سر حد مرگ کتکت زدند و پلیس هم گفت کاری از دستمون برنمیاد! یا توی مترو میری وای میسی میبینی آلمانیه فوری میره 20 متر اونور تر وای میسه تازه میفهمی هزینه دادن یعنی چی! از سرزمین خودت رونده این ور هم مونده!

هزینه دادن یعنی اینکه دایی من این ور مرد! مادربزگرم رنگ جنازه بچه اش رو هم ندید سر همین دیوونه شد! هزینه دادن یعنی اینکه مادربزرگ من توی ایران داره میمیره مادرم این طرف داره بال بال میزنه که مادرش رو ببینه! هزینه یعنی اینکه دوست صمیمی و همسلولی فرزاد کمانگر باشی ببینی رفیقت رو بردند اعدام کردند! خودت هم معلوم نیست چه سرونوشتی داری بعد پدر و مادرت بیاند تمام زندگیشون رو بذارند گرو که یک روز از زندان بیای بیرون به بهانه دیدارشون و بعدش فراریت بدند و خودشون بدبخت و آس و پاس بشند! اینها رو شما میفهمی ؟ فکر نکنم بتونی بفهمی چون اینها از نظر شما هزینه نیست که!
      نه نمیفهمم !! این به نظر من روضه است، فراموش کرده‌‌ای که عزیزان قبل‌تر بنا را بر این گذاشته‌اند که بریدن سر سرباز لب مرز باید به تخممان باشد و این‌ها تقصیر خودشان است. من هم می‌گویم شما تقصیر خودت است با جمهوری اسلامی لجبازی کردی و میکنی.تازه از ایراد نداشتن این‌ها که بگذریم می‌رسیم به اینکه الان چه ج.ا باشد و چه نباشد شما کاری با ایران ندارید و این‌ها گذشته است و در آینده‌ اثری ندارد، پس suck it up!

شما یک سرابی از زندگی در غرب و اینهایی که اومدند این ور دارید که کلن اشتباهه!

دلیل اینکه کل این اپوزوسیون هم روی هم نتونسته غلطی بکنه وجود امتی هستش که فکر میکنند اگر برند دنبال موسوی راه بیوفتند حکومت عوض میکنند و وضع بهتر میشه و با وجود اینکه چوب نیم سوز سر انتخابات قبلی توی ماتحت خودشون و هفت نسل پشتشون فرو کردند باز بدو بدو میرند در سیرک انتخاباتی جمهوری اسلامی شرکت میکنند. حالا بماند که نصف بیشتر همین اپوزوسیون!!!!!! رو یک مشت شیره ای و ررررررررررررررررروشنفکر از نسل همونهایی که مثل گاو ریختند توی خیابون و بدون اینکه بدونند دارند چه غلطی میکنند عَنقلاب کردند تشکیل میده.

سوای اینها مگه کسی به غیر از جمهوری اسلامی همین قوانینی که این همه آدم رو بیچاره کرده رو تدوین کرده ؟ و مگر قدم بر داشتن در راه مبارزه با این قوانین غیر قانونی نیست ؟ پس چون قانونه باید بهش تمکین کرد ؟
      اگر این طوری فکر میکنید اینجا چه میکنید ؟ چرا عقاید ضد اسلامی دارید ؟ چرا جمهوری اسلامی رو قبول ندارید ؟ چرا خامنه ای رو به عنوان ولی و قیم خودتون قبول ندارید ؟ قانونه دیگه!!!!! باید بهش تمکین کرد و اگر نکنی شدی قانون شکن و خلافکار!
      نه راسل جان من این طوری فکر نمیکنم در حد و توان خودم هم دارم تلاش خودم رو میکنم از اونهایی هم نیستم که بیام این ور اقامت بگیرم بعدش یک دفعه ای بشم شهروند خوب و گوگولی مگولی ی مد نظر جمهوری اسلامی و کلن دور تمام این داستانها یک خط قرمز بکشم که فرداش مهر پاسپورتم خشک نشده بتونم برگردم ایران!
      من درباره‌یِ اپوزیسیون برانداز داخل و خارج گفتم. البته جالب است ما درباره‌یِ اثر پشگل در رشد گیاهان هم صحبت کنیم شما این «نمیدانید آنور آب چه خبر است» را استفاده می‌کنی !!

و من هم دارم می‌گویم که اشتباه می‌کنی، بنابر آنچیزی که ترسیم کردی اتفاقا باید بروی از همان‌هایش بشوی، عقل آن‌ها درست کار می‌کند که دنبال لجبازی بی‌جهت با ج.ا نیستند!

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

undead_knight (03-13-2014),کافر_مقدس (03-14-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Theodor Herzl نمایش پست ها
      مساله زورش می‌رسد نیست! سنگسار و اعدام چیز بدی است چون مجازات یا برای چیزی هست که اصلا نباید جرم باشد! مثل زنا یا اینکه مجازات بیش از اندازه جرم است. کسی‌ هم قوانین بین‌المللی و اخلاقیات را چرند نمی‌داند ، بحث از ابتدا از آنجا شروع شد که یک عده اینجا گفتند اینجا سرباز اجباری بودند ، من هم گفتم اجباری بودن سربازی به هر دلیلی‌ در زمان جنگ از جرم عضویت در نیروی متخاصم کم نمیکند!
      آقا جان ما هم داریم می‌گوییم اینکه در جنگ (کلاسیک) سربازان دشمن هدف نظامی هستند علتش این نیست که آنها همه «مجرم» هستند و ما اینجا دادگاه برپا کرده‌ایم. تازه همانطور که آندد پیشتر از ولتر نقل کرد خود متدوال بودن این کار در بحث برانگیز بودن آن از منظر اخلاقی... تغییری نمی‌دهد.

تفاوت شرایط جنگی و جنگ کلاسیک و سلاح بدست گرفتن یک عده شبه نظامی را هم شما بیشتر از ما باید دقت کنید، مگر الان در ایران (موضوع صحبت ما) در شرایط جنگی بسر می‌بریم. یک عده آمده‌اند سرباز لب مرز را که برای نگهبانی از مرز آنجا بوده گروگان گرفته‌اند بعد در دادگاه(؟) گناهکار تشخیص داده‌اند و الان هم می‌خواهند سرشان را ببرند. این عمل تحت هر سیستم قضایی مجرمانه است همانطور که میبینیم هیچ کشوری هم جرات نمی‌کند از آن‌ها علنا حمایت کند.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-14-2014),undead_knight (03-13-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      الان در ایران (موضوع صحبت ما) در شرایط جنگی بسر می‌بریم. یک عده آمده‌اند سرباز لب مرز را که برای نگهبانی از مرز آنجا بوده گروگان گرفته‌اند بعد در دادگاه(؟) گناهکار تشخیص داده‌اند و الان هم می‌خواهند سرشان را ببرند. این عمل تحت هر سیستم قضایی مجرمانه است همانطور که میبینیم هیچ کشوری هم جرات نمی‌کند از آن‌ها علنا حمایت کند.
      برای شما شرایط جنگ نیست برای کسی‌ که اسلحه به دست گرفته است شرایط جنگی است ، طرف دستگیر هم بشود به جرم محاربه اعدام میشود ، پس حق دارد تا زمانی‌ که این حرب برقرار است ، اعضای جبهه دشمن ولو سرباز لب مرز را بکشد
      sonixax این را پسندید.

12. یک کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (03-14-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      نه نمیفهمم !! این به نظر من روضه است، فراموش کرده‌‌ای که عزیزان قبل‌تر بنا را بر این گذاشته‌اند که بریدن سر سرباز لب مرز باید به تخممان باشد و این‌ها تقصیر خودشان است. من هم می‌گویم شما تقصیر خودت است با جمهوری اسلامی لجبازی کردی و میکنی.تازه از ایراد نداشتن این‌ها که بگذریم می‌رسیم به اینکه الان چه ج.ا باشد و چه نباشد شما کاری با ایران ندارید و این‌ها گذشته است و در آینده‌ اثری ندارد، پس suck it up!
      مگه من مسئول حرف بقیه هستم ؟
      بعد اگر اینها از نظر شما هزینه نیستند و ریختن در پشت بام الله و اکبر گفتن هزینه هستند! پس به قول خودت Suck it up!
      روضه اونی هست که شما میخونی جانم! نه چیزی که من میگم . روضه رو کسی میخونه که زیر باد کولر توی خونش نشسته داره از تشنه لبی حسین توی گرمای صحرای کربلا حرف میزنه جانم! نه کسی که تمام این بلاها سرش اومده.

چیزی که به نظر شما روضه هستش رو حتا جرات نداری بهش فکر کنی! چه برسه اقدام! فکر میکنی روضه هست خوب بفرما اقدام کن ببینیم چه کاره ای! تازه میرسی این ور حال و حول دیگه هزینه هم نمیدی! البته هزینه بلیط گرون اتوبوس رو نمیدی !!!!

من درباره‌یِ اپوزیسیون برانداز داخل و خارج گفتم. البته جالب است ما درباره‌یِ اثر پشگل در رشد گیاهان هم صحبت کنیم شما این «نمیدانید آنور آب چه خبر است» را استفاده می‌کنی !!
      اگر اثر پشکل شما در مورد رشد گیاهان به زندگی ما در این ور ربط داشته باشد کماکان نمیدانید اینجا چه خبر است!

و من هم دارم می‌گویم که اشتباه می‌کنی، بنابر آنچیزی که ترسیم کردی اتفاقا باید بروی از همان‌هایش بشوی، عقل آن‌ها درست کار می‌کند که دنبال لجبازی بی‌جهت با ج.ا نیستند!
      من چیزی ترسیم نکردم برای خودم! فقط دارم چیزی که اتفاق افتاده رو میبینم! تیریپ دیفرنت هم بر نمیدارم که آی سربازهای کچل مملکت رو گرفتند این طوری شد اون طوری شد!
      فرق من با تمام اونهایی که دارند خودشون رو برای اون 5 تا سرباز جر میدند اینه که من در کلامم صداقت دارم اونها ندارند! حقیقت اینه تمام اینهایی که دارند برای این 5 تا سرباز خودشون رو پاره میکنند سرنوشت اونها اصلن به تخمشون هم نیست!

برای شما شرایط جنگ نیست برای کسی‌ که اسلحه به دست گرفته است شرایط جنگی است ، طرف دستگیر هم بشود به جرم محاربه اعدام میشود ، پس حق دارد تا زمانی‌ که این حرب برقرار است ، اعضای جبهه دشمن ولو سرباز لب مرز را بکشد
      آب در هاون میکوبی کسرا جان! شرایط جنگی از نظر دوستان فقط و فقط حمله آمریکا به یک جایی از دنیاست و بس!!!!
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      قضیه کوانتومی شد پس !! lol

برای فهم بهتر قضیه فرض کنید داستان مسلمانی‌ست که در ارتش آمریکا اسلحه بر میدارد 10-20 نفر از سربازان یک پایگاه در آمریکا را می کشد، بنا برتعریف شما هرکس با سیستم موجود حال نکرد رفت اسلحه برداشت شرایط آن کشور/منطقه جنگی می‌شود !!

15. یک کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

undead_knight (03-14-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      مگه من مسئول حرف بقیه هستم ؟
      نه بابا، مسئول حرف خودت هم نیستی تازه، سندش:

بعد اگر اینها از نظر شما هزینه نیستند و ریختن در پشت بام الله و اکبر گفتن هزینه هستند! پس به قول خودت Suck it up!
      روضه اونی هست که شما میخونی جانم! نه چیزی که من میگم . روضه رو کسی میخونه که زیر باد کولر توی خونش نشسته داره از تشنه لبی حسین توی گرمای صحرای کربلا حرف میزنه جانم! نه کسی که تمام این بلاها سرش اومده.

چیزی که به نظر شما روضه هستش رو حتا جرات نداری بهش فکر کنی! چه برسه اقدام! فکر میکنی روضه هست خوب بفرما اقدام کن ببینیم چه کاره ای! تازه میرسی این ور حال و حول دیگه هزینه هم نمیدی! البته هزینه بلیط گرون اتوبوس رو نمیدی !!!!
      من چیزی ترسیم نکردم برای خودم! فقط دارم چیزی که اتفاق افتاده رو میبینم! تیریپ دیفرنت هم بر نمیدارم که آی سربازهای کچل مملکت رو گرفتند این طوری شد اون طوری شد!
      فرق من با تمام اونهایی که دارند
      !!

من در کلامم صداقت دارم اونها ندارند!
      lol

آب در هاون میکوبی کسرا جان! شرایط جنگی از نظر دوستان فقط و فقط حمله آمریکا به یک جایی از دنیاست و بس!!!!
      بستگی داره طرف مقابل چه کاره باشه، طرف کمونیست باشد یکجور می‌تواند باشد اسلامگرا باشد می‌تواند 180 درجه گردش کرد !!

17. یک کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

undead_knight (03-14-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      نه بابا
      زن بابا !!
      مسئول حرف خودت هم نیستی تازه، سندش:
      حالت خوبه ؟ سلامتی ؟ پست آخر خودم رو کوت گرفتی شده سند ؟ :))))

بستگی داره طرف مقابل چه کاره باشه، طرف کمونیست باشد یکجور می‌تواند باشد اسلامگرا باشد می‌تواند 180 درجه گردش کرد !!
      آها پس باز شد همون داستان ما آدمیم بقیه نیستند !
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 2 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 2 مهمان)

جُستارهای همانند

1. پاسخ: 1
      واپسین پیک: 01-31-2014, 12:15 AM
    2. پاسخ: 31
      واپسین پیک: 08-14-2012, 08:37 PM
    3. پاسخ: 8
      واپسین پیک: 04-28-2012, 10:30 PM
    4. زباله دانی اختصاصی تالار "گفتگوی آزاد"
      از سوی kourosh_bikhoda در تالار آشغالدانی
      پاسخ: 5
      واپسین پیک: 11-12-2010, 04:06 PM

مجوز های پیک و ویرایش