• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 12 از 18 نخستیننخستین 123456789101112131415161718 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 111 به 120 از 179

جُستار: بازی : آموزش

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 99.8%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      HE

Empty

Dariush آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2012
      ماندگاه
      No man's land
      جُستارها
      30
      امتیازها
      83,861
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,020
      از ایشان 8,977 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      60 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      به عنوانِ کسی که سالهای زیادی از عمر خویش را در دانشگاه‌ها دور ریخته،به شما تاکید می‌کنم، هرگز و هرگز به طرف زنی که بیشتر از لیسانس درس خوانده است نروید، به خصوص در رشته‌های مهندسی و علوم پایه. اینها دخترانی هستند که یک عمر با حسرت و نفرت در خلوتِ خویش، از دختران ِ زیبا و از لحاظِ جنسی سالمی که پیرامون‌شان بوده عقده در دل‌شان ریخته‌اند و اکنون گمان کرده‌اند که تحصیلات و دانشگاه می‌تواند جایگاه ِ آنها را ارتقاء دهد و مردان را به سوی آنها بکشاند. من به شخصه از میان ِ تمام ِ دختران ِ تحصیل‌کرده‌ای که دیده‌ام، با قاطعیت می‌توانم بگویم که 90 درصدشان در مقطعِ ارشد و دکترا همگی زیر 6 بوده‌اند و آنهایی هم که بالای 6 بوده‌اند آنچنان موجودات ِ مریضی بودند که آدمی رغبت نمی‌کرد از فاصله‌ی ده متری‌شان گذر کند. دختری که یک بار آغوش ِ مردی را تجربه بکند و عاشق بشود دیگر هرگز به درس و دانشگاه فکر نخواهد کرد.
      Nikzad Mehrazmanesh این را پسندید.
      Confusion will be my epitaph
      As I crawl a cracked and broken path
      If we make it we can all sit back
      And laugh
      But I fear tomorrow I'll be crying,
      Yes I fear tomorrow I'll be crying
      .Yes I fear tomorrow I'll be crying

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Ouroboros (10-21-2014),Russell (10-21-2014),sonixax (10-21-2014)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.8%
      دستاوردها:
      HE

Empty

Dariush آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2012
      ماندگاه
      No man's land
      جُستارها
      30
      امتیازها
      83,861
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,020
      از ایشان 8,977 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      60 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

گه‌تست:اهمیت‌سنجی

در حال لاسیدن یا مالیدن هستید، در درون‌تان آتش هوس و شهوت زبانه می‌کشد و
      در این گیر و دار که در واقع بهترین زمان ها برای گرفتن مچ آدمی چون من و شماست،
      ناگهان، چیزی از دهان‌تان خارج می‌شود یا عملی را مرتکب می‌شوید که هتا یک صدم ِ درصد
      مواقع هوشیاری هم حساب‌شده نیست!حواس‌تان زمانی سر جا می‌آید که دخترکِ در آغوش
      به شما یکه می‌زند یا صدایش را بالا میبرد و ... .

-داریوش! یعنی چی؟ خیلی بی‌ادب شدیا، من جنده‌ی توام؟! برو اونور اصن، دست نزن بهم...

گه‌تست ِ بسیار جالبی‌ست که ظرافت‌ خاصی دارد و هوشمندی ویژه‌ای را در واکنش طلب می‌کند!
      در این گه‌تست علاوه بر اینکه دخترک می‌خواهد شما را گه‌تست بکند، منظور دیگری نیز دارد، او می‌خواهد
      اهمیت ِ خویش را در نظر شما بسنجد! اینکه شما چقدر به خرسندی یا ناراحتی ِ او از رفتار و گفتار ِ خود
      اهمیت می‌دهید و در برابر ِ آن واکنش نشان می‌‌دهید. هر چه بیشتر اهمیت بدهید، بیشتر در نظر او بتا خواهید
      شد.

طبق معمول، نخست برای توضیح ِ آنچه نباید بکنید، نگاهی می‌کنیم به آنچه مرد ِ بتا می‌کند:

-(با صدایی لرزان) اوه! عزیزم واقعا معذرت میخام، نفهمیدم چی گفتم، از دهنم پرید، خودت می‌دونی
      که من چقد سعی می‌کنم پیش‌ات مودب و موقر باشم، می‌دونی که چقد واست احترام قائلم و ...

در اینجا مرد ِ بتا هی لابه می‌کند و خودش را پیش دحترک موشِ گوه‌مالیده می‌کند و می‌کوشد دوباره
      به او نزدیک شود، اما دختر بیچاره هر چه بیشتر به تهوع نزدیک می‌شود و بیشتر او را قهوه‌ای می‌کند.
      تا آنجا که دیده‌ام دو یا سه بار رخ دادن ِ چنین اتفاقی کافی‌ست که دخترک رسما روی پشت شما زین
      بگذارد و بنشیند روی‌اش!

وجه افتراقی که میانِ مرد ِ آلفا و بازیکن ِ باهوش وجود دارد این است که مردِ اولی کلا دختر تنها تا زمانی
      برای او وجود دارد و به چشم می‌آید که حاضر باشد همچون فاحشه‌ها به او کُس و کون بدهد و برایش
      هیچ اهمیتی ندارد که آنچه او در مورد دختر می‌اندیشد فاش شود،این است که در عین بی‌خیالی نهایت
      واکنشی که نشان می‌دهد چنین است:

- باز تو خودتو چس کردی؟!
      - خابید لامصب، دِ بخور دیگه (با دست سر دختر را به سمت کیر نشانه می‌برد!)
      ...

مردِ بازیکن اما روحیه شرور و پلید ِ خویش را برای هر فرصتی همیشه آماده نگاه داشته و تسخیر روح
      و تن ِ دختر، او را همیشه هوشیار نگاه می‌دارد. بازیکن می‌داند که کسی که می‌خواهد اعتبار و اهمیت
      خود را نزد کسی بسنجد، پیش از هر چیز تلویحا معترف است که چقدر نگاه ِ آن کس به او، برایش مهم و حیاتی
      است. دختری که قهر می‌کند تا ببیند شما چقدر از این بابت ناراحت می‌شوید، پیشاپیش نشان داده است که
      بسیار بیش از آنچه فکر می‌کنید، در بند ِ توجه و نگاه‌تان به خودش، است!

پس از اینکه به این نکته‌ی پراهمیت واقف شدید، بهتر می‌توانید برای واکنش ِ مناسب تصمیم‌گیری بکنید. بازیکن
      روحیه‌ی تسخیرناشدگی و تسلط ِ بی‌چون و چرای خویش در رابطه را هرگز رها نمی‌کند. قانون ِ طلایی ِ بازیکن ِ
      شرور ِ ما این است که «دختر و تمام ِ وجوه‌اش دقیقا همان اندازه اهمیت دارند که مرد به آن اهمیت می‌دهد». بنابراین
      او می‌داند که هر چه بیشتر سعی بکند از دل دختر دربیاورد، او بیشتر در فاز قهر و ناراحتی فرو می‌رود. دختر از هر فرصتی
      برای ساختن ِ شخصیت و کاراکتر منحصر بفرد خویش در نزد شما استفاده می‌کند (از بزرگترین تناقض‌هایی که وجود دارد
      این است که تمام ِ زنان می‌کوشند نشان بدهند که «یکی مثل ِ همه زنان دیگر »نیستند!).

پس، آنچه شما می‌کنید، در واقع این است که بی‌آنکه کوتاه بیایید و از او معذرت‌خواهی بکنید، با پافشاری بر آنچه کرده یا
      گفته‌اید، غفلت‌تان را تصحیح می‌کنید!

-پس چی؟ تو جنده‌ی منی! جنده‌ی خودم، من الان تو بهشتم و تو مثل حوری‌هایی هستی که هر وقت خواستم
      می‌خابونمش و می‌کنم‌اش، هر جور که بخام! (ادامه می‌دهید به مالش ... )

برای پیروز شدن در این گه‌تست یک نکته‌ی دیگر لازم است. اگر شما این تکنیک را تا ابد ادامه بدهید، ناگهان
      حس ِ تنش‌خواهی در دختر لبریز خواهد شد و دیگر برایش غیرقابل ِ تحمل خواهد شد وضع موجود. باید
      برای او میزان اندکی اعتبار در رابطه قائل بشوید و ضمنا دریچه‌ای از دریایی از اعتبار که ممکن است بتواند آن را
      به دست آورد به او نشان بدهید و خیال‌پردازی‌اش را به یاری بطلبید :

-داریوش اونطوری نیست، از روی دوست‌داشتن این حرفا رو میزنه!

این است که لازم است بار دیگر قانونِ مهم و استراتژیک ِ «سه و یک» را یادآوری کنم و گوشزد شوم که علاوه بر تکنیکی
      که گفته شد، می‌توانید در هر سه بار استفاده از این تکنیک، یکبار هم سعی بکنید از دلش دربیاورد، اما باز نباید نشان بدهید
      که حاضرید برای اینکار جایگاه شامخ ِ خود را در رابطه به کلی وقف بکنید.

لازم به ذکر است که شکل دیگری از این گه‌تست نیز وجود دارد و آن اینکه دخترک سعی می‌کند چیزی بگوید که شما
      را ناراحت بکنید و ببیند که شما چقدر نسبت به او حساس هستید:

-داریوش اگه من بیخبر از تو برم با یکی دیگه، تو چیکار می‌کنی؟

این گه‌تست ِ عظیمی‌است و باید برای آن کلاس ِ جدیدی تعریف کرد. اما باید بدانید که گه‌تست هر چه عظیم‌تر، بی‌اعتنایی
      ِ مطلق به آن کارآتر!

واکنش مرد ِ بتا:
      - (در حالی که نمی‌تواند خشم ِ خود را پنهان کند و صورت‌اش سرخ شده و نفس‌اش منقطع): اول شما دو نفرو می‌کشم
      بعد خودمو...

واکنش ِ مرد ِ آلفا:
      - دلم واسه اون بدبخت می‌سوزه، چون تو از زیر من بلند شی، دیگه کس و کونی واست نمونده که یکی دیگه بخاد بکنه!

واکنش مرد ِ بازیکن:
      -براتون آرزوی خوشبختی می‌کنم!
      Metamorphosis این را پسندید.
      Confusion will be my epitaph
      As I crawl a cracked and broken path
      If we make it we can all sit back
      And laugh
      But I fear tomorrow I'll be crying,
      Yes I fear tomorrow I'll be crying
      .Yes I fear tomorrow I'll be crying

4. یک کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Metamorphosis (04-10-2015)

رهگذر
      Level completed: 91%, Points required for next Level: 9
      Overall activity: 13.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

Lord-Agnostic آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2014
      جُستارها
      0
      امتیازها
      1,291
      رنک
      19
      Post Thanks / Like
      سپاس
      20
      از ایشان 14 بار در 7 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Ouroboros نمایش پست ها
      ..
      درود امیر گرامی

نگرتان در مورد «پیشنهاد ازدواج برای سکس» چیست؟
      اکر خطا نکنم شما آن را رفتاری بتاگونه دانسته اید، در حالیکه شخص بنده پیشتر، چندین بار -در مورد دخترکانِ بدقلق- و به منظور جلب اعتماد ایشان، از آن به عنوان کاتالیزوری مطمئن، سود برده ام و در آخر پس از دلزدگی و خستگی از آنها، به راحتی با اتخاذ ترفندهایی، ایشان را از سر باز نموده ام (طوریکه دیگر، خود مایل به ادامه ی رابطه نباشند در حالیکه هنوز به خیال خودشان، من پای حرف ازدواجم ایستاده ام) و به نوعی این، آن ها هستند که از تصمیم شان برای ازدواج منصرف گردیده اند و ترجیح می دهند زندگی خود را در دامانِ شخص دیگری جستجو کنند و من نیز با آرزوی خوشبختی ایشان را بدرقه می نمایم.

حال پرسش این است اگر بصورت کمّی، سکس و رختخواب هدف رابطه باشد، این قضیه چگونه بازتابِ شخصیتی بتاگونه می باشد؟ در حالیکه ما را براحتی به غایت مورد نگر می رساند؟

در مجموع اگر قدری راجع به این روش سخن بگویید، سپاسگذار خواهم شد.

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از Lord-Agnostic گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Ouroboros (09-21-2015),Reactor (03-03-2019)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.9%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      آغازگر جُستار
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      از ایشان 10,931 بار در 3,331 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Lord-Agnostic نمایش پست ها
      درود امیر گرامی

نگرتان در مورد «پیشنهاد ازدواج برای سکس» چیست؟
      اکر خطا نکنم شما آن را رفتاری بتاگونه دانسته اید، در حالیکه شخص بنده پیشتر، چندین بار -در مورد دخترکانِ بدقلق- و به منظور جلب اعتماد ایشان، از آن به عنوان کاتالیزوری مطمئن، سود برده ام و در آخر پس از دلزدگی و خستگی از آنها، به راحتی با اتخاذ ترفندهایی، ایشان را از سر باز نموده ام (طوریکه دیگر، خود مایل به ادامه ی رابطه نباشند در حالیکه هنوز به خیال خودشان، من پای حرف ازدواجم ایستاده ام) و به نوعی این، آن ها هستند که از تصمیم شان برای ازدواج منصرف گردیده اند و ترجیح می دهند زندگی خود را در دامانِ شخص دیگری جستجو کنند و من نیز با آرزوی خوشبختی ایشان را بدرقه می نمایم.

حال پرسش این است اگر بصورت کمّی، سکس و رختخواب هدف رابطه باشد، این قضیه چگونه بازتابِ شخصیتی بتاگونه می باشد؟ در حالیکه ما را براحتی به غایت مورد نگر می رساند؟

در مجموع اگر قدری راجع به این روش سخن بگویید، سپاسگذار خواهم شد.
      درود بر شما.
      مهمترین قانون من در بازی آنست که «هرچه برای شما کار می‌کند را انجام بدهید». وانگهی تفاوتی هست میان «کار کردن» روشی، و آسان شدن آن برای شما به دلیل عادت و آسودگی که این عادت همراه می‌آورد. من شخصا پیشنهاد ازدواج دروغین را آزمایش نکرده‌ام و نمی‌دانم چه اندازه موثر است، اما از آنچه دیده‌ام، و از بررسی این عمل می‌توان نتیجه گرفت که برامده از این تصور غلط است که زن از مرد تعهد می‌خواهد. زن از یک مدل مرد به خصوص تعهد می‌خواهد، آنهم تنها پس از آنکه از قضیب سواری خسته شد و چشم‌انداز دیوار پیش روی او نمایان شد. هیچ چیز بتا نیست اگر آنرا برای رسیدن به قدرت یا سکس مورد استفاده قرار بدهید، ولی سوال اینست که آیا این روش از دیگر روشهای ساده به راستی بهتر جواب می‌دهد یا نه؟

«بهتر» آنست که شما از مستقیم‌ترین راه برای رسیدن به هدف استفاده بکنید، و من تقریبا اطمینان دارم که روزی سه چهار تا دختر را سلام کردن(که می‌شود سالی هزار تا!)، هفته‌ای چهار پنج قرار رفتن و آن قرارها را با چرب‌زبانی به رخت‌خواب کشاندن بسیار «مستقیم»تر است از نقش خواستگار را به نحو باورپذیری بازی کردن. من کلا با دروغ گفتن برای رسیدن به سکس تا اندازه‌ی زیادی مخالفم، نه به خاطر ملاحظات اخلاقی، که همه چیز در عشق و جنگ رواست، بیشتر به خاطر اثر معکوسی که این دروغها دارند و مرجعی که از آنها می‌آیند. من مثلا مردان زیادی را دیده‌ام که خودشان را پولدارتر جا می‌زنند. من خود را فقیرتر از آنچه هستم جا می‌زنم که مبادا هیچگونه حسابی بجز بُکن روی من باز بشود.

سوال دیگری که مطرح می‌شود اینست : مردی که به محض آشنایی چنان دستپاچه و حریص و مشتاق است که بلادرنگ پیشنهاد ازدواج می‌دهد به راستی چند گزینه برای انتخاب می‌تواند داشته باشد و مردی که گزینه‌های زیادی برای انتخاب ندارد چقدر برای زنان خواستنی‌ست؟ زن هرگونه تلاشی برای نگاه داشتنش را تعبیر به ضعف می‌کند و اینست که در بازی ما می‌کوشیم تا به طور مداوم خودمان را از این تصور دور بکنیم(با نگ زدن، با دست انداختن، با سلب‌اعتبار و تکنیک‌های دیگر). کلا بخش بزرگی از تکنیک‌های بازی آفریده شده‌اند تا این تصور را در ذهن بوجود آورده و تقویت بکنند که شما هر لحظه ممکن است «بروید» و «ماندنی» نیستید و برای نگاه داشتنتان باید تلاش بکند. پیشنهاد ازدواج دادن بیشتر اینها را ناممکن می‌کند.

از طرف دیگر، اینهم هست که مردان از تله‌ی ازدواج گریزان شده‌اند و مردی که هنوز تن به چنان دامی بدهد بسیار نایاب است، حتی مردان بازنده‌ای را دیده‌ام که همجنان ترجیح می‌دهند کف‌دستی بروند و با زن مدرن وارد ازدواج مدرن نشوند. اینست که پیشنهاد ازدواج دادن می‌تواند راه شما را برای دسترسی به دخترانی بسیار زیباتر از آنچه در حالت عادی و برای دوستی گیرتان می‌آید باز بکند و اگر به کیفیت بیشتر از کمیت اهمیت می‌دهید شاید روش خوبی باشد. به هر حال شما تا راه‌های دیگر را آزمایش نکنید نمی‌توانید به خوبی یا بدی این روش پی ببرید.
      Lord-Agnostic این را پسندید.
      زنده باد زندگی!

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Amir.Aria (09-21-2015),kourosh_bikhoda (09-24-2015),Lord-Agnostic (09-21-2015)

رهگذر
      Level completed: 31%, Points required for next Level: 69
      Overall activity: 0%
      بدون وضعیت

خالی

reaven آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Mar 2017
      جُستارها
      0
      امتیازها
      731
      رنک
      14
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      از ایشان 1 بار در 1 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      این بازی و حتی pua اصلا برای من کار نکرد همون چند تا دوستی که داشتم هم پرید
      اخره هر کدوم از opener هام در بهترین حالت به دعوای مصالمت آمیز رسید
      واقا که

نویسنده سوم
      Level completed: 11%, Points required for next Level: 179
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

بی تفاوفت

Transcendence آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2015
      جُستارها
      0
      امتیازها
      3,971
      رنک
      40
      Post Thanks / Like
      سپاس
      49
      از ایشان 72 بار در 50 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی reaven نمایش پست ها
      این بازی و حتی pua اصلا برای من کار نکرد همون چند تا دوستی که داشتم هم پرید
      اخره هر کدوم از opener هام در بهترین حالت به دعوای مصالمت آمیز رسید
      واقا که
      البته در مورد من که جواب داد و خیلی هم خوب جواب داد..
      تکنیک و استفاده از اون هیچ گاه باعث موفقیت نمی شه ،و البته کسی با خواندن کتاب های موفقیت ..چگونه میلیاردر شویم..چگونه با دو سه تا فوت و فن رتبه خوب در ازمون بیاوریم و
      هیچگاه به موفقیت نمی رسه...
      اما....
      حداقل این هست که این مجموعه می تونه یک روانشناسی و جامعه شناسی دم دستی و کاربردی و راحت برای افراد فراهم بکنه که بتونن روابطشون رو حداقل یک انالیزی بکنند و بی فکر و بی برنامه به جلو نرن.
      البته اگر شرحی از بازی اتان ارائه دهید شاید بشود یک انالیزی راجع به ان انجام داد.
      to understand the actual world as it is

not as we should wish it to be

is the beginning of wisdom

رهگذر
      Level completed: 31%, Points required for next Level: 69
      Overall activity: 0%
      بدون وضعیت

خالی

reaven آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Mar 2017
      جُستارها
      0
      امتیازها
      731
      رنک
      14
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

Exclamation

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Transcendence نمایش پست ها
      البته در مورد من که جواب داد و خیلی هم خوب جواب داد..
      تکنیک و استفاده از اون هیچ گاه باعث موفقیت نمی شه ،و البته کسی با خواندن کتاب های موفقیت ..چگونه میلیاردر شویم..چگونه با دو سه تا فوت و فن رتبه خوب در ازمون بیاوریم و
      هیچگاه به موفقیت نمی رسه...
      اما....
      حداقل این هست که این مجموعه می تونه یک روانشناسی و جامعه شناسی دم دستی و کاربردی و راحت برای افراد فراهم بکنه که بتونن روابطشون رو حداقل یک انالیزی بکنند و بی فکر و بی برنامه به جلو نرن.
      البته اگر شرحی از بازی اتان ارائه دهید شاید بشود یک انالیزی راجع به ان انجام داد.
      خوش بحال شما و سایر دوستانی که اینجا کامیاب شدنو از توفیقاتشون مینویسن
      هرچند درکمال احترام حرف هیچ کدومشون رو باور نمیکنمو به زعم من دارن پوزه اتفاقات نیوفتاده ی زندگیشون رو میدن... درست مثل کاری که من برای حفظ آبرو برابر سایرین انجام میدم : )
      یاد شلدون کوپر توی سیزن 2وم از اپیزود 13 ام بیگ بنگ تیوری افتادم که برای دوستی دنبال پیروی از یک الگریتم تئوریک و حساب شده بود و بعد یاد گفتگوهای دوستان توی این فرم افتادمو خندم گرفت...
      من حتی نمیتونم بفهمم دوستان روی چه حسابی اسم روانشناسی و از اون فاجعه آمیز تر "جامعه شناسی" رو روی این سوپرآرمان ها میزارن
      حالا روانشناسی رو فاکتور بگیریم کجای این چیز ها دخلی به دانش جامعه شناسی داره!؟؟؟که اصلا مهمم نیست بنظرم
      مهم عملی نبودن این چیز هاست
      بله جناب متوجه عرایض شما هستم احمقانست که این چیزهارو روی کاغذ بنویسی و بعد در میدان عمل به مثابه بچه ای که میخاد اسباب بازی لپ لپشو سرهم کنه از اون راهنما استفاده کنی..ولی باز هم هیچ کجای این دوازده برگ از این تاپیک رو معقول و به بیان عامیانه تر بدرد بخور ندیدم..
      شرح بازی من هم همونییه که الظاهر اساتیده! فارسی زبان این حوزه درین تاپیک عنوان کردن هست
      درنهایت هم چیزی جز ریجکشن بیشتر ، کریپی شدن مداوم و لطفا مزاحم نشید آقای هرچه بیشتر در بر نداشت

من با برخی از عرایض عزیزان مذکور اصلا مخالفتی ندارم و قصد اظهار نظر با جزمیت را نیز..
      ولی به واقع میخام بگم دنیای بیرون فراتر از آرمان های فانتزیه دوستانمون توی اینجاست که باور دارن با چهار تا متُده به ظاهر فنتستیک میتونن اون بیرون خاکو خون به پا کنن :)

اصلا رو چه حساب اینجا مردان رو دسته بندی نمونده و در کمال بی ادبی الفاظ اصفاته کریه رو به اون ها نسبت میدیم ؟ بر چه اساس برای مواجه با یک بشر آدم از جنسه دیگه اصولی تعیین میکنیم که فقط روی صفحه های کاغذ قشنگ هستن...

این انتقاده تند تیز من هم نه از زبان یک فرده آفتاب مهتاب ندیده ی گوشه نشین که صحبت های فردیه که تمام راه های عنوان شده ی دوستان تئوریسین اینجا رو یک میلیون بار امتحان کرده و در انتها زهر مار هم نسیبش نشده که هیچ هرچه داشته هم از دست داده :)

به واقع این تاپیک افسانه ای بیش نیست.. البته دوست داشتم از لفظ عامیانه تری برای وصف جستار مذکور استفاده کنم اما خب کلامم رو رسمی شروع کردم پس رسمی هم تمومش میکنم :)

پ.ن: جا داره این ویدیو رو هم تقدیم تمام حضار ((البته جز این دوست گرامی کس دیگه ای هم نمونده باید به روحشون تقدیم کنم)) کنم
      A Rant Against The Pickup Community - Must Watch For All PUAs - YouTube
      ویرایش از سوی reaven : 04-21-2017 در ساعت 12:44 AM

12. یک کاربر برای این پست سودمند از reaven گرامی سپاسگزاری کرده اند:

سارا (12-18-2017)

دفترچه نویس
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      از ایشان 21,650 بار در 7,581 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      خوش بحال شما و سایر دوستانی که اینجا کامیاب شدنو از توفیقاتشون مینویسن
      هرچند درکمال احترام حرف هیچ کدومشون رو باور نمیکنمو به زعم من دارن پوزه اتفاقات نیوفتاده ی زندگیشون رو میدن... درست مثل کاری که من برای حفظ آبرو برابر سایرین انجام میدم : )
      یاد شلدون کوپر توی سیزن 2وم از اپیزود 13 ام بیگ بنگ تیوری افتادم که برای دوستی دنبال پیروی از یک الگریتم تئوریک و حساب شده بود و بعد یاد گفتگوهای دوستان توی این فرم افتادمو خندم گرفت...
      من حتی نمیتونم بفهمم دوستان روی چه حسابی اسم روانشناسی و از اون فاجعه آمیز تر "جامعه شناسی" رو روی این سوپرآرمان ها میزارن
      حالا روانشناسی رو فاکتور بگیریم کجای این چیز ها دخلی به دانش جامعه شناسی داره!؟؟؟که اصلا مهمم نیست بنظرم
      مهم عملی نبودن این چیز هاست
      بله جناب متوجه عرایض شما هستم احمقانست که این چیزهارو روی کاغذ بنویسی و بعد در میدان عمل به مثابه بچه ای که میخاد اسباب بازی لپ لپشو سرهم کنه از اون راهنما استفاده کنی..ولی باز هم هیچ کجای این دوازده برگ از این تاپیک رو معقول و به بیان عامیانه تر بدرد بخور ندیدم..
      شرح بازی من هم همونییه که الظاهر اساتیده! فارسی زبان این حوزه درین تاپیک عنوان کردن هست
      درنهایت هم چیزی جز ریجکشن بیشتر ، کریپی شدن مداوم و لطفا مزاحم نشید آقای هرچه بیشتر در بر نداشت

من با برخی از عرایض عزیزان مذکور اصلا مخالفتی ندارم و قصد اظهار نظر با جزمیت را نیز..
      ولی به واقع میخام بگم دنیای بیرون فراتر از آرمان های فانتزیه دوستانمون توی اینجاست که باور دارن با چهار تا متُده به ظاهر فنتستیک میتونن اون بیرون خاکو خون به پا کنن :)
      از سر کنجکاوی یک نمونه از تجربه‌های خودتان را ریزبینانه بازگویی میکنید؟

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

رهگذر
      Level completed: 72%, Points required for next Level: 28
      Overall activity: 60.0%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

PEPE آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Apr 2017
      جُستارها
      0
      امتیازها
      1,072
      رنک
      17
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      این انتقاده تند تیز من هم نه از زبان یک فرده آفتاب مهتاب ندیده ی گوشه نشین که صحبت های فردیه که تمام راه های عنوان شده ی دوستان تئوریسین اینجا رو یک میلیون بار امتحان کرده و در انتها زهر مار هم نسیبش نشده که هیچ هرچه داشته هم از دست داده :)
      "بازی" در ظرف زمان و مکان صورت می گیرد و خود آگاهی لازم دارد که فرد ارزش خود را درانواع جنبه های مختلف(روانی،فیزیکی،اجتماع و ...) در بازار جنسی-اجتماعی محاسبه کند و بعد وارد ماجرا شود

نویسنده سوم
      Level completed: 11%, Points required for next Level: 179
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

بی تفاوفت

Transcendence آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2015
      جُستارها
      0
      امتیازها
      3,971
      رنک
      40
      Post Thanks / Like
      سپاس
      49
      از ایشان 72 بار در 50 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      جناب reaven
      ارتباط با دخترها چیز خارق عادتی نیست و داشتن رابطه جنسی -عاطفی با اونها محال و ناشدنی نیست .امری عادی و عمومی و در جریان است .چرا فکر می کنید اگر کسانی از رابطه با دوست دخترهاشان می نویسند همگی دروغگو هستند؟؟!!!
      در مورد انتقاداتی هم که در مورد Pua دارید پیش از شما و بیش از شما در همین دفترچه در بخش بازی.نقد نوشته شده است می توانید در انجا نقدهای وارده را بخوانید.
      to understand the actual world as it is

not as we should wish it to be

is the beginning of wisdom

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 4 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 4 مهمان)

جُستارهای همانند

1. آموزش زبان آلمانی از صفر
      از سوی مزدك بامداد در تالار Deutsch
      پاسخ: 33
      واپسین پیک: 07-31-2015, 07:39 AM
    2. خاطرات روزانه
      از سوی blackswan در تالار ادبسار
      پاسخ: 1
      واپسین پیک: 01-23-2014, 01:47 PM
    3. پارسی سازی واژگان تازی شده.
      از سوی homayoun در تالار ادبسار
      پاسخ: 0