• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 11 از 24 نخستیننخستین 123456789101112131415161718192021222324 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 101 به 110 از 236

جُستار: ازدواج

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی shirin نمایش پست ها
      اولا میلاد اون زن و دخترای خارجی که میگی در موقعیت فعلیشون که اکثرا دانشجو هستن کاری بهتر از اون شغلا پیدا نمیکنن.
      بیشترشون کار پاره وقت میخوان که به درساشون هم برسن. مثلا غیرممکنه به اون دختر خوشکل موبور بگن بیا تو این شرکت مسئول یه قسمت باش با هر شرایطی که خودت میخوای ولی اون قبول نکنه و بگه ترجیح میده بره کف فست فود طی بکشه.
      اولن که شما دارید اشتباه میکنید ! و اینطوری ها هم نیست . از چیزی خبر ندارید الکی نگید . اینجا دانشجو از طرف دولت در رابطه با رشته ای که داره درس میخونه میره سر یه چیزی به نام آوس بیلدونگ که هم اون کار رو یاد بگیره و هم بتونه در راستای درسی که داره میخونه کار کنه و پول در بیاره . این اولین فرض اشتباهتون که از روی بیخبری مطلق در باره جامعه اینجا زدید .

یعنی از نظر منطقی درست نیست.
      با منطق شما جور در نمیاد چون ندیدید ! همون طوری که بالاتر هم گفتم شما توی یک جامعه ای بودید که همش افراد مثل خودتون رو دیدید و همه چیز رو بر حسب مشاهدات خودتون میسنجید و نه واقعیات .

هر چقدر که شما منکرش بشی. کارایی مثل مستخدمی و طی کشی و ... در همه جای دنیا جز شغلهای رده پایین و نازل هستن.
      هر چه قدر که شما سعی کنی این حس خود برتر بینی زن ایرانی رو این طوری توجیه کنی فایده نداره .

کسی هم که این شغلها رو قبول میکنه از روی ناچاری هست ناچاری یعنی اینکه باید یه راه درامد برای خودش پیدا کنه
      باز هم دارید توجیه میکنید از روی نا آگاهی در این موارد . ما در آلمان چیزی به نام نا چاری نداریم . براتون نوشته بودم و یحتمل نخوندید .
      در صورتی که شخصی در آلمان کار دلخواهش رو پیدا نکنه ناچار نیست که بره سر کاری که دوست نداره - بلکه میشنه توی خونش - هم پول نقدی میگیره - هم خرج اجاره و رفت و آمد و آب و برق و ... اگر دانشجو باشه کمک هزینه برای ادامه تحصیلش هم میگیره . پس چیزی به نام ناچاری افسانه ای بیش نیست .

زن ایرانی اگه نمیره همچین شغلایی رو بگیره حتما وضع مالیش خوبه یا منبع درآمدی داره.
      باز هم روی آوردید به ماستمالی ! این دو تا خانم که عکسهاشون رو براتون گراشتم هم وضع مالیشون خوبه و هم ناچار نیستند . زن ایرانی یک موجود مغرور و خود برتر بینه و اگر رابطه ای با مردی برقرار میکنه فقط و فقط به خاطر مسایل مالی هستش . شما با یه پیکان برو سعی کن از یه خانومی دلبری کنی ببینم موفق میشی یا نه !!!

دوما این خصوصیاتی که در مورد زن ایرانی میگی چند برابرش در مرد ایرانی وجود داره، کلا ایرانیا دچار حس خودبرتر بینی شدید هستن
      بله ایرانی ها کلن دچار حس خود برتر بینی هستند ! ولی این حس در مورد مرد ایرانی بر خلاف ادعای شما خیلی هم کمتره 1 اگر بیشتر بود الان همون شهری که شما توش زندگی میکنید رو موش و کثاوت برداشته بود چون مرد ایرانی که طبق گفته شما دوز خود برتر بینیش بیشتره دیگه اصلن سر کارهای این طوری نمیرفت !

نه فقط اونجا، حتی تو ایران هم هر ایرانی خودشو از بقیه برتر میدونه و فکر میکنه از بلانسبت شما از کون فیل افتاده. مثلا ببینه یکی رفته یه خونه ای بالا شهر خریده یا یه ماشین مدل بالا بلافاصله میگه این گداگشنه هم برای ما آدم شده.
      اون حس خود برتر بینی نیست ! اسمش حسادته و در تمام دنیا عمومیت داره .

در هر صورت شما هم بهتره دست از زن ستیزیت برداری و اینقدر در مورد زن ایرانی بدوبیراه نگی چون مرد ایرانی هم بدتر نباشه بهتر از زن ایرانی نیست.
      شما نفر اولی نیستید که وقتی در بحثی منطقی چیزی برای ارایه نداره فوری طرف مقابل رو به زن سیتیزی متهم میکنه ! اینکه من گفتم زن ایرانی خود برتر بینه و غرور کاذب داره بد و بیراه نیست ! بد و بیراه یعنی این : زن ایرانی #$#$^ %%^*)*&)( @#$#%&^ !!!!
      یک ناهنجاری اجتماعی هستش که در زن ایرانی وجود داره - و در وجود خود شما هم با اینکه هی میگید من این طوری نیستم توی همین بحث دیده شده ! یعنی شما با اینکه همش تکذیب میکنید کار کردن رو عار میدونید و میگید اگر چیز دیگه ای نباشه مجبورم و تحمل میکنم ! بعدش هم که براتون نمونه هایی میارم از روی نا آگاهی محض و فقط برای توجیه عقیده خودتون تفسیر های اشتباه میکنید و میگید حتمن مجبوره که رفته توی لیدل داره طی میکشه !!! (یعنی واقعن فکر میکنید که موقعیتهای شغلی بهتری برای یک زن پناهنده ایرانی نسبت به یک دختر جوان آلمانی وجود داره که چنین حرف خنده داری رو میزنید ؟!) و این فرضیات غلط شما در صورتیه که کوچکترین اطلاعی از فرهنگ و شیوه زندگی و اوضاع اقتصادی مردم در خارج از ایران ندارید و تمام دانشتون بر پایه ی شنیده هایی هست که از این و آن نقل شده که در اکثر موارد هم اشتباه هستند که باز بر میگرده به همون ناهنجاری های اجتماعی که مردم ایران گرفتارش هستند .

یعنی کسانی که داخل هستند و تا حالا بیرون از ایران نرفتند شروع به رویا پردازی میکنند و همونها رو به جای واقعیت به خورد دیگران میدهند - اونهایی هم که خارج از ایران هستند از ترس اینکه یک وقتی اگر شما بیای جای اونها تنگ تر میشه باز اطلاعات دروغ و غلط بهتون میدند .

با اینحال خیلیا( چه زن و چه مرد ایرانی) هم هستند که چنین خصوصیاتی ندارن.
      بنده که ندیدم ! نه زن ایرانی و نه مرد ایرانی .
      تمام عیب و ایراد های منطقی ای که به زن ایرادی وارده به شخص شما هم وارده و نمیتونید بگید من این طوری نیستم . ممکنه دوزش در وجودتون کم و زیاد باشه .
      و همین داستان در مورد مرد ایرانی و حتا خود من هم صادقه و باز ممکنه دوزش در من کم و زیاد باشه .

اگر شما بگید من از جامعه ای که درش رشد کردم هیچ تاثیری نگرفتم و فرق و دارم و ... دارید دروغ میگید .
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

سرنویسنده یکم
      Level completed: 96%, Points required for next Level: 22
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      از ایشان 2,534 بار در 930 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      به پست بعدی رجوع بفرمایید

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اگه مردهای ایرانی طی کش و سوپور هستن به این دلیل هست که این کارا رو فقط به مردا میدن نه به این دلیل که زنها نمیرن سر اینکارا. همونطور که بسیاری کارای دیگه رو هم به زنها نمیدن و زنها رو تو اون شغلا استخدام نمیکنن تو جامعه ایران، الان متوجه شدم که چقدر آگاهی دارید.شما هم به جای قضاوت کردن و تهمت زدن به شخصیت من بهتره قضاوتتون رو درست کنید. من دیگه به بحث با کسی که قصدش فقط اثبات حرف نادرستش هست ادامه نمیدم. فکر کنم هر کسی که پستهای شما و منو بخونه متوجه میشه کدوم منطقی تر هست. در ضمن بعضی وقتا یه کسی که تو یه جامعه ای نبوده ممکنه اطلاعاتش نسبت به کسی که فقط درگیر خودش بوده تو اون جامعه بیشتر باشه. و درآخر توصیه میکنم برید با همون خانمها که داشتن طی کشی میکردن یه مصاحبه کنید و دلیل اینکه همچین شغلی رو برای خودشون انتخاب کردند بپرسید. و همینجور الکی یه شغلی که فقط از نظر ما ایرانیا بهتره رو بهش پیشنهاد بدید ببینید با کله قبول نمیکنه؟ و بیاید به ما هم بگید. در مورد اون ماشینهای مدل بالا چند وقت پیش یادمه یه تحقیق انجام داده بودن تو همون کشورایی که به نظر شما طی کشی یه شغل ایده آل هست و نشون داده بودند که زنهای اونجا هم بیشتر به ماشین یه مرد اهمیت میدن تا به قیافش. و اگه یه ماشین مدل بالا یه مرد داشته باشه خیلی احتمال اینکه بتونه با مخ یه دختر رو بزنه بیشتره تا اینکه یه ماشین مدل پایین. موفق باشید

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      یه چیز دیگه هم یادم رفت بگم. اینهمه بدبینی که شما به زنهای ایرانی داری و اینهمه در موردشون بد میگی و بلااستثنا همشون رو محکوم میکنی تنها چیزی به ذهن خطور میکنه زن ایرانی ستیزی هست وقتی که در جامعه مون زنهای بسیار خوبی هم داریم و فرهنگشون شیشصد بار از شما هم ممکنه بالاتر باشه. این جمع بستن و تعمیم دادنتون بسیار غیرمنطقی و مغلطه هست.
      احتمالا اگه با یه دختر آلمانی هم دوست بشید و باعث یه آسیبی بهتون بشه فردا پس فردا تمام زنان آلمانی رو محکوم میکنید و علیه شون جبهه میگیرد.

مدیر تالار
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اگه مردهای ایرانی طی کش و سوپور هستن به این دلیل هست که این کارا رو فقط به مردا میدن نه به این دلیل که زنها نمیرن سر اینکارا.
      همونطور که بسیاری کارای دیگه رو هم به زنها نمیدن و زنها رو تو اون شغلا استخدام نمیکنن تو جامعه ایران، الان متوجه شدم که چقدر آگاهی دارید
      در خارج از کشور چی ؟!
      لابد در خارج هم این کارها رو به زنهای ایرانی نمیدند فقط به زنهای خودشون میدند ؟! بله ؟!

شما هم به جای قضاوت کردن و تهمت زدن به شخصیت من بهتره قضاوتتون رو درست کنید.
      شخصیت شما اصلن برای من مهم نیست - من با توجه به گفته هاتون و ضد و نقیض گویی هایی که کردید نتیجه گیری کردم .

من دیگه به بحث با کسی که قصدش فقط اثبات حرف نادرستش هست ادامه نمیدم.
      تا حرف نا درست رو چی بدونیم - اینکه شما میگید زنهای ایرانی همه فرشته هستند و مردهای ایرانی هم یک مشت دیو هستند که اونها رو استثمار کردند - چرنده .

فکر کنم هر کسی که پستهای شما و منو بخونه متوجه میشه کدوم منطقی تر هست
      بله قطعن متوجه توجیه کردن های شما از راه مظلوم نمایی و تحریف میشه !

در ضمن بعضی وقتا یه کسی که تو یه جامعه ای نبوده ممکنه اطلاعاتش نسبت به کسی که فقط درگیر خودش بوده تو اون جامعه بیشتر باشه.
      البته در مورد شما صدق نمیکنه چون همش اطلاعات غلط دارید رو میکنید .

و درآخر توصیه میکنم برید با همون خانمها که داشتن طی کشی میکردن یه مصاحبه کنید و دلیل اینکه همچین شغلی رو برای خودشون انتخاب کردند بپرسید.
      اتفاقن این کار رو هم قبلن کردم - خیلی هاشون گفتند برای وقت گذرونی ! (نه اجبار و وبدبختی و این مدل مهملاتی که شما به هم بافتید) - خیلی هاشون هم گفتند کار کردن در یک فروشگاه زنجیره ای مثل اینجا رو دوست دارند . (که شامل طی کشیدن - پشت صندوق نشستن - مرتب کردن اجناس و ... میشه)

و همینجور الکی یه شغلی که فقط از نظر ما ایرانیا بهتره رو بهش پیشنهاد بدید ببینید با کله قبول نمیکنه؟
      از نظر شما زن ایرانی که کار کردن رو بد میدونید و از واژه تحمل استفاده میکنید - یک شغل خوب منشی یک دکتری مهندسی چیزیه و بس - کاری که هم سبکه و هم به قول خودتون با کلاس . در اینجا اگر به یک زن جوان آلمانی پیشنهاد منشی شدن بدید به احتمال خیلی زیاد رد میکنه . اصلن در کشور آلمان شما منشی زن آلمانی جوان پیدا نمیکنید !

در مورد اون ماشینهای مدل بالا چند وقت پیش یادمه یه تحقیق انجام داده بودن تو همون کشورایی که به نظر شما طی کشی یه شغل ایده آل هست و نشون داده بودند که زنهای اونجا هم بیشتر به ماشین یه مرد اهمیت میدن تا به قیافش
      این تحقیق کجاست ؟ لینک بدید ما هم بخونیم !
      شما هنوز نمیدونید ماشین در اروپا یک وسیله ی بی ارزش هستش و به طور متوسط هر ۵ سال یک بار هر شخصی با هر توان مالی ماشین خودش رو عوض میکنه و بعدش اومدید و دارید از یک تحقیق من در آوردی سخن میگید ؟!
      ماشینی که برای شما شیک و خفن محسوب میشه در اروپا تاکسیه ! اگر هم به ماشین هایی مثل لیموزین نگاه کنیم که معمولن باهاش خانوم جا به جا میکنند و وسیله کار خانوم بیار ها هستش - در حالت بهترش یک سری جوان خوشحال با همدیگه ۱۰۰ یور پول میدند یک شب یه دونش رو با راننده اجاره میکنند و تفریح میکنند .
      ماشین های اسپرت مثل فراری و لامبورگینی رو هم اینجا پیر پاتال ها اغلب سوار میشند و نه جوانها - چونکه گواهینامه مخصوص میخواد و درد سر های بیمه اش زیاده و برای همین افرادی که بیکار هستند میرند طرفشون . اگر هم جوانی یک لامبورگینی ۱ میلیون دلاری سوار بشه برای خانوم بازی سوار نمیشه !

محض اطلاع میگم : اینجا کسی بخواد خانوم بازی کنه یا مخ بزنه با اوبان (مترو) میره سنت پائولی یا دیسکو نه اینکه توی خیابون با ماشینش جلوی پای این و اون ترمز کنه !!!!

و اگه یه ماشین مدل بالا یه مرد داشته باشه خیلی احتمال اینکه بتونه با مخ یه دختر رو بزنه بیشتره تا اینکه یه ماشین مدل پایین.
      بله این حرف شما در مورد دختر ایرانی کاملن جواب میده چونکه دختر ایرانی دنبال پول طرف هستش و نه دنبال عشق و علاقه و ... خود شما هم در گفته هاتون فرمودید میزان علاقه طرف رو با سرویس طلایی که قراره برای شخص خریده بشه میشه سنجید !
      بنده اسم رابطه ای که قراره با سرویس طلا میزان علاقه درش سنجیده بشه رو عشق نمیذارم - میذارم تن فروشی .
      نه من باقی انسانهای اروپایی هم همین فکر رو میکنند و اگر زنی بیاد و به خاطر اینکه یه نفری براش سرویس طلا خریده بهش ابراز علاقه کنه رو میذارند تن فروش ! آلمانیش میشه شلامپه (schlampe) فارسیش رو هم خودتون میدونید .
      طبیعی هستش که فردی که دوست دختر یا همسرش رو دوست داره براش سنگ تموم هم میذاره ! ولی این رابطه دو طرفه هستش . یعنی اگر من برم برای دوست دخترم در روز تولدش یک سرویس طلای ۱۹ هزار یورویی هدیه بخرم - اون هم در مقابل در یک مناسبتی برای من یک چیز با ارزش دیگه میخره .
      وقتی رابطه یک طرفه میشه ! یعنی زنه میاد میگه اگر تو منو دوست داری باید میزان عشقت رو با سرویس طلا و پول و ... نشونم بدی - اون زن وارد یک رابطه ی عاطفی نشده بلکه وارد یک رابطه تجاری شده و اسمش رو هم بالاتر بهتون گفتم چیه .

حالا شما هی بیا بگو نه خیر اینطوری نیست اون طوریه ! و من زن ستیزم و . فلانم و بهمانم . که البته این رفتار شما سر چشمه اش رو میشه در همون غرور کاذب و منطق وارونه ای که در وجود بیشتر دخترهای ایرانی هست پیدا کرد .

برای جنابعالی اصلن قابل هضم نیست که یک زنی که هیچ جبری بالا سرش نیست شغلی کمتر از منشی آقای دکتر فلانی داشته باشه ! من چی دارم در این باره برای شما بگم ؟ من هم اینجا نیستم که چیزی رو به خانم شیرین کاربر انجمن دفترچه ثابت کنم - اگر قرار بود چیزی رو به شخص شما ثابت کنم به صورت خصوصی باهاتون در میون میذاشتم .

این خودشیفتگی و حس سوء استفاده مردان از زنان در رابطه ها در دختر های جاهای دیگه ایران به غیر از تهران بیشتر هم دیده میشه . باز دختر تهرانی قبول کرده که میتونه با یک پسری برای یک مدتی دوستی داشته باشه و بعدش هم از هم جدا شند .
      ولی دختر های جاهای دیگه :

فرض کنید من و دوست دخترم که تهرانی نیست (در این مورد گچساران) توی کافی شاپ نشستیم :

خانم : میلاد تو از من خوشت میاد ؟
      میلاد : خوب معلومه اگر خوشم نمیومد که باهات دوست نمیشدم !
      خانم : پس بیا خواستگاریم !
      میلاد :
      (این یک داستان واقعی بود)
      دکتر ساسی

مدیر تالار
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      یه چیز دیگه هم یادم رفت بگم. اینهمه بدبینی که شما به زنهای ایرانی داری و اینهمه در موردشون بد میگی و بلااستثنا همشون رو محکوم میکنی تنها چیزی به ذهن خطور میکنه زن ایرانی ستیزی هست وقتی که در جامعه مون زنهای بسیار خوبی هم داریم و فرهنگشون شیشصد بار از شما هم ممکنه بالاتر باشه.
      باز خوبه شد زن ایرانی ستیز
      ایراد های طرف رو میگی یک صفت ستیز میچسبونند بهت و تمام !
      بنده نگفتم زنهای ایرانی اخی هستند و .. گفتم این ایراد های رفتاری رو دارند - و نه شما ، هزار تا گنده تر از شما هم نمیتونه منکرش بشه . چون وجود داره و واقعیته .
      پسر ایرانی هم نا هنجاری های رفتاری داره و نه من ، هزار تا گنده تر از من هم نمیتونه منکرش بشه .
      حالا شما این وسط اومدی و میخوای از دختر ایرانی فرشته بسازی - شخصی مثل من میاد ترمزتون رو میکشه و چون شما ناراحت میشی هزار تا انگ و .. میچسبونی بهش .

این جمع بستن و تعمیم دادنتون بسیار غیرمنطقی و مغلطه هست.
      اگر شما میخوای حرف من رو رد کنی باید با استدلال و حد اقل نشان دادن یک مثال نقض حرف من رو رد کنی .
      نه اینکه بیای بگی داری مغلطه میکنه و تعمیم ناروا میدی و ...
      براتون نوشتم :
      مسخره هستش که اگر شما فکر کنی زن آلمانی در کشور خودش مجبوره بره کف لیدل طی بکشه و داره از روی اجبار این کار رو میکنه ! و زن ایرانی که وضعیت اقامتی مناسبی هم نداره و ماهی ۲۰۰ یورو همش حقوق میگیره و خیلی از نیازهاش رو نمیتونه برطرف کنه کسر شانش بشه همون کار رو قبول کنه و قبول نمیکنه و میتمرگه توی خونه .

احتمالا اگه با یه دختر آلمانی هم دوست بشید و باعث یه آسیبی بهتون بشه فردا پس فردا تمام زنان آلمانی رو محکوم میکنید و علیه شون جبهه میگیرد.
      بنده تا حالا از هیچ خانمی ، چه ایرانی چه غیر ایرانی هیچ گونه آسیبی ندیدم و تمام رابطه هام رو در حد یک دوستی خیلی معمولی نگه داشتم .
      اگر شما از طرف یک پسر ایرانی آسیب روحی دیدید و همون امر باعث شده که یک نگاه رادیکال نسبت به مرد ایرانی پیدا کنید و تا کسی چهار تا از ایراد های رفتاری زن ایرانی رو میگه متهمش میکنید به زن ستیزی .
      دلیل نمیشه که من هم چون آسیب روحی خوردم این طوری حرف بزنم بر عکس شما بنده هرگز شما رو به مرد ستیزی در رابطه با گفتارتون متهم نکردم و اگر ایراد رفتاری که به راستی در وجود مرد ایرانی هستش رو بازگو کردید اون رو قبول هم کردم .

اگر شما بگید مرد ایرانی فقط برای سکس به یک دختر نزدیک میشه من قبول میکنم - ولی اگر بگید با نیت سوء استفاده نزدیک میشه میگم چرند میگید . چون هیچ مرد ایرانی آقا داییش رو دستش نگرفته و دنبال زنها بذاره و یکیشون رو یه جایی گیر بندازه و ....
      در اکثر موارد تا خود خانوم نخواد هیچ رابطه ای صورت نمیگیره . اون اغلب موارد هم دیگه اسمش رابطه جنسی نیست - تجاوزه و زن میره شکایت میکنه پدر صاحب مرده رو هم در میاره . شما میگی نه ! خوب داری حرف بیخود میزنی .
      دکتر ساسی

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      محض اطلاعتون بگم اینجا هم منشی دکتر یا شرکتی بودن کلاس محسوب نمیشه. در ضمن کسایی که منشی هستن و کارای دفتری میکنن تمیز کردن محیط هم با خودشون هست و هیچکدومشون اخمی نمیکنن. خودم هم وقتی دفتر داشتم چند تا منشی عوض کردم که همشون بدون گلایه کردن دفترو هم تمیز میکردن و گردگیری میکردن. حتی بدون اینکه نیاز باشه من بهشون بگم. نه تنها این بلکه هزاران نمونه دیگه هم شاهد بودم. همین الان هم که تو یه شرکت کار میکنم و تمام کارای دفتریشون و خارج از دفتریشون به عهده من هست کف دفترو هم طی میکشم.
      اتفاقا اون مطلب تحقیقی رو هم گشتم تیترش دقیقا یادم نمیاد ولی پیداش نکردم. ولی مطمئن باشید از خودم دروغ در نیاوردم.
      کلی هم زندگی نامه زنان و دختران ایرانی خارج از کشور رو خوندم یا شنیدم که تو همون کشورها حتی کار دسشویی عمومی تمیز کردن هم داشتن.
      در ضمن این شما بودید که به من برچسب زدید و هی میگید شما هم دروغ گفتی و خودتم جز همون دسته ای. وگرنه من کاری به شخصیت شما ندارم. فقط بدبینیتون به زنهای ایرانی و کوبوندشون تا این حد که نشان از دشمنی بدجوری داره برام قابل توجیه نیست. هر چی باشه شما هم جز یکی از همون پسرای ایرانی هستید.
      در ضمن من هیچ جا زنهای ایرانی رو فرشته نشون ندادم. چند تا لینک که من همچین کاری کردم رو بیارید. هر چی گفتم در مورد روابط پسرها و دخترها تمامش حقایقی هستن که بارها تو جامعه دیدم. یا تو خوابگاه که بودم یا هم اتقیام. یا همکارام و دوستام و یا خودم با کلی پسرها که طرز فکری که وصفشون رفت برخورد داشتم. و این حقیقت که زن ایرانی بسیار مظلوم واقع شده و از بسیاری از حقها رو که به راحتی برای پسرها به رسمیت میشناسن برای دخترا نمیشناسن رو نمیتونید منکر بشید. چه در خانواده چه در اجتماع. حتی استقلالشون از خانواده و کارکردنشون هم هنوز برای بسیاری از خانواده ها جا نیفتاده.
      داداش من به راحتی میتونه بره خودش تنهایی زندگی کنه ولی برای مستقل زندگی کردن من هزارتا بهونه و مشکل برام تراشیدن.
      وضعیت کارپیدا کردن زنان که دیگه گفتن نداره. کافیه خودت بری یه اگهی استخدامی تو اینترنت پیدا کنی تا متوجه بشی. تنها برای شغلهای رده پایینی مثل منشی گری و تلفن جواب دادن فقط از زنها استفاده میکنن اونم با یه حقوق بسیار ناچیر و مسخره. تازه همین هم رئیس شرکت هزارتا انتظار بیجا داره از اون منشی بیچاره. فکر میکنه غلام حلقه به گوش استخدام کرده.
      اون دخترای ایرانی که شما میبینید کسانی هستند که تو ایران هم حاضر نیستند هر کاری رو انجام بدن و اکثرشون هم از قشر مرفه هستن.
      اگه میبینی جامعه ما فرهنگش پایین هست و در فقر فرهنگی دست و پا میزنه مطمئن باش عامل اصلیش مردا هستن چون همه کاره هستن تو اجتماع. من نمیگم زنانمون خیلی فرهنگشون بالاس. اتفاقا یه عامل بدبخت بودن زنان ایرانی خودشون هستن.
      در ضمن من مرد ستیز نیستم. شماها خیلی زن ستیز هستید. برو یه بار دیگه از اول تمام پستها رو بخون ببین از پستهای من مرد ستیزی موج میزنه یا از پستهای شما زن ستیزی؟

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من چون سرعتم پایینه نمیتونم نقل قول کنم. ولی در مورد اون قسمت که میگی من گفتم با پول میشه میزان عشق و علاقه رو مشخص کرد و چندتا تهمت بیخود بعدش زدید. من هنوز هم معتقدم با پول میشه میزان عشق و علاقه و خیلی چیزای دیگه رو فهمید. ولی هیچوقت نگفتم یه پسر با برای دوست دختری طلا و پول بخره و حتی همونجا هم تاکید کردم چه پسر چه دختر. پس معلومه شما قصدتون فقط پیروز شدن در بحث و کوبوندن من هست نه تبادل اطلاعات. چون خیلی تابلو دارید حرفهای منو تحریف میکنید. من همیشه میگم اگه یه دختر و پسر با هم دوست هستن باید رابطشون کاملا دو طرفه باشه. و اگه سکس هم دارند باید هم دختر لذت ببره هم پسر نه دختر برای رضایت پسر و یا برای تیغ زدن پسر تن به سکس بده. چون میشه خودفروشی. حالا شما میای برای من چرت و پرت میگی و حرفهای به من نسبت میدی که از هیچکدوم پستهای من نمیشه اونا رو برداشت کرد. خودم بارها به کسایی که فکر کردن منو میتونن با پول بخرن تو دهنی زدن. حالا تو جفنگیات بارم میکنی؟ خودم اگه هدیه ای از دوست پسرم قبول کنم به شرطی قبول میکنم که بتونم از پسش بربیام. و بتونم در همون حد یه هدیه براش بخرم. حتی بیرون رفتن با دوستام یا همکارام هیچوقت به خاطر اینکه مرد هستن خودمو از حساب کردن پول معاف نمیکنم. در ضمن بله من بسیار پسرایی رو دیدم که بهم دروغ گفتن تا به اصطلاح مخ منو بزنن ولی همیشه فهمیدن شخص مناسبی رو انتخاب نکردن و اتفاقا خیلی وقتا هم اعتراف کردن. بارها دیدم پسره با یه دختره دوست هست و باهاش کلی میره بیرون و حرفهای عاشقانه و ... بعد میاد پیش من به جای اینکه به لفظ مناسبی در مورد دوست دخترش حرف بزنه یه جوری حرف میزنه انگار یه دختر خراب رو همین الان از سر خیابون ورداشته و اتفاقا منم همینو بهش گفتم که خجالت نمیکشی جلوش اونجوری حرف میزنی میای پیش من پشت سرش اینجوری میگی.

مدیر تالار
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      محض اطلاعتون بگم اینجا هم منشی دکتر یا شرکتی بودن کلاس محسوب نمیشه. در ضمن کسایی که منشی هستن و کارای دفتری میکنن تمیز کردن محیط هم با خودشون هست و هیچکدومشون اخمی نمیکنن.
      بله البته محصوب نمیشه ! ولی دخترا براش دست و پا میشکونن
      تمیز کردن محیط با خودشونه ولی وقتی بنده توی شرکت خودم به خانم منشی خودم گفتم بی زحمت یک لیوان چایی به من بدید گذاشت رفت

همین الان هم که تو یه شرکت کار میکنم و تمام کارای دفتریشون و خارج از دفتریشون به عهده من هست کف دفترو هم طی میکشم.
      تا چند پست بالاتر که این مدل کارها برای شما تحملی بود ! حالا ......

اتفاقا اون مطلب تحقیقی رو هم گشتم تیترش دقیقا یادم نمیاد ولی پیداش نکردم. ولی مطمئن باشید از خودم دروغ در نیاوردم.
      با توجه به اینکه بنده دارم در این جامعه زندگی میکنم و میدونم اون ادعا کذب هستش - تا زمانی که شما لینکش رو نذارید و معلوم نشه آیا اون تحقیق علمی بوده یا نه و به صورت بی طرفانه نوشته شده یا نه بنده فرض رو بر این میگیرم که شما یک چیزی از خودتون گفتید که بحث رو پیش ببرید .

کلی هم زندگی نامه زنان و دختران ایرانی خارج از کشور رو خوندم یا شنیدم که تو همون کشورها حتی کار دسشویی عمومی تمیز کردن هم داشتن.
      شنیدن کی بود مانند دیدن جانم .
      افغانستان هم خارج از ایرانه ! اگر منظور شما کشور های صنعتی و غربه نه خیر از این خبر ها توش نیست . تشریف مبارکتون رو بیارید اینجا میبرمتون کمپ های پناهندگی تا خودتون با چشم خودتون ببینید زن ایرانی حتا دستشویی که داره مثلن با ۲ تا آقای دیگه به صورت اشتراکی خودش استفاده میکنه رو هم تمیز نمیکنه !!!

در ضمن این شما بودید که به من برچسب زدید و هی میگید شما هم دروغ گفتی و خودتم جز همون دسته ای. وگرنه من کاری به شخصیت شما ندارم. فقط بدبینیتون به زنهای ایرانی و کوبوندشون تا این حد که نشان از دشمنی بدجوری داره برام قابل توجیه نیست. هر چی باشه شما هم جز یکی از همون پسرای ایرانی هستید.
      شما از اون اولش اومدید گفتی پسر ایرانی هدفش سوء استفاده از دختره ! بنده و سایر دوسان گفتند چرند میگید . دلیلتون هم این بود که پسر ایرانی فریبش میده که باهاش سکس کنه و این سوء استفاده هستش .
      سوای اینکه شما خودتون در اینجا به خودتون و سایر دختر های ایرانی به هنوعی برچسب زدید که پخمه و گاگول هستند و خیلی راحت فریب میخورند ! این حرف شما هم یک چیز بیخودی و غیر واقعی هستش .
      طبیعی هست در جامعه ای که سکس تابو محصوب میشه تمام فکر و ذکر چه دختر و چه پسر سکس باشه . شما اومدید دختر ها رو از این قاعده مستثنا کردید و بنده هم گفتم حرف بیخود میزنید .
      اگر میگفتید پسر ایرانی در برخورد با جنس ماده بی جنبه تشریف داره و از کارهای سطح پایینی مثل تکه پرانی استفاده میکنه بنده بدون هیچ بحثی حرف شما رو قبول میکردم .

در ضمن من هیچ جا زنهای ایرانی رو فرشته نشون ندادم. چند تا لینک که من همچین کاری کردم رو بیارید. هر چی گفتم در مورد روابط پسرها و دخترها تمامش حقایقی هستن که بارها تو جامعه دیدم.
      چرا دونستید - و پسر ها رو هم یک مشت موجود سوء استفاده چی به تصویر کشیدید و البته همون طوری که پیشتر هم گفتم دختر ها رو یک سری فرشته ی گاگول به خورد ما دادید !

یا تو خوابگاه که بودم یا هم اتقیام. یا همکارام و دوستام و یا خودم با کلی پسرها که طرز فکری که وصفشون رفت برخورد داشتم
      عزیزم ، شما مثل اون خانم گچسارانی که داستانش رو نوشتم فکر میکنید مشکل خودتونه . باقی خانم ها (حد اقل اونهایی که من دیدم) مثل شما فکر نمیکنند .

و این حقیقت که زن ایرانی بسیار مظلوم واقع شده و از بسیاری از حقها رو که به راحتی برای پسرها به رسمیت میشناسن برای دخترا نمیشناسن رو نمیتونید منکر بشید
      مگر منکرش شدم ؟ ولی به قول مهربد شما نمیتونید بگید چون زن ایرانی در طول تاریخ به خصوص پس از اسلام بهش ظلم و ستم شده پس باید بیاد و برابر تر باشه ! (از نظر بنده امتیازات بیخودی و اضافی)

حتی استقلالشون از خانواده و کارکردنشون هم هنوز برای بسیاری از خانواده ها جا نیفتاده.
      در بسیاری از خانواده ها نه ! در برخی از خانواده ها . امروزه هر درختری که دانشگاه رفته در ایران و معنی استقلال مالی رو فهمیده شاغله .
      اگر منظور شما قشر دهات نشین و نه شهر نشین ایرانه که تعدادشون هم خیلی نیست - بله حق با شماست . ولی همونها هم دختران و زنانشون در حد همون فرهنگ بدوی شاغل هستند .

داداش من به راحتی میتونه بره خودش تنهایی زندگی کنه ولی برای مستقل زندگی کردن من هزارتا بهونه و مشکل برام تراشیدن.
      این مشکل فرهنگی هستش و قبولش دارم و هیچ بحثی هم سرش باهاتون ندارم . با این حال در همون ایران دختران بسیاری هستند که تنها زندگی میکنند و روز به روز هم بر شمارشون افزوده میشه - ولی نوز یک چز عمومی نیست .

کافیه خودت بری یه اگهی استخدامی تو اینترنت پیدا کنی تا متوجه بشی
      والا ما اون موقع ها که توی ایران دنبال کار بودیم توی همه آگهی ها نوشته بود به یک فروشنده خانم ، منشی خانم ، دستیار خانم - فلان خانم . کهبعدش بیخیال شدیم رفتیم برای خودمون شرکت باز کردیم بعد ما شدیم آگهی دهنده که به یک منشی خانم ......

تنها برای شغلهای رده پایینی مثل منشی گری و تلفن جواب دادن فقط از زنها استفاده میکنن اونم با یه حقوق بسیار ناچیر و مسخره. تازه همین هم رئیس شرکت هزارتا انتظار بیجا داره از اون منشی بیچاره. فکر میکنه غلام حلقه به گوش استخدام کرده.
      در شهر تهرانی که من درش زندگی میکردم مدیر مدارس دخترانه خانم بودند ! مدیر و صاحب مراکز آموزشی خصوصی اغلب خانم بودند ، مدیر خیلی از شرکتهای وارد کننده تجهیزات دندانپزشکی خانم بودند ، مسئولیت بخشی از مهم ترین بخش های دانشگاه تهران دست خانمها بود - مثل مسئولیت نگهداری از سرور های دانشکه پردیس هنر های زیبا ، مدیریت آمفی تئاتر فرهنگسراها و یا کتابخانه اغلب بر عهده خانم هاست و ... در شهرستانها و دهاتهای کوچک و بزرگ بنده خبری ندارم . البته در شهرهای بزرگ مثل : تبریز ، شیراز ، اصفهان ، مشهد و ... هم فکر میکنم وضع مثل همون تهران باشه .

اون دخترای ایرانی که شما میبینید کسانی هستند که تو ایران هم حاضر نیستند هر کاری رو انجام بدن و اکثرشون هم از قشر مرفه هستن.
      قشر مرفه به خاطر شرایط مالی بهتر به صورت قاچاقی سفر نمیکنه و خودش رو در یک کشوری مثل آلمان پناهنده نمیکنه که حالا یا توی یک شهر خوب بیوفته یا توی آلمان شرقی لب مرز لهستان !!!

اگه میبینی جامعه ما فرهنگش پایین هست و در فقر فرهنگی دست و پا میزنه مطمئن باش عامل اصلیش مردا هستن چون همه کاره هستن تو اجتماع.
      بفرمایید - باز زدید جاده خاکی .
      براتون بالاتر نوشتم که ریشه یابیش کار بنده و شما نیست و نمیشه تقصیر رو انداخت گردن یک عده ی به خصوص . ولی حقیقت اینه که همون قدری مردها مقصر هستند زنها هم مقصر هستند . زنهای ایرانی ۱۴۰۰ سال حد اقل فرصت داشتند بر علیه این شرایط مرد سالارانه !!! قیام کنند ولی نکردند . چون حقیقت اینه که مردسالاری در جامعه ایرانی (نه در سطوج دولتی و حکومتی) فقط ظاهر ماجراست و در عمل و بطن خانواده اغلب این زنه که حکم فرمایی میکنه و توی سر شوهرش هم میزنه ! و طبیعتن زن هم از این وضعیت ناراضی نبوده .

من نمیگم زنانمون خیلی فرهنگشون بالاس. اتفاقا یه عامل بدبخت بودن زنان ایرانی خودشون هستن.
      آفرین - تازه دارید میرسید به چیزی که من هی دارم میگم .

در ضمن من مرد ستیز نیستم. شماها خیلی زن ستیز هستید.
      من هم نگفتم شما مرد ستیز هستید ! ولی شما مدام میگید که ما زن ستیز هستیم ! چرا چونکه ایرادهای رفتاری زن ایرانی رو به رخش میکشیم .
      یکی از دوستای من به دوست دخترش گفته بود دماغت خیلی گندست بهش گفته بود زن ستیز

برو یه بار دیگه از اول تمام پستها رو بخون ببین از پستهای من مرد ستیزی موج میزنه یا از پستهای شما زن ستیزی؟
      اگر تعریف شما از زن ستیزی ، همون تعریفی باشه که مسلمونها در رابطه با توهین به دین میدونند (یعنی کوچکترین انتقاد = توهین) بله بنده در سخنانم زن ستیزی کردم !
      اگر تعریف شما یا خواننده از زن ستیزی اون چیزی باشه که جوامع بشری سرش اتفاق نظر دارند - بنده زن ستیزی نکرده ام و فقط در مورد رفتار های اجتماعی زن ایرانی یک سری حقایق رو بازگو کردم . از جمله غرور کاذب ، خود برتر بینی ، مادی گرایی افراطی ، فرصت طلبی و سود جویی در روابط دو طرفه و سعی برای یک سویه کردن روابط بین زن و مرد به نفع خودشان به هر روشی که ممکن باشد .
      دکتر ساسی

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اولا شما همش در مورد طی کشیدن (مطلقا طی کشیدن کف فست فود و سوپوری و مدفوع سگ جمع کنی که من گفتم شغلهای رده پایین هستن ، در ضمن من تا حالا با هیچ دختری برخورد نداشتم که برای منشی گری سرودست بشکنه. در ضمن من تو شیراز زندگی میکنم و اینجا هم هیچکدوم از دوستان من جدا از خانواده شون زندگی نمیکنن. اکثرا هم تحصیلکرده هستن و اکثرا هم یه عمره دارن میگردن دنبال یه کار خوب. ولی هنور نتونستن، اگه میخواستن منشی باشن کلی وقت بود سرکار بودن.
      منم اگه تو یه دفتر دارم دفترداری میکنم مجبورم. چون نمیخوام به خانوادم وابسته باشم. و ترجیح میدم دستم تو جیب خودم باشه.
      برعکس شما اول من اومدم دفتر زدم از بس به خاطر دختر بودنم برام مشکل درست میشد به کل دفترو بستم بعد رفتم سر برای دیگران کار کردن و هیچوقت هم از شغلم راضی نبودم.
      در ضمن من هیچجا خصوصیات رفتاری رو به کل پسرای ایرانی تعمیم ندادم و مثل شما که شدیدا رو همه دخترای ایرانی تاکید میکنی تاکید نکردم.
      یکی از دلایلی که زنان ایرانی اقدام نکردن برای به دست اوردن حقوق مساوی این هست که نمیدونستن حقوق مساوی چیه. فکر میکردن همه چی درسته. و اینکه بخشی از مایملک مرد هستن طبیعی هست. هر چند هنوز طرز فکر بسیاری از زنان ایرانی هست.
      زن ستیز از نظر من کسی هست که زن رو به عنوان یه انسان که حق کار و زندگی و حق لذت بردن از زندگی داره به رسمیت نمیشناسه و اونو یه موجود انگل و طفیلی که وابسته به مرد هست میدونه. یا کسی که زن رو دارای حق کافی برای اینکه برای خودش تصمیم بگیره نمیدونه. یا از شرایط برابر زندگی و کار برای زنان حرصش میگیره. مثل شما.

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلیدواژگان این جُستار

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •