• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 34 از 48 نخستیننخستین ... 15161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 331 به 340 از 478

جُستار: شادباش‌ها، دلداری‌ها، درودها و بدرودها

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 99.8%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      HE

Empty

Dariush آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2012
      ماندگاه
      No man's land
      جُستارها
      30
      امتیازها
      83,861
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,020
      از ایشان 8,977 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      60 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      با درود با دوستان (من نمی‌توانم به خط جدید بروم و به همین دلیل نوشته‌هایم پیوسته خواهند بود). ببینید در این تالار ما با محدودیت‌هایی مواجه هستیم که نمی‌توان آنها را نادیده گرفت و کاربرانی که از خارج از ایران با سایت تعامل داشته‌اند نباید انتظار داشته باشند که ما نیز همچون آنها براحتی با سایت کار کنیم. نخست آنکه محدودیتِ فیلترینگ و سرعتِ پایین سبب می‌شود که ما خیلی از اوقات نتوانیم به سایت دسترسی داشته باشیم و این یعنی اینکه ممکن است پستی ارسال کنیم و تا مدتی نتوانیم آن را ویرایش کنیم (مشکلی که من زیاد دارم). سپس آنکه ریسک‌های امنیتی‌ای که کاربران در هنگامِ کار با این سایت با آنها دست به گریبان هستند، موضوع را بحرانی‌تر می‌کند. بنابراین کاملا معقول است که حداقل سه روز فرصت برای ویرایشِ پست‌های ارسالی وجود داشته باشد. و برای اینکه از حالتِ سلیقه‌ای خارج شود باید یک قانونی برای این موضوع وضع شود که همه پیروِ آن باشند و کسی معترض نشود. من پیشنهاد می‌کنم :سه روز فرصت برای ویرایشِ پست‌ها توسط کاربر و همچنین امکانِ درخواست از مدیران برای ویرایشِ پستی که ممکن است از لحاظِ امنیتی برای کاربران مشکل ایجاد کند، در صورتی که بیش از سه روز از ارسالِ آن گذشته باشد. همچنین درخواست می‌کنم که پست‌های آلیس برگردانده شود چرا که پست‌های ایشان زمانی پاک شده‌اند که ایشان حقِ آن را داشته(خودِ تالار این حق را به او داده). نکته جالب این است که دوستان در هنگامِ مواجه با منتقدان می‌گویند که قوانینِ سایت کپی بوده و اصلا قوانین اصلی اینها نیست، ولی اینجا می‌گویند که بر اساسِ قوانین سایت ، محتویاتِ سایت از آنِ خود سایت است!
      Confusion will be my epitaph
      As I crawl a cracked and broken path
      If we make it we can all sit back
      And laugh
      But I fear tomorrow I'll be crying,
      Yes I fear tomorrow I'll be crying
      .Yes I fear tomorrow I'll be crying

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Russell (09-30-2013),sonixax (10-01-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      از ایشان 21,650 بار در 7,581 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      مهربد جان من ازت خواهش میکنم نرو.من خودم بیشترین اختلاف نظر رو سر موارد نامبرده باهات دارم ولی میگویم همه انها قابل حل هستند، فقط شما یک مدت این استعفایت را به خالت تعلیق درآور تا یکبار سر فرصت و گام بگام صحبت کنیم و با یکمقدار کوچکی کاغذبازی (و نه بیشتر) اینها را درست کنیم.اساسا اینجا آنقدر تصمیم پیرامون گردانندگی ندارد که کسی بخواهد بخاطر اختلاف نظر اینجا را بکل ترک کند، چنانچخ من هم با خودت به اختلاف برخوردم از دخالت در تصمیمگیری درباره‌یِ کاربران استعفا دادم نه کل فعالیتم..پیرامون این داستان حذف پست هم این موضع‌گیری‌هایِ رادیکال درست نیست و هر دو طرف حق دارند، بیا من یک راه حلی دارم ببین چطور است.
      از مهرت سپاسگزارم دوست گرامی, ولی چنانکه میبینی اینجا میلاد (که دوست بسیار خوبی است, ولی بدا به حالتان اگر به دنده‌یِ لج بیافتد)
      سر راه آمدن و پذیرش لغزش‌هایِ خود را ندارد و ابزار زدایش را هم که برداشتند (با سه رای, @Anarchy, @sonixax و
      اکنون @kourosh_bikhoda), فردا هم شاید ویرایش[1] را بردارند, چون گویا این سه تن احساس مالکیت بیش از اندازه‌ای روی
      نوشته‌هایِ کاربران میکنند و باید ببخشایند[2] که من نوشته‌هایِ خودم و هموندان[3] را از آنِ کسی نمیدانم و به هر کس حق میدهم
      دستکم در ٣ روز اگر خواست[4], هر پستی از خود را بزداید, آنهم بی اینکه نگران باشد ٦ ماه! دیگر یکی بدلخواه برگرداند اشان.

پستهای بانو @آلیس (بیش از ١٠٠ و اندی پست) هم به ١ سال پیش برمیگشتند که خود وی, در بازه‌یِ[5] زمانی
      روشنِ نامبرده (٣ روز) آنها را زدوده بود, ولی از روی لجبازیِ و دعوای پیش آمده‌ میان او و @sonixax میبینیم که همگی بزور برگردانده
      شده‌اند; تازه بامزه است به سخن کوروش بیخدا اینجا منصفانه هم گردانندگی میشود, خوب است نامنصفانه نمیشود, اگر نه چه ‌ها که نمیشد!!

هر زمان که شما توانستی این گند‌ها‌یِ بزرگ را برداری (که نمیتوانی), من هم
      در خدمت شما اینجا خواهم بود, اگر نه این سه تن میدانند و سخنگاه خود اشان! (;

----
      1. ^ vi+râstan::Virâstan || ویراستن: وه+راستن; ویرایش کردن; تصحیح کردن to edit
      2. ^ baxš+udan::Baxšudan || بخشودن: عفو کردن Ϣiki-En, ϢDict-Pâ, Dehxodâ to forgive verzeihen
      3. ^ ham+vand::Hamvand || هموند: عضو Ϣiki-En, Dehxodâ member
      4. ^ Xwâst || خواست: اراده Ϣiki-En, Ϣiki-De, ϢDict-Pâ, Dehxodâ will Wille
      5. ^ bâz+e::Bâze || بازه: فاصله Ϣiki-En, Ϣiki-Pâ interval

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (09-30-2013),sonixax (10-01-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Dariush نمایش پست ها
      با درود با دوستان (من نمی‌توانم به خط جدید بروم و به همین دلیل نوشته‌هایم پیوسته خواهند بود). ببینید در این تالار ما با محدودیت‌هایی مواجه هستیم که نمی‌توان آنها را نادیده گرفت و کاربرانی که از خارج از ایران با سایت تعامل داشته‌اند نباید انتظار داشته باشند که ما نیز همچون آنها براحتی با سایت کار کنیم. نخست آنکه محدودیتِ فیلترینگ و سرعتِ پایین سبب می‌شود که ما خیلی از اوقات نتوانیم به سایت دسترسی داشته باشیم و این یعنی اینکه ممکن است پستی ارسال کنیم و تا مدتی نتوانیم آن را ویرایش کنیم (مشکلی که من زیاد دارم). سپس آنکه ریسک‌های امنیتی‌ای که کاربران در هنگامِ کار با این سایت با آنها دست به گریبان هستند، موضوع را بحرانی‌تر می‌کند. بنابراین کاملا معقول است که حداقل سه روز فرصت برای ویرایشِ پست‌های ارسالی وجود داشته باشد. و برای اینکه از حالتِ سلیقه‌ای خارج شود باید یک قانونی برای این موضوع وضع شود که همه پیروِ آن باشند و کسی معترض نشود. من پیشنهاد می‌کنم :سه روز فرصت برای ویرایشِ پست‌ها توسط کاربر و همچنین امکانِ درخواست از مدیران برای ویرایشِ پستی که ممکن است از لحاظِ امنیتی برای کاربران مشکل ایجاد کند، در صورتی که بیش از سه روز از ارسالِ آن گذشته باشد. همچنین درخواست می‌کنم که پست‌های آلیس برگردانده شود چرا که پست‌های ایشان زمانی پاک شده‌اند که ایشان حقِ آن را داشته(خودِ تالار این حق را به او داده). نکته جالب این است که دوستان در هنگامِ مواجه با منتقدان می‌گویند که قوانینِ سایت کپی بوده و اصلا قوانین اصلی اینها نیست، ولی اینجا می‌گویند که بر اساسِ قوانین سایت ، محتویاتِ سایت از آنِ خود سایت است!
      آری داریوش جان این را درست میگویی.مشکل از این است که بر سر قوانین هیچگاه دزست و حسابی بحث نشده و هر بار که به مشکلی بر میخوریم تازه به فکر قانونمند کردن آن میافتیم.
      در این مورد هم این داستان حذف همواره جسته و گریخته بوده و مشکلی هم نبوده و احتمالا برای دیگران تا چند ده سال دیگر هم نخواهد بود.این داستان بیشتر از هر چیز مساله‌یِ کاربر آلیس است.مشکل هم اینجاست که پیشتر بسیاری از پستهای ایشان توسط خودش پاک شده بود یا بگفته‌یِ او بدلایل امنیتی باید پاک میشده و توسط میدران برای او پاک شده، سر این داستان بسیاری مدیران (یکی دوبار خود من) بسیاری از پستهای او را پاک کردیم که اصلا برای ما معلوم نبوده چرا باید همه‌یِ پست‌ها ی او و حتی نقل قولهایی که از او در پست دیگران بوده ویرایش شود و مورد امنیتی مشهودی در آنها نبوده.
      از این رو این مورد آخری هم بیش از هر چیز لجبازی و ... است تا چیز دیگری وگرنه اصلا پیچیدگی وجود ندارد.اگر کاربر تنها برای ویرایش و غلط گیری املایی ... از ویرایش استفاده کند (که علت اصلی وجود آن است) 3 روز که سهل است 3000 روز باید بتواند پاک کند . ولی اگر این اعتماد با این پاسخ داده شود که کاربر بیاید از این امکان برای نابود کردن یک بحث و آسیب به سایت استفاده کند دوستان هم حق دارند ناراحت شوند.در مورد پست‌های الیس هم اکنون یکمقدار ماجرا پیچیده شده و ممکن است در این بین برای ایشان خطر امنیتی بوجود بیاید به همین خاطر بنظر من بهتر است پستهای ایشان فعلا معلق شوند (از دسترس خارج شوند) تا بعد فکری بحال آنها کنیم.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (09-30-2013),Dariush (09-30-2013),sonixax (10-01-2013),undead_knight (10-01-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Mehrbod نمایش پست ها
      از مهرت سپاسگزارم دوست گرامی, ولی چنانکه میبینی اینجا میلاد (که دوست بسیار خوبی است, ولی بدا به حالتان اگر به دنده‌یِ لج بیافتد)
      سر راه آمدن و پذیرش لغزش‌هایِ خود را ندارد و ابزار زدایش را هم که برداشتند (با سه رای, @Anarchy, @sonixax و
      اکنون @kourosh_bikhoda), فردا هم شاید ویرایش[1] را بردارند, چون گویا این سه تن احساس مالکیت بیش از اندازه‌ای روی
      نوشته‌هایِ کاربران میکنند و باید ببخشایند[2] که من نوشته‌هایِ خودم و هموندان[3] را از آنِ کسی نمیدانم و به هر کس حق میدهم
      دستکم در ٣ روز اگر خواست[4], هر پستی از خود را بزداید, آنهم بی اینکه نگران باشد ٦ ماه! دیگر یکی بدلخواه برگرداند اشان.

پستهای بانو @آلیس (بیش از ١٠٠ و اندی پست) هم به ١ سال پیش برمیگشتند که خود وی, در بازه‌یِ[5] زمانی
      روشنِ نامبرده (٣ روز) آنها را زدوده بود, ولی از روی لجبازیِ و دعوای پیش آمده‌ میان او و @sonixax میبینیم که همگی بزور برگردانده
      شده‌اند; تازه بامزه است به سخن کوروش بیخدا اینجا منصفانه هم گردانندگی میشود, خوب است نامنصفانه نمیشود, اگر نه چه ‌ها که نمیشد!!

هر زمان که شما توانستی این گند‌ها‌یِ بزرگ را برداری (که نمیتوانی), من هم
      در خدمت شما اینجا خواهم بود, اگر نه این سه تن میدانند و سخنگاه خود اشان! (;
      مهربد جان، وارد شدن از این منظر که ویرایش حق کاربر است تنها بحث را به بن بست میکشاند.ویرایش اعتمادی ست که مجموعه‌یِ مدیریت به کاربر میکند تا او در راستای تصحیح از آن استفاده کند.کاربران هم در هر فرومی سهم دارند هر کدامشان ولی این حق مطلق جذف را به آنها نمیدهد که.حداقل این برای من که در این بحث به سخن خودت نه نقشی داشته‌ام و نه هیچ چیز بدیهی به نظر نمیرسد.اینجا هر دو طرف لجبازی دارند میکنند.بیا با آرامش صحبت کنیم، اگر مرا قانع کردی من هم پرچم مخالفت دست خواهم گرفت.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (09-30-2013),Dariush (09-30-2013),sonixax (10-01-2013)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      مهربد جان، وارد شدن از این منظر که ویرایش حق کاربر است تنها بحث را به بن بست میکشاند.ویرایش اعتمادی ست که مجموعه‌یِ مدیریت به کاربر میکند تا او در راستای تصحیح از آن استفاده کند.کاربران هم در هر فرومی سهم دارند هر کدامشان ولی این حق مطلق جذف را به آنها نمیدهد که.حداقل این برای من که در این بحث به سخن خودت نه نقشی داشته‌ام و نه هیچ چیز بدیهی به نظر نمیرسد.اینجا هر دو طرف لجبازی دارند میکنند.بیا با آرامش صحبت کنیم، اگر مرا قانع کردی من هم پرچم مخالفت دست خواهم گرفت.
      اینجا دو طرفی در کار نیست راسل جان... مهربد به طور ناگهانی و انتحاری داره این خط کشی ها رو میکنه !! مثلا نام من رو چند بار به عمد در پست هاش آورده که بگه من موافق محدود کردن کاربر ها هستن !! فعلا سکوت میکنم تا ببینیم چی پیش میاد

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

cool (10-01-2013),Fiona (09-30-2013),Russell (09-30-2013),sonixax (10-01-2013)

سخنور یکم
      Level completed: 82%, Points required for next Level: 75
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

mosafer آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2012
      جُستارها
      9
      امتیازها
      13,575
      رنک
      75
      Post Thanks / Like
      سپاس
      448
      از ایشان 1,533 بار در 771 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من هیچ ربطی بین این مباحث اخیر بهشادباش‌ها، دلداری‌ها، درودها و بدرودها پیدا نمیکنم

• لطفا یکی از مدیران ربطش بده
      هنگامی که کسی آگاهانه افکار تو را نمی فهمد
      خودت را برای توجیه خسته نکن . . .

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از mosafer گرامی سپاسگزاری کرده اند:

kourosh_bikhoda (10-01-2013),sonixax (10-01-2013)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی mosafer نمایش پست ها
      من هیچ ربطی بین این مباحث اخیر بهشادباش‌ها، دلداری‌ها، درودها و بدرودها پیدا نمیکنم

• لطفا یکی از مدیران ربطش بده
      ربطش از این پست شروع شد : شادباش‌ها، دلداری‌ها، درودها و بدرودها - برگ 32

14. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (10-01-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی mosafer نمایش پست ها

لطفا یکی از مدیران ربطش بده
      اینها را پس از چندی به تالار پیشنهادات و انتقادات منتقل میکینم.

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

kourosh_bikhoda (10-01-2013),sonixax (10-01-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      اینها همه بیهوده هستند. کسیکه اینجا پاسخ میدهد quote میگیرد, پس ویرایش یا زدایش هرگز آسیب چندانی نرسانده و نخواهند رساند.

من هم باورم نمیشود برای این حق بدیهی که کسی چیزی نوشت بتواند آنرا دست‌بالا در ٣ روز بزداید دارم مینویسم, شما چند سخنگاه تاکنون
      بوده‌اید؟ من جاهای دیگر از گرداننده درخواست کرده ام و برایم همه‌یِ پستهایم را بی چون و چرا زدوده, اینجا ما باید برای اینکه پست خودمان در ٣ روز را
      بتوانیم بزداییم این همه کاغذبازی کنیم و تازه بگویند لطف کرده‌اند که زدوده‌اند, چون نوشته‌ای که من انرژی سوزانده‌ام نوشته‌ام از آنِ دفترچه بوده!؟ Thanks, but no thanks.

بماند که اگر ٦ ماه دیگر من با سرپرست دعوایم شد میتوانند همین پستی که با لطف پاک شده بود را هم recover کنند!!

بسیاری از پستهای @آلیس هم بی اینکه quote شده باشند بدست خودش زدوده شده بودند, پس رفتار @sonixax در اینجا بی
      هیچ سخن افزوده‌ای نادرست بوده (میتواند یک من خروار اینجا چیزی بنویسد, سخن ساده است و خواننده‌یِ آگاه آنرا میگیرد).

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

18. یک کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

مزدك بامداد (10-01-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      اینجا دو طرفی در کار نیست راسل جان... مهربد به طور ناگهانی و انتحاری داره این خط کشی ها رو میکنه !! مثلا نام من رو چند بار به عمد در پست هاش آورده که بگه من موافق محدود کردن کاربر ها هستن !! فعلا سکوت میکنم تا ببینیم چی پیش میاد
      مگر شما در تالار گردانندگان ننوشته‌اید بهتر است زدایش از کاربر گرفته شود و ویرایش هم مرزمند شود؟

—مزدک بامداد

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 4 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 4 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •