• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

جُستار: آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Theodor Herzl نمایش پست ها
      یک مثال ساده تر آن میشود قضیه زرتشتی گری و هویت ایرانی‌ ؛ مثلا شما که کمتر از ۱ هفته دیگه نوروز رو جشن میگیری یا ۴ شنبه سوری را که حتما باور نداری که این داستان‌های اهورا مزدا و اینها رو! شما یک شخص سکولار هستی‌ ولی‌ هنوز عید نوروز و اینها برای شما مهم است ، حتی اگر آن‌ها از ریشه دینی بیاید!
      دین فقظ باور به موجودی ماورالطبیعی نیست. مجموعه‌ای از ارزش‌هایِ هسته‌ای یک جامعه است که استوره‌سازی شده.
      در مورد نوروز و چهارشنبه سوری این‌ها مشخصا به ضمیمه‌یِ اسلام که بخشی از هویت ایرانی شده درآمده.
      و البته وقتی شروع به استوره زدایی کنی این مراسم هم تبدیل به چیزی دکوری و توخالی می‌شود دقیقا همانطور که
      انجام مراسم یهودی برای یهودیان سکولار است. و البته باید در ادعای سکولار شدن طرف شک کرد.
      خود این «اعلامیه‌یِ حقوق بشر» و فرهنگ لیبرال در واقع ارزش‌هایی‌ست که از مسیحی‌ست گرفته شده و به شکل دینی
      بی‌خدا درآمده.

خوب اینها ۸ سال در جنگ خون دادند ، پس شما هم بیجا می‌کنید به آنها اعتراض می‌کنید که چرا در کهریزک تجاوز می‌کنید! چقدر از این گاو جنگ اینها باید بدوشند؟ اگر مشکلات حقوق بشر در ایران مساله داخلی‌ هست ، خوب غلط میکنند کسانی‌ که دنبال ماتحت جهان راه افتادند مگویند از مساله حقوق بشر ایران در سازمان ملل و اینجا و آنجا صحبت کنید! دفاع شما از سپاه قدس و غیره نشونه میهن دوستی‌ شما نیست ، نشونه این هست که چقدر این رژیم لیاقت خیلی‌‌ها هست و من هم اگه جای این پاسدار‌ها بودم تا جایی که میشد سواری‌ می‌گرفتم و این ملت رو میدوشیدم!
      درست صحبت کنید!
      همانطور که گفتم اختلافات داخلی ایرانیان ربطی به اجنبی ندارد. البته جالب است، کشوری که تا قبل از انقلاب
      شکنجه‌گران ساواک را تربیت می‌کرد و همین امروز هم آپارتاید راه اندخته و در سازمان ملل به زور وتوی آمریکا
      هنوز پابرجاست، نگران شکنجه و رعایت اعلامیه‌یِ حقوق بشر سازمان ملل از سوی ایران است.

جالبتر از آن این ست که کشوری که جنگ 70 سال پیش را برای مظلوم نمایی پیراهن عثمان کرده و
      به بهانه‌یِ آن مشغول نسل کشی تدریجی دیگران است، برای دیگران تعیین تکلیف می‌کند که جنگ آن‌ها
      تا کی محلی ار اعراب دارد.
      شما به فکر دلقک بازی‌هایِ بی‌بی در مجامع جهانی باشید، نگرانی‌هایِ داخلی ایران را بگذارید برای ایرانیان.
      ویرایش از سوی Russell : 03-16-2015 در ساعت 10:23 AM
      Reactor این را پسندید.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

2. یک کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (03-17-2015)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      آغازگر جُستار
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      از ایشان 11,876 بار در 4,433 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      درست صحبت کنید!
      همانطور که گفتم اختلافات داخلی ایرانیان ربطی به اجنبی ندارد. البته جالب است، کشوری که تا قبل از انقلاب
      شکنجه‌گران ساواک را تربیت می‌کرد و همین امروز هم آپارتاید راه اندخته و در سازمان ملل به زور وتوی آمریکا
      هنوز پابرجاست، نگران شکنجه و رعایت اعلامیه‌یِ حقوق بشر سازمان ملل از سوی ایران است.

جالبتر از آن این ست که کشوری که جنگ 70 سال پیش را برای مظلوم نمایی پیراهن عثمان کرده و
      به بهانه‌یِ آن مشغول نسل کشی تدریجی دیگران است، برای دیگران تعیین تکلیف می‌کند که جنگ آن‌ها
      تا کی محلی ار اعراب دارد.
      شما به فکر دلقک بازی‌هایِ بی‌بی در مجامع جهانی باشید، نگرانی‌هایِ داخلی ایران را بگذارید برای ایرانیان.
      مسائل اسرائیل هم پس به شما دستمال به دستان قاسم سلیمانی و سپاه ربطی‌ ندارد! همین اسرائیل اگر در اون زمان جنگ به ایران کمک نمیکرد الان باید عکس سید الرئیس صدام حسین رو به دیوار میزدید در تهران!
      "A Land without a People for a People without a Land"

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      آغازگر جُستار
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      زورتون به آخوند نمیرسه ، انرژیتون رو سر یک دشمن خیالی خارجی‌ خالی‌ می‌کنید! ۳۰ سال می‌گفتند اره انگلیس این آخوند‌ها رو آورد ، مرگ بر انگلیس اینها ، حالا هم اسرائیل فلان و بهمان! اصلا راست میگویی راسل مساله تجاوز سپاهی‌ها به زن و بچه ایرانی‌ به من چه ربطی‌ دارد ، مسائل داخلی‌ بین خودتان است! پس فردا هم پس کسی‌ غلط می‌کند دنبال کمسیون حقوق بشر و غیره راه می‌‌افتاد که به ایران نگاه کنید و به ما کمک کنید! اوباما کار درستی‌ می‌کند که با این رژیم دستش توی یک کاسه شده و چشم به مسائل نقض حقوق بشر بسته ؛ لیاقت مردمی که بعد ۳۵ سال قتل و تجاوز بهشان هنوز خایه‌های قاسم سلیمانی را برق میندازند از این رژیم بیشتر نیست.
      Shaily این را پسندید.

5. 2 کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (03-16-2015),bilche (03-17-2015)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      مسائل اسرائیل هم پس به شما دستمال به دستان قاسم سلیمانی و سپاه ربطی‌ ندارد! همین اسرائیل اگر در اون زمان جنگ به ایران کمک نمیکرد الان باید عکس سید الرئیس صدام حسین رو به دیوار میزدید در تهران!
      خاک ایران با خون ایرانیان حفظ شد. بعد از یک قرن توطئه در منطقه و تحریک صدام برای حمله به ایران و حمایت
      از تجزیه طلب‌ها حالا برای چهارتا سلاح که برای طولانی‌تر شدن جنگ فروختید منت میگذارید؟
      حتمن معاملات کلان اسرائیل با آفریقای جنوبی هم از روی دوستی با آپارتاید سفیدها بوده؟
      همه میدانند که این دوستی دو ملت در زمان کوروش و ... کس و شعری بیشتر نیست جهت خر کردن عوام.
      اسرائیل برای منافعش با خود شیطان (البته با تعریف خودش) هم وارد معامله میشود.

زورتون به آخوند نمیرسه ، انرژیتون رو سر یک دشمن خیالی خارجی‌ خالی‌ می‌کنید! ۳۰ سال می‌گفتند اره انگلیس این آخوند‌ها رو آورد ، مرگ بر انگلیس اینها ، حالا هم اسرائیل فلان و بهمان! اصلا راست میگویی راسل مساله تجاوز سپاهی‌ها به زن و بچه ایرانی‌ به من چه ربطی‌ دارد ، مسائل داخلی‌ بین خودتان است! پس فردا هم پس کسی‌ غلط می‌کند دنبال کمسیون حقوق بشر و غیره راه می‌‌افتاد که به ایران نگاه کنید و به ما کمک کنید! اوباما کار درستی‌ می‌کند که با این رژیم دستش توی یک کاسه شده و چشم به مسائل نقض حقوق بشر بسته ؛ لیاقت مردمی که بعد ۳۵ سال قتل و تجاوز بهشان هنوز خایه‌های قاسم سلیمانی را برق میندازند از این رژیم بیشتر نیست.
      هرکس دستش را جلوی بیگانه دراز کرده بیخود کرده. من همینجا رسما تقاضا میکنم
      که از مهرورزی به ایران از راه تقویت آن بوسیله‌یِ تنوع تفرقه دست برداشته شود.
      درباره‌یِ توافق هسته‌ای اوباما هم بنظر میرسد که بیشتر از اینکه این بدبختی باشد
      که حق مردم ایران است اینگونه است که بدبختی‌ست برای اسرائیل که استحقاقش را هم دارد.

صحبت از دلسوزی برای قربانیان تجاوز و قتل ایرانی شد، و من نمیتوانم این اشارات خشم‌آلود به آنرا
      جز آرزوی رخ دادن آن ببینم. برخی یهودیان ایران را با آلمان نازی مقایسه میکنند، بد نیست نگاهی بیاندازیم
      به تبلیغات برخی از یهودیان صاحب تریبون و پر نفوذ قبل از اشغال آلمان:

Ben Hecht:

[A] cancer flourishes in the body of the world and in its mind and soul, and
      . . . this cancerous thing is Germany, Germanism, and Germans. . . . I read in
      their watery eyes, their faded skins, their legs without feet, and their thick jaws,
      the fulfillment of a crime and the promise of another. The German hates democracy
      because he does not like himself. He has only one political ideal. It is
      based on his fat neck, his watery eyes, and his faded skin. . . . He is a pure murderer.
      The thought of killing defenseless people brings a glow into his fat German
      neck. . . . The Germans outraged me because they are murderers, foul
      and wanton, and because they are fools such as gibber at a roadside, with spittle
      running from their mouths. They outraged me because they raised their
      little pig eyes to their betters and sought to grunt and claw their way to the
      mastery of men. . . . That this most clumsy of all human tribes—this leadenhearted
      German—should dare to pronounce judgment on his superiors, dare
      to outlaw from the world the name of Jew—a name that dwarfs him as the
      tree does the weed at its foot—is an outrageous thing. . . . It is an evil thing.12

Theodore N. Kaufman:

This time Germany has forced a total war upon the world. As a result, she
      must be prepared to pay a total penalty.And there is one, and only one, such
      Total Penalty: Germany must perish forever! In fact—not in fancy! . . . The
      goal of world-dominion must be removed from the reach of the German and
      the only way to accomplish that is to remove the German from the world. . . .
      There remains then but one mode of ridding the world forever of Germanism—
      and that is to stem the source from which issue those war-lusted souls, by preventing
      the people of Germany from ever again reproducing their kind

.

Ilya Ehrenburg:

The Germans are not human beings. . . . If you have not killed at least one
      German a day, you have wasted that day. . . . If you cannot kill your German with
      a bullet, kill him with your bayonet. . . . [T]here is nothing more amusing for
      us than a heap of German corpses. Do not count days. . . . Count only the
      number of Germans killed by you.Kill the German—that is your grandmother’s
      request. Kill the German—that is your child’s prayer. Kill the German—that is
      your motherland’s loud request. Do not miss. Do not let through. Kill. . . . Kill,
      Red Army men, kill! No fascist is innocent, be he alive, be he as yet unborn

منبع این نقل قول‌ها هم این کتاب است.
      ویرایش از سوی Russell : 03-16-2015 در ساعت 06:21 PM
      Reactor این را پسندید.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      آغازگر جُستار
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      خاک ایران با خون ایرانیان حفظ شد. بعد از یک قرن توطئه در منطقه و تحریک صدام برای حمله به ایران و حمایت
      از تجزیه طلب‌ها حالا برای چهارتا سلاح که برای طولانی‌تر شدن جنگ فروختید منت میگذارید؟
      فکر کنم منظور شما کلا جبهه غرب است و نه اسرائیل به تنها؟ چون اسرائیل ۶۷ سال بیشتر نیست به وجود اومده ، چگونه میتواند ۱ قرن باشد که توطئه کند؟

حتمن معاملات کلان اسرائیل با آفریقای جنوبی هم از روی دوستی با آپارتاید سفیدها بوده؟
      همه میدانند که این دوستی دو ملت در زمان کوروش و ... کس و شعری بیشتر نیست جهت خر کردن عوام.
      اسرائیل برای منافعش با خود شیطان (البته با تعریف خودش) هم وارد معامله میشود.

خیر اسرائیل برای منافع خودش و ایجاد یک جبهه متحد از غیر عرب‌های خاورمیانه به ایران کمک کرد و مطمئناً اگر به سودش نبود این کار رو نمیکرد! کسی‌ که عاشق چشم و ابروی کشور دیگری در سیاست جهانی‌ نیست ، بلکه به فکر منافع کشور خود است. موضوع این هست که ایران و اسرائیل میتوانند منافع مشترکی داشته باشند ؛ دشمنی ایدئولوژیک بین ۲ کشور وجود نداره ، مگر اینکه شما ایران رو در جبهه اسلام بدونید!

صحبت از دلسوزی برای قربانیان تجاوز و قتل ایرانی شد، و من نمیتوانم این اشارات خشم‌آلود به آنرا
      جز آرزوی رخ دادن آن ببینم. برخی یهودیان ایران را با آلمان نازی مقایسه میکنند،
      شما سوراخ دعا رو گم کردی فکر کنم! این اسرائیل نیست که ایران رو در جهان ایزوله کرده ، این اسرائیل نیست که قیمت گوشت رو کرده کیلویی ۴۰ هزار تومن ، این اسرائیل نیست که بنزین رو کرده لیتری ۱۰۰۰ تومن ، این اسرائیل نبود که کشتار ۶۷ رو راه انداخت ، این اسرائیل نبود که توی کهریزک تجاوز کرد! از همان ابتدا هم گفتم شما زورتان به آخوند جماعت نمیرسه در حال طراحی دشمن خیالی خارجی‌ هستید ، خوب هر روز صبح تا شب از رسانه‌‌های کشور و در هر نماز جمعه تبلیغ کنید که نابودی اسرائیل نزدیک است و با یک بمب کار آنها ساخته است و اینها ، فکر می‌کنید که مردم اسرائیل فکر کنند شما فرشته هستید؟

منبع این نقل قول‌ها هم این کتاب است.
      لول ، نقل قول از کتابی‌ که نویسنده آن یکی‌ از معروف‌ترین ناسیونالیست‌های سفید پوست و قهرمان نئو نازی‌ها هست جالب است! کسی‌ که تمامی‌ جنایات نازی رو انکار میکنه و همه چیز رو به گردن شوروی و آمریکا میندازه!

منتقد اسرائیل و یهود می‌خواهید بشوید اشکالی‌ نداره ، فقط درجه خودتون رو تا این اندازه پایین نیاورید!

http://www.europeanknightsproject.co...red-ice-radio/

Greg Johnson and Matt Parrott interview Thomas Goodrich about his book Hellstorm | Counter-Currents Publishing
      Shaily این را پسندید.

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (03-16-2015),Anarchy (03-17-2015)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      فکر کنم منظور شما کلا جبهه غرب است و نه اسرائیل به تنها؟ چون اسرائیل ۶۷ سال بیشتر نیست به وجود اومده ، چگونه میتواند ۱ قرن باشد که توطئه کند؟
      پس در سال 1967 رعد و برقی شد و اسرائیل تاسیس شد. قبلش طرح و نقشه‌ و مهاجرتی نبود که !!

خیر اسرائیل برای منافع خودش و ایجاد یک جبهه متحد از غیر عرب‌های خاورمیانه به ایران کمک کرد و مطمئناً اگر به سودش نبود این کار رو نمیکرد! کسی‌ که عاشق چشم و ابروی کشور دیگری در سیاست جهانی‌ نیست ، بلکه به فکر منافع کشور خود است. موضوع این هست که ایران و اسرائیل میتوانند منافع مشترکی داشته باشند ؛ دشمنی ایدئولوژیک بین ۲ کشور وجود نداره ، مگر اینکه شما ایران رو در جبهه اسلام بدونید!
      بله خوب ایران در جبهه‌یِ کابلا و یهوذیت که نیست. با اجازه‌یِ شما و بی‌بی بعد از 1400 سال بگمانم یک ربطی به
      اسلام باید داشته باشد. البته اگر اجازه بدهید‌ ها !!
      بعد هم همانطور که گفتم این کثافت کاری‌ها که شما اسمش را «سیاست» گذاشته‌ای همه جا و همه وقت اینگونه نبوده.
      در تاپیک دیگر البته خودت از عشق سوسیالیستی ناکام شوروی و اسرائیل مینوشتی که متاسفانه ناکام ماند.
      ایتجا که رسید شد سیاست دوست و دشمن نمی‌شناسد، عجب!

شما سوراخ دعا رو گم کردی فکر کنم! این اسرائیل نیست که ایران رو در جهان ایزوله کرده ، این اسرائیل نیست که قیمت گوشت رو کرده کیلویی ۴۰ هزار تومن ، این اسرائیل نیست که بنزین رو کرده لیتری ۱۰۰۰ تومن ، این اسرائیل نبود که کشتار ۶۷ رو راه انداخت ، این اسرائیل نبود که توی کهریزک تجاوز کرد! از همان ابتدا هم گفتم شما زورتان به آخوند جماعت نمیرسه در حال طراحی دشمن خیالی خارجی‌ هستید ، خوب هر روز صبح تا شب از رسانه‌‌های کشور و در هر نماز جمعه تبلیغ کنید که نابودی اسرائیل نزدیک است و با یک بمب کار آنها ساخته است و اینها ، فکر می‌کنید که مردم اسرائیل فکر کنند شما فرشته هستید؟
      این چرت و پرت‌ها درباره‌یِ قیمت گوشت بدرد همان «رادیو اسرائیل» میخورد. خود یهودیان معلوم نیست چقدر خرج کرده‌اند
      تا سرزمین دیگران را اشغال کنند و برای مکان مقدس کشور تشکیل دهند. ولی به ایران و اعراب که میرسد
      ماندن بر سر اصول میشود نابخردای‌هایی که الویت فکر شکم را نادیده می‌گیرد. حقیقتا این دودوزه بازی‌ها نفرت انگیز است.
      نتانیاهو در کنگره یک حرف درست از دهانش درآمد که: دشمن دشمن من دوست من نیست. جالب است که حالا من که این مدت
      اینجا بر علیه ج.ا نوشته‌ام تا از ایران دربرابر اسرائیل دفاع کردم شده‌ام نوکر ج.ا. حقیقتا که یک سوسیالیست واقعی هستید، آفرین!

لول ، نقل قول از کتابی‌ که نویسنده آن یکی‌ از معروف‌ترین ناسیونالیست‌های سفید پوست و قهرمان نئو نازی‌ها هست جالب است! کسی‌ که تمامی‌ جنایات نازی رو انکار میکنه و همه چیز رو به گردن شوروی و آمریکا میندازه!

منتقد اسرائیل و یهود می‌خواهید بشوید اشکالی‌ نداره ، فقط درجه خودتون رو تا این اندازه پایین نیاورید!
      خب، در سه شماره برچست زدن شروع شد. من همینجا اعلام میکنم که لازم نیست ارتباط مرا با جایی پیدا کنید.
      من هر آنچه بگویید هستم.
      آن کتاب هم کتاب خوب و مستندی‌ست که خواندن آنرا به دوستان دیگر توصیه میکنم.
      نویسنده‌یِ کتاب هم فرد معتبر و شناخته شده‌ایست که تا دیروز مورخ بوده ولی همینکه
      شروع کرده درباره‌یِ کثافتکاری‌هایِ عاقایان بنویسد مورد سانسور قرار گرفته و
      الان با یک گوگل کردن کاشف بعمل آمده که نئونازی هم بوده، هر چند خودش هم روحش خبر نداشته باشد.
      البته جالب است، Ilya Ehrenburg که مطلب بالا را نوشته گویا ابداع کننده‌یِ عدد 6 میلیون
      قربانی هلوکاست است. حالا ظاهرا چنین حیوانی منبع معتبری‌ست برای پیدا کردن تعداد قربانیان
      هلوکاست ولی وقتی کسی از بزرگترین تجاوز تاریخ که توسط ارتش سرخ سوسیالیستی شما
      انجام شده، مینوسد می‌شود فردی مغرض و نامعتبر که حتما منکر جنایات نازی‌ها و نئونازی‌ست
      که درباره‌یِ جنایات متفقین مینویسد.

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (03-16-2015),Reactor (03-17-2015)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      آغازگر جُستار
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      حتما الان فکر می‌کنید که آرش کمانگیر شدید و پشت سر حاج قاسم این غول ۷ سر یهود و اسرائیل رو می‌خواهید شکست بدید؟ من که در آن ایران زندگی‌ نمیکنم ، شما آنجا زندگی‌ می‌کنید! ۱ میلیون تا بسیجی‌ ۱۰ برابر بد تر از شما فکر میکنند ، حالا یک نفر سومکا گونه هم به آن اضافه شود به حال من چه فرقی‌ میکنه؟ این زندگی روزمره شما هست که هر روز بدبخت تر می‌شه ۲ سال دیگه نون خشک هم برای خوردن گیر نمیارید ، از اونور اینتل ۶ میلیارد دلار در اسرائیل سرمایه گذاری میکنه! اگه گیر دادن به اسرائیل کمی‌ از درد‌های بی‌ پولی‌ و گرسنگی کم میکنه ، من هم با شما همراه میشوم!

Intel Invests $6 Billion In Israel To Create Advanced Chip Manufacturing Facility - Forbes

در ضمن پیشنهاد می‌کنم اگه می‌خواهید به صهیونیسم جهانی‌ کمک نکنید اگه کامپیوتر شما چیپ اینتل داره هرچه زودتر اون رو از پنجره به بیرون پرت کنید

12. یک کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (03-16-2015)

سرنویسنده سوم
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

Agnostic آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2011
      جُستارها
      67
      امتیازها
      50,772
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,650
      از ایشان 3,328 بار در 1,555 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      چطور این مساله سپاهیان ایرانی را غیر ایرانی میکند. این‌ها مسائل درون خانواده هستند. شما یک یهودی را بکشید ببینید
      حرف از اینکه چکاره بوده مطرح میشود یا اینکه میگویند این‌ها به شما ربط ندارد و بدنبال گرفتن انتقام خون او از شما بر میآیند؟
      این که گفتی در مورد اسراییل و یهودیان معقول است چون یهودیان اسراییل برای هم حقوق شهروندی مساوی قایل هستند یهودی آتئیست دارند یهودی تغییر دین داده هم دارند ولی در ایران اسلامی چنین نیست ببنید مردم مومن به اسلام چقدر انسانهای جنایتکاری هستند. حکومت بین مردم تبعیض قایل میشود و نیروهای مسلح ایران مجری ستم علیه مردم ایران هستند من خودم به عنوان ایرانی وقتی یک نیروی مسلح ملتزم به اسلام ولایت فقیه کشته میشود خوشحال میشوم. این با اسراییل که نیروهای مسلح علیه یهودیان نیستند فرق دارد.

در روزنامه های حزب اللهی تبلیغ می کنند هرکس جرعت و رشادت حضور در جنگ را داشته آدم خوبی است ولی الان می بینی که طالبان و داعش همین رشادت را دارند ولی چون شیعه نیستند حکومت ایران آنان را بد و تروریست معرفی می کند!
      تعداد کم یا زیادی از جنگجویان زمان جنگ ایران بقدری مقلد رهبر و ملایان بودند اگر دستور میگرفتند یک دگراندیش ایرانی را بکشند با جان و دل چنین میکردند. در اسراییل چنین نیست.

این که شما می گویید نوعی غیرت و تعصب کور است.
      حضرت زهرا جنده آل محمد: تن زن عورت است
      موی سر حضرت زهرا و زنان مومن به اسلام موی زهار است پس سرشان مامله و حجاب اجباری است.

کون لق بی بی دو عالم حضرت زهرا تعالی

امام زمان مفعول است ... وارث پیغمبر است

14. یک کاربر برای این پست سودمند از Agnostic گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-17-2015)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      حتما الان فکر می‌کنید که آرش کمانگیر شدید و پشت سر حاج قاسم این غول ۷ سر یهود و اسرائیل رو می‌خواهید شکست بدید؟ من که در آن ایران زندگی‌ نمیکنم ، شما آنجا زندگی‌ می‌کنید! ۱ میلیون تا بسیجی‌ ۱۰ برابر بد تر از شما فکر میکنند ، حالا یک نفر سومکا گونه هم به آن اضافه شود به حال من چه فرقی‌ میکنه؟ این زندگی روزمره شما هست که هر روز بدبخت تر می‌شه ۲ سال دیگه نون خشک هم برای خوردن گیر نمیارید ، از اونور اینتل ۶ میلیارد دلار در اسرائیل سرمایه گذاری میکنه! اگه گیر دادن به اسرائیل کمی‌ از درد‌های بی‌ پولی‌ و گرسنگی کم میکنه ، من هم با شما همراه میشوم!

Intel Invests $6 Billion In Israel To Create Advanced Chip Manufacturing Facility - Forbes

در ضمن پیشنهاد می‌کنم اگه می‌خواهید به صهیونیسم جهانی‌ کمک نکنید اگه کامپیوتر شما چیپ اینتل داره هرچه زودتر اون رو از پنجره به بیرون پرت کنید
      پس رسیدیم به رجزخوانی، ها؟ :))
      باشد من هم بدم نمی‌آید:
      در عوضش ایران بکوری چشم شیطان امنیت نسبتا خوبی به نسبت کل منطقه دارد و با هزینه‌ای
      معقول توانسته حزب الله را درست کند که مایه‌یِ آبروریزی کل ارتش اسرائیل شده. عمو سام هم که
      نمی‌تواند به ایران حمله کند اسرائیل هم که در همان حزب الله‌اش مانده. پس چاره‌ای جز گریه و شیون
      و آبروریزی درکنگره‌یِ آمریکا نیست.

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Agnostic نمایش پست ها
      این که گفتی در مورد اسراییل و یهودیان معقول است چون یهودیان اسراییل برای هم حقوق شهروندی مساوی قایل هستند یهودی آتئیست دارند یهودی تغییر دین داده هم دارند ولی در ایران اسلامی چنین نیست ببنید مردم مومن به اسلام چقدر انسانهای جنایتکاری هستند. حکومت بین مردم تبعیض قایل میشود و نیروهای مسلح ایران مجری ستم علیه مردم ایران هستند من خودم به عنوان ایرانی وقتی یک نیروی مسلح ملتزم به اسلام ولایت فقیه کشته میشود خوشحال میشوم. این با اسراییل که نیروهای مسلح علیه یهودیان نیستند فرق دارد.

در روزنامه های حزب اللهی تبلیغ می کنند هرکس جرعت و رشادت حضور در جنگ را داشته آدم خوبی است ولی الان می بینی که طالبان و داعش همین رشادت را دارند ولی چون شیعه نیستند حکومت ایران آنان را بد و تروریست معرفی می کند!
      تعداد کم یا زیادی از جنگجویان زمان جنگ ایران بقدری مقلد رهبر و ملایان بودند اگر دستور میگرفتند یک دگراندیش ایرانی را بکشند با جان و دل چنین میکردند. در اسراییل چنین نیست.

این که شما می گویید نوعی غیرت و تعصب کور است.
      وقتی به کشور تجاوز شده و گروهی حاضر هستند جان خود را برای دفاع کننده و عده‌ای نه، این
      حق و حقوق عادلانه‌یِ هر گروه را بر کشور نشان میدهد.
      ج.ا هم مشخص است که مانند هر کس دیگر باید علیه داعش به جنگ تبلیغاتی دست بزند.
      جرعت هم تمام قضیه نیست، ولی بخش مهمی از آن است. جرعت نداشته باشید مجبور می‌شوید
      تنها از راه دور دشمن را گلوله باران و بمباران کنید و بدرستی از انجا که از دشمنتان میترسید نامش را بگذارید تروریست !!

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. گفتگو پیرامون کمونیسم و سوسیالیسم
      از سوی Mehrbod در تالار سیاست و اقتصاد
      پاسخ: 2182
      واپسین پیک: 08-12-2018, 12:19 AM
    2. شیوه گفتگو
      از سوی بهمنیار در تالار گفتگوی آزاد
      پاسخ: 2
      واپسین پیک: 02-28-2013, 11:00 AM
    3. مازوخیسم / سادیسم / لذت‌جویی و ...
      از سوی yasy در تالار گفتگوی آزاد
      پاسخ: 6