• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 4 از 12 نخستیننخستین 123456789101112 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 31 به 40 از 111

جُستار: خسته شده ام!

سخنور یکم
      Level completed: 10%, Points required for next Level: 181
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

کوشا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2013
      جُستارها
      7
      امتیازها
      5,769
      رنک
      49
      Post Thanks / Like
      سپاس
      10
      از ایشان 202 بار در 171 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      8 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها

استاد ، شما مطالب رو اگه درست بخونی این حرف ها پیش نمیاد ... گفتم چه انسان و چه بقیه primate ها میلیون ها سال هست که این به قول شما "غلاف" رو دارن !!

In primates, the foreskin is present in the genitalia of both sexes and likely has been present for millions of years of evolution.[45]
      در همین زمینه :

به طور مشخص در حیواناتی مثل اسب و الاغ و میمون که من با چشم خود مشاهده کرده ام هیچ اثری از این غلاف در آلت آنها وجود ندارد و ادعای فوق مصداق ندارد.
      حالا شما جواب مذهبی اون سوال رو بده که اگه قراره غلاف برداشته بشه بعد از تولد ، خدای "حکیم" و "علیم" شما اصلا چرا خلقش کرد ؟
      شخصى از امام صادق پرسید: آیا جائز است که به کارهاى خدایى و در خلقت او دست ببریم؟
      حضرت فرمود: نه.
      گفت: پس چرا ختنه مى کنید و پوستى را که خدا خلق کرده، جدا مى نمایید؟ آیا خدا این پوست را اضافه و بر اساس غیر حکمت آفریده است؟
      امام صادق (ع) فرمود: خلقت آن پوست بر اساس حکمتى است. ازاله آن بر اساس حکمتى بالاتر است. همان طورى که وقتى بچه به دنیا مى آید، ناف او به مادرش وصل است، این هم مخلوق خدا است و خدا این طور قرار داده، ولى براى نجات فرزند و مادر، خداوند حکیم دستور داده آن را قطع کنیم.
      همین طور ناخن هاى انسان را خدا خلق کرده و بلند شدن آن ها بر اساس قانون خدا است. خدا مى توانست از اول ناخن ها را طورى بیافریند که همیشه به اندازه خاصى باشد، ولى با این حال چون بزرگ مى شود، به ما دستور داده که آن ها را کوتاه کنیم.

موهاى بدن نیز همین طور، یا در مورد گاوهاى نر اگر آن ها را اخته کنیم، براى انسان نافع تر خواهد بود. این گونه دخالت ها در خلقت، منافاتى با حکمت الهى ندارد. بر اساس مصلحتى بالاتر صورت مى گیرد.

2. یک کاربر برای این پست سودمند از کوشا گرامی سپاسگزاری کرده اند:

kourosh_iran (12-01-2014)

سخنور دوم
      Level completed: 24%, Points required for next Level: 306
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

m@hdi آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2013
      جُستارها
      88
      امتیازها
      10,544
      رنک
      68
      Post Thanks / Like
      سپاس
      610
      از ایشان 669 بار در 345 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی razi نمایش پست ها
      بحث رو در رو چه در دنیای واقعی و چه در دنیای مجازی تاثیری کمتری دارد. بهترین حالت این است که فردی که دنبال پرسش است مقالات نقد اسلام را بخواند و به دنبال پاسخ آن برود و در تنهایی خود به آنها فکر کند. اما اگر بخواهد بحث کند قصدش پیروزی در بحث میشود و نه کشف حقیقت. من خودم تجربه زیادی در بیدین کردن افراد دارم و کمتر بحث کرده ام.
      منم هیچوقت در دنیای واقعی در مورد این موارد بحث رو در رو نمیکنم چون هرکس به نوبه خودش خیال میکند که دیدگاهش بهتره و اگر هم دلیلی در بر ضد دیدگاهش را نتواند پاسخ دهد با خودش فکر میکند که مثلا اون کسی که مرجعش برای سخنانش هست اگر بود میتوانست آن را جواب دهد پس قانع نمیشود.

مسئله دیگر این است که سایتهایی مثل زندیق کار خود را کرده اند و هنوز هم میکنند ، هر کس این فضا را با فضای سال 2006 مقایسه کند میفهمد که چقدر نشر افکار ضد دین موثر بوده و رشد داشته است.
      حقیقت این است که هم این فروم هم سایت زندیق متروکه هستند! این سایت که حتی روزهای تعطیل تعداد کاربران آنلاینش در لحظه به 10 نفر هم نمیرسد در حالی که مثلا در فروم askdin.com در روزهای عادی در اکثر موارد تعداد افراد آنلاین بیش از 50 نفر است. سایت زندیق هم اگر از سایت الکسا آمار بگیرید میفهمید که میزان بازدیدهایش بسیار کم هست.

دیگر اینکه شما اگر هدفتان بیدین کردن افراد است مکان مناسبی را انتخاب نکردید. چه کسانی در سایتی مثل اسکدین عضو هستند؟ آدمهای به شدت مذهبی و ولایتمدار! بهتر نیست مثلا در فیسبوک یا گوگل پلاس سرمایه گذاری کنید؟
      بابا من خودم عضو بسیج بودم ولایتمدار بودم حافظ جزء 30 قرآن بودم مسجد میرفتم راهپیمایی میرفتم اما وقتی که برخی حقایق را راجع به دینم و پیامبرم فهمیدم بلافاصله با اسلام خداحافظی کردم! آخه وقتی به شما بگویند فلانی از طریق بچه بازی خودشو ارضای جنسی میکنه اگه بهترین دید رو نسبت به اون فرد داشته اما مطمئن شوید این حرفا راسته دیدتون 180 درجه عوض نمیشه؟! من محمد را بهترین انسانها از همه لحاظ میدانستم با توجه به چیزهایی که به من در مدرسه و مسجد و صدا و سیمای جمهوری اسلامی یاد داده بودند اما وقتی مطمئن شدم محمد بچه باز بوده کلا با اسلام خداحافظی کردم اما در همین فروم اسکدین من تلاش زیادی نکردم برای فهماندن این مطلب به مخاطبان سایت اما در نهایت ناباوری فهمیدم که آنجا همگی این چیزا رو میدانند اما هنوز مسلمان هستند!!!

این چیزی هست که مرا گیج کرده! بهت زده کرده! خسته ام کرده! دیگه دلیلی بر ادامه فعالیتم نمیبینم چون میبینم هرچقدر که ایراد از اسلام و قرآن و محمد بیرون میکشم طرف مقابلم باز محکم پای عقایدش ایستاده و عین احمق ها با اینکه میداند عقیده اش تا چه اندازه غلط است باز هم ابراز مسلمانی کرده و من را لجوج و معاند مینامد! تا همین چند ماه پیش هم بعضا افرادی بودند که در بحث هایم به کمکم میامدند و چیزی میگفتند (که البته هیچکدام از آنها در این سایت نامسلمان نشدند و قبلا نامسلمان شده بودند) اما الان تک و تنها مقابل لشگری از احمق ها قرار دارم که هرچقدر استدلال میکنم باز هم نمیفهمند یا با اینکه میفهمند دینشان ایراد دارد و پیامبرشان آدم عوضیی بوده باز هم از عقیده شان برنمیگردند!

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از m@hdi گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (11-30-2014),Anarchy (12-01-2014),kourosh_iran (12-01-2014),Robert (11-30-2014),sonixax (11-30-2014)

نویسنده سوم
      Level completed: 58%, Points required for next Level: 84
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

هیچ

Robert آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jan 2014
      جُستارها
      11
      امتیازها
      6,266
      رنک
      51
      Post Thanks / Like
      سپاس
      167
      از ایشان 380 بار در 130 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی m@hdi نمایش پست ها
      بابا من خودم عضو بسیج بودم ولایتمدار بودم حافظ جزء 30 قرآن بودم مسجد میرفتم راهپیمایی میرفتم اما وقتی که برخی حقایق را راجع به دینم و پیامبرم فهمیدم بلافاصله با اسلام خداحافظی کردم! آخه وقتی به شما بگویند فلانی از طریق بچه بازی خودشو ارضای جنسی میکنه اگه بهترین دید رو نسبت به اون فرد داشته اما مطمئن شوید این حرفا راسته دیدتون 180 درجه عوض نمیشه؟! من محمد را بهترین انسانها از همه لحاظ میدانستم با توجه به چیزهایی که به من در مدرسه و مسجد و صدا و سیمای جمهوری اسلامی یاد داده بودند اما وقتی مطمئن شدم محمد بچه باز بوده کلا با اسلام خداحافظی کردم اما در همین فروم اسکدین من تلاش زیادی نکردم برای فهماندن این مطلب به مخاطبان سایت اما در نهایت ناباوری فهمیدم که آنجا همگی این چیزا رو میدانند اما هنوز مسلمان هستند!!!

این چیزی هست که مرا گیج کرده! بهت زده کرده! خسته ام کرده! دیگه دلیلی بر ادامه فعالیتم نمیبینم چون میبینم هرچقدر که ایراد از اسلام و قرآن و محمد بیرون میکشم طرف مقابلم باز محکم پای عقایدش ایستاده و عین احمق ها با اینکه میداند عقیده اش تا چه اندازه غلط است باز هم ابراز مسلمانی کرده و من را لجوج و معاند مینامد! تا همین چند ماه پیش هم بعضا افرادی بودند که در بحث هایم به کمکم میامدند و چیزی میگفتند (که البته هیچکدام از آنها در این سایت نامسلمان نشدند و قبلا نامسلمان شده بودند) اما الان تک و تنها مقابل لشگری از احمق ها قرار دارم که هرچقدر استدلال میکنم باز هم نمیفهمند یا با اینکه میفهمند دینشان ایراد دارد و پیامبرشان آدم عوضیی بوده باز هم از عقیده شان برنمیگردند!
      شیعیان یک نکته مثبت نسبت به اهل سنت دارند و اون اینه که حداقل در تئوری فکر میکنند عقایدشون عقلانی هست. پس من حرفم رو اصلاح میکنم به این شکل که ممکن است یک فرد مسلمان مقیدی هم باشد ولی همین اعتقاد به عقلانی بودن باورش به او کمک کند. نکته دیگر این است که شما باید پارامترهای دیگر رو هم در نظر بگیرید. مثل فرض کنید دختری از نظر اعتقادی به این نتیجه برسد که حجاب ضرورتی ندارد و بخواهد بیحجاب باشد ، که دولت اسلامی مانع او است. حتی اگر این دولت هم نباشد خانواده و جامعه اسلامی مانع او هستند که شاید قدرتشان بیشتر از حکومت هم باشد در این زمینه.

مهم ترین مشکل فرومی مثل askdin.com این است که اکثریت مسلمان هستند و شاید هم روحیه و اعتماد به نفس بیشتری به آنها در ثابت قدم بودن در اعتقاداتشان میدهد و در طرف مقابل شما هستید که به صورت تک نفره باید با همه آنها بحث کنید و همین کافی است که شما را خسته کند.

بهترین کار به نظر من این است که در یک سایتی که وب2 باشد به صورت بخش - بخش به هر سفسطه جدید مسلمانان پاسخ داد و در بحثهای آنلاین فقط این افراد را به پاسخها ارجاع داد و یا پاسخها را برایشان کپی کرد. ادامه حیات سایتی مثل زندیق یا تازینامه هم به چنین شکلی ممکن است.

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از Robert گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (11-30-2014),Anarchy (12-01-2014),kourosh_iran (12-01-2014),m@hdi (12-01-2014),sonixax (12-01-2014)

سرنویسنده سوم
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

Agnostic آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2011
      جُستارها
      67
      امتیازها
      50,772
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,650
      از ایشان 3,328 بار در 1,555 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      نوشته اصلی از سوی ارتابان نمایش پست ها
      درود به شما
      گرامی من میپندارم شما با من در این زمینه هم راستا
      هستید که بیشترینه مردمان جهان گونه ای گرایش به پرستیدن چیزی برتر از خود دارند
      اینک پرسش من از شما این است که اگر چنین کاری را نکوهیده و تباه میدانید چه چاله ای درون روان ادمی مایه
      ان شده که او به سوی پرستیدن گراییده شود
      ایا چنین رفتاری برخاسته از ناتوانی او در برابر سرشت است؟
      ایا برخاسته از نااگاهی است؟
      پارسیگر
      بنظرم بنظرم باید عوامل متعددی نقش داشته باشد. مهمترین عامل همان تبلیغ و تلقین است. ببینید یک شیعه از حضرت عباس کمک می خواهد که بر اساس فرضیه یکتاپرستی یک نوع بت پرستی است و می گوید از حضرت عباس هرچه خواستم داده سنی ها به ریش این شیعه می خندند دستشان برسد سرش را می برند.

این سنی اصلا احساسی نسبت به حضرت عباس ندارد اما فطرت! شیعه عباس پرست است.

ضعف و ناتوانی هم موثر است مثلا بچه دار نمیشود و یا فلان مرض را دارد از حضرت عباس و امام رضا.. که بتهای شیعه هستند کمک می خواهد.

گربه و خرگوش و جوجه و مرغ هم وقتی می ترسند به انسانی که نگهداریشان می کند پناه می برند. حالا انسانی که کسی را ندارد به او تکیه کند به خدا تکیه می کند. یکی خدا را اختراع کرده و بقیه به آن اتکا می کنند.

البته همیشه ترس خالق خدا نیست و سودجویی هم خالق خداست. خدا برای مخترعانش که پیامبران هستند مزایا و حقوق مادی و معنوی انحصاری هم اختصاص داده. ببینید زنان متعدد، حکمرانی و مقام اول حکومت شدن، و یک پنجم غنیمت جنگ مزایای مادی بودند که محمد از جانب خدای خود ساخته اش برای خودش تخصیص داده. حالا ادعایی که در کتب دینی هست که محمد گفته من از شما پول نخواستم و هدف مادی از پیامبری ندارم و.. چقدر خنده داره؟

در حقیقت علاوه بر اینکه یک فرد برای ترسهایش خدا را از لحاظ روانی نیاز دارد حکومت هم استفاده ابزاری از خدا می کند تا جامعه را برای اهداف خوب و بد کنترل کند پس خدا را تبلیغ می کند.
      حضرت زهرا جنده آل محمد: تن زن عورت است
      موی سر حضرت زهرا و زنان مومن به اسلام موی زهار است پس سرشان مامله و حجاب اجباری است.

کون لق بی بی دو عالم حضرت زهرا تعالی

امام زمان مفعول است ... وارث پیغمبر است

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از Agnostic گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (12-01-2014),kourosh_iran (12-01-2014),sonixax (12-01-2014),ارتابان (12-03-2014)

بازداشت همیشگی
      Level completed: 26%, Points required for next Level: 149
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

kourosh_iran آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2014
      جُستارها
      39
      امتیازها
      7,801
      رنک
      59
      Post Thanks / Like
      سپاس
      537
      از ایشان 546 بار در 365 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      مثلا در فروم askdin.com در روزهای عادی در اکثر موارد تعداد افراد آنلاین بیش از 50 نفر است.
      آمار بازدید به خودی خودش ارزش زیادی نداره.
      بقول خودت اون همه احمق و حزب اللهی خب جذب همین چیزها میشن میان اونجا به خیال خودشون مشتی بر دهان استکبار جهانی زده باشن
      تازه شاید بشه گفت یه عده چون به کون سوزی افتادن از حرفها و ایرادهای منتقدان اصرار دارن بیان و ببینن چی میشه یا جواب بدن.
      یه عده هم هنوز نیمه استرلیزه هستن ولی به شک افتادن.
      خلاصه این آمارها رو جور دیگر هم میشه تفسیر کرد.
      این همه هم طلبه و این موجودات بی خاصیت که تولید شدن خب کار و زندگیشون همین چیزاست دیگه!!

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از kourosh_iran گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (12-03-2014),Anarchy (12-01-2014),m@hdi (12-01-2014),sonixax (12-03-2014)

سخنور یکم
      Level completed: 66%, Points required for next Level: 68
      Overall activity: 99.4%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      از ایشان 76 بار در 73 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
      "وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا* وَالْقَمَرِ إِذَا تَلاهَا* وَالنَّهَارِ إِذَا جَلاَّهَا* وَاللَّیْلِ إِذَا یَغْشَاهَا* وَالسَّمَاء وَمَا بَنَاهَا* وَالأَرْضِ وَمَا طَحَاهَا* وَنَفْسٍ وَمَا سَوَّاهَا* فَأَلْهَمَهَا فُجُورَهَا وَتَقْوَاهَا*قَدْ أَفْلَحَ مَن زَكَّاهَا * وَقَدْ خَابَ مَن دَسَّاهَا * كَذَّبَتْ ثَمُودُ بِطَغْوَاهَا * إِذِ انْبَعَثَ أَشْقَاهَا * فَقَالَ لَهُمْ رَسُولُ اللَّهِ نَاقَةَ اللَّهِ وَسُقْیَاهَا * فَكَذَّبُوهُ فَعَقَرُوهَا فَدَمْدَمَ عَلَیْهِمْ رَبُّهُمْ بِذَنْبِهِمْ فَسَوَّاهَا * وَلَا یَخَافُ عُقْبَاهَا‏""هم آفتاب هم تابش اش هم ماه گداری بازمی تاباندش هم روز گداری روشن می کندش هم شب گداری می پوشاندش هم آسمان هم چه ساخته اش هم زمین هم چه پهناوری اش هم تن هم چه یکسره گی اش باز راهنمایی درونی کردش سرکشی اش هم بیمناکی اش را پیشتر رستگار شود کسی پاکیزه کندش هم پیشتر از دست دهدش کسی ویرانش کند دروغ پنداشت ثمود به گمراهیش گداری انگیخته شد شکافداشته ترینش باز گفت برایشان فرستاده ء خداوند شتر خداوند هم بنوشانیدش باز دروغ پنداشتندش باز سلاخی اش کردند باز خشم گرفت برایشان پروردگارشان به گناهشان باز یکسره کردشان هم نباشد می ترسد دنباله ء شان"

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Agnostic نمایش پست ها
      ضعف و ناتوانی هم موثر است مثلا بچه دار نمیشود و یا فلان مرض را دارد از حضرت عباس و امام رضا.. که بتهای شیعه هستند کمک می خواهد.
      گربه و خرگوش و جوجه و مرغ هم وقتی می ترسند به انسانی که نگهداریشان می کند پناه می برند. حالا انسانی که کسی را ندارد به او تکیه کند به خدا تکیه می کند. یکی خدا را اختراع کرده و بقیه به آن اتکا می کنند.

این ها کمبود درنگرش است نه ناباوری در خداوند مانند تو که رویگردان به خداوند شدی که انگیزه ء سست سازی دیگر ناباورانی کسی خداوند را کشف نکرد نه آره خداوند من هم تورا کشف کرد از راه پدر مادر غذا دم بازدم که بخوریم بریزیم بزرگ شویم پیر شویم ببینیم بشنویم ببوییم بخوابیم بیدار شویم کار کنیم خستگی در کنیم تا بمیریم که پسش برپایی دوباره در روزی نامگذاشته شویم برای بازخواست که درباره اش جز خداوند کسی آگاه نیست که کی باشد همانجور که نمی دانستیم کی دنیا خواهیم آمد کی خواهیم مرد کجا می میریم چگونه می میریم
      خداوندا تو را پاس به این بینشی که به من دادی هم مرا در این راه برجا دار
      اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبدوایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولاالضالین پناه می برم به خداوندازسرکش خیلی رانده به نام خداوندمهرگسترخیلی مهربان پسندیده گفتن براخداوندپرورنده جهانیان مهرگسترخیلی مهربان دارای روزی آییندار آره ای تورا بنده ایم هم آره ای تورایاوری می خواهیم نشان بده مان راستراه خیلی پابرجاشده راستراه کسانی سراسر بخشانيشان دیگری خشمهاشده برشان هم نه گمراهان

سرنویسنده سوم
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      بدون وضعیت

ریلکس

مزدك بامداد آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      ماندگاه
      هندوستان
      جُستارها
      4
      امتیازها
      51,229
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,264
      از ایشان 5,538 بار در 2,053 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      40 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      خرد، زنـده ی جــاودانی شنـــاس
      خرد، مايــه ی زنــدگانی شنـــاس
      چنان دان، هر آنكـس كه دارد خرد
      بــه دانــش روان را هــمی پــرورد

13. 6 کاربر برای این پست سودمند از مزدك بامداد گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (12-03-2014),Anarchy (12-01-2014),m@hdi (12-01-2014),Robert (12-01-2014),sonixax (12-03-2014),ارتابان (12-03-2014)

سخنور دوم
      Level completed: 24%, Points required for next Level: 306
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

m@hdi آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2013
      جُستارها
      88
      امتیازها
      10,544
      رنک
      68
      Post Thanks / Like
      سپاس
      610
      از ایشان 669 بار در 345 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی مزدك بامداد نمایش پست ها
      ١- به نابرابری ها، بهره کشی ها، بیداد ها و ستم های همبودین[٢] بیشتر بپردازید و سپس انرا به دین پیوند بزنید،
      نمونه بسیار ساده شده: آخوند ها و اقازاده ها هرروز فربه تر میشوند و مردم بینوا تر! این چه دینی است؟!
      عزیز این نیاز به اثبات دارد که این کسانی که روز به روز وضعشان بهتر میشود در حالی که عموم مردم وضعشان بدتر میشود آخوندها و آقازاده ها هستند و منابعی که برای اثبات این مسائل هست همگی فیلترند و گردانندگان آن سایت ها همگی از نظر کاربران اسکدین (که به قول جناب razi به شدت مذهبی و ولایتمدار هستند که راست هم میگویند) بی دین و ایمان هستند و به قول خودشون خدا و پیغمبر حالیشون نمیشه و حرف های آنها را اصلا نمیخوانند چه برسه به اینکه باور کنند! نکته دیگر هم اینجاست که اگه من حرفی از این بزنم که آخوندها و آقازاده ها روز به روز فربه تر میشوند شک نکنید حساب کاربریم را مسدود میکنند و من بعد از 2 سال فعالیت در آن سایت با چند حساب کاربری مختلف این را بخوبی فهمیده ام.

به عنوان مثال من کتاب نقد قرآن دکتر سها را آن هم 200 صفحه اولش (فصل 1 و 2) را وقتی بهشون پیشنهاد دادم بخونند برای اینکه نظر مخالف را هم بشنوند (که البته دکتر سها مثل جناب آرش بیخدا لحن توهین آمیزی ندارند) در حالی که آنها خودشان من را به منابع اسلامی ارجاع میدانند قبول نکردند و میگفتند اینها فلانند و بمانند و بهانه میاوردند و به همان بهانه اصلا سراغ حرف مخالفین نمیروند و همین کار را هم در مورد استدلالات من میکنند و به من انگ های قرآنی مثل غرض و مرض و عناد و لجاجت و اینها میزنند و به حرف هایم توجهی نمیکنند. خلاصه خیلی متعصب تر از اونی هستند که فکرش را بکنید و از این نظر تنها فرقی که با وهابیون دارند این است که جلیقه انفجاری تنشون نمیکنند!

٢- بیشتر از اینکه به خرد مردم برگشت کنید، روی سهش[٣] ها (احساسات) انها انگشت بگذارید، چرا که
      مردم ما بیش از آبکه خردمند باشند، سهشمند میباشند!
      برای نمونه بدبختی های خودویژه[٤] ی مردم فرودست را برشمارید که خواننده با وی همدردی نماید، مانند
      بیماری کودکشان که نذر و دعا هم هیچ اثری نکرده و پدر خانواده بیکار شده مدیران مؤمن کارخانه حقوقش را ندداند و ...
      چرا؟
      برای آن کودک که میگویند تقدیرش این بوده یا باید بیشتر نذر و نیاز کنند و تقوا پیشه کنند و در مورد پدر خانواده هم میگویند مدیر کارخانه اش مومن نیست و لائیکه! من واکنش هایشان را بخوبی میتوانم حدس بزنم.

چون این مهند[٥] نیست که خدا هست یانه[٦]، دین داریم یا نداریم، مهند این است که آیا این باور ها به بهزیستی[٧]
      ما کمکی میکنند یانه؟ اگر بتوانید نشان دهید که این باور، بر پاد بهروزی[٨] و خوشبختی و سرافزاری ملت
      است، سخن شما به دل مینشیند و گوش می یابد.
      پس نبرد مهادین[٩]، بر سر دادگری[١٠] همبودین و جنگ با مفت خوری و بهره کشی باید باشد وگرنه تنها
      تازش به دین و خداباوری هیچ سودی ندارد، چون دو فاکتور بالا را که انگیزه ی دگرگونی رفتار
      هومن[١١] هستند ، در نگر نمیگیرد.
      در این که حکومت اسلامی و مسئولینش بر گرده مردم نشسته اند و دارند و حق مردم را میخورند شکی نیست و حکومت اسلامی از بی اطلاعی عده ای از مردم سوء استفاده کرده که توانسته خودش را سرپا نگه دارد اما وقتی که منابع کاربران اسکدین آخوندها هستند که خودشان عضوی از این سیستم هستند من چگونه میتوانم به آنها نشان دهم که دینشان ایراد دارد؟! شما نمیدانید چون با این افراد سر و کله نزده اید بنده 2 سال پیش وقتی کارم را شروع کردم وقتی چند تا ایراد واضح از قرآن گرفتم با خود گفتم الان عده زیادی از دینشان برمیگردند اما بعد از 2 سال و ارسال بیش از 1000 پست فهمیده ام که این خودشان هستند که بخوبی مصداق بارز غرض و مرض و عناد و لجاجت و اینها هستند!

15. یک کاربر برای این پست سودمند از m@hdi گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (12-03-2014)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی کوشا نمایش پست ها
      به طور مشخص در حیواناتی مثل اسب و الاغ و میمون که من با چشم خود مشاهده کرده ام هیچ اثری از این غلاف در آلت آنها وجود ندارد و ادعای فوق مصداق ندارد.
      گفتم "پریمات" ها ... نه خر و گاو !! بیشتر دقت کنید :

کلاس زیست شناسی - پریمات ها

مشاهدات شما مهم نیست چون در این زمینه تخصصی ندارین و احتمالا فکر کردین غلاف آلت بقیه پریمات ها عینا مثل مال خودتونه ... اما منابع آکادمیک چیز دیگه ای میگن :

In primates, the foreskin is present in the genitalia of both sexes and likely has been present for millions of years of evolution

Martin, Robert D. (1990). Primate Origins and Evolution: A Phylogenetic Reconstruction. New Jersey: Princeton University Press. ISBN 978-0-691-08565-4.

خلقت آن پوست بر اساس حکمتى است. ازاله آن بر اساس حکمتى بالاتر است.

در نگه داشتنش هم ظاهرا حکمت خیلی بالاتری هست ... لزومی به بریدن غلاف نیست مگر در موارد خاص !!

همان طورى که وقتى بچه به دنیا مى آید، ناف او به مادرش وصل است، این هم مخلوق خدا است و خدا این طور قرار داده، ولى براى نجات فرزند و مادر، خداوند حکیم دستور داده آن را قطع کنیم.
      همین طور ناخن هاى انسان را خدا خلق کرده و بلند شدن آن ها بر اساس قانون خدا است. خدا مى توانست از اول ناخن ها را طورى بیافریند که همیشه به اندازه خاصى باشد، ولى با این حال چون بزرگ مى شود، به ما دستور داده که آن ها را کوتاه کنیم.
      اول که اینها قیاس مع الفارق هست دوم هم اینکه واقعا خدا اگر میتونست اونجوری خلق کنه که نیاز به کوتاه کردن ناخن نباشه ، چرا نکرد ؟ دست پیش گرفته که پس نیوفته ؟؟

میبینم که مغلطه اسلامیون از 1400 سال پیش تا حالا پیشرفتی نکرده ...

17. 2 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (12-03-2014),sonixax (12-03-2014)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      این چیزی هست که مرا گیج کرده! بهت زده کرده! خسته ام کرده! دیگه دلیلی بر ادامه فعالیتم نمیبینم چون میبینم هرچقدر که ایراد از اسلام و قرآن و محمد بیرون میکشم طرف مقابلم باز محکم پای عقایدش ایستاده و عین احمق ها با اینکه میداند عقیده اش تا چه اندازه غلط است باز هم ابراز مسلمانی کرده و من را لجوج و معاند مینامد!
      دوست عزیز چرا فکر کرده بودی که راحت میتونی نظر عده ای رو تغییر بدی ؟ چرا فکر کردی عوام الناس اصولا اهل فکر و تغییر نظر و عقیده هستن ؟ به نظر من قرن ها زمان میبره تا تغییرات گسترده ایجاد بشه ...

شما نمیدانید چون با این افراد سر و کله نزده اید
      جناب مزدک خودشون 10-11 سال هست در فورم های مختلف فعالیت کردن و اتفاقا خیلی بهتر اسلام گراها رو میشناسن ... حتی تاثیر خیلی زیادی روی کاربران همین دفترچه داشتن ( البته در فورم گفتمان ) !!

19. 3 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (12-03-2014),m@hdi (12-02-2014),sonixax (12-03-2014)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •