• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 2 از 5 نخستیننخستین 12345 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 11 به 20 از 43

جُستار: آیا این می تونه اتفاقی باشه؟

سخنور یکم
      Level completed: 66%, Points required for next Level: 68
      Overall activity: 99.4%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      از ایشان 76 بار در 73 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
      " ﺇِﻥَّ ﺍﻟَّﺬﻳﻦَ ﻗﺎﻟﻮﺍ ﺭَﺑُّﻨَﺎ ﺍﻟﻠَّﻪُ ﺛُﻢَّ ﺍﺳﺘَﻘﺎﻣﻮﺍ ﺗَﺘَﻨَﺰَّﻝُ ﻋَﻠَﻴﻬِﻢُ ﺍﻟﻤَﻼﺋِﻜَﺔُ ﺃَﻟّﺎ ﺗَﺨﺎﻓﻮﺍ ﻭَﻻ ﺗَﺤﺰَﻧﻮﺍ ﻭَﺃَﺑﺸِﺮﻭﺍ ﺑِﺎﻟﺠَﻨَّﺔِ ﺍﻟَّﺘﻲ ﻛُﻨﺘُﻢ ﺗﻮﻋَﺪﻭﻥَ۳۰ "
      " اگرِ کَسهایی گفتند پرورنده مان خداوندِ پس خواهند چند برپامانند چند می آید فرود بَرِشان فرشته ها که نه میترسید هم نه میخورید اندوه هم مژده دهید به باغ آنکه نوید میشوید 30 "
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی solo نمایش پست ها
      جالب هست که تمام استدلال های شما محدود به آیات بی در و پیکر قرآن(تازینامه) هست!
      لینک پست رد ادعای اعجاز عددی قرآن تو یکی از سایت های خبری معتبر ایرانی (عصر ایران) انتشار پیدا کرده !
      اونی که چیزی تو چنته برای اثبات این موضوع نداره شمایی، حرفی برای گفتن نداری شروع به یاوه گویی نکن
      ببینید چرا برآشفتید؟همین که گفتم با گفتگو تراز دانش شما دستم بیاید .نه برچسبی بزنمتان!وگرنه عصر ایران یا ژاپن یا...هر چه میگویند برای خودشانست درست یا نادرست..
      خداوندا تو را پاس برای نوشتار سخنت قرآن که بازگویی برای ما باورمندهاست که ترساننده برای روگردانها از روزِ ناگوار در بازخواست گذاشتی هم مرا برپادار پیوست نماز کن
      اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبدوایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولاالضالین پناه می برم به خداوندازسرکش خیلی رانده به نام خداوندمهرگسترخیلی مهربان پسندیده گفتن براخداوندپرورنده جهانیان مهرگسترخیلی مهربان دارای روزی آییندار آره ای تورا بنده ایم هم آره ای تورایاوری می خواهیم نشان بده مان راستراه خیلی پابرجاشده راستراه کسانی سراسر بخشانيشان دیگری خشمهاشده برشان هم نه گمراهان

نویسنده سوم
      Level completed: 75%, Points required for next Level: 129
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

شاد و سر حال

solo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Mar 2016
      جُستارها
      21
      امتیازها
      18,221
      رنک
      85
      Post Thanks / Like
      سپاس
      66
      از ایشان 69 بار در 50 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی mbk نمایش پست ها
      عصر ایران یا ژاپن یا...هر چه میگویند برای خودشانست درست یا نادرست..
      یه نگاه به تاریخ پست ارسالی در سایت عصر ایران بندازید ۱۰ فروردین ۱۳۹۰ اگه مطلب اشتباهی بود بدون شک تا الان پاک میشد
      در ضمن در سایت هم میهن هم موجوده
      یه نگاه هم به محتوای متن پست بندازید

Info
      انـتشار این خبر در میان روشنفکران کشورهاى اسلامى ، نه تنها موجب شعف وشادى بلکه موجب آن شـد تـا بـسـیـارى از آنـهـا خود به میدان آمده و با آمارگیرى ازتعداد حروف و کلمات قرآن ، پـرده هاى دیگرى از اسرار و رموز این کتاب آسمانى رابرملا سازند! البته از این عده ، جمعى بعد از مدتى سرگردانى و راه به جایى نبردن ،دست از کار کشیدند.

اما گروهى دیگر که اعتقادى راسختر به اعجاز قرآن داشتند، به این کاوش ادامه دادند و مقالات و تـالـیـفـاتى نیز منتشر کردند که در مقام نقد یکایک آنها نیستیم بلکه در این مقاله درصدد آنیم تا اثـبات کنیم ، این جریان ، انحرافى بوده وکسانى که در این وادى افتادند، جز سرگردانى و ناکامى چیزى عائدشان نشد واشکالات نقضى و حلى فراوانى بر دعاوى آنها وارد است .

من فکر میکنم شما از وضعیت فیلترینگ در ایران خبری نداری اگر همچین مطالبی غلط بود از روی سایت های ایرانی پاک میشد یا سایت رو فیلتر میکنن
      تازگیا فیلترینگ به صورت فله ای سایت بدون هیچ هشدار و اطلاعیه ای فیلتر میکنن
      توی نوروز همین امسال بالای 4 میلیون از طرف فیلترینگ بهمون خسارت وارد شد.
      دقیقا توی نوروز که بالاترین خرید ها صورت میگیره زدن درگاه های واسط بانکی رو فیلتر کردن !
      هم اعتماد مشتری هامون از بین رفت هم به ما و هم به خیلی های دیگه ضرر وارد کردن
      ویرایش از سوی solo : 04-09-2016 در ساعت 04:22 PM

سخنور یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      " ﻳَﺎ ﻋِﺒَﺎﺩِ ﻟَﺎ ﺧَﻮْﻑٌ ﻋَﻠَﻴْﻜُﻢُ ﺍﻟْﻴَﻮْﻡَ ﻭَﻟَﺎ ﺃَﻧْﺘُﻢْ ﺗَﺤْﺰَﻧُﻮﻥَ ‏ 68‏ ﺍﻟَّﺬِﻳﻦَ ﺁﻣَﻨُﻮﺍ ﺑِﺂﻳَﺎﺗِﻨَﺎ ﻭَﻛَﺎﻧُﻮﺍ ﻣُﺴْﻠِﻤِﻴﻦَ ‏ 69‏ "
      "ای بندگانیم نه ترسی بَرِتان اینزمان هم نه شما اندوه میخورید 68
      کَسهایی باوریدند به نشانه هامان هم بودند آشتی گرهایی 69 "
      یه نگاه به تاریخ پست ارسالی در سایت عصر ایران بندازید ۱۰ فروردین ۱۳۹۰ اگه مطلب اشتباهی بود بدون شک تا الان پاک میشد
      در ضمن در سایت هم میهن هم موجوده
      یه نگاه هم به محتوای متن پست بندازید

Info
      انـتشار این خبر در میان روشنفکران کشورهاى اسلامى ، نه تنها موجب شعف وشادى بلکه موجب آن شـد تـا بـسـیـارى از آنـهـا خود به میدان آمده و با آمارگیرى ازتعداد حروف و کلمات قرآن ، پـرده هاى دیگرى از اسرار و رموز این کتاب آسمانى رابرملا سازند! البته از این عده ، جمعى بعد از مدتى سرگردانى و راه به جایى نبردن ،دست از کار کشیدند.

اما گروهى دیگر که اعتقادى راسختر به اعجاز قرآن داشتند، به این کاوش ادامه دادند و مقالات و تـالـیـفـاتى نیز منتشر کردند که در مقام نقد یکایک آنها نیستیم بلکه در این مقاله درصدد آنیم تا اثـبات کنیم ، این جریان ، انحرافى بوده وکسانى که در این وادى افتادند، جز سرگردانى و ناکامى چیزى عائدشان نشد واشکالات نقضى و حلى فراوانى بر دعاوى آنها وارد است .

من فکر میکنم شما از وضعیت فیلترینگ در ایران خبری نداری اگر همچین مطالبی غلط بود از روی سایت های ایرانی پاک میشد یا سایت رو فیلتر میکنن
      تازگیا فیلترینگ به صورت فله ای سایت بدون هیچ هشدار و اطلاعیه ای فیلتر میکنن
      توی نوروز همین امسال بالای 4 میلیون از طرف فیلترینگ بهمون خسارت وارد شد.
      دقیقا توی نوروز که بالاترین خرید ها صورت میگیره زدن درگاه های واسط بانکی رو فیلتر کردن !
      هم اعتماد مشتری هامون از بین رفت هم به ما و هم به خیلی های دیگه ضرر وارد کردن
      ببین من آن پبوندُ هنوز داوری نکرده بودم که
      خواندم آنجا درباره برخی بجای فهمیدن نشانه های خداوند میرند شمارش ابجدی میکنند که خودم تا کنون اینجور کارها نکردم هم سرم درد برای اینکار ها نمیکند هم وابستگی ندارم که گفته های آن باورمندُ تو آن تارنما خیلی به دلم نشست که باورمندی را نشان میداد نه روگردانی ،
      دو که اینجا درباره آهن چیزی تازه بود اینجا دیدم هم پیشتر جایی شنیده بودم هم رفتم درباره آهن جستجو کردم خوب خوشم آمد بایستی از شما دستور می‌گرفتم؟
      سه اینکه میخواستم اینجا گفتگو رخ دهد نه در عصر ایران ما هم کشته مرده اینجا نیستیم که گفتگو نشد از اندوه بمیریم،خداوندا پاسِ بی پایان برای بخششای آشکار هم نهانت پس مرا به یادت برپادار نماز کن تویی که آهن آفریدی در آن جنگ سختیست تا بدانی کدام در پنهان یاری میکند خداوند هم فرستاده هاش هم برخی را به روشنگری برای راهنمایی دیگر بنده هات گذاشتی
      اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبدوایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولاالضالین پناه می برم به خداوندازسرکش خیلی رانده به نام خداوندمهرگسترخیلی مهربان پسندیده گفتن براخداوندپرورنده جهانیان مهرگسترخیلی مهربان دارای روزی آییندار آره ای تورا بنده ایم هم آره ای تورایاوری می خواهیم نشان بده مان راستراه خیلی پابرجاشده راستراه کسانی سراسر بخشانيشان دیگری خشمهاشده برشان هم نه گمراهان

نویسنده سوم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

شاد و سر حال

solo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Mar 2016
      جُستارها
      21
      امتیازها
      18,221
      رنک
      85
      Post Thanks / Like
      سپاس
      66
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      " ﻳَﺎ ﻋِﺒَﺎﺩِ ﻟَﺎ ﺧَﻮْﻑٌ ﻋَﻠَﻴْﻜُﻢُ ﺍﻟْﻴَﻮْﻡَ ﻭَﻟَﺎ ﺃَﻧْﺘُﻢْ ﺗَﺤْﺰَﻧُﻮﻥَ ‏ 68‏ ﺍﻟَّﺬِﻳﻦَ ﺁﻣَﻨُﻮﺍ ﺑِﺂﻳَﺎﺗِﻨَﺎ ﻭَﻛَﺎﻧُﻮﺍ ﻣُﺴْﻠِﻤِﻴﻦَ ‏ 69‏ "
      "ای بندگانیم نه ترسی بَرِتان اینزمان هم نه شما اندوه میخورید 68
      کَسهایی باوریدند به نشانه هامان هم بودند آشتی گرهایی 69 "

ببین من آن پبوندُ هنوز داوری نکرده بودم که
      خواندم آنجا درباره برخی بجای فهمیدن نشانه های خداوند میرند شمارش ابجدی میکنند که خودم تا کنون اینجور کارها نکردم هم سرم درد برای اینکار ها نمیکند هم وابستگی ندارم که گفته های آن باورمندُ تو آن تارنما خیلی به دلم نشست که باورمندی را نشان میداد نه روگردانی ،
      دو که اینجا درباره آهن چیزی تازه بود اینجا دیدم هم پیشتر جایی شنیده بودم هم رفتم درباره آهن جستجو کردم خوب خوشم آمد بایستی از شما دستور می‌گرفتم؟
      سه اینکه میخواستم اینجا گفتگو رخ دهد نه در عصر ایران ما هم کشته مرده اینجا نیستیم که گفتگو نشد از اندوه بمیریم،خداوندا پاسِ بی پایان برای بخششای آشکار هم نهانت پس مرا به یادت برپادار نماز کن تویی که آهن آفریدی در آن جنگ سختیست تا بدانی کدام در پنهان یاری میکند خداوند هم فرستاده هاش هم برخی را به روشنگری برای راهنمایی دیگر بنده هات گذاشتی
      ادبیات خیلی مزخرفی داری
      معلوم نیست چی میخوای بگی ! تا حالا انشا نوشتی؟
      منو یاد ادبیات تازینامه انداختی
      این چگونه خدایی است که ناتوان از بیان حرفش بدون حضور مفسر است؟
      این چگونه خدایی است که نمی تواند حرفش را مثل بچه آدم بیان کند و یک مفسر باید بیاید و حرف او را برای ما توضیح دهد ؟!
      مگر نمی گویید قران معجزه محمد است، چرا الله حتی در این معجزه نیز ناتوان از سخن گفتن بدون حضور یک مفسر است ؟!
      چرا الله شما ناتوان از حرف زدن مستقیم است ؟!
      چرا الله عقلش نرسیده که به صورت مستقیم در خود قران بگوید این کتاب نیاز به مفسر دارد و مشخصات افراد مفسر را نیز تبیین و تصریح کند و به صورتی شفاف بیان کند ؟
      چرا در سوره احزاب ، آیه پنجاه ، الله در مورد اتاق خواب محمد و اینکه محمد باید کدام شب با کدام یکی از زنانش تماس جنسی داشته باشد، صحبت شده است ،اما یک کلام در خود قران گفته نشده که این کتاب نیاز به مفسر دارد ؟ یعنی تصریح به نیاز کتاب قران به مفسر برای طول تاریخ از قضایای رابطه سکسی محمد بی ارزش تر است ؟
      مگر در این کتاب گفته نشده است که :
      ذَلِكَ الْكِتَابُ لاَ رَیْبَ فِیهِ هُدًى لِّلْمُتَّقِینَسوره بقره ، آیه دو)
      ترجمه: این كتاب با عظمتی است كه شك در آن راه ندارد ، و مایه هدایت پرهیزكاران است.
      اگر در این کتاب شک نیست، اگر این کتابی واضح است، دیگر چه نیازی به مفسر دارد؟!
      مگر در این آیه گفته نشده است اگر کافران می توانند چند آیه مثل آیات قران بیاورند ؟!
      یعنی این کتاب آنقدر قدرتمند و پر محتوا است که کسی نمی تواند مشابه آن را خلق کند، سوال اینجاست، این چطور کتاب پر محتوایی است که باید همراه یک آدم ماله کش به نام مفسر بیاید تا سعی کند اشتباهات قران را ماست مالی کند؟
      خوب من هم می توانم چند کلمه مزخرف به هم بچسبانم و به همه بگویم شما نمی توانید معنای آنرا بفهمید ، نیاز به مفسر دارید!!

البته همه می دانیم که منظور از مفسر چیست، منظور از مفسر قران شخصی است که می آید و اشتباهات و سخنان بیهوده و احمقانه قران را ماست مالی می کند، مثلا وقتی در آیه 29 سوره توبه، الله می گوید کسانی را که ایمان نمی اورند ، به قتل برسانید، شخص مفسر ماله را بدست گرفته و می گوید منظور از کشتن در این آیه، آب دادن باغچه است ! یا وقتی در ایه 34 سوره نسا، قران می گوید مردان حق دارند زنان را کتک بزنند، مفسر ماله را باز بدست می گیرد و می گوید منظور نوازش کردن آرام زنان است.

بماند که زشتی برخی از آیات قران ، با هیچ ماله ای قابل پوشاندن نیست، مثلا آیه بیست و چهار سوره نسا، به صراحت و بی هیچ پرده پوشی اجازه تجاوز به زنان شوهر دار اسیر شده را می دهد : (توضحیات بیشتر)
      آیه 24 سوره النسا:
      وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ النِّسَاء إِلاَّ مَا مَلَكَتْ أَیْمَانُكُمْ كِتَابَ اللّهِ عَلَیْكُمْ وَأُحِلَّ لَكُم مَّا وَرَاء ذَلِكُمْ أَن تَبْتَغُواْ بِأَمْوَالِكُم مُّحْصِنِینَ غَیْرَ مُسَافِحِینَ فَمَا اسْتَمْتَعْتُم بِهِ مِنْهُنَّ فَآتُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ فَرِیضَةً وَلاَ جُنَاحَ عَلَیْكُمْ فِیمَا تَرَاضَیْتُم بِهِ مِن بَعْدِ الْفَرِیضَةِ إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلِیمًا حَكِیمًا ﴿۲۴﴾
      و [همچنین بر شما حرام شده است] زنان شوهردار، مگر ملك یمین [كنیز]تان، این فریضه الهى است كه بر شما مقرر گردیده است، و فراتر از اینان بر شما حلال گردیده است كه با صرف اموال خویش، پاكدامنانه و نه پلیدكارانه، آن را به دست آورید، و آنانكه [به صورت متعه] از آنان برخوردار شوید، باید مهرهایشان را كه بر عهده شما مقرر است، بپردازید، و در آنچه پس از تعیین [در مدت یا مهر تغییر دهید یا] به توافق رسید، گناهى بر شما نیست، كه خداوند داناى فرزانه است
      یا به صراحت در قران دستور به برده داری می دهد ، یا آیه 29 توبه می گوید باید دیگران یا مسلمان شوند ، یا پول زور کلانی بدهند و یا کشته شوند ! یعنی به صرف اینکه کسی نظرش با مسلمین فرق می کند، باید کشته شود.
      یا آیه سی و چهار سوره نسا ، به صراحت و وقاحت هر چه تمام تر، دستور به کتک زدن زنان می دهد.
      الرِّجَالُ قَوَّامُونَ عَلَى النِّسَاء بِمَا فَضَّلَ اللّهُ بَعْضَهُمْ عَلَى بَعْضٍ وَبِمَا أَنفَقُواْ مِنْ أَمْوَالِهِمْ فَالصَّالِحَاتُ قَانِتَاتٌ حَافِظَاتٌ لِّلْغَیْبِ بِمَا حَفِظَ اللّهُ وَاللاَّتِی تَخَافُونَ نُشُوزَهُنَّ فَعِظُوهُنَّ وَاهْجُرُوهُنَّ فِی الْمَضَاجِعِ وَاضْرِبُوهُنَّ فَإِنْ أَطَعْنَكُمْ فَلاَ تَبْغُواْ عَلَیْهِنَّ سَبِیلًا إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلِیًّا كَبِیرًا
      ترجمه: مردان باید بر زنان مسلط باشند چرا كه خداوند بعضى از انسانها را بر بعضى دیگر برترى بخشیده است، و نیز از آن روى كه مردان از اموال خویش [براى زنان] خرج مىكنند، زنان شایسته آنانند كه مطیع و به حفظ الهى در نهان خویشتندار هستند، و زنانى كه از نافرمانیشان نگرانید، باید نصیحتشان كنید و [سپس] در خوابگاهها از آنان دورى كنید [و سپس اگر لازم افتاد] آنان را کتک بزنید آنگاه اگر از شما اطاعت كردند، دیگر بهانه جویى [و زیادهروى] نكنید، خداوند بلندمرتبه بزرگوار است

سخنور یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      " ﻭﺃﻥ ﺃﻗﻢ ﻭﺟﻬﻚ ﻟﻠﺪﻳﻦ ﺣﻨﻴﻔﺎ ﻭﻻ ﺗﻜﻮﻧﻦ ﻣﻦ ﺍﻟﻤﺸﺮﻛﻴﻦ ﻭﻻ ﺗﺪﻉ ﻣﻦ ﺩﻭﻥ ﺍﻟﻠﻪ ﻣﺎ ﻻ ﻳﻨﻔﻌﻚ ﻭﻻ ﻳﻀﺮﻙ ﻓﺈﻥ ﻓﻌﻠﺖ ﻓﺈﻧﻚ ﺇﺫﺍ ﻣﻦ ﺍﻟﻈﺎﻟﻤﻴﻦ "
      " هم که برپاکن رُخت براآیین گراییده به درست هم نه میباشی ام از همبازگذارها هم نه فرامیخوانی از جدای خداوند چه نه میدهدت سود هم نه میزندت آسیب باز اگر انجامیدی باز اگری آنگاه از ستمکارها "
      ادبیات خیلی مزخرفی داری
      معلوم نیست چی میخوای بگی ! تا حالا انشا نوشتی؟
      منو یاد ادبیات تازینامه انداختی
      این چگونه خدایی است که ناتوان از بیان حرفش بدون حضور مفسر است؟
      این چگونه خدایی است که نمی تواند حرفش را مثل بچه آدم بیان کند و یک مفسر باید بیاید و حرف او را برای ما توضیح دهد ؟!
      مگر نمی گویید قران معجزه محمد است، چرا الله حتی در این معجزه نیز ناتوان از سخن گفتن بدون حضور یک مفسر است ؟!
      چرا الله شما ناتوان از حرف زدن مستقیم است ؟!
      چرا الله عقلش نرسیده که به صورت مستقیم در خود قران بگوید این کتاب نیاز به مفسر دارد و مشخصات افراد مفسر را نیز تبیین و تصریح کند و به صورتی شفاف بیان کند ؟
      چرا در سوره احزاب ، آیه پنجاه ، الله در مورد اتاق خواب محمد و اینکه محمد باید کدام شب با کدام یکی از زنانش تماس جنسی داشته باشد، صحبت شده است ،اما یک کلام در خود قران گفته نشده که این کتاب نیاز به مفسر دارد ؟ یعنی تصریح به نیاز کتاب قران به مفسر برای طول تاریخ از قضایای رابطه سکسی محمد بی ارزش تر است ؟
      مگر در این کتاب گفته نشده است که :
      1 ذَلِكَ الْكِتَابُ لاَ رَیْبَ فِیهِ هُدًى لِّلْمُتَّقِین سوره بقره ، آیه دو)
      ترجمه: این كتاب با عظمتی است كه شك در آن راه ندارد ، و مایه هدایت پرهیزكاران است.
      اگر در این کتاب شک نیست، اگر این کتابی واضح است، دیگر چه نیازی به مفسر دارد؟!
      مگر در این آیه گفته نشده است اگر کافران می توانند چند آیه مثل آیات قران بیاورند ؟!
      یعنی این کتاب آنقدر قدرتمند و پر محتوا است که کسی نمی تواند مشابه آن را خلق کند، سوال اینجاست، این چطور کتاب پر محتوایی است که باید همراه یک آدم ماله کش به نام مفسر بیاید تا سعی کند اشتباهات قران را ماست مالی کند؟
      خوب من هم می توانم چند کلمه مزخرف به هم بچسبانم و به همه بگویم شما نمی توانید معنای آنرا بفهمید ، نیاز به مفسر دارید!!

البته همه می دانیم که منظور از مفسر چیست، منظور از مفسر قران شخصی است که می آید و اشتباهات و سخنان بیهوده و احمقانه قران را ماست مالی می کند، مثلا وقتی در آیه 29 سوره توبه، الله می گوید کسانی را که ایمان نمی اورند ، به قتل برسانید، شخص مفسر ماله را بدست گرفته و می گوید منظور از کشتن در این آیه، آب دادن باغچه است ! یا وقتی در ایه 34 سوره نسا، قران می گوید مردان حق دارند زنان را کتک بزنند، مفسر ماله را باز بدست می گیرد و می گوید منظور نوازش کردن آرام زنان است.

بماند که زشتی برخی از آیات قران ، با هیچ ماله ای قابل پوشاندن نیست، مثلا آیه بیست و چهار سوره نسا، به صراحت و بی هیچ پرده پوشی اجازه تجاوز به زنان شوهر دار اسیر شده را می دهد : (توضحیات بیشتر)
      2 آیه 24 سوره النسا:
      وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ النِّسَاء إِلاَّ مَا مَلَكَتْ أَیْمَانُكُمْ كِتَابَ اللّهِ عَلَیْكُمْ وَأُحِلَّ لَكُم مَّا وَرَاء ذَلِكُمْ أَن تَبْتَغُواْ بِأَمْوَالِكُم مُّحْصِنِینَ غَیْرَ مُسَافِحِینَ فَمَا اسْتَمْتَعْتُم بِهِ مِنْهُنَّ فَآتُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ فَرِیضَةً وَلاَ جُنَاحَ عَلَیْكُمْ فِیمَا تَرَاضَیْتُم بِهِ مِن بَعْدِ الْفَرِیضَةِ إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلِیمًا حَكِیمًا ﴿۲۴﴾
      و [همچنین بر شما حرام شده است] زنان شوهردار، مگر ملك یمین [كنیز]تان، این فریضه الهى است كه بر شما مقرر گردیده است، و فراتر از اینان بر شما حلال گردیده است كه با صرف اموال خویش، پاكدامنانه و نه پلیدكارانه، آن را به دست آورید، و آنانكه [به صورت متعه] از آنان برخوردار شوید، باید مهرهایشان را كه بر عهده شما مقرر است، بپردازید، و در آنچه پس از تعیین [در مدت یا مهر تغییر دهید یا] به توافق رسید، گناهى بر شما نیست، كه خداوند داناى فرزانه است
      یا به صراحت در قران دستور به برده داری می دهد ، یا آیه 29 توبه می گوید باید دیگران یا مسلمان شوند ، یا پول زور کلانی بدهند و یا کشته شوند ! یعنی به صرف اینکه کسی نظرش با مسلمین فرق می کند، باید کشته شود.
      یا آیه سی و چهار سوره نسا ، به صراحت و وقاحت هر چه تمام تر، دستور به کتک زدن زنان می دهد.
      3 الرِّجَالُ قَوَّامُونَ عَلَى النِّسَاء بِمَا فَضَّلَ اللّهُ بَعْضَهُمْ عَلَى بَعْضٍ وَبِمَا أَنفَقُواْ مِنْ أَمْوَالِهِمْ فَالصَّالِحَاتُ قَانِتَاتٌ حَافِظَاتٌ لِّلْغَیْبِ بِمَا حَفِظَ اللّهُ وَاللاَّتِی تَخَافُونَ نُشُوزَهُنَّ فَعِظُوهُنَّ وَاهْجُرُوهُنَّ فِی الْمَضَاجِعِ وَاضْرِبُوهُنَّ فَإِنْ أَطَعْنَكُمْ فَلاَ تَبْغُواْ عَلَیْهِنَّ سَبِیلًا إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلِیًّا كَبِیرًا
      ترجمه: مردان باید بر زنان مسلط باشند چرا كه خداوند بعضى از انسانها را بر بعضى دیگر برترى بخشیده است، و نیز از آن روى كه مردان از اموال خویش [براى زنان] خرج مىكنند، زنان شایسته آنانند كه مطیع و به حفظ الهى در نهان خویشتندار هستند، و زنانى كه از نافرمانیشان نگرانید، باید نصیحتشان كنید و [سپس] در خوابگاهها از آنان دورى كنید [و سپس اگر لازم افتاد] آنان را کتک بزنید آنگاه اگر از شما اطاعت كردند، دیگر بهانه جویى [و زیادهروى] نكنید، خداوند بلندمرتبه بزرگوار است
      ببین سراغ کنارُ حاشیه نرو اگر دنبال گفتگویی، که شیوه نوشتاری بنده گیر دادی،
      نشانه یا آیه یکمی میبینی که گفت راهنمایی برای بیمناکهاست نه هر کس ،
      دومی اگر عربی میدا نی گفت "ملكت ایمانكم"
      "دارایی شد پیمانهاتان " که تو پیمان میبندی با رودررو با این پیماننامه دارایی ات شود خود زن آدمی تا زمانی که با پیمان گره نامه عقد شد از دارایی مرد هست ،هم زنهای شوهر دار تنها زمانی که خودشان باورمند باشند مردهاشان ناباور از مردهاشان جداشوند که در سوره ممتحنه آمد، هم آنجا هست به چنگ زدن زنهای ناباور روی میاورید،
      سومی هم کتک زدن در پله سوم از هشدار هاست،زمانی که خداوند گفت زور هم چاره سازست چرا از این ابزار بکارنگیریم برای گرفتن سهم خود؟خوب نبایستی جوری بزنیم که بدهکار شویم،برای هشدار هست،خداوندا مرا برپادار پیوست نمازگذار

نویسنده سوم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

شاد و سر حال

solo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Mar 2016
      جُستارها
      21
      امتیازها
      18,221
      رنک
      85
      Post Thanks / Like
      سپاس
      66
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من اولین کاربری نیستم که به شیوه نوشتاری شما گیر میدم
      توی بقیه جستار ها هم دیدم که به شیوه نوشتاری شما گیر دادن اینم یه نمونه
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی kourosh_bikhoda نمایش پست ها
      جان اون خدای کسخلی که بهش اعتقاد داری فارسی مارسی حرف بزن ببینیم چی میگی. تو مگه لالی؟ یا از پشت کوه های ناکجا آباد کانکت میشی؟ چرا اینجوری حرف میزنی؟ اصلن چند کلاس سواد داری؟ تاحالا انشا نوشتی؟ کسخلی هم حدی داره آخه.
      " ﻭﺃﻥ ﺃﻗﻢ ﻭﺟﻬﻚ ﻟﻠﺪﻳﻦ ﺣﻨﻴﻔﺎ ﻭﻻ ﺗﻜﻮﻧﻦ ﻣﻦ ﺍﻟﻤﺸﺮﻛﻴﻦ ﻭﻻ ﺗﺪﻉ ﻣﻦ ﺩﻭﻥ ﺍﻟﻠﻪ ﻣﺎ ﻻ ﻳﻨﻔﻌﻚ ﻭﻻ ﻳﻀﺮﻙ ﻓﺈﻥ ﻓﻌﻠﺖ ﻓﺈﻧﻚ ﺇﺫﺍ ﻣﻦ ﺍﻟﻈﺎﻟﻤﻴﻦ "
      " هم که برپاکن رُخت براآیین گراییده به درست هم نه میباشی ام از همبازگذارها هم نه فرامیخوانی از جدای خداوند چه نه میدهدت سود هم نه میزندت آسیب باز اگر انجامیدی باز اگری آنگاه از ستمکارها "

ببین سراغ کنارُ حاشیه نرو اگر دنبال گفتگویی، که شیوه نوشتاری بنده گیر دادی،
      نشانه یا آیه یکمی میبینی که گفت راهنمایی برای بیمناکهاست نه هر کس ،
      دومی اگر عربی میدا نی گفت "ملكت ایمانكم"
      "دارایی شد پیمانهاتان " که تو پیمان میبندی با رودررو با این پیماننامه دارایی ات شود خود زن آدمی تا زمانی که با پیمان گره نامه عقد شد از دارایی مرد هست ،هم زنهای شوهر دار تنها زمانی که خودشان باورمند باشند مردهاشان ناباور از مردهاشان جداشوند که در سوره ممتحنه آمد، هم آنجا هست به چنگ زدن زنهای ناباور روی میاورید،
      سومی هم کتک زدن در پله سوم از هشدار هاست،زمانی که خداوند گفت زور هم چاره سازست چرا از این ابزار بکارنگیریم برای گرفتن سهم خود؟خوب نبایستی جوری بزنیم که بدهکار شویم،برای هشدار هست،خداوندا مرا برپادار پیوست نمازگذار
      مگه برده هست که جزو دارایی مرد باشه و مرد بتونه هر غلطی که دوست داشت بکنه
      خداوند گفت زور هم چاره سازست چرا از این ابزار بکارنگیریم برای گرفتن سهم خود؟
      چه سهمی؟
      بنظرتون زور اخلاقی هست؟

سخنور یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      " ﺃﻻ ﺇﻧﻬﻢ ﻳﺜﻨﻮﻥ ﺻﺪﻭﺭﻫﻢ ﻟﻴﺴﺘﺨﻔﻮﺍ ﻣﻨﻪ ﺃﻻ ﺣﻴﻦ ﻳﺴﺘﻐﺸﻮﻥ ﺛﻴﺎﺑﻬﻢ ﻳﻌﻠﻢ ﻣﺎ ﻳﺴﺮﻭﻥ ﻭﻣﺎ ﻳﻌﻠﻨﻮﻥ ﺇﻧﻪ ﻋﻠﻴﻢ ﺑﺬﺍﺕ ﺍﻟﺼﺪﻭﺭ 5 "
      "آیا نه اگرَند دوگانه میکنند بالاجاشان؟برامیخواهند چند پنهان مانند ازِش آیا نه هنگامی میخواهند فراپوشند اندامهاشان میداند؟چه میدارند رازُ چه میکنند هویدا اگرِشِ خیلی دانایی به گیراییِ بالاجاها 5 "
      من اولین کاربری نیستم که به شیوه نوشتاری شما گیر میدم
      توی بقیه جستار ها هم دیدم که به شیوه نوشتاری شما گیر دادن اینم یه نمونه

مگه برده هست که جزو دارایی مرد باشه و مرد بتونه هر غلطی که دوست داشت بکنه

چه سهمی؟
      بنظرتون زور اخلاقی هست؟
      ببین شما دیگر از رفتار یا اخلاق جوری میگویید که کسی نداند چه گماند ؟
      نمونه برداشت از نوشتهء اون ناباور برای پوسخند!
      برده که نه بخشی از داراییِ که گزینش جداشدن هم دارد همه که پولی نیست دارایی که نیاز جنسی مرد هم با دستور از اون کار کند وگرنه خانواده فرو میپاشد،
      اگر زور بد رفتاری یا بد اخلاقیست رودررو طرز رفتارش را درست کند که دچارش نشود!
      خداوندا مرا برپادار پیوست نماز کن نه تباهی بین روگردان

نویسنده سوم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

شاد و سر حال

solo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Mar 2016
      جُستارها
      21
      امتیازها
      18,221
      رنک
      85
      Post Thanks / Like
      سپاس
      66
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      " ﺃﻻ ﺇﻧﻬﻢ ﻳﺜﻨﻮﻥ ﺻﺪﻭﺭﻫﻢ ﻟﻴﺴﺘﺨﻔﻮﺍ ﻣﻨﻪ ﺃﻻ ﺣﻴﻦ ﻳﺴﺘﻐﺸﻮﻥ ﺛﻴﺎﺑﻬﻢ ﻳﻌﻠﻢ ﻣﺎ ﻳﺴﺮﻭﻥ ﻭﻣﺎ ﻳﻌﻠﻨﻮﻥ ﺇﻧﻪ ﻋﻠﻴﻢ ﺑﺬﺍﺕ ﺍﻟﺼﺪﻭﺭ 5 "
      "آیا نه اگرَند دوگانه میکنند بالاجاشان؟برامیخواهند چند پنهان مانند ازِش آیا نه هنگامی میخواهند فراپوشند اندامهاشان میداند؟چه میدارند رازُ چه میکنند هویدا اگرِشِ خیلی دانایی به گیراییِ بالاجاها 5 "

ببین شما دیگر از رفتار یا اخلاق جوری میگویید که کسی نداند چه گماند ؟
      برده که نه بخشی از داراییِ که گزینش جداشدن هم دارد همه که پولی نیست دارایی که نیاز جنسی مرد هم با دستور از اون کار کند وگرنه خانواده فرو میپاشد،
      خداوندا مرا برپادار پیوست نماز کن نه تباهی بین روگردان
      حقیقت تلخه ناراحتی نداره که و حرفای ایشون جزو آزادی بیان حساب میشه
      برده که نه بخشی از دارایی
      بازم حرف شما به بردگی اشاره داره
      چند بند از قوانین حقوق بشر
      ماده 1
      تمام افراد بشر آزاد به دنیا می آیند و از لحاظ حیثیت و حقوق با هم برابرند . همه دارای عقل و وجدان می باشند و باید نسبت به یکدیگر با روح برادری رفتار کنند .
      ماده 4
      احدی را نمی توان در بردگی نگه داشت و داد و ستد بردگان به هر شکلی که باشد ممنوع است.
      وگرنه خانواده فرو میپاشد
      گمان نمیکنم هیچ جامعه شناس یا روانشناسی غیر مسلمانی تابحال در تحقیقات خود به این نتیجه رسیده باشد
      استدلال بسیار مسخره ای هست

سخنور یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      " ﻭﻗﺎﻝ ﺍﻟﻤﻸ ﻣﻦ ﻗﻮﻡ ﻓﺮﻋﻮﻥ ﺃﺗﺬﺭ ﻣﻮﺳﻰ ﻭﻗﻮﻣﻪ ﻟﻴﻔﺴﺪﻭﺍ ﻓﻲ ﺍﻷﺭﺽ ﻭﻳﺬﺭﻙ ﻭﺁﻟﻬﺘﻚ ﻗﺎﻝ ﺳﻨﻘﺘﻞ ﺃﺑﻨﺎﺀﻫﻢ ﻭﻧﺴﺖﺣﻴﻲ ﻧﺴﺎﺀﻫﻢ ﻭﺇﻧﺎ ﻓﻮﻗﻬﻢ ﻗﺎﻫﺮﻭﻥ
      ﻗﺎﻝ ﻣﻮﺳﻰ ﻟﻘﻮﻣﻪ ﺍﺳﺘﻌﻴﻨﻮﺍ ﺑﺎﻟﻠﻪ ﻭﺍﺻﺒﺮﻭﺍ ﺇﻥ ﺍﻷﺭﺽ ﻟﻠﻪ ﻳﻮﺭﺛﻬﺎ ﻣﻦ ﻳﺸﺎﺀ ﻣﻦ ﻋﺒﺎﺩﻩ ﻭﺍﻟﻌﺎﻗﺒﺔ ﻟﻠﻤﺘﻘﻴﻦ "
      " هم گفت درباریهایی از برپاهای فرعون آیا رهامیداری موسیُ برپاهاش برای ویرانگری میکنند در زمینُ رهامیکنندتُ خداهات گفت زود میکشیم پسرهاشانُ خواهیم چند میداریم زنده زنهاشانُ اگریم سَرشان چیره کاری
      گفت موسی برابرپاهاش خواهید پیوسته چشم داشت به خداوندُ شکیبید اگرِ زمین براخداوندِ برمانده گیر میکندش کسیُ میخواهد از بنده هاشُ دنباله براچند بیمناک گردنده هاست "
      حقیقت تلخه ناراحتی نداره که و حرفای ایشون جزو آزادی بیان حساب میشه
      بازم حرف شما به بردگی اشاره داره
      چند بند از قوانین حقوق بشر
      ماده 1
      تمام افراد بشر آزاد به دنیا می آیند و از لحاظ حیثیت و حقوق با هم برابرند . همه دارای عقل و وجدان می باشند و باید نسبت به یکدیگر با روح برادری رفتار کنند .
      ماده 4
      احدی را نمی توان در بردگی نگه داشت و داد و ستد بردگان به هر شکلی که باشد ممنوع است.
      گمان نمیکنم هیچ جامعه شناس یا روانشناسی غیر مسلمانی تابحال در تحقیقات خود به این نتیجه رسیده باشد
      استدلال بسیار مسخره ای هست
      ببین این که اون چه گفت درستُ حقیقت نیست که دردناک باشد واسم ،جورِ بادِ چینه دان که تو دماغِ خودشان میرود!
      ول کن بابا، رودررو با پیمانی شناخته شده که میبنده می آید زیر دستت نه به زور آن هم باورمند نه روگردان ! جورِ همسری گذرا صیغه یا همسری پیوسته که نیاز های مردُ برآورده کند ،نه که بردگی کند ..تازه همسر آدمی برادر یا خواهر آدمی نیست همباز یا شریک زندگی اش هست با پله ای از گزینش گریِ پایینتر
      انگیزان یا استدلالم خیلی روشن بود اگر خانم یا همسر مرد نخواهد فرمانبری از مرد کند از نیاز جنسی، روش پوشیدن ،دستور گرفتن برای کارها بایستی هشدار دریافت کند که سومین پله کتک خوردن هست اگر با این رویه سازگاری پیش نیامد جدایی که راهکاری پایانیست،
      خداوندا پاسِ تو برای نوشتار سخنت قرآن ، هم مرا برپادار پیوستِ نماز کن هم بدگوهای باورمندها را دم بریده کن

نویسنده سوم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

شاد و سر حال

solo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Mar 2016
      جُستارها
      21
      امتیازها
      18,221
      رنک
      85
      Post Thanks / Like
      سپاس
      66
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      زمانی که خداوند گفت زور هم چاره سازست چرا از این ابزار بکارنگیریم برای گرفتن سهم خود؟خوب نبایستی جوری بزنیم که بدهکار شویم،برای هشدار هست
      فک کنم منظور شما از سهم این باشه که مثلا بخواید برید یه همسر دیگه در صورت توان مالی و رعایت عدالت بگرید و اگه همسرتون نافرمانی یا مخالفت کنه شما حق داری کتکش بزنی !

انگیزان یا استدلالم خیلی روشن بود اگر خانم یا همسر مرد نخواهد فرمانبری از مرد کند از نیاز جنسی، روش پوشیدن ،دستور گرفتن برای کارها بایستی هشدار دریافت کند که سومین پله کتک خوردن هست اگر با این رویه سازگاری پیش نیامد جدایی که راهکاری پایانیست،
      خداوندا پاسِ تو برای نوشتار سخنت قرآن
      تصمیم اینکه استدلال صحیح یا به قول خودت روشنی (هه) داری رو به به عهده خواننده میزارم

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. تعقیب و توقیف تلمود
      از سوی مرزبان در تالار تاریخ، فرهنگ، همبود
      پاسخ: 3
      واپسین پیک: 08-13-2015, 04:57 AM
    2. پاسخ: 38
      واپسین پیک: 07-10-2015, 04:13 PM
    3. آیا جهان توهم است؟ معنی توهم در فلسفه چیست؟
      از سوی Agnostic در تالار فلسفه و منطق
      پاسخ: 1
      واپسین پیک: 06-06-2015, 07:58 PM
    4. پاسخ: 14
      واپسین پیک: 12-09-2010, 10:21 PM
    5. نظرتون در باره ی قتل در میدان کاج تهران چیه ؟
      از سوی sonixax در تالار سیاست و اقتصاد
      پاسخ: 50
      واپسین پیک: 11-16-2010, 02:45 PM

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •