• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 6 از 12 نخستیننخستین 123456789101112 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 51 به 60 از 111

جُستار: خسته شده ام!

سخنور دوم
      Level completed: 24%, Points required for next Level: 306
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

m@hdi آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2013
      جُستارها
      88
      امتیازها
      10,544
      رنک
      68
      Post Thanks / Like
      سپاس
      610
      از ایشان 669 بار در 345 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      در پستی در اسکدین در حالی که عصبانی بودن به خیال خودم پته خمینی رو ریختم رو آب و انتظار داشتم ملت یا از نظرشون برگردن یا پست من حذف و شایدم حساب کاربریم مسدود بشه اما نه ملت از نظرشون برگشتن نه پست من حذف شد و نه حساب کاربریم مسدود! حالا این پست این بود:

تحریر الوسیله - باب نکاح - جلد سوم صفحه 430 و 431 مساله 12:

کسیکه زوجه ای کمتر از نه سال دارد وطی او برای وی جایز نیست چه اینکه زوجه دائمی باشد، و چه منقطع ، و اما سایر کام گیریها از قبیل لمس بشهوت و آغوش گرفتن و تفخیذ اشکال ندارد هر چند شیرخواره باشد.

امامتان کثیف ترین کارها با یک نوزاد را هم اشکال نمیبیند!
      خمینی داره میگه میتونی دختر 6 ماهه رو بعد توافق با پدرش باهاش ازدواج کنی و آلتت رو بکنی لای پاهاش (تفخیذ) و حال کنی!!!!!!!!!!

آخه ایهاالناس کثیفتر از این کار هم کاری هست؟!!!!!!!!!!

آخه خمینی چی تو این مسلمین دیده که علنا در کتابش چنین عمل کثیفی را در موردش صحبت کرده؟!!!!!!!!!!

باور کنید من این رو همون 2 سال پیش وقتی خوندم در حالی که از اسلام هم برگشته بودم با خودم گفتم مطمئنا جعلیه اما حقیقی بود اما در آن زمان فکر نکردم که خمینی چجور انسانی هست که مجوز چنین عمل فوق العاده کثیفی را داده و مسلمینی که این را میخوانند چرا از اسلام برنمیگردند؟!

حال سوال من این است که چرا کاربران اسکدین خیلی راحت از کنار این پست من رد شدند؟!

باور کنید من هم مذهبی بودم مسجد میرفتم حسینیه میرفتم اما در زمانی که مذهبی بودم اینجور کارها برای من عادی نبود که برای اینا عادیه! باور کنید که اینها مذهبی نیستند مریض هستند! مریض جنسی هستند که اینجور کارا براشون عادیه!

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از m@hdi گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (12-03-2014),Anarchy (12-02-2014),sonixax (12-03-2014)

سخنور یکم
      Level completed: 10%, Points required for next Level: 181
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

کوشا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2013
      جُستارها
      7
      امتیازها
      5,769
      رنک
      49
      Post Thanks / Like
      سپاس
      10
      از ایشان 202 بار در 171 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      8 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی m@hdi نمایش پست ها
      من که در شک هستم و راه خاصی را طی نمیکنم اما مطمئنم که اسلام ایراد دارد علت اینکه این تاپیک را زدم بحث بر سر ایراد داشتن یا نداشتن اسلام نیست بلکه بر سر این است که چرا با وجود ایرادات واضح در اسلام مسلمین دست از ایمانشان نمیکشند پس شما که نظرت اینه که اسلام ایرادی نداره حرف هایتان برای من بی معنی هست و من به اندازه کافی تحقیق کرده ام و میدانم که اسلام ایراد دارد.
      شک و اطمینان با هم تناقض است اگر شک دارید باید به دنبال رفع شک باشید نه انتقال شک

شما تنها فرض را بر ایراد داشتن اسلام گذاشته اید آن هم با خواندن یکی دو مقاله آبکی، اصلا همین که به سرعت به این نتیجه رسیده اید نشان از اشتباه صدرصد شماست

نگاه از یک زاویه بسیار تنگ و تاریک به بعضی از موضوعات که اتفاقا فرعی هم هستند منشاء این اشتباه بزرگ شده است
      اگر کمی اوج بگیرید و با دید باز نگاه کنید قطعا مشکلتان حل خواهد شد، خواستید توضیح می دهم.
      ویرایش از سوی کوشا : 12-02-2014 در ساعت 04:46 PM

سخنور یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

کوشا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2013
      جُستارها
      7
      امتیازها
      5,769
      رنک
      49
      Post Thanks / Like
      سپاس
      10
      Mentioned
      8 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      در پستی در اسکدین در حالی که عصبانی بودن به خیال خودم پته خمینی رو ریختم رو آب و انتظار داشتم ملت یا از نظرشون برگردن یا پست من حذف و شایدم حساب کاربریم مسدود بشه اما نه ملت از نظرشون برگشتن نه پست من حذف شد و نه حساب کاربریم مسدود! حالا این پست این بود:

خمینی داره میگه میتونی دختر 6 ماهه رو بعد توافق با پدرش باهاش ازدواج کنی و آلتت رو بکنی لای پاهاش (تفخیذ) و حال کنی!!!!!!!!!!

آخه ایهاالناس کثیفتر از این کار هم کاری هست؟!!!!!!!!!!

آخه خمینی چی تو این مسلمین دیده که علنا در کتابش چنین عمل کثیفی را در موردش صحبت کرده؟!!!!!!!!!!

باور کنید من این رو همون 2 سال پیش وقتی خوندم در حالی که از اسلام هم برگشته بودم با خودم گفتم مطمئنا جعلیه اما حقیقی بود اما در آن زمان فکر نکردم که خمینی چجور انسانی هست که مجوز چنین عمل فوق العاده کثیفی را داده و مسلمینی که این را میخوانند چرا از اسلام برنمیگردند؟!

حال سوال من این است که چرا کاربران اسکدین خیلی راحت از کنار این پست من رد شدند؟!

باور کنید من هم مذهبی بودم مسجد میرفتم حسینیه میرفتم اما در زمانی که مذهبی بودم اینجور کارها برای من عادی نبود که برای اینا عادیه! باور کنید که اینها مذهبی نیستند مریض هستند! مریض جنسی هستند که اینجور کارا براشون عادیه!
      منشاء اشتباه شما نگاه احساسی به موضوع است
      بر اساس ولایتی که والدین بر فرزندان خود دارند اگر به مصلحت کودک باشد می توانند قبل از بالغ شدن دختر یا پسر او را به عقد دیگری درآورند
      وقتی صیغه عقد خوانده شد دختر و پسر در هر سن و سالی باشند محرم یکدیگر می شوند و می توانند از یکدیگر لذت ببرند تنها در صورتی که دختر بالغ نشده باشد حق دخول ندارند

پس از نظر مبنایی هیچ موضوع غیر قابل فهمی اتفاق نیفتاده است نهایت چیزی که قابل تصور است عدم هضم چنین موضوعی نسبت به کودک است که لازم است دلیل معتبری غیر از احساس بر این عدم هضم بیان شود

علاوه بر این، این احتمال هم هست که مستند این فتوا دلیل ضعیفی بوده و حضرت امام رحمت الله علیه در صدور این فتوا اشتباه کرده باشد و یک اشتباه دلیل حکم کردن به باطل بودن یک کلیت نمی شود و از منظر عقلا امری نکوهیده است.

مطمئن باش وقتی به مرز حدود پنجاه سالگی برسی به این قضاوت خود خواهی خندید.

سخنور دوم
      Level completed: 24%, Points required for next Level: 306
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

m@hdi آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2013
      جُستارها
      88
      امتیازها
      10,544
      رنک
      68
      Post Thanks / Like
      سپاس
      610
      از ایشان 669 بار در 345 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی کوشا نمایش پست ها
      شما تنها فرض را بر ایراد داشتن اسلام گذاشته اید آن هم با خواندن یکی دو مقاله آبکی، اصلا همین که به سرعت به این نتیجه رسیده اید نشان از اشتباه صدرصد شماست
      یکی دو مقاله نبوده و از نظر شما آبکی هست از نظر من کاملا منطقی هست. من که دیگه در اون اسکدین فعالیت نمیکنم به این دلیل که میخ آهنی در سنگ فرو نمیرود اما آنجا هم نهایت تلاش کاربرانش این است که با توهین و تحقیر طرف مقابل را مسخره کنند تا اینکه جواب شبهه را بدهند چون جوابی ندارند که بدهند و شما هم ظاهرا همین رویه را میروید ولی من همانطور که با توهین ها و تحقیر های آنان از همان 2 سال پیش تاکنون شکسته نشدم و به فعالیتم ادامه دادم در اینجا هم مطمئن باشید که با توهین و تحقیر به جایی نمیرسید.

بر اساس ولایتی که والدین بر فرزندان خود دارند اگر به مصلحت کودک باشد می توانند قبل از بالغ شدن دختر یا پسر او را به عقد دیگری درآورند
      چه مصلحتی بالاتر از نظر خود دختر هست؟! مگه دختر بچه وقتی به دنیا آمد جزو مایملک پدرش هست که اگر مصلحت دید به کسی دیگر واگذار کند؟! اون هم واگذاریی که اجازه انجام اعمال چنین شنیعی را به واگذار شده میدهد!

وقتی صیغه عقد خوانده شد دختر و پسر در هر سن و سالی باشند محرم یکدیگر می شوند و می توانند از یکدیگر لذت ببرند تنها در صورتی که دختر بالغ نشده باشد حق دخول ندارند
      خونه ما جلوی یک دبستان دخترانه هست و دخترانی که از آن دبستان بیرون میایند یک متر هم نیستند متوسط سنشون هم میشه همون 9 سالی که پیامبرتان گفته حالا شما میخواید با این بچه دخول کنید؟!!!!!!!!!!

پس از نظر مبنایی هیچ موضوع غیر قابل فهمی اتفاق نیفتاده است نهایت چیزی که قابل تصور است عدم هضم چنین موضوعی نسبت به کودک است که لازم است دلیل معتبری غیر از احساس بر این عدم هضم بیان شود
      فقط احساس؟! یعنی به حکم عقل شما کردن آلت در لای پاهای دختر شیرخواره ایرادی ندارد؟!!!!!!!!!!

اینطور که به نظر میرسد شما هم یک مریض جنسی هستید که ایراد این کارها را نمیفهمید. از نظر شما مسلمین بچه بازی ایرادی ندارد؟! اگر دارد مگه بچه بازی غیر از انجام این کارهای کثیف با کودکان هست؟! این ایرادات واضح را فقط کسی میتواند رد کند که مریض جنسی هست.

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از m@hdi گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (12-02-2014),sonixax (12-03-2014)

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      این موضوع در نتیجه بحث ما اثری ندارد چون آلت تناسلی به این شکل تنها در پستانداران وجود دارد و سایر رسته های جانوری سیستم تناسلیشان متفاوت از پستانداران است و در میان پستانداران تنها انسان است که غلاف آلتش به این شکل است و این موضوع به شدت قصه تکامل را زیر سوال می برد.
      حرف مفت موقوف اون هم برای کسی که تا پست قبل نمیدونست پریمات یعنی چی !! گفتیم انسان و سایر پریمات ها ، میلیون ها سال هست که آلتشون غلاف داره ... کجای این تکامل رو زیر سوال میبره ؟ آخه تو اصلا میدونی تکامل چی هست و اصولش چیه ؟ اگه چیزی حالیته تو خط برای ما توضیح بده تکامل چی میگه ...

تو اگه بتونی به این راحتی تکامل رو زیر سوال ببری ، سریع یه مقاله تهیه کن و برای مجامع آکادمیک ارسال کن ... هم به نون و نوایی میرسی هم اسمت در تاریخ علم و دین ثبت میشه !!

خدا خواسته و کرده، فاصله بین موی سر تا موی ابرو و مژه چند سانتیمتر بیشتر نیست؛ رشد موی سر محدودیتی ندارد اما موی ابرو و مژه از حد خاصی بیشتر رشد نمی کنند.
      رشد موهای اطراف آلت و مقعد نامحدود است اما موی روی پوست اطراف آن و سایر پوستهای بدن رشد محدودی دارند؛ آیا می توانید دلیل فرگشتی این ظرافت در خلقت را بیان کنید؟
      نه برادر ... قرار نشد دیگه دروغ بگی !! خدا اگر میخواست و میکرد ، باید کلیه موهای بدن رو در اندازه ای که لازم بود از اول قرار میداد نه که لازم باشه موی سر و ابرو رو کوتاه کنیم هر از چند گاهی !!

بقیه نوشته شما که نشان دهنده بی سوادی شما هست نیاز به این داره که مطالعه کنید ... البه بعید میدونم اهل این حرفا باشید !! شما فکر کردین در بدن انسان فقط یک نوع مو وجود داره ؟ شما اول نشون بدین این ظرافت ها چه تناقضی با فرگشت داره ، بعد دنبال علتش باشید ...

این لینک رو هم اگه وقتی سواد انگلیسیتون بالا رفت بخونید ، جای دوری نمیره :

Medscape: Medscape Access

خیر نمی شود، خداباوران از این جهت دغدغه و نگرانی ندارند، نگرانی آنها از جهات دیگری است؛ بیخدایی که با قطع و یقین خدا را نفی کند وجود ندارد اگر هم وجود داشته باشد در میان اقلیت بیخدایان در اقلیت هستند پس ولو به احتمال ضعیف ممکن است خدا وجود داشته باشد لذا لازم است عده ای را با خود همراه کنند تا اگر این احتمال ضعیف محقق شد تنها نباشند و تحمل عذاب برایشان (البته به زعم خودشان) راحت تر باشد؛ مرگ دسته جمعی عروسیه !
      شما اول بفرمایید نگرانی از چه جهات دیگه ای هست ؟

اصولا وجود و عدم وجود خدا بر پایه احتمالات هست . یعنی نه 100% میشه گفت خدا هست نه میشه گفت خدا نیست . بحث باورمندی هست که شمای نوعی میتونی به چیزی باورمند باشی که اجتمالش رو نزدیک به صفر میدونی !!

شما هم لازم نکرده از طرف خداناباور ها تز بدی که به چه دلیل به دنبال اثبات نظراتشون هستن ... تحمل عذاب فردی و گروهی ، تفاوتی نداره !! اما خوبی این بحث این بود که غیر مستقیم گفتی از ترس عذاب هست که شما و امثال شما خدا باور شدین و به ما هم همین توصیه رو میکنید ظاهرا !!

8. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (12-03-2014)

سخنور یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

کوشا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2013
      جُستارها
      7
      امتیازها
      5,769
      رنک
      49
      Post Thanks / Like
      سپاس
      10
      Mentioned
      8 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      خونه ما جلوی یک دبستان دخترانه هست و دخترانی که از آن دبستان بیرون میایند یک متر هم نیستند متوسط سنشون هم میشه همون 9 سالی که پیامبرتان گفته حالا شما میخواید با این بچه دخول کنید؟!!!!!!!!!!
      روضه خواندن دردی از این نوع بحث ها دوا نمی کند

دلیل علمی آوردم که جنس ماده نوع انسان در نه سالگی بالغ می شود و از نظر طبیعی اگر جنس نر با او درآمیزد حامله می شود

هر حیوان ماده ای که بالغ می شود طبیعت حتی یک لحظه هم به او اجازه تاخیر باروری را نمی دهد و بلافاصله تولید نسل را شروع می کند،
      حال به چه دلیل علمی ادعا می کنید که انسان باید از این قاعده استثنا باشد؟

اگر جواب منطقی به این سوال دادید مشخص می شود واقعا انسانی هستید که درد فهم دارید در غیر این صورت مریضی بیش نیستید که نیاز به درمان جدی دارید.

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      جالبه وقتی بخوای وارد اسلام شی ، سرعت که هیچی با اذان تو گوشت تو نوزادی وارد میشی ... اما به محض اینکه بگی اسلام رو گذاشتم کنار میگن به این سرعت غلطه !! نشستی در مورد همه چیزش تحقیق کنی ؟!

نیازی به تحقیق در موردش همه چیزش نیست ... تنها یکی از ادعاهاش در مورد کتابش یا پیامبرش زیر سوال بره ، کلش زیر سواله !!

واقعا درک نمیکنی فرد خودش باید برای رابطه جنسی و غیر جنسیش با یه فرد دیگه تصمیم بگیره ... اونم بعد از اینکه به بلوغ عقلی و جسمی رسید ، نه اینکه پدر بچه شیرخواره رو در اختیار بقیه بذاره !!

نگاه از یک زاویه بسیار تنگ و تاریک به بعضی از موضوعات که اتفاقا فرعی هم هستند منشاء این اشتباه بزرگ شده است
      اینها فرعیات نیستن ... اینها نشون میده سرچشمه این قبیل تفکرات به کجا وصل شده و ادعاهایی که به دنبالش میشه ، همه پوچ هستن !!

11. 3 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (12-03-2014),m@hdi (12-03-2014),sonixax (12-03-2014)

سخنور یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

کوشا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2013
      جُستارها
      7
      امتیازها
      5,769
      رنک
      49
      Post Thanks / Like
      سپاس
      10
      Mentioned
      8 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      حرف مفت موقوف اون هم برای کسی که تا پست قبل نمیدونست پریمات یعنی چی !! گفتیم انسان و سایر پریمات ها ، میلیون ها سال هست که آلتشون غلاف داره ... کجای این تکامل رو زیر سوال میبره ؟ آخه تو اصلا میدونی تکامل چی هست و اصولش چیه ؟ اگه چیزی حالیته تو خط برای ما توضیح بده تکامل چی میگه ...

تو اگه بتونی به این راحتی تکامل رو زیر سوال ببری ، سریع یه مقاله تهیه کن و برای مجامع آکادمیک ارسال کن ... هم به نون و نوایی میرسی هم اسمت در تاریخ علم و دین ثبت میشه !!

نه برادر ... قرار نشد دیگه دروغ بگی !! خدا اگر میخواست و میکرد ، باید کلیه موهای بدن رو در اندازه ای که لازم بود از اول قرار میداد نه که لازم باشه موی سر و ابرو رو کوتاه کنیم هر از چند گاهی !!

بقیه نوشته شما که نشان دهنده بی سوادی شما هست نیاز به این داره که مطالعه کنید ... البه بعید میدونم اهل این حرفا باشید !! شما فکر کردین در بدن انسان فقط یک نوع مو وجود داره ؟ شما اول نشون بدین این ظرافت ها چه تناقضی با فرگشت داره ، بعد دنبال علتش باشید ...

این لینک رو هم اگه وقتی سواد انگلیسیتون بالا رفت بخونید ، جای دوری نمیره :

Medscape: Medscape Access

شما اول بفرمایید نگرانی از چه جهات دیگه ای هست ؟

اصولا وجود و عدم وجود خدا بر پایه احتمالات هست . یعنی نه 100% میشه گفت خدا هست نه میشه گفت خدا نیست . بحث باورمندی هست که شمای نوعی میتونی به چیزی باورمند باشی که اجتمالش رو نزدیک به صفر میدونی !!

شما هم لازم نکرده از طرف خداناباور ها تز بدی که به چه دلیل به دنبال اثبات نظراتشون هستن ... تحمل عذاب فردی و گروهی ، تفاوتی نداره !! اما خوبی این بحث این بود که غیر مستقیم گفتی از ترس عذاب هست که شما و امثال شما خدا باور شدین و به ما هم همین توصیه رو میکنید ظاهرا !!
      خوش باشین !!!

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      دلیل علمی آوردم که جنس ماده نوع انسان در نه سالگی بالغ می شود و از نظر طبیعی اگر جنس نر با او درآمیزد حامله می شود

هر حیوان ماده ای که بالغ می شود طبیعت حتی یک لحظه هم به او اجازه تاخیر باروری را نمی دهد و بلافاصله تولید نسل را شروع می کند،
      حال به چه دلیل علمی ادعا می کنید که انسان باید از این قاعده استثنا باشد؟
      چه جالب قبل از این برای تحقیر خداناباوران و بعضی رفتارهاشون ، از حیوانات و پستی اونها مثال میاوردید ... اینجا برای موجه سازی بچه بازی ، حیوانات شدن الگوی شما !! رد ادعای شما به این شکل هست که مغلطه "توسل به طبیعت" کردین ... یعنی میگید هر چیزی که طبیعی بود یعنی خوبه ...

در این صورت در طبیعت هم موجود قوی تر ، موجود ضعیف رو تکه پاره میکنه ... چطوره چنین بلایی به سر شما بیاریم ؟

یا در مورد تجاوز .... اون هم در طبیعت هست . چطوره به خانواده شما تجاوز کنن ؟ آیا خانواده شما باید از این قاعده مستثنی باشن ؟

اگر جواب منطقی به این سوال دادید مشخص می شود واقعا انسانی هستید که درد فهم دارید در غیر این صورت مریضی بیش نیستید که نیاز به درمان جدی دارید.
      واقعا اگر نگذارید خانواده شما رو تکه پاره کنن یا بهشون تجاوز کنن ، نشون میدین که مریضی بیش نیستین که نیاز به درمان جدی دارین ...

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

m@hdi (12-03-2014),sonixax (12-03-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      خوش باشین !!!
      هر وقت تو بحث کم میاری ، جوابت میشه این !! عادت کردیم برادر کوشا ... نمیخوای که باور کنیم دختر 14 ساله هستی و انقدر حساس !!

16. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (12-03-2014)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •