Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

همه چیز درباره جنبش سبز و وقایع سال 88 - برگ 16
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 16 از 18 نخستیننخستین 123456789101112131415161718 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 151 به 160 از 171

جُستار: همه چیز درباره جنبش سبز و وقایع سال 88

سخنور سوم
      Level completed: 46%, Points required for next Level: 219
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

Hezbollah_YaHasan آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      جُستارها
      39
      امتیازها
      9,831
      رنک
      66
      Post Thanks / Like
      سپاس
      119
      از ایشان 350 بار در 211 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      فتنه ۸۸ یک آزمایش الهی بود تا سره از ناسره تفکیک شده دوام نظام شکوهمند ولایت سید خراسانی آقا امام خامنه ای تضمین شود. مرگ بر ضد ولایت فقیه.
      یا حسن! شیخ حسن!
      نرمش قهرمانانه حق مسلم ماست.

ترامپ با لغو برجام میخی بر تابوت آمریکا زد.

یالثارت الحسین
      امروز حزب الله با سلاح منطق و گفتگو مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و انقلاب می کوبد.

حزب الله! یا علی! تا آزادی قدس یک یا حسین بیش نیست!

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از Hezbollah_YaHasan گرامی سپاسگزاری کرده اند:

kourosh_bikhoda (05-11-2014),Theodor Herzl (05-11-2014)

سرنویسنده سوم
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 97.0%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

کافر_مقدس آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2012
      ماندگاه
      خیابان پاستور ، کوچه ی اختر
      جُستارها
      28
      امتیازها
      34,602
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,013
      از ایشان 4,643 بار در 1,681 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      5 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      شرف را به 8 تومان در ساعت و شاید هم به هیچ (یعنی مزدور بی جیره و مواجب) فروخته اید.
      خزعبلات و ادعاهای مفت یک سبزی فروش 8 تومانی سند است :))
      حالتان بد نشد اینقدر 8 تومان 8 تومان کردید؟! بس کنید دیگر، سخن تازه ای بگویید!

آنچنان در ولایت شارلاتانی به نام موسوی ذوب شدید که حتا حاضرید از شیادی به نام خاتمی هم دفاع کنید.
      من کجا از خاتمی حمایت کرده ام؟! من فقط می گویم اخلاق را رعایت کنید و کورکورانه اخبار دروغینی که هدفمند و از روی سوءنیت منتشر می شوند را بازتاب ندهید. وگرنه تفاوت شما با آن ها در چیست؟!

آن ها خودشان نیز به اخباری که منتشر می کنند ایمان ندارند، این وسط فقط شما هستید که بازیچه قرار می گیرید و در خفا به ریشتان می خندند!

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Hezbollah_yaAli نمایش پست ها
      فتنه ۸۸ یک آزمایش الهی بود تا سره از ناسره تفکیک شده دوام نظام شکوهمند ولایت سید خراسانی آقا امام خامنه ای تضمین شود. مرگ بر ضد ولایت فقیه.
      مرگ بر اصل ولایت فقیه!

YouTube - مستند مرگ بر اصل ولایت فقیه
      یک روزی ملت ما آزاد می شود و این روز زیاد دور نیست. فرهنگ همیشه غالب می شود بر زور و ستم و قلدری!

"فریدون فرخزاد"

مدیر تالار
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی کافر_مقدس نمایش پست ها
      حالتان بد نشد اینقدر 8 تومان 8 تومان کردید؟! بس کنید دیگر، سخن تازه ای بگویید!
      عِه حقوقها رو زیاد کردند ؟ :))

من کجا از خاتمی حمایت کرده ام؟! من فقط می گویم اخلاق را رعایت کنید و کورکورانه اخبار دروغینی که هدفمند و از روی سوءنیت منتشر می شوند را بازتاب ندهید. وگرنه تفاوت شما با آن ها در چیست؟!

آن ها خودشان نیز به اخباری که منتشر می کنند ایمان ندارند، این وسط فقط شما هستید که بازیچه قرار می گیرید و در خفا به ریشتان می خندند!
      بعله! اینکه بگیم خاتمی این رو نگفته و اخبارش دروغه دفاع از خاتمی نیست! دفاع از نن جون منه :))
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      آغازگر جُستار
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      از ایشان 11,876 بار در 4,433 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      مرگ بر اصل ولایت فقیه!
      مرگ بر اصل ولایت فقیه و مرگ بر نخست وزیری نظام ولایت فقیه و مرگ بر ریاست جمهوری ولایت فقیه! مشکل ما نظام جمهوری اسلامی هست نه فقط خامنه‌ای و مقام ولایت فقیه ، همین فردا ولی‌ فقیه را بردارند ، جمهوری اسلامی هنوز همان گٔه است!
      "A Land without a People for a People without a Land"

6. یک کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (05-11-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      آغازگر جُستار
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گاهی‌ فکر می‌کنم این طرفداران موسوی چگونه در چشم مادران اعدامی دهه ۶۰ نگاه میکنند اگر ذره‌ای از انسانیت در آنها باقی‌ است؟ مادر رضائی‌های مجاهد ، کشته شدگان فدایی آذربایجان ، اعضای حزب کمونیست ایران کردستان! چگونه در چشم خانواده‌های اینها نگاه میکنند و میگویند نخست‌وزیر مملکت همکاری نداشته و اطلاع هم نداشته است برای ۱۰ سال!
      sonixax این را پسندید.

8. یک کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (05-13-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      مطهری هم می‌گوید موسوی و مردم احساساتی شدند و «اشتباه» کردند | Khodnevis

پس از ابراز «اشتباه کردیم» محمد و رضا خاتمی، این بار علی مطهری از «اشتباه» اصلاح‌طلبان، میرحسین موسوی و مردم در سال ۸۸ سخن گفته است. مطهری در سخنانی در دانشگاه تهران بیان داشته: «معتقدم موسوی نباید احساساتی می شدند و اینکه آن شب گفت که من رئیس جمهور هستم اشتباه بود. این داستان پاره شدن عکس امام و داستان عاشورا باید بیان شود که چگونه بوده و کار چه کسانی بوده است؟»

چند روز پیش، سخنانی از محمد خاتمی در رسانه‌ها منتشر شد که وی در جمع برخی از اصلاح‌طلبان گفته بود: ما در برخورد با بی‌حرمتی به روز عاشورا و پاره کردن عکس امام خمینی اشتباه کردیم. موسوی هم اشتباه کرد که آمد و کسانی که پرچم‌های امام حسین را روز عاشورا آتش زدند و عکس امام را پاره کردند، مردمی خداجو معرفی کرد. ما نباید سکوت می‌کردیم. ما و موسوی باید اعلام موضع می‌کردیم. خیلی از این‌ها بهایی و منافق بودند و از فضا سوءاستفاده کردند و دنبال اهداف خودشان بودند. جامعه ایران نمی‌پذیرد که یک عده خداجو بیایند و به امام حسین توهین کنند. مگر منافق خداجوست؟ همه اشتباه کردیم. مجمع روحانیون هم اشتباه کرد که در این زمینه سکوت کرد.
      چند روز پیش از آن نیز رضا خاتمی، در نامه‌ای خطاب به آیت‌الله حائری شیرازی، از نزدیکان بیت رهبری، که با نوشتن نامه‌ای به میرحسین موسوی و مهدی کروبی، خواستار «توبه» آنها شده بود، در سخنانی مشابه برادر خود، نوشت: «انتخابات سال ٩٢ نشان داد كه عقلای قوم از هر جناح و نحله‌ای به‌خوبی از ماجرای سال ٨٨ درس عبرت گرفته‌اند. نشان دادند كه اشتباهات خود را شناسایی كرده و آن را تكرار نخواهند كرد. بنابراین من مدعی هستم هر دو طرف در عمل گفته‌اند "ببخشید ما هم اشتباه داشتیم". ملت هم نشان دادند كه از گذشته عبور كرده‌اند و هر چند پیام رای مردم بسیار روشن بود اما سبب نشد تا شیرینی پیروزی مردم با نفرت و انتقام به تلخی گراید و در حقیقت فصلی جدید در بلوغ سیاسی كشور رقم خورده است.»
      انتشار این سخنان برادران خاتمی با واکنش‌های بسیاری مواجه شد. اما روز گذشته، علی مطهری، نماینده مجلس شورای اسلامی و از حامیان هاشمی رفسنجانی و حسن روحانی، در سخنانی با موضوع «روحانیت و سیاست» در دانشگاه تهران، که در وبسایت رسمی او انعکاس یافته، مضامینی مشابه را بیان داشته و گفته است: «فتنه‌گر بودن آقای موسوی و کروبی را من هم قبول ندارم. من معتقدم این‌ها را هل دادیم به سمت بیرون از انقلاب. هرکس دیگری را هم با آن این‌گونه برخورد شود احساساتی می‌شود و این‌گونه رفتار می‌کند.»
      علی مطهری در ادامه بیان داشته: «معتقدم ایشان (میرحسین موسوی) نباید احساساتی می‌شدند و اینکه آن شب گفت که من رئیس‌جمهور هستم اشتباه بود. این داستان پاره شدن عکس امام و داستان عاشورا باید بیان شود که چگونه بوده و کار چه کسانی بوده است؟»
      مهم‌ترین محورهای سخنرانی علی مطهری در دانشگاه تهران به شرح زیر است:
      - زعامت سیاسی شاخه‌ای از امامت است. شهید بهشتی می‌گویند که اگر روحانیت از بین برود هیچ.چیزی جایگزین آن نیست‎.
      - نقطه قوت روحانیت شیعه استقلالش از حکومت‌هاست و نقطه ضعف آنها عوام‌زدگی است.
      - تاکید شهید مطهری این است که روحانیت همچنان استقلال خود را حفظ کند.‎
      - حرفی که آیت‌الله دستغیب در مجلس خبرگان بعد از اتفاقات سال ۸۸ زد این بود که آقایان موسوی و کروبی وخاتمی بیاییند در مجلس حرف بزنند که مسجدش را آتش زدند و بیرونش کردند.‎
      - شهید مطهری و امام با تاسیس حزب جمهوری اسلامی به این دلیل که موسسینش صرفا روحانی بودند مخالف بود که با اصرار آیت‌الله خامنه ای و هاشمی و شهید بهشتی امام رضایت دادند.‎
      - هیچ اشکال ندارد کسی نظر مخالف ولی فقیه داشته باشد اما مرز التزام به ولی فقیه احکام حکومتی است که نظر رهبری هم همین است.
      - روحانیت اهل سنت چون وابستگی به مردم ندارد عوام‌زدگی‌اش خیلی کم‌تر است‎. به همین دلیل با وجود این که طرح‌های اصلاحی در بین روحانیت اهل سنت بیش‌تر است اما انقلاب‌های اصلاحی در بین روحانیت شیعه بیش‌تر بوده است‎.
      - شهید مطهری در کتاب «علل گرایش به مادی‌گری» می‌گویند زمانی که کسانی که مردم آنها را نماد دین می‌دانند پوست پلنگ می‌پوشند عامل اصلی گرایش مردم به سمت مادی‌گری می‌شوند.‎
      - به تعبیر شهید مطهری شکست دین‌ها به دلیل کسانی است که بین دین و نیازهای اساسی انسان‌ها چنگ می‌اندازند.‎ عقل یکی از وسایل استباط احکام است که این با رفتار کلیسا مخالف است‎. مال‌دوستی مشکلی ندارد آن چیزی که بد است مال‌پرستی است در رابطه با قدرت هم همین‌گونه است. علاقه جنسی از نظر اسلام چیز مقدسی است.‎
      - آن چیزی که سید جمال‌الددین در مورد همبستگی دینی می‌گفت به این معنا نبود که سیاست به خود قداست دینی بدهد. گاهی دین را ابزار سیاست می‌کنند در حالی که برعکس است و باید سیاست ابزاری در دست دین باشد.
      - شهید مطهری صراحت دارند که ولایت فقیه ولایت ایدئولوژیک است. فقیه حاکم نیست، حاکم رئیس‌جمهور است و ولی فقیه نظارت می‌کند حاکم از مسیر درست منحرف نشود.‎
      - به تعبیری ولایت فقیه ولایت مکتب و فقه است. یکی از مشکلات کشور ما این است که برداشت درستی از ولایت فقیه وجود ندارد.‎
      - تجربه به ما آموخت که غیرروحانیون هم خیلی موفق نبودند.
      - آقای مطهری قبل از شهادت می گفتند که در چند روز آینده باید آقای بازرگان را عوض کنیم.‎
      - ورود روحانیون به مناصب حکومتی از روی اضطرار بود‎.
      - نمی‌شود با قاطعیت گفت که نظر امام را در رابطه با آقای منتظری عوض کرده باشند ظاهرا امام هم از اول موافق رهبری ایشان نبودند‎
      - تاسیس یک چیزی مانند حصر در جمهوری اسلامی را نمی‌دانم از کجا در آمده است؟‎
      - آقای مطهری هم با رهبری آقای منتظری موافق نبود.
      - حصر آقای شریعتمداری و منتظری را من کار درستی نمی‌دانم و آقای مطهری اگر بود نمی‌گذاشتند اتفاق بیفتد‎
      - حصر چه در دوره امام و چه اکنون کار درستی نبوده است.‎
      - اصل این است که روحانیون تا آنجایی که ممکن است از کارهای سیاست دور شوند.
      - اگر از ابتدا اجازه اظهار نظر داده می‌شد که هر کسی هر حرفی می خواهد بزند فضا بسته نمی‌شد به اینجا نمی‌رسیدیم.
      - قطعا در حرکت‌هایی که انجام شد شعارهایی مانند «نه غزه نه لبنان» اشتباه بود.
      - اگر هرکسی وظیفه خود را به درستی انجام دهد به مسیر درست خواهیم رسید لازم است که هرکسی کار خود را درست انجام دهد
      - قانون اساسی ما آزادی را خوب رعایت کرده است
      - اگر همه بی‌تفاوت باشیم می‌بینیم که یک انقلاب از مسیر خود منحرف شد همان‌گونه که در صدر اسلام از مسیر خود منحرف شد و بعد از ۵۰ سال از پیامبر نوه پیامبر را کشتند.
      - روحانیت به فکر حفظ اسلام است یک جا مانند قیام تنباکو باید قیام کند جای دیگر باید سکوت کند. نوع رفتار بستگی به شرایط نظام دارد.
      - سال ۸۴ که گفتم آقای هاشمی کاندیدا نشود همان نظر شهید مطهری را داشتم که روحانیون به غیر از اضطرار وارد سیاست نشوند. سال ۹۲ همان اضطرار احساس می‌شد.
      - در مجموع این دولت را خیلی بیش‌تر از دولت قبل قبول دارم. در جایی به آقای روحانی گفتم آن‌قدر جواب این متنقدین را ندهید اینها خوششان می‌آید جوابشان را می‌دهید. یکی از سران این‌ها به من می‌گفت ما یک چیزی می‌گوییم روحانی عصبانی می‌شود یک چیزی می‌گوید دوباره بر اساس همان حرف ما یک چیز دیگر می‌گوییم او نیز دوباره ناراحت می‌شود یک چیز دیگر می‌گوید.
      - من با توقیف روزنامه ۹ دی مخالف بودم.
      - بگذاریم این «دلواپس‌ها» هم حرفشان را بزنند.
      - آن زمانی که من نسبت به قانون حجاب و عفاف سوال می‌کردم آقای رئیس جمهور در مجلس می‌آمدند ما را مسخره می‌کردند یک نفر از این آقایان دلواپس نشد، جالا می‌گویند «وای فرهنگ رفت»
      - فتنه‌گر بودن آقای موسوی و کروبی را من هم قبول ندارم. من معتقدم این‌ها را هل دادیم به سمت بیرون از انقلاب. هر کس دیگری را هم با آن این‌گونه برخورد شود احساساتی می‌شود و این‌گونه رفتار می‌کند.
      - معتقدم ایشان نباید احساساتی می‌شدند و اینکه آن شب گفت که من رئیس جمهور هستم اشتباه بود. این داستان پاره شدن عکس امام و داستان عاشورا باید بیان شود که چگونه بوده و کار چه کسانی بوده است؟
      - من معتقدم آقای روحانی باید جسارت بیش‌تری داشته باشند. اینکه ریچارد فرای کتاب‌های زیادی دارد و ایران‌شناس بود و دوست داشت در ایران خاک شود، پنج نفر تظاهرات می‌کنند و دولت هم عقب‌نشینی می‌کنند؛ این که نشد؛ دولت باید جربزه داشته باشد.

و با وقاحت مثال زدنیه اصلاح طلب جماعت گفته حصر موسوی لکه ننگ انقلابه!!!!

و چه زیبا نوشته گمنامیان :

گمنامیان: خیر آقای مطهری نه حصر موسوی..!

علی مطهری، نماینده مجلس و فرزند آیت الله مطهری گفته است: حصر موسوی و کروبی، لکه ننگی در انقلاب است...! و گفته این حصر سودی برای نظام ندارد.

باید به آقای مطهری و تمامی آن اصلاح طلبانی که از فرط خوشحالی، به رقص آمده اند، نکات ذیل را یادآور شد:

یک- کل این انقلاب شما ننگ بوده است! همان زمانی که خمینی گفت توی دهن دولت می زنم و حکومت کاملا قانونی بختیار را سرنگون کردید...!

دو- ننگ این انقلاب شما، ادامه جنگ ایران و عراق بعد از بازپس گیری خرمشهر است. ننگ انقلاب شما، شعار راه قدس از کربلا می گذرد است، همان شعاری که به کشته و مجروح شده یک میلیون انسان انجامید و کشور ایران را به خرابه تبدیل کرد.

سه- ننگ این انقلاب شما، اعمال تروریستی در خارج از کشور است، از بمب گذاری در آرژانتین گرفته تا بمب گذاری در میکونوس، یا ترور بختیار...!

چهار- ننگ این انقلاب شما، آن است که قاتل بختیار به ایران باز می گردد، و به عنوان قهرمان در فرودگاه، مورد استقبال امثال شما قرار می گیرد...!

پنج- ننگ این انقلاب شما، کشتن ندا در وسط خیابان بود.

شش- ننگ این انقلاب شما، تجاوز به زندانیان در کهریزک است...!

هفت- ننگ این انقلاب شما، انتخابات تقلبی و مضحکی است که در آن، نمایندگان واقعی مردم فیلتر می شوند و گوساله هایی چون تو، به عنوان نماینده مردم انتخاب می شوید...!

پی نوشت:
      صد البته که حصر و خانه نشین کردن موسوی و کروبی، نقض آشکار حقوق بشر است و باید فورا خاتمه یابد. اما اعتراض به این نقض حقوق بشر، به معنای آن نیست که ما سی سال جنایت رژیم را نادیده بگیریم و تصور کنیم تنها لکه ننگی که به دامان این رژیم است، همین حصر موسوی و کروبی است...!

این رژیم هزاران جنایت کرده، که حصر موسوی و کروبی، یکی از کوچکترین آنها است...!

اصلاح طلبانی که رویای حضور مجدد در حاکمیت (بخوانش غارت ایران) در سر می پرورانند، با وقاحت تمام تلاش می کنند تمامی اختلافات مردم با رژیم را به رفع حصر موسوی و کروبی تنزیل دهند..! این بی حرمتی آشکار به خون های ریخته شده، از جمله خون ندا و سهراب است...!
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

10. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (05-13-2014)

سرنویسنده سوم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

کافر_مقدس آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2012
      ماندگاه
      جُستارها
      28
      امتیازها
      34,602
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,013
      Mentioned
      5 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      "معتقدم موسوی نباید احساساتی می شدند و اینکه آن شب گفت که من رئیس جمهور هستم اشتباه بود. این داستان پاره شدن عکس امام و داستان عاشورا باید بیان شود که چگونه بوده و کار چه کسانی بوده است؟"
      نوشتار بالا 3 مرتبه تکرار شده بود، لطفن هنگامیکه کپی می کنید دست کم یکبار آن را بخانید و جملات تکراری را بزدایید!
      یک روزی ملت ما آزاد می شود و این روز زیاد دور نیست. فرهنگ همیشه غالب می شود بر زور و ستم و قلدری!

"فریدون فرخزاد"

سرنویسنده سوم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

کافر_مقدس آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2012
      ماندگاه
      جُستارها
      28
      امتیازها
      34,602
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,013
      Mentioned
      5 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      3 سال حصر ، 3 سال دلتنگی!

"فریدون فرخزاد"

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      آغازگر جُستار
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      3 سال حصر ، 3 سال دلتنگی!

شاید دست روزگار دارد پاسخ اینها را به او میدهد!

نام: dahe_60.jpg نمایش: 368 اندازه: 25.4 کیلو بایت

نام: 66720_10151475040077271_782200193_n.jpg نمایش: 397 اندازه: 19.4 کیلو بایت
      sonixax این را پسندید.

14. یک کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (05-14-2014)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      مطلبی به طنز در وصصف سید خندان !!

روشنگر نسل سوخته: سید محمد خاتمی سکوت را شکست : توضیح درباره منافقان و بهاییان عاشورای ٨٨

سید محمد خاتمی سکوت را شکست : توضیح درباره منافقان و بهاییان عاشورای ٨٨

نزدیک به دوهفته از زمان انتشار سخنان سید محمد خاتمی مبنی بر منافق و بهایی خواندن مردم در عاشورای ٨٨ گذشته است و بالاخره جناب حجت الاسلام خاتمی سکوت را شکست و درباره آن توضیحاتی به شرح زیر داد :

بسم الله رحمن الرحیم

لازم به توضیح می دانم از آن جهت که حفظ نظام برای بنده مهم ترین کار است افتخار مشارکت در خدمات زیر جهت حفظ نظام را داشته ام :

١- اینجانب به عنوان مسوول ستاد تبلیغات جنگ وظیفه فریب نیروهای ساده دل مذهبی و ملی گرا جهت فرستادن جلوی گلوله های صدام حسین را داشتم . خودتان داوری کنید اگر کسانی مانند عباس دوران و همت و باکری زنده مانده بودند ساکت می نشستند تا رهبر عظیم الشان انقلاب و سردار سازندگی میلیارد ها دلار به جیب بزنند و نوه و نتیجه های گرامی حضرت امام در بلاد کفر بی ناموسی کنند ؟

٢- آن ضد انقلابهایی که موذی تر بودند مانند اکبر و منوچهر محمدی را با وعده فضای سیاسی باز در سال ٧٨ از سوراخ بیرون کشیدیم و چپق شان را در کوی دانشگاه چاق کردیم و کل هزینه را با یک ریش تراش پرداختیم. در آن شلوغی ها چند نفر نیز مانند داریوش و پروانه فروهر بدستور رهبر انقلاب دشنه آجین شدند و این جانب برای حفظ نظام مرتب فریاد می زدم پرونده قتلهای زنجیره ای تا همین جا که پی گیری شده مدیون همکاری شبانه روزی رهبر فرزانه انقلاب است!

٣- در سال ٨٨ نیز منافقان و بهاییان را به بهانه رای کشاندیم بیرون و همه را کهریزکی کردیم . آن زمان برای اینکه شیرشان کنیم از آنها تعریف می کردیم اما الان که آبها از آسیاب افتاده و همه چیز تحت کنترل است حرف دلمان را می زنیم . اینها منافق و بهایی بودند که استخفر الله عکس امام را پاره کردند, گفتند جمهوری ایرانی , نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران. اینها دنبال رای نبودند اصل نظام مقدس را نشانه رفته بودند که بحمد الله حسابشان را رسیدیم.

٤- پروژه آخری که روی آن کار می کنیم کلید بنفش است که زیر لوای آن یک سری افراد خطرناک برای نظام را حذف می کنیم اما از بیان جزییات بیشتر فعلن معذوریم !

در پایان ما برای حفظ نظام تنها به دو گروه نیاز داریم بقیه باید حذف شوند : یکی ذوب شدگان در ولایت و دیگری احمق هایی که گمان می کنند این رژیم اصلاح پذیر است و بالاخره از دل آن دموکراسی و آزادی بیرون می آید .

16. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (05-14-2014)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 2 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 2 مهمان)

جُستارهای همانند

1. راه‌های سریع کم کردن وزن و عضله آوردن
      از سوی Theodor Herzl در تالار ورزش
      پاسخ: 120
      واپسین پیک: 02-18-2018, 06:50 PM
    2. فیزیک کوانتمی و غیر قابل پیش بینی بودن برخی وقایع
      از سوی m@hdi در تالار دانش و فندآوری
      پاسخ: 13
      واپسین پیک: 01-30-2014, 02:57 PM
    3. خبرهای جالب انگیز از داخل ایران
      از سوی meaning در تالار سیاست و اقتصاد
      پاسخ: 3