• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

جُستار: آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      آغازگر جُستار
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      از ایشان 11,876 بار در 4,433 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      راستی یک چیزی رو یادم رفت!
      شما تنها کسی هستید که حق هیچگونه انتقاد به ترورهای جمهوری اسلامی (حادثه میکونوس و فرخزاد و ...) در خارج از خاک اون کشور رو نداره! چرا که همچین باوری رو در مورد اسرائیل دارید!!!!
      من کلی‌ توضیح دادم که نیروی متخاصم یعنی‌ چه ، یعنی‌ شخصی‌ که دست به اسلحه ببره! الان اگه جمهوری اسلامی مثلا نیروهای پژاک رو بکشه کارش غیر قانونی نیست ، ولی‌ نویسنده ، بازیگر و اینها نیروی متخاصم نیستند.
      "A Land without a People for a People without a Land"

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      آغازگر جُستار
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      یک نکته دیگه رو هم بگم ، من احتیاجی نمی‌بینم که نظر شما یا هر کس دیگه رو نسبت به اسرائیل عوض کنم! اسرائیل برای بقا لازم هست حتی زمانی‌ کارهای غیر قانونی انجام بده ، و I couldn`t give a rats ass که بقیه دنیا چه راجع به اسرائیل فکر میکنند. مثلا یکی‌ بیاید خانواده من را بکشد ، قانون هم هیچ کاری نکند ، همه هم طرفدار قاتل باشند بگویند که خوب کاری کرده شما را کشته ، بعد من بروم آن قاتل را بکشم ، بعد بقیه بیایند بگویند که چون شما قاتل خانواده خود را کشتی‌ نازی هستی‌ ، الان اینجا جواب این شخص باید چه باشد؟

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Theodor Herzl نمایش پست ها
      من کلی‌ توضیح دادم که نیروی متخاصم یعنی‌ چه ، یعنی‌ شخصی‌ که دست به اسلحه ببره! الان اگه جمهوری اسلامی مثلا نیروهای پژاک رو بکشه کارش غیر قانونی نیست ، ولی‌ نویسنده ، بازیگر و اینها نیروی متخاصم نیستند.
      خوب عزیز من مگه من جایی گفتم کشتن یا دستگیری تروریستها کار بدیه ؟!
      من گفتم کشتن غیر نظامیان! (مثل همون دانشمندان هسته ای) یا انجام عملیات تروریستی در داخل خاک یک کشور دیگه اون هم بدون اطلاع اون کشور غیر قانونیه که هست! و مثلن اگر پاکستان فردا یک هواپیمای آمریکایی رو در خاک خودش موقع انجام چنین عملیات غیر قانونی بزنه بترکونه آمریکا نه تنها حق اعتراض نداره بلکه مجرم هم هست ولو اگر این واکنش فرضی پاکستان باعث به فنا رفتن یک عملیات به مهمی عملیات کشتن بن لادن باشه و هیچ بنی بشری هم به پاکستان خرده و ایراد نمیگیره.

یک نکته دیگه رو هم بگم ، من احتیاجی نمی‌بینم که نظر شما یا هر کس دیگه رو نسبت به اسرائیل عوض کنم! اسرائیل برای بقا لازم هست حتی زمانی‌ کارهای غیر قانونی انجام بده ،
      OK
      پس هر کسی حق داره برای بقیا کارهای غیر قانونی و غیر اخلاقی انجام بده ! درسته ؟! یا فقط اسرائیل از این حق و حقوق داره ؟!
      اگر هر کسی از این حقها داره پس نازیها هم از این حقها داشتند! اگر فقط اسرائیل از این حق ها داره باید خدمتتون عارض بشم که + اگر هیچ کسی از این حق ها نداره و چنین اعمالی اعمال مجرمانه هستند و در صورت اثبات قابل پیگیری و مجازات که در اون صورت با هم تفاهم داریم.
      نهایتن هم اینکه اسرائیل قوانین بین المللی و حقوق کشورها رو به تخمش هم حساب نمیکنه به ضرر خودشه! کما اینکه همین الانش هم افکار عمومی جهان در باره اسرائیل نسبت به 20 سال پیش خیلی عوض شده و فقط یک سری گاگول یا سودجو هنوز فکر میکنند این وسط اسرائیل مظلومه! همین تغییر دید جهانیان به اندازه کافی برای اسرائیل گرون تمام شده طوری که الان در رابطه با مساله هسته ای ایران و توافقی که با غرب کرده کسی دست و پا زدنهای نتانیاهو در مورد توافق رو به تخمش هم حساب نمیکنه و غرب داره کار خودش رو میکنه و فقط برای اینکه اسرائیل بیشتر از این شلوغ بازی در نیاره و جیغ و داد نکنه یک سری حرفهای کس شری میزنند ولی عملشون در تضاد 180 درجه ای با حرفهاشونه.
      البته این از اون مواردیه که من با نتانیاهو و اسرائیل همنظر هستم و بر این باورم که تنها کشوری که فریب این بازی کثیف آخوندها رو نخورد اسرائیله! ولی درعین حال رفتارهای غیر مسئولانه اش در جهان باعث شده کم کم جهانیان نظرات و خواست اسرائیل رو در تصمیم گیریها و سیاستهاشون بایکوت کنند. این داستان ایران به نظر من تازه شروعشه.

اولین باری که در این مورد در همین بحثها حرف زدم هرگز فکر نمیکردم به این سرعت پیش بینی که کرده بودم در مورد تغییر افکار عمومی جهان و در نتیجه اش تغییر سیاست کشورها در قبال اسرائیل رنگ واقعیت به خودش بگیره هر چند که هنوز خیلی کمرنگه ولی داریم نشانه هاش رو میبینیم و اسرائیل هیچ راهی برای حفظ باقی مانده اعتبارش و کسب اون اندک اعتبار از دست رفته اش نداره مگر اینکه روشش رو عوض کنه. صلح با فلسطینی ها میتونه قدم خیلی بزرگی باشه و البته ضربه بزرگی به جمهوری اسلامی و اعراب.

که بقیه دنیا چه راجع به اسرائیل فکر میکنند. مثلا یکی‌ بیاید خانواده من را بکشد ، قانون هم هیچ کاری نکند ، همه هم طرفدار قاتل باشند بگویند که خوب کاری کرده شما را کشته ، بعد من بروم آن قاتل را بکشم ، بعد بقیه بیایند بگویند که چون شما قاتل خانواده خود را کشتی‌ نازی هستی‌ ، الان اینجا جواب این شخص باید چه باشد؟
      شما اول کشتن کسانی که به خانواده شما دست هم نزدند رو توضیح بده که چه طوری اخلاقی و درسته باقیش پیشکش! (در اینجا خانواده شما = اسرائیل / کسانی که به خانواده شما دست هم نزدند امثال مسعود علی محمدی)
      در ضمن اگر یک خری بیاید و خانواده شما را بکشد! بعد فرار کند از کانادا برود ایران!!! شما بروید ایران او را بکشید و ایران هم شما بگیرد اعدام کند هیچ کسی هم نمیگوید کار ایران اشتباه بوده!!!! و صد البته میشود از طریق پلیس بین الملل شما را تحت تعقیب قرار داد و طبق همون قوانین بین المللی که مدام ازش حرف میزنید چون در ایران مرتکب جرم شدید بعد از دستگیری (توسط پلیس بین الملل) به ایران تحویل داده میشید . مگر اینکه خیلی کار درست و زرنگ و جاسوس موساد و گارد اومگا و ... باشید که نتونند ردتون رو بزنند که البته در اصل انجام عمل غیر قانونی و غیر اخلاقی فرقی نمیکنه.
      نمونه داستان اون بی پدر و مادری که پس از تجاوز به یک زن ایرانی در برلین سینه هایش را برید و بعدش فرار کرد و در ایران دستگیر شد و منتظره که چوب نیم سوز توی ماتحتش بکنند.
      مساله خیلی ساده و روشنه کشورها در مورد مجرمین حتا اگر دشمن خونی هم باشند با هم همکاری میکنند (به جز مواردی که خودشون در انجام اون عمل مجرمانه دست داشته باشند که داستان به کل فرق میکنه و در اون شرایط من مخالفتی با نظر شما ندارم) مشروط بر اینکه مدارک دال بر مجرم بودن طرف وجود داشته باشه.
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      آغازگر جُستار
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من گفتم کشتن غیر نظامیان! (مثل همون دانشمندان هسته ای) یا انجام عملیات تروریستی در داخل خاک یک کشور دیگه اون هم بدون اطلاع اون کشور غیر قانونیه که هست!
      در اکثریت مطلق موارد با اطلاع کشور میزبان هست ولی‌ خوب کشور میزبان که نمیاد بگه که یک دولت خارجی‌ رو اجازه دادم بیاد داخل کشور من آدم بکشه! پس مشکل شما با اصل قضیه نیست ، مشکل اینه که دولت محلی باید اطلاع داشته باشه؟

پس هر کسی حق داره برای بقیا کارهای غیر قانونی و غیر اخلاقی انجام بده ! درسته ؟! یا فقط اسرائیل از این حق و حقوق داره ؟!
      خیر! هر کشوری حق دارد برای بقای خود به کارهای غیر قانونی‌ دست بزند! جاسوسی هم کار غیر قانونی‌ هست ولی‌ تمامی‌ کشور‌های جهان از یکدیگر جاسوسی میکنند!

اگر هر کسی از این حقها داره پس نازیها هم از این حقها داشتند! اگر فقط اسرائیل از این حق ها داره باید خدمتتون عارض بشم که + اگر هیچ کسی از این حق ها نداره و چنین اعمالی اعمال مجرمانه هستند و در صورت اثبات قابل پیگیری و مجازات که در اون صورت با هم تفاهم داریم.
      بر فرض اینکه یهودیان ، همجنس گرایان ، کلی و و بقیه تهدید مستقیم برای بقای ملت آلمان بودند ، کشتن افرادی که در عملیات مستقیم دست داشتند کاری اخلاقی‌ بوده است ، نازی‌ها بر اساس ژنتیک نسل کشی کردند ، برای این این مثال شما بی‌ ربط است و فقط برای این هی‌ تکرار می‌کنید که باعث تشنج بشوید. مثال بهتری که میتوانید بزنید اخلاقی‌ بودن یا نبودن بمب اتمی‌ آمریکا در ژاپن است.

البته این از اون مواردیه که من با نتانیاهو و اسرائیل همنظر هستم و بر این باورم که تنها کشوری که فریب این بازی کثیف آخوندها رو نخورد اسرائیله! ولی درعین حال رفتارهای غیر مسئولانه اش در جهان باعث شده کم کم جهانیان نظرات و خواست اسرائیل رو در تصمیم گیریها و سیاستهاشون بایکوت کنند. این داستان ایران به نظر من تازه شروعشه.
      خوب اینجا که اسرائیل تنها مونده الان اسرائیل که بمب اتمی‌ ایران رو خطر حیاتی‌ می‌بینه مثلا تیم بفرسته در یک مرکز هسته‌ای بمب گذاری کنند ، آیا این کار اخلاقی‌ هست؟ یا باز تقصیر اسرائیل هست؟

5. یک کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (01-13-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      در اکثریت مطلق موارد با اطلاع کشور میزبان هست ولی‌ خوب کشور میزبان که نمیاد بگه که یک دولت خارجی‌ رو اجازه دادم بیاد داخل کشور من آدم بکشه! پس مشکل شما با اصل قضیه نیست ، مشکل اینه که دولت محلی باید اطلاع داشته باشه؟
      همون طور که گفتم وقتی با اطلاع کشور میزبانه نه تنها غیر قانونی نیست بلکه غیر اخلاقی هم نیست و من کوچکترین مشکلی با این مساله ندارم .
      بله مشکل من دقیقن با اطلاع دولت میزبان هستش معلومه که وقتی دولت میزبان اجازه داده که یک تروریست رو پلیس یا نیروهای اطلاعاتی یک کشور دیگه در خاکش تعقیب و دستگیر کنند یا بکشند کار خلاف قانون و غیر اخلاقی صورت نگرفته .

خیر! هر کشوری حق دارد برای بقای خود به کارهای غیر قانونی‌ دست بزند! جاسوسی هم کار غیر قانونی‌ هست ولی‌ تمامی‌ کشور‌های جهان از یکدیگر جاسوسی میکنند!
      OK الان دست کم تکلیف من در این زمینه روشن شد و سپاس بابت پاسخ صریح .
      البته جاسوسی یک عرف هستش و همه از هم جاسوسی میکنند و تا گندش مثل داستان NSA در نیاد به چپ کسی هم نیست وقتی هم در میاد برای اینکه جامعه رو ساکت کنند یک مقداری الکی شلوغش میکنند.

بر فرض اینکه یهودیان ، همجنس گرایان ، کلی و و بقیه تهدید مستقیم برای بقای ملت آلمان بودند ، کشتن افرادی که در عملیات مستقیم دست داشتند کاری اخلاقی‌ بوده است ، نازی‌ها بر اساس ژنتیک نسل کشی کردند ، برای این این مثال شما بی‌ ربط است و فقط برای این هی‌ تکرار می‌کنید که باعث تشنج بشوید. مثال بهتری که میتوانید بزنید اخلاقی‌ بودن یا نبودن بمب اتمی‌ آمریکا در ژاپن است.
      بمب اتمی درست وسط جنگ بین دو کشور بوده!!!
      حالا برای اینکه جو متشنج نشود به همان داستان ترور شهروندان اسرائیلی توسط مسلمانان افراطی و کشورهای دشمن و ... بسنده میکنم.

خوب اینجا که اسرائیل تنها مونده الان اسرائیل که بمب اتمی‌ ایران رو خطر حیاتی‌ می‌بینه مثلا تیم بفرسته در یک مرکز هسته‌ای بمب گذاری کنند ، آیا این کار اخلاقی‌ هست؟ یا باز تقصیر اسرائیل هست؟
      این باز میشه همون بحث نازیها و هلوکاست! یعنی نازیها نسل یهودیان رو برای خودشون خطر حیاتی میدیدند (با استدلالهای چُسکی خودشون) پس حق داشتند همه رو بکشند!!!
      اینکه من فلانی رو خطر میبینم اون هم طبق استدلال خودم و نه بر اساس مدارک لازم و کافی پس حق دارم بهش حمله کنم باز کلی مورد داره .
      در مورد بمب اتمی ایران خطرش متوجه تنها جایی که نیست اسرائیله! چون جمهوری اسلامی اون قدری احمق نیست که بخواد از یک بمب اتمی علیه یک کشور اتمی با متحدین اتمی تر از خودش استفاده کنه یا اون رو به دست تروریستهای حماس و ... برسونه که اونها علیهش استفاده کنند و همه این مساله رو میدونند . برای همینه که کسی به شلوغ بازیهای اخیر اسرائیل در این زمینه توجهی نمیکنه .
      خطر حقیقی بمب اتمی ایران بیشتر از هر کشور اتمی و غیر اتمی دیگه برای مردم ایرانه که با اتمی شدن جمهوری اسلامی به سرنوشت کره شمالی دچار میشند و البته یک خطر غیر مستقیم برای جهانیان داره و اون شروع جنگ سرد اتمی در منطقه هستش که در اون صورت نه تنها ایران بلکه باید مراکز هسته ای تمام کشورهای منطقه و درگیر جنگ سرد فرضی از اسرائیل بگیر تا ایران و عربستان و امارات و غیره تخریب بشه نه فقط مال یکی.
      همین الان یکی از دلایلی که اسرائیل تائید نمیکنه که سلاح هسته ای داره به خاطر اجتناب از بروز همین جنگ سرد و رقابت اتمی در منطقه هستش وگرنه فکر نمیکنم غرب با بمب اتمی اسرائیل مشکلی داشته باشه. حتا فکر نمیکنم غرب یا همون اسرائیل با ایران اتمی مشکلی داشته باشند اینها به نوعی به در میگند که دیوار بشنوه . نگرانی اینها از اتمی شدن عربستان و امارات و اینهاست وگرنه ایران به جز هارت و پورت چیز دیگه ای نداره داشته باشه هم اونقدری احمق نیست که بخواد ازش استفاده کنه.
      دکتر ساسی

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      آغازگر جُستار
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      حالا باز میلاد خوب است ، راسل ۲۰-۳۰ صفحه بحث کرد و از این ناراحت بود که سربازان ورماخت و اس‌ اس‌ را که مسول قتل ۲۵ میلیون روس و نابودی تقریبا ۱۰۰% شوروی بودند را ارتش سرخ از آنها کار کشیده که شوروی را بسازد!

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      و امروز کسی کوچکترین شکی در نقش اسرائیل در اون ترور ها نداره! به خصوص که طبق معمول سیاست سکوت رو در پیش گرفته و در مورد اسرائیل سکوت کردن یعنی اینکه کار خودش بوده.
      اسرائیل هم یه جاهایی زیاده روی کرده ، اما به طور کلی به این باور ندارم که از روی کینه مثلا بره افراد بیگناه رو به قتل برسونه...

در مورد دانشمندان مثلا هسته ای ایران :

1) اینها اصولا دانشمند نبودن و اونهایی هم که نیمچه دانشمند بودن مثل علی محمدی اصلا ارتباطی با مسائل هسته ای نداشتن :

همزمان با انتشار خبر ترور مسعود علی‌محمدی، رسانه‌های حکومتی ایران علی‌محمدی را «دانشمند هسته‌ای» معرفی کردند[۱۹] و برخی از خبرگزاری‌ها ادعا کردند علی‌محمدی یکی از دانشمندان ارشد فناوری هسته‌ای ایران بوده‌است[۲۰] اما سازمان انرژی اتمی ایران با انتشار بیانیه‌ای هر نوع رابطهٔ استخدامی علی‌محمدی با آن مجموعه را تکذیب کرد.[۲۱]احمد شیرزاد، نماینده مجلس ششم شورای اسلامی و استاد فیزیک که دوست وی بود نیز در زندگینامه‌ای که از وی نوشت، فعالیت‌های علمی وی را بی‌ارتباط به فناوری هسته‌ای دانست.[۲۲] استادان دانشکده فیزیک دانشگاه تهران در بیانیه خود اعلام کردند «دکتر مسعود علیمحمدی استاد دانشکده فیزیک دانشگاه تهران در رشتهٔ فیزیک نظری بوده‌اند. ایشان تحقیقات برجسته‌ای در زمینهٔ کیهان‌شناسی نظری دارند و انتساب ایشان به فعالیتهای غیر مرتبط با رشته تخصصی ایشان مورد تایید نیست.»[۲۳]
      فردی مثل داریوش رضایی نژاد که اصولا دانشمند هسته خرما هم نبوده ، مجید شهریاری رو باز یه مقداری میشه دانشمند حسابش کرد...

2) در مورد علی محمدی ابتدا گفتن کار گروه تندر و انجمن پادشاهی هست ( بک وبلاگ منتسب به انجمن پادشاهی بود به نام تکاوران تندر که اعلام کرد کار ما بوده و بعد از مدتی هم وبلاگ حذف شد ) و سال بعد ناگهانی یک رزمی کاری که قطعا در اون ترور نقشی نداشت رو آوردن جلوی تلویزیون و اونم یه مشت قصه سر هم کرد که بله من و دوستم رفتیم آذربایجان خرید کردیم برای آخر هفته که میخوایم بریم آموزش ترور تو اسرائیل و پیاده زدیم رفتیم تو اتوبان تل آویو به نمیدونم کجا ، همون زمان گروه تندر این ترور رو رد کرد و گفت کار عوامل رژیم بوده و چون در بحبوحه 88 بود اعلام شد علی محمدی از حامیان میر حسین موسوی هم بوده.. عکس پاسپورت قاتل (جمالی فشی) که آخر سوتی بود ، اعدامشم اصلا معلوم نشد که انجام شد یا نه چون تصویری که منتشر شد واضحا دستکاری شده بود.

مجید جمالی فشی ، ترور، اعتراف ، تکرار یک سناریوی تبلیغاتی | Iran Briefing - Human Rights Violation by IRGC - نقض حقوق بشر توسط سپاه پاسداران

نام: 36617_850.jpg نمایش: 92 اندازه: 98.4 کیلو بایت

به زمین و زمینه تارش و فاصله پاها از زمین دقت کنید !!!

3) در مورد احمدی روشن ، معاون بازرگانی سایت نطنز که رشته شیمی خونده چه دانشمندی هست آخه ؟ اگر این جوریه تمام لیسانسه های این ممکلت دانشمند هسته ای هستن !! احمدی روشن هم دانشمند هسته خرما بوده لابد...مگه اسرائیل مغز درازگوش خورده باشه بیاد معاون بازرگانی نطنز رو ترور کنه چون خاصیت معاون بازرگانی چیزی در حد چوب ذرتی بیشتر نیست و فرق نمیکنه کدوم ننه قمری مسوولش باشه ، پس ترورش تاثیری رو برنامه هسته ای ایران نداره !! تازه فیلمی هم که از اعترافات مثلا قاتلین همین احمدی روشن و رضایی نژاد و شهریاری گذاشتن آخر خنده بود... بعضی از اونها کم سن و سال و کرد بودن و معلوم بود خوب یادشون دادن چی بگن چون مثلا میگفتن ترور شهید فلانی این جوری بود ، شهید فلانی اون جوری بود !! موندیم چه تروریست های مودب و مومنی بودن اینا که قربانی ها رو شهید خطاب میکردن...

جزئیات دستگیری و متن کامل بخشی از اعترافات عوامل ترور شهدای هسته‌ای کشور؛ افشاگری شکست مثلث ترور در قاب "کلوپ ترور" + تصاویر
      اعترافات عوامل ترور شهدای هسته‌ای كشور - سایت خبری تحلیلی تابناك

4) در کل ترور حتی دانشمند واقعی و نخبه ( چون در ایران اصولا چنین افرادی نداریم ) هم کار خنده داریه که بعید میدونم اسرائیل چنین کاری کرده باشه ، چون علم که دیگه مثل دوره ابن سینا نیست و در دسترس هست... دانش بومی هسته ای ایران هم که دست پخت برادران روسی و کره شمالی هست و باید برن اونا رو ترور کنن اگر میخوان کار مفیدی کرده باشن !! این رسانه های غربی هم گاهی خبر های کذب یا به منظور ایجاد رعب و مانور قدرت میدن بیرون و نمیشه بهشون اعتماد کرد !! مثلا جریان تهرانی مقدم باز باور پذیر تر هست که کار اسرائیل یا آمریکا بوده باشه ، اما این دانشمندای تقلبی خیلی بعیده...

9. 2 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (01-13-2014),مزدك بامداد (01-13-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      آنارشی جان در مورد علی محمدی خود آمریکایی ها هم گفته اند که کار اسرائیل بوده!!! بالاتر لینکش رو هم گذاشتم .
      یعنی کوچکترین شکی در این باره وجود نداره .
      در ضمن من به شدت با اینکه به صرف اینکه کسی در جمهوری اسلامی مشغول به کاره با هر وسیله ممکن تخریبش کنیم و برینیم بهش مخالفم و به نظر من کار غیر اخلاقی هم هست. حالا دانشمند نبوده یا بوده یا هر چیزی اینها اشخاصی بودند که توسط اسرائیل ترور شدند و غرب هم این مساله رو تائید کرده.
      دکتر ساسی

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      آغازگر جُستار
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      یک مشکلی‌ که یهودی‌ها و اسرائیلی‌ها دارند این هست که هی‌ خودشون رو برای بقیه توضیح میدهند! I just dont give a fuck که بقیه چه فکر میکنند. گلدا معیر گفته بود که دیگر در اسرائیل لازم نیست فکر کنیم همسایه غیر یهودی ما در مورد ما چه فکر می‌کند یا از ما راضی‌ هست یا نه! مثلا اینکه اسرائیل میره یک کسی‌ رو که خون صد‌ها نفر روی دستش هست رو می‌کشه با نسل کسی‌ مقایسه می‌کنه مثل این هست که من مثلا به یک چیز ایرانی‌‌ها ایرادی بگیرم و بعد بگویم پس عراقی‌ها خوب کاری کردند در خوزستان آلت جنسی‌ زن‌های ایرانی‌ رو پاره کردند و و دسته کلاشینکف به آنها تجاوز کردند! و آنها هم حق داشتند. ۲۰۰۰ سال از هر قوم و گروه که دستشان به ما رسید کشتند و غارت کردند ، حالا که اسرائیل قدرت دفاع دارد همه دکترای رعایت قوانین جهانی‌ رو دارند ، روزی ۲۰ -۳۰ تا فلسطینی در سوریه از گرسنگی در حال مرگ هستند یک بر ندیدم یک نفر در همین انجمن کوچک ما یک کلمه بگوید که بالای چشم این قصاب دمشق ابرو هست ، ولی‌ ۱۰۰ صفحه بحث شده است که چرا وقتی‌ موشک به کودکستان اسرائیلی می‌خورد اسرائیل پاسخ میدهد! دیگر من خسته شدم ! گور پدر هرکی‌ که از اسرائیل خوشش نمی‌‌آید! ( خطابم به کسی‌ اینجا نیست ، در کّل می‌گویم!) اسرائیل هر کاری که لازم باشد برای ادامه زندگی‌ انجام میدهد! من ترجیح میدهم همه جهان از ما متنفر باشند و ما زنده باشیم یا مرده باشیم و جهانیان ابراز دلسوزی و همدردی کنند!

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      یک مشکلی‌ که یهودی‌ها و اسرائیلی‌ها دارند این هست که هی‌ خودشون رو برای بقیه توضیح میدهند! I just dont give a fuck که بقیه چه فکر میکنند. گلدا معیر گفته بود که دیگر در اسرائیل لازم نیست فکر کنیم همسایه غیر یهودی ما در مورد ما چه فکر می‌کند یا از ما راضی‌ هست یا نه! مثلا اینکه اسرائیل میره یک کسی‌ رو که خون صد‌ها نفر روی دستش هست رو می‌کشه با نسل کسی‌ مقایسه می‌کنه مثل این هست که من مثلا به یک چیز ایرانی‌‌ها ایرادی بگیرم و بعد بگویم پس عراقی‌ها خوب کاری کردند در خوزستان آلت جنسی‌ زن‌های ایرانی‌ رو پاره کردند و و دسته کلاشینکف به آنها تجاوز کردند! و آنها هم حق داشتند. ۲۰۰۰ سال از هر قوم و گروه که دستشان به ما رسید کشتند و غارت کردند ، حالا که اسرائیل قدرت دفاع دارد همه دکترای رعایت قوانین جهانی‌ رو دارند ، روزی ۲۰ -۳۰ تا فلسطینی در سوریه از گرسنگی در حال مرگ هستند یک بر ندیدم یک نفر در همین انجمن کوچک ما یک کلمه بگوید که بالای چشم این قصاب دمشق ابرو هست ، ولی‌ ۱۰۰ صفحه بحث شده است که چرا وقتی‌ موشک به کودکستان اسرائیلی می‌خورد اسرائیل پاسخ میدهد! دیگر من خسته شدم ! گور پدر هرکی‌ که از اسرائیل خوشش نمی‌‌آید! ( خطابم به کسی‌ اینجا نیست ، در کّل می‌گویم!) اسرائیل هر کاری که لازم باشد برای ادامه زندگی‌ انجام میدهد! من ترجیح میدهم همه جهان از ما متنفر باشند و ما زنده باشیم یا مرده باشیم و جهانیان ابراز دلسوزی و همدردی کنند!
      توضیح دادن خود با توضیح دادن جنایات و گند و کثافت کاریهایی که کردی فرق میکنه!!!
      این طور که شما میگویید آدم به این نتیجه میرسد قبل تر هم لابد یهودیها همین طوری فکر و رفتار میکردند که منجر شد به سلاخی شدنشان توسط نازیها!!!!
      در ضمن یک نگاهی بندازید به هر جای اینترنت که خواستید ببینید در مورد همین به قول شما قصاب دمشق چه چیزهایی گفته شده ! دست کم انتظار میرود دیگر در یک بحث دروغ نگویید.
      کسی هم از شما نمیخواهد و نخواسته خودتان را برای کسی توضیح دهید!!!! (فکر نمیکنم اصلن برای کسی در این انجمن مهم باشد که شما که هستید یا چه هستید) ولی وقتی انتقادی از رفتار اسرائیل میشود فوری سینه سپر میکنید و میپرید جلو باید توان پاسخگویی هم داشته باشید! ندارید از همان ابتدایش سینه سپر نکنید برای دفاع از رفتار غیر مسئولانه اسرائیل که آخرش بخواهید این طوری بنویسید!!!!
      دکتر ساسی

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 3 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 3 مهمان)

جُستارهای همانند

1. گفتگو پیرامون کمونیسم و سوسیالیسم
      از سوی Mehrbod در تالار سیاست و اقتصاد
      پاسخ: 2182
      واپسین پیک: 08-12-2018, 12:19 AM
    2. شیوه گفتگو
      از سوی بهمنیار در تالار گفتگوی آزاد
      پاسخ: 2
      واپسین پیک: 02-28-2013, 11:00 AM
    3. مازوخیسم / سادیسم / لذت‌جویی و ...
      از سوی yasy در تالار گفتگوی آزاد
      پاسخ: 6